Wskazówki dla Znalezienie Wielkiego Wieku domeny

Z modułem teraz dostępne w obu domenach Market Samurai I Domain Samurai , mieliśmy dużo pytań o najlepszy sposób, aby go o znalezienie domeny wewnątrz Wieku narzędzia domen.

Kłopoty ze znalezieniem Wielkiego Wieku domeny

Zazwyczaj powodem tracimy najlepsze Aged możliwości domeny sprowadza się do prostych procentach ...

Wieku Domeny są znacznie mniej liczne niż nowych domen.

W każdej chwili - tylko odsetek wszyscy w wieku domen będzie dostępna w sprzedaży na aukcji, lub wygaśnięciem;

Odsetek tych domen wkrótce być-dostępna będzie mieć silną PageRank, domena wiek lub zwrotne;

Domeny i odsetek tych wysokiej jakości szybko-to-be-dostępne będą również istotne dla swojej niszy.

Bardziej konkretne słowo kluczowe, tym niższy odsetek jest końcowe, a mniej prawdopodobne znajdziesz domenę wysokiej wartości istotnych dla danego słowa kluczowego.

To dlatego Domeny podłącza się moduł DomainFace na pierwszym miejscu - 3rd Party - usługi domeny, ponieważ znalezienie kilka domen, które mogą dopasować powyższe kryteria jest dosłownie jak znalezienie igły w stogu siana, jeśli robisz to ręcznie. Po podłączeniu do bazy danych DomainFace, możemy wykorzystać na "s od wieku aukcji domen, sprzedaży i expiries 100.000 że DomainFace jest znalezienie co dzień - pomaga znaleźć złote igły w stogu siana.

Jest to również, dlaczego znalezienie najlepszym wieku Domeny czasami wymaga nowych taktyk - szczególnie jeśli pracujesz na rynkach niszowych ... Bo nawet jeśli znalazłeś wysokiej ruchu słowa kluczowego Gold Nugget, jeśli słowo kluczowe "zbyt szczegółowe", próbując znaleźć wieku domeny, a następnie będzie prawdopodobnie pojawić się z pustymi rękami.

Tak, to jest najlepsza strategia dla Znalezienie Aged domen?

Jak znaleźć najlepsze wysokiej wartości Aged domen, które są istotne dla rynku - co można użyć jako strony głównej, lub w miejscu podajnika?

Rozwiązanie jest proste:

Spróbuj szerszych, bardziej ogólne słowa kluczowe.

Słyszałem, że mówiąc "Hej, poczekaj chwilę Alex! Nie jest to łatwiejsze do optymalizacji dla danego słowa kluczowego niszowych wysoko? "

Tak, to jest nadal prawdziwe dla wszystkich SEO.

Ale jeśli polowanie na Aged domen, są 3 "korzyści bonusowe" otrzymasz po rozgałęzia się i zawierać bardziej ogólne słowa kluczowe w wyszukiwaniu ...

1. Więcej wyników oznacza większy wybór

Po prostu, masz zamiar dostać dużo więcej spotkań, szukając "Obroża" niż kiedy searcing dla "kołnierzyków duży pies"; lub gdy szukasz "inwestycji", zamiast "inwestycji giełdowych".

Więcej spotkań, tym większy wybór masz.

SEO, są często dziesiątki kombinacji słów kluczowych, które "pasują" niszowych.

Jeśli Wieku Szukaj domen jest zbyt ciasne lub zbyt ograniczone, można przegapić podobny mecz, który pasuje do niszowych doskonale.

(Być może znajdziesz domenę, która jest całkowicie ukierunkowane na hasła, które po prostu przegapić swoich słów kluczowych kryteriów filtrowania. Przy silnie ukierunkowane domeny dla tego słowa kluczowego, a Google-boost, który jest z nim, być może można sobie pozwolić, aby rywalizować w nieco bardziej konkurencyjny rynek ...)

Odpowiednich słów kluczowych w tym w zapytaniu ujawni opcje nie mógł nawet za wcześniej.

To prowadzi nas do następnego rzecz ...

2. Więcej wyników oznacza więcej możliwości

Chodzi o coś więcej niż po prostu Wieku domen wykorzystując je jako główny URL witryny.

Często można natknąć się wysokiej wartości Aged domen, które są idealne do wykorzystania jako miejsca podajnik - prowadzenia ruchu oraz "link juice" do głównego "Money" miejscu.

Jeśli jesteś podobny do mnie, czasami musisz po prostu wybrać, aby zarejestrować te domeny do utrzymania potencjalnych konkurentów do korzystania z nich przed tobą.

Albo, jeśli jesteś jak Kenny, czasami (bo zrobiłeś swoje badania słów kluczowych i znasz wartość SEO słowa kluczowego) natkniesz szans kupić Aged Domeny za ułamek ich rzeczywistej wartości, "remont" im i ich odsprzedaży na duże zyski.

3. Szersze kluczowe mają więcej ruchu

Zgodnie z ogólną zasadą, szerszy kluczowe będzie mieć więcej ruchu niż bardziej szczegółowego.

Wracając do naszego "Obroża" przykład, szybkie porównanie wyszukiwań danych z modułu Keyword Research pokazuje nam:

Słowo kluczowe - "duże obroże dla psów" dostaje około 150 dziennie wyszukiwania
Keyword - "Obroża" dostaje około 32.000 dziennych wyszukiwań

Wieku wyszukiwanie Domeny dla "obroże" wciąż znaleźć domeny jak "bigdogcollars.com", ale także daje szansę na znalezienie złote możliwości jak "dogcollars.com" - bardziej wartościowym domeny i domeny, która stoi na dać większy impuls ranking wyższych bardziej ogólnych słów kluczowych "Obroża" ruchu.

Teraz już wiesz, najlepsze taktyki znalezieniu domen takich jak te ...

Pamiętaj, w wieku Domeny są zasób ograniczony.

W danym dniu, nie będzie tylko garstka odpowiednich, wysokiej jakości Aged domen dostępnych w swojej niszy - i jest to zazwyczaj "najpierw w / pierwszy, ten lepszy" gry.

Teraz, gdy wiesz, że najlepszym sposobem, aby znaleźć najlepsze Aged domen, to do Ciebie, aby znaleźć te najlepsze ... Zanim ktoś inny.

Udanych łowów!

Alex Zielony
Noble Samurai

PS Jeśli jesteś zagorzałym zwolennikiem blog, będziesz wiedzieć, że moduł Domeny jest teraz dostępna także wewnątrz i zarówno na rynku Samurai Domain Samurai .

Upewnij się, że korzystasz z najnowszej wersji Market Samurai, dzięki czemu można uzyskać dostęp do modułu Domeny i Aged narzędzie wyszukiwania domen.

Najnowsza wersja Market Samurai jest zawsze dostępna do pobrania ze swojej unikalnej strony pobierania. I pamiętaj: do wyszukiwania domen wieku, musisz mieć konto za darmo DomainFace (lub wartości jeden) do dostępu do swoich baz danych domen Aged.

PPS Jeśli jesteś tu nowy, i nie masz jeszcze Market Samurai, możesz pobrać bezpłatną 12-dniową wersję próbną Market Samurai tutaj .