Vai jums ir "nedabiska" Link profils? (Paziņojot tirgus Samurai jaunos ", atsaucoties Domains" dati)

Lielākā daļa folks zina, ka ārzemju saites uz jūsu mājas lapā (kad kopā ar uz vietas optimizācijas), ir galvenie virzītājspēki rangu, īpaši augstvērtīgu atslēgvārdiem. Lielākā daļa no mums arī zina, ka ne visas saites ir vienlīdzīgi un ka saites no augstas iestādes vietām pārvadāt daudz vairāk enerģijas (vai "sula", kā mums patīk to nosaukt).

Kas jums var nebūt informēti par ir tas, ka kopā ar skaitu un kvalitāti saites, tur ir trešais kritērijs, jums vajadzētu arī apsvērt; un paldies mūsu caku datu partneriem Majestic SEO, mēs esam lepni paziņot, pievienojot no "Atsaucoties sfēru" datiem ietvaros tirgus Samurai ir SEO Konkurences moduli.

Daudzas saites, One Atsaucoties Domain

Ko Atsaucoties Domains?

Tas ir diezgan vienkārši patiesībā. Katrs atšķiras mājas lapu, kas saites uz tīmekļa vietni kopumā, vai īpašs lapu jūsu vietnē tiek uzskatīta atšķirīga atsaucoties domēnu.

Tātad, ja jums ir 100 saites norāda uz lapu, un 90 nāk no vienas mājas, un 10 no sekundes, jums ir atsaucoties domēna skaits no diviem (jo tikai divas dažādas mājas lapas saiti uz konkrētu lapu jūsu mājas lapā).

Jūs gaidījāt iegūt zemu atsaucoties domēna skaits, kad esat vērsta jūsu saite ēkas centienus viena avota mājas lapā.

Kāpēc man būtu jāuztraucas par to, cik atsaucoties domēnus lapa ir?

Tas ir skaidrs, ka daudz dažādu atsaucoties domēnu norāda uz jūsu vietni, ir svarīgs ranking faktors Google. Patiesībā, Rand Fiškins no SEOmoz slavas raksta: "Pēc mūsu analīzes korelācijas datiem, neviena metriskā ir vairāk pozitīva korelācija ar augstu klasifikāciju nekā skaitu savieno saknes domēnu."

Piezīme: Šis citāts no Rand šobrīd ir gandrīz divi gadi, un, ja jūs lasīt viņa vēlāk amatu, tagad viņš arī galvenais uzsvars, uz saites no sociālo mediju (konstatējuma, mēs varam pārbaudīt mūsu saite ēkas kampaņu).

Es domāju, ka tas ir viegli pietiekami, lai iedomāties, kāpēc meklētājprogrammas varētu izmantot vairākas unikālas atsaucoties jomās kā ranking faktors. Tas nav grūti, lai manipulētu ar vienu vai dažas vietnes un iegūt liela apjoma saites, bet tas ir grūtāk, lai iegūtu saites no dažādiem avotiem (īpaši respektētajiem).

Man šķiet, ka dzinēji, piemēram, Google meklē vietnes, kas gūst saite popularitāti veidā, kas izskatās "dabīgs" un nodošanu no dažādām vietām, ir indikators par to.

Es varu pasākums Atsaucoties Domēna skaits īpašiem Pages un Domains?

Tirgus Samurai tagad piedāvā divus veidus, kā mērīt ar atsaucoties domēna skaits:
1. Atsaucoties Domains līdz Page (LAP) - skaits skaita atsaucoties domēnus uz konkrētu lapu.
2. Atsaucoties Domains līdz Domain (RDD) - skaits skaita atsaucoties domēnus domēnā kopumā.

I did ātri aptauju 10 izlases atslēgvārdu frāzes, pamatojoties uz objektiem manā birojā (par ziņkārīgs, es izmantoti, Suņu apmācība, aizkaru pušķi, Flat Screen Monitor Atsauksmes, Vinnijs Pūks, Brother Printer, dzīves ilgums no Tyrannosaurus Rex, Apple Power adapteris , bordo Sieviešu Purse, Boot Cut Levi Džinsi un Vanilla Ice Cream - un jā, sīkumi šeit apkārt ir diezgan izlases)!.

Interesanti, es norādīju, ka LAP skaits (Atsaucoties Domains uz Page) svārstījās Putnu. Patiesībā LAP bieži bija nulle, un kopumā parādīja maz korelācija ranking.

RDD (Atsaucoties Domains uz domēna) tomēr bija daudz labāks rādītājs. Lai gan tas nebija gadījums, ka meklēšanas rezultāts ar augstāko RDD vienmēr ir bijusi augstākā ranga (par lapas optimizācija joprojām ir kritisks), tas bija gadījums, ka pat vairāk neskaidra frāzes, ka gandrīz visos gadījumos, minimālā RDD rēķināties nokļūt uz priekšējā lapā bija tūkstošiem.

Šķiet, no šīs izlases kopuma frāzes, ka jums vienkārši ir jābūt izplatīšanos saites no vairākiem dažādās jomās, lai būtu ", kas spēlē" par vidēja līdz augstas konkurences frāzes. Vienīgais izņēmums šim noteikumam bija "īpašs gadījums" meklēšanas rezultāts saraksti, piemēram, Google images, kartes uc

Kur es varu redzēt atsaucoties domēna impulsus Market Samurai?

Lai redzētu, atsaucoties domēna skaitu par attiecīgo lapu, vienkārši dodieties uz cilni SEO Konkurences un atzīmējiet rūtiņu, lai ļautu ", atsaucoties Domains - Domains (IDD)" un "Atsaucoties Domains - Lapa (LAP)". Lūk, piemērs:

Atsaucoties Domains piemērs

Par super ziņkārīgs, tas ir arī vērts iegūt Majestic SEO kontu (bezmaksas kontu darīs fine). Pēc tam jūs varat noklikšķināt uz maz bultiņas blakus atsaucoties domēna skaita cilnes SEO Konkurences. Majestic parādīs lapu, kurā norādīts, kā atsaucoties domēnu skaits ir pieaudzis laikā (kas ir gan forši, ka viņi zina, ka info, un es gribētu ieteikt arī pakāpenisks pieaugums saites ir arī norāde par "dabisko" saite pieaugumu).

Kā tas var palīdzēt? Ko man darīt, ja es esmu cīnās rangs mērķa atslēgvārdu?

Pirms jūs jāuztraucas par to, kam zemas atsaucoties domēna skaits, mans padoms ir nokļūt atpakaļ uz pamatus. Pirmkārt, es varētu pārbaudīt, ka jūsu "uz vietas" struktūra ir taisnība, piemēram, apstiprina, ka atslēgvārds vēlaties rangs ir virsrakstā tagu lapā jūs vēlaties rangs. Arī pārbaudīt, ka lapā ir daudz saites norāda uz to no citām lapām jūsu vietnē. Visbeidzot, jānodrošina, ka šīs saites jūsu vietnē ietver mērķa atslēgvārdu enkura tekstu.

Ārpus pamatus, jums būtībā ir vairāk saites. Ja jūsu domēna kopumā ir zema, atsaucoties domēna skaits, tad es gribētu iet uz vispārēju mix saites uz gan sava domēna un jūsu mērķa lapu no dažādiem avotiem. Ja jūsu domēns jau ir plašs atsaucoties domēnus jau, tad es gribētu palaist mērķtiecīgāka saite veidošanas programmu uz lapu jūs strādājat par konkrēti.

Kā es varu iegūt saites no visdažādākajiem avotiem?

Building saites ir jautājums es varētu (un, iespējams, vajadzētu) veltīt garu virkni atsevišķu blog amata vietu, jo ir gandrīz neierobežotas masīvs veidi, kā var veidot saites.

Lūk, īss (un ļoti nepilnīga) saraksts saite ēkas pieejas man patīk brīdī:

1 pants Syndication - Syndicating rakstus veidot saites joprojām ir ļoti daudz, štāpeļšķiedrām SEO'ers visā pasaulē. Ir veidi, lai piesaistītu jūsu centienus šeit, lai palielinātu "izplatīties" no rakstus rakstīt, kas var ievērojami palielināt vērtību no viena raksta, un mēs, iespējams, ir vairāk ko teikt par šo pār tuvāko mēnešu laikā.

2 Get Social - ņemot saturu jūs rakstāt un spiežot to ārā caur sociālajiem kanāliem kļūs jums saites. Jūs varat gan vienkārši pārpublicēt vai veicina saturu jūsu sociālo mediju profiliem, un jūs varat apzināti aicināt cilvēkus virzīt "līdzīgs" pogas uc Pēdējos blog posts, kur es "lūdza" cilvēkiem nospiest Facebook pogu, piemēram, es saņēmu 10x skaits "patīk", kā tad, kad man nebija.

Tiešās saites jūs izveidojat, izmantojot sociālo mediju, iespējams, ir "no-sekot" (un tā nav vērts daudz), bet šķiet, ka savu klātbūtni šiem īpašumiem tiek skatās Google anyway. Plus, plūsmas efekts tikt profilētas Social Media iegūs jums saites gan no attiecībām, jums izveidot un pat no skrāpjiem, kas ņem šo stuff un pārpublicēt to.

3. RSS Feed iesniegšana - Tas ir mazliet sapīcis, bet tas ir jauki "darīt, kad, saņemt pabalstus life" tipa darījumu. Šeit ir posmi:

. Izveidot RSS barību jūsu saturu abstraktā formā (piemēram, publicēt tikai daļu no katra satura posteni vai izstrādājuma). Noteikti arī saite atpakaļ uz pilnu rakstu savu barību.

b. Tad ņem šo abstrakto RSS barotni, un iesniedz to RSS Feed katalogi tāpat feedage.com (tikai do meklēt "RSS Feed Directory", un jūs atradīsiet daudz līdzīgām vietām).

c. Šie RSS barību katalogi tad pārpublicēt savu saturu un iekļaut savu saiti atpakaļ uz sākotnējo avotu. Tātad, katru reizi, kad jūs publicēt saturu jums tūlītēju backlink.

Atkal, tas ir nedaudz sapīcis, tāpēc varbūt vērts pilnu post par to pašu, bet es esmu atradis šī pieeja īpaši noderīga lielu teritoriju ar daudzām lapām, netiek pilnībā indeksēti ar meklētājprogrammām. Atcerieties, ja lapa nav indeksēta, tas nav vadīt jebkuru organisko meklēt satiksmi.

4. Forums - Atrast nedaudz lieliem, augsta profila forumos savā nozarē un iesaistīties. Pārliecinieties, ka jūs aizpildīt jūsu forums profilu pilnībā, un ievietot saiti jūsu paraksta failu. Tad, piedalīties forumā. Nav surogātpasta pārējos dalībniekus, bet tā vietā, palīdzēt viņiem out.

Ja jūs stick ap kādu laiku (vai pat labāk darīt kādu pētījumu vietās, piemēram, Yahoo Answers), jūs atradīsiet, ka tās pašas tēmas un jautājumi iegūt izvirzīja atkal un atkal.

Liels taktika ir sagatavot sarakstu ar biežāk uzdotajiem jautājumiem ar atbilžu un tad skatīties forumus, lai redzētu, kad šie kopējie jautājumi saņemt lūdza (RSS barību bieži ir pieejama par forumu, kas padara to viegli skatīties jauni amati noslēgšanas).

Tad jūs varat sagrābt katru reizi tur ir jautājums, jūs varat atbildēt. Ņemiet vērā, tas ir labākais, lai katru atbildi nedaudz dažādus vārdus, lai izvairītos no kaitinošas lietotājiem forumā. Tas ir arī OK, teikt "šeit ir īsa atbilde, es esmu uzrakstījis garāku post par manu blogu par to ..."., Un tad saite atpakaļ uz jūsu emuāru.

5. Būt labi, ko jūs darāt - Labi, tāpēc tas nav īsti saite veidošanas stratēģiju tik daudz kā "kā darīt uz dzīvību" stratēģiju. Vispār, ja jūs darīt labu darbu, cilvēki būs saite ar jums. It īpaši, ja jūs darīt labu darbu un saņemt paradums lūdzot tiem, jūs strādājat ar, lai dotu jums saistīt jūs saņemt.

Mūsu mērķis ir pārdot labu produktu un MarketSamurai.com ir piesaistījusi vairāk nekā 2,3 miljonus saites bez jebkāda oficiāla "saite ēkā".

6. Publishing saturu jūsu vietnē - atkal, ne tradicionālā saite ēkas ierosinājumu, bet iekšējās saites ir vērtīgi. Tas ir vienkārši matemātiku, ka vietā ar 1000 lapām ir vairāk iekšēja saite "sula", lai dalītos par vietu ar 20 lappusēm (jūs arī uzņemt kaudze ilgi asti satiksmi, publicējot daudz saturu).

Ēkas vairāk satura jūsu vietnē ir killer satiksmes stratēģija.

Papildus iepriekš ir daudz citas saites stratēģijas, jūs varat sekot, tostarp Sociālās Grāmatzīmes (liels, lai palīdzētu lapas iegūt indeksētas), directory iesniegumi, ubagošanu (piemēram, jautāt tiem, jūs sadarbojaties ar saistīt ar jums), konkurētspējīgu pētniecību, kur jūs izmantojat instrumentus, piemēram, tirgus Samurai ir saite profila ziņojumu, lai redzētu saites jūsu konkurenti ir, un redzēt, ja saite avots tiks saiti ar jums un vēl daudz vairāk.

Tātad to apskatīt tagad tirgus Samurai, un redzēt, kāda veida atsaucoties domēna profila esat.

Cheers

Ben

PS Tāpat amatam? Man patiktu, lai jūs dalīties mīlestībā ar Facebook ", piemēram," zemāk.

PPS Ikvienam pēc Conversion sērijas blog posts, neuztraucieties, mēs neesam aizmirsuši! Galīgo post šajā sērijā būs noteikti drīz!