Lūk, ko esi palaidis garām ...

Share Button

Tas ir bijis viesulis 3 mēnešiem!

Es esmu apzinās, ka man nav blogged uz brīdi, un esi palaidis garām, kas par daudz ziņu ...

Tāpēc ļaujiet man jūs atpakaļ laikā, lai dalītos ar jums tirgus Samurai ir īsa vēsture uz brīdi.

(Manā nākamajā amatā, es dalīties ar jums tirgus Samurai nākotni ...)

2. jūlijs: Early Nodarbības

Tirgus Samurai Nodarbība # 1: Nesakiet Ed Dale noslēpums ...

Ed Dale noplūdes fotogrāfijas Tirgus Samurai izmantojot viņa Flickr kontā .

Entuziasmu interneta tirgotājiem start "medības mūs uz leju", konstatējot Market Samurai tīmekļa vietnē un sazināties ar mums, kas vēlas, lai uzzinātu vairāk. Pārāk agri! Mēs neesam gatavi vēl!

9. jūlijs: Svētais Grāls!

Dienā pēc "aizpildot" ir pierādījums-of-koncepcijas versiju par tirgus Samurai (kamēr mēs vēl testēšanas pirms atbrīvošanas!), Google izdala faktisko (precīzi) atslēgvārdu meklēšanas plūsmas datus no saviem datu centriem!

Svētais Grāls atslēgvārdu datus ir atbrīvota!

Ar Market Samurai attīstība komandas scrambles, strādājot 22 stundu laikā, lai iekļautu šo datus tirgus Samurai.

15. jūlijs: Legend Begins ...

Pirmo slūžām ir atvērta!

Tūlītēji Edge dalībnieki sāktu lejupielādi tirgus Samurai.

Managing izvēršanu, atbalsta komanda strādā 37 stundu darba dienu, pirms krītot atpakaļ uz 16. līdz 22. stundu dienu, 6-7 dienas nedēļā nākamo 7 nedēļas.

Atsauksmes par Tirgus Samurai ir kvēlojošs ... bet tie Ain "redzējuši neko vēl!

2. augusts: ... Pēkšņi, tur masveida izmaiņas ...

Trīsdesmit dienu Challenge uzsāk; Tirgus Samurai "izaug".

Tirgus Samurai tagad izskatās šādi . Tikai Keyword Research funkcijas ir pieejamas - citi moduļi tiek veikta gala attīstību.

Attīstības komanda dzīvo biroja tuvāko divu nedēļu laikā, guļ 4-6 stundu maiņām uz matračiem, kas uz grīdas, kad vien tas ir iespējams.

Ir daudz funkciju, lai pabeigtu-off - iezīmes ir jāpabeidz, pirms viņi izmanto iekšpusē 30 dienu Challenge apmācību pati, un termiņi ir strauji tuvojas!

3. augusts: Otrais modulis ir Atbrīvots

Tirgus Samurai s "SEO konkurss" modulis tiek atbrīvots.

Milzīgs "WOW" faktors!

Tirgus Samurai komanda turpina atbrīvot regulāru plūsmu atjauninājumus un uzlabojumus sistēmā.

Augusts 15-28: kļūst labāk ar Age

Daudzas jaunas funkcijas tiek izlaistas, tostarp "atrast saturu", un "Promotion" moduļiem.

12. septembris: revolucionāro 42% konversijas likmi!

13,000+ interneta tirgotājiem tagad izmanto tirgus Samurai, ar aptuveni 42% izvēlas jaunināt uz pilno versiju, kad tā ir atbrīvota, iegādājoties tirgus Samurai agri.

20. septembris: Far pārāk veiksmīga!

No tirgus Samurai lietotāju īpatsvars, kas izmanto maksā versiju pieaug līdz 46% - neticami konversijas likmi apmaksātu preci!

Tirgus Samurai ir pārsniedzis ikviena karstākos cerības uz panākumiem, bet tas nozīmē, ka mēs neesam bijuši spējīgi sniegt lietotājiem veida pakalpojumu, ka mēs sākotnēji mērķis par.

# 1 uzmanības centrā Tirgus Samurai komanda kļūst kalpo mūsu esošos klientus.

Visi Market Samurai akcijas tiek pārtraukti.

30. septembris: lietotāji sasniegt milzīgu Panākumi!

Mēs aizņemt kādu laiku, lai pārskatītu tirgus Samurai ir atsauksmes un atsauksmes.

Ļoti daudz lietotāju ir panākt [burtiski] nakti klasifikāciju attiecībā uz augstas satiksmes, zemu konkurenci, augstvērtīgu atslēgvārdiem, ka viņi ir atraduši, izmantojot tirgus Samurai.

Tā ir viena lieta, lai pierādītu tirgus Samurai strādā mums. Tas ir vēl viens, lai būtu 100 ir veiksmes stāstiem plūdi no paši lietotāji - ar daudziem no šiem cilvēkiem, kas interneta mārketinga "newbies".

Sistēma darbojas!

7. oktobris: MORE Bugs stomped!

Tirgus Samurai komanda ir atpakaļ uz saviem iepriekšējiem ātri apgriešanās laiku par atbalstu ...

... Un Market Samurai attīstības komanda ir izlaidusi vairākus bug-labojumus un atjauninājumus, kas, šķiet, lai risinātu [gandrīz] visas zināmās problēmas, kas Market Samurai lietotājiem ir saskārušies.

Šodien: Big Things Ahead ...

Līdz šim vairāk nekā 60 "būvē" Tirgus Samurai ir izveidotas un pārbaudītas, ar lielāko tiek izlaists.

Tieši tagad, attīstības komanda veic galīgo testēšanu uz Market Samurai v0.78 - atjauninājumu veidā Tirgus Samurai rokturi starpniekserveriem, kas dos ievērojamu veiktspējas pieaugumu, kad tiek apkopoti vairāki datu veidi.

Papildus tam, nākamais pazīmju kopums ir arī ceļā.

Tātad, kas ir ceļā?

Nu, jūs gatavojas, lai būtu jāgaida, kamēr mans nākamais amata, ka! ;)

Saistītās Ziņojumi par citiem emuāriem:

 • Tirgus Samurai - Tirgus Samurai ir Šveices armijas nazis interneta mārketings - tas tirgus izpēti, atslēgvārdu analīzi, SEO analīzi, ienesot un analizējot saturu, ēkas atpakaļsaišu - un pat vairāk funkcijas ir attīstībā. ...

 • Keyword Research ar tirgus Samurai - Tirgus Samurai ir sarežģīts instruments, un es nevēlos tērēt ķekars savu laiku mācību jums to, ko citi jau ir izdarīts. Ja Jums ir sajaukt ar kādu no funkcijām, tad es jums ieteiktu pārbaudīt oficiālo tirgus Samurai ...

 • Tirgus Samurai: Noble Samurai Product Review - Ja neesat dzirdējuši par šo produktu, ko Noble Samurai jums ir nepieciešams, lai piliens, ko un veikt paziņojumā. Skatīties dažas no tirgus Samurai video konsultācijas un, ja jums ir tik slīpi, pieteikties 30 dienu Challenge, kur jums Beta testa tirgus ...

 • Iegrieztu konkurē ar tirgus Samurai - No tur jums ir iespēja izvēlēties, tikai, kam tirgus Samurai analizēt šos vārdus, vai arī tas liecina, daudz vairāk. Jūs izvēlaties to, kas jums patīk un mest prom pārējo. Tagad jums ir saraksts ar saistītiem atslēgvārdiem, ka jūs varat sākt pētīt, lai ...

Brent Hodgson līdzdibinātājs Noble Samurai, un interneta mārketinga speciālists.

Brent ir sarakstījis 68 amatu (-as) Noble Samurai

7 Atbildes uz "Lūk, ko esi palaidis garām ..."

 1. Es esmu jauns, lai interneta mārketinga un esmu par mācīšanās līkne ar daudz sīkumi. Es izmantoju tirgus Samurai. Mana pieredze no tā ir nekas trūkst pārsteidzošs. Lieta, ko es esmu ļoti pārsteigts, ir atbalsta līmenis no Noble Samurai ļaudīm, es domāju, ka nedzirdēts internetā, kur vispār, tik daudz e-pastu nav pat saņemt atbildes. Labi darīts puiši, Kindest, Gordon

 2. 2
  Gada 15. oktobris 2008 at 5:43
  hichnii teica:

  kad atbrīvos tirgus samuraju?

 3. Būtu jauki, lai saņemtu visas funkcijas dzīvo rīks. Tā pagājuši gandrīz divi mēneši, kopš es nopirku MS, un es esmu joprojām darbojas uz pusi.

  Kad pārējie tiek izlaists? Es ceru, ka jūsu negaidot 30 dienu izaicinājums 2009

  Collin

 4. Man jau sāka veicināt tirgus Samurai, lai gan es saņemu ne komisijas, bet es zinu, kad pienāks laiks tas atmaksāsies.

  Saglabātu darot to, ko jūsu dara, un paldies par padarot interneta mārketinga daudz vieglāk man.

  -Ivan

 5. Gordon - Paldies par jūsu lielo atsauksmes :)

  Es esmu priecīgs, mums ir jums kā ventilatoru.

  hichnii - Tirgus Samurai ir pieejami tieši tagad. 40 dienu izmēģinājuma var lejupielādēt, izmantojot http://www.MarketSamurai.com , vai arī jūs varat iegādāties, izmantojot http://www.marketsamurai.com/full-version.php

  Colin - Galvenā uzmanība izstrādes darba grupā par pēdējo nedēļu laikā ir bijis par kļūdu labojumus un uzlabojumus.

  Vairāk funkcijas tiek izstrādātas, un tiks atbrīvota nākamajās nedēļās un mēnešos - tomēr mēs vēlamies, lai pārliecinātos, ka viss, kas ir šobrīd pieejamo ir augstā kvalitātē (ne sub-standarta).

  Ar dažiem lietotājiem atrast dažas esošās funkcijas, nav palaist pareizi savos datoros, tas bija svarīgi, ka mēs nodarbojas ar šiem jautājumiem pirmo reizi.

  Labā ziņa ir tā, ka izstrādes komanda uzmanība ir tagad atkal par paplašināšanos tirgus Samurai funkcijām, un mēs būsim atbrīvojot jaunas funkcijas, tiklīdz viņi pabeigti, tieši jūsu datoru, izmantojot auto-atjauninājumus sistēmai.

  Sliktā ziņa ir tā, ka tas joprojām būs vairāki mēneši, līdz Tirgus Samurai ir 100% pabeigta (tas ir pieņemts mums kopš aprīļa, lai saņemtu to šo tālu, un tur ir vēl daudz ko darīt).

  Bet lieliska ziņa ir tā, ka, jo jūs jau esat iegādājies tirgus Samurai ar atlaidi (kas atspoguļo agrīnās atbrīvošanu), jūs saņemsiet visas šīs jaunās iespējas par brīvu, jo viņi atbrīvoti.

  Ivan - Man patika skatīties savas vietnes Market Samurai pop up!

  Es esmu priecīgs, ka mēs varētu būt jums palīdzēja :)

  Brent

 6. Gatavojas iegādāties programmatūras tirgus Samurai šodien, bet bija bail off šī gaisa warnnig neierobežotu piekļuvi maniem failiem.

  Kas nodarbojas ar šo?

 7. Hi Bill,

  Tas ir Adobe AIR ir ļoti drošība apzinās.

  Kopēts no sava lejupielādes lapā:

  Adobe Air jautās, vai vēlaties, lai dotu tirgus Samurai iespēja piekļūt jūsu sistēmā. Tirgus Samurai vajadzībām šo pieeju:

  * Savienojumu ar internetu, lai veiktu atslēgvārdu izpēti;
  * Uzglabāt meklēšanu vietējā datu bāzes failu, lai to varētu ātri analizēt rezultātus;
  * Automātiski saglabāt sevi līdz šim; un
  * Saglabāt meklēšanas rezultātus uz diska

  Tirgus Samurai neizmanto šo piekļuvi jebko, kas nav iepriekš minēto funkciju.

  Tie ir funkcijas, kas praktiski visas programmatūras šajās dienās piekļūt jūsu datoru.

  Atšķirība starp citu programmatūru paketes un tirgus Samurai / Adobe AIR ir vienkārši, ka tā vietā, lai Paslēpusies milzīgs lietotāja licences līgumu, šī pieeja ir deklarēta up-front liels sarkano pogu.

  Es ceru, ka tas palīdz

  Brent