RIP AdWords

Tas ir ar lielu vilšanos, un ir žēl, ka mēs esam nolēmuši pārtraukt mūsu plānus iekļaut AdWords modulis Tirgus Samurai.

Lūdzu, ticiet mums, kad mēs sakām, ka tas nav bijis viegls lēmums, un tas nav jādara viegli. Mēs saprotam, ka šis lēmums būs pievilt daudzi no mūsu lietotājiem, kuri ir gaidījuši AdWords moduli uz ilgu laiku tagad.

RIP AdWords

Mūsu misija Noble Samurai ir atšķirīgs; mēģināt, lai būtu gaisma dažreiz tumšajā pasaulē Internet Marketing - daudz kas ir vērsta uz iegūt bagāts ātri, tā vietā sniedzot vērtību, integritāti un nodošanai klientam vispirms.

Pirms trim gadiem, kad mēs pirmo reizi paziņo tirgus Samurai, plāns bija koncentrēties tikai uz atslēgvārdu pētniecības (sākotnējais nosaukums produkts bija "atslēgas Samurai"). Tomēr, kā mēs izstrādājām produktu, mēs sapratām, ka ir virkne citu funkciju, piemēram, SEO konkurence, rangs uzskaites un atrast filiāli produktiem un saturu, ka mūsu klienti kliedz.

Tajā laikā mums bija izvēle: sadalīt šos moduļus atsevišķās produktu pārdošanai atsevišķi, vai darīt kaut ko drosmīgu un traks laikā-sasaistīt tās iekšpusē vienu rīku un iekasēt dzīvoklis, fiksētu cenu. Tāpēc, ka tas, ko mēs darījām.

Kā Tirgus Samurai attīstījusies un mēs saņēmām vairāk un vairāk pieprasījumu no klientiem vairāk SEO saistītu funkcionalitāti, mēs pievienot vairāk un vairāk moduļus Tirgus Samurai, par to pašu noteiktu cenu.

Dažas lietas ir sarežģītas lietas, tomēr.

Katru dienu kaut kas, Tirgus Samurai ir atkarīga no izmai

Tirgus Samurai ir veidota uz simtiem tīmekļa pakalpojumus, un trešo personu datu sniedzējiem, piemēram, Google un Yahoo. Mums nav paredzēt, cik bieži šie pakalpojumi būtu jāmaina, un cik bieži mēs gribētu nepieciešams atjaunināt savu programmatūru, lai saglabātu tirgus Samurai darbojas pareizi.

Varbūt jūs esat uzkurināta tirgus Samurai, un tika lūgts atjauninājumu?

Tā kā uzsākot mūsu programmatūru 2008.gadā, mēs esam atbrīvoti vairāk nekā 380 atjauninājumus Tirgus Samurai. Tas ir update vidēji ik pēc 3 dienām, vai arī tā tālāk. Un, kā jūs varētu būt zināms, ka maiņas kurss pieaug, īpaši ap kritisko instrumentus, piemēram, Google atslēgvārdu rīku.

Mēs esam arī pārbūvēta moduļus, piemēram, Keyword Research Market Samurai no nulles piecas reizes kopš 2008.

Noble Samurai joprojām ir ļoti mazs uzņēmums. Kā jūs varat iedomāties, kad pirmie 8 moduļi bija pabeigta, lielākā daļa no darba pēdējos 3 gados ir sekot līdzi jaunumiem, un pārliecinoties, ka tirgus Samurai darbojas pareizi ar visām izmaiņām, kas notiek katru dienu pasaulē SEO .

Ko tas nozīmē, ka mēs fiziski nav bijis pieejamo jaudu, lai risinātu AdWords moduli, jo daudzām atjauninājumus un apjoma ugunsdzēsības ka mēs saskaramies katru nedēļu.

AdWords ir mainījies masveidā

Otrs faktors ir tas, ka atpakaļ 2008, kad mēs envisioned AdWords moduli, mums bija ļoti skaidru priekšstatu par funkcionalitāti, kas mēs varētu atbrīvot. Tomēr pēdējos 3 gados AdWords ir attīstījusies neticamā ātrumā. Daudzi instrumenti un jauninājumiem, kas mums bija, kas vēlas īstenot mūsu AdWords modulī tagad ir īstenoti ar Google.

Viņiem tagad ir AdWords redaktors rīks, kas ļauj viegli pārvaldīt savu kampaņu, un tās ir īstenojušas daudzas funkcijas, piemēram, labāku atbalstu split testēšana, lai palīdzētu AdWords klientiem iegūt vislabāko no savas kampaņas. Daudzas funkcijas, mēs sākotnēji vēlas atbrīvot vienkārši nav vajadzīgs vairāk.

Ir arī daudz lielisku AdWords vadības produktu tirgū, un mēs jutām, ka ne tikai mēs būtu no jauna izgudrot riteni, lai izveidotu savu AdWords funkcionalitāti.

Papildus tam, saskarnes ar Google AdWords moduli nepieciešama piekļuve Google AdWords API. Tas ir samaksāts API, un tas nav lēti. Ar 300.000 Tirgus Samurai lietotājiem mūsu fiksēto cenu uzņēmējdarbības modelis padara piedāvā šāda veida funkcionalitāti vienkārši neiespējami bez būtiskām izmaiņām, kā mēs maksa par tirgus Samurai.

Bet, iespējams, vēl svarīgāk, nekā, ka mēs arī dziļi uzskatīja, ka vienlaikus piedāvājot AdWords funkcionalitāte ir svarīgs, tas nav reāli, kas ir ļoti svarīga, lai palīdzētu mūsu klientiem gūt panākumus.

