Best Kept Secret į rinkos Samurajus

Dalintis Button

SEO Blueprint Taigi jūs radote puikią raktažodį - Jis gavo gerą eismo lygių, didelės komercinės vertės ir tai labai susiję su produkto ar paslaugos, kad jūs turite parduoti.

Panašiai skambanti laimėtojai?

Na - gal ...

Matote didžiausia klaida, kad naujos interneto verslo savininkų, kad yra tai, kad jie pasirinkti raktažodžius, kurie yra tiesiog per sunku rangas!

Tai SEO ekvivalentas mažą 80-svaras Chuchro einame prieš Mike Tyson - Jie tiesiog neturi šansų!

Kas blogiau yra tai, kad daugelis naujų svetainių savininkams, kad jie gali laimėti, jei jie tiesiog sunkiai dirbti pakankamai, kad jie įdėti savaites ir savaites rankų darbo, bet dar nieko negauti.

Kiti bando laimėti SEO mūšį įdarbinant Užsakovai sukurti Nuorodos jiems, bet po išlaidų tūkstančius dolerių, jie dažnai supranta, kad jie jau bando laimėti neįmanoma mūšį, o visi pinigai jie praleido jau visiškai iššvaistytos ,

Norėdami įsitikinti, kad jūs nepatenka į šių bendrų spąstus, jums reikia sužinoti, kaip įvertinti tikrąją konkurenciją savo nišą.

Dabar ką daryti, jei ten buvo dar vienas žingsnis po žingsnio BLUE PRINT kad jums sako ne tik kaip stiprus jūsų konkurencija, bet ir ką jums reikia padaryti, kad jis nurungs juos?

Jūsų SEO Blue Spausdinti

Geros naujienos yra tai, kad ši BLUE PRINT egzistuoja ir viskas, ko reikia, jau yra pastatytas į rinkos Samurajus yra SEO Konkurencijos modulio.

Bet tik saujelė SEO iš tikrųjų žino apie tai.

Iš tiesų, tai turbūt būtų teisinga teigti, kad tai yra Best Kept Secret į rinkos Samurajus.

Ir kas tikrai cool kad ši galinga funkcija tik gavo didelį postūmį į rezultatus, o tai reiškia, galite dabar sistemingai griauti savo konkurentus greičiau nei bet kada anksčiau!

Štai kaip tai veikia

Mes ką tik sudarė sandėrį su Majestic SEO, apie didžiausių ir dažniausiai atnaujinamas atgal pasaulio nuorodą bazėje savininkams.

Tai reiškia, kad dabar mes galime analizuoti Atgalinės nuorodos į jūsų svetainę, ir jūsų konkurentų svetaines greičiau nei kada nors anksčiau.

Drąsiai, kas naudojama imtis 10 minučių, dabar per kelias sekundes!

Norėdami parodyti jums, kaip tai galinga funkcija veikia ir jums per jūsų SEO BLUE PRINT, mes kartu sudėjus vaizdo įrašą, kuris atskleidžia, kaip galite taikyti tai savo verslą dabar.

Mėgaukitės!

Dr Anthony J. Fernando yra gerbiama interneto rinkodaros ekspertas, ir vadovas Sensei iš mokymo metu Noble samurajus.

Anthony parašė 3 postą (-us) už Noble samurajus

118 Responses to "Geriausias saugo paslaptis rinkos Samurajus"

 1. Ačiū vaikinai,

  Tai PR analizė atnaujinimas yra tikrai didelis ir video Breaking veiksmus nustatytos SEO Blueprint daro ką labai paprasta.

  Linksmų Kalėdų ir visi Naujieji Metai geriausias visiems ten.

 2. Tik vienas žodis .. Awesome.
  Tai daro MS geriausias Raktažodžių įrankis rinkoje.
  Laimingas klientas.


  Barry Turpin atsakė:

  Visiškai sutinku su kitais, nuostabus gabalas programinės įrangos.

  Baz

 3. 3
  Apie 25 gruodis 2011 ne 00:55
  Kevin sakė:

  Greitas klausimas dėl PR ir puslapių nuorodų skaičių. Jeigu dalyvis turi iš PR4 puslapyje atgalinę bet yra daugiau nei 1000 nuorodų išeiti tame puslapyje tai tikrai verta vyksta po nuorodą.

