Google jaunā Atslēgvārds Planner - Kā tas Padara Market Samurai ātrāk!

Mēs esam ļoti priecīgi paziņot, ka pēc tam, kad ilgi jāgaida - Google ir pensijā, tas ir veco "Atslēgvārdu rīks", un aizstāt to ar to jauno spīdīgu "atslēgas Planner".

Lai iegūtu sīkāku informāciju par izmaiņām un ko tas nozīmē attiecībā uz funkcionalitāti Tirgus Samurai, lūdzu, izlasiet mūsu jaunāko blog post.

Jūs varat izlasīt vairāk par dažām datu izmaiņas (piemēram, to izņemšanu plašās un frāžu atbilstības datiem), ka Google ir veikusi ar to oficiālajā blogā raksta par https://support.google.com/adwords/answer/3141229

Labā ziņa ir, mēs esam smagi strādājuši, lai padarītu šo pāreju pēc iespējas gludāka mūsu klientiem, un versija, Tirgus Samurai, kas ir saderīgi ar atslēgvārdu Planner ir bijis testēšanas stadijā vairāk nekā mēnesī tagad.

Šodien mēs esam padarījuši šo jauno "atslēgas plānotājs" versija dzīvot (vienkārši atjaunināt savu versiju Tirgus Samurai jaunāko versiju, uzsākot app un sakot "Jā", lai dialoga update ātru).

Un mēs esam ļoti satraukti paziņot, ka ...

Jaunais Atslēgvārds Planner būvēt Tirgus Samurai ir daudz ātrāk nekā jebkad agrāk!

Vecās atslēgvārdu rīku daba padarīja ļoti lēns process, lai savāktu visus atslēgvārdu datus, jums ir nepieciešams, lai efektīvi atslēgvārdu analīzi. Jaunais Atslēgvārds Planner būvēt ir daudz snappier kas nozīmē, ka jūs varat veikt jūsu atslēgvārdu pētniecība mazāk nekā pusi no laika, salīdzinot ar veco atslēgvārdu rīku!

Kas ir mainījies tirgus Samurai ar jaunajiem atslēgvārdu Planner datiem?

Ja jūs neesat pārliecināts, ko tas viss nozīmē Market Samurai lietotājiem, svarīga lieta saprast, ir tas, ka ļoti maz kas ir mainījies.
Par atslēgvārdu pētniecības pamati paliek tāds pats kā viņi vienmēr ir, un lielākā daļa no pazīstamajiem elementiem Tirgus Samurai interfeisu un darbplūsmas uzturas izvirzīti.

Ir daži redzamas izmaiņas vērts atzīmēt, tomēr:

 • Mēs tagad nepildīšanu, irdinātāji režīmā atslēgvārdu pētījumu datiem, kā paskaidrots sīkāk pēdējā blog post , un Google oficiālajā paziņojumā presei . Tas parādīs zemākas numurus meklēšanas satiksmes, nekā tiem, jūs varat izmantot, lai, bet mēs uzskatām, ka viņi vairāk norāda uz rezultātu jūs redzēsiet ilgtermiņā.

 • Mēs esam atjauninājuši mūsu zelta likumi filtrus, lai izmantotu jaunās Majestic SEO konkurences rādītājus, nevis arvien-neuzticamiem SEOC vērtībām. Tātad vēlreiz paši skaitļi būs atšķirīgs, taču nodoms filtru noklusējumus paliek tas pats. SEOC vairs nav uzticams metrisko mērīt "daudzums" meklētājprogrammu konkurenci.

  Daudzi citi konkurējoši atslēgvārdu pētniecības pakalpojumus, tostarp mūsu draugiem pie Wordtracker ir pārvietots, izmantojot vairākas reizes gan sadaļā Tag un enkura teksta saites atslēgvārds parādās atpakaļ uz lapu (to, ko mēs tagad saucam par "TAComp"), kas daudz uzticams pasākums daudzuma meklētājprogrammu konkurenci.

  SEOC bija naudas sodu 2008-2009, bet straujais pieaugums lapas internetā, jo padara šo samērā bezjēdzīga numuru 2013.

 • Ir noņemta "Adwords" filtrs sadaļā, un tagad AWCPC skaits ir daļa no Commerciality kolonnas. AWCTR, AWT un AWV vairs nav pieejama, jo Google ir noņēmis šo informāciju no saviem atslēgvārdu plānotājs rīks. Mēs joprojām sniedz AWCPC un AMI (Adwords seansu), un SEOV tomēr (kā Google joprojām sniedz šos datus).

