Tirgus Samurai Affiliate Program ir uzsākusi!

Share Button

Tagad Market Samurai Affiliate Program ir uzsākusi!

Tas nozīmē, ka visiem tirgus Samurai pilna versija īpašnieki var sākt pelnīt komisijas - tikai stāstīt cilvēkiem par tirgus Samurai.

Plus - nākamo divu nedēļu laikā - jūs nopelnīt balvas atsaucoties radītu tirgus Samurai.

Tāpēc pārliecinieties, ka jūs esat pierakstījies ...

Tirgus Samurai Affiliate Program Details

Ja jūs neatbildētos mūsu Market Samurai affiliate programmu paziņojumu par emuāru piektdien, šeit ir galvenie ieguvumi no Market Samurai filiāļu programmu:

 • Par katru personu, kas jums atsaukties, ka pērk, jūs nopelnīt 48% komisijas;
 • Augsta konversijas kursi - mūsu filiāles sasniegt vidējās maiņas likmes no 20-25%, lejupielādēt pārdot;
 • Tas praktiski veicina sevi - bezmaksas lejupielādēt kādu lielu programmatūru - cilvēki mīl šo piedāvājumu !;
 • Jūsu rezultātā tiek bloķēta uz jūsu filiāli kodu ar mūža iekodēts filiāli izsekošana - tas nozīmē, ka nav svarīgi, vai jūsu svina pērk tirgus Samurai šodien, vai gadu no šodienas, jūs joprojām saņemat komisiju;
 • Kā filiāli, jums piekļūt visiem mūsu baneri pierādīta e-pasta reklāmas kopiju, lai veicinātu, un vairāk;
 • D emand par tirgus Samurai turpina pieaugt, parādot nekas neliecina par palēninot. (Mūsu statistika pastāvīgi rāda izaugsmes mēnesi pēc mēneša - par mums, un mūsu filiāles Tātad, tas nav pārāk vēlu, lai sāktu - viss ir tikai kļūst karsti.!);
 • Ir daudz neizmantota starptautiskajos tirgos, kur zināšanas par tirgus Samurai ir zems, un smart filiāles var sakopt! (Tie ietver strauji augošajos tirgos Centrālajā Eiropā, Āzijā un Latīņamerikā);
 • Mūsu autoresponders un programmatūra darīt smago darbu jūsu vietā, kā savu personīgo pardeveju. Tas nozīmē, ja svina ir lejupielādēts, jums nav piķis vispār, ja pārdod "vienkārši nav jūsu lieta";
 • Un tas aizņem ļoti maz pūles, lai veicinātu. Ar dažiem klikšķiem, jūs varat būt banner uz jūsu emuāru.

Jums pateikt cilvēkiem, viņi lejupielādēt bezmaksas programmatūru, mūsu autoresponders jāstrādā, lai saņemtu jums pārdošanu, un jūs nopelnīt 48% komisijas maksu par visiem tirgus Samurai pārdošanas, kas jūs esat, kas minēti.

Simple!

Tas ir viegli izdarīt Sales Pievienot Up

Kā jau minēju pēdējā blog post, tas nav nepieciešams daudz pūļu, lai sāktu redzēt rezultātus.

Ja viss, kas jums darīja, bija pastāstīt viens draugs mēnesī par tirgus Samurai, un, pamatojoties uz savu personīgo ieteikuma viņi nopirka, tas ir no $ 550 - $ 860 papildus katru gadu savā kabatā.

Ja jūs likts banner jūsu emuāru, un nodot 1 vairāk pārdošanu mēnesī, tas ir tagad $ 1,100 - $ 1,720 jūsu kabatā.

Vai dažas blog posts (viens mēnesis - varbūt runājam par dažādiem instrumentiem iekšā tirgus Samurai un kā jūs tos izmantot), atsaucas tikai 10 pārdošanu no katra blog post, un jūs tagad nopelnīt $ 6680 - $ 10,300.

Veicināt tirgus Samurai uz e-pasta sarakstu, darīt kādu PPC reklāma, atbrīvot dažus video par atslēgvārdu izpēti, izmantojot tirgus Samurai un ...

... Labi, jūs varat pavairot ciparus no šeit ...

Tagad jūs redzēt, kā tas nav nepieciešams daudz, lai izveidotu regulāru ienākumu plūsmu, veicinot tirgus Samurai.

Divas nedēļas Tikai: Double Your Rewards

PLUS -! Ja jūs veicināt nākamo divu nedēļu laikā (no 14. jūnijā un 27. jūnijs AEST) ietvaros, visi pierakstīšanos jūs atsaukties tiks pieskaitīti dažiem milzīgs balvu giveaways - ieskaitot jauno iPad 3G, kas vēl-to-be-atbrīvo iPhone 4G (būt pirmais, lai ir viena!), un vairāk!

Šie ir tikai daži no balvām ...

Ir daudz citu atdzist sīkrīkus, dārgu gizmos un vairāk -, taču, lai iegūtu pilnu sarakstu ar bonusiem var atslēgt, jums ir jābūt Tirgus Samurai filiāli. (Mēs nevaram atklāt visus mūsu affiliate programmas noslēpumus par emuāru ;-) )

Jau Pievienojās Market Samurai Affiliate Program?

Ja esat jau pievienojies Market Samurai filiāļu programmu, ir pienācis laiks, lai veicinātu tagad!

Katru Reģistrācija ka jums atsaukties tuvāko divu nedēļu laikā - no šodienas līdz 27. jūnijs 11:59 Melburnas laika - ieskaita bonusu balvu.

Jo vairāk ved jūs atsaukties, lielāks un dārgāks jūsu balva būs!

Jums vajadzētu saņēmuši e-pastu ar informāciju, jums ir nepieciešams, lai piekļūtu filiāli resursu jomā. (Ja šis e-pasts nav ieradies, lūdzu, sazinieties ar mums, lai atbalstītu .)

Tiklīdz jums ir pieeja, pārliecinieties, ka jūs izbraukšana "Resources" sadaļā iekšpusē Affiliate zonā. Tā satur:

 • Savu filiāli saites;
 • Pre-Pārbaudīts e-pasta kampaņas jūs varat "novilktu", un izmantot kā vēlaties;
 • Baneri un reklāmas grafikas jūsu emuāru vai vietā;
 • Kampaņas Rentabilitāte vērtētāju;
 • Un Vēl!

(Mēs pievienosim vairāk resursu, lai šajā jomā, vēlāk - lai pārbaudītu atpakaļ regulāri.)

Jums būs piekļuve šeit, lai Full Stats pārskatu iekšpusē Market Samurai filiāli jomā arī.

(Šī statistika, grafikus un ziņošanas instrumenti ir tādi paši kā tie, ko mēs izmantojam, lai pārvaldītu un uzraudzītu mūsu pašu akcijas.)

Vēl nav Market Samurai Affiliate?

Kā pilna versija īpašnieka Market Samurai - ja neesat jau pievienojušās tirgus Samurai filiāļu programmu - jūs varat pievienoties tagad, šeit:

Ja jums nav sava pilno versiju Tirgus Samurai vēl - un jūs vēlaties pievienoties Market Samurai filiāļu programmu - šī atlaide saite ļaus jums iegādāties tirgus Samurai par $ 97 (apmēram to, ko jūs darīt atpakaļ komisijām par Pirmie divi pārdošanas jūs atsaukties.)

(BET ... Šī atlaide saite termiņš beigsies pēc dažām stundām (11:59 pirmdien) un ir pieejams tikai jauniem tirgus Samurai filiāļu - tāpēc pārliecinieties, ka jūs to izmantot tagad, pirms tā pazūd.)

Tiklīdz jums ir pilna versija reģistrācijas atslēgu, jūs varat to izmantot, lai iegūtu piekļuvi Market Samurai filiāļu programmu šeit .

BRĪDINĀJUMS: Market Samurai Affiliate Program ir ne visiem ...

Pat ja tas būtu jauki, lai varētu maksāt katru Market Samurai īpašniekam lielu čeku katru mēnesi vienkārši stāsta saviem draugiem un sekotājiem par to, kā viņi izmanto mūsu programmatūru - tas ir svarīgi, ka es uzsveru:

Tirgus Samurai affiliate programma ir ne visiem.

Kā es minēju savā pēdējā blog post - Ja plānojat veikt kādu no šādiem ...

... Veicināt tirgus Samurai cauri negatīvs "Vai Market Samurai Scam?" Stils reklāma, SPAM, meli, apkrāptu, zagt, vai apzināti sagrozīt tirgus Samurai ir pazīmes vai kāds no mūsu piedāvājumiem iegūt pārdošanas, izmanto melnā cepure metodes (piemēram, cookie-pildījumam ), izmantojiet netīro triku, reklamētu solījumus, ka jums nav saglabāt, vai citādi kaitēt mūsu labo vārdu ...

... Tad Market Samurai Affiliate programma nav par jums.

Mēs atteikt, noraidīt vai boot-out filiālēm, kas "spēlē netīri". Mūsu integritāte un reputācija ir vērts daudz vairāk, lai mums nekā dažas papildu pārdošanas - un mēs tā domājam.

Tas ir viss iemesls, mēs izvēlējāmies nosaukumu "Noble Samurai" - ne "Evil Ninjas". (Tā kā mūsu integritāte ir svarīgi, lai mums.)

BET ... Ja jūs esat viens no "labajiem puišiem" - kāds, kurš ir integritāti pārāk ...

... Tad Market Samurai Affiliate programma ir tieši jums.

Ja esat viens no labas puiši, mēs vēlamies, lai jūs būtu Market Samurai filiāli, lai mēs varētu apbalvos ar komisiju vienkārši daloties tirgus Samurai ar citiem. Tātad, ja jums vēl nav, ...

Atcerieties: jums ir tikai 2 nedēļas, lai nopelnītu Bonusi

Ja jūs plānojat, lai veicinātu tirgus Samurai - atceries, tu jāveicina tuvāko divu nedēļu laikā, ja jūs vēlaties, lai viens no daudziem Market Samurai Affiliate programmas Bonusi apgalvo.

(Jaunā iPad 3G, [tikko paziņoja] iPhone 4G, MacBook Pro balvu pack, un vairāk.)

Katru reģistrācija jūs atsaukties starp Pirmdiena Jūnijs 14 un svētdiena 27 jūnijs (11:59 Melburnas laika) tiks ieskaitīts Jūsu bonusu balvu.

Skatiet vairāk pierakstīšanos, un atslēgt pat lielāks, pat vēsākas un pat dārgāk balvas! :)

Tātad, lai sāktu tagad, lai maksimizētu savu balvu!

Brent

PS - Lūk Market Samurai Affiliate Program reģistrācija pogu vēlreiz (tikai gadījumā, ja jūs neatbildētos to) ;-)