Mūsu SEO klientiem ir nepieciešams vairāk nekā AdWords, lai gūtu panākumus

Mēs regulāri saņemam daudz insightful, smart atsauksmes no mūsu klientiem. Šī informācija nāk no dažādiem apsekojumiem un no vaicājumiem, kas nosūtīti caur mūsu atbalsta komandai.

Šī informācija liecina, ka # 1 lieta saimniecībā mūsu klientiem atpakaļ no panākumiem, nav problēmas ar AdWords, taču daudz lielāka problēma, kā iegūt ranžēta meklētājprogrammas.

Jo īpaši, mūsu klienti ir gandrīz vienbalsīgi kliedz izdevīgākos veidus, kā veidot saites, lai palīdzētu viņiem iegūt labāku klasifikāciju šajā pašreizējā, hiper-konkurētspējīgu vidi, kur Google ir par labu "lielie zēni" un stabili zīmoli un augstas pārvaldes jomās.

Varbūt esat ievērojuši, ka tas kļūst gandrīz neiespējami, lai iegūtu lapu 1 klasifikāciju pat zemu konkurenci atslēgvārdu bez dažas nopietnas saite veidošanas palīdzību?

Tātad, apmēram pirms gada mēs sākām darbu pie jaunu produktu, kas vērsta uz saišu veidošanu. Jūs dzirdat par to nākamajā mēnesī. Mēs esam patiesi lepni par to, un mēs domājam, ka tas atrisinās daudzas problēmas, kas SEOs saskaras šodien iegūt savas mājas lapas, lai rangs Google.

Mūsu mērķis vienmēr ir bijis pabeigt AdWords moduli papildus šo jauno produktu. Tomēr minēto iemeslu dēļ mēs esam minēts iepriekš, tas nav noticis, un, diemžēl, bet mūsu nākamais produkts tiks vērsta uz tirgu, AdWords modulis nebūs.

Tātad, kā mēs gatavojamies darīt to līdz jums?

Pirmkārt, mēs vēlamies, lai ņemtu laiku, lai atvainoties. Mēs patiešām ticam, ka uzturot savus solījumus, pat ja tas nav visvairāk komerciālo lieta darīt. Tomēr mēs arī uzskatām, ir godīgs un atklāts par tādiem jautājumiem kā šis.

Mēs zinām, ka tas notiek, lai izjaukt daudzu mūsu lietotāju, un daži lietotāji var justies cheated ar šo lēmumu.

Ja jūs esat apbēdināts, neapmierināts un dusmīgs par šo lēmumu, tad mēs aicinām Jūs sazināties ar mūsu atbalsta dienestu, un mēs runājam par to, kā mēs varam darīt lietas labāk.

Ja jums liekas, ka tas, ko mēs esam piegādā jums Tirgus Samurai nav vērts naudas jūs esat izlietota, tad mēs gribētu būt vairāk nekā priecīgi jums piedāvāt daļēju vai pat pilnīgu kompensāciju, pat tad, ja esat iegādājies kopiju 3 gadi atpakaļ, atpakaļ 2008.

Pie Noble Samurai mums ir viens noteikums, kad runa ir nodarbojas ar klientiem, un tas ir "pret cilvēkiem tā, kā jūs vēlaties jāārstē."

Otrkārt, ja Jums bija samaksāts Tirgus Samurai klients (piemēram, esat iegādājies kopiju Tirgus Samurai pirms nolasīt šo blog post), mēs esam gatavojas sniegt jums piekļūt mūsu jauno produktu, par 50% atlaidi tās mazumtirdzniecības cenas.

Mūsu nākamais produkts būs nepieciešama ikmēneša abonementu, un būs pieejami Market Samurai klientiem tikai. Mēs būsim piedāvā šo pakalpojumu, lai jums tuvu mūsu pašizmaksu. Ja jūs interesē uzzināt vairāk, tad mēs būsim izsūtot dažus e-pastus, lai visiem mūsu esošajiem klientiem plašāku informāciju pēc dažām nedēļām.

Atvainojiet

No mums visiem šeit Noble Samurai Es vēlos vēlreiz pateikt, ka mēs esam ļoti žēl par to, kam, lai padarītu šo lēmumu.

Ja tur ir kaut kas cits, ko mēs varam darīt, lai lietas labāk, lūdzu, sazinieties ar mums, vai atstāt komentāru turpmāk.

Ar cieņu,

Eugene Ware
CEO
Noble Samurai

Eugene ir sarakstījis 15 amatu (-us) Noble Samurai

52 Atbildes uz "RIP AdWords"

 1. Eugene - tas ir viens no visvairāk Humbling amatu esmu izlasījis internetā. Jūsu pārredzamība, godīgums un integritāte ir ļoti daudz ko apbrīnot. Arī es jūtos ļoti vērtē kā klientu, un tas ir apliecinājums visiem jūsu komandas centienus. Es saku visiem es satieku, un kam ir interese par tādām lietām, ka jūsu produkts apmācība ir etalons internetā, bet tā ir jūsu tikumi. Good luck ar savu jauno produktu. Nevar gaidīt ..
  Caroline


  Wymetto atbildēja:

  Es piekrītu Caroline - Es jūtos vainīgs ne sūtīt vairāk pārbaudēm no pagājušā gada - Es mīlu tirgus Samurai! Patiesi satraukti par backlinking. Man nebija apmierināts ar pēdējo uzņēmumu un tas bija dārgi, tāpēc es zinu, ka jūs guys nebūs vadīt mūs nepareizi!

  Wymetto

 2. Eugene,

  Tas ir par laiku jūs guys piegādāto produktu, kas piedāvā jūsu uzņēmums vai citādā veidā vai regulāru ienākumu!

  Es saku Bravo!

  Man pieder tirgus Samurai vairāk nekā 2 gadus, un gotten tik daudz bezmaksas atjauninājumus, es bieži prātoju, kā jūsu komandai bija jebkurā laikā, lai ieviestu jebkādas jaunas funkcijas, bet cīnās pret strauji attīstās meklētājprogrammu tirgū strāvas un Google mēģinājumi ciet cilvēkus par savu sistēmu, lai nodrošinātu brīvas datiem.

  Es par vienu, kā puisis uzņēmēja un uzņēmuma īpašnieks, cildinu darbu jūsu komanda ir darīts, cenšoties apturēt pirms līknes, un jo vairāk tāpēc, nekad lūdzot vienu dimetānnaftalīns papildus.

  Lai man, tas ir jau sen, ka esat izveidojis kaut kādu regulāru ieņēmumu modelis vienkārši palikt uzņēmējdarbības veidu.

  Heck, es pateikt visiem, kas strādā par mani, ka es labprāt maksāt ikmēneša maksu par tirgus Samurai ne tikai tāpēc, ka es vēlos to atbalstīt un nepārtrauktu atjauninājumus - bet vairāk tāpēc, ka es gribu, lai jūsu uzņēmumam kļūt par veiksmīgu un zelt.

  Ja jūs, mēs visi radītu panākumus.

  Tātad, es neesmu apbēdināts par visu par lēmumu aizvara AdWords daļu savu produktu piedāvājumu, - patiesībā es saprotu to pilnībā - un nevar gaidīt, lai sāktu maksāt par jaunāko produktu, pat tad, ja mēs neizmantojam to, tikai, lai atbalstītu savu uzņēmumu un izdevīgus produktus jūs esat izveidojis, kas padara mūsu dzīvi, kā interneta tirgotājiem vieglāk.

  Ak, un egoistiski, jo es arī gribu kādu no maniem ieteiktajiem uzlabojumiem īstenoti, kā arī!

  ;-)

  Keep up labu darbu puiši, un paldies vēlreiz,

  Chris

 3. Tās labi, mēs tev piedodu ..... šoreiz! Keep up lielo darbu.
  Jeffrey Fishers pēdējā blog post ... Kas ir tie kvadrātveida svītrkodi?

 4. Dārgais Eugene,

  Nav nepieciešams, lai atvainojos mate. Jūs guys ir fantastiski! Sekot līdzi labu, es domāju laba darbu.

  Ja nepieciešams, kāpēc ne darīt kaut ko radikālu un mainīt tirgus Samurai uz ikmēneša maksu too. Es par vienu noteikti paliktu uz kuģa.

  Mīlu savu darbu, un ceram uz Jūsu nākamo produktu ... protams grāmatu mani par to.

  Sirsnīgi
  Lordy
  (Brian Lord)

  twitter: biglordy
  Mājas Kingss pēdējā blog post ... mājas lapā Kings Uzsākt jaunajā mājas lapā Kings Blog

 5. Team jums vēl joprojām ir labākais un ienesīgāko programmatūras produktu saviem klientiem tirgū. Ja mēs, izmantojot funkciju pareizi, mums nav nepieciešams AdWords mūsu klientiem! Saglabāt labu darbu, un ne atvainošanos šeit nepieciešams.
  Craigs pēdējā blog post ... Kā iet Vīrusu Facebook

 6. Hey fellas nav Biggie, un paldies par to godīgi. Pārāk grūti sekot līdzi Adwords izmaiņas anyway. Glabāt darīt to, ko jūs darāt - jūsu produkts ir labs, un tas ir ļoti noderīgi.

  Saglabāt labu darbu ;)
  Mark @ Web Designer Brisbanes pēdējā blog post ... vēlētos saņemt ranžēta Google vietas? Mēs Visbeidzot Pavārmāksla ar Gas!

 7. 7
  Gada jūlijs 1, 2011 plkst 18:45
  Andy teica:

  Dont worry puiši, mēs varam dzīvot bez adwords. Jūsu galvenās iezīmes ir atslēgvārdu analīzes un rank uzskaites, ja jūs varētu noteikt SEOTC tagad, tas būtu lieliski!
  Andys pēdējā blog post ... no CommentLuv versiju šajā tīmekļa vietnē novecojis un drīz vairs nedarbosies. Lūdzu, jautājiet webmaster, lai atjauninātu savu CommentLuv šajā paneļa šajā vietnē! Šī versija turpinās strādāt vēl dažas nedēļas, un tad apstāties.

 8. Tas vienmēr būs grūti, lai saglabātu kontroli pār pakalpojumu, ja tas ir, pamatojoties uz trešās personas API.
  Bet jums tiesības, lai no jauna izgudrot riteni. Google ir pienākums piedāvāt pareizo rīku, lai tas ir pakalpojums, jo īpaši finanšu krīze ir kabatas mazākiem uzņēmumiem tiešsaistes tirdzniecības jomā, lai google ir nepieciešams pastāvīgi atjaunināt tas ir pakalpojums, lai tiktu galā ar to pašu klientu pieprasījumu.
  Google pienākums ir vienmēr piedāvāt vislabāko organizāciju saturu, tā skatītājiem. Ikviens var maksāt par adwords un pārvaldīt reklāmas kampaņas, bet vērtīgu un atbilstošu saturu, un augstu konversijas pārdošanas tīmekļa vietnē vienmēr būs virzītājspēks veiksmīgu tiešsaistes bizness.
  Noble Samurai komanda ir vērtīga pieredze un tehniskās prasmes, kāpēc ne nodot šos par AdWords apmācību saviem klientiem, un apžilbināt viņus ar savu jauno produktu. Nejūtos slikti, lai dotos atpakaļ uz jūsu paredzēto galamērķi, tas būtu daudz sliktāk, kas jāatceras, lai dotu sliktu servisu ap adwords moduli, un tas būtu nepareizi atsaukt visu savu smago darbu jūsu citām lielu pakalpojumu. Es ar nepacietību gaidu savu jauno produktu un atjauninājumus.