 • Vecās kolonna "konkurss" ir pārdēvēta "Basic konkurss", lai atšķirtu to no "Majestic konkurss" metriku tagad mēs iesakām izmantot.

 • "Organic" kolonna tagad piedāvā arī "AdWords iespaidi" (AMI) metriskās, kas ir līdzīgi vecākiem AWT (Adwords Traffic) - lai gan mūsu pētījumi rāda, ka tas nav gluži tas pats skaitlis, bet to var izmantot diezgan labs nomaiņu .

 • "Match Tips" nolaižamo lodziņu skar tikai rezultātus par AWCPC kolonnas un SEOV ailē - meklēt informāciju par datu plūsmu, tagad vienmēr tikai precīzas atbilstības meklēšanu (kā Google nodrošina tikai precīza atbilstība dati tagad).

Izmantojot frāzi Broad atbilstības attiecība (PBR) vairs nav ieteicams:

Bet PBR metrisko būs pieejami lietošanai, ja jūs vēlaties, mēs izņemt to no mūsu noklusējuma ieteicama filtra iestatījumus, un no mūsu mācībām. Tas bija novatorisks un laika taupīšanas funkcija, bet to skaits varētu paļauties, bet laika gaitā tie esam kļuvuši mazāk un mazāk uzticams. Mēs redzam savvaļas izmaiņas datos ir atgriezušies no Google.

Diemžēl mēs uzskatām, ka ir tagad dara vairāk ļauna nekā laba, vairumā gadījumu.

Mūsu ieteikums ir darīt to, kas SEO Pros darīt - vienkārši izmantot Precīza atbilstība konkurenci, jo tas noņem visus aizspriedumus dēļ vārdu, lai vai nobīdījusies dēļ ilgāku asti atslēgvārdu atvasinājumus.

Tur ir vairāk informācijas par interfeisa izmaiņas, kas pieejami mūsu zināšanu bāzes rakstu šeit .

Mācību Dodzjo atslēgvārdu pētniecības Video atjauninājumi Coming Soon ...

Visbeidzot, mēs esam procesā atjaunojam visus mūsu Keyword Research pamācību video, ar prioritāti uz Golden Noteikumi sērija tiks pabeigta ASAP. Tie būs iekļaut jaunāko informāciju par visām nelielas interfeisa izmaiņas, kas ir uzkrāta, kopš mēs pirmo reizi ražo video, un daži jauni piemēri, kas atspoguļo apstākļus tiešsaistes tirgos, jo tie ir šodien.

Pēc tam, kad viņi ir gatavi pirmizrāde mēs likt vārdu, kas par Twitter un Facebook , tāpēc es aicinu jūs sekot mums, lai būtu informēti par svarīgākajiem jaunumiem un atjauninājumiem nekavējoties!

Ko darīt tālāk ...

, Lai saņemtu savu roku par šo jauno, ātrāk "atslēgas plānotājs" būvēt Tirgus Samurai, vienkārši:

 1. Uguns savu kopiju Tirgus Samurai.
 2. Kad tiek piedāvāts atjaunināt ar jaunāko versiju, saka "jā"
 3. Gaidīt atjauninājumu, lai lejupielādētu un tirgus Samurai atjaunošanā un jūs pa ceļam!

Mēs ceram, ka jums baudīt jauno atslēgvārdu Planner būvēt. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, jūtieties brīvi, lai šautu mūsu atbalsta komanda e-pastu uz support@noblesamurai.com

Arī mēs esam darījuši diezgan plašu testēšanu mūsu jauno atslēgvārdu filtru presets, tomēr, ja jums ir kāds padoms par to, kā tos varētu uzlabot, lūdzam atvašu mums e-pastu, kā arī.

Atbalsts ir uzrakstījis 1 amatu (-us) Noble Samurai

41 Atbildes uz "Google jauno atslēgvārdu Planner - Kā tas padara tirgus Samurai ātrāk"

 1. 1
  Gada augusts 27, 2013 at 02:58
  Heidi teica:

  Paldies par jūsu savlaicīgu jaunumiem.

  Man ir jautājums, kas var būt vajadzīga atbildi ne tikai man, bet ļoti daudzi MS lietotāji šeit ... Es zinu, jūs teicāt, jūs atbrīvot jaunus mācību video, bet varbūt jūs varat vadīt mūs pirms tam:

  Kas 3-5 galvenajiem rādītājiem, mums vajadzētu meklēt no "jauno" Tirgus Samurai lemjot atslēgvārdu vērts ranking? Vai mēs joprojām atkarīgi no SEOTCR norādīt vājo atslēgvārdu konkurence?

