Content Writing Made Easy!

Viens uzdevums, ka daudzi interneta tirgotājiem kautrīgam prom no rada saturu viņu mājas lapām.

Radīt saturs var būt sarežģīts process - pētot niša, pētot tēmu, rakstot, rediģēšana, formatējumu, izdevējdarbība, un vairāk - viss, lai radītu tikai vienu rakstu.

Bet labs saturs var būt spēcīgs impulss SEO. Bez tam, jums ir izlaižot uz lielu potenciālo avotu iestāde.

Writing labu saturu ir viegli ar publicēt saturu modulī

Šajā Spotlight par SEO, Dr Anthony Fernando aizvedīs jūs caur publicēt saturu moduli detalizēti, kas parāda, kā pilnveidot savu satura radīšanas process trīs viegli posmos.

1. Research

Nodrošinot jūsu saturs ir augstas kvalitātes, un, iespējams, lasa, ir pirmais būtiskais solis. Anthony aizvedīs jūs caur efektīvu stratēģiju tēmu izvēli un izpēti.

2. Rakstīt savu rakstu

Nākamais viņš aizvedīs jūs caur rakstiski savu rakstu, tai skaitā izmantojot publicēt saturu rīkus, lai optimizētu savu saturu.

3. Apgāds Jūsu pants

Tagad svarīgākais solis - iegūt savu rakstu priekšā jūsu lasītājiem. Šeit Anthony parāda, kā tieši augšupielādēt savu jauno rakstu jūsu WordPress Blog no publicēt saturu.

Vēl viens Arsenal Tool

Augstas kvalitātes, efektīvu saturs tagad ir tikai trīs soļu attālumā - viss, kas jums jādara, ir veikt šo pirmo soli un atvērt publicēt saturu modulis.

Lai veicas!

Alex

PS Tirgus Samurai ir publicēt saturu modulis ir pilnībā apmaksāts moduli. Ja neesat iegādājies tirgus Samurai, un jūs vēlaties piekļūt šo moduli, noklikšķiniet šeit , lai iegādātos tagad.