Audio ierakstīšana Secrets Boost Jūsu peļņa ...

Daļa Button


Nesen mēs sākām mūsu zīmolu jaunā programmatūras sistēma Vidsy, kas palīdz regulāri uzņēmumu īpašnieki vienkārši patīk jums izveidot augstas konvertējošā pārdošanas ziņu, lai veicinātu savu produktu mazāk nekā 90 minūtes.

Kopš tūkstošiem Vidsy lietotāju ir radīt peļņu vilkšana pārdošanas video, kas ir pārveidojot līdz pat 12%! (Kurš ir AMAZING!)

Laimīgs Vidsy klienti daudz ir arī nosūtot to gatavo pārdošanas video mums pārskatīt ...

Mūsu Number 1 Padoms vēl palielināt konvertēšanas varu šo video, ir bijis, lai uzlabotu skaņas kvalitāti pārdošanas ziņu.

Patiesībā, mēs esam atkārtoja šo padomu, lai tik daudzi Vidsy klientiem, ka mēs nolēmām izveidot pavisam jaunu bezmaksas mācību video, lai atklātu:

=> Kā izveidot profesionālu audio ierakstu, lai Boost Jūsu peļņa.

Šajā pavisam jaunu video jūs atklāsiet:

- Iekārtu un programmatūras jums ir nepieciešams, lai izveidotu profesionālu audio celiņu, lai jūsu pārdošanas video (Tas ir EXACT set-up, mēs esam izmanto šeit Noble Samurai, lai radītu vairāk nekā $ 7 miljoni dolāru pēdējo četru gadu laikā)

- Kā, lai ierakstītu un rediģētu audio celiņu, Soli pa solim. Tas ir "Ņem mani pie rokas, un parādiet man," līmeņa apmācība.

- PLUS Mūsu Secret In-House Audio SALDINĀŠANAI Techniques, kas automātiski injicē enerģiju un kaisli uz jūsu pārdošanas ziņu un raķete jūsu reklāmguvumu! (Mēs nekad kopīgi šos paņēmienus pirms! - Jūs gatavojas viņus mīl)

Šī jaunā apmācība ir bezmaksas skatīties, un ir pieejama tieši tagad ...

Skatīties Windows versiju šeit ... (Mac zemāk Version)

Skatīties Mac versija Here ...

Resursi minēts Video

Zemāk jūs atradīsiet saites uz visām audio resursus minētajiem video:

Ārpakalpojumi

Fiverr
oDesk

Ieteicamais Microphone

Yeti Microphone

Pop Filter

Make Your Own
Nopirkt eBay

Audio ierakstīšana

Porta Booth

Audio & Screen Recording

Camtasia (Windows)
Screenflow (Mac OS X)

Audio saldināšana

Audacity
Bez Free Music

Ko Jums vajadzētu darīt, ja jums jau pieder Vidsy ...

Ja esat jau Vidsy abonents, tad šī jaunā mācību un visas resursu saites, jums ir nepieciešams, lai sāktu tagad ir pieejami, lai jūs iekšā Vidsy ...

Vienkārši piesakieties savā kontā, un ļaujiet Sensei Sam parādīs, soli pa solim:

1. Kā rakstīt augstas konvertējošā pārdošanas ziņu par savu produktu vai pakalpojumu

2 Kā izveidot profesionālu, augstas ietekmes slide klāja.

3 Kā izveidot augstas precizitātes audio ierakstu, lai palielinātu savu konvertēšanu.

Ko Jums vajadzētu darīt, ja jums nav sava Vidsy ...

Ja jūs neesat ieguvuši savu kopiju Vidsy vēl, un jūs vēlaties pievienoties vairāk nekā 2078 uzņēmumu īpašniekiem, kuri rada peļņu vilkšana pārdošanas ziņas mazāk par 90 minūtēm ... Click šeit, lai Grab savu kopiju tagad.

Šis jaunākais audio apmācība novērš vēl viens no lielākajiem šķēršļiem stāv starp jums un radot savu rentablās tiešsaistes bizness.

Es ceru, ka jums baudīt jauno apmācību un es vēlētos dzirdēt jūsu komentārus turpmāk :-)

Runāt Drīz!

Eugene Ware
CEO Noble Samurai

Eugene ir uzrakstījis 18 amatu (iem) par Noble Samurai

27 Atbildes uz "Audio ieraksts Secrets Boost Jūsu peļņa ..."

 1. Hi Eugene,

  tas ir daži no labākajiem praktisku bezmaksas konsultācijas es esmu saņēmis EVER. Liels paldies, un es būšu pārliecināts, ka, lai īstenotu savu padomu.

  Best,
  Eden

 2. Tas bija ļoti informatīvs video, it īpaši tip, lai paātrinātu ierakstu Audacity. Paldies par dalīšanos to.

 3. 3
  Gada augusts 6, 2014 plkst 01:03
  Jeffrey teica:

  Lielisks mācību - paldies! Kas nosaukums "problēmas" un "risinājuma" izlases dziesmas jūs izmantojat demo uz video? - Liels stuff!

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Hi Jeffrey,

  Problēma dziesmu mēs izmantojām video sauca "Aeon", un risinājums trase saucās "Comfy Cotton".

  Cheers,
  Tom

 4. Noble Samurai ir izdarījusi to vēlreiz! Vēl viens lielisks mācību video. Pēc tam, kad man bija mans pirmais Vidsy pārdošanas video. Es domāju, ka tas nebija slikti, bet ar katru nākamo klausīšanās, es sapratu, tas vēl nebija gatavs, lai apmierinātu sabiedrībai. Šis mācību video dos man palīdzēt man ir nepieciešams darīt to atkal un labāk. Vēlreiz paldies par vienmēr nāk caur ar tik lielu atbalstu!
  Don Coggan's pēdējā blog post ... Aug 5, Imagination Exercise, kas var palīdzēt vairākos veidos

 5. 5
  Gada augusts 6, 2014 plkst 01:08
  Jānis teica:

  Brilliant apmācība - paldies! Esmu bijis ierakstot pārdošanas video un produktu video pāris gadus (ar Yeti un Screenflow), bet es paņēmu divas fantastiskas padomus šeit, izmantojot dažādus mūzikas ierakstus un "pārmaiņu tempu", kurā ... :-)

  Kad esat saldināta failu no Audacity, un tu atkal ievest savā Screenflow projekts ... Vai ir veids, kā viegli atkārtoti sinhronizācija sliedes uz jaunu audio garumā?

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Hi John,

  Es esmu vēl atrast vienkāršu veidu, kā no jauna sinhronizācija sliedes uz modificētu audio celiņu, tā ir viena no tām lietām, kas jums jādara manuāli (bet, ja kāds, kas tur zina, viegls veids, kā darīt šo gan Jānis un es vēlētos dzirdēt to!).

  Mēs parasti rediģēt mūsu audio celiņu, pirms mēs sākam celt slaidiem, ka veidā jums nav atkārtoti sinhronizācijas lietas, kad audio tiek darīts.

  Cheers,
  Tom

  Gada
  Jānis atbildēja:

  Pateicība Tom, ka noteikti laba stratēģija, dažkārt nav iespējams, atkarībā no atkārtotas labojumus, un tā tālāk ... Nākamā versija Screenflow >> automātisko "samazinājums norises ilgums 10%" pogu ... LOL hey puisis var sapņot

  Gada
  Eugene Ware atbildēja:

  Hey John,

  Screenflow tiešām ir samazinājums palaist laika funkcija, bet tas ir ļoti slikti. Audio kvalitāte patiešām cieš, un tāpēc mēs neizmantojam to. Atverot klipu inspektors, un mainīt procentu ātrumu.

  Bet tas skaņu diezgan slikti, ja jūs to darīt, tāpēc mēs joprojām domāju Audacity metode ir daudz labāk - un ar jebkuru jebkuru video, audio ir daudz svarīgāka nekā Visuals. Cerams screenflow uzlabo to audio apstrādes nākotnē, un tas tiešām ir viens solis.

  Jūs varētu padarīt ārā screenflow, mainīt video ilgumu par tikpat procentiem, un pēc tam izmantot nekaunības audio celiņu zem visa ceļa, lai gan var būt daži dīvaini video artefakti atkarībā kāda video ir. Tas varētu būt labākais no abām pasaulēm pagaidām.

  Ceru, ka palīdz!

  - Eugene

  Gada
  Jānis atbildēja:

  Pateicība Eugene, saprata. Es parasti sadalīt savu audio no video Screenflow, tāpēc es domāju, varbūt funkciju raksturīgi video pusē lietām ... es ņemšu, lai redzētu, video klipus runtime var mainīt patstāvīgi. Bet tiešām tas izklausās labākais procesā būtu manuāli rediģēt šļūteni videoklipus, kā Toms minēja, un jums pieminēja. :)

 6. Excellent konsultācijas. Es jau darīja ierakstus, un jā, es biju viens, ka tad, kad es kļūdījies, es vienkārši apstājās, un sāka atkal. Paldies par tip par claps. Un es nekad eksportē audio uz mp3 failu, un tas ir liels tip ...

  Atkal, paldies par informāciju ... .Tas bija lieliska prezentācija.

 7. Šīs mācības deva man ton iedvesmas un faktisko padomus par Audio radīšanu. Jūs guys ir ģēniji palīdzot ar padarot šo procesu super viegli. Pateicoties tik daudz!

 8. 8
  Gada augusts 6, 2014 plkst 02:57
  Norman teica:

  Ja mūzika ir tik spēcīgs papildinājums pārdošanas video, kāpēc jūs izmantojat kādu savā Vidsy prezentācijā?

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Hi Norman,

  Tikai nesen bija mēs atklāt problēmu / risinājumu stratēģiju, izmantojot mūziku pārdošanas video, un mēs esam to lietojuši pēdējā ducis vai arī tā video mēs esam darījuši! Vidsy pārdošanas video ir mūzika, jums var būt nepieciešams, lai ieslēgtu skaļumu līdz nedaudz to dzirdēt :)

  Pirms tam mēs nesaprata, cik efektīva tā varētu būt izmantot mūziku pārdošanas video, un mēs vēl bijām atrast uzticamu formulu to piemērot pārdošanas video. Tas var būt 2 griezīgs zobens, kā tad, kad mūzika tiek izmantota slikti tas var būt ļoti traucējoša.

  Tāpat kā jebkurā jaunā procesā mēs izmantojam, mēs nepārtraukti testēšana, lai atrastu to, kas vislabāk darbojas, un mēs domājam, mēs esam pavirši to uz galvas ar problēmu / risinājumu stratēģiju, izmantojot mūziku pārdošanas video.

  Cheers,
  Tom

  Gada
  Norman atbildēja:

  Tev taisnība, Toms. Man ir mana skaļumu pārāk zema, lai pamanīt, un tagad, ka es esmu atkārtoti noskatījos es varu godīgi teikt, ka es esmu apjucis ar šo mūziku. Man ir aizdomas, ka tas tāpēc, ka es esmu maksājot uzmanību uz to, lai gan.

  Jūs guys ir eksperti, tāpēc es būšu dodot tai virpuli, lai redzētu, kā tas pārveido, paldies par atbildi :)

 9. Liels konsultācijas par pieejamo programmatūru un aparatūru.
  Viegli sekot instrukcijām.

  Fantastisks darbs ... kā parasti ;)

  Paldies jums
  Peter

 10. Hi Eugene,

  Tikai pierāda, ka pat tad, ja jums ir darīt kaut ko, bet tur vienmēr ir iespēja iemācīties jaunus veidus, kā uzlabot.

  Es izmantoju Audacity regulāri, bet man nekad nav dzirdējuši par tempo pārmaiņu tehniku. Es esmu off izmēģināt to uzreiz!

  Paldies:-)
  Simon Beck's pēdējā blog post ... Marketing Meistarklase - ienesīgs stratēģijas, lai efektīvi veicinātu jūsu mājas aprūpi - 2013.gadam Naidex Care konference prezentācija

 11. 11
  Gada augusts 6, 2014 plkst 05:04
  Pradier teica:

  bonsoir, je ne comprends pas l'Anglais, je ne suis pas la seule, pourriez-vous faire une traduction dans la Video ou ANO pdf en français s'il vous pīne!
  c (est frustrant et un peu injuste.
  Espérant être entendue
  MERCI

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Hi Pradier,

  Malheureusement, nous n'avons pas ANO Moyen de traduire les videos en français à ce moment-la, mais si nous pouvons le faire dans l'Avenir, nous le ferons! Désolé à ce SUJET!

  Des cris de prieku,
  Tom

 12. Hi Eugene,

  WOW. Kas Awesome video, Great padomus un trikus.

  Ir lieliska diena

  Paldies
  DAV Rick Burdo

 13. Awesome apmācība, pateicoties !!!

  Šī ir pirmā reize, kad es dzirdēju par "speed-up" triks. Liels padoms, ka es nolikšu praksē tieši.

  Nav sprādziena savu bungas pārāk daudz, bet mēs piedāvājam īpašu par Camtasia Studio, ja kāds ir ieinteresēts.

  Pārbaudiet Camtasia Studio uz SoftwareCasa.com iegūt lielu cenu.

 14. 14
  Gada augusts 6, 2014 plkst 07:55
  Jānis teica:

  paldies kaudzes, lai dalītos šo puiši. mīlēt to, ko jūs darāt

 15. Paldies puiši! tas ir lieliski konsultācijas. Man īpaši patīk viens par palielināt tempu, jo es esmu parasti lēns runātājs! Labs veids, kā iegūt vislabāko skaņas līmeņus, ir pārliecināties, jums nav klipu apjomu (ti iedziļināties sarkans), tad augšupielādēt dziesmu uz auphonic.com kas apstrādātu skaņu ideālu līmenī.
  Gerald Lopez's pēdējā blog post ... Vai MH 370 zīme mainās reizes?

 16. Hi Guys

  Liels saturu, kā vienmēr.

  Esmu izmantojis Audacity, bet, tas ir lielisks produkts, es piekrītu.

  Man īpaši patīk jūsu tempo izmaiņas galu, paldies, es būšu mēģina šo ļoti drīz.

  Best of Success jums visiem.

  Thanks Again

  Steve
  Steve Scott's pēdējā blog post ... Custom Fanu Baneri

 17. Man ir sniega cilvēks, bet tas palīdz no smalkākās detaļas izveidot spēcīgāku vairāk enerģisks ziņu! TY!
  Griffith Hawk's pēdējā blog post ... Pārbaudiet šo puisis Pecks!

 18. 18
  Gada 9 augusts 2014 plkst 11:34
  Seamus Shell teica:

  Hi Eugene,
  Paldies par lielo padomi! Maz tweaks šeit un tur darīt visu starpību. Es noteikti impliment šos padomus. Paldies vēlreiz!
  Seamus

 19. Sveiki Eugene:

  Tas bija liels raksts pilna ar ļoti noderīgu informāciju. Es diffidently izmantot to šonedēļ.
  Pateicība
  Drew's pēdējā blog post ... Izvairieties Network Marketing ...... .Until jums izlasīt šo rakstu