  Es neesmu Newbie tāpēc nav jāatbild ar "ir atkarīgs no jūsu tirgū, ir atkarīgs no top 5 mājas lapas optimizācija, utt" ... Es tikai gribu zināt, ko meklēt, lai nullei par "rankable" atslēgvārdiem.

  Paldies!

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Hi Heidi,

  Skaitļi, mūsuprāt, ir vērts koncentrēties uz ir SEOT, TAComp un SEOV - ja jums koncentrēties uz šiem 3 rādītājiem, izmantojot savu noklusējuma "zelta likumi" filtra iestatījumus, jums būs labākā iespēja atrast lielu atslēgvārdus.

  Izteiksmē, kuru atslēgvārds ir mazāk konkurētspējīgi, TAComp skaitlis dos jums laba ideja par to, cik daudz vietas ir aktīvi vērstas atslēgvārds - zemāka numuru labāk.

  Protams, jūs pēc tam vēlaties, lai pārbaudītu SEO Konkurences matrica, lai redzētu sīkāku informāciju par vietām, jūs konkurēt ar, lai strādāt, vai tas būs iespējams, lai rangs labi par šo atslēgvārdu.

  Tajā nav noslēpums procesi, kas mēs esam, kas kavē - viss tiks izskaidrots rūpīgi detalizēti mūsu jaunos mācību video - kas mēs ceram, lai būtu pār nākamo pāris dienu laikā.

  Ja jums ir kādi citi konkrēti jautājumi par jauno versiju, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mūsu atbalsta grupu pa http://noblesamurai.com/c/support - mēs esam vairāk nekā priecīgi atbildēt uz visiem jautājumiem, jums var būt :)

  Cheers,
  Tom

 2. Šīs izmaiņas skaņu diezgan labi. Vai jūs pasta vēstuļu sūtīšanas Market Samurai lietotājus, kad jaunie video konsultācijas ir pieejamas?
  David Sellars pēdējā blog post ... Happy Birthday Madiba

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Hi David,

  Es neesmu pārliecināts, vai mēs e-pastu visiem, bet, ja jūs sekot mums par čivināt vai Facebook mēs noteikti tiks paziņots to šiem kanāliem!

  Twitter: @ MarketSamurai
  Facebook http://www.facebook.com/MarketSamurai

  Cheers,
  Tom

 3. Kā parasti, liels update ar jums naudas sodu ļaudīm.

  Man patīk, ka atslēgvārdu pētniecība modulis izskatās daudz tīrāku un vieglāk izmantot, un daudz mazāk rūtiņas, lai pārbaudītu / Noņemiet atzīmi, bet neietekmējot dziļumu datiem.

  Datu vākšana ir daudz ātrāk, too.

  Paldies vēlreiz, un saglabāt to!
  Offerte Internets pēdējā blog post ... Fastweb: Ancora ANO semestre in crescita

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Priecīgs dzirdēt jūs patika to :)

  Ātrums up ir kaut kas, mēs esam ļoti priecīgi par to!

  Cheers,
  Tom

 4. 4
  Gada augusts 27, 2013 at 23:10
  Pēteris teica:

  Kad es modernizētas ar jaunāko versiju, es noklikšķinājuši blog post saiti, lai nāk uz šo lapu, un pieteikums pazuda. "Add New Project" saite augšpusē nav atsākt programmatūru. Peter

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Hi Peter,

  Paldies, zinu - tas, šķiet, ir nedaudz triks, kas, kā mēs, izmantojot brīdinājuma lodziņu Tirgus Samurai.

  Blog post tagad vajadzētu atvērt savā mazā logā :)

  Cheers,
  Tom

 5. Attiecībā uz pašreizējiem projektiem ... būs viņu dati tiks automātiski atjaunināts vienu "jaunu un uzlabotu" rādītājiem, un mums ir nepieciešams, lai redzētu, kādas izmaiņas ir notikušas, vai arī visi projekti ir atkārtoti izdarīt no nulles?
  Bob | HayleStorm interaktīvas pēdējā blog post ... WordPress drošības trauksmes - turpinās hakeru uzbrukums

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Hi Bob,

  Jums ir nepieciešams atkārtoti palaist visus esošos projekta failus, lai savāktu jaunus datus, pēc kuriem jaunie filtrus automātiski tiks piemēroti.

  Cheers,
  Tom

 6. paldies jums par atjauninājumu,
  tas ir patiešām liels update, izmantojot Google jaunāko atslēgvārdu rīks

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Hi Bachir,

  Priecīgs dzirdēt, ka jums patīk!

  Cheers,
  Tom

 7. Es meklēju nomaiņu, tieši laikā info šeit par Google atslēgvārdu rīks aizstājēju meklēšanu. Paldies, labi dokumentēta.

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Hi Lisa,

  Mēs esam gatavojas šo pēdējo pāris mēnešu laikā, tāpēc tas ir jauki redzēt pāreju gāja gludi :)

  Cheers,
  Tom

 8. Kā jūs guys pārdomāt un atkal darbs filtriem - Mums tiešām ir nepieciešams viens ir, kas ātri un skaidri sašaurināt par "Easy", "vidēja" un "grūts, bet ļoti rentabla", kas ir, teiksim, 5 vai 10 atslēgas vārdus, lai iet pēc.

  Jā, mēs varam palaist bezgalīgas variācijas un permutācijas un galu galā saprast, mūsu pašu Custom filtrus, bet pēc visiem šiem gadiem es tiešām ir nepieciešams M.Samurai lai glāb mani no bezgalīga atkārtojumiem. Piesakies visu, ko jūs esat iemācījušies gadu gaitā tā, ka mums nav jākļūst Statistiķi sevi.

  M.Samurai 's atslēgas modulis ir pārvērsties ieteikumu dzinēju - ne tikai IESPĒJAS rīks.

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Hi Glenn,

  Mēs domājam, ka jaunais "Zelta likumi" filtrs atstās jūs ar labu atslēgvārdu kopu pēc analīzes, bet mēs esam atvērti rafinējot filtru - un nāk klajā ar jaunu filtru, kā arī!

  Mēs turpināsim filtra iestatījumus uzraudzību laika gaitā, un, ja mēs uzskatām, ka ir nepieciešama kādas izmaiņas, mēs pārliecinieties, ka notiek ;)

  Paldies par godīgu atgriezenisko saiti - tas ir lieliski dzirdēt sīkumi, piemēram, ka no mūsu klientiem, un tas palīdzēs mums uzlabot filtrus iet uz priekšu!

  Cheers,
  Tom

 9. Great Jaunumi! Man tiešām patīk, kā Marketsamurai kļūst labāk ar katru dienu un cik ātri jūs puiši atbildēt uz lielām pārmaiņām! Liels darbs un ļoti interesantas jauni instrumenti.

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Pateicoties Phillipp - priecīgs dzirdēt jūsu laimīgs :)

  Cheers,
  Tom

 10. Diemžēl, jūs atjaunināta programma nedarbojas man. Kad man daļa, kur
  "Loading Google Atslēgvārdu plānotājs" logu NOP augšu, Tirgus Samurai pauzes bezgalīgi. Nav svarīgi, cik ilgi man jāgaida, lai gan, tas nav iespējams piekļūt jaunās Google atslēgvārdu Planner datus.

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Hi Barbara,

  Es esmu jums nosūtīja e-pastu ar norādījumu par to, kā mēs varam nokļūt apakšā šo - mēs nokļūt līdz apakšā jūsu vietā!

  Cheers,
  Tom

  Gada
  Barbara Allan atbildēja:

  Hi Tom,

  Diemžēl, man nav saņēmuši e-pastu no jums ar instrukcijām par to, kā nokļūt apakšā šo. Es nedomāju, ka ir problēma ar manu e-pasta adresi, jo man nebija saņemt paziņojumu, ka jums bija ievietojis atbildi uz šo lapu. Lūdzu, vēlreiz šos norādījumus.

 11. 11
  Gada augusts 29, 2013 at 07:58
  BOB teica:

  MS nedarbojas tagad par mani! Es parasti ieraksta līdz 1k atslēgvārdiem dažreiz vairāk, un viss strādā naudas sodu, ilgi, bet labi. Tagad MS vienkārši apstājas "fetching kw datus no kw ēvele ...", un tas ir tā, nekas nenotiek

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Hi Bob,

  Esmu arī jums nosūtīja e-pastu ar dažiem atkļūdošanas norādījumu - mēs iegūtu šo rectifed jums ASAP!

  Cheers,
  Tom

 12. Ir daži ļoti labi jautājumi par šo lapu, kas ir vērts atbildēt. Tas ir ļoti neapmierinoša, lai redzētu jūsu uzņēmums izbāzt blog post par būtiskas izmaiņas savu produktu, un tad nav jāatbild uz visiem jautājumiem par viņiem, atstājot mūs visus nesaskrāpē mūsu galvām mēģina skaitlis šo out visu paši. Tā kā jūs esat testēšanas programmatūru vairāk nekā mēnesi, kāpēc mums nedod labumu par savu pieredzi, nevis atstājot mūs karājas?

  Ļoti neapmierinoša. :-( (

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Hi there,

  Mēs esam tiešām ļoti žēl par to, kad tas ir pieņemts, lai mēs varētu nokļūt atpakaļ uz komentāriem par šo ziņu - mēs beidzot ieguva viņiem tieši pirms jūs ievietojis.

  Mūsu komanda ir aizņemts strādā pie jaunām mācību video par jauno versiju Tirgus Samurai, un mēs kaut kā aizmirst komentārus!

  Mēs saglabāt dedzīgi acu par šajā lapā, tādēļ, ja jums ir kādi citi jautājumi, lūdzu, jūtieties brīvi ievietot tos :)

  Cheers,
  Tom

 13. Noteikti daudz ātrāk, jaukas darba puiši.

  Man ir vienīgā persona, kas ir pazudis frāzi un vispārējās datus, kā arī, lai gan. No maniem klientiem daudz gribētu redzēt atšķirības.

  Kāda iespēja, ka tas var nākt atpakaļ nākotnes atjauninājumus?
  Ben Johnstons pēdējā blog post ... Inside The Toolkit: My Favourite Excel Add-Ins

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Hi Ben,

  Google vairs radīs datu meklēšanas satiksmes frāze un plaša, kas ir iemesls, kāpēc tas nav pieejams tirgus Samurai. Ja Google kādreiz padara, ka pieejamie dati atkal, es esmu pārliecināts, ka mēs nodot to atpakaļ :)

  Cheers,
  Tom

 14. Paldies par savlaicīgu atjaunināšanu. MS pat pēc 2 gadiem, joprojām ir mans pirmais solis, kad runa ir par plānošanu kampaņu klientam.

  Thnx saglabāt to atjaunina!
  Hari Varriers pēdējā blog post ... WordPress Uzbrukumi iet uz augšu! Palieciet droši ar 7 soļi, lai nodrošinātu jūsu mājas lapā.

 15. 15
  Gada augusts 29, 2013 at 23:37
  Fred Smedley teica:

  Hi,

  Esmu tikai lasīt jūsu atbildi uz Heidi jautājumu par 27. Otrajā daļā Jūsu atbildes jūs sakāt, "... TP Comp numuru sniegs jums labu priekšstatu par to, cik daudz vietas ir aktīvi vērstas atslēgvārds - zemāks skaitlis, jo labāk".

  Mans jautājums ir, "Kas diapazons nav TA Comp izmantot un kas ir augsts, un to, kas ir zems? Acīmredzot tas sākas pie nulles, bet cik liels tas iet? Kas, piemēram, varētu skaitļi 100 un 1000 liecina? Ir skaitļi liecina, faktisko konkurentu vietnēm, kas satur atslēgvārdu frāze numuru vai slīdošo skalu, kur, piemēram, lasot 100 nozīmētu, ka ir X skaitu konkurējošām vietām? "

  Ierakstot atslēgvārdu frāzes Google, tiks atgriezti lapu skaits, kas satur atslēgvārdu, bet ne tik, cik tas skaits, kas norādīts vietu skaits, kas TA Comp kolonnā MS faktiski norāda, ka ir virkne vietu?

  Es saprotu, ka SEO Konkurences matrica būtu jāizmanto arī, bet tas joprojām būtu noderīgi zināt, cik konkurējošām vietām, kā iepriekš tika norādīts SEOC kolonnā.

  Cheers,

  Fred

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Hi Fred,

  Ideāls diapazons TAComp ir diezgan zems viens, jo metriskās pati par sevi ir diezgan vērsta vienu. Dati nāk no MajesticSEO rādītāja, un skaitlis parādītais lappušu skaits to indekss, kas izmanto atslēgvārdu gan to virsrakstu tagus un ievērojot enkura teksta saites, kas ved uz lapu. Tas nozīmē, ka skaitlis parādītais faktiskais skaits lappušu optimizētas šādā veidā, vismaz ciktāl tas Majestic indekss iet.

