Tirgus Samurai Keyword Research: ātrāk nekā jebkad agrāk

Share Button

"Kāpēc mans kopija tirgus Samurai darbojas tik daudz ātrāk tagad?"

Ja jūs esat, izmantojot tirgus Samurai pēdējā laikā, jūs esat ievērojuši, cik daudz ātrāk tas ir, lai pārslēgtos starp cilnēm - vai pat pārslēgties starp moduļiem - it īpaši, ja jūs strādājat ar lielu atslēgvārdu datiem.

Tas ir tāpēc, ka jaunākais komplekts atjauninājumu turbo-iekasē ceļu Market Samurai parāda datus.

Iepriekš, pārslēgšanās starp no viena komplekta atslēgvārdu izpēti, lai otru varētu veikt kaut ko līdz pat 35 sekundēm!

Jo vairāk atslēgvārdu jums bija, lēnāk Market Samurai skrēja ...

Iemesls tam bija saistīts ar dažiem ātruma ierobežojumiem Adobe AIR platformas, kad tas nonāca pie zvejas datiem no datu bāzes, un parādot to tabulā ...

Par laimi, mēs atradām veidu, ap problēma.

Agrāk, Tirgus Samurai varētu mēģināt ielādēt visas jūsu atslēgvārdu datus uz galda iekšpusē atslēgvārdu pētniecības moduli kad atslēgvārdu pētniecības modulis bija atvērts, pat iekraušanas datus, kas bija apakšā ekrāna, ka jūs nepieciešams ritiniet uz leju, lai redzētu - un Adobe AIR tas varētu būt lēns process.

Tagad - tā vietā, lai iekraušanas visus datus uzreiz, mēs tagad tikai slodzes tikai pietiekami daudz datu, lai ietilptu uz jūsu ekrāna. (Un, ja jums ir nepieciešams, lai ritinātu uz leju, Tirgus Samurai piesaistīsim vairāk datus no jūsu atslēgvārdu datu faila, jo tas ir nepieciešams, nevis tās ievietošanas un palēnina jūsu atslēgvārdu pētniecībā.)

Tā rezultātā, jūs redzēsiet daļu no otrā perioda, kad ritinot atslēgvārdu pētniecībā (tikko manāms) -, un laiks, kas nepieciešams, lai pārslēgtos starp cilnēm ir samazinājies no 35 sekundēm līdz mazāk kā 0,8 sekundes!

Tas nozīmē, ka jūs esat spējīgi analizēt daudz vairāk atslēgvārdus, daudz ātrāk.

Ar jauno versiju Tirgus Samurai, tas ir vēl svarīgāk, ka jūs varat analizēt atslēgvārdus ātrāk - tagad, kad tirgus Samurai apkopo 800 (nevis 200) atslēgvārdiem pēc noklusējuma.

Brent

PS - Lai gan mēs esam paātrinājuši tirgus Samurai vairākās jomās, mēs joprojām cīnās dažas neparedzētas kļūdas jaunākos tirgus Samurai atjauninājumi (lielākā daļa ir saistīti ar apkopojot datus no jaunā Google atslēgvārdu datu avots ko izmantojam.)

Mēs strādājam pie šiem jautājumiem tieši tagad, ir atbrīvojot bug-labojumus regulāri, lai risinātu šīs problēmas, tiklīdz mēs esam noskaidrojuši, risinājumus, un būs atjauninājumus nedaudzajiem atlikušajiem jautājumiem tuvākajā laikā. Sekojiet līdzi!

Brent Hodgson līdzdibinātājs Noble Samurai, un interneta mārketinga speciālists.

Brent ir sarakstījis 68 amatu (-as) Noble Samurai

25 Atbildes uz "tirgus Samurai Keyword Research: ātrāk nekā jebkad agrāk"

 1. Tas tiešām palīdz ietaupīt man laiku, paldies puiši.
  Andy's pēdējā blog post ... Socrates WordPress Theme

 2. Es domāju, ka mums vajadzētu to saucam par "Instant Samurai"
  Dr Michael Haley @ chiropractor's pēdējā blog post ... Agape Chiropractic Pompano Beach Chiropractor

 3. Tas ir liels laika taupīšana, puiši! Esmu redzējis reālu atšķirību attiecībā uz to, kā tas darbojas, un ar nepacietību gaidu turpmāko attīstību - Google ļauj protams ;-)
  Pārdod art Online's pēdējā blogu ... Best Picture Resizer

