Padomi Meklējot Great Vecumā Domain

Share Button

Ar Domains moduli tagad pieejama gan tirgus Samurai UN Domēna Samurai , mēs esam bija daudz jautājumu par labāko veidu, kā iet par atrast domēnus iekšā Vecumā domēniem rīks.

Trouble Ar Meklējot Great Vecumā Domain

Parasti iemesls, kāpēc mēs garām labākos Vecumā Domain iespējas nāk uz leju, lai vienkāršu procentos ...

Vecumā Domains ir daudz mazāk pēc skaita, nevis jaunām jomām.

Jebkurā laikā - tikai daļa no visiem vecumā no Domains būs pieejami pārdošanai, izsolē vai beidzas;

Procents no tiem drīzumā-to-be-pieejamajiem domēnu veiks stingru PageRank, domēna vecuma vai atpakaļsaišu;

Un procents no šiem augstas kvalitātes drīzumā-to-be-pieejams domēnu arī būs saistīti ar jūsu niša.

Konkrētāka jūsu atslēgvārds ir, zemāks galīgais procents ir, un mazāk ticams, jūs atradīsiet augstvērtīgu domēnu, kas attiecas uz šo atslēgvārdu.

Tas ir iemesls, kāpēc Domains modulis iespraust DomainFace pirmajā vietā - 3rd Party domēni draugiem - jo atrast dažas jomas, kas varētu der šis kritērijs ir burtiski kā atrast adatu siena kaudzē, ja jūs darāt to manuāli. Pieslēdzot pie DomainFace datubāzē, mēs varam iekļūt 100000 's vecumā domēna izsoles, pārdošanas un expiries ka DomainFace ir atrast katru dienu - lai palīdzētu jums atrast zelta adatas siena kaudzē.

Tas ir arī iemesls, kāpēc atrastu vislabāko vecumā no Domains reizēm prasa jaunu taktiku - jo īpaši, ja jūs strādājat nišas tirgos ... Jo, pat ja jūs esat atradis augstu satiksmes zelta tīrradnis atslēgvārdu, ja jūsu atslēgvārds "pārāk specifisks", mēģinot atrast Vecumā Domain tad jūs, iespējams uzlocīt tukšām rokām.

Tātad, kas ir labākais stratēģija Meklējot Aged Domains?

Kā jūs atrast lielu augstvērtīgus aged Domains kas ir saistīti ar jūsu tirgū - ko jūs varat izmantot kā savu galveno vietu, vai kā padeves vietā?

Risinājums ir vienkāršs:

Mēģiniet plašāku, vispārīgos atslēgvārdus.

Es dzirdu Jūs sakāt "Paga, pagaidiet brīdi Alex! Vai nav vieglāk optimizēt par ļoti īpašu nišu atslēgvārdu? "

Jā, tas joprojām ir taisnība par visiem SEO.

Bet, ja jūs medības Vecumā Domains, ir 3 "bonus ieguvumi" jums, kad jūs sazaroties un ietver dažus vairāk vispārīgos atslēgvārdus jūsu meklēt ...

1. Vairāk Rezultāti nozīmē lielāku izvēli

Vienkārši runājot, jūs gatavojas saņemt daudz vairāk spēlēs, meklējot "suņu kakla", nekā tad, kad jūs esat searcing par "lielo suņu kakla"; vai tad, kad jūs meklējat "ieguldījumiem", nevis "akciju tirgus ieguldījumiem".

Jo vairāk spēlēm jūs saņemsiet, lielāka izvēle jums ir.

SEO, bieži vien desmitiem kombinācijām atslēgvārdiem, kas "der" savu nišu.

Ja jūsu Vecumā Domain meklēšana ir pārāk stingri vai pārāk ierobežots, jūs varētu garām uz līdzīgu spēli, kas atbilst jūsu niša perfekti.

(Varbūt jūs atradīsiet domēnu, kas ir pilnīgi vērsta uz atslēgvārdu, kas tikko izlaisto atslēgvārda filtrēšanas kritērijus. Ar ļoti mērķtiecīgu domēnu šo atslēgvārdu, un Google-impulsu, kas nāk ar to, varbūt jūs varat atļauties, lai konkurētu Nedaudz vairāk konkurētspējīgu tirgu ...)

Ieskaitot attiecīgos plašas atslēgvārdus jūsu meklēšanas atklās iespējas jūs varētu būt pat uzskatīt agrāk.

Kas mūs noved pie nākamā labā ...

2. Vairāk Rezultāti nozīmē vairāk iespēju

Tur ir vairāk gadus veciem Domains nekā vienkārši izmantojot tos kā savu galveno vietnes URL.

Bieži vien jūs saskaraties augstvērtīgu aged Domains, kas ir ideāls, lai izmantotu kā pakārtotā vietām - trafiku un "saite sula", lai jūsu galveno "naudas" vietā.

Ja jūs esat līdzīgi man, dažreiz jūs vienkārši izvēlēties reģistrēt šos domēnus, lai saglabātu potenciālos konkurentus, izmantojot tos pret jums.

Vai, ja jūs, piemēram, Kenny, reizēm (jo jūs esat darījuši savu atslēgvārdu pētniecības un jūs zināt SEO vērtību atslēgvārdu) jūs saskaraties iespējām iegādāties Aged Domains ir niecīga daļa no to patiesās vērtības, "atjaunot" viņiem, un pārdot tos par lielu peļņu.

3. plašākas Atslēgvārdi ir vairāk satiksmes

Parasti, plašāka atslēgvārds nāksies vairāk satiksmes, nekā konkrētāku vienu.

Atgriežoties pie mūsu "suņu kaklasiksnas" Piemēram, ātrs salīdzinājums Nolasa datus no Keyword Research moduli rāda mums:

Atslēgvārds - "liels suns collars" saņem apmēram 150 dienas meklēšanu
Atslēgvārds - "suņu kaklasiksnas" saņem apmēram 32,000 ikdienas meklēšanu

Vecumā Domains meklēt "suņu kakla" joprojām atrast domēnus, piemēram, "bigdogcollars.com", bet arī dod jums iespēju rast zelta iespējas, piemēram, "dogcollars.com" - daudz vērtīgu domēna aktīva, un domēna, kas stāv uz dod jums lielāku ranga palielināt par vairāk generic augstākās satiksmes atslēgvārdu "suņu kakla".

Tagad jūs zināt labāko taktiku, lai atrastu domēnus, piemēram, šo ...

Atcerieties, Vecumā Domains ir ierobežots resurss.

Kādā dienā, būs tikai nedaudz vajadzīgs, augstas kvalitātes Vecumā Domains pieejamajiem savu nišu -, un tas parasti ir "pirmais / pirmais maļ" spēle.

Tagad, kad jūs zināt, labākais veids, kā atrast liels Vecumā Domains, tas ir atkarīgs no jums, lai atrastu vislabāko tiem ... Pirms kāds cits dara.

Laba medības!

Alex Green
Noble Samurai

PS Ja jūs esat Avid sekotāju blogu, jūs zināt, ka Domains modulis tagad ir pieejama arī iekšpusē gan tirgus Samurai un domēna Samurai .

Pārliecinieties, ka jūs izmantojat jaunāko versiju Tirgus Samurai, lai jūs varētu piekļūt Domēni moduli un Vecumā Domain meklēšanas rīks.

Jaunāko Market Samurai vienmēr ir pieejama lejupielādēšanai no jūsu unikālo lejupielādes lapā. Un atcerieties: lai meklētu vecumā domēnu, jums ir nepieciešama bezmaksas DomainFace kontu (vai apmaksāts), lai piekļūtu viņu Vecumā Domain datu bāzes.

PPS Ja esat jauna šeit, un jums nav tirgus Samurai vēl, jūs varat lejupielādēt bezmaksas 12 dienu izmēģinājuma tirgus Samurai šeit .