Jaunais Google Atslēgvārdu plānotājs rīks un tirgus Samurai Atjaunināt

Daļa Button

Pagājusī nedēļa bija notikumiem bagāta šeit Noble Samurai HQ, un mēs vēlējāmies, lai jums līdz ātruma ar valsti par Keyword Research moduli Market Samurai.

Google paziņoja šā gada maijā, ka tas būtu aizstāt atslēgvārdu rīku, ar savu jauno Atslēgvārdu Planner - jūs varat izlasīt vairāk par to šeit .

Oficiālais vārds bija viņi atcelsim atslēgvārdu rīku uz jūlija beigām, tāpēc mēs uzreiz izvirzījām uzdevumu padarīt mūsu Keyword Research moduli darbu ar atslēgvārdu Planner.

Pēc 4 nedēļām, simtiem kannas Pepsi Max, un neskaitāmiem koda rindiņas ar mūsu attīstības komanda, mums bija versiju tirgus Samurai, kas strādāja ar atslēgvārdu Planner - bet mums bija vēl nodot to caur pareizu testēšanu.

Ātri uz priekšu līdz piektdienai pagājušajā nedēļā, mums bija nedaudz ziņojumus ritēja caur mūsu atbalsta rindā apmēram pašreizējā Keyword Research moduli neattēlo dažiem lietotājiem.

Iekšējā pārbaude nevarēja atkārtot jautājumu (kā tas bieži notiek), tāpēc mēs lūdzām lietotājiem iesniegt atkļūdošanas apaļkokiem. Pēc skatīšanās atkļūdošanas žurnālus kļuva skaidrs, ka Google bija sākusi piespiežot grupējums Adwords lietotājiem izmantot atslēgvārdu Planner.

Tātad mēs esam bija, lai paātrinātu mūsu grafiku.

Ko tas nozīmē par Keyword Research moduli?

No lietotāja viedokļa, Keyword Research moduli joprojām ir jādarbojas ļoti līdzīgs, kā tas bija agrāk. Vairākums izmaiņu ir veiktas aizkulisēs, un mēs esam darījuši visu iespējamo, lai samazinātu ietekmi uz jūsu darbplūsmas - 95% lietotāju turpinās izmantot veco Atslēgvārdu rīka versiju pagaidām, un tur būs vairs manāms mainīties uz Keyword Research moduli šiem lietotājiem.

Kad jūs veikt Keyword Research, Tirgus Samurai būs pārbaudīt, lai redzētu, ja jums vēl joprojām ir pieejams atslēgvārdu rīkā un palaist pašreizējo versiju app. Ja Google ir ieslēgts savā AdWords kontā, lai izmantotu atslēgvārdu Planner, Tirgus Samurai būs atklāt šo, un ļaujiet jūs zināt, ka jums ir nepieciešams atjaunināt uz īpašu versiju, kas darbojas ar atslēgvārdu Planner.

Galvenais izmaiņas Keyword Research moduli, ir tā, ka tagad pēc noklusējuma, izmantojot precīza atbilstība datiem, bet to izmanto, lai noklusējuma Broad Match.

Ja jūs nezināt atšķirību starp atbilstības veidus, šeit ir ātrs nolietota par to, kā tie atšķiras:

  • Precīzi Meklējumi - Ar atbilstības veidu, kas uz "šaurajiem", SEO satiksmes rādītājs attiecas uz to, kā daudzi cilvēki rakstīt precīzu termiņā esat pētot. Piemēram, ja jūsu atslēgvārds ir "foreļu makšķerēšana", tad SEOT par precīzu meklēšanu norādītu, cik daudz cilvēku drukāti precīzu frāzi "foreļu zveja" Google un noklikšķinājis izmantojot apmeklēt numur viens ieņēma vietu meklēšanas rezultātos.
  • Plašas Meklējumi - Ar atbilstības veidu, kas uz "plašo spēli", SEO satiksmes rādītājs attiecas uz cik daudzi cilvēki meklē frāzi, kas satur vārdus "foreles" un "zvejot" (jebkurā Word secībā), kopā ar papildu vārdiem, un tad apskatīs apmeklēt numur viens vietni meklēšanas rezultātiem.

  • Frāze Meklējumi - Ar atbilstības veidu, kas uz "frāzes spēli", SEO satiksmes rādītājs attiecas uz cik daudzi cilvēki meklē frāzi, kas satur vārdus savā atslēgvārdu šo konkrēto vārdu secībā, un pēc tam apskatīs apmeklēt numur viens vietni meklēšanas rezultātiem.

Kāpēc mēs izvēlējāmies iet ar precīzu atbilstību datiem

Kad mēs sākām tirgus Samurai nedaudz zem 5 gadus atpakaļ, tas bija ļoti populārs SEO sabiedrībā izmantot vispārējās atbilstības veidu, lai dara SEO mērķiem. Loģika bija, ka, ja tu būtu, lai iegūtu # 1 ranking atslēgvārdu "suņu apmācību", tad jūs bieži saņemt # 1 ranking "mācību suns" un daudzi ilgtermiņa asti variantiem atslēgvārdiem.

Tomēr gadu gaitā, ar nemainīgu labojumiem Google algoritms un palielinātu meklētājprogrammu konkurenci, tas ir pierādīts, ir mazāk un mazāk patiesa kā parasti.

Mēs esam dzirdējuši neskaitāmus ziņojumus no mūsu klientiem, kas jau ir sasniegts un # 1 klasifikāciju par atslēgvārdu, kurš ir norādīts, ka precīza mačs satiksmes prognozes ir daudz vairāk saskan ar to faktisko novēroto satiksmi, nevis pārāk optimistiskas plašās atbilstības aplēses.

Tā rezultātā laika gaitā vienprātība SEO kopiena ir pārvietoti uz priekšroku precīzu atbilstību datiem, kā jūs varat tikai patiešām optimizēt jūsu vietni precīzu atslēgvārdu frāzes.

Daudzi no mūsu vajadzībām vērsās pie mums un lūdza mūs par to, un, ja jūs to apskatīt šo pavedienu uz ​​Warrior forumā, jūs redzēsiet, ka lielākā daļa cilvēku iesakām izmantot Precīza atbilstība nevis vispārējās Match, jo tas padara daudz nozīmē, kad tas jūs darāt Keyword Research SEO nolūkiem - lai tā ir jēga, lai padarītu to noklusēto no šī brīža.

Mūsu pašreizējā ieteikums ir, lai optimizētu precīzu atbilstības atslēgvārdus, un, ja Jums rodas kādi papildu satiksmi (kā jums būs, bez šaubām joprojām saņemt), jo arī pacelt dažas ilgtermiņa asti klasifikāciju, tad pret šo kā bonusu. Tas ir daudz labāk būt piesardzīgiem un nenovērtē savus rezultātus un iegūt "jauku pārsteigumi", nevis gaidīt lavīnu satiksmi, balstot savus mērķus attiecībā uz pārmērīgi optimistiskām plašās atbilstības datiem.

Vārdu par Atslēgvārds pētniecības Presets

Kā Google ir izlaidusi savu atslēgas Planner priekšā saviem uzrādītajiem termiņus mums vēl nav bijis daudz laika, lai kniebiens Keyword Research filtra iestatījumus, lai iegūtu optimālus rezultātus pamata atslēgvārdu pētniecības scenārijiem.

Mēs strādāsim tuvāko nedēļu laikā, lai precizētu šos filtrus. Ja jums ir daži ieteicamie iestatījumi, kas ir strādājuši, lai jūs, lūdzu, justies brīvi dalīties ar tiem komentārus turpmāk!

Pagaidām, ja jūs nesaņemat atpakaļ tik daudz rezultātus, darot atslēgvārdu pētniecībā, kā jūs gaidījāt, tad jūs varat atpūsties filtriem mazliet filtrēt mazāk atslēgvārdu ārā, jo precīza atbilstība numuri mēdz būt daudz zemāki nekā to plašais vai frāzes kolēģiem.

Mēs labprāt uzklausīsim jūsu atsauksmes!

Mums joprojām ir vairāki uzlabojumi, kas mums būs īstenošanas gaitā tuvākajās nedēļās, tostarp speedup visa Keyword Research moduli. Mēs arī atjaunināt savus mācību materiālus, lai nodrošinātu, ka tie atbilst jaunāko versiju Tirgus Samurai.

Tā kā šī jaunā un uzlabotā versija Keyword Research moduli ruļļos no lietotājiem, mums tiešām ir nepieciešams, jūs puiši, dodiet mums zināt, kas jums patīk (vai nepatīk) par jauno versiju, lai mēs varētu prioritāti jaunas funkcijas atbilstoši.

Ja vēlaties izmēģināt jauno atslēgas plānotājs versiju Tirgus Samurai, vai ir kādas atsauksmes par jauno būvēt, lūdzu, sūtiet e-pastu uz support@noblesamurai.com - mūsu atbalsta komanda ar nepacietību gaida savu viedokli!

Eugene