 9. Paldies par jūsu godīgumu un atklātību. Ceram redzēt šo jauno produktu. Keep up lielo darbu sarežģītā dinamiskā vidē.
  David Moloneys pēdējā blog post ... Evernote: Top priekšrocības un iemesli, lai lejupielādētu

 10. 10
  Gada jūlijs 1, 2011 plkst 07:12
  Cheryl Adkins teica:

  Es mīlu tirgus Samurai pat bez Adwords. Tā ir laba vērtība. Kas man patīk vislabāk ir tas, ka tas, ko saka, ka tā dara. Nepiedāvā man nekādas fantastisku solījumiem kļūst bagāts 3 dienas tikai labu cietā atslēgvārdu analīzi un SEO palīdzības. Un jūs puiši piedāvā lielisku mācību par to, kā to izmantot. Mūsdienu interneta tirdzniecības pasaulē, jums vieszinātnieki izceļas no pārējiem. Saglabāt labu darbu. Es nevar gaidīt, lai redzētu nākamo produktu.

 11. Es domāju, ka mēs visi esam priecīgi, mēs esam spiesti bezmaksas atjauninājumu ... bet būtu bijis laimīgs ar 1 gadu bezmaksas atjauninājumus ar atjaunošanas maksu. Iedomājieties pētniecības un attīstības resursus, jūs varētu būt, ja katrs pašreizējais lietotājs maksā tikai xx / gadā! Punkts ir, mums nepieciešams, lai jūs guys palikt veiksmīga un spēj sniegt atjauninājumus. Starp citu, no kurienes tas +1 variants nāk no saistīts ar šo komentāru? (Es gribu vienu).
  Michael Haleys pēdējā blog post ... Google +1

 12. Oh ... Pagaidiet otru, es redzu, tas bija komentārs luv. Es domāju, ka jums bija dažas atdzist spraudnis, kas deva commentor iespēju 1 lapu, tajā pašā laikā. Bet +1 bija nosaukums manā pēdējā blog post. Bet ir jēdziens! Var spraudnis izveidots, kas dod commentor rūtiņu kas simutaneously +1 lapā? Tas ir tas, ko es domāju, tas bija ... un tas, ko es gribu! Nav nekāda sakara ar tirgus Samurai though.
  Michael Haleys pēdējā blog post ... Google +1

 13. Kā jūs varētu justies nepieciešamību atvainoties, ja jūs piegādāt visvairāk apbrīnojamo produktu un pakalpojumu jūs darīt, bet paldies anyway.

  Par nelielu samaksu MS Man ir gūt tik daudz no programmas.

  Veiksmi ar jauno produktu. Es nevar gaidīt, lai nopirktu to, kāds tas ir. Pēc izdevumu kaudzes nesen AdWords kampaņu Man ir aizdomas, PIP adwords varētu būt diezgan precīzi.

  MS komanda ir patiesi cilvēki integritāti. Paldies visiem jums jādara.

  Irene

 14. 14
  Gada jūlijs 1, 2011 plkst 07:23
  Andy teica:

  Tirgus Samurai ir lielisks produkts, bet es joprojām esmu vīlies. Kad es nopirku to, es biju mērķa Adwords. Es biju kļūst tik sajaukt starp daudziem instrumentiem es izmantoti, ka man nav bijusi iespēja saņemt kaut ko iet. Es nopirku produkts, jo tas ir iekļāvusi adwords ar pārējiem instrumentiem, un jo cena bija iet uz augšu, ja man nav get it.

  Es saprotu jautājumus jūs saskaras, un man nav vainīgi jūs, bet es joprojām esmu vīlies. Tas joprojām lielisks produkts.

 15. Jūs guys ir darīts diezgan liels darbs šo gadu skaitu. Jūsu post godīgums ir apsveicama, un saprotams, un, ja jūs vēlaties, lai būtu regulāru ikmēneša rēķinu par savu jauno produktu, kas būs labi, ņemot vērā ekonomiskos aspektus saglabāt biznesu, bet, lūdzu, nav ierobežot maksājumus tikai Paypal. Tas ir tāpēc, ka Paypal neatbalsta manu valsti, un daži citi, un tas bija tiešām grūti man, lai saņemtu MS, ja ne par Jūsu palīdzību. Tātad, lūdzu, nodot, ka vērā un ietver iespēju arī veikt maksājumus ar kredītkartēm. Paldies un sekot līdzi lielo darbu
  Samuels pēdējā blog post ... Komentārs par Private Dalība admin

 16. In pasaulē interneta mārketinga, kur lielie (piemēram, Google, Facebook, eBay uc) ārstēšanai jums patīk putekļu un dod ziņu viņi tiešām nav aprūpi par jums (paši maksājot klientu!) Tas ir atjaunojāt redzēt sabiedrība ar integritāti un humānās vadību.

  Saglabāt labu darbu.
  Sharon Hods pēdējā blog post ... ‫ החלק האפל באופטימיזציה של קמפיין ‬

 17. WOW! Kas atvainošanos. Lai būtu godīgi, tur vienmēr ir tik daudz izmaiņas, kas vienam ir jābūt elastīgai un braukt vai mirt.

  Labs gājiens tur, un man nav nekādu sūdzību, ne tikai tāpēc, ka es dont izmantot AdWords, bet skatoties, cik daudz jums ir jāiet cauri, lai neatpaliktu no arvien changin pasaulē google, tās tiesības pārvietoties.

  Es domāju, ka mums ir vairāk vajadzīga palīdzība ar bezmaksas satiksmes metodes, ti, dabisko organisko satiksmes un klasifikāciju, un jums šķiet, dara, ka naudas sods, jo īpaši ar savu "saites samuraja" iznāks drīz :)

  Abonēšanas pakalpojums ievērojami palīdzēt ar savu produktu attīstību tādēļ ir laba ideja. Es būšu gaida, lai uzzinātu vairāk par šo un paldies par lielu atlaidi iepriekš un lielo darbu :)
  Susans pēdējo blog post ... PLR Niche Blog un pārskata vietnes ar saturu

 18. Tirgus Samuai ir labākais pirkums Esmu savos 10 gados ar Internet Marketing. Tas ir neticami produktu un jūs guys absolūti ROCK!

  Es nevar gaidīt, lai redzētu jaunu produktu jūs guys ir rites mūsu atpakaļsaišu, jo šī ir viena no jomām, kur es esmu patiešām cīnās, lai neatpaliktu. Runāt par perfekt laiku, kā es biju gatavojas ieguldīt citos produktos. Es noteikti jābalstās uz savu naudu un pavadīt tos kopā ar jums, nevis :)

  Ja jums ir nepieciešams, beta testētājiem es esmu noteikti ir :)

  Jūs ROCK guys!
  Nick @ Nick Martin Dot Coms pēdējā blog post ... Troy & Nick Flashing New hidrotērpi

 19. Samuraju oficiāli klintis. Jūsu drosmīgu lēmumu iekasēt vienreizēja maksa, lai piedāvātu neierobežotu izmēģinājuma pieeju, un uz "paketi" tik daudzas iezīmes no vienas čaulā iemesli jūsu komerciālus panākumus (un tās saskarnozaru ražojumi, protams, ar sviedriem un nomocīties jūsu squad ražo Grade A + produkts).

  Pietiek ar sycophancy, es nevar gaidīt, lai redzētu, kas jūs esat strādājusi par. Pamatojoties uz spožumu un unputdownability (faktiski vārdu!) No Samurai, LinkSamurai - vai kāds to sauks - ir pārliecināti, ka liels hit.

  Best of luck guys!

  Matt

  ps Adwords? Protams, mēs visi esam par facebook tagad ... ;-)

 20. Tirgus Samurai ir labākais līdzeklis, par cenu ... pilnīgi tā vērts, neuztraucieties.

  Bet es joprojām esmu ziņkārīgs, ja jūs sakāt: "Ir arī daudz lielisku AdWords pārvaldības produktu tirgū" varētu lūdzu nosaukt savus favorītus?
  Luiss pēdējā blog post ... Klasiskā mūzika

 21. Adwords acīmredzot ir tā vieta SEM, bet SEO ir vieta, kur uzņēmumi var patiešām izceļas tiešsaistē un veidot uzņēmumu, kas ilgst ....

  Mudinot cilvēkus pievērsties SEO ir daļa no manas ikdienas darbā tik personīgi, es domāju, ka esat izdarījis pareizo lēmumu.

  Man nav pat atcerēties, tagad to, ko tā gatavojas darīt anyway, es reti ieteiktu Adwords, lai maniem klientiem tikai tad, ja ir acīmredzams / lēti priekšrocība to visu SEM programmas.

  Anyway, Good luck un saglabāt labu darbu Eugene!
  David @ San Francisco SEOs pēdējā blog post ... no CommentLuv versiju šajā tīmekļa vietnē novecojis un drīz vairs nedarbosies. Lūdzu, jautājiet webmaster, lai atjauninātu savu CommentLuv šajā paneļa šajā vietnē! Šī versija turpinās strādāt vēl dažas nedēļas, un tad apstāties.

 22. Ja es varu saņemt atslēgvārdus un analizēt tos, es esmu laimīgs! :-)

  Shannon
  Shannons pēdējā blog post ... ShannonCole: Happy Kanādas diena!

 23. 23
  Gada jūlijs 2, 2011 plkst 00:56
  Richard Schnur teica:

  Es tikai gribu zināt, kad tas nebūs Beta vairs. ; ->

  Tāpat kā daudzi iepriekš, pat bez AdWords modulis vērtību cenu man maksā 2008 (jā, viens no sākotnējiem pircēju) ir pie kartes, salīdzinot ar citiem produktiem.

  Šis un darbplūsmas aspekti rīku padara "gluda buru", kad es saņemu projektu norādīts.

  Keep up lielo darbu, un es arī ceru uz jauno produktu.

 24. Es noklikšķinājis uz komentāriem, lai es varētu atbalstīt savu sarežģīto lēmumu neiekļaut AdWords moduli, jo es cerēju ieraudzīt negatīvus komentārus. Es uzreiz sapratu, ka man būtu bijis mazliet ticību sabiedrībā esat kultivētas. Integritāte, sirsnība un smags darbs, tava komanda liek, ir skaidrs visiem, un es, kopā ar pārējiem saviem klientiem izrādās, novērtēt un ticu, ka jūs darāt visu iespējamo. Es tiešām nevaru iedomāties nevienu citu uzņēmumu, kas varētu saņemt to pašu atbildi līdzīgā situācijā. Uzticība ir labs! Saglabāt labu darbu.

