Kā Atklāj Extra "bezmaksas" Hour katru dienu, lai pieaugt jūsu uzņēmumu peļņa ...

Share Button

Kā uzņēmuma īpašnieks, piemēram, jums, es esmu pastāvīgi par Lookout par idejām, kas var palīdzēt man, un mana komanda produktīvāk, un es esam ieguvuši lielu vienu, lai dalītos ar jums šodien!

Nesen es lasīju grāmatu ar nosaukumu "Lean Produktu attīstības rokasgrāmata" Ronald Mascitelli.

Es rezerves jums tehniskos datus, bet tur bija viena sadaļa grāmatā, kas lika man uzreiz aizsniegt manu marķieris ...

Tas bija saraksts no visbiežāk avoti Biznesa "atkritumi"

Šeit ir Top 3 ...

 1. E-pasts pārslodze - "e-mail Avalanche"
 2. Pārāk daudz @!% 8 & * sanāksmes
 3. Overdesigning, analīze paralīze

Number One Avots Biznesa atkritumu ...

Ņemot strādāja korporatīvo pasauli, es gaidīju numur viens "atkritumi" produktīvas laiku būt tikšanās, tāpēc es biju satriekts, lai redzētu, ka tikšanās bija pārspēja - pa e-pastu pārslodzi.

Tas lika man darīt mazliet Google sleuthing, un es ātri atklāja, ka "e-pasta pārslodze" ir viena no lielākajām problēmām, ar kurām saskaras uzņēmumu īpašniekiem šodien.

Statistika ir ārprātīgs!

Ziņojums McKinsey & Company 2012. gada jūlijā konstatēja, ka vidējais darbinieks pavada 28 procentus no to nedēļu pārvaldes e-pastu - Tas nozīmē, ka no piecu dienu darba nedēļu, jums tērēt par vienu dienu un pusi atbildot e-pastu!

Lai šo perspektīvā, kolektīvi ASV pilsoņi tērēt 329 miljoni euro stundas tiešsaistē pārbaudes un rakstot e-pasta katru mēnesi! [Avots: Nielsen Online]

Tas ir daudz laika tiek iegremdēti uzdevumu, kas reti kustas savu biznesu uz priekšu.

Un Sliktākais ir ...

Kamēr jūs aprakti zem jūsu ikdienas e-pasta lavīnu - jums vēl joprojām ir, lai mēģinātu iegūt izdarīt savu "svarīgi" darbs.

Pārāk bieži tas nozīmē strādāt vēlai naktij, un zaudēt vairāk un vairāk par savu personīgo laiku - laiku, jums vajadzētu būt bauda ar savu ģimeni un draugiem.

Bet ko es varu darīt lietas labā?

Tagad jūs varētu domāt, "Bet Eugene, man atbildēt uz maniem e-pastiem!"

Un tā ir taisnība - bet jūs atbildētu uz savu e-pastu, ir vēl viena lieta, pavisam ...

Nākamajā video, mans labs draugs Pīts Williams atklāj vienkāršu "Nosūtīt kapāt", kas var slīpsvītra laiku, ko pavadi atbildēt uz jūsu e-pastiem.

Tas banalizēt ir ātri un viegli īstenot, un dos jums papildu 'bezmaksas' stundu katru dienu, lai pieaugt jūsu uzņēmumu peļņu!

Skatīties video, pamēģināt un ļaujiet man zināt, ko tu domā zem komentāriem.

Un, starp citu - ja jūs bauda šīs "biznesa hacks" - pārliecinieties, lai pierakstīties uz mūsu BEZMAKSAS gaidāmo webinar ar Pete . Bet jūs labāk pasteidzieties - Tas iepildot FAST!

Warm Sveicieni,

Eugene Ware
CEO
Noble Samurai

Eugene ir sarakstījis 18 amatu (-us) Noble Samurai

22 Atbildes uz "Kā Atklāj Extra" bezmaksas "Hour katru dienu, lai augt savu uzņēmējdarbību peļņa ..."

 1. Ļoti jauka blog (dizains) un killer blog post - atkal! Tikko sāku ar jums puiši pēdējo sešu mēnešu laikā, vai arī tā, un informācija ir neticami noderīgi. Novēlu mums bija vairāk laika, lai īstenotu visu, kas starp blog posts - jūs izsūknēt informāciju tik ātri. Paldies! - Spy-Tronix.com

 2. Jūs esat tik "damn" tiesības .... Es cenšamies samazināt to uz leju ...

  un izrakstīties Partiju sīkumi .. bet tas, šķiet, atgriezties vienmēr atkal un atkal .... un pārslodzes manu e-pasta kontiem ..

  ir kā "Killing paradokss"

  .. Nekā es esmu steigā darīt darbu es tiešām bija darīt ...

  Vai es esmu vienīgais, gadās to ..?

  Ceru, ka ne ... ..!

  Novēlēt visiem jauku dienu un reālus panākumus!

  Sylvia

 3. Awesome vēlreiz, un es ar nepacietību gaidu nākamo nodarbību!

 4. Man patīk ideja par ietaupot visu šo laiku pavada uz e-pastiem, par ko liecina Pete, pateicoties Eugene, bet es neesmu, ka tehnoloģiski savvy, lai izmantotu to.
  Paldies par koplietošanas though.

 5. 5
  No 6. novembris 2012 at 8:04
  mike teica:

  Hmmm, noskatījos 6 minūtes šajā video, kas ļaus ietaupīt man stundu dienā ... tikai lai uzzinātu, ka viss šis stuff ir par iPhone.

  Ak, ironija.

  No
  Andrew atbildēja:

  Viņš faktiski izmanto arī mac un piemin pc līdzvērtīgu programmatūru, kā arī video (Texter) ... jā, ne ironija ..

  No
  Lesley Knowles atbildēja:

  @ Mike - ja paskatās faktiski ir risinājumi android / gab.

  Es izmantoju Audacity - kas bija par velti, ja es lejupielādēt to, vai arī jūs varat izmantot Windows "skaņu ieraksti". Es gribētu nekaunības though.

  Man nav paskatījās progr android vēl - bet es bet tur ir kaut kas tur.

  Ja tā nav, tas ir iespēja radīt kaut ko par šo tirgu.

 6. Sveiki
  Tas ir vienīgais veids, kā ārpakalpojumus savu saturu, nezaudējot savu saturu

 7. Pietrūkst url viņš piemin cilvēki saņems beigās ... kāda veida neuters process nedaudz samazinājās.

 8. Pita url redzams video ir http://www.petewilliams.com.au/why-audio-email/ gadījumā, ja kāds to vēlējās ... (paldies google)

 9. Pete šķiet pieminēt viņa virtuālo palīgs daudz. Jebkurš resursu jūs varat ieteikt, kur lai saņemtu kādu līdzvērtīgi kompetento?

 10. Es gribu, lai uzzinātu, kā efektīvāk monetize manu vietu.

 11. 11
  No 6. novembris 2012 at 3:52
  zīme Bennett teica:

  Eugene ir ļoti skaidra un kodolīgi runātājs. Bez šaubām manā prātā Petes informācija un norādījumi ir pirmās klases (im varbūt kļūst vecs), bet man nav dzirdēt viņu skaidri reizēm un ir newish uz IP tā nomākta, bet es mācos, kā arī.
  Big cieņa markb

 12. 12
  No 6. novembris 2012 at 6:44
  Jānis teica:

  Eugene, kā tas notiek ar bagātu Schefren peļņa Hacks Launch? Izskatās, ka jūs preselling mūs ar dažiem atdzist video šeit! Ka 1497 $ Protams vajadzētu iet dzīvot drīz, vai ne?

 13. 13
  No 6. novembris 2012 at 8:20
  Edmund teica:

  Jauka prezentācija, bet tas nedarbojas, jo mums nav izmantot Mac.and man nav nekādas intereses to darīt, jo es nevaru pat saņemt mana Kontakti ārā no iPhone. Es domāju, ka viņu sistēma ir grīdas sistēma, kas nevar pat darīt pamatu lietas.

 14. Pīts ir patiešām grūti skaidri dzirdēt, viņš runā pārāk ātri, un tiem no mums, ASV viņa smago akcents padara sliktāk.

 15. Es gribētu pateikties jums puiši atkal dalīties tie lieliski konsultē. Tagad ar Mountain Lion Mac arī ir celta diktofonus funkciju, lai gan es atzīstu, tas nedarbojas, ka labi, tāpēc nosūtot audio failus vajadzētu strādāt lieliski.

  Paldies vēlreiz un ovācijām.

 16. Es nesapratu nosaukumu pirmo app. Man Viņa akcents ir grūti saprast.
  Es būtu gandarīts, ja jūs publicējat nosaukumu progr viņš parādīja prezentācijā

 17. Četru stundu darbu nedēļā risina, bet, kad e-pasts bija vecmodīgi, tas liecina, lai atbildētu uz jūsu e-pastu tikai divreiz dienā. Pusdienlaikā un 16:00, šķiet, darbojas labi, lai jums ietaupīt laiku "pārnesumu pārslēgšanas" starp dažādiem uzdevumiem. Tas faktiski ierosina virzīt visas pārējās komunikācijas (telefons, tikšanās), lai izmantotu e-pastu, nevis, jo mēs izvēlēties, kad atbildēt uz tiem. Pretrunīgi ierosinājums, ko es izmantoti, lai strādātu ar, ir vienmēr rīkoties ar jebkuru e-pasta uzdevumus, kas ņem ne vairāk 5 minūtes tūlīt saņemot e-pastu, un, lai gan tas padara cilvēkus nosūtot e-pastu laimīgs, tas samazina kopējo efektivitāti.

 18. Paldies par video. Es esmu ieinteresēts dzirdēt vairāk par webinar nākamnedēļ.

 19. Īsā laika periodā, jā, diktāts ietaupīs jūsu laiku. Bet kā jūs sākt saņemt vairāk un vairāk ierakstītas ziņas, lietas kļūs sliktāk, jo:
  1. Jūs nevarat nosmelt balss ziņu
  2. Jūs nevarat kopēt un ielīmēt info (piemēram, es bieži izgriezt un ielīmēt adresi tikšanās man nāksies doties uz)
  3. Jūs nevarēsiet mierīgi līst palūrēt un atbildēt uz e-pastu ar pāris minūtēm jūs gaida, lai citi parādās uz tikšanos laikā, jums ir ārsta uzgaidāmajā telpā, uz autobusu, uc

 20. Mēs esam faktiski saņēmuši e-pasta audio pirms un es nevaru ciest tos. Jums nav papīra taka korespondences; tikai daudz audio jums izsijāt caur. Tas bija murgs. Mēs lūdzām viņus vietā, pastāstiet mums teksta balstītas e-pastiem.

  Es pilnīgi piekrītu, tas ir liels, teorētiski par sūtītāja, bet ne tik praktiskā uztvērēja un projekta vēsturē.