Jaunais Rank Tracker ir dzīvs, bet jums ir aktivizēt to šodien ...

Noble Samurais Rank Tracker is now LIVE Šodien mums ir dažas labas ziņas: Pēc ilgiem nedēļu kodēšanas (un vairāk nekā 80.000 rindiņas jaunu kodu), mēs esam patiesi satraukti prezentēt savu jauno Rank Tracker sistēma, lai jūs ...

Un mēs nevarētu būt laimīgāki ar rezultātu!

Tagad tur ir ton informāciju šajā blog post, bet es gribēju būt tikpat rūpīgi kā iespējams, lai nodrošinātu jūs varat piecelties un darbojas ar jauno Rank sekošanas sistēma ātri un viegli. Šodienas blog post es jums atklāt:

 1. Trīs lielas jaunas funkcijas jums ar savu jauno un "uzlabotu" Rank Tracker
 2. Kā sākt darbu ar jauno Rank Tracker 4 soļos
 3. Kā pieprasīt savu bezmaksas 50 atslēgvārdu Rank uzskaites plānu (novērtēti līdz $ 22,50 mēnesī), aktivizējot Rank Tracker pirms pusnakts (Pacific Standard Time) piektdien 3 augusts
 4. Kā lai bloķētu jūsu dzīves laikā piekļūt jūsu 50% Half cenu atlaide visiem augstāka atslēgvārdu Rank Tracker plāniem, aktivizējot Rank Tracker pirms pusnakts (PST) piektdien 3 augusts
 5. Kas ir unikāls par mūsu jaunās Rank Tracker Service? Un kā to var salīdzināt ar konkurenci
 6. Kas Jums jādara, šodien ...

SVARĪGA PIEZĪME: Jums ir nepieciešams, lai aktivizētu savu Rank Tracker moduli Šodien (vai pirms pusnakts (PST) piektdien 3 augusts), lai nodrošinātu savu FREE 50 Atslēgvārds White Belt plānu, un atslēga savā dzīves laikā 50% puscenu atlaide visiem mūsu augstākās atslēgvārdu plāni.

Atcerieties, tas ir ekskluzīvs piedāvājums esošā Tirgus Samurai (un pants Samurai) klientiem tikai un beigsies pusnaktī (PST), piektdien 3 augusts. Pēc šīs dienas BEZMAKSAS White Belt plāns tiks samazināts līdz 10 atslēgvārdiem, un augstākās atslēgvārdu plāni pāriet uz mazumtirdzniecības cenu, un dubulto cenu.

Ok, tur ir daudz, lai segtu izdevumus, tāpēc pieņemsim sāktu.

Kā īpašnieks Tirgus Samurai (vai pants Samurai), jūs nopietni par SEO. Jūs saprotat, ka jums, lai uzlabotu savu klasifikāciju, vispirms ir nepieciešams, lai izsekotu tos.

Kā jūs zināt, pirms dažiem mēnešiem, Google veicis būtiskas izmaiņas, kas smagi skāra Rank Tracker moduli tirgus Samurai pantu un Samurai. Kā rezultātā tas ir bijis nepieciešams, lai atjaunotu Rank Tracker no nulles ...

Šeit ir tikai 3 no lieliskas jaunas funkcijas jums jūsu New Un "Uzlabots" Rank Tracker ...

Ja jūs atceraties, izmantojot veco Rank Tracker, jūs atceraties, cik nomākta, tas ir, lai ielādētu savus datus.

Katru reizi, kad jūs vēlaties, lai pārbaudītu savu klasifikāciju jums bija atvērt tirgus Samurai pantu vai Samurai, manuāli noklikšķiniet uz pogas, un tad griezt īkšķus, kamēr jūsu ranking dati tika apkopoti.

Ja jums bija vairāk nekā daži projekti, šis process var ilgt stundām. Nu, tas bija "vecā Rank Tracker" ...

Lūk Kas jauns ar New Rank sekošanas sistēmas:

 • Automātisko iknedēļas atjauninājumi: Vairs jums ir jāatceras, lai pārbaudītu savu klasifikāciju katru nedēļu, un pēc tam manuāli noklikšķiniet update pogas, lai ielādētu jaunās ranking datiem. Tagad jūs varat vienkārši sēdēt un atpūsties, kā mūsu jaunā Rank Tracker automātiski atjaunina savas kampaņas, lai jūs katru nedēļu, bez jums, kam pacelt pirkstu.