  Radau keletą straipsnių, kurie suteikia tam tikrą skaičiavimo PR rezultatą iš tinklalapio nuoroda ir supaprastinta jo tikslas tokią lygtį -

  PR svoris Puslapis / skaičius siunčiamųjų nuorodų Puslapis - 15%

  PR Svoris Taškai
  PR 0 = 1
  PR = 5 1
  PR 2 = 25
  PR 3 = 125
  PR 4 = 626
  tt

  Aš žinau, tai yra supaprastinti skaičiavimą, bet kas yra jūsų mintys šiuo klausimu ir suprantu puslapio balas net teisinga?

  Ačiū,
  Kevin

 4. Didžiosios paštu! Rinkos Samurajus yra nuostabus įrankis, bet svarbiausia tikrai turės imtis veiksmų! Dėkojame!

 5. 5
  Apie 25 gruodis 2011 ne 03:01
  Bill sakė:

  Jūs vaikinai yra nuostabus. Koks puikus atostogų dovana!

  Laikykite mokymo filmai ateina ... jie taip naudinga ir motyvuojanti. Jei turite rinkos Samurajus ir Samurai straipsnis, kaip tu galėjai nedominuoja savo nišą 2012 ???

  Linksmų švenčių visiems, ne Noble samurajus!

  Vekselis

 6. Ne tik įrankis yra vienas iš geriausių aš naudojamas per pastaruosius 5 metus, bet atnaujinimai yra labai sveikintina. Dauguma kompanijų pradeda kaip zuikio ir tada išmirs. Šie filmai yra nustatyti aukštus plotas vartotojo švietimo po pirkimo. Man tai svarbiausia. Atsižvelgdama įrankį, o ne naudojant jį į visą funkcija atliekomis. Šie filmai pašalinti tai. Puikus darbas! Ketina peržiūrėti šį video įrašą dabar.

 7. Rinkos Samurajus lengvai ir svarbiausia priemonė mūsų SEO rinkinį. Be jo kiekvienas projektas užtruktų 10 kartų, kol pradėti ir pamatyti rezultatus.

 8. Ačiū vaikinai už tolesnį atsidavimas gerinimo savo produktą. Tikrai puikus stuff !!

 9. Aš šiuo metu naudoja samurajus straipsnis ir rinkos Samurajus Thank you so much už šias priemones ir jų dar svarbiau, kaip jomis naudotis instrukcija. Viskas didžiausias programinės įrangos pasaulyje yra nenaudingas, jei ne visiškai suprantama ir naudojama jai galo. Šie įrankiai yra dažniausiai naudojamas / pasitikėjo mano rinkodaros įrankių dėžė ir po naujausio 5 iš mano 6 elektroninės komercijos svetainės pakilo page rank taip turiu daryti kažką paieškos kaip.
  Ypatingą padėką dr Anthony J. Fernando jūs puikią vaizdo!
  Steven Barnhart
  Smartshops LLC

 10. Я живу в Украине и веду несколько веб-проектов в поддержку нашего семейного бизнеса .Мы работаем на маленьком и очень конкурентном рынке г. Киева. С помощью Вашей программы я получила все нужные мне данные о ссылках и конкуренции буквально за несколько минут. И это для микроскопического в рамках мировой сети рынка! Это действительно подарок к празднику. Спасибо Вам и успехов в наступающем году!

 11. Labas Anthony,

  Tai buvo puikus mokomasis video, ir aš sutinku su apgrąžos inžinerijos konkurentas Atgalinės nuorodos sąvoka. Ką aš kovoja su, tačiau, yra prielaida, kad mes ketiname būti gauti tą patį PR nuorodą. Tiesą sakant, visas procesas atrodo šiek tiek per-supaprastintą.

  Atsižvelgiant į blogspot dienoraštis apie Scrapbooking atveju, jei tu iš tikrųjų parašyti Svečias Pranešimas, nuoroda į jūsų svetainę, greičiausiai nebus iš PR3 puslapyje ... .it turbūt būtų PR0 puslapis, jei ji buvo naujas pranešimas. Kad po puslapio tuomet turėtų būti susieta su (viduje ir išorėje), turi tam tikrą populiarumo lygį, arba kad tą vieną pareigybę vertės niekada gauti į PR3.

  Taigi, nors svetainė gali būti garbingas domeno institucija, puslapis institucija vis dar yra gana žemas (arba nereikšmingas).

  Pats su Squidoo Lens puslapyje. Jei aš įsteigti vieną šiandien, tai nebūtų PR4 puslapis. Aš turiu sukurti šį pasitikėjimą ir autoritetą, laikui bėgant, ir dabar aš skiedžiant mano SEO pastangas nuo mano pagrindiniame puslapyje (taip, tiesa?).

  Ar galite detaliau daugiau, kaip jūs specialiai įveikti šį scenarijų?

  Ryan
  Įkūrėjas pearanalytics.com

 12. Labai vertingi ir labai vertinama pridėjimo vaikinai - taupo laiką ir pinigus per taip nėra realus poreikis prenumeratą Majestic SEO toks išsamumas dabar.

 13. Ak ... Dėkojame milijono.
  Maniau MS yra miręs ir jus vaikinai buvo užimtas su AS, bet aš klydau.

  Ačiū jums dar kartą.

 14. 14

  Tai tikrai great.Thanks

 15. Sveikiname, šiame vaizdo įraše, bet norėčiau jį pamatyti ispanų, prašome, aš esu jūsų svečias Ispanijos

 16. Nice video ir puikus specialistas skambus garsas. Ką mic taikote Antaną?


  Warwick atsakė:

  Labas Ankur.

  Tai Blue mikrofonai Yeti USB

 17. Rinkos Samurajus yra puikus įrankis, skirtas tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams.

 18. Sveiki dr Anthony
  Myliu tą liūtas istorija.

  Ačiū už lakuotais vaizdo.
  Aš padaryti gerą darbą už puslapyje SEO, bet aš kovoja už atvykstamąjį nuorodos.

  "Mes ką tik sudarė sandėrį su Majestic SEO, Didžiausios ir dažniausiai atnaujinamas atgal pasaulio nuorodą bazėje savininkams."
  Tai tikrai padės.

  Turėti gerą šventę ir tikimės daugiau Vids naujų metų.

 19. 19
  Apie 25 gruodis 2011 ne 05:18
  Dovydas tarė:

  Ok, nekilnojamojo skelbimu, ne darbuotojas. Aj dar kabo ant daugelio procesų net susisiekus paramos daug kartų. Majestic yra didžiulis sena duomenų bazė su neveikiančias nuorodas ir kitus negatyvus. Aš vis dar havent rasti protingą atgalinę sw. Jei ms, būtų debesis tarnyba sw būtų neįtikėtinas. Norėčiau mokėti iki $ 60 mo tai. $ 60 x kiek esami klientai ?! Ms plz plz padaryti tai sw neprilygstama. Thx

  Apie
  Dixon atsakė:

  David, aš ne Majestic direktorius. Tai skamba kaip jei naudojama sena duomenų bazė, Majestic. Mes tokį vieną "istorinių" šių dienų. Rinkos Samurajus yra mūsų absoliutus naujausių duomenų, kurie apima mūsų "šviežio" indeksą. Bet kokios nuorodos ne "reseen" viduje 30 dienų pasitraukti iš šviežių indeksą. Vargu senas. Jis atnaujina iki 3 kartų per dieną.

 20. puikus video. gal galėtumėte spręsti keletą taškų?

  Jūs minėjote DMOZ laikomas kaip galintis už nuorodą ... Ar DMOZ ar gov arba EDU nuorodos tikrai neįgyja daugiau įgaliojimų nei kitos tos pačios PR svetainėje?

  Jeigu į didėjantį SERP padėtį pastangos traktuoti dėmesio skiriant lyderis ar tik žengia priešais kiekvieną vietą virš sistemingai?

 21. Labai ačiū Anthony, mes tikrai praleidau PR analizės variantą, pagaliau mes labai malonu gauti jį atgal. Visada vertiname Jūsų bendradarbiavimą.

 22. Ačiū Anthony, tai puiki naujiena, aš nežinojau, kad jis būtų taip paprasta sužinoti, ką mano konkurentai daro, aš dirbsiu per visas mano svetainėje puslapius per tam tikrą laikotarpį.

 23. Didžiosios Vaizdo .. linkėjimai .. turi!

 24. 24
  Apie 25 gruodis 2011 ne 05:53
  Jennifer sakė:

  Puikus video, ačiū. Laukiame jūsų pagalbos.

 25. Tai yra tai, ką aš laukėte! Welcome !! :)

  Pacientai yra dorybė! Tai tiesa! ;)

  Buvau mokama narys / vartotojas Rinkos Samurajus nuo 2008 pabaigoje, manau (arba ji buvo '09?)

  Bet kokiu atveju, Love you guys, ir vertiname visų savo sunkų darbą!
  Aš tikiu, kad jūs vaikinai gauna piktas laiškus kartkartėmis kai "Google" atnaujinimas ar Yahoo tiesiog "atsiteisti" ... Bet aš noriu, kad žinotų, kad "tai" Klientas supranta ir kantriai (gerai, 99% laiko : P )

  Ačiū Nobelio Samurai!

  Gary Andersonas II

  PS Ar Samurai straipsnis atvira vėl? Ji buvo uždaryta, paskutinį kartą aš patikrinti ... manau galėčiau eiti ieškoti sau ar ne? : P

 26. 26
  Apie 25 gruodis 2011 ne 06:08
  Jay Couture sakė:

  Jūs visi supakuoti vertę kiekvienoje situacijoje! Ačiū už puikius pamoka apie SEO ir Atgalinės. Džiugu, kad būtų galima gauti "vieną iki" ant konkurso.

  Linksmų švenčių ir klesti Naujieji Metai!

  Jay Couture

 27. 27
  Apie 25 gruodis 2011 ne 06:11
  Pat Walsh sako:

  puikus video, Theres daug naujų prietaisų ten, bet jie vis dar "t gauti arti MS

 28. Padidėjimas MS greitis yra tikrai gera naujiena. MS jau taupo šimtai valandų raktažodžių tyrimų ir, jei greitis yra iki 10 kartų greičiau jis bus daro mane labai laiminga vyro.
  Ačiū SM ir ačiū Antaną informaciniams ir profesionalių TUTS ...

 29. Oho, taip daug "ačiū yra" jums visiems
  išleisti šį įrankį !!

  Tai bus tikrai padės padengti tai
  SEO žingsnis super greitai. Nice.

  "Varstymo iki mano sportbačiai, todėl galiu
  paleisti su liūtais ... haha. "

  Linksmų Kalėdų vaikinai ir ačiū!

  Franko

 30. Priemonė yra puikus! Dėkojame už Blueprint!

 31. Meilė daro žingsnis po žingsnio procesas, kaip gauti savo svetainę įkopti į paieškos eiliškumą.

 32. Sveiki!

  Ačiū už puikų paaiškinimą naudojant MS konkurencijos analizė. Vieninteliai klausimai - ar yra duomenų Majestic SEO Nemokama arba mokama variantų? Žinau, kad, priklausomai nuo, kad jie siūlo įvairaus gylio Atgalinės. Labai svarbus klausimas.

  Ačiū!

 33. Ačiū Dr Anthony už didelį paaiškinimą.

  Šis naujas priedas prie MS siūlo vieną pranašumą MP vietoje.

  Taip pat puikus analogija su Lion istorija.

  Dėkui

  Willie Robertson

 34. Tai buvo puikus, daug išmokau dar kartą! Just got savo rankas ant MS ir dar suprasti jį, bet viskas atrodo šauniai patogu dirbant savo SEO. Linksmų Kalėdų jums per daug!

 35. Išsaugotos Anthony! Aš tikrai džiaugiuosi, vaikinai DID nuspręsti sukurti šį vaizdo, o ne tik atnaujinti programinę įrangą be papildomų detalių. Tai tikrai padės mums konkuruoti dėl mūsų svetainėse ir mūsų klientų svetaines per daug!

  Linksmų Kalėdų!

 36. Būdamas iš Afrikos Mylėjau savo Lion istorija!

 37. Merry Xmas į Noble Samurai komanda. Tinkamai įspūdį visose tos valstybės narės daro raktažodį ir atgalinę tyrimus. PR analizė modulis mokymas yra puikus. Tiesa Australijos išradingumo ir velniškai geras produktas.

 38. Linksmų Kalėdų ir Laimingų Chanuka Noble Samurai. Ačiū už ankstyvą dovana, nuostabus atnaujinti į rinkos Samurajus, tik išlaiko suteikiant!

  Mokomoji video jeigu yra awesome taip pat. Nice SEO koncepciją, naujas interneto rinkodaros ir taip pat puikus įrodymas, kad naujos funkcijos skirtos patyrusiems rinkos Samurajus vartotojams / tikinčiųjų!

  Be to, kelias integruojant Majestic SEO duomenys po daug tikimasi pensiją Yahoo! Svetainės Explorer.

  Linksmų Kalėdų ir Laimingų Chanuka visiems !!

 39. Vaikinai ketinate padaryti mano Kalėdos labai linksmai vienas. Aš negaliu gauti geresnį Kalėdų dovana. Nuo tada Yahoo palaipsniui savo siteexplorer nuorodą, man buvo įdomu, kaip aš pavyks atlikti tyrimus.

  Antra klipą paaiškino labai paprastai, bet tiesiai į priekį būdu ir nuo ko turėčiau pradėti daryti patarimus praktikoje iškart galiu.

  Kai kurie žmonės yra tiesiog talentingas paaiškinti dalykus, todėl aš norėčiau pasveikinti Dr Anthony už tai, kaip jis paaiškino.

  Linksmų Chritrmas ir labai laimingų Naujųjų metų su jumis!

 40. 40

  Thanks a lot. Tai puiku. Aš ką tik atnaujinti rinkos Samurajus.

  Linksmų Kalėdų! Linkiu Happy Holidays ir sėkmingų Naujųjų metų!

 41. 41

  Puikus video! Tai tikrai padės man gauti maksimalią naudą iš rinkos Samurajus.

 42. Puikus video. Į atnaujinimus Marketsamurai yra nuostabus. Puikus produktas už SEO ir generatoriaus svetainės lankytojų.

 43. Hmm, nepastebėjau, kad PR analizė atėmė. Turite žiūrėti video dabar ir atnaujinti Market Smurai. Linksmų Kalėdų visiems!

 44. Nereiškia, kad lipti ant kieno nors elnienos maisto, bet kai aš pažvelgti į mano Atgalinės ataskaitos, matau, kad mano didžiausias PR reitingą Atgalinės nuorodos yra "nofollow". Kai žiūriu į konkurento nuorodos, kai apatiniame PR reitingą nuorodos nėra rel'd - tad manyta vykdoma daug daugiau svorio.

  Kaip nofollow / tolesnis statusas nuorodą įvertino - ar tai?

 45. Tai yra awesome. Aš tai tikrai, Anthony, jūs tiesiog išgelbėjo mane valandų valandas darbo!

 46. 46
  Apie 25 gruodis 2011 ne 10:49
  Frankie sakė:

  Galiu pasakyti tik WOW, tai yra būtent tai, ko man reikia. Aš naudoju naudoti WebComp Analyst kol Yahoo nusprendė uždaryti savo paslaugas ir aš neturėjo clue, ką aš buvau ketinate daryti, kol aš pamačiau šį vaizdo įrašą.

  Tai puikus ir tikrai yra daug geriau, nei metodų aš prieš. Dėkojame už šį puikų Kalėdų dovana.

 47. tai yra puikus - Aš naudoju šią funkciją labiausiai ir labai patinka tai - didelis darbas ir linksmas Xmas

 48. Puikus įrankis. Aš tik girdėjau apie jį čia. Pradėjo jį jau.

 49. Didžiosios papildymai ir pasikeitimas ir, kaip įprasta, neįvykdyti mokymo Anthony. Matau iš savo posto jis Kalėdų ten Oz. Best Wishes Vidurinės Ontario į visas Noble Samurai komanda. Turėjau šį produktą daugiau nei 3 metus, ir naudoti jį, kaip "Apple" gali pasakyti, jis tiesiog veikia.

 50. Tai puiki vaizdo PR ir kaip tai veikia, naudojant atnaujintą PR funkciją, laukiu naudojant jį, Ačiū!

 51. Nice info, aš būsiu imtis veiksmų šių SEO žingsniai.

 52. Aš negaliu laukti, kad jį išbandyti. Turiu pasakyti jums, vaikinai išlaikyti dirbame, siekiant pagerinti rinkos samurajų tai yra puiki investicija.

 53. Gerai, kad atgalinę tikrintuvo grįžo. Aš turiu klausimą dėl to vaizdo: kaip galite nugalėti savo konkurentą naudojant tuos pačius ryšius ir tą pačią strategiją, kaip jis?

 54. Dr Anthony ir komanda: Labai ačiū visiems jums pastangas padėti mums padaryti mūsų verslo sėkmę!

 55. Labai ačiū už sunkų darbą ir gražus video.

  Linksmų švenčių visiems, ne Noble samurajus!

 56. Puiku! Mylėti jį!
  ir kas toliau? Žinok didelį darbą!
  Ačiū,
  Scott
  Linksmų Kalėdų visiems ir turėti klestinčią Naujųjų Metų!

 57. Kaip visada geras švietimo video iš rinkos Samurajus.
  MS yra atgal kaip vieną iš geriausių SEO įrankiai. Jei galėtumėte turėti tik SEO įrankis, tai turėtų būti jo :-)

 58. Labai geras ir informatyvus video. Nuostabus kėlimo, rodantys "mėlyna spausdinti" į nuorodą pastatas, kad aš tikrai bus tokia, kad užgniaužtų konkurenciją

 59. Good stuff! Ačiū. Linksmų Kalėdų.

 60. Didysis atnaujinimas. Taupomas laikas, pinigų taupymo ir daro MS geriausias rinkodaros įrankis ten.
  Patinka, kaip jus vaikinai visada tu pirštą ant pulso.

 61. Mačiau daugybę video, susijusius su interneto rinkodaros bet turiu sąžiningai pasakyti, kad vaizdo įrašus iš VN, ypač dr Anthony J. Fernando yra geriausias; jie aiškūs, tikslūs, informatyvus ir beveik idiotas įrodymas. Gerai padaryta.

 62. Ačiū Dr Anthony ...
  nesudėtingas informacija yra labai naudinga ir vertinga

 63. Skrybėlės ne į komandos tai puiki Kalėdų dovana. Vėlgi dar vienas žingsnis, priimant šią programinę įrangą, net geriau. Tai viena iš SEO įrankiai aš tikrai pasitikėti Po! Linksmų Kalėdų beje!

 64. sveikinimai apie lakuotais atnaujinti esamo gera programa. Su tokiu papildymu galiu gauti visą reikiamą informaciją iš 1 programos, o ne eiti atgal ir ketvirta tarp 3 skirtingų programų gauti viską, ką reikia padaryti sprendimą.
  ačiū, išlaikyti gerą darbą

 65. Dr.Anthony Fernando Noriu padėkoti jums už puikią pamoką ir linkime sėkmės Šventės.
  ačiū

  Michael

 66. Rinkos Samurajus yra vienas iš geriausių įrankių Aš įsigijo pastaraisiais metais. Aš ypač vertiname followup numatytą rengimą. Vien tai leidžia verta investuoti

 67. Tai gerai. Buvau ją tikrindami vakar su klientu ir tai tikrai įspūdinga. Jūsų filmai yra tikrai puikus!

 68. Amazing ......
  Maniau, kad tai funkcija bus negyvi. Aš tik noriu užduoti vieną klausimą. Vaizdo įrašų puslapyje (memorablescrapbooking.com) turi 6,274 BLP bet kada tirti su "PR analizė", kad atgalinę sumą tik 911. Kuo skiriasi? Kas yra teisingas skaičius Atgalinės iš to puslapio?

 69. Šiuo metu aš į nemokamą versiją, tačiau po žiūri šį vaizdo įrašą Esu įsitikinęs, kad man reikia šį įrankį, kad būtų sėkmingas interneto marketing.my esamus raktažodžius manau yra per sunku reitinguoti.

 70. Ačiū už vis PR analizę atgal ir dirbti. Aš tikrai praleidote. Rucińs tavo komanda.

 71. Tai patobulinimų, kad mes tikrai nori pamatyti natūra. Aš laimingas, kad vienas iš jūsų klientams!

 72. Labai įspūdinga ir aiškus vaizdo apie atgalinę analizės procesą. Meilė rinkos Samurajus. Aussies žinoti, kaip sukurti awesome programinę įrangą.

 73. Labai naudinga informacija džiaugiuosi kilniais Samurai vietoj kitus įrankius

 74. Taigi, ką tiksliai reiškia šis naujas duomenų atstovauti?

  Nuorodų skaičius analizuojami išaiškinimas neturi jokio akivaizdaus ryšio su nuorodų išvardytų BLP arba bld vertės (arba šviežių ar istorinės indekso) skaičius.

  Tikrai, jei duomenys yra iš Majestic SEO ir pati duomenų bazė naudojama BLP ir BLD vertybių, šie skaičiai turi būti vienodos?

  Nors tai malonu turėti šiuos duomenis atgal, jis vis dar ne itin naudinga, kol aš žinau, ką aš žiūriu.

  Pavyzdžiui, leidžia manyti svetainę su kai kuriais labai aukštų valdžios ryšius pastatyta daug mėnesių prieš (kurie yra atsakingi už svetainės aukštą reitingą), kuris buvo tik pastato apatiniame administracijos perdavimo pastaraisiais mėnesiais.

  Jeigu duomenys būtų grįžimas iš naujojo atgalinę analizės funkcija buvo tik iš šviežių indeksą, tuomet tai nebūtų atsižvelgta nuorodos, kad iš tikrųjų padeda svetainė reitingą.

  Daugiau informacijos Būtų puiku, prašome ir uz tai, kad kūrimo darbai grįžti prie programinės įrangos, kad valstybės, kurioje jis iš tikrųjų naudinga dar kartą! :)

 75. Tiesiog turėjo į naują SEO konkurencijos analizė puslapyje rinkos Samurajus išvaizdą. sveikinimai visiems! Tai labai naudinga funkcija programinės įrangos. Iš tiesų, jei tai buvo viskas, rinkos Samurajus padarė, jis vis tiek būtų verta prašoma kaina.

  Linksmų Kalėdų visiems ir ačiū už priėmimo MS pirmaujančių SEO paketas. Tikimės, kad jūs turite dar daugiau goodies sustatyta mums 2012!

 76. Esu tikrai sužavėti, kiek laiko, kad rinkos Samurajus yra išgelbėti mane.

  Ačiū!

 77. 77
  Apie 26 gruodis 2011 ne 06:25
  Jmichael @ Mobili tekstas Rinkodara sakė:

  Tai vertinga informacija, ir padės man gauti daugiau iš savo interneto rinkodaros pastangų. Aš naudoju MS kelerius metus dėka savo programinę įrangą galėjo reitinguoti kai kitaip kietieji nišos. Tikiuosi, kad ji gauti dar geriau dabar. BTW savo mokymo filmai visada teikti geros kokybės mokymą ir informacijos! Ačiū!

 78. Vaikinai niekada nustoja stebinti mane !!! Vos aš manau, kad jūs turite teisę į visas mano užklausų atsakymus ... kad jūs pridedate kažkokį kuri leidžia, kad daug geriau.
  Ačiū už Jūsų nuolatinę puikių pastangų.

 79. Neblogai žmonės pradedate su savo interneto SEO, norėčiau aš padariau kad ši išteklių natūra, kai aš pradėjau. Net jei yra kitų veiksnių, turinčių įtakos reitingą daug, tai gerai, kad gauti tvirtą pagrindą ir šis vaizdo įrašas darbą.

  btw linksmai Xmas visiems :)

 80. Dar kartą ačiū už šią vertingą informaciją. Esu naujas į sudėtingą "žaidimo / mokslas" SEO tačiau jūsų video ir vadovėliai yra ją suskirstyti į mažesnius ir paprastus veiksmus.

  Linksmų švenčių!

 81. Backlinking nėra vienas iš mano stipriąsias puses, tačiau tai nereiškia, kad būtų lengva rasti, buvo Būčiau gauti mano Atgalinės iš pagerinti savo reitingą.

 82. Ši informacija yra labai vertinga, bet aš manau, kad jūs galėsite įdėti pernelyg daug dėmesio į Atgalinės ir turiu paminėti, kad tai tikrai svarbu konstanta pridėti daugiau turinio į savo svetainę (aš ne naudoti tą daiktą Samuray) ir taip pat gauti gerą vidinę struktūrą ,
  Dar kartą ačiū, puikus video bty ..

 83. Kodėl tarp BLP ir veikia PR analizė prieštaringumas?

  Aš išbandyti keletą kartų ir matau asmenybės kaip BLP iš 596 ir Total nuorodos PR analizė 53.

  Kaip jums abi duomenų grupės iš Majsetic SEO, should jie būtų tos pačios vertės, kaip jūs analizuoti visas Atgalinės?

  Linkėjimai
  Richard

 84. Iš tiesų viena iš geriausiai saugomų paslapčių, puikus įrankis!

 85. Jūs vaikinai yra nuostabi! Labai patinka, kaip aiškiai galite pateikti savo pamokas. Labai ačiū iš naujokas.

 86. Ačiū už šį video ir atnaujinimo, Anthony. Man labai patiko analogija išvedei iš "Liūto Fable". Laukiame naudojant rinkos Samurajus ir naują patobulintą PR analizės funkciją.

 87. Na ... nieko naujo, priemonė yra ta pati, bet, laimei, greičiau!
  Geras patobulinimas, dėka.
  Have a nice atostogų!

 88. Labai ačiū už jūsų puikias idėjas.
  Labai geras Blueprint.
  Mokausi visada kažką naujo iš Jūsų.

 89. Esu naujas SEO ir rinkos Samurajus tikrai buvo labai veiksminga priemonė man. Aš myliu šį naują analizės įrankis ir bus naudojant jį nurungs mano konkurse!

  Ačiū!

 90. Aš tiesiog ieškote šią funkciją, prieš kelias dienas. Puikus laikas! Man patinka savo vaizdo įrašus, stebėjau juos vėl ir vėl į MS dojo. Jie yra aiškūs ir žingsnis po žingsnio be technologijų kalbėti daug. Būdas eiti!

  Klausimas: Kai aš pažvelgti į SEO konkursą puslapį matau "numerį" už puslapio Atgalinės. Tačiau, kai aš žiūriu į tą patį puslapį į "PR analizė" Atgalinės skaičius daug mažesnis. Aš darau kažką negerai, ar vis dar priežastis?

 91. Malonu matyti, kad rinkos Samurajus yra atgal. Ši funkcija yra labai galinga. Bet, kaip ir dauguma įrankių, turite "naudoti" jį.

  Dėkojame už vaizdo, Dr Anthony. Ir ačiū už samurajus straipsnio priminimas. Aš tikrai turiu į ją pažvelgti.

 92. Hi Market Samurai,

  and thanks for bringing it all back!

  Was starting to stress over the Yahoo SE that was so powerful.

  Ever thought about taking over the YSE? You guys must be big enough by now?
  It is so difficult analysing a site while browsing now – any plans there?

  Keep up the great work, you make my life/business so much easier.

  Cheers,

  Greg

 93. Thanks again for another informative video…and great to see the back link analysis…an awesome tool.
  Looks of ideas to help 2012 be a more successful year thanks to Market Samurai and hard work :)

 94. Thank You so much for the update,
  this software gave me a boost in my seo strategy from day 1 i begun to use it and i can't explain how much i am gratefull,
  i can't imagine now that it will be also better :)

 95. Another excellent video Anthony, learned so much and I'm extremely happy that PR Analysis is back! Wishing you all a Merry Christmas and Prosperous New Year. This is coming from a happy and proud owner of Market Samurai!

 96. This is just so great a tool.

  I'm really impressed by the speed!

  I'm just so glad that this module is up and running again! Awesome work!!

 97. Dr. Anthony,
  Wow, having the Majestic SEO PR link data incorporated into Market Samurai is terrific! I'm glad I bought Market Samurai!! Thank you!

  Sincerely,
  Brian

 98. Phenomenal post guys,
  Great idea to revisit the entire process instead of just updating us on the feature, and putting together a easy action plan. About the only thing you could do to make this post better is to have a printable PDF action plan that we could print out.

  Once again Majestic post!

 99. Love your work guys, this is going to be an invaluable tool!

 100. Thank you for this, clear and concise as ever. Saved me $30 a month and a load of work. Keep up the fantastic work.

 101. Great video Anthony, really helpful and I love that new PR analysis. Fantastic!

 102. For those who are asking about the apparent discrepancies in the numbers –
  Note that SEO Competition only checks a certain number of backlinks in depth – 1,000 by default, and you can reduce that number (though there's less reason now that it's so fast).
  In the event any of them are duplicates of each other, they won't be listed. This is why the numbers in the PR/Anchor Text Analysis tool won't always match up with the totals.

  We are looking into whether there are better, clearer ways to present this information! Any further questions, please contact support@noblesamurai.com

 103. After having Market Samurai for a couple of months I wasn't confident how to exploit great links, but now this video has shown me how I can build my business by using my competition.

  This is TRULY brilliant customer service!!

  Thanks

  William

 104. Ačiū Anthony,

  Tai gerai, kad pamatyti šį modulį yra ir veikia dar kartą!

  Linksmų švenčių visiems, ne Noble samurajus!

 105. 105
  Apie 28 gruodis 2011 ne 10:15
  Alex Standiford sakė:

  Ačiū už pasidalinti tai. Tai tiesa! Mačiau daugybė žmonių, kad tą pačią klaidą. Aš paprastai turi "tai per daug gerai, kad būtų tiesa" prielaida kol Pavarčiau kiekvieną duomenų Avenue raktažodį.

 106. Fantastinis vaizdo ir tikrai puikus rinkos Samurajus "paslaptis" verta. VN turi mums labai padėjo iki šiol. Žinok geras darbas!

 107. 107
  Apie 29 gruodis 2011 ne 07:08
  Kevin sakė:

  Turėtumėte patikrinti šį vaikinai vaizdo apie tai, kaip jis naudoja rinkos Samurajus - gana įdomių dalykų!

  http://youtu.be/_Rww1AUFKCo

 108. Rinkos Samurajus yra mano numeris 1 priemonė IM ir vadovėliai yra geriausias.

 109. Vertinu atnaujinti elektroninio pašto adresą, kad Įspėti mane prie jūsų puikius patobulinimus, taip pat lengvai sekti ir informatyvus video.

  aristokratiškas

 110. Ačiū už kitą labai tiesiai į priekį, informatyvus video.

  Aš taip pat pastebėjau, kad vėlesni PR / inkaro paieškos atrodo jau yra įgyvendinamos, pirmasis tinklalapis buvo patikrinta. Ar tai reiškia, MS atrodo šiam duomenys visuose dešimtuką sąrašą svetainių vienu metu?

 111. 111

  WOW ... tai laikas negali būti geriau, aš ką tik gavo naują klientą, kuris nepatenkintas dabartiniu SEO programą ir nusprendė pabandyti kažką naujo ... MANE! - Labai ačiū už jūsų didelį darbą.

 112. Aš ieškojau nuomones apie rinkos Samurajus ir jūsų svetainė buvo pirmame puslapyje. Neseniai aš tik nusipirkau kursus skatinