Wskazówki dla Znalezienie Wielkiego Wieku domeny

Przycisk Share

Z modułem teraz dostępne w obu domenach Market Samurai I Domain Samurai , mieliśmy wiele pytań o najlepszy sposób, aby go o znalezienie domen wewnątrz Wieku narzędzia domen.

Kłopoty ze znalezieniem Wielkiego Wieku domeny

Zwykle powodem tracimy najlepsze Aged możliwości Domain sprowadza się do prostych procentów ...

Wieku Domeny są znacznie mniej liczne, niż nowych domen.

W każdym czasie - tylko procent wszystkich Aged domen będzie dostępna w sprzedaży na aukcji, lub wygasają;

Odsetek tych wkrótce być-dostępnych domen będzie mieć silną PageRank, Domain wiek lub wstecznych;

, A odsetek tych, wysokiej jakości szybko-to-be-dostępne domen będzie również istotne dla swojej niszy.

Bardziej konkretne słowo kluczowe jest, że ostateczny procent niższa jest, a mniej prawdopodobne znajdziesz domenę wysokiej wartości istotnych dla danego słowa kluczowego.

To dlatego moduł podłączany do domen DomainFace w pierwszej kolejności - 3rd obsługa domen firm - ponieważ znalezienie kilka domen, które mogą dopasować to kryterium jest dosłownie jak znalezienie igły w stogu siana, jeśli robisz to ręcznie. Po podłączeniu do bazy danych DomainFace, możemy wykorzystać do 100000-tych w wieku domeny aukcji, sprzedaży i expiries że DomainFace jest znalezienie każdego dnia - pomaga znaleźć złote igły w stogu siana.

Jest to również, dlaczego partner w zakresie domen najlepiej Aged czasami wymaga nowych taktyk - szczególnie jeśli pracujesz na rynkach niszowych ... Bo nawet jeśli znalazłeś wysokiej ruchu słowa kluczowego Gold Nugget, jeśli słowo kluczowe "zbyt szczegółowe", próbując znaleźć w wieku domeny, a następnie będzie prawdopodobnie pojawić się z pustymi rękami.

Więc, co jest najlepszą strategią dla Znalezienie Aged domen?

Jak znaleźć świetne wysokiej wartości Aged domen, które są istotne dla rynku - który można użyć jako strony głównej, lub w miejscu podajnika?

Rozwiązanie to jest proste:

Spróbuj szersze, bardziej ogólne słowa kluczowe.

Słyszałem, że mówiąc "Hej, poczekaj chwilę Alex! Czy nie łatwiej optymalizację dla określonego słowa kluczowego niszowych wysoko? "

Tak, to jest nadal prawdziwe dla wszystkich SEO.

Ale jeśli polowanie na Aged domen, są 3 "korzyści bonusowe" otrzymasz po oddziału i zawierać bardziej ogólne słowa kluczowe w poszukiwaniu ...

1. Więcej wyników oznacza większy wybór

Po prostu, masz zamiar dostać dużo więcej meczów, szukając "obroże" niż kiedy searcing obroże dla psów "dużych"; lub gdy szukasz "inwestycje", zamiast "inwestycji giełdowych".

Więcej spotkań, tym większy wybór masz.

W SEO, są często dziesiątki kombinacji słów kluczowych, które "pasują" niszowych.

Jeśli Wieku Szukaj domen jest zbyt ciasne lub zbyt ograniczone, można przegapić podobny mecz, który idealnie pasuje do niszowych.

(Być może znajdziesz domenę, która jest całkowicie ukierunkowane na hasła, które po prostu utraty swoich słów kluczowych kryteriów filtrowania. Przy silnie ukierunkowane domeny dla tego słowa kluczowego, a Google-Boost, że pochodzi z niego, być może można sobie pozwolić, aby konkurować w nieco bardziej konkurencyjny rynek ...)

Odpowiednie słowa kluczowe w tym w zapytaniu ujawni opcje nie mógł nawet za wcześniej.

To prowadzi nas do następnego rzecz ...

2. Więcej wyników oznacza więcej możliwości

Chodzi o coś więcej niż tylko Domeny Aged wykorzystując je jako główny URL witryny.

Często można natknąć się wysokiej wartości Aged domen, które są idealne do wykorzystania jako miejsca powiązanego - prowadzenia ruchu oraz "link juice" do głównego "Money" miejscu.

Jeśli jesteś podobny do mnie, czasami musisz po prostu wybrać do rejestracji tych domen utrzymać potencjalnych konkurentów do korzystania z nich przed tobą.

Albo, jeśli jesteś jak Kenny, czasem (bo zrobiłeś swoje badania słów kluczowych i znasz wartość SEO słowa kluczowego) będziesz natknąć szans kupić Aged Domeny za ułamek ich prawdziwej wartości, "remont" im i ich odsprzedaży na duże zyski.

3. Szersze Słowa kluczowe mają więcej ruchu

Zgodnie z ogólną zasadą, szerszy kluczowe będzie mieć więcej ruchu niż bardziej szczegółowego.

Wracając do naszego "obroże" przykład szybkie porównanie wyszukiwanie danych z modułu Keyword Research pokazuje nam:

Słowo kluczowe - "duże obroże dla psów" dostaje około 150 dziennie wyszukiwania
Słowo kluczowe - "obroże dla psów" dostaje około 32.000 codziennych wyszukiwania

Wieku wyszukiwania dla "domen obroże" wciąż znaleźć domeny jak "bigdogcollars.com", ale także daje szansę na znalezienie złote możliwości jak "dogcollars.com" - bardziej cennego składnika domeny i domeny, która wyróżnia się dać większy impuls rankingową dla bardziej ogólnych słów kluczowych ruchu "wyższych obroże".

Teraz już wiesz, najlepsze taktyki znalezienie domen takich jak te ...

Pamiętaj, w wieku domeny są ograniczone zasoby.

W danym dniu, będzie tylko kilka istotnych, wysokiej jakości Aged domen dostępnych w swojej niszy - i jest to zazwyczaj "najpierw w / pierwszy, ten lepszy" gry.

Teraz, gdy wiesz, że najlepszym sposobem, aby znaleźć świetne Aged domen, to do Ciebie, aby znaleźć te najlepsze ... Zanim zrobi to ktoś inny.

Udanego polowania!

Alex Zielony
Noble Samurai

PS Jeśli jesteś zagorzałym zwolennikiem bloga, to wiesz, że moduł Domeny jest teraz dostępna także w środku zarówno na rynku Samurai i Domain Samurai .

Upewnij się, że używasz najnowszej wersji programu Market Samurai, dzięki czemu można uzyskać dostęp do modułu Domeny i Aged wyszukiwarkę domeny.

Najnowsza wersja Market Samurai jest zawsze dostępna do pobrania z unikalnej strony pobierania. I pamiętaj: aby szukać domen wieku, musisz mieć darmowe konto DomainFace (lub wartości jeden) do dostępu do swoich baz danych domen Aged.

PPS Jeśli jesteś tu nowy, a nie masz jeszcze Market Samurai, można pobrać bezpłatną 12-dniową wersję próbną Market Samurai tutaj .