Jauni "Fresh" atpakaļsaišu Tagad pieejami tirgū Samurai

Share Button

Hi Ikvienam,

Man dažas aizraujošas ziņas, lai dalītos ar jums šodien.

Kā jūs zināt, atpakaļsaišu ir vissvarīgākais faktors iegūt jūsu vietā ranking augstāka meklētājprogrammām. Nespēja veidot atpakaļsaišu ir # 1 iemesls, kāpēc cilvēki nespēj rangs.

Kopš mēs sākām savu pāreju no Yahoo Site Explorer ar ticamāku backlink datu avotu, Majestic SEO, daži lietotāji pauda bažas par Majestic datiem nav atjaunināšanu tik bieži, kā Yahoo backlink dati.

Ar Majestic dati tiek atjaunota reizi divās nedēļās, tas bieži vien pagāja ilgāks laiks, lai redzētu jaunos atpakaļsaišu parādās mūsu Rank Tracker un SEO Konkurences modulī.

Kas liek man šodienas aizraujošu jaunumiem!

Tirgus Samurai tagad atbalsta Majestic SEO "Fresh indeksu"

Fresh indekss ir vēl viens backlink datu bāze, kas iet paralēli standarta Majestic SEO atpakaļsaišu datu bāzes ("Vēstures Index").

Majestic Fresh indekss izmanto līdzīgu tehnoloģiju, lai Google "Fresh Crawl". Tas ir mazāks datubāze atpakaļsaišu nekā galvenajā vēsturisko indeksu, bet to var atjaunināt daudz ātrāk un biežāk - katru dienu, patiesībā.

Fresh indekss būs tikai jaunas atpakaļsaišu, kuri rāpoja pēdējo 30 dienu laikā, tāpēc kopējais redzams būs zemāks nekā no vēsturiskā rādītāja.

Bet ar ikdienas atjauninājumiem, Fresh indekss kļūst svarīga salīdzinošās novērtēšanas rīks - ļaujot jums izsekot in atpakaļsaišu palielināšanos attiecīgajā vietā, kā ātri un precīzi, kā Yahoo Site Explorer kādreiz darīja.

Lai uzzinātu vairāk par to, cik foršs Majestic SEO Fresh Index ir, jūs varat izlasīt šo blogu , kas nonāk specifiku sīkāk.

Mēs esam līks Fresh indeksu uz tirgus Samurai, abos Rank Tracker un SEO Konkurence moduļiem, sniedzot jums piekļuvi datiem ātri un viegli.

Jaunie dati var piekļūt, izmantojot nolaižamās izvēlnes minētajiem moduļiem. Vispirms jums būs nepieciešams, lai izvēlētos "Majestic SEO", kā backlink avotu, tad jūs redzēsiet citu nolaižamo piedāvā jums izvēlēties starp "svaigu" un "vēstures" atpakaļsaišu.

SEO Konkurences Backlink opcijas

Rank Tracker Backlink opcijas

Ar piekļuvi potenciāli visjaunākās backlink datus internetā, izvērtējot konkurenci un uzskaites gan jūsu domēnu, un tagad tiem citiem būs vieglāk un efektīvāk nekā jebkad agrāk. Patiesībā, jaunais indekss ļaus jums izsekot vietnes backlink izaugsmi gandrīz reālā laikā.

Šī jaunā funkcija ir pieejama tikai jaunāko versiju Tirgus Samurai, un jums ir nepieciešams, lai atjauninātu savu kopiju, lai tai piekļūt.

Lai atjauninātu, doties uz izvēlni Fails, tad uz Settings (vai tirgus Samurai izvēlnē, tad Preferences, ja jūs izmantojat Mac), tad uz "Updates" tab, un hit pogu atzīmēta "Pārbaudīt atjauninājumus".

Warm regards,

Alex Green

PS Lai izmēģināt Fresh indeksu un pārliecinieties, vai palikt, kas zina ar jaunākajām Market Samurai funkcijas, pierakstīties uz bezmaksas izmēģinājuma .

Alex "Green Samurai" Zaļā ir biedrs jūsu draudzīgu Samurai atbalsta komandu, un bieži vien sniedz informāciju par jaunākajiem Samurai notikumiem uz blogu.

Alex ir sarakstījis 22 amatu (-as) Noble Samurai

10 Atbildes uz "Jaunie" svaigu "atpakaļsaišu Tagad pieejami tirgū Samurai"

 1. Tas ir liels ziņas Alex, paldies par atjauninājumu. Atpakaļsaites spēlēt lielu daļu it visā, ko mēs darām.

  James
  James's pēdējā blog post ... Vēlaties veidot lielāku lāde - Jūs esat ieradušies īstajā vietā

 2. Jauka iezīme. partnerattiecības ar Majestic SEO tiešām ir labi tā vērts.

  Saskaņā ar MS jaunu funkciju, Facebook ieguva vairāk nekā 20 miljonus atpakaļsaišu maz vakar (BTW, tas ir sliktākais diena Facebook pēdējo 30 dienu laikā) : http://www.majesticseo.com/reports/compare-domain-backlink-history?d0=facebook.com&d1=&type=0&IndexDataSource=F

 3. Paldies par atjauninājumu, un sekot līdzi lielo darbu! : D

  Cheers,
  Allen
  Allen Walker's pēdējā blog post ... Satiksmes panelis apskats

 4. Tas ir labas ziņas. Man vienmēr ir konstatēts, ka tā nav pašreizējo backlink datus, var tikt nomākta.

 5. 5
  Gada 11. aprīlis 2011 at 9:52
  Erik Heyl teica:

  I did paziņojumu GA sadaļā bija pāris no tiem, kas bija -0. Kas tas tāds ir? Awesome update gan!

 6. Paldies, ka tur mums līdz šim. Es tiešām mīlu tirgus Samurai.

 7. Kāds lielisks līdzeklis !!. Paldies par Instant Update

 8. Tas ir tiešām ļoti jauka iezīme !! Es izmantoju tirgus samuraju Rank Tracker katru dienu, lai mēģinātu trakta precīzu SEO dati tāpēc šis rīks palīdzēs out ļoti.
  Cheap Power Wheels's pēdējā blog post ... Peg Perego Polaris Outlaw - Pink

 9. Uzklausot par sabrukuma Yahoo Site Explorer, konstatējot saites, bija milzīgais prieks konstatēt, ka tirgus Samurai folks ātri atrada veidu, kā dot mums vēl vienu iespēju.
  Plus, to var apskatīt saites pēdējo 30 dienu laikā ļauj jums sekot līdzi, kā jūs kraušanas up ar konkurenci uz ikdienā.

 10. Awesome ziņas, ceru, ka tas būs sniegt dažas dziļākas domas, un es ņemšu var izskatīties ar jaunu skatu uz vecām lietām.