  Tā, piemēram, TAComp dod daudz vairāk stabilu priekšstatu par to, cik daudz konkurējošu lapas ir, kas tur, jo īpaši, salīdzinot ar SEOC skaitli, kas bija tendētas uz viltus pozitīvi. Sakarā ar to, mēs izmantojam daudz mazāku filtru salīdzinot ar SEOC filtra - mēs noteikti 30 par maksimālo daudzumu TAComp, kā tad, ja vairāk nekā 30 lappuses ir aktīvi vērstas atslēgvārdu tas stipri, niša varētu jau būt diezgan ļoti aizņemts.

  Ceru, ka tas palīdz!

  Cheers,

  Alex

 16. Hi, es tikko atjauninājusi savu tirgus Samurai, daudz ātrāk!. Es domāju, ka MS paveica lielisku darbu, strādājot ar Google atslēgvārdi Instrumenti "atjauninājumu. Labi darīts.
  wenliangs pēdējā blog post ... Par Exposedhostingreviews.com, mūsu priekšrocība, un mūsu mērķis

 17. Cool, es esmu ļoti vēlas izmēģināt jaunāko versiju manu Tirgus Samurai un redzēt sekas izmaiņām!
  Davids pēdējā blog post ... Trust: vērtīgs, valūta ", kas tiešsaistes pasaulē

 18. Vai jums publiskā informācija, ko darīt, ja domēna Samurai pārtrauc darbu ar pēdējo atjauninājumu? Es domāju, ka daudzi cilvēki meklē to.
  Vai vismaz sūtīt man pa e-pastu, lūdzu, :)
  Alfredo Griffiths pēdējā blog post ... Lietošanas noteikumi

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Hi Alfredo,

  Lūdzu, sūtiet e-pastu uz support@noblesamurai.com ar savu problēmu, un mēs sazināsimies ar jums, cik ātri vien iespējams :-)

  Cheers,
  Jeff

 19. 19

  Man ir jautājums par pašreizējo SEOV .....

  kad man manu peli pār šo pogu, tas joprojām saka:

  SEOV = SEOT * AWCPC

  kad es eksportēt savus datus, lai izceltos, tas parāda SEOV un AWCPC VISIEM atbilstības veidiem - precīza, frāzi, un plaša.

  Bet es esmu apjucis, jo SEOT paliek nemainīgs neatkarīgi no spēles man.

  Un vēl joprojām, math nav pievienot up, kad es to SEOT * AWCPC jebkurai spēlei .... neviens no rezultātiem, atbilst SEOV kolonnu.

  Domas?

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Hi Ben,

  Google nesniedz popularitātes datiem frāze un Broad maču vairs. Tas ir iemesls, kāpēc SEOT (un kopā Meklējumi) paliek tas pats. Tie tomēr sniedz frāzi un vispārējās spēļu datus AWCPC metrisko.

  Par savu eksporta jautājumu, lūdzu, sūtiet e-pastu uz suppor@noblesamurai.com un mēs sazināsimies ar jums, cik ātri vien iespējams :-)

  Cheers,
  Jeff

 20. Hi NobleSamurai komanda

  Vai jums ir blog post par to, kas ir pamats TAComp? Paldies!

 21. 21
  Gada septembris 5, 2013 plkst 04:02
  Jim S teica:

  Es tikai gribēju teikt, ka es esmu patiesi cer uz jauno mācību video. Es neesmu bažas par kļūdām, kas tagad. MS komanda vienmēr izpaužas tos izlīdzināt. Thanks guys!

 22. Tas ir ļoti taisnība, ka "jaunā Atslēgvārdu Planner būvēt Tirgus Samurai ir daudz ātrāk nekā jebkad agrāk!" Paldies par šādas informācijas apmaiņu.

 23. Jāvienojas atslēgvārds plānotājs ir daudz ātrāk nekā jebkad agrāk. Paldies, ka tur mums atjaunināts saglabāt labu darbu ..

 24. Hey guys,

  Pirmais pāris atjauninātu video ir tagad mūsu dodzjo :)

  http://www.noblesamurai.com/dojo/marketsamurai/7500-golden-rule-1-how-to-find-relevant-keywords

  un

  http://www.noblesamurai.com/dojo/marketsamurai/7535-golden-rule-2-how-to-find-high-traffic-keywords

  Mēs labprāt saņemtu jūsu atsauksmes par tiem, un mēs ceram, ka vēl dažus video no nākamās nedēļas sākumā :)

  Cheers,
  Tom