 4. Es esmu tik satraukti par šo atjauninājumu! Tas paātrinās manu atslēgvārdu izpēti liela. Man patīk, kā jūs puiši turpināt uzlabot tirgus Samurai pat ja tas ir vienreizējs pirkums. Viens mazs pieprasījums ... vai jūs varētu padarīt to mazliet vieglāk spriest spēku konkurences neatverot jaunu kw cilni? Paldies un sekot līdzi lielo darbu.
  Andy's pēdējā blog post ... perfekcionisma Nespēja


  Brent Hodgson atbildēja:

  Dot "SEOTC" (SEO Nosaukums konkurss) shot - vai "SEOLTC" (SEO Local sadaļa konkurss), ja jūs darāt vietējo atslēgvārdu pētniecībā.

  Šīs iezīmes saskaitīt vietnēm, kas ir atslēgvārdu optimizēta virsrakstu tagus jūsu atslēgvārdu.

  Tas bieži vien ir labs rādītājs stipruma konkurenci tirgū.

 5. Nice! Es tiešām paziņojums starpību jaunāko atjauninājumu, un tas tiešām padara tirgus Samurai daudz vairāk patīkamu izmantot.
  Mister Fong's pēdējā blog post ... Make Money Online Ar OpenX un Banner Ads

 6. Joprojām BEST SEO programmatūras tirgū! Paldies par jaunāko atjauninājumu, un ceram uz vairāk! Es izmantot savu MS gandrīz katru dienu!
  AppsforiPads's pēdējā blog post ... Apps iPads PADOMI un TRICKS- pārsūtīšana PDF failus

 7. 7
  Gada 30. oktobris 2010 at 9:21
  Corinne teica:

  Paldies par jaunākajām ziņām Brent ~ ļoti foršs darbs ap ātruma ierobežojumiem Adobe AIR.

  Jums visiem ir jāstrādā overdrive lai apkarotu Google izmaiņas un izdomāt, kā padarīt MS tik efektīvi kā agrāk. Tas būs interesanti redzēt, kā tas viss satricina out ...


  Brent Hodgson atbildēja:

  Patiešām - Google atbrīvojot torrentu jaunu instrumentu un funkcijas, tiesības tagad.

  Jaunākais viens es esmu redzējis, ir stingrāka integrācija ar Google vietas (kartes, kas parādās labajā pusē ekrāna vietējo meklēšanu, un rezultātu, kas ir gandrīz neatšķiras no standarta SERPs rezultātiem.) Šī būs vēl viena liela iespēja vietējiem biz SEO.

  Gada
  Corinne atbildēja:

  Tā ir bijusi interesanta attīstība skatīties. Daudziem vietējiem kw frāzes, top rezultāti tieši atspoguļot vietas kartē. Bet 1 frāzi, rezultāti ir maisījums vietām uz kartes un standarta SERP rezultātus. Tiešām sajaucot to uz augšu!
  Corinne's pēdējā blog post ... Coronado Speed ​​Limit

 8. 8
  Gada 30. oktobris 2010 at 10:17
  Richard Colum teica:

  Thankyou Brent lai uzturētu mūs todate. Katrs pozitīvas informācijas bits ir lieliski. Cheers Brent

 9. Iespaidīga Brent ... Es esmu ventilatoru vienalga, bet ātrāk vienmēr ir laba. Vairāk laika pavadīt uz leju pub!

  Cheers Sean.
  Šona Breslin @ webconferencing's pēdējā blog post ... zemu izmaksu video konferences

 10. 10
  Gada 31. oktobris 2010 at 1:02
  Joe teica:

  Tikko mēģināju jaunāko atjauninājumu, un MS joprojām nav radīt atslēgvārdus vai darbojas pēc gandrīz divas nedēļas tagad.

  Jebkura ideja, kad jūs varētu būt funkcionējošs produkts atkal?


  Brent Hodgson atbildēja:

  Hi Joe,

  Es neesmu pārliecināts, ko varētu būt noticis šeit, bet visi mūsu automatizētu un manuālās testēšanas tirgus Samurai strādā.

  Vai es varu saņemt jūs sazināties ar atbalstu?
  http://www.noblesamurai.com/support/helpdesk

  No turienes, mēs varam diagnosticēt problēmu, un nākt klajā ar risinājumu (jums, un lai ikviens cits piedzīvo to pašu kļūdu.)

  Brent

 11. Mainīties pārsteidza ar jūsu atbildes uz cahnges Googlē tik tālu jūs atstājat mazākus līdzekļus putekļu ir amember tirgus Samurai vienmēr ir bijis, un, protams, vienmēr būs ne brainer. Tikpat labi kā man nav smadzenes par atslēgvārdu pētniecībā.

