Insider padomi - Kā iegūt vislabāko no Rank Tracker

Daļa Button

Tirgus Samurai Rank Tracker modulis sniedz jums instrumentus, jums ir nepieciešams, lai uzraudzītu jūsu portāla klasifikāciju - visās 3 lielākajām meklētājprogrammām (Google, Yahoo un Bing).

Sakarā ar šo milzīgo informācijas bagātība, tas ir viens no tirgus Samurai populārākajām funkcijām.

Atbalstot es saņemu daudz jautājumu par to, kā to efektīvi izmantot. Tātad šodien, es vēlos atbildēt uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem cilvēki ir apkārt, izmantojot Rank Tracker - ieskaitot "kā jūs izmantot visus instrumentus iekšpusē Rank Tracker, lai jūsu labākais priekšrocības?"

Es arī gribu dalīties ar jums dažas progresīvas analīzes stratēģijas, izmantojot Rank Tracker. Un sniegt jums dažus laika taupīšanas iekšējās padomus par apzināt dažas vērtīgas atziņas Rank Tracker ir kopīgs par jūsu mājas lapā.

(Piezīme: Ja jums nav piekļuves tirgus Samurai ir Rank Tracker, jūs varat pierakstīties uz bezmaksas 12 dienu izmēģinājuma Market Samurai šeit Ja jūsu izpēte ir beidzies, jums būs nepieciešams. jaunināt uz pilno versiju Market Samurai piekļūt Rank Tracker modulis, jo tas ir viens no uzlabotas tirgus Samurai funkcijas pieejams tikai maksā versiju.)

Kāpēc man būtu Track My klasifikāciju?

Ir 4 iemesli, kāpēc jums vajadzētu pārbaudīt savu klasifikāciju regulāri:

 1. Tā stāsta jums, vai jūsu SEO metodes strādā.
  Tas palīdz jums precīzāk SEO stratēģiju. Ja jums ir iespēja redzēt taustāmu atgriezenisko saiti par to, vai jūsu SEO centienus, kam ir ietekme uz jūsu portāla klasifikāciju tas ļauj noteikt, kas darbojas jūsu īpašu nišu. Tas ļauj jums pavadīt vairāk laika lietām, kas strādā, un mazāk laika par lietām, kas nav.
 2. Tas brīdina, ja esat veicis izmaiņas savā vietā, kuru negatīvi ietekmē jūsu meklētājprogrammu pozīcijas.
  Dažreiz jums veikt nelielas izmaiņas jūsu mājas lapas struktūru, vai modificēt jūsu portāla meta tagus, un tas negatīvi ietekmē jūsu meklētājprogrammu klasifikāciju. Ja jūs neesat pārraudzīt savu klasifikāciju, tad jūs nezināt, kas ir noticis, kamēr jūs sākat izmeklēt, kāpēc jūsu satiksme ir samazinājies. Uzraugot savu klasifikāciju Jums ir iespēja redzēt šīs izmaiņas agri, un novērst problēmu, pirms tam ir būtiska ietekme uz jūsu satiksmes un ienākumus.
 3. Vērojot jūsu vietnes move up klasifikāciju tur jūs motivēts.
  Kad jūs pirmo reizi sākt darbu uz vietas, tas var būt daudz smaga darba, bez jebkādām materiālo atlīdzību. Vērojot jūsu vietnes uzlaboties ranking ir jautri, un ļauj jums redzēt savu smags darbs atmaksājas. Tas palīdz uzturēt jūs motivētu šajās pirmajās dienās, un tur jūs strādā pie jūsu mērķiem.
 4. Tas palīdz jums, lai prioritātes jūsu SEO centienus.
  Daži no mums ir greznība veltīt tik daudz laika, cik mēs gribētu, veidojot mūsu tiešsaistes uzņēmumiem. Jo galu galā, jums būs nepieciešams izlemt, kurās jomās jūs gatavojas koncentrēt savu ierobežoto laiku. Aplūkojot pārskatu par to, kur jūsu vietnes ir ranking jūsu atslēgvārdiem, jūs varat noteikt prioritātes savu darbu un koncentrēties uz jomām, kas gatavojas celt vislielāko vērtību jūsu biznesam.

Kā man būtu izvēlēties Atslēgvārdi Track?

Ir vairāki veidi, kā jūs varētu izlemt, kuras atslēgvārdi izsekot.

Kopēja pieeja ir izvēlēties lielu skaitu atslēgvārdu jūsu niša vai atslēgvārdiem, ka jūs domājat, ka tas būtu jauki, lai rangs. Tas dod jums lielu sarakstu ranga datus ar daudz atslēgvārdu neizrādot rangs vai rangu 30 lapā, kur jums nav nekādu cerību iegūt jebkura satiksmei no tā. Tas nozīmē, ka tas ir grūtāk pamanīt patiesi vērtīgus atslēgvārdus, un kā rezultātā tas nedod labu momentuzņēmumu kā jūsu SEO kampaņa notiek un ko jums ir nepieciešams strādāt.

Labāka pieeja ir izsekot tikai atslēgvārdus, ka jūs aktīvi optimizēt jūsu vietni. Tas ietver zemākas satiksmes ilgi asti atslēgvārdus, ka jūs varētu mērķēti ar vienu blog post vai rakstu. Bez tam, jūs varat, piemēram, lai izsekotu atslēgvārdus, kas šobrīd celt satiksmes uz jūsu vietni.

Cik bieži man vajadzētu pārbaudīt savu klasifikāciju?

Google pastāvīgi tweaking un tās meklēšanas aktualizējot datus, izmantojot tīklu tūkstošiem datoru.

Tas nozīmē, ka rezultātus var svārstīties lielā mērā visu dienu, īpaši, ja vietne ir tikai nesen tika indeksēti. Tāpēc tas ne vienmēr ir noderīgi zināt precīzu jūsu atrašanās vietu jebkurā brīdī.

Kas ir vēl svarīgāk, ir tendence, kā jūsu vietne virzās caur SERPs jūsu atslēgvārdiem.

Kā vispārējs noteikums īkšķis pārbaudīt savu klasifikāciju nedēļas ir daudz, lai sniegtu jums informāciju, jums ir jāzina par to, kā jūsu vietne veic.

(Ja jūsu kešatmiņa vecums stāsta, ka Google ir indeksēšanas jūsu vietni biežāk, tad jūs varat palielināt skaitu reižu nedēļā jums pārbaudīt savu klasifikāciju. Šis bibliotēka rakstā skaidro cache vecumu tālāk.)

Visjaudīgākais interfeiss Rank Tracker ir vēsturiskie dati. Jūs varat piekļūt, noklikšķinot uz pogas grafiku pa labi no katras rindas. Tas ļauj apskatīt grafiku, kā jūsu pozīcijas ir mainījušās laika gaitā sniedzot jums jaudīgu informāciju, kas var palīdzēt jums pielāgot jūsu SEO stratēģiju.

historical search engine position data

Tas spožums ir, ka tas izfiltrē radīto troksni nelielām ranking, un ļauj jums viegli redzēt kopējo tendenci, kā jūsu vietne ir veikt meklētājprogrammas.

Tas nozīmē, ka jums nav apjucis ar nelielām korekcijām, ka Google padara visu dienu, lai jūs varētu redzēt, kur tieši jūsu vietnē ir pozīcijā un vai SEO centienus, kas jums ir iesniegušas strādājat, vai jums ir hit strupceļā.

Ko man darīt ar manu Ranking datu?

Tātad jums ir visas šīs vēstures, un pašreizējiem datiem par jūsu un jūsu klasifikāciju, ko jūs darīt ar to?

Tavs ranking dati ir iespējams pateikt vienu no trim lietām:

 1. Ja jūsu pozīcija atslēgvārdu uzlabojas, tad jūs zināt, ka neatkarīgi no SEO paņēmienus, kas jums ir, kas attiecas strādājam, lai jūs būtu jāturpina, jo jūs esat bijis iet.
 2. Ja jūsu pozīcija atslēgvārdu apstājies uzlabot, tad apskatīt savu vietu un redzēt, ko jūs varētu darīt, lai uzlabotu savu optimizāciju. Izmēģināt kaut ko citu, un redzēt, ja tas palīdz.
 3. Ja jūsu pozīcija atslēgvārdu krītas - nekrītiet panikā! Padomā par jaunākajām izmaiņām esat veikuši, lai jūsu vietnē. Vai kāda no tām ir bojāta jūsu SEO? Vai jums ir atjaunināt jūsu vietni retāk? Vai jūs esat pārtraucis ēkas atpakaļsaišu? Vai jūsu konkurenti cīnās atpakaļ? Mēģināt noteikt, kas izraisīja kritumu ranga un novērst problēmu.

, Sekojot līdzi, kā jūsu SEO centieni ir ietekmējuši savu pozīciju meklētājprogrammas ilgtermiņā jūs varat attīstīt savu izpratni par to, kas palīdz, ko nepalīdz, un to, kas varētu kaitēt SEO jūsu vietni, kas ļauj jums veidot savu pašu zināšanas un dot sev labāko izredzes gūt panākumus.

Miriam Parkinsona
Noble Samurai Support

PS tirgus Samurai Rank Tracker ir viens no uzlabotas funkcijas, kas jums piekļuvi kā pilna versija īpašnieks. Lai jaunināt uz pilno versiju Tirgus Samurai tagad, noklikšķiniet šeit.

Miriam Parkinsona ir orākuls un atbildes par Noble Samurai programmatūras, un viens no jūsu draudzīgā Samurai atbalsta komandu.

Miriam ir uzrakstījis 4 amatu (iem) par Noble Samurai

39 Atbildes uz "Insider padomi - Kā iegūt vislabāko no Rank Tracker"

 1. Jauka sakritība ;-) Pirms dažām nedēļām es uzrakstīju šo rakstu http://hospitalera.com/market-samuraju-padomus uzturēšanas-track/ par to, kā lietot Ranktracker moduli, lai saglabātu acu par visu projektu / sērijas rakstus par konkrētām vietām, piemēram, Hubpages. Tas darbojas kā šarmu ;-) SY

 2. Vienā no maniem nišas, es atklāju, ka ir lietderīgi, lai izsekotu konkurentu. Viņš acīmredzot mērķtiecīgi tos pašus atslēgvārdus trīsdesmit dienu izaicinājums. Ar sekošanas konkurentu vietni, es varu apskatīt klasifikāciju un kopiju (vai nav) tāda veida izmaiņas - vairāk amatu, vairāk atpakaļsaišu, un pat sekot viņa backlink centienus SEO Konkurences moduli.

 3. Tikai featuring es esmu trūkst, ir spēja meklēt citās valstīs. lai gan esmu pārliecināts, ka tas nebūs ilgi pirms tiek īstenoti.

 4. Rank Tracker ir lielisks līdzeklis. Es izmantoti, lai maksāt kādam to darīt manuāli man mēnesī. Kāda atkritumu laika un resursu!

  Tas ir daudz labāk.

 5. 5
  Gada 29 maijs 2010 pie 02:56
  Jason teica:

  Rank trakeris ir mana mīļākā modulis Market Samurai. Es to izmantot visu laiku visiem maniem projektiem, lai es varētu redzēt, kas strādā.

 6. Šī funkcija būtu vēl labāk, ja to var automatizēt! Kā mēs varam izvēlēties atsevišķus projektus, lai automātiski palaist normētā ikdienas laika, teiksim 01:00? Lūdzu, pievienojiet šo funkciju, pateicoties

 7. Es nezinu daudz par to no nulles, jūs varat mest vairāk gaismas labad newbies, piemēram, man, paldies

  Gada
  Brent Hodgson atbildēja:

  Mēs, protams, varam palīdzēt šeit.

  Mūsu iepriekšējais blog post ietverts kaudze lielisku apmācību Rank Tracker no Dr Anthony.

  Lūk saite: http://www.noblesamurai.com/blog/rank-tracker/fine-tune-jūsu-seo-stratēģija-rank-tracker-1797

  (Šie video, un stenogrammas, ir arī pieejamas Dodzjo - http://www.noblesamurai.com/dojo/marketsamurai/ )

  Es ceru, ka tas palīdz!

 8. Es gribētu iepriekš bijis, izmantojot Rankchecker add-on par Firefox no SEObook.com bet tirgus Samurai strādā daudz labāk un ir tiešām tik neticami "Šveices armijas nazis" veida instruments!

 9. Hi Miriam

  Paldies par lielo rakstu. Ceru, ka, lai šo moduli darbu.

  Viss labākais

 10. Viena lieta, ko es visvairāk novērtēju ir dziļums apmācību un izmantošanu folks Noble Samurai sniegto informāciju. Tas ir noderīgi, un uzreiz noderīga mobitoring un atklāt vērtīgus datus.
  Podcast Dr Fernando ir viens no labākajiem bezmaksas mācību līdzekļiem man ir konstatēts.

  Neticami vērtība būdams Samurai īpašnieks nedrīkst nenovērtēt Paldies Miriam, Anthony un Brent

 11. Es patiešām novērtēju rīkus, kas Market Samurai nodrošina, viņi lieliski! Ko es tiešām novērtēju ir padomi un videoklipi dodzjo kas parāda, kā tos izmantot.

  Jebkura Iespējams moduli, kas jūs ierakstiet mājas lapā un ir MS mums pastāstīt, kas atslēgas vārdus, un kur tā ieņem atrast?


  Isha Tirgus Samurai resursu atbildēja:

  Kamēr mēs ar nepacietību gaidām jūsu lielo moduļa ideja, jūs varētu (vai nevarētu) zina, ka jūs varat atrast tīmekļa lapas atslēgvārdus caur "View Source" (vai līdzīgu izvēlnes posteni, atkarībā uz kuru pārlūkprogrammu jūs izmantojat).

  Kad avots lapa ir atvērta, jūs meklēt "atslēgvārdu" un Boba jūsu tēvocis - pop tos savā Rank Tracker.

 12. 12
  Gada 29 maijs 2010 pie 04:39
  GazMac teica:

  Es otrais aicinājums darbojas automatizētu Rank Tracker reizi dienā plkst 01:00 :)

  Ja tas varētu uzsākt ar kādu skriptu rakstīt pareizā projekta failu, tad atjaunināt datus, tas būtu AWESOME!

  Saglabāt labu darbu!

 13. Rank Tracker ir Dievs Send par mani. Spēja redzēt par lapas optimizāciju manu vietu skatoties Google ir acu nazis. Man ir Google Blooger vietni, un, lai gan man ir lappušu aprakstus aizpildītus viņi neatzīst Google ... whats up ar to ???

  Sekošanas domēnus un raksti ir patiešām jauki ... kaut kas man tiešām nav laika, pirms to darīt, efektīvi ... ne vairāk! Paldies vēlreiz MS komanda ... jo īpaši attiecībā uz Dodzjo lapā.

 14. Brilliant, kā parasti. Es esmu off
  mazliet prakses tagad.

  Pateicība
  Lynsey

 15. Liels raksts, paldies! Es nezināju par tendenci funkciju. To pārbaudīt out uzreiz. MS ir ne tikai īpašs, jo tas ir tik lielisks līdzeklis, bet arī tāpēc, ka jums sniegt tik daudz mācību materiālu. Paldies!

 16. Tas ir ļoti foršs līdzeklis, un es izmantoti, lai sekotu savām ranga stats katru nedēļu! Tas ir lieliski! Paldies puiši!

  Brad

 17. Trending aspekts ir liels - tas palīdz jums saglabāt priekšā saviem konkurentiem, ja jūs varat uz vietas, tendences, pirms viņi dara. Liels darbs!

 18. Paldies par amatu Miriam. Es uzskatu, ka šīs amata vietas ir ļoti noderīgi, kā Market Samurai īpašnieks ... man ir savi veidi, izmantojot produktu, bet arvien vairāk un vairāk veidus, kā izmantot to vienmēr ir liels manu biznesu.

  Es ceru uz jūsu nākamo amatu. Es varu ieteikt nākamo post par to, kā vislabāk izmantot vai nu publicēt vai veicina moduļus.

  paldies

  Brandon

 19. Vai jūs Guyz kādreiz darīt kaut ko nepareizi? Katrs papildus MS, ir labs. Produkts ir daudz labāk nekā 99% no junk ar SEO / mārketinga nozarē, un jūsu atbalsts un konsultācijas ir bārs nav. Ja tas nav pietiekami labs, es tagad var skatīties video pamācības, bet es esmu par elipsveida mašīna pie vingrošanas zāle, kā jūs augšupielādējis iphone-gatavi saites uz jūsu emuāru nav sen.

  Biju satriekts, cik jauki rangs trakeris modulis ir MS. Es esmu mēģinājis tos visus SEO Studio, modernu, SEO Power Suite, SEO Elite, un to, ko es esam noskaidrojuši, ka MS ir vienkāršākais un, šķiet, ir diezgan darn ātri too. Iebūvētais pilnvaras ir ciets iezīme daudzi citi trūkst. Keep up lielo darbu, un es ņemšu saglabāt sūtīt SEO / filiāli Pūļa savu ceļu.

 20. Miriam, liels raksts, man ir (potentiall mēms) jautājumu though. Jūs pieminējāt "Turklāt, jūs varat, piemēram, lai izsekotu atslēgvārdus, kas šobrīd celt satiksmes uz jūsu vietni." Kā es varu izmantot tirgus Samuari, lai redzētu, kas atslēgvārdi radot satiksmes uz manu vietu?


  Isha atbildēja:

  Jūs uzzināt, kuri atslēgvārdi radot satiksmes uz jūsu vietnes, skatoties jūsu Google Analytics, lai šajā vietā, vai jūsu saimniekiem Control Panel būs šo informāciju.

  Tad jūs vienkārši pievienot šos atslēgvārdus Rank Tracker. Tas ir tiešām vērts to darīt.

 21. Liels raksts. MS ir vērtīgs līdzeklis manā ikdienas SEO. Man patīk viss, ko tā rada.

 22. 22

  Paldies par šo noderīgo post. Ir tik daudz lielisku instrumenti MS. Es esmu vēl mācīties, kā tos izmantot. Tas saīsināt savu mācīšanās līkne, lai mācītos, kā izsekot manu vietnes SEO klasifikāciju.

 23. Es izmantoti MS uz brīdi, bet nekad izmantot šo moduli īsti, bet tikko uzzināju nesen, ka to, ko cilvēki tagad saglabāt skatoties savas mājas lapas. tas ir labākais moduli.

 24. Hi Miriam,

  Rank Tracker ir svarīgs instruments mūsu Backlinking kampaņā. Tas tiešām var palīdz mums 2 veidos.

  1st: Tā stāsta mums, vai mēs to darām pareizi.

  2rd: Lietotas pozitīvos rezultātus pastiprinātu esošo Backlinking stratēģiju.

  Novērtējam Jūsu laiku un pūles, lai rakstītu šo amatu.

  Paldies par dalīšanos šo papildu informāciju un padomus.

  Ben

 25. 25

  Liels post. Es vienmēr biju mazliet sajaukt par to, kas es tiešām varētu darīt ar šo moduli. Tagad, ka es zinu, es esmu gatavojas plug visas manas ilgi asti nosacījumiem un veidu, nevis kontrolēt savu pozīciju, ka manuāli meklējot Google 10 reizes dienā!

 26. Lieliska ziņa, konceptuāli es mīlu Rank Tracker, bet tāpat kā daudzi citi, jautāt ... "Kad būs iespēja izsekot citas valstis, piemēram, google.co.nz"

  Līdz tam es esmu gotta izmantošana Rank Tracker no SEO Book Firefox, bet ar nepacietību prognozēt MS pieskaitot.

 27. Mēs esam izmantojuši Web nostāja gadiem, lai uzraudzītu klasifikāciju, tāpēc es esmu priecīgs redzēt to uz MS ražojumu komplektu. Tas ir jauki, ir galvenais resurss iet uz info.

 28. Vai ir iespēja izsekot YouTube video rezultātus, kas parādās pirmajā lapā Google?

  Neviens no atslēgvārdu uzskaites rīku es esmu mēģinājis ir spējusi to izdarīt, un man ir nepieciešams, tas ir slikti ...

  Gada
  Brent Hodgson atbildēja:

  Jā.

  Lūk, video un blog post, kas izskaidro, kā:
  http://www.noblesamurai.com/blog/rank-tracker/rank-video-web20-744

  Brent

 29. Tikko bija tests, un tas tiešām strādā!

  Vienīgā problēma ir tā, ka aptuveni 30% YouTube klasifikāciju palikt nepamanīti, kamēr viņi ir tur, kad manuāli pārbaudot.


  Brent Hodgson atbildēja:

  Interesanti - Es gribētu, lai būtu apskatīt šo.

  Vai jūs varat nosūtīt Atbalsta dažus piemērus?

  Tas varētu būt Google rāda YouTube rezultātiem (iegulto meklēšanas rezultātos), dažreiz - bet ne visu laiku. Tas, visticamāk, iemesls - bet mums vajadzētu spēt palaist dažas pārbaudes, un uzzinātu par dažiem.

 30. 30
  Gada 2 jūnijs 2010 plkst 09:11
  Todd teica:

  Vai rangs pārbaudītājs darbu lokāli vai uz servera?


  Brent Hodgson atbildēja:

  Visi dati tiek iegūti un uzglabāti lokāli.

  Pašlaik nav plānošanas funkcija

 31. 31
  Gada jūnijs 5, 2010 plkst 06:22
  Jacqui Cooper teica:

  Man ir jautājums, es esmu bijis ieteicams šai programmai, kāds ASV, kas īpaši patīk, ka "rentabilitātes" funkciju atslēgvārdu pētniecības instruments. Es esmu, kas atrodas Apvienotajā Karalistē un strādā galvenokārt AK un Eiropas tirgū, būs jūsu rentabilitāte funkcija darbojas šajos tirgos?


  Brent Hodgson atbildēja:

  Jā.

  Sedz ar mani uz brīdi, kamēr es paskaidrot, kāpēc (un atvainojos jau iepriekš, par tech) ...

  Kā mēs varam novērtēt, kuru tirgi ir izdevīgāk?

  Mūsu pieredze rāda, mums (kopumā) lielāka tirgus vērtība ir par atslēgvārdu, vairāk iespējas pastāv, lai pelnītu naudu par šo atslēgvārdu .

  The SEOV (SEO Value) skaitļi ir aplēses par tirgus vērtības satiksmes par atslēgvārdu.

  Ir divi elementi šeit:

  # 1 Kāds ir maksimālais kāds ir gatavs maksāt par vienu apmeklētājs mērķtiecīgu mūsu atslēgvārdu?

  Skaitlis šo out, mēs vienkārši lūgt Google. (Tas ir mūsu AWCPC rezultāts - Adwords Maksa par klikšķi - to, ko kāds ir gatavs maksāt par vienu apmeklētājs mērķtiecīgu mūsu atslēgvārdu)

  # 2 Cik daudz apmeklētāju ir tur (dienā) mūsu atslēgvārdu?

  Tas ir, ja mūsu SEOT (SEO Traffic) rezultāts nāk.

  Ja mēs reizināt # 1 līdz # 2, mēs iegūstam SEOV (SEO Value) - tirgus vērtību satiksmes pēc atslēgvārda.

  (Piezīme: skaitļus, mēs izmantojam vienmēr balstās ASV dolāros)

  Vai es varu izmantot šo Apvienotajā Karalistē?

  Jā.

  Kad jūs izveidot jaunu tirgus Samurai projektu, jūs esat dota iespēja izvēlēties valsti uz mērķa.

  Ja jūs mērķis Lielbritānijā, datus, ko mēs izmantojam, lai aprēķinātu SEOV būs vērsta uz Lielbritāniju automātiski. (Tāpat, ja jūs izvēlaties Austrālija, Kanāda, Vācija vai kāda cita valsts.)

  Tas nozīmē, ka jūs varat iegūt norādi, kuru atslēgvārdi ir ienesīgākais jebkurā tirgū.

  Es ceru, ka tas palīdz jums out.

  Brent


  Jacqui Cooper atbildēja:

  Liels paldies Brent, ka ir jēga man !!