Jak stworzyć wysokiej Konwersja prezentacji sprzedaży z jednego kliknięcia jednego przycisku ...

Przycisk Share

Czy kiedykolwiek próbował stworzyć sprzedaży wideo, aby sprzedać swój produkt lub usługę?

Jeśli tak, to będziesz bardzo znane, jak trudno jest w rzeczywistości produkować film, który przechwytuje uwagę Twoich klientów, buduje pragnienie dla Twojego produktu i ostatecznie zamyka sprzedaży ...

Numer jeden problem, że większość ludzi twarz jest w stanie napisać skuteczne sprzedaży kopii, aby podkreślić zalety swoich produktów, bez brzmiące jak "reklamie" używany samochód sprzedawca.

Wielkie jest to usługi takie jak Vidsy mogą teraz prowadzić regularne właścicieli firm jak ty, krok po kroku przez proces tworzenia skutecznej wiadomości sprzedaży.

Jednak pisanie "sprzedaż" jest tylko częścią problemu ...

Duży problem No-mówi się o ...

Po napisaniu scenariusza sprzedaży, obok głównych przeszkodą większość ludzi napotkasz robi swój wygląd i czuć się profesjonalnym wideo.

Wielu właścicieli firm mówimy spróbować nagrać się czyta ich skrypt przed kamerą. Jednakże, jeśli nie jesteś dynamiczny głośnik publicznego, jest to często przepis na katastrofę, ponieważ większość "Rozmowa głowa" filmy natknąć jako bardzo nudne i nudne.

DUŻO lepsze i bardziej skuteczne podejście do korzystania z połączenia tekstu i obrazów, aby Twoje wideo sprzedaży wyglądać nowoczesny i profesjonalny bez konieczności pojawiają się na aparacie.

Powodem tego działa tak dobrze, że jesteś, korzystając z wielu sposobów uczenia się - klienci mogą zobaczyć swoje wiadomości, a także usłyszeć wiadomość. To sprawia, że ​​film sprzedaży znacznie łatwiejsze do zrozumienia i dużo bardziej atrakcyjne.

Jedyny problem z tworzenia filmów tekstowych oparta jest konwersja skrypt sprzedaży w atrakcyjnej pokładzie slajdów zawsze proces żmudny i bolesny. (Na przykład, tutaj w Noble Samurai, nasze filmy często mają ponad 200 slajdów w nich!)

W rzeczywistości, mamy więc dosyć ręcznego tworzenia prezentacji slajdów, które w końcu zdecydowali się rozwiązać ten problem raz na zawsze, dodając funkcję generacji slajdów w Vidsy.

A dzisiaj, cieszę się, że mamy właśnie rozwijali tę nową funkcję! Co oznacza, że ​​jeśli jesteś już klientem - można dostać za darmo :-)

Zamiast bez końca skopiowanie i wklejenie jedno zdanie w czasie ze skryptu do programu PowerPoint, można teraz natychmiast generuje profesjonalne, wysokiej konwersji slajdów z jednego kliknięcia przycisku.

Oto krótki film, który pokazuje dokładnie, jak ta gra zmienia nowa funkcja działa ...

Co należy zrobić, jeśli posiadasz już Vidsy ...

Jeśli jesteś już abonentem Vidsy, to funkcja slide nowe pokolenie jest gotowe i czeka na ciebie w Vidsy.com .

Wszystko co musisz zrobić to zalogować się na swoje konto, należy wykonać skrypt sprzedaży i uderzył w przycisk "Pobierz Moje Slajdy".

Dodaliśmy również nowy film szkoleniowy, który pokazuje 3 proste kroki, aby odmieni slajdów Vidsy, zwiększenie konwersji i zwiększyć sprzedaż.

Ten nowy szkolenie wideo obejmuje:

  1. Wzór Przerwania - Co to jest, dlaczego są one tak ważne i jak z nich korzystać w swoim filmie porwać uwagę Twoich klientów i utrzymać je przyklejone do ekranu.
  2. Znaczenie utworzenia Liceum ścieżkę Reading zasadzić swoje kluczową wiadomość głęboko w podświadomości Twojego klienta.
  3. PLUS tajemnice coraz ludzi do działania i zamówić produkt.

Co należy zrobić, jeśli nie masz Vidsy ...

Jeśli nie masz kopii Vidsy jeszcze, i chcesz przyłączyć się do 2078 właścicieli firm, którzy są teraz tworzenia prezentacji wysokiej konwersji sprzedaży ze swoich skryptów Vidsy z jednolitym kliknięciem, a następnie Kliknij tutaj, aby przykuć Kopiuj Teraz.

Początkowa reakcja na Vidsy nie było lepiej niż cokolwiek spodziewaliśmy (niektórzy klienci są już widząc kursy wymiany o 12%, co jest po prostu niespotykane!)

Ta nowa funkcja generacji slajdów przełom oznacza, że ​​Vidsy jeszcze wyeliminowane teraz KOLEJNY z największych i najbardziej frustrujących przeszkód stojących między tobą i tworzenia dochodowy biznes w Internecie.

Ciesz się!

Eugene Ware
Prezes Noble Samurai