  Pat ja jums ir jābūt darba visas stundas klientu relatioins joprojām spot on, ja jums ir jautājumi.

  Paldies vēlreiz


  Brent Hodgson atbildēja:

  Pateicība David! Piekrītu - Mirjama un Alex darīt fantastisku darbu atbalstam.

 12. Visiem šķiet ļoti apmierināti ar jauno atjauninājumu. Kāpēc es esmu nesaņemu tādus pašus rezultātus un programmatūru, ir grūtības ielādēšanas atslēgvārdu analīzes ziņojumu. Es zinu, ka atbilde, un es gribu, lai to atrisinātu ASAP. Jebkurš ieteikums? Paldies.

 13. Vai jūs varētu paplašināt uz "SEOLTC" (SEO Local sadaļa konkurss) atsauces veicāt iepriekš? Es neredzu, ka izvēli savā vadības panelī.
  George @ mugursoma school's pēdējā blog post ... Auburn Tigers Zuma Izolēti Mugursoma Atsauksmes


  Yuriy atbildēja:

  Varbūt jums ir nepieciešams, lai izveidotu dažādus valodu / reģionu, kā teica Brent: "ja jūs darāt vietējo atslēgvārdu pētniecībā".

 14. Paldies par galvu uz augšu Brent, tas ir labi, lai redzētu, ka jūs tur virsū lietām un atrada ceļu ap "jautājums" (pat tad, ja tā nav jūsu vaina).

  Faktiski tas darbojas mazliet kā "jauno" Ajax balstītu Google attēlu meklēšanu, kas parāda tikai zināmu rezultātu, lai padarītu to ātrāku, lai slodze.

  Lielisks līdzeklis tikko kļuva vairāk :)
  Leo's pēdējo blogā ... Kāda ir ietekme jauno Google vietas - Local grāmatvežiem

 15. Man vajag vairāk informācijas par šo Market Samurai Keyword Research. Kādā citā veidā, lai pētniecības atslēgvārdu vairāk ātri. jebkuru priekšlikumu, lūdzu, palīdziet man.


  Brent Hodgson atbildēja:

  Hi Vikram,

  Man patiktu, lai palīdzētu, bet man ir nepieciešams vairāk informācijas par to, ko jūs vēlaties darīt šeit.

  Vai jūs varat sniegt mums vairāk informācijas - cik ir pašreizējais atslēgvārdu pētījumu metode lēni? Vai jums, izmantojot tirgus Samurai jau? Kāda veida atslēgvārdu pētniecības tu dari?

  Brent


  Vikram Rout atbildēja:

  Pašlaik man ir klienta mājas lapā Natural akmens Indijā. Es lietoju Google ADWORD instrumentus. Bet es neesmu spējīgs saprast, kas atslēgvārds ir vairāk svarīgs un noderīgs šīs mājas lapas. Es esmu Veicināt šo tīmekļa vietni, Eiropā un ASV, Kanādā, Austrālijā un citās valstīs. Lūdzu, palīdziet man, lai uzzinātu vairāk piemērots Atslēgvārds mums, un kā.
  Mana mājas lapa saite ir
  http://www.regattaexports.com

 16. Neviens nevar apšaubīt spēku MS tagad, un jūs guys turpināt darīt lielisku darbu izstrādē un atbalstu.

  Mācību video ir liels, bet es varu jautāt, ja jūs esat kādreiz domājuši par liekot video kopā, kas parāda katru solis ceļu ar jaunajām dalībvalstīm.

  -> Kā izvēlēties labu nišu
  -> Kā veikt atslēgas vārdu izpēte un kādi indictaors būtu jāmeklē, lai norādītu rentablās nišas

  Es esmu pārliecināts, ka apmācības video šāda veida būtu labi saņemtas. Vienmēr atcerieties, ka jums ir izauguši ar MS un tās attīstība kāds nāk pie dienu vienā līmenī, tagad var sajaukt ar visu, kas ir pieejama (informācijas pārslodzes) jā video ir tur, bet viens, kas saka, do "", kam seko "B" varētu būt uzvarētājs.

  sveicieni

  Dave


  Brent Hodgson atbildēja:

  Tas būtu ērts video.

  Veida, piemēram, "ātrai" Vadlīnijas tirgus Samurai - rieksti-un-skrūvēm procesā, lai iegūtu labus atslēgvārdus, pēc 2 minūtēm.