Uzmanības centrā monetizāciju

Share Button

Neatkarīgi no apmeklētāju skaita jūsu vietā izpaužas, ja jūs nevarat pārvērst apmeklētājus par klientiem, visu savu laiku un pūles tiek izšķiesti.

Tātad šodien mēs esam pagrieziena uzmanību uz tirgus Samurai ir monetizācijas modulis apskatīt dažus no labākajiem un visefektīvākajām metodēm radīt naudas plūsma no apmeklētājiem.

Kā atrast produktus un izvērtēt tirgus dzīvotspēja

Pirmais solis ir testēšanas tirgu, lai pārliecinātos, ka ir vērts turpināt.

Šis video aizvedīs jūs no kvadrātveida vienu - kliedējot dažus kopējus mīti tirgus dzīvotspēju, un vadīt jūs caur procesu, lai atrastu produktus.

Kā uzrakstīt pārliecinošu Ad minūtēs

Tālāk jums ir nepieciešams, lai veicinātu savu produktu, lai jūsu apmeklētājiem.

Writing Efektīva Sales Copy izmanto, lai būtu grūti - bet ne vairs. Šajā video, Brent ņem jums soli pa solim radot pārliecinošu reklāmas jūsu produktu.

Kā publicēt sludinājumu savā mājas lapā

Protams, pēc tam, kad esat atradis produktu un izveidojis savu reklāmu, jums ir nepieciešams, lai saņemtu šo reklāmu priekšā jūsu klientiem.

Šajā video Anthony jums parādīs visu, kas jums jāzina, lai publicēt savu reklāmu par savu blogu, izmantojot tirgus Samurai.

Key to tirgus dzīvotspēja

Kad esat noskatījos šo video jums būs visi rīki jums ir nepieciešams atrast dzīvotspējīgu tirgu - milzīgs sasniegums jebkuram interneta tirgotājam.

Ir pienācis laiks, lai boot up tirgus Samurai un sāktu!

Tirgus Samurai s monetizācija modulis ir daļa no pilno versiju Tirgus Samurai. Ja jūs neesat iegādājies tirgus Samurai, un jūs vēlaties piekļūt monetizācijas moduli, klikšķiniet šeit, lai iegādātos tagad.

Alex
PS - Nākamnedēļ mēs būsim pagrieziena galveno uzmanību pievērsīs tam publicēt saturu modulī.