 25. Atkal, ne atvainošanās nav nepieciešama. Es esmu tikai pārsteigts, ka jūs joprojām pārdod MS par vienu reizi nodeva. Es nesen redzēju produktu reklamē, kas norādīja trūkumus dalībvalstīs, (kļūdainus manuprāt), un tās bija maksas $ 67 mēnesī par līdzekli, ar daudz mazāku funkcionalitāti.

  Trūkums AdWords modulis nav Biggie par mani. Īpaši tad, ja Google, šķiet, nodoms par ravēšana nerentablu lietotājiem. Drauga draugs tikko bija viņa kontā apturēts, un viņš bija izdevumu $ 50kA mēnesī par sen izveidota kampaņu.

  Adwords ir kaut kas, es plānoju vadīt arī skaidri.

  Bagāts
  Bagāts Russells pēdējā blog post ... Ko tas veic, lai gūtu panākumus - vai vistas un olu

 26. Hi Eugene,

  Es joprojām esmu pilnībā apmierināts MS klients pēc šī paziņojuma. Daudz vērtīgas naudas es iegulda dalībvalstīs.

  Es vēlos izmantot PPC kā arī SEO. Varbūt varat ieteikt mums kādu eficient un unexpensive rīku?

  Ceru, kā arī to, ka jūsu jaunā saistot instruments atbalstīs spāņu un franču, un ka tas ļaus man iegūt saites no vietām šajās valodās. BTW, es labprāt vēlētos, lai būtu. Mo vai. Po failus savu jauno produktu, ja posible.

  Keep up lielisko darbu.
  Paldies
  Cheers.

 27. Es tiešām mīlu tirgus Samurai, un tā es to izmantot man ir devuši tik liels progress, ka es nevaru saņemt vīlušies par šo Adwords moduli, kas nekad nāk ... Ar faktiem es nedomāju izmantot Adwords tik ... paldies par jūsu godīgumu.
  Xaviers pēdējā blog post ... Tirgus Samurai: Créez votre premier projet

 28. Es par vienu nav aprūpi visā pasaulē, kam nav AdWords module.Keep dara kādas ir jūsu dara tirgus Samurai manu SEO Paldies, ;)
  Jims pēdējā blog post ... self hipnoze

 29. Nopietni Eugene atvainošanās nepieciešams. MS vairāk klikšķu masveidā visos līmeņos, pat tad, kad cīnās ar lejupielādējot datus no Google. Man ir bijis, izmantojot to uz trim gadiem, un tas joprojām ir mans iet pie produkta kad man vajag kaut ko darīt.

  Kā jūs zināt, mēs kopā mini versiju apmācību spāņu un mēs parakstīt ups katru dienu, kas vēlas zināt par tirgus Samurai spāņu valodā. MS ir tikko sākusies, tur ir tik daudz vairāk, lai nāk.

 30. Es esmu mazliet skumji neredzēt Adwords moduli, bet es augstu vērtēju jūsu lielisku pakalpojumu jums ir sniegta. Tavs veido piedāvājums izklausās ļoti interesanti un ļoti ceram uz dzirdi vairāk.
  Jeffys pēdējā blog post ... Pareizs 6P apskats

 31. Es jūtos pievīla

  Jūs paņēma manu naudu, un tagad jūs mest mani!

  Visās taisnīguma jums puiši ir nodrošinājuši lielisku pakalpojumu, lai mani, un es esmu saņēmis savu naudai vērtību no produkta.

  Bet man liekas, ka jums vajadzētu būt tur "mūs" apmaksātais locekļus par sistēmu kā brīva pansionāriem (vēl godinot savu iepriekšējo apņemšanos veicāt, kad bija mazs un izsalcis)
  Es arī saprotu, ikvienam ir ikdienas vajadzības un izdevumus - šī dilemma var pārvarēt, interdicting ikmēneša abonēšanas maksu, lai visiem "jauno" pievienotās vērtības pakalpojumu jūs pievienot.

  Lūdzu pārdomāt savu stratēģiju par throwing mūs visus ārā (parāda aukstu heartlessness reālās pasaules ekonomikas), un vēlāk atkal aicināt mūs atkal tik samaksāto apmeklētājiem.

  Šis ir mans 2 centi vērts.

  Priede

  Ps: Es negribu kompensāciju, jo man šķiet, vērtību es saņēmu no jums, puiši bija vairāk nekā pietiekami.

  Gada
  Alex Green atbildēja:

  Hi Pine,

  Sorry, bet es domāju, ka jūs, iespējams, ir pārprasts, kas notiek šeit - mēs neesam throwing ikviens out! Tirgus Samurai ir viss turpināsies, tas ir tikai "Coming Soon" AdWords modulis, kas vairs nav tiks ražoti. Programmatūras atpūtas turpinās atbalstīt!

  Atvainojos par pārpratumu šeit!

  Cheers,

  Alex

  Gada
  PinePienaarInfo atbildēja:

  Paldies Alex šim atjauninājumu un, ņemot jums atkal spīdēja šeit Dark Āfrikā.

  PS. Es esmu laimīgs atkal

  Gada
  Erik Heyl atbildēja:

  Nosūtīja jums puiši ziņu par atbalstu. Tiks moduli jāizņem citā drīz būs atjaunināt? Es negribu to, kas sēž tur dzeltenais man ... :) Jūs puiši tikko parādījuši, kāpēc mēs uzticamies, un jūs varētu parādīt daudz tā saucamo lielajiem uzņēmumiem lieta vai trīs. Nāciet domāt par to, jūs visi vajadzētu palaist biroja. Jūs ir visa vide / ekonomika lieta darīts, un dusted nav laika!

