Tirgus Samurai: Šodien, un nākotne

Daļa Button

Jūs jau zināt, ka ir daudz funkcijas attīstības iekšpusē Market Samurai.

Bet, ja tu esi daļa no tirgus Samurai komanda, iespējams, jūs nezināt par visām atdzist jaunas funkcijas, kas tirgus Samurai komanda ir strādājuši tik smagi.

Tāpēc ļaujiet man jūs aiz "Shoji Screen" šeit pie Samurai Dodzjo, un parādīs to, ko mēs esam līdz tieši tagad!

Jūs esat Getting Šie Ones Right Now ...

Tu esi bijis, izmantojot tirgus Samurai jūsu interneta biznesa dienā?

Ja jums nav, kauns par jums ;) - Bet, ja jums ir, tad jūs jau esat redzējuši visi atjauninājumi, ka mēs esam izlaisti pēdējo pāris nedēļu laikā.

Šie atjauninājumi bija kā peld Samurai Roundhouse sitieni, kas pārdota-out virkni kaitinošas glitches, ka daži tirgus Samurai tika cīnās.

PLUS ... vesela virkne jaunu iezīme uzlabojumi tika pievienoti.

Lielākā daļa no šiem uzlabojumiem bija aiz-the-ainas - veiktspējas uzlabojumus, kas savukārt jūsu tirgus Samurai uz vienkāršāku, skopāks, ātrāku interneta mārketinga kareivis.

Citi bija pamanāmāks - piemēram, jauno "DoFollow" Backlink avots opcija piebilda .. Check it out:

Tirgus Samurai Promotion Backlink Tool screenshot

... Un vēl ir ceļā ...

Kā es esmu rakstot šo, komanda ir atbrīvojot gala skar par tirgus Samurai v0.79 (iespējams, tie būs sita mani perforators, un tas būs, pirms es pabeigtu šo blogu!)

Tirgus Samurai v0.79 satur vēl vairāk veiktspējas uzlabojumus - šos te ir paredzēti, lai paātrinātu vākšanu SEOC datus, un vairākiem citiem datu veidiem.

PLUS tas satur dažus uzlabojumus ap SEO Digger atslēgvārds paaudzes, kas paātrina datu vākšana šajās jomās too!

Pēc tam, kad tas ir atbrīvots, Tirgus Samurai attīstības komanda koncentrēs savus pūliņus uz vairākām (lielais) jaunām funkcijām.

Šīs funkcijas būs izlaidumi, jo-tie-ir-pabeigti tuvākajās nedēļās un mēnešos - tāpēc gaidīt, lai būtu tirgus Samurai jautāt jums, ja jūs vēlaties atjaunināt ar jaunāko versiju diezgan regulāri, bet tomēr, kamēr mēs jums vairāk un vairāk funkcijas un atjauninājumus.

Tātad, kas ir uz kartes?

Nu, protams, tur ir 3 moduļi-attīstībā jau tagad ... 3 "Coming Soon", moduļi, kas jau iekšā Tirgus Samurai.

Bet tur ir viens vairāk, lai pievienotu ...

Tas ir kaut kas ir palicis ļoti kluss - noslēpums modulis ...

Informācija nav tikusi atbrīvota ap to, kā šis modulis strādā (vai pat to, ko tā darīs) vēl.

Tas ir pieņemts mums vairākus mēnešus, lai iegūtu tirgus Samurai tik tālu - un tas notiek, lai mūs vēl vairāki mēneši, lai pabeigtu visus pārējām funkcijām.

Kamēr mēs attīstīt jaunas funkcijas, mēs koncentrējamies uz lielāko daļu no mūsu centieniem vienā apgabalā funkcionalitāti ...

Labā ziņa ir tā, ka, tiklīdz katra zona ir pabeigta, tas tiks izlaists tieši jums, izmantojot tirgus Samurai ir automātiskās atjaunināšanas sistēmas tūlītēju piekļuvi - un kā īpašnieks pilno versiju Tirgus Samurai, jūs saņemsiet piekļuvi visiem šīs jaunās funkcijas bez maksas (neskatoties uz plānoto cenu pieaugumu nākotnē).

... Pirms es aizmirstu ...

Visbeidzot, vairāki cilvēki ir lūguši par tirgus Samurai reģistrācijas sistēmas.

Vairākas nedēļas, mēs esam tur atpakaļ "elektrisko slēdzi slēdzi" uz tirgus Samurai reģistrācijas sistēmas.

Pašlaik visi Market Samurai kopijas domā, ka viņi ir reģistrēti (jo mēs esam izslēgts aktivizēšanas sistēma uz mūsu serveriem). Tomēr, ļoti drīz mēs esam pabeiguši dažas izmaiņas aktivācijas par mūsu serveri un tiks elektrisko slēdzi slēdzi, lai ieslēgtu aktivācijas sistēmu.

Tas nozīmē, ka jums tiks lūgts ievadīt savu Market Samurai izmēģinājuma versiju vai pilno versiju reģistrācijas atslēgu.

Šobrīd nekas nav jāuztraucas par. Mēs jums aptuveni 1 nedēļu iepriekš, un e-pastu ar Jums informāciju (kā atgādinājums / tikai gadījumā, ja jūs esat zaudējis sākotnējo e-pastu).

Pa to laiku, saglabāt acu, kas paredzēti mūsu notiekošo izvēršanas Market Samurai atjauninājumus.

