Padomi Meklējot Great Vecumā domēnu

Daļa Button

Ar domēniem moduli tagad ir pieejama gan tirgus Samurai UN domēna Samurai , mēs esam bija daudz jautājumu par to, kā vislabāk iet par atrast domēnus iekšpusē Vecumā Domains rīks.

Trouble With Meklējot Great Vecumā domēnu

Parasti iemesls, mēs garām labākos Vecumā Domain iespējas nāk uz leju, lai vienkāršu procentos ...

Vecumā Domains ir daudz mazāk pēc skaita nekā New domēniem.

Jebkurā brīdī - tikai daļa no visiem vecumā no Domains būs pieejami pārdošanai, izsolē, vai beidzas;

Daļu no šiem drīz-to-be-pieejamajiem domēnu veiks stingru PageRank, domēna vecuma vai atpakaļsaišu;

Un procents no šiem augstas kvalitātes drīzumā-to-be-pieejams domēnu arī tiks saistīti ar jūsu niša.

Konkrētāks jūsu atslēgvārds ir zemāka, ka galīgais procents ir, un mazāk ticams, jūs atradīsiet augstvērtīgu domēnu, kas attiecas uz šo atslēgvārdu.

Tas ir iemesls, kāpēc Domains modulis iespraust DomainFace pirmajā vietā - 3rd Party domēni pakalpojums - jo atrast dažas jomas, kas varētu der šis kritērijs ir burtiski kā atrast adatu siena kaudzē, ja jūs darāt to manuāli. , Pieslēdzot DomainFace datu bāzē, mēs varam iekļūt 100,000 gados no veciem domēna izsoles, pārdošanas un expiries ka DomainFace ir atrast katru dienu - lai palīdzētu jums atrast zelta adatas siena kaudzē.

Tas ir arī iemesls, kāpēc atrastu vislabāko Vecumā Domains reizēm prasa jaunu taktiku - jo īpaši, ja jūs strādājat nišas tirgos ... Jo pat tad, ja esat atradis augstu satiksmes zelta tīrradnis atslēgvārdu, ja jūsu atslēgvārds "pārāk specifiski", mēģinot atrast Vecumā Domain tad jums būs iespējams uzlocīt tukšām rokām.

Tātad, Kas ir labākais stratēģija Meklējot Aged Domains?

Kā jūs atrast lielu augstvērtīgus aged domēnu, kas ir saistīti ar jūsu tirgū - ko jūs varat izmantot kā savu galveno vietu, vai kā pakārtotu vietu?

Risinājums ir vienkāršs:

Mēģiniet plašākas, vairāk generic atslēgvārdus.

Es dzirdu jūs sakot "Paga, pagaidiet brīdi Alex! Vai nav vieglāk, lai optimizētu ļoti specifiskas nišas atslēgvārdu? "

Jā, tas joprojām ir taisnība par visiem SEO.

Bet, ja jūs medības Vecumā domēniem, ir 3 "bonus ieguvumi" jums, kad jūs filiāle, un ietver dažus vairāk generic atslēgvārdus meklēšanā ...

1 Vairāk rezultāti nozīmē lielāku izvēli

Vienkārši runājot, jūs gatavojas saņemt daudz vairāk sacensību, meklējot "suņu kakla", nekā tad, kad jūs searcing par "lielo suņu kakla"; vai tad, kad jūs meklējat "ieguldījumiem", nevis "akciju tirgus ieguldījumiem".

Vairāk spēles jums iegūt, lielāka izvēle jums ir.

SEO, bieži vien desmitiem kombinācijām atslēgvārdu, ka "der" savu nišu.

Ja jūsu Vecumā domēna meklēšana ir pārāk saspringts vai pārāk ierobežots, jūs varētu garām uz līdzīgu spēli, kas atbilst jūsu niša perfekti.

(Varbūt jūs atradīsiet domēnu, kas ir pilnīgi vērsta uz atslēgvārdu, kas vienkārši neatbildētu atslēgvārdu filtrēšanas kritērijus. Ar ļoti mērķtiecīgu domēnu šo atslēgvārdu, un Google-impulsu, kas nāk ar to, varbūt jūs varat atļauties konkurēt nedaudz konkurētspējīgu tirgu ...)

Ietverot attiecīgos plašas atslēgvārdus jūsu meklēšanas atklās iespējas jūs varētu būt pat uzskatīja agrāk.

Kas mūs noved pie nākamā labā ...

2. Vairāk rezultāti nozīmē vairāk iespēju

Tur ir vairāk izturēts domēniem, nekā vienkārši, izmantojot tos kā savu galveno vietnes URL.

Bieži vien jūs saskaraties augstvērtīgu aged Domains, kas ir ideāls, lai izmantotu kā pakārtoto vietām - trafiku un "saite sula", lai jūsu galveno "naudas" vietā.

Ja jūs esat līdzīgi man, dažreiz jūs vienkārši izvēlēties reģistrēt šos domēnus, lai saglabātu potenciālos konkurentus no izmantojot tos pret jums.

Vai arī, ja jūs, piemēram, Kenny, reizēm (jo jūs esat darījuši savu atslēgvārdu pētniecības, un jūs zināt, SEO vērtību atslēgvārdu) jūs saskaraties iespējām iegādāties izturēts Domains ir niecīga daļa no to patieso vērtību, "atjaunot" viņiem, un pārdot tos par lielu peļņu.

3. plašākas Atslēgvārdi ir vairāk satiksmes

Parasti, plašāka atslēgvārds nāksies vairāk satiksmes, nekā konkrētāku vienu.

Atgriežoties pie mūsu "suņu kaklasiksnas" Piemēram, ātri salīdzinājums Nolasa datus no Keyword Research moduli rāda mums:

Atslēgvārds - "lielie suņu kaklasiksnas" saņem apmēram 150 dienas meklēšanu
Atslēgvārds - "suņu kaklasiksnas" saņem apmēram 32,000 ikdienas meklējumus

Vecumā Domains meklēt "suņu kakla" varētu vēl atrast domēnus kā "bigdogcollars.com", bet arī dod jums iespēju rast zelta iespējas, piemēram, "dogcollars.com" - vairāk vērtīgu domēna aktīva, un domēna, kas stāv uz jums lielāku ranga palielināt par vairāk generic augstākās satiksmes atslēgvārdu "suņu kakla".

Tagad jūs zināt labāko taktiku, lai atrastu domēnus, piemēram, šo ...

Atcerieties, Vecumā Domains ir ierobežots resurss.

Jebkurā konkrētā dienā, tur būs tikai nedaudz vajadzīgs, augstas kvalitātes Vecumā Domains pieejamajiem savu nišu -, un tas parasti ir "pirmais / pirmais maļ" spēle.

Tagad, ka jūs zināt, labākais veids, kā atrast lielu Vecumā Domains, tas ir atkarīgs no jums, lai atrastu vislabāko tiem ... Pirms kāds cits dara.

Laba medības!

Alex Green
Noble Samurai

PS Ja jūs esat Avid sekotājs blogu, jūs zināt, ka Domains modulis tagad ir pieejama arī iekšpusē gan tirgus Samurai un domēna Samurai .

Pārliecinieties, ka jūs izmantojat jaunāko versiju Tirgus Samurai, lai jūs varētu piekļūt Domains moduli un Vecumā Domain meklēšanas rīks.

Jaunāko Market Samurai vienmēr ir pieejama lejupielādēšanai no jūsu unikālo lejupielādes lapā. Un atcerieties: lai meklētu veciem domēniem, jums ir nepieciešama bezmaksas DomainFace kontu (vai apmaksātu vienu), lai piekļūtu viņu Vecumā Domain datu bāzes.

PPS Ja esat jauna šeit, un jums nav tirgus Samurai vēl, jūs varat lejupielādēt bezmaksas 12 dienu izmēģinājuma tirgus Samurai šeit .