Kā izveidot High-Converting Sales prezentāciju ar vienu klikšķi uz pogas ...

Daļa Button

Vai jūs kādreiz esat mēģinājis izveidot pārdošanas video, lai pārdotu savu produktu vai pakalpojumu?

Ja tā, tad jums ir ļoti pazīstams ar to, cik grūti tas patiesībā ir radīt video, kas nolaupa savu klientu uzmanību, būvē vēlmi par savu produktu un galu galā aizver pārdošanu ...

Numuru viena problēma, ka lielākā daļa cilvēku sejas ir spēja uzrakstīt efektīvu pārdošanas kopēt izcelt priekšrocības savu produktu bez skan kā "hyped up", ko izmanto automašīnu pārdevējs.

Labas ziņas ir pakalpojumi, piemēram Vidsy tagad var vadīt regulārus uzņēmumu īpašniekiem, tāpat kā jūs, soli pa solim, izmantojot procesu, veidojot efektīvu pārdošanas ziņu.

Tomēr, rakstot savu "pārdošanas kopiju" ir tikai daļa no problēmas ...

BIG Problēma No-viens runā par ...

Kad esat rakstiski savu pārdošanas skriptu, nākamais lielais vienlaicīgi izvietot lielākā daļa cilvēku uzskriet ir padarīt savu video izskatīties un justies profesionāli.

Uzņēmumu īpašniekiem daudz mēs runājam, lai mēģinātu ierakstīt sevi lasot to skriptu priekšā kameru. Tomēr, ja jūs esat dinamisku valsts valoda, tas bieži vien ir recepte katastrofa, jo lielākā daļa "Talking Head" video nāk pāri kā ļoti blāvi un garlaicīgi.

Daudz labāk, un efektīvāka pieeja ir izmantot kombināciju tekstu un attēlus, lai padarītu jūsu pārdošanas video izskatās moderni un profesionāli bez parādīties kameru.

Iemesls tas darbojas tik labi, ka jūs lietojat izmantojot vairāku mācību kārtību - jūsu klienti var redzēt ziņu, kā arī dzirdēt savu ziņu. Tas padara jūsu pārdošanas video daudz vieglāk saprast un daudz vairāk pārliecinoša.

Vienīgā problēma ar radot teksta pamatā video ir tas, ka pārveidojot savu pārdošanas skriptu pārliecinošu slaidu klāja vienmēr ir bijis nogurdinošs un sāpīgs process. (Piemēram, šeit Noble Samurai, mūsu video parasti ir vairāk nekā 200 slaidus viņiem!)

Patiesībā, mēs saņēmām tik slims un noguris no rokām izveidot slaidu prezentācijas, ka mēs beidzot nolēma, lai atrisinātu šo problēmu reizi par visām reizēm, pievienojot slide paaudzes iezīmi Vidsy.

Un šodien, es esmu saviļņots teikt, ka mēs esam tikko izveltnē šo zīmolu jaunu funkciju! Kas nozīmē, ja jūs esat jau klients - jums to BEZMAKSAS :-)

Tā vietā, lai bezgalīgi nokopējot un ielīmējot vienu teikumu laikā no jūsu skriptu PowerPoint, jūs varat tagad uzreiz radīt profesionālu, augstas pārveidojot slaidi ar vienu klikšķi uz pogas.

Šeit ir ātrs video, kas atklāj, kā tieši šī spēle mainās jaunu funkciju darbojas ...

Ko Jums vajadzētu darīt, ja jums jau pieder Vidsy ...

Ja esat jau Vidsy abonents, tad tas pavisam jauna slaids paaudzes iezīme ir gatava, un gaida, lai jūs pie Vidsy.com .

Viss, kas Jums jādara, ir ieiet savā kontā, pabeigt savu pārdošanas skriptu un hit "Lejupielādēt My Slaidi" pogu.

Mēs esam arī piebilda pavisam jaunu mācību video, kas parāda jums 3 vienkāršus soļus, lai Supercharge jūsu Vidsy slaidi, palielināt savu konvertēšanu un palielinātu savu pārdošanas apjomu.

Šī jaunā mācību video ietver:

 1. Pattern pārtraukta - kādi ir tie, kāpēc tie ir tik svarīgi, un kā tos izmantot savā video nolaupīt savu klientu uzmanību un saglabāt tos Līmēti uz ekrāna.
 2. Svarīgi radīt Sekundārā Reading ceļu stādīt savu galveno ziņu dziļi jūsu klienta zemapziņas prātā.
 3. PLUS noslēpumus kļūst cilvēku rīkoties un pasūtīt savu produktu.

Ko Jums vajadzētu darīt, ja jums nav sava Vidsy ...

Ja jūs neesat ieguvuši savu kopiju Vidsy vēl, un jūs vēlaties pievienoties 2078 uzņēmumu īpašnieki, kuri tagad izveidotu augstas konvertējošā pārdošanas prezentācijas no saviem Vidsy skriptus ar vienu klikšķi uz pogas, tad noklikšķiniet šeit, lai Grab Your Copy tagad.

Sākotnējā reakcija uz Vidsy ir bijis labāks, nekā kaut ko mēs gaidīts (daži klienti jau redzam konversijas likmi līdz 12%, kas ir vienkārši nedzirdēts!)

Šis jaunais sasniegums slaidu paaudzes funkcija nozīmē, ka Vidsy vēl tagad ir likvidēta ANOTHER no lielākajiem un visvairāk nomākta šķēršļu stāv starp jums un izveidojot ienesīgu tiešsaistes bizness.

Enjoy!

Eugene Ware
CEO Noble Samurai

Eugene ir uzrakstījis 18 amatu (iem) par Noble Samurai

32 Atbildes uz "Kā izveidot High-Converting Sales prezentāciju ar vienu klikšķi uz pogas ..."

 1. Liels stuff puiši. Tas ir lielisks produkts.

 2. Jūs guys ir pārsteidzošs! Radīt visi šie slaidi bija patiešām saimniecībā mani atpakaļ. Jūs esat noņemts šo barjeru. Kas produkts Vidsy ir!
  Don Coggan's pēdējā blog post ... Jul 7, Real Invaliditātes Atsauksmes Rusty Haughey, Florida, ASV

 3. Tas sekot manu iepriekšējo ziņu. Darīt ātri testu, es lejupielādēt viens no maniem skriptus. Mazāk nekā minūti, man bija 90 skaistas, profesionāli darīts slaidi. Tas būtu jāņem man stundas, ja ne dienas, lai to izdarītu. Patiesībā, nekad nebūtu bijis, visticamāk rezultāts.

  Bet šeit ir tas, ko es atrast patiešām lieliski. In 30 sekunžu pārskatīšanas maniem slaidi, es varētu redzēt uzreiz, kā kniebiens manu skriptu labāk lasīt / prezentācijas, tad uzreiz ražot uzlaboto slaidu klāja. Tas ir milzīgs timesaver tweakers piemēram, sevi. Es varētu arī redzēt, cik viegli tas būs pievienot slaidus ar pamata klāja.

  Šis ir viens no labākajiem produktiem jebkad esmu redzējis.
  Don Coggan's pēdējā blog post ... Jul 7, Real Invaliditātes Atsauksmes Rusty Haughey, Florida, ASV

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Priecīgs dzirdēt jūs mīlēt to, cik mēs Don! Tas, protams, padara video radīšana daudz vieglāk :)

  Cheers,
  Tom

 4. Hi Guys

  Tas ir labas ziņas, jo es tikko pavadīja divas dienas mēģina retro-fit manu skriptu Powtoon ar aizkadra balss. Šī ir mana trešā diena.

  Vai ir kāda iespēja, jūs varat saņemt to integrēt ar Powtoon?

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Hi Liz.

  Es nevaru izdarīt nekādus solījumus par integrējot ar Powtoon - bet mēs ņemšu apskatīt to :)

  Cheers,
  Tom

 5. Man ir bijis, izmantojot Vidsy un LOVE IT!

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Lieliski dzirdēt Dr Michael! Mēs mīlam, ka jums patiks! :-)

  Cheers,
  Jeff

 6. 6
  Gada 9 jūlijs, 2014 pie 12:14
  Danielle teica:

  Jūs guys ir fantastiski! Vēl viens liels iezīme. Ar vienu klikšķi, sniedza PPT prezentāciju, rediģēt to un piebilda attēli, pārvērta to video un importē to Camtasia un piebilda, mūzikas un skaņu efekti! All in jautājums minūtes, nevis dienas. Paldies vēlreiz un turpina pārsteigt mūs.

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Mēs labprāt redzētu gatavo video Danielle :)

  Cheers,
  Tom

 7. Tik uzkurinātas. Es tiešām domāju, ka Vidsy darīja, kad tā pirmo reizi uzsāka (dots vārds), tāpēc es biju vīlies, kad es uzzināju, ka tā nav (kaut gan instruments izveidots foršās skripti).

  Tas ir tas, kas bija vajadzīgs. Paldies paldies paldies!

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Jums nav vieni ar šo sajūta Dan - laba ziņa ir tā, ka mēs plānojam izskrējienu aizraujošas jaunas funkcijas, cik bieži vien mēs varam, lai lietas ir tikai gatavojas iegūt labāku!

  Cheers,
  Tom

 8. 8
  Gada 9 jūlijs, 2014 pie 09:16
  Clarence teica:

  Es domāju Vidsy bija liels pirms, bet puiši tagad ir veikti Vidsy nenovērtējamu !! Esat izveidojis vienu no labākajiem produktiem tirdzniecībai es esmu redzējis. PALDIES !!!

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Pateicība Clarence :-)

  Tas ir tikai gatavojas iegūt labāku - mums ir dažas aizraujošas plāni Vidsy tuvākajā nākotnē!

  Cheers,
  Jeff

 9. Šī ir laba iespēja. Tas padara to tik viegli, jo es strādāju par slaidu sevi, un tas ietaupa man daudz laika. Es patiešām novērtēju visu smago darbu nonākšana šo produktu.
  Carlos's pēdējā blog post ... Keyword Research Un Marketing - Izpratne par Keyword Research 101

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Radīt slaidi var būt ļoti nogurdinošs, lai ar Vidsy Vai tas nozīmē, ka jūs varat koncentrēties uz citām jomām video - es mīlu šo jauno funkciju, kā arī :)

  Cheers,
  Tom

 10. 10
  Gada 9 jūlijs, 2014 pie 19:57
  dan teica:

  Vīrietis, tas izklausās vairāk kā pārdošanas kopiju pārdot produktu, nekā kaut ko jūs varat mācīties no ...

  Gada
  Carlos atbildēja:

  Tas ir salescopy, tas ir lielisks produkts. Jums vienkāršu veidu, kā piegādāt ziņu, un jūs varat izveidot video no tā. Tas rada slaidrādi par to, un jūs vienkārši rediģēt.

  Jūs varat pievienot balss par to, ja jūs vēlaties, vai arī saņemt kāds cits, lai to izdarītu jums ... Tas ir vienkārši jauki ... tas ir spēcīgs

 11. 11
  Gada 9 jūlijs, 2014 pie 08:47
  Jānis teica:

  Šajā video piemērā tas parādīja tikai tekstu, kā tas izskatās, kad mēs pievienojam slaidus ar šo tekstu, kā jau iepriekš minēts ziņojumā? Kā tas process notiek, un jums ir labs piemērs? paldies

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Hi John,

  Video Iepriekš ir izgatavots no slaidiem ar tekstu. Šie slaidi pēc tam tiek likts uz programmu, piemēram, Camtasia, vai Screenflow, un pārvērtās video.

  Cheers,
  Jeff

 12. 12
  Gada 9 jūlijs, 2014 pie 10:56
  . Brian w teica:

  Jūs guys tikai glabāt dara lielu darbu. Laimīgs būt klientam. Paldies nekad stāv. - Brian

 13. 13
  Gada 9 jūlijs, 2014 pie 23:09
  phredbasset teica:

  Teksta pamatā slaidu prezentācijas nav efektīvi. Mēģina piespiest cilvēkus lasīt tekstu un klausīties tajā pašā laikā sadalās uzmanību. Tas ir pretrunā ar to, kā mēs apstrādāt informāciju.

  Gada
  Carlos atbildēja:

  Jums būs slaidi, spēcīgi pārdošanas kopiju vārdus, kas rada uzmanību, plus, jūs varat rediģēt slaidus ar attēliem ...

  Un, ja jūs domājat, tekstu un klausīties nestrādā, cilvēki vēl joprojām izmanto to pa visu ...

  Tie ir efektīvi un ļoti spēcīgs ...

 14. 14
  Gada 10 jūlijs, 2014 pie 06:24
  vaggelis teica:

  Hi,

  Es esmu tirgus samuraju klients. Es varu saņemt to bez maksas?

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Hi tur,

  Diemžēl nav :-)

  Cheers,
  Jeff

 15. Tā nodrošina iespēju pievienot / rediģēt multivides un teksta saturu, kas padara apmeklētājiem pavadīt vairāk laika un saņemt klikšķus cauri.

  Paldies par šo.
  sid's pēdējā blog post ... Web Vertical Domains - Ekspertu Website Designers

 16. 16
  Gada 10 jūlijs, 2014 pie 10:38
  Jānis teica:

  Jūs varat viegli izdarīt Powerpoint. Vienkārši ierakstiet up skriptu Word un atveriet Word Doc Powerpoint. Viss teksts tiks konvertēti uz slaidiem.

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Hi John,

  Jūs varat patiešām - bet jūs nevarat radīt skriptu PowerPoint kā jūs varat Vidsy.

  Cheers,
  Jeff

 17. 17

  Paldies par update!

  Es nedomāju, ka tas ir iespējams, samuraji kaut ko darīt, bet radīt un pārdot awesome stuff. Es esmu ar jums, puiši, jo es nopirku tirgus samuraju pirms 5 + gadiem, un jūsu stuff tikai tur kļūst labāk.

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Paldies par laipnajiem vārdiem - tie ir patiešām appreciated! : D

  Cheers,
  Jeff

 18. Hi! Es tikai gribēju jautāt, ja jums kādreiz ir kādas problēmas ar hakeriem?
  Mans pēdējais blog (WordPress) bija hacked, un es beidzās
  zaudēt vairākus mēnešus smaga darba, jo nav datu backup.
  Vai jums ir kādi risinājumi, lai novērstu hackers?
  empeñar el coche's pēdējo blogu ... empeñar el Coche

  Gada
  Noble Samurai atbildēja:

  Mums nav bijis nekādu problēmu (pieklauvēt pie koka), bet šeit ir daži padomi, lai palīdzētu novērst jūsu vietnē veidlapu hacked:

  http://wpmatter.com/top-10-tips-to-novērš-jūsu-WordPress lapā-no-būtni-hacked/

  Cheers,
  Tom