Kā izveidot augstas Converting Pārdošanas prezentācija ar vienu klikšķi uz pogas ...

Share Button

Vai jūs kādreiz esat mēģinājis izveidot pārdošanas video, lai pārdotu savu produktu vai pakalpojumu?

Ja tā, tad jums būs ļoti pazīstams ar to, cik grūti tas patiesībā ir, lai ražotu video, kas nolaupa savu klientu uzmanību, būvē vēlmi savu produktu un galu galā aizver pārdošanu ...

Numuru viena problēma, ka lielākā daļa cilvēku saskaras ir spēja uzrakstīt efektīvu pārdošanas kopēt izcelt priekšrocības savu produktu bez skan kā "hyped up", ko izmanto automašīnu pārdevējs.

Labas ziņas ir pakalpojumi, piemēram, Vidsy tagad var vadīt regulārus uzņēmumu īpašniekiem, tāpat kā jūs, soli pa solim, izmantojot procesu, izveidot efektīvu pārdošanas ziņu.

Tomēr rakstot jūsu "pārdošanas kopiju" ir tikai daļa no problēmas ...

Liela problēma neviens runā par ...

Kad esat uzrakstījis savu pārdošanas skriptu, nākamais lielākais vienlaicīgi izvietot lielākā daļa cilvēku uzskriet ir padarīt savu video izskatīties un justies profesionāli.

Uzņēmumu īpašnieki daudz mēs runājam mēģināt ierakstīt sevi lasot to skriptu priekšā kameru. Tomēr, ja jūs esat dinamisku valsts valoda, tas bieži vien recepte katastrofa, jo lielākā daļa "Talking Head" video nāk pāri kā ļoti blāvi un garlaicīgi.

Daudz labāk, un efektīvāka pieeja ir izmantot kombināciju tekstu un attēlus, lai padarītu jūsu pārdošanas video izskatīties moderni un profesionāli bez parādās uz kameru.

Iemesls tas darbojas tik labi, ka jums ir izmantojot vairāku mācību kārtību - jūsu klienti var redzēt savu ziņojumu, kā arī dzirdēt savu vēstījumu. Tas padara jūsu pārdošanas video daudz vieglāk saprast un daudz vairāk pārliecinoša.

Vienīgā problēma ar radot teksta balstīta video ir tas, ka pārveidojot savu pārdošanas skriptu pārliecinošu slaidu klāja vienmēr ir bijis nogurdinošs un sāpīgs process. (Piemēram, šeit Noble Samurai, mūsu video parasti ir vairāk nekā 200 slaidus viņiem!)

Patiesībā, mēs saņēmām tik slims un noguris no rokām radīt slaidu prezentācijas, ka mēs beidzot nolēma, lai atrisinātu šo problēmu reizi par visām reizēm, pievienojot slide paaudzes iezīme vērā Vidsy.

Un šodien, es esmu saviļņots teikt, ka mēs esam tikko izveltnē šo pavisam jaunu funkciju! Kas nozīmē, ja jūs esat jau klients - jums tas BEZMAKSAS :-)

Tā vietā, lai bezgalīgi nokopējot un ielīmējot vienu teikumu laikā no jūsu skriptu PowerPoint, tagad varat uzreiz radīt profesionālu, augstas konvertējošā slaidus ar vienu klikšķi uz pogas.

Lūk ātrs video, kas atklāj, kā tieši šī spēle mainās jaunu funkciju darbojas ...

Ko jums vajadzētu darīt, ja jums jau pieder Vidsy ...

Ja esat jau Vidsy abonents, tad tas pavisam jaunu slide paaudze iezīme ir gatava, un gaida, lai jūs Vidsy.com .

Viss, kas Jums jādara, ir ieiet savā kontā, pabeigt savu pārdošanas skriptu un hit "Download Mana Slaidi" pogu.

Mēs esam arī pievienojusi pavisam jaunu mācību video, kas parāda jums 3 vienkāršus soļus, lai Supercharge jūsu Vidsy slaidus, palielināt reklāmguvumu un palielinātu savu pārdošanas apjomu.

Šī jaunā mācību video ietver:

 1. Pattern Pārtrauc - kādi ir tie, kāpēc tie ir tik svarīgi un kā tos izmantot savā video nolaupīt savu klientu uzmanību un saglabāt to Līmēti uz ekrāna.
 2. Svarīgi radīt Sekundārā Reading ceļu stādīt savu galveno ziņu dziļi jūsu klienta zemapziņas prātā.
 3. PLUS noslēpumus iegūt cilvēku rīkoties un lai jūsu produktu.

Ko jums vajadzētu darīt, ja jums nav sava Vidsy ...

Ja jūs neesat ieguvuši savu kopiju Vidsy vēl, un jūs vēlaties pievienoties 2078 uzņēmumu īpašnieki, kuri tagad izveidotu augstas konvertējošā pārdošanas prezentācijas no saviem Vidsy skriptus ar vienu klikšķi uz pogas, tad noklikšķiniet šeit, lai Grab Your Copy tagad.

Sākotnējā reakcija uz Vidsy ir bijis labāks, nekā kaut ko mēs gaidīts (daži klienti jau redzam konversijas likmes līdz 12%, kas ir vienkārši nedzirdēts!)

Šis jaunais sasniegums slide paaudze funkcija nozīmē, ka Vidsy vēl tagad ir likvidēta Vēl viens no lielākajiem un visvairāk nomākta šķēršļu stāv starp jums un izveidojot ienesīgu tiešsaistes bizness.

Enjoy!

Eugene Ware
CEO Noble Samurai

Eugene ir sarakstījis 18 amatu (-us) Noble Samurai

32 Atbildes uz "Kā izveidot High-Converting Pārdošanas prezentācija ar vienu klikšķi uz pogas ..."

 1. Liels stuff puiši. Tas ir lielisks produkts.

 2. Jūs guys ir pārsteidzošs! Radīt visi šie slaidi bija tiešām turot mani atpakaļ. Jūs esat noņemts šo barjeru. Kāds produkts Vidsy ir!
  Don Coggan's pēdējā blog post ... Jūl 7, Real Invaliditātes Atsauksmes Rusty Haughey, Florida, USA

 3. Tas seko līdz manu iepriekšējo ziņu. Darīt ātri testu, es lejupielādēt vienu no maniem skriptus. Mazāk nekā minūti, man bija 90 skaistas, profesionāli darīts slaidi. Tas būtu jāņem man stundas, ja ne dienas darīt. Patiesībā, nekad nebūtu bijis, visticamāk rezultāts.

  Bet šeit ir tas, ko es atrast patiešām lieliski. Ar 30 sekunžu pārskatīšanas maniem slaidi, es varētu redzēt uzreiz, kā kniebiens manu skriptu labāk lasīt / prezentācijas, tad uzreiz ražot uzlaboto slaidu klāja. Tas ir milzīgs timesaver tweakers, piemēram, sevi. Es varētu arī redzēt, cik viegli tas būs pievienot slaidus ar pamata klāja.

  Šis ir viens no labākajiem produktiem es jebkad esmu redzējis.
  Don Coggan's pēdējā blog post ... Jūl 7, Real Invaliditātes Atsauksmes Rusty Haughey, Florida, USA

  No
  Noble Samurai atbildēja:

  Prieks dzirdēt jūs mīlēt to, cik mēs Don! Tas, protams, padara video radīšana daudz vieglāk :)

  Cheers,
  Tom

 4. Sveiki puiši

  Tas ir labas ziņas, jo es tikko pavadīja divas dienas mēģinot retro-fit manu skriptu Powtoon ar aizkadra balss. Šis ir mans trešais diena.

  Vai ir kāda iespēja, jūs varat saņemt to integrēt ar Powtoon?

  No
  Noble Samurai atbildēja:

  Hi Liz.

  Es nevaru izdarīt nekādus solījumus par integrējot ar Powtoon - bet mēs ņemšu apskatīt to :)

  Cheers,
  Tom

 5. Man ir bijis, izmantojot Vidsy un love it!

  No
  Noble Samurai atbildēja:

  Lieliski dzirdēt Dr Michael! Mēs mīlam, ka jums patīk! :-)

  Cheers,
  Jeff

 6. 6
  No 9. jūlijs 2014 at 0:14
  Danielle teica:

  Jūs guys ir fantastiski! Vēl viens liels iezīme. Ar vienu klikšķi, sniedza PPT prezentāciju, rediģēt to un piebilda attēli, pārvērta to par video un imports to Camtasia un piebilda, mūziku un skaņas efektus! All in jautājums minūtes, ne dienas. Paldies vēlreiz un turpina pārsteigt mūs.

  No
  Noble Samurai atbildēja:

  Mēs labprāt redzētu gatavo video Danielle :)

  Cheers,
  Tom

 7. Tātad uzkurinātas. Es tiešām domāju, ka Vidsy darīja, kad tā pirmo reizi uzsāka (ņemot nosaukums), tāpēc es biju vīlies, kad es uzzināju, ka tā nav (kaut gan instruments, izveidoja foršās skripti).

  Tas ir tas, kas bija vajadzīgs. Paldies paldies paldies!

  No
  Noble Samurai atbildēja:

  Jums nebija vieni ar šo sajūta Dan - laba ziņa ir tā, ka mēs plānojam izskrējienu aizraujošas jaunas funkcijas, cik bieži vien mēs varam, lai lietas ir tikai gatavojas iegūt labāku!

  Cheers,
  Tom

 8. 8
  No 9. jūlijs 2014 at 9:16
  Clarence teica:

  Es domāju Vidsy bija liels pirms, bet puiši tagad ir veikti Vidsy nenovērtējamu !! Jūs esat izveidojis viens no labākajiem produktiem tirdzniecībai es esmu redzējis. PALDIES!!!

  No
  Noble Samurai atbildēja:

  Pateicība Clarence :-)

  Tas ir tikai gatavojas iegūt labāk - mums ir dažas aizraujošas plāni Vidsy tuvākajā nākotnē!

  Cheers,
  Jeff

 9. Šī ir laba iespēja. Tas padara to tik viegli, jo es strādāju par slaidu sevi, un tas ietaupa man daudz laika. Es patiešām novērtēju visu smago darbu nonākšana šo produktu.
  Carlos's pēdējā blog post ... Keyword Research Un Marketing - Izpratne Keyword Research 101

  No
  Noble Samurai atbildēja:

  Radīt slaidus var būt ļoti nogurdinošs, lai ar Vidsy Vai tas nozīmē, ka jūs varat koncentrēties uz citām jomām, video - es mīlu šo jauno funkciju, kā arī :)

  Cheers,
  Tom

 10. 10
  No 9. jūlijs 2014 at 7:57
  dan teica:

  Vīrietis, tas izklausās vairāk kā pārdošanas kopiju pārdot produktu, nekā kaut ko jūs varat mācīties no ...

  No
  Carlos atbildēja:

  Tas ir salescopy, tas ir liels produkts. Jūs saņemsiet vienkāršu veidu, kā piegādāt ziņu, un jūs varat izveidot video no tā. Tas rada slaidrādi par to, un jūs vienkārši rediģēt.

  Jūs varat pievienot balss pāri par to, ja jūs vēlaties, vai arī saņemt kāds cits, lai to izdarītu jums ... Tas ir vienkārši jauki ... tas ir spēcīgs

 11. 11
  No 9. jūlijs 2014 at 8:47
  Jānis teica:

  Šajā video piemērā tas parādīja tikai tekstu, kā tas izskatās, kad mēs pievienot slaidus ar šo tekstu, kā minēts iepriekš šajā ziņojumā? Kā šis process darbu, un jums ir labs piemērs? Paldies

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Hi John,

  Video Iepriekš ir izgatavots no slaidiem ar tekstu. Šie slaidi pēc tam tiek likts uz programmu, piemēram, Camtasia, vai Screenflow, un pārvērtās video.

  Cheers,
  Jeff

 12. 12
  No 9. jūlijs 2014 at 10:56
  . Brian w teica:

  Jūs guys tikai glabāt dara lielu darbu. Laimīgs būt klientam. Paldies par nekad nestāv. - Brian

 13. 13
  No 9. jūlijs 2014 at 23:09
  phredbasset teica:

  Teksta pamatā slaidu prezentācijas nav efektīvi. Mēģina piespiest cilvēkus lasīt tekstu un klausīties tajā pašā laikā sadalās uzmanību. Tas ir pretrunā ar to, kā mēs apstrādāt informāciju.

  No
  Carlos atbildēja:

  Jums būs slaidus, spēcīgs pārdošanas kopiju vārdus, kas rada uzmanību, plus, jūs varat rediģēt slaidus ar attēliem ...

  Un, ja jūs domājat, tekstu un klausīties nestrādā, cilvēki joprojām izmanto to visu vairāk ...

  Tie ir efektīvi un ļoti spēcīgs ...

 14. 14
  No 10. jūlijs, 2014 at 6:24
  vaggelis teica:

  Hi,

  Esmu tirgus Samurai klients. Vai es varu saņemt to bez maksas?

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Sveiki,

  Diemžēl ne :-)

  Cheers,
  Jeff

 15. Tā nodrošina iespēju pievienot / rediģēt multivides un teksta saturu, kas padara apmeklētājiem pavadīt vairāk laika un saņemt klikšķus cauri.

  Paldies par šo.
  sid's pēdējā blog post ... Web Vertical Domains - Expert Website Designers

 16. 16
  Gada 10 jūlijs 2014 at 10:38
  Jānis teica:

  Jūs varat viegli izdarīt Powerpoint. Vienkārši ierakstiet up skriptu Word un atveriet Word .doc Powerpoint. Viss teksts tiks konvertēti uz slaidiem.

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Hi John,

  Jūs varat patiešām - bet jūs nevarat radīt skriptu PowerPoint kā jūs varat Vidsy.

  Cheers,
  Jeff

 17. 17
  Gada 12 jūlijs 2014 at 5:02
  j teica:

  Paldies par atjauninājumu!

  Es nedomāju, ka tas ir iespējams, Samurais darīt kaut ko, bet radīt un pārdot awesome stuff. Es esmu bijis ar jums, puiši, jo es nopirku tirgus Samurai pirms 5+ gadiem, un jūsu stuff tikai tur kļūst labāk.

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Paldies par laipnajiem vārdiem - tie ir patiešām appreciated! : D

  Cheers,
  Jeff

 18. Hi! Es tikai gribēju jautāt, ja jums kādreiz ir kādas problēmas ar hakeriem?
  Mans pēdējais blogs (WordPress) bija hacked, un es beidzās
  zaudēt daudzus mēnešus smaga darba, jo nav datu backup.
  Vai jums ir kādi risinājumi, lai novērstu hackers?
  empeñar el coche's pēdējo blogu ... empeñar el Coche

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Mums nav bijis nekādu problēmu (pieklauvēt pie koka), bet šeit ir daži padomi, lai palīdzētu novērst jūsu vietne forma tiek hacked:

  http://wpmatter.com/top-10-tips-to-prevent-your-wordpress-site-from-being-hacked/

  Cheers,
  Tom