 32. Paldies par amatu. Es jau saņēmu savu naudu ir vērts daudzas daudzas reizes, izmantojot MS. Viss mainās, un mums ir jābūt elastīgai. Tu lielisku darbu, nodrošinot savlaicīgu atjauninājumus. Mēs tiešām novērtējam jūsu pūles.

  Tas ir tikai ieteikums, nākotnē, kā par paplašinot atslēgvārdu pētniecības iespējas MS nevis paplašinot moduļus? Piemēram, jūs varat saistīt tieši ar Google Analytics, un izvelciet atslēgvārdus tiesības, kas no tā (piemēram, tiem, ka cilvēki faktiski drukāti, lai saņemtu jūsu vietā) un sniegt šo iespēju. Vai citi veidi, kā nākt klajā ar longtail atslēgvārdiem. Tikai doma.

  Bo

 33. Pirmkārt, ļaujiet man teikt, ka personīgi, man nav daudz aprūpi par AdWords. Tā mana vērsis netiek gored.

  Es varu saprast, kā-tiem, kas nopirka MS ar ideju, izmantojot AdWords rīku kādā brīdī-šo attīstību var pastiprinošiem. Bet tajā pašā laikā, taisnīgumu, es nedomāju, ka ikviens var būt "vainoja" par to. Sh * t notiek! Neviens nezina, kas Big G gatavojas darīt gadus nosaka ceļu, daudz mazāk nedēļu uz leju ceļa. Pat Google sevi!

  Sliktākais, kas tiešām var teikt, ka varbūt jūs un jūsu komanda mazliet off vairāk, nekā jūs varētu sakost, Eugene. Varbūt jums nekad nav paziņojusi šo nākotnes iespēju vispār, lai gan es nedomāju, ņemiet vērā, ka jums ir ļoti labi, ar ko īsteno gandrīz visas funkcijas, kas nebija tur vienā dienā.

  IMHO, as a consumer, a person should never buy a tool based on future potentialities anyway. It either does something for you now, or forget about it. That's why I bought MS way back when. All the newer stuff has only been wonderful added gravy!
  ;-)

  Still, I'm very impressed with this post because—as others have noted—it's very rare for firms of any kind to simply… GASP… tell the unvarnished truth. I commend you for doing so. And I'm particularly impressed by your commitment to your product and customers. The refund offer shows it.

  Finally, to echo what others have said here. I was and still remain vastly impressed by your efforts to keep MS working so well for so long. It must be maddening to try and keep up with Google, and have to build such complex software around so many finicky, fickle data streams.

  I know, for myself, that I have been spoiled by the great data MS provides and (generally speaking) the rock-solid reliability of the program. There are many programs out there that don't do half as much as MS, yet they have twice the problems!

  You and your staff are to be commended. I don't know how you do it… but I'm very glad that you do.

  Thanks for what you do with Market Samurai. It's truly one of the great and indispensable tools that should be in every Internet marketer's arsenal.

 34. Well done! Your message and approach are highly commendable. Many other companies could learn from your honest and informative approach. The proof is in your praise and support from the preceding comments.

  This has not weakened your product or reduced the value customers see in your service, it has only enhanced it. None of us expect you to be all things to all people but you have gone a long way in assisting us all with Market Samurai and I along with all the others are eagerly awaiting your next product release. Nicely done.

 35. Eugene – Thanks for the update and transparency. Market Samurai is worth every single penny I paid! Looking forward to the link building product!

 36. 36
  On July 5th, 2011 at 8:36 am
  Scott Lamon said:

  I must agree with all the other posts here…there is NO NEED to apologize. I purchased Market Samurai in Aug. 2008 and I can honestly say it was the BEST purchase I've ever made!! That one time purchase (discounted to a ridiculously low price even at that time) has grown module by module ever since. When I first saw the possible “Adwords Module” I could not figure out how you were going to pull it off in the first place so never really expected much…

  There is more than enough power in the modules that are already there so don't worry about Adwords… Just try and keep my Keyword Research working =) I'm not sure what is going on recently but I'm unable to do basic kw research anyomore. =(

  Scott

 37. I think this is probably the right decision. The recent updates to the official Adwords tool covers almost all the functionality I need from one.

  One big suggestion that would make my life easier: can we have a combined keyword research and ranking tool? (even if it just pulls data from the existing tools).

  I'd love to be able to discover/add a set of keywords, enter a domain and show both current search volume AND current ranking. So many times I get a new client, proudly showing me how well they rank for a terms that gets a handful of searches, but they are 3rd page for a much higher volume one. I could then show this and track the results of SEO.

 38. 38

  Please don't be sorry. You guys provide the best product I have found and have gladly used it over the last few years. I am personally excited about the new product and can't wait to see it.

  You guys do a great job. Please keep it up.

 39. 39

  I personally have nothing but respect for the Noble Samurai team and applaud the good business sense in leaving a particular idea on the drawing board because it's not viable to implement.

  Running your business, keeping the updates coming for Market Samurai and developing this new tool takes time, resources and money – all in short supply.

  I welcome the offer of 50% off and appreciate that to make a sustainable software application that serves the needs of it's customers requires a recurring revenue.

  I just hope that the monthly premiums are not prohibitively priced, but I think this won't be the case with the ethical way Eugene and the team are running their company.

  Onwards and upwards and here's hoping that the new app delivers some butt kicking functionality!

 40. I love market samurai, and don't care 'bout no stupid adwords!

  Seriously, Adwords was never going to be part of my strategy, so I don't care about that. In the meantime, I love the product, and I'm so glad I bought it!
  john

 41. Wow this has to be the first time i've seen a negative announcement actually come across as a positive!

  Yes it's a shame that the adwords module will never come, but what you've shown your community with your sincerity, care for your customers and willingness to do what it takes to make up for something that in many ways has gone out of your hands, is more than just commendable and it speaks spades for your company and the trust we should continue putting in it.

  And the fact that everyone here more than acknowledges that just goes to show that your biggest accomplishment may not be the incredible research tool that MS is, but the relationship you've manage to nurture with your clients!

  Ir daži uzņēmumi, kas pastāv, ka ir izdevies darīt labu darbu šajā jomā, taču es nezinu, vienu, kas ir pienācis tuvu tam, ko jūs guys ir sasniegts.

  Viss, ko es varu teikt, ir uz priekšu un uz augšu!

  Lai mums visiem sasniegt panākumus mēs pēc tam ar super godīgā un atklātā veidā!

  Jayen

 42. 42
  Gada jūlijs 12, 2011 at 01:26
  Steve sacīja:

  Post ap jautājumiem Adwords modulis ir taisnīgi, atklāti un godīgi, kas ir tas, ko mēs ieradušies sagaidīt no MS komanda.

  Tagad es varētu būt pārpratums plānus šeit, bet es esmu saslima ar sycophantic amatu no cilvēkiem, kas būtībā saka viņi atzinīgi vērtē iespēju, kas jāmaksā katru mēnesi par kaut ko viņi jau ir nopirkuši, un ko maksā par!

  Ja plāns ir iekasēt ikmēneša maksu, lai pašreizējo, kā arī jaunajās dalībvalstīs īpašniekiem, tad es par vienu nenovērtē ne labprāt atbalstītu jebkuru pāreju uz ikmēneša maksu par esošajiem klientiem.

  Atcerieties kotētās iepriekš Noble Samurai filozofiju "Pēc Noble Samurai mums ir viens noteikums, kad runa ir nodarbojas ar klientiem, un tas ir" pret cilvēkiem tā, kā jūs vēlaties jāārstē. "" Un "Mēs patiešām ticam, ka tur savus solījumus, pat ja tas nav visvairāk komerciālo lieta darīt. "

  Nu, ir jāmaksā katru mēnesi par kaut ko, es esmu jau samaksājis par neiederas ar šo filozofiju manā grāmatā.

  Es ceru, ka es esmu pārpratis plānus un, ka varbūt tikai jauni pircēji dodas uz priekšu, būs jāmaksā katru mēnesi, kamēr pārējie no mums būs "dibinātajiem" in un uzskatīja iesaldēti mūsu pirkuma cenu.

  Tas būs skumja diena, ja Noble Samurai samazinās naudas-izaršanas ceļš dažu citu programmatūras izplatītāju (vairāki no tā, kurš ir nācies pārskatīt savus lēmumus sakarā ar smagu drop-off uzņēmējdarbībā).

  Labāk, lai ir reputācija augstu integritātes un klientu uzmanību nekā uztvert kā seklu algotņiem kas jāatsauc pastāvīgajiem klientiem

 43. Hey Es bieži prātoju, pēc atjauninājumu, ja modulis varētu būt tur, bet tā nav liela problēma, bet, ja jūs varat noņemt ikonu, tad tas būtu labāk, tāpēc es dont ir nepieciešams paskatīties uz to :)

  Man patīk daudzi ir pārsteigti par pastāvīgu atbalstu un atjauninājumus, un ir maksājuši ceturkšņa abonēšanas pagātnē, lai LinkAssistant kā arī IUP un atrast MS daudz labāk un ir vērts abonēšanas.

  Es esmu pārliecināts, ka neviens no mums varētu atrauties par $ 10 mēnesī abonements, ja Jums ir nopietni, par jūsu vietnes veiktspēju Kas $ 10? un mēs visi zinām, tas varētu palīdzēt jūsu uzņēmumam, lai vairāk atpakaļ uz programmatūru, tad kāpēc ne apskatīt izveidot ikmēneša abonementu, pat tad, ja izvēles jūs varat saņemt jauku pārsteigumu!

 44. Eugene, i dont give MS enough time, because i dont have time which is a crime in itself. However i am vowing to change this. The blogs, posts are all written a friendly simple manner and this post just about summarises why people like what you do so much. Keep up the good work,

  Regards

  Steve

 45. 45
  On July 13th, 2011 at 1:45 pm
  Peter Blanchard said:

  I am amazed at your honesty and openess….rarities in this day and age.

  No need for an apology for making what I consider to be an excellent business decision.

  You have a superior, world class product with or with out Adword. Adword is therefore no great loss.

  A monthly fee makes perfect sense. How much are we talking about?

  Keep up the great work you have been doing since day one.

  Cheers!

 46. I left. Post here I guess because it wasn't as nice as everyone else's it wasn't published.?

 47. I have paid big bucks to other companies to get the services you offer for almost a fraction of their prics. I am happy with Market Samurai and should have brought this product a long time ago. I very much agree with your observations about Google's preferences, I too had my reservations and now I know that I was right all along. Have you been receiving complaints that using Market Samurai's page ranking analysis too often can cause a drop in your page rank in Google?
  I want to be the first to receive notice of your new product.
  Sam at Perfumeandyou.com

 48. You may want to remove this from your sales page:
  “FREE Adwords Module Upgrade helping you to run profitable PPC campaigns (value: $249)”