Es domāju, ka visi atjauninājumi sāks traucēt jums drīz ;)

Brent

Brent Hodgson līdzdibinātājs Noble Samurai, un interneta mārketinga speciālists.

Brent ir uzrakstījis 68 amatu (iem) par Noble Samurai

9 Atbildes uz "Market Samurai: Šodien, un nākotne"

 1. 1
  Gada oktobris 17, 2008 plkst 06:48
  Corinne teica:

  Paldies par atjauninājumu Brent un par visu smago darbu, kas tiek darīts! Tirgus Samurai ir labākais IM instruments, kas jebkad ir izveidota, un es nevaru iedomāties, dodas atpakaļ uz "vecajām" veidos ... nebija, ka pirms mazāk nekā gadu ?!

 2. Hi guys,
  Tu tiešām ir labākā lieta, kas has`happened pētniecībai IM un noslēpums ir lieliska komunikācija un izlaidumi, kas vispār funkcionē. Mīlēja savu atjauninājumu, un ar nepacietību gaidu, lai viss, kas jums būs uz galda katru nedēļu roll out turpinās. Dzīve ir tagad patiešām bļoda ķiršiem
  Sveicieni
  MikeB

 3. 3
  Gada 17 oktobris, 2008 pie 02:06
  Alex teica:

  Paldies par lielisku produktu. Es uzskatu, ka šis ir viens no vērtīgākajiem gabalu programmatūras man pieder. Šī programmatūra nosaka standartus kvalitātes, efektivitātes un vērtību vairāki robi augstāku.

 4. nevar gaidīt uzlabojumus ... .thanks šo programmatūru ... dont zina, kur es būtu bez tā

 5. 5

  Hi Brent un Co

  Nevar pretoties, un tam jāpievienojas pārējo komentētājiem
  šeit, jo tirgus Samurai noteikti augstu produktivitāti instruments
  , kas nekad neguļ, bet ātrums-nodrošina lieliskas rezultātus.

  Kāds ir vēl zem vāka jūsu Alchemy katlā, jūs guys
  nepieciešams un ir pelnījuši milzīgs Paldies =)).

  Lou

 6. 6
  Gada 22 oktobris, 2008 pie 11:10
  Marc teica:

  Es zinu, ko noslēpums moduli.

  Tā būtībā uzskata jūsu bankas informācija un iemaksas naudu savā kontā!

  Es domāju c'mon, lieta jau vajadzētu pelnīt naudu, kā viņi var, iespējams uzlabot to? :)

 7. Paldies visiem par jūsu lielo atsauksmēm! :)

  Corinne - Mazāk nekā pirms gada? Tikai pirms apmēram 3 mēnešus ... lai gan es domāju, ka es esmu strādājis vairāk šos pagātnes dažus mēnešus nekā visu gadu iepriekš!

  Mike - Mums joprojām ir jādara mazliet vairāk paziņojumu ;) Diemžēl tur vienkārši nav bijis pietiekami daudz laika, lai mēs varētu sniegt jums visu, ko mēs vēlētos.

  Alex - Paldies! Es esmu priecīgs, ka mēs darām kaut ko šādas vērtības jums.

  Lou - Es esmu priecīgs, ka tirgus Samurai ir ietaupot laiku. Zēni pavadīja ilgu laiku uz darbplūsmā (samazinot nevajadzīgu laiku ārā visur viņi varēja)

  Marc - LOL! Tur ir kaut kas tīmekļa vietnes īpašnieki tērē stundas darot jau ir (vai arī vēlas, ka viņi bija laiks to darīt). Jaunais modulis darīs to viņiem ;-)

 8. Hi guys. Pirmkārt tikai ātri piezīmi teikt, ka tirgus Samurai ir diezgan laba. Es esmu joprojām kļūst grips ar to, kā to izmantot, lai vislabāk priekšrocības. Man ir tas, ko es ceru, ir konstruktīvs punkts re: User Interface. Atvainojos, ja tā jau ir izvirzīts, bet, lietojot MS, un viens ir saraksts ar atslēgvārdiem, atpakaļsaišu vai kāds apakšējā logā, tad indekss bāra ritināt ar savākto ierakstiem tā, ka viens ir atcerēties visus sleju virsrakstus, vai rulli atpakaļ uz augšu uz augšu, tādējādi zaudējot savu pozīciju sarakstā.

  Tas ir ļoti pastiprinošu, un izraisa daudz kavējumu un ritināšanu par. Vai ir kāda iespēja starp visām citām, iespējams, ir daudz augstāku prioritāti sīkumi, ka jūs, iespējams, varētu risināt šo problēmu? E-pastu man, ja jums ir nepieciešams labāk izskaidrot, un es darīšu ekrāna paķert video, ja tas būtu nepieciešams.

  Vēlreiz paldies par tiešām liels mārketinga instruments.

  Ar laba vēlējumiem, Bob L.

 9. Paldies Nobela Samurai Guys .. Es mīlu atjauninājumu.

  Tomēr, es dzīvoju šeit Kanādā. Es tikko saņēmu no šķūrēšana 6 collas sniega pie mana piebraucamais ceļš. Lai redzētu vairāk sniegu, kas par manu galda top var būt smieklīgi, lai jums, puiši noteiktas saskaņā, bet ...... ;-)

  Kā par saulīti un palmām nākamo laika.

  -DP