New Market Samurai Update ļauj jums izvēlēties starp Majestic SEO un Yahoo par Backlink datu

Daļa Button

Two Additions to the Samurai Arsenal

Kā daudzi no jums būs pamanījuši, Tirgus Samurai ir nesen atjaunināta, lai iegūtu backlink datus no jaunā vietā - Majestic SEO.

Mēs saprotam, ka dažiem lietotājiem, izmaiņas backlink numurus un atšķirības pieejamās informācijas ir pienācis kā pārsteigums.

Lielākā daļa no mūsu lietotājiem ir prieks, ka mēs esam atjauninājuši izmantot Majestic SEO, jo tie parasti piedāvā daudz precīzāku priekšstatu par patieso skaitu atpakaļsaišu, kas gatavojas, lai jūsu mājas lapā. Tīmekļa vietnes, kas jau iepriekš ziņots tikai nedaudz atpakaļsaišu tagad regulāri ziņo simtiem vai pat tūkstošiem saites.

Tomēr nelielā skaitā gadījumu, Majestic SEO ziņos zemākas vai pat nav atpakaļsaišu uz Jūsu mājas lapā. Kamēr viņi ir lielākā privātā backlink datubāze pieejama internetā (ar vairāk nekā 1 triljonu atpakaļsaišu), viņu dati var atšķirties no Yahoo, jo īpaši attiecībā uz jaunāku mājas lapām.

Kāpēc mēs Mainīts uz Majestic SEO

Iemesls mainīt mūsu datu avotu, no Yahoo! līdz Majestic SEO ir tas, ka Yahoo ir slēgtas tas Yahoo Site Explorer pakalpojums ļoti drīz. Yahoo Site Explorer ir pakalpojums, ka mēs iepriekš izmantots, lai ielādētu backlink datus no. Jūs varat lasīt par sīkāk šeit:

Yahoo! Attīstītāju Blog - Site Explorer
Yahoo! Attīstītāju Blog - API Updates

Ar viņu pakalpojums ir pastāvīgi pensijā tas bija ļoti svarīgi, ka mēs atrodam jaunu avotu backlink datiem un integrēt to tirgus Samurai, tiklīdz mēs varējām, tik daudz Yahoo! 's datiem būtu, ko 2011. gada marta beigās, ne ilgāku būs pieejami.

Papildus tam, visa Yahoo Site Explorer mājas lapa beigs darboties ar šā gada beigām.

Par avots atpakaļsaišu Search

Pēc daudz meklēšanu un atlasei potenciālo pakalpojumu, mēs ieraksta sarunas ar Majestic SEO, lai kļūtu par mūsu datu sniedzējs. Rakstiski, ir pie sienas uz ilgu laiku.

Google, kā jūs zināt, nepadara daudz no tā ir pieejamas vispār (tikai ļoti nelielu daļu no jūsu patieso saites ir ziņojusi Google) backlink datus, un ar apvienošanu numur 2 meklēšanas gigantu Yahoo un Bing, mums vajadzēja atrast citu datu sniedzēju.

Faktiski, paredzot šo izmaiņu pirms vairāk nekā gada, mūsu CEO, lidoja pāri uz Lielbritāniju un tikās ar Majestic SEO komanda personīgi, lai pārliecinātos, ka viņu pakalpojumu kvalitāte bija būs piemērots mūsu plašo lietotāju bāzi (tagad gandrīz 300,000 lietotājiem!).

Majestic SEO ir ļoti uzskatāmi uzņēmums profesionāli SEO aprindās, un to backlink indekss tiek uzskatīts par labāko pieejamo (gandrīz 4 reizes lielāka par to tuvāko konkurentu), un regulāri atjaunināts (vidēji divas reizes mēnesī).

Kāpēc ir Majestic SEO zīmolu Market Samurai

Ir bijis dažas spekulācijas mūsu userbase ka dati mēs personīgi gūst labumu no partnerības ar Majestic SEO, un ka mēs stumšanas lietotājiem uzņemties Majestic SEO pārskatus, kā daļu no filiāli nodarbojas ar Majestic SEO.

Šis nav tas gadījums. Branding, ka ir klāt mūsu programmatūra ir prasība izmantot, lai sniegtu pakalpojumus saviem lietotājiem bez maksas.

Majestic SEO ir dāsni sniedza mūsu lietotājiem piekļuvi viņu API, visiem mūsu 300,000 Market Samurai lietotājiem, bez papildu maksas.

Tika mēs noņemt zīmolu mums būtu nepieciešams samaksāt ievērojamu summu par pilnu piemaksu pakalpojumu, kas padarītu sniedzot savus datus neekonomiski ar mūsu pašreizējo cenu struktūru.

Ja jūs izvēlaties sākt pakalpojumus ar Majestic, Noble Samurai neredzēs centu no tā.

Bet Yahoo Site Explorer joprojām ir pieejama, mēs dodam jums izvēli

Lai gan mēs esam ļoti pārliecināti par datiem, kas Majestic piegāde, mēs vēlamies, lai jūs justos laimīgs par datiem, jūs saņemat, tāpēc līdz brīdim, kamēr tiek atvaļināti Site Explorer, mēs esam atjauninājuši tirgus Samurai, kas ļauj jums izvēlēties starp diviem datu avoti gan SEO Konkurences moduli un Rank Tracker moduli.

Jābrīdina: Yahoo Dati ir kļūdains un Pretrunīgi

Par pēdējo četru mēnešu laikā pirms mūsu Majestic SEO atjauninājumu, ir bijis kņada profesionālās SEO kopienai par to neprecizitāti Yahoo backlink datiem.

Tūkstošiem mūsu lietotājiem ir ziņojums, ka Yahoo backlink skaits ir būtiski samazinoties, mainīga Putnu.

Yahoo nesen mainīts izmantot Microsoft Bing meklētājprogrammu kā savu sniedzējs meklēšanas rezultātiem. Daudzi ir saistīt šo jautājumu kā daļu no cēloni (ti. Mēs tagad meklē Bing backlink dati). Citi ir teikuši, ka Yahoo Site Explorer tiks nojaukta drīz, ka dati nav tik svaigas, netiek efektīvi uzturēts, un strauji bojājas.

Jābrīdina: Yahoo Site Explorer būs pagājis drīz

Jebkurā gadījumā, neatkarīgi no tā, kādas ir jūsu ticība ir par datiem, gada marta beigās, to API (ko mēs esam izmantojuši, lai vilktu datus atpakaļ no Yahoo), tiks izslēgts. Un līdz gada beigām, visa Yahoo Site Explorer tīmekļa vietne tiks nojaukta.

Tāpēc mēs nevaram garantēt, cik ilgi būs pieejami dati. Bet pagaidām mēs esam atjauninājuši tirgus Samurai, lai jums ir izvēle pagaidām par to, kur vēlaties, lai ielādētu backlink datus no.

Lūdzu, ņemiet vērā: PR Backlink Analysis & Anchor tekstu analīze joprojām nāk no Yahoo

Patlaban vienošanās mums ir ar Majestic SEO tikai ļauj mums nodrošināt "skaitu" (ti. Atpakaļsaišu skaits), nevis faktiskie URL (ti. Kādi atpakaļsaišu ir).

Šobrīd tas nozīmē, ka mēs joprojām būs izmantot Yahoo Site Explorer vietņu datus, lai iegūtu sarakstu ar atpakaļsaišu. Tas ir avots, no atšķirībām starp atpakaļsaišu skaita Majestic SEO ziņo, un faktiskajiem atpakaļsaišu ka Yahoo Site Explorer sniedz.

Mēs esam diskusijās ar Majestic SEO risinājumu, lai tas, paredzot Yahoo Site Explorer tiek nojaukta beigās gadu.

Kā Jūs varat saņemt gan Yahoo un Majestic SEO datus ...

Jūs varat atjaunināt ar jaunāko versiju Tirgus Samurai par brīvu, komplektā ar vairākiem backlink avotiem, vienkārši atkārtoti uzsākot tirgus Samurai un saka "OK", lai dialogu lūdz jums atjaunināt ar jaunāko versiju.

Jūsu Rank Tracker moduli, kā arī SEO Konkurences moduli jums tiks dota izvēle par to, kur vēlaties, lai jūsu backlink datus nāk no.

SEO Competition with Majestic and Yahoo!

Rank Tracker with Majestic and Yahoo!

Ja jums vēl nav pilnīga kopija tirgus Samurai, un vēlētos, lai saņemtu pieeju šo jauno backlink datiem mūsu izmaksātās SEO Konkurence un Rank Tracker moduļiem, tad jūs varat jaunināt uz pilno versiju.

Alex "Zaļā Samurai" Zaļā ir loceklis Jūsu draudzīgā Samurai atbalsta komandu, un bieži vien sniedz informāciju par jaunākajiem Samurai notikumiem uz blogu.

Alex ir uzrakstījis 22 amatu (iem) par Noble Samurai

21 Atbildes uz "New Market Samurai Update ļauj jums izvēlēties starp Majestic SEO un Yahoo par Backlink Data"

 1. Paldies, ka vienmēr tur mums atjaunots!

  Gada
  Rodney Daut atbildēja:

  Es otro, ka. Es saprotu, tu pastāstot sīkāk, kāpēc jūs veicāt izmaiņas jūs darīja prom no Yahoo Site Explorer un virzienā Majestic SEO.

  Tas ir žēl, ka Yahoo ir atbrīvojoties no Site Explorer, taču, kā es brīnos, kā folks Jauns IM saņems ka datus, ko tās izmanto, lai iegūtu par brīvu.
  Rodney Daut's pēdējā blog post ... Kā Thinking of mazspēja var palīdzēt jums gūt panākumus

 2. Awesome dienests atkal no Noble Samurai komanda. Novērtēt detalizētu skaidrojumu un pārredzamību. Paldies vēlreiz puiši.
  Martin's pēdējā blog post ... Kā Novirzīt Affiliate Saites

 3. Paldies, puiši. Es cerēju, ka jūs varētu ietvert Yahoo! datus vēlreiz.
  Wes's pēdējo blogu ... Vēl Noderīga Free Online Backlink Checker!

 4. Yahoo Site Explorer backlink skaits vienmēr ir bijusi neprecīza. Tas nav tikai nesen. : P
  Allen Walker @ Internet Marketing's pēdējā blog post ... Darbs Home Svars Loss

  Gada
  Generic Domain Market atbildēja:

  Es šaubos, ka pastāv vienots instruments, kas dod precīzas atpakaļsaišu skaits, bet no manas pieredzes Yahoo Explorer bija / ir visprecīzākais vienu.

 5. Jums ir brīnums, ko Microsoft darīs, lai iegūtu cieņu no interneta tirgotājiem. Protams, viņi vēlas, lai mēs runātu par Bing katru tagad un tad. "Bing Explorer" vai "Bing Stats", iespējams, palīdzēs viņiem tik daudz, cik tas varētu mums palīdzēt. Es paredzu jaunu avotu backlink datus.
  Dr Michael Haley @ bezmaksas WordPress Tutorials's pēdējā blog post ... Email Marketing

 6. Hi Alex un tirgus Samurai komanda,

  Paldies par šo nenovērtējamo instrumentu un informācijas, būs interesanti redzēt, kā Majestic SEO veic un sekos viņa norādījumiem.
  Joan Stewart's pēdējā blog post ... Strategies Kad Sociālās Grāmatzīmes

 7. Pateicība Alex,
  Informācija par atpakaļsaišu ir nedaudz irratic pēdējā laikā, bet pēdējā laikā ir uzlabojusies.
  Wolfgang's pēdējā blogu ... Local Marketing Un kā to var Jaudīgi Palīdzība vietējās uzņēmējdarbības

 8. Paldies par paskaidrojumu. Es biju noraizējies par manu backlink skaits uz jaunāku vietas, kas Yahoo parādīja bija tuvu 400 atpakaļsaišu, bet Majestic parādīja 0. Tas palīdz mazināt šīs bažas.
  Jason's pēdējā blog post ... Sākot Mans Small Business Ceļojums

 9. Sveiki Market Samurai komanda.

  Paldies par atjauninājumu lielisks līdzeklis mīlestību, izmantojot to.

  Daudzi Paldies un vislabākos novēlējumus.

  Drew.

 10. 10
  Gada 16 marts 2011 plkst 02:46
  Corinne teica:

  Paldies par ļoti rūpīgu atjauninājumu. Esmu dzirdējis kādu kurnēšanas par pāreju uz Majestic, es ceru, ka visi tagad ir skaidrs, kāpēc izmaiņas bija nepieciešams. Kā mēs visi esam redzējuši, internets ir pastāvīgi mainās pasaulē, un mēs bieži vien ir nepieciešams pielāgot un mainīt veidu, kā mēs skatāmies uz mūsu datiem. Es esmu ļoti priecīgs, ka jūs atrast alternatīvu, kas dod mums šo informāciju.

 11. 11
  Gada 16 marts 2011 plkst 06:31
  Martyn teica:

  Liels paldies par atjauninājumu. Man ir bijusi saistīta ar atšķirībām starp diviem. Bet tagad jūs esat skaidroja how un kāpēc tas viss ir jēga. Es esmu pārsteigts par to yahoo pensionējoties gan! Un MS strādā labi atkal!

 12. Labi, ka ir uz priekšu domāšana. Daudzi cilvēki koncentrējas uz Yahoo Site Explorer, bet, ja tā tiek slēgta, tad mums visiem ir nepieciešams, lai piekļūtu šo informāciju citur.

  Labs darbs tiek aktīvi

 13. Paldies par galvu uz augšu. Es domāju, ka tas būs labāk mums visiem uzticīgi Samurai.

 14. Paldies par tur mums labi informēti ... tas tiešām palīdz.

 15. Wow..it tikai šķiet, piemēram, pēdējā laikā, ka viss internets mainās veids, kā viņi to dara business..first Google..not yahoo..what ir nākamais ..

  "Black SEO Guy" parakstīšana Off "
  TrafficColeman's pēdējā blog post ... Kāpēc Lielākā Blogs Komentārs Pašnāvība pēc 30 dienām

 16. Izskatās, ka tas būs pozitīvas pārmaiņas. Paldies, ļaujot mums zināt.
  Rhonda @ Laugh Quotes's pēdējā blog post ... Kas Goes Around

 17. Es domāju, ka jums būtu jāatjaunina Video Training programmatūras tirgus Samurai.
  Jo tas nav atjaunināts kādu jaunu funkciju.

  Paldies.
  Asuradech's pēdējā blog post ... เว็บ ใหม่ ขาย ได้ ภายใน 5 วัน

 18. Es esmu veida bummed informāciju par dārgu cenu par Majestic SEO. Es biju diezgan satraukti, lai redzētu, tas tika iekļauts tirgus Samurai, bet, kad es noklikšķiniet uz bultiņas, lai redzētu atpakaļsaišu es biju ļoti sarūgtināts, ka Majestic parādīs tikai 5 no atpakaļsaišu tas ir atrasts.

  Jūs guys vajadzētu samazināt darījumu ar Majestic lai mēs varam izmantot šo informāciju. Tas ir lieliski, ka tas liecina vairāk atpakaļsaišu Market Samurai, bet tas nav jādara man daudz laba, ja mēs varam redzēt tikai 5 no šīm saitēm.

  Es būšu, izmantojot yahoo Vietnes Explorer tik ilgi, cik varu, jo tas ir vairāk noderīga, lai man, jo es patiesībā var orientēties un novērtēt atpakaļsaišu.

  Nesaņem mani nepareizi, lai gan, mīlestība tirgus Samurai, tikai nedaudz bummed, ka yahoo vietne pētnieks slēdz savas durvis un majestātiska ir diezgan dārga.
  Adam Roy's pēdējā blog post ... Kā rīkoties Bonusi Clickbank Produkti Automātiski

 19. Es esmu patiešām apmierināts ar Majestic SEO iespēju, Yahoo dati izskatās ļoti ticama man.