 • E-pasta paziņojumi: ne tikai jaunā Rank Tracker atjaunināt savas kampaņas automātiski katru nedēļu, tas arī jums nosūta e-pasta paziņojumu tiklīdz jūsu ranking dati ir atjaunināti. Tātad jūs tagad var koncentrēt savu nedalītu uzmanību jūsu biznesu, kamēr jūsu paziņojumu e-pasta ierodas.

 • Vienkāršāks interfeiss: Atšķirībā no vecās Rank Tracker, kas noslīka jums jūrā numuru, mūsu jaunā Rank Tracker ir vienkāršs jauns interfeiss ļauj analizēt jūsu klasifikāciju brīze - it īpaši, ja jums pārvaldīt vairākas tīmekļa vietnes, atslēgvārdus un kampaņas, visi tajā pašā laikā.

Un tāpēc, ka jaunie Rank izsekošanas sistēmas avoti ranga datus no uzticamiem trešās puses pakalpojumu sniedzējiem, tas ir stabilāks nekā jebkad agrāk.

Kā Get Started Ar Rank Tracker 4 Easy Steps

  1. Atvērtu tirgus Samurai vai izstrādājums samuraju un atjaunināt ar jaunāko versiju

  1. Atvērt pirmo projektu, kuru vēlaties augšupielādēt New Rank Tracker

  1. Noklikšķiniet uz Rank Tracker modulis, lai aktivizētu savu bezmaksas 50 Atslēgvārds White Belt plānu

PIEZĪME: Jūsu iespēju logs, lai bloķētu jūsu BEZMAKSAS 50 atslēgvārdu White Belt plānu noslēdzas piektdien no 3 augusts. Ja jūs nevēlaties garām uz savu brīvo 50 atslēgvārdu White Belt plānu, jums ir nepieciešams, lai aktivizētu savu Rank Tracker moduli tagad. Lai iegūtu vairāk informācijas par savu brīvo White Belt plānu, turpiniet lasīt ...

  1. Augšupielādēt savus vēsturiskos Rank Tracker datus mākonis

Kā pieprasīt savu bezmaksas 50 atslēgvārdu Rank uzskaites plānu (novērtēti līdz $ 22,50 mēnesī), aktivizējot Rank Tracker Pirms piektdien 3 augusts.

Mūsu lielā cerība bija, ka mēs varētu piedāvāt bezmaksas rangs uzskaites plānu esošajiem īpašniekiem, gan tirgus Samurai pantu un Samurai. Mēs vēlējāmies, lai nodrošinātu to, ka daudzi no mūsu klientiem pēc iespējas būtu pilnībā neietekmēs izmaiņas uzliek Google.

Tātad mēs analizēja izmantošanas ieradumus mūsu esošajiem klientiem, un sarunas agresīvi ar vairāk nekā duci ranga datu sniedzējiem, lai saprastu:

 1. Ja FREE plāns bija pat ekonomiski iespējama; un
 2. Kas FREE plāns ietver mūsu esošajiem lietotājiem

Labā ziņa ir tā, ka mēs varēsim piedāvāt lielisku FREE 50 Atslēgvārds plānu visiem esošajiem klientiem tirgus Samurai pantu un Samurai.

Analīze no mūsu ranga lietošanas datus pagājušajā gadā, atklāja šādu izmantošanas modeli mūsu esošajiem klientiem:

92% dziesmu mazāk nekā 50 atslēgvārdi
7% dziesmu starp 51-500 atslēgvārdiem
1% trase vairāk nekā 500 atslēgvārdiem

Tātad, kā jūs varat redzēt, mūsu FREE 50 atslēgvārds plānu pārsniedz vajadzības vairāk nekā 92% no mūsu esošajiem klientiem. Kas nozīmē, ka, ja jūs esat daļa no šīs vairākumu, kas sekotu mazāk nekā 50 atslēgvārdus, jūs saņemsiet labu pilnībā automatizētu ranga izsekošana (ja mēs skatāmies uz augšu jūsu klasifikāciju, lai jūs automātiski katru nedēļu), un nebūs jāmaksā penss par to.

Tomēr ir dažas svarīgas lietas, kas jāņem vērā:

  1. Savukārt bezmaksas plānu būs bezmaksas, lai jūs, tas nav bezmaksas, lai mums - Mēs maksāt tūkstošiem dolāru katru mēnesi, jūsu vārdā, lai glābtu šo bezmaksas plānus. Mēs esam noteikti Freeline tādā līmenī, kas būtu apmierinātu lielāko daļu lietotāju (virs 92%), savukārt nosakot naudas, kas mums ir nepieciešams, lai tēriņu katru mēnesi mūsu klientiem līdz ilgtspējīgam līmenim. Esiet droši, tas nav bankrotējis mums, bet ir svarīgi, lai dalītos, ka mēs būsim pamatiem rēķinu par šiem bezmaksas kontu, mums nācās izdarīt līniju kaut kur, un 50 atslēgvārdu plāns uzbrauc satikt lielāko daļu līdzsvaru no lietotāja vajadzībām, kā arī pārvaldīt mūsu pastāvīgās izmaksas.

  1. Šis piedāvājums būs tikai pieejams esošajiem tirgus Samurai (un pants Samurai) īpašniekiem, vai ikviens, kas iegādājas tirgus Samurai pirms piektdien 3 augusts - kā mūsu esošie klienti un izmēģinājumiem lietotāji ir tie, kurus visvairāk skārušas pārmaiņas, šis piedāvājums būs pieejami esošo īpašumtiesību pamata tikai - ikvienam, kas ir pilno versiju Tirgus Samurai vai pantu Samurai, kā arī visus esošos izmēģinājuma lietotājam, kurš uzlabojumus uz pilnu versiju pirms piektdien 3 augusts.

  1. Pēc piektdiena 3 augusta FREE plāns jebkuriem jauniem klientiem tirgus Samurai būs samazinājies līdz 10 atslēgvārdiem mēnesī - kā pastāv ievērojams turpinās izmaksas, nodrošinot šiem bezmaksas plānus, 50 atslēgvārds bezmaksas plāns ir pieejams tikai esošajiem īpašniekiem ( un ikviens, kurš uzlabo uz pilnu versiju pirms piektdiena 3 no August.With nekā 63.755 klientiem, jūs varat sākt saprast, kāpēc nodrošināt šo bezmaksas plāns maksās mums tūkstošiem dolāru mēnesī.

   Tieši tāpēc mēs varam tikai padara šo piedāvājumu pieejama esošajiem klientiem. Nākotnes klientiem tiks ierobežots līdz 10 atslēgvārdu / mēnešu plānu.

 1. Šis bezmaksas 50 atslēgvārds plāns ir līdzvērtīgs uz apmaksātu plāniem, kas maksā līdz pat $ 22,50 mēnesī - Mēs esam veikuši rūpīgu analīzi par konkurences rank uzskaites dienesta telpu. Lielākā daļa rangs uzskaites pakalpojumus nesniedz bezmaksas plānu vispār, un ir minimālo ievešanas cenu $ 29 līdz $ 49 mēnesī tikai, lai pierakstītos. Šis ir gadījums, faktiskā vērtība, lai jūs par salīdzināmu 50 atslēgvārdu plāns ir jebkur no $ 5 līdz $ 22,50 par vienu month.Only esošajiem klientiem, un tiem, kas iegādāties pilno versiju Tirgus Samurai pirms piektdien 3 augusts, būs tiesības šo bezmaksas 50 atslēgvārds plāns -, kas nodrošina līdz pat mēnesī 22,50 $ atslēgvārdu ranking pārbaužu BEZMAKSAS.
Free 50 keyword white belt plan

Pieprasiet savu FREE 50 atslēgvārdu White Belt plānu, aktivizējot savu Rank Tracker modulis tagad. Atcerieties, tas ir ekskluzīvs piedāvājums Market Samurai pantu un Samurai īpašnieku un tikai beigsies pusnaktī (PST) piektdiena augusts 3.

Pēc šī datuma bezmaksas atslēgvārdu plāns tiks samazināts līdz tikai 10 atslēgvārdiem.

Lai aktivizētu savu Rank Tracker moduli un pieprasīt savu bezmaksas 50 Atslēgvārds plāns:

  1. Atklātā tirgus Samurai pantu vai Samurai, un atjaunināt ar jaunāko versiju

 1. Noklikšķiniet uz cilnes Rank Tracker modulis, un jūsu FREE 50 Atslēgvārds White Belt plāns tiks automātiski aktivizēta. (Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā sākt ar jauno Rank Tracker Click Here )

Kā lai bloķētu jūsu dzīves laikā 50% Half-cenu atlaide visiem Rank Tracker augstākās Atslēgvārds plāni

Mūsu ranga izmantošana datu analīze liecina, ka mūsu 50 atslēgvārds plāns būs vairāk nekā pietiekama, vairāk nekā 92% no mūsu klientiem.

Tomēr, ja jūs esat viens no tiem, kas ir par 8% no lietotājiem, kuri dziesmu vairāk nekā 50 atslēgvārdu, tad mēs vēlamies pārliecināties, ka mēs izskatās pēc jums too.

Pirms es atklāt to, ko cenu plāni, tas ir svarīgi pārskatīt konkurenci un redzēt, kas lētākās pieejamās iespējas tirgū, lai izsekotu vairāk nekā 50 atslēgvārdu ik nedēļu:

Konkurents

B

C

D

Lētākais 50 + atslēgvārds plāns

49 $ / mēnesī

24 $ / mēnesī

19 $ / mēnesī

99 $ / mēnesī

Atslēgvārdi kāpurķēžu

250

100

100

1000

Cena / Atslēgvārds

$ 0,20

$ 0,24

$ 0,19

$ 0,10

Tātad, ja jums ir nepieciešams, lai izsekotu vairāk nekā 50 atslēgvārdu, tad lētākais plāns no konkurējošiem pakalpojumiem sākas pie $ 19 / mēnesī, un jūs varat maksāt tikpat daudz kā $ 99 / mēnesī!

Lai gan tas varētu šķist daudz, ir labi iemesli cenu. Ir grūti izmaksas, nodrošinot infrastruktūru, lai pārbaudītu lielu skaitu atslēgvārdu.

Veicot savu analīzi un cenu noteikšanas modeli, mums ir divas konkrētas priekšrocības salīdzinājumā ar saviem konkurentiem:

  • Lielākā daļa konkurentu cenas ir vērsta uz SEO aģentūras - uzņēmumi ar dziļām kabatām. Aģentūras bieži maksas simtiem vai pat tūkstošiem dolāru, lai saviem klientiem katru mēnesi, un līdz ar to var atļauties maksāt ievērojamas summas katru mēnesi, lai saņemtu savu atslēgvārdu klasifikāciju atjaunināts them.Agencies pārvaldīt vairākus klientus - nepieciešams, lai izsekotu simtiem vai tūkstošiem atslēgvārdu katru mēnesi. Cenu struktūra plānu pašreiz piedāvātajiem tirgū atspoguļo šo nepieciešamību. Diemžēl, tas liek to nepieejami daudzu mazo tiešsaistes uzņēmumu īpašniekiem, jo ​​īpaši, ja tie ir tikai nepieciešams, lai izsekotu daži simti atslēgvārdus.

 • Lielākā daļa no mūsu konkurentiem kalpo salīdzinoši nelielu klientu bāzi SEO aģentūru - un tā nespēj izplatīt savus infrastruktūras izmaksas starp desmitiem tūkstošu lietotāju, kā mēs esam.

Mēs zinām, kas ir mūsu klienti, un tie ir ļoti atšķirīgi no SEO aģentūru! Kamēr mums ir dažas aģentūras un SEO konsultanti, izmantojot mūsu programmatūru, lielākā daļa no mūsu lietotājiem ir mazie tiešsaistes uzņēmumu īpašniekiem, kam nav simtiem dolāru mēnesī tērēt par sekošanas viņu klasifikāciju.

Mēs esam veikuši šo vajadzību vērā, nāk klajā ar savām Rank izsekošanas plāniem.

Lai nodrošinātu, ka esošie klienti saņemtu labāko piedāvājumu iespējams, mēs piedāvājam divas plāniem:

 1. Plāni mūsu esošajiem klientiem (vai jauniem klientiem, kuri iegādājas pirms piektdien 3 augusts).
 2. Plāni jaunajiem klientiem, kuri iegādājas pēc piektdien 3 augusts

Šeit ir saraksts ar to, kas mūsu plāni būs Noble Samurai Rank izsekošanas pakalpojumu:

Rank Tracker plāns

Īpašu Esošās
Klientu Cenu

) (Sign up Pirms piektdien 3 augusts)

Mazumtirdzniecības cenu


) (Reģistrēties Pēc piektdien 3 augusts)

White Belt

Atslēgvārdi: 50
Cena / mēnesī: Bezmaksas
Cena / Atslēgvārds: ZERO
Atslēgvārdi: 10
Cena / mēnesī: Bezmaksas
Cena / Atslēgvārds: ZERO

Dzeltena Belt

Atslēgvārdi: 100
Cena / mēnesī: $ 5
Cena / Atslēgvārds: $ 0,05
Atslēgvārdi: 100
Cena / mēnesī: 10 $
Cena / Atslēgvārds: $ 0,10

Oranža Belt

Atslēgvārdi: 200
Cena / mēnesī: 10 $
Cena / Atslēgvārds: $ 0,05
Atslēgvārdi: 200
Cena / mēnesī: 20 $
Cena / Atslēgvārds: $ 0,10

Blue Belt

Atslēgvārdi: 500
Cena / mēnesī: 25 $
Cena / Atslēgvārds: $ 0,05
Atslēgvārdi: 500
Cena / mēnesī: 50 $
Cena / Atslēgvārds: $ 0,10

Brown Belt

Atslēgas vārdi: 1000
Cena / mēnesī: 40 $
Cena / Atslēgvārds: $ 0,04
Atslēgas vārdi: 1000
Cena / mēnesī: 80 $
Cena / Atslēgvārds: $ 0,08

Black Belt

Atslēgas vārdi: 2500
Cena / mēnesī: 99 $
Cena / Atslēgvārds: $ 0,04
Atslēgas vārdi: 2500
Cena / mēnesī: $ 198
Cena / Atslēgvārds: $ 0,08

Tātad, ja jūs esat esošais klients ar 100 atslēgvārdiem, jūs varat izsekot jūsu klasifikāciju tikai $ 5 mēnesī. Tas ir tikai $ 0,05 atslēgvārdu - mazāk nekā ceturtā lielākā daļa no mūsu konkurentu piedāvājumu!

Visiem esošajiem klientiem (un ikvienam, kas uzlabojumus, lai pilno versiju Tirgus Samurai pirms piektdien 3 augusts), jūs saņemsiet piekļuvi visiem mūsu mazumtirdzniecības plāniem, bet par 50%, Half-Akcijas cena!

Ja mācās plānus iepriekš, jūs redzēsiet, ka pat mūsu nākotnes mazumtirdzniecības plāni (kas realizēta tikai jaunajiem klientiem, kuri iegādājas pēc piektdien 3 augusts), ir cenu par atslēgvārdu, mazāk nekā puse no lielākā daļa no mūsu konkurenta piedāvājumu. Lai iegūtu tādu pašu cenu par atslēgvārdu no konkurējošiem pakalpojumiem, jūs nepieciešams tērēt vismaz 99 $ mēnesī!

Mēs labprāt, lai varētu piedāvāt bezmaksas pastāvīgu Rank izsekošana visiem mūsu skartajiem lietotājiem, tomēr iemeslu dēļ es jau esmu uz kuriem, ekonomiski tas vienkārši nav iespējams.

Mūsu 50 atslēgvārdu FREE plānu, kas apmierina vairāk nekā 92% no mūsu klientiem, maksās mums tūkstošiem dolāru katru mēnesi, lai segtu izdevumus.

Ja jūs esat viens no nedaudzajām, kas izseko nekā 50 atslēgvārdus (un jūs esat esošais klients), mēs varam sniegt jums īpašas cenas - mazāk nekā ceturto daļu no cenas mūsu konkurentiem.

Ikviens, kas iegādājas mūsu produktu pēc piektdien 3 augusts, būs iespēja izvēlēties no mūsu mazumtirdzniecības plāniem, kas joprojām ir liela vērtība - ir mazāka par pusi cenas lielākā daļa no mūsu konkurentiem.

Lai redzētu, kā mainīt savu plānu, vienkārši skatīties video zemāk.

Kā nomainīt Jūsu Rank Tracker plāns

50 Percent Discount

Lock jūsu dzīves laikā 50% Half-Price atlaide uz visiem augstākās atslēgvārdu plāniem, aktivizējot savu Rank Tracker moduli tagad. Atcerieties, tas ir ekskluzīvs piedāvājums Market Samurai pantu un Samurai īpašnieku un tikai beigsies pusnaktī (PST) piektdiena augusts 3.

Pēc šī datuma visas augstākās atslēgvārdu plāni pāriet uz mazumtirdzniecības cenu, un dubulto cenu.

Lai aktivizētu savu Rank Tracker moduli un pieprasīt savu mūžu par 50%, pusi cenu atlaides uz visiem augstākās atslēgvārdu plāniem:

  1. Atklātā tirgus Samurai pantu vai Samurai, un atjaunināt ar jaunāko versiju

 1. Noklikšķiniet uz cilnes Rank Tracker modulis un jūsu 50% puscenu atlaide tiks bloķēts uz mūžu. (Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā sākt ar jauno Rank Tracker Click Here )

Kāpēc New Rank Tracker iesniegt iknedēļas atjauninājumus?

Tikai ar dažiem izņēmumiem, lielākā daļa no mūsu konkurentiem sniegt tikai nedēļas rangu atjauninājumus, un par labu iemeslu dēļ:

  • Ja jūs regulāri uzrauga klasifikāciju jūs ievērosiet ikdienas svārstības jūsu rezultātus. Šī ikdienas "troksnis", izkropļo patieso ainu par to, kas notiek ar jūsu rankings.The lielāko daļu no SEO speciālistiem pārbaudīt savu klasifikāciju par katru nedēļu vai reizi divās nedēļās. Tas ir vispārpieņemts vidū SEO aprindās, ka pārbaudes klasifikāciju biežāk nekā tas sniedz nelielu vērtību. Tas ir ekvivalents uzraudzīt akciju cenu jūsu akcijas par minūti pa minūti. Tas ir pārāk graudains sniegt jebkādu jēgpilnu vai ierosināt tendences.

 • Pastāv reāls, taustāms grūti izmaksas, nodrošinot liela apjoma atslēgvārdu klasifikāciju. Pastāv ievērojams infrastruktūru, kas ir būvēts, lai meklētu miljoniem atslēgvārdu mēnesī. Nodrošināt iknedēļas klasifikāciju ir četras pārbaudes mēnesī uz vienu keyword.Providing ikdienas klasifikāciju ietver septiņas reizes vairāk atslēgvārdu lookups, kas nozīmē tieši septiņas reizes izmaksas. Pakalpojumi, kas nodrošina ikdienas klasifikāciju ir ievērojami dārgāki par atslēgvārdu, lai izsekotu - un tas ir pareizi!

Interesēs saglabāt atslēgvārdu klasifikāciju, kā pieejamu un pēc iespējas pieejami mūsu klientiem, mēs esam izvēlējušies sākotnēji sniegt tikai nedēļas ranga ziņojumus. Tomēr, ja ir pietiekams pieprasījums, mēs varētu ieviest iespēju tūlītējai samaksāts precizējumus nākotnē.

Kas ir unikāls par mūsu jauno Rank Tracker Service? Kā tas salīdzināt ar konkurenci?

Ja neesat īsti izmantojuši Rank Tracker moduli pirms vai nav pārbauda to ārā, bet, šeit ir ātri Atgādinājums par tās unikālajām īpašībām (tālāk ir tikai ceturtā daļa no cenu konkurences).

Viņi saka, ka "atsauksmes ir brokastis ar čempioniem", un jau no paša sākuma Rank Tracker tika izstrādāta, lai nodrošinātu ātru atgriezenisko saiti par "sekām" no jūsu SEO saite celtniecības darbu un SEO stratēģiju.

  1. Rank Tracker ne tikai pārbauda jūsu ranga 3 lielāko meklētājprogrammas, bet arī ziņo, cik saites, kas norāda uz katru no jūsu ranking lapās - Parasti, jo jūsu saite ēkas darbu pieaug, jūs redzēsiet skaita pieaugumu saites, kam seko jūsu klasifikāciju pieaugumu. Tas ir galvenais rādītājs, lai klasifikāciju, un tikai Noble Samurai Rank Tracker piedāvā šo līdzekli. (SEO speciālisti mīlēt šo funkciju - jo tā sniedz pierādījumus par visu smago saite veidošanas darbu, ko jūs esat dara)

  1. Rank Tracker parāda klasifikāciju par katru mājas lapu, kas jums kontrolēt - tā ir izplatīta mūsdienu SEO izmantot vairākus domēnus rangs atslēgvārdiem. Vairums citu Rank sekošanas pakalpojumus var tikai izsekot vienu domēnu, un tikai pateiks, augstākā ranga jūs tur. Mēs ļauj jums izsekot jebkuru domēnu skaitu, kā arī īpašas URL, piemēram, YouTube video. Mēs parādīsim jums visiem klasifikāciju jums tur top 100 rezultātiem, ne tikai augstākais.

  1. Rank Tracker ļauj jums izsekot neierobežotu domēnus uz vienu atslēgvārdu - lielākajā daļā citu rank uzskaites risinājumu tirgū iekasēt saviem klientiem, balstoties uz koncepciju, ko sauc par "atslēgvārdu pāri". Ja jūs vēlaties, lai izsekotu jūsu atslēgvārda klasifikāciju par atslēgvārdu 5 dažādās jomās, jūs ir jāievada šo atslēgvārdu 5 reizes, ēd jūsu ikmēneša kvota. In Rank Tracker, kas uzskaitīts tikai vienu atslēgvārdu - lai jūsu atslēgvārdu kvota iet daudz tālāk.

  1. Rank Tracker ļauj izsekot klasifikāciju par Web 2.0 vietnēm (piemēram, YouTube un Squidoo), ka jums kontrolēt, bet nepieder! - Daudzi risinājumi, tirgus ierobežojumu, lai jūs tikai uzskaites lapas par vienu domēnu, vai jūs piespiest izsekot katru Web 2.0 vietni kā citu "atslēgvārdu pāri", ēšanas jūsu ierobežoto atslēgvārdu kvotas. Kā jūs zināt, YouTube un Web 2.0 vietnēm bieži veido kritisko daļu mūsdienu SEO. Tikai Rank Tracker ļauj jums pievienot tik daudz Web 2.0 mājas lapām, kā jums patīk - bet tikai, izmantojot tikai vienu atslēgvārdu jūsu iknedēļas kvotas.

  1. Rank Tracker atbalsta pilnu meklētājprogrammu, valodu un valstu kombinācijās - runājot ar daudziem rank uzskaites datu sniedzējiem, mēs sapratām, ka ir ļoti maz atbalstīt pilnu valodu un valsti kombinācijām pieejami Google un lielākajām meklētājprogrammām. Tirgus Samurai ir kļuvusi ļoti populāra ārpus ASV, kas nav angļu valodā runājošās klientiem, jo ​​mēs esam strādājuši ļoti smagi, lai atbalstītu no labās puses uz kreiso valodās, piemēram, ebreju, un "Unicode" valodās, piemēram, japāņu un ķīniešu. Datu sniedzējs, mēs esam izvēlējušies, ir viens no nedaudzajiem, kas spēj nodrošināt pilnu Language / Country kombinācijām.

 1. Rank Tracker pārvalda jautājumus Googlē "lokalizācijas" un "personifikācijas" - Google bieži vien kalpo up dažādas ranking lapās, pamatojoties uz to, kur jūs esat, kas atrodas. Google arī personalizē jūsu meklēšanas rezultātus, pamatojoties uz vietām, ka jūs bieži apmeklējat. Šī "lokalizācija" un "personalizācijai" uzvedība var padarīt to ļoti grūti iegūt objektīvu komplektu vispārīgiem meklēšanas rezultātus kā etalons jūsu SEO activities.As rezultātu, jūs bieži redzēt ļoti dažādus rezultātus meklēšanu Google no savas interneta pārlūku, nevis Kāds rangs uzskaites dienesta ziņojumi. Ranking datu sniedzējs, mēs esam izvēlējušies nav izcilu darbu, novēršot šos aizspriedumus no rezultātiem.

Kas Jums jādara, šodien ...

  1. Ja esat esošo tirgus Samurai pantu vai Samurai klients un jums izsekot mazāk nekā 50 atslēgvārdiem - aktivizēt šodien (vai pirms pusnakts (PST) piektdiena augusts 3), un jūs nodrošināt savu FREE 50 atslēgvārdu White Belt plānu dzīvē. Mūsu izmantošanas dati liecina, ka tas ir vairāk nekā pietiekami, vairāk nekā 92% no mūsu klientiem.

  1. Ja jūs esat daļa no nedaudz klientiem, kas nepieciešams, lai izsekotu vairāk nekā 50 atslēgvārdiem - lai aktivizētu šodien (vai pirms pusnakts (PST) piektdiena augusts 3), un jūs bloķētu kalpošanas piekļuvi mūsu augstākās atslēgvārdu plāniem par 50 % puscenu atlaidi (kas ir mazāk nekā viena ceturtā daļa no cenas par lielāko daļu no mūsu konkurences).

 1. Ja esat nekad nav izmantots Rank Tracker, jau tagad ir labākais laiks, lai sāktu. Aktivizēt šodien (vai pirms pusnakts (PST) piektdiena augusts 3), un jūs nodrošināt savu FREE 50 atslēgvārdu White Belt plānu, un mūža piekļuvi visiem mūsu augstākās atslēgvārdu plāniem par 50%, pusi cenu atlaides, ja jums ir nepieciešams, lai uzlabot nākotnē.

Tikai, lai Atgādinājums, lai iegūtu piekļuvi jaunajai Rank Tracker, viss, kas jums jādara, ir:

  1. Atklātā tirgus Samurai pantu vai Samurai, un atjaunināt ar jaunāko versiju

 1. Noklikšķiniet uz cilnes Rank Tracker modulis, lai aktivizētu savu bezmaksas 50 Atslēgvārds White Belt plānu. (Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā aktivizēt savu Rank Tracker modulis noklikšķiniet šeit )

Un, visbeidzot, milzīgs paldies visiem neticami atbalstu un iedrošinājumu mēs esam saņēmuši no mūsu klientiem - un ar 1218 veltīta lietotājiem, kuri lietoja dārgo laiku no viņu grafikiem piedalīties Beta. Mēs saņēmām dažas lieliskas atsauksmes, un veica daudzus uzlabojumus programmatūru, kā rezultātā.

Mēs ceram, ka jums patiks, izmantojot jauno Rank izsekošanas sistēmu, un, ja jums ir kādi jautājumi, kas nav tieši atbildēt šajā amatā, lūdzu, nekautrējieties lūgt tos komentārus turpmāk.

Warm regards,

Eugene Ware
CEO
Noble Samurai

PS Lai pieprasītu savu bezmaksas 50 atslēgvārdu plānu, un atslēga savā dzīves laikā piekļūt jūsu 50% pusi cenu atlaidi visām augstākās atslēgvārdu plāniem, jums ir nepieciešams, lai aktivizētu savu jauno Rank Tracker modulis pirms pusnakts (PST) piektdien 3 augusts. Aktivizēt savu Rank Tracker moduli šodien klikšķinot šeit, un pēc šīs 4 soļus:

Atcerieties, tas ir ekskluzīvs piedāvājums esošā Tirgus Samurai (un pants Samurai) klientiem tikai un beigsies pusnaktī (PST) Piektdien, ka augusts 3.

Pēc šīs dienas BEZMAKSAS White Belt plāns tiks samazināts līdz 10 atslēgvārdiem, un augstākās atslēgvārdu plāni pāriet uz mazumtirdzniecības cenu, un dubulto cenu. Tātad, ja jūs nevēlaties palaist garām, klikšķiniet šeit, tagad, lai redzētu, kā aktivizēt: