Mūsu New Site padara Managing Your Software Vieglāka

Ar atbrīvošanu otrās locekļa Samurai saimes produktiem un mūsu lietotāju bāzi, tagad arī pa 150.000 zīmi, mēs noskaidrojām, plaisāt mūsu sistēmu ...

Vadošajām reģistrācijas atslēgas, lejupielādes un programmatūras atjauninājumus kļuva grūtāk jums - mūsu lietotājiem.

Tāpēc mēs esam izstrādājuši jaunu sistēmu, kas ir labāk meklē, nekā veca; kas ietaupa jums daudz laika un enerģijas; kas padara pārvaldīt savu laiku efektīvāku un atstāj vairāk laika fun pusē dzīvi.

Laipni lūdzam jūsu jaunajā Noble Samurai kontu.

Kas ir konta sistēma?

Konta sistēma ir centrs visām jūsu Noble Samurai aktivitātēm un saites kopā daudz funkciju Tirgus Samurai un domēna Samurai, kas iepriekš bija jāveic manuāli - vai var būt pat nepieciešams, lai jūs varētu iesniegt atbalsta biļeti.

Ar savu jauno Noble Samurai kontu, jums ir visas jūsu rīkus vienā vietā, pieejamā ar vienu e-pasta adresi un paroli.

Inside savu kontu, jūs varēsiet piekļūt:

 • Reģistrācijas dati visiem Noble Samurai programmatūra
 • Aktivācijas reset sistēma
 • Konts detail atjauninājumi
 • Programmatūras iegādi un modernizāciju

Kā es varu nokļūt kontu?

Kontu sistēma ir vienkāršs, tas ir viens ceļš uz visiem jūsu Noble Samurai programmatūru.

Jūs varat izveidot savu kontu, izmantojot e-pasta adresi no sava esošā Tirgus Samurai vai Domēna Samurai programmatūru.

Mēs esam salikti kopā šo video, lai palaistu jums caur to, kā izmantot savu esošo informāciju, lai pierakstītos. Ja jums nav nekādu Noble Samurai programmatūru vēl, jūs varat pierakstīties uz savu brīvo Noble Samurai kontu šeit.

Kā es varu izmantot savu kontu?

Tagad, kad esat pierakstījies un parakstīts, jums ir jāzina, kā izmantot visas jaunās funkcijas.

Ben ir izveidojusi šo ērts video pamācību, kas jūs aizvedīs cauri visām funkcijām iekšpusē jūsu kontā.

Viņš jums parādīs, kā piekļūt savam kontam un reģistrācijas dati, kā nomainīt savu aktivizēšanu, lai jūsu programmatūras un kā iegādāties vai atjaunināt savu programmatūru.

Visi Systems Vai Go!

Tagad jūs esat ieguvuši visu, kas nepieciešams, lai izveidotu savu Noble Samurai kontu. Mēs ceram, ka šis jaunais papildinājums ļaus, izmantojot tirgus un domēna Samurai vieglāku un efektīvāku.

Kas nozīmē vairāk laika koncentrēties uz fun pusē dzīvi.

Visu to labāko!

Alex Green

PS Jums nav nepieciešams, lai būtu kopiju tirgus vai Domēna Samurai piereģistrēties savā kontā, un pierakstīšanos ir pilnīgi bez maksas. Vienkārši dodies šeit, lai piereģistrētos savā kontā.

Alex "Zaļā Samurai" Zaļā ir biedrs jūsu draudzīgu Samurai atbalsta komandu, un bieži vien sniedz jaunāko informāciju par jaunākajiem Samurai notikumiem uz blogu.

Alex ir sarakstījis 22 amatu (-us) Noble Samurai

33 Atbildes uz "mūsu jaunās mājas lapas padara Managing Your Software vieglāk"

 1. Laba informācija, tā tiešām ir vērtīgs faniem tirgus samuraju

  Gada
  Elvis atbildēja:

  Tās pārsteidzošs, kā jūs puiši, šķiet, domā par visu. Jūsu produktiem un jauninājumiem ir labāk nekā pirmajā klasē, un jūs tikai glabāt padarīt lietas labāk un vieglāk.
  Paldies un smērvielas rotaļlietu pirkstiem!

 2. 2
  Gada jūlijs 1, 2010 plkst 14:16
  Nnamdi teica:

  Laba diena,

  Tā kā mēs Nigērijā nepieņem paypal, kāpēc ne integrēt 2CO vai Plimus maksājumu vārteja uz jūsu mājas lapā, lai mēs varētu būt daļa no pircējiem dažiem produktiem. Mēs tiekam diskriminēti pēc. Lielākā daļa no mums vēlas darīt legit uzņēmējdarbību tiešsaistē.

  Lūdzu, apsveriet manu lūgumu.
  Paldies.

  Gada
  Joan Stewart atbildēja:

  Hi Nnamdi,

  Ja jums ir VISA vai Master Card (debeta vai kredīta), jums vajadzētu būt iespējai veikt pirkumu.

  PayPal var noskaidrot savu kontu, veicot nelielu summu, lai pārbaudītu. Pēc tam, kad pārbaudes tiek darīts, un apstiprināts, jūs varat iegādāties tiešsaistē, - bet nevarēs saņemt naudu.

  Veikt lasīt un pārbaudīt jūsu valstī uz PayPal vietā.

  Gada
  Ademola Usuf atbildēja:

  Sveiki Nnamdi,

  Es piekrītu jums par maksājumu pieejamo iespēju mums no Nigērijas. Es ceru, ka tas tiks likts vērā. Viņi tikai varētu būt ļoti pārsteigts, lai uzzinātu, cik daudzi no mums ir gatavi reģistrēties un kuri jau veic uzņēmējdarbību likumīgi tiešsaistē.

  Sveicieni

 3. Man patīk jaunā izskatu vietā, lieliski darba guys!

 4. Tas ir viegli mani

 5. Liels darbs komandā. Tas būs ļoti ērti

 6. Es tā mēs joprojām saņems atjauninājumus, kad mēs sākt tirgus Samurai?

 7. Tas ir lielisks papildinājums, ko jūs esat darījuši jau.
  Es esmu tikai gaida izaicinājums, lai sāktu.
  Varbūt šogad es varu pabeigt to.
  Tā grūti mēģina darīt to dial up ISP savienojumu.
  Varbūt ar jauno plānošanas es varu pabeigt šogad.
  Es gaidu iegādāties jauninājums pilno versiju MS.
  Matt

 8. Hi Alex,

  Kas lieliska ideja, lai iegūtu vienu kontu visu esošo un nāk. Es esmu tik iespaidu par jūsu produktiem un brīnišķīgi pakalpojumu jūs sniedzat. Jūsu apmācība video ir ārkārtējs, it īpaši jūsu mierīga balss palīdz ikvienam sasniegt brīnumainas lietas.
  Pateicoties tik daudz, un es ar nepacietību gaidu savu nākamo produktiem.

 9. Sveiki Alex un visiem ....

  Jūs puisis rock. Man patīk viss, kas Jums puiši un jūsu akcenti klausoties apmācībā vēl patīkamāku. :-)

  Ak, un tirgus Samurai, absolūti labākais!

  Paldies visiem jums, un laba saturu jums izbāzt.

  PJ
  MegaWire Mārketings, LLC.

 10. Jauka iezīme ...

  Un kāds cits, piemēram, man, kas mainīja savu e-pasta adresi, jo pirmo reizi reģistrējot MS, tas ir labi, jo tas dod vienkāršu veidu, lai atjauninātu produktu reģistrācijas informāciju, lai jūs vairs nav jāatceras, lai pieteiktos / update utt ar veco e-pasta Addy.

 11. Ja es saprotu pareizi, domēns samuraju ir iekļauts iekšā Tirgus Samurai.

  Tātad, kas ir kontu sistēma? Tas ir par jaunu, ienākošo precēm?

 12. Vienkārši izcili!

  Jūs tiešām saprot klientu apkalpošanu. Es izveidoju savu kontu un varēja atrisināt problēmu iegūt domēna Samurai strādāt Noble Samurai. Es biju, izmantojot divas dažādas e-pasta adreses.

  Es domāju, ka visi programmatūras izstrādātājiem vajadzētu ņemt vērā tiešsaistes kontā .. Microsoft, Adobe, Sage nosaukt dažus. Padara to tikai tik viegli šajā dienā, un vecumu, kad mums ir jāatceras tik daudz lietotāju vārdus un paroles.

 13. hi Alex, var būt muļķīgs jautājums, bet man ir 2 biti programmatūras, bet arī domēna pievienot uz manu tirgū sam. Es varu izmantot domēna programmatūru kā atsevišķu gabalu komplektu, un kādi ir ieguvumi no mani, kam gan?

  Priekā
  Jeff

 14. Lieliska ideja, un lielisks veids, apstrādes produktu / downloads utt

 15. Tīrs un ļoti jauks dizains. Mīlestība jaunas krāsas! Tas man atgādina Champion balvas, Zelta Seals & Fort Knox lējumi; bagātība, bagātība, bagātība.

  Un jaunā sistēma, lai sekotu savu programmatūru caur Noble Samurai, ietaupot jums daudz skumjas un laika pārāk, asiņaina labi darīts. Varbūt pat unikāla visā pasaulē līdz šim. Vēlas ikviens izdarīja par saviem klientiem.

  Paldies par šādu smalku darbu, folks.

 16. Hmm ... tas noteikti ir jaunums. Es esmu mācīšanās vairāk un vairāk ar šo programmatūru. saglabāt labu darbu.

  Visu to labāko.

  Anekdotes

 17. Hei!
  Piedodiet.
  Uzminiet, es kļūdījos. Mans komentārs gāja kā atbildi uz Achmad Aldi. Tik ļoti žēl. Tas ir mans "komentārs" un nevis "atbilde", lai ikvienam.
  Es neesmu vienmēr cūka sejas!

 18. Kā vienmēr jums ir labi, ka lietas, kas dod visiem lielisku pārskatu par lietām. Ko jūs esat darījuši, ir liels, bet es neesmu datoru tehniķis, bet ir strādājuši ar MS uz ilgu laiku, un strādājot ar to nāk daudz citu programmatūru, kas padara procesu lietas vieglāk - kas var būt atšķirīgs iegādāties programmatūru utt, un kādi man grūti ir sekot visu šo programmatūru, un kā tā darbojas katru reizi, kad mēģinu izveidot jaunu vietni vai vienkārši, lai atrastu dažādas datorprogrammas.

  Es neesmu pārliecināts, vai to var izdarīt, bet es mīlu, tas bija iespējams, lai saglabātu visu savu programmatūru izmanto IM vienā vietā, ar visu nepieciešamo informāciju. Ja tas nedarbojas, šeit būtu kāds cits, tad ir ideja par to, ko darīt?

  H

 19. 19
  Gada jūlijs 1, 2010 plkst 08:29
  Monique teica:

  Man tik satraukti. Es domāju, ka tu atbrīvojot tīmekļa versiju Tirgus Samurai. Vai šis jaunu kontu, lai mudinātu mūs, lai apskatītu jebkuru mācību video, kas tiek izlaisti? Man nav īsti saprast iemeslu izmaiņām. Varbūt kāds varētu viesa nelielu skaidrību par šo jautājumu.

 20. Nice vienu jūs tikko atbrīvota vēlreiz. Tas ir lieliski.
  Bet jūsu maksājumu režīmā, izmantojot Pay Pal nav ok ar nigēriešu kuri dara legit biznesa tiešsaistē. Iekļaut draudzīgi maksājumu procesors, ka veids, kā tas būs labi.
  Atkal saglabāt uo labu darbu.

 21. Jūs esat veikuši process ir ļoti ātri un viegli tikt galā ar.
  Man patīk jaunā formātā un spēju pārvaldīt kontu.
  Jauks darbs.

 22. Tikai tad, kad es domāju, ka dalībvalstis nevar iegūt nekādu labāku, jums nāca klajā ar šo ... jūs puiši tiešām ieži!

 23. Liels darbs, un es mīlu savu programmatūru. Jūs padarīt šo visu procesu tik daudz vieglāk darīt. Tas būs noderīgi nākotnē.

 24. Apsveicu ar jauno kontu vadības sistēmu. Tas ir tiešām liels! Vai atbalsta sadaļā jāapvieno ar šo jauno sistēmu? Šobrīd ir nepieciešama atsevišķa reģistrācija.

 25. Great Work Atkal ...

  Mīlu garus jums ir, lai jūsu klientiem un tagad Affiliates arī!

  Paldies visiem jūsu atbalstu, un saglabāt labu darbu, kas ...

  Sanjay Gupta

 26. Joprojām izmantojot bezmaksas dalību, un tas ir ļoti noderīgi, plānojot, lai uzlabotu to apmaksātu dalību, es brīnos, cik daudz tas maksā tagad.

 27. Es domāju, ka es varētu vienkārši atstāt saiti uz jūsu konta lapā, jo jūs aizmirsāt, lai vienu :-)

  http://www.noblesamurai.com/account/

 28. Mēs jūs mīlam puiši, vienmēr GREAT stuff. Top notch Video Training jūsu produktiem, ar nedaudz extra, katru reizi ... Paldies

 29. Great uzlabošanas puiši ..

  Vienkārši izveidot savu kontu. Lietas notiek tik daudz vieglāk, jo īpaši, kā es pārformatēt manu cieto disku diezgan regulāri un bieži vien aizmirst, lai atinstalēt manu kopiju tirgus samuraju ..

  Brilliant atkal strādāt!
  UK Internet Marketings pēdējā blog post ... Top padomi par Izvēle Good Domain Name Boost SEO klasifikāciju

 30. Lovin jaunu rumbu .. Tas noteikti gatavojas veikt navigāciju starp diviem daudz ērtāk.

  Man ir viens jautājums Alex un NobleSam apkalpes ... Kāds ir iemesls, lai "atjaunotu manu aktivizēšanu" tab?

  Un atvainojos jau iepriekš, ja tas jau ir atbildēts kaut kur, es nevarēju atrast labu atbildi :)

  Paldies vēlreiz Alex par info jums piegādāt ...

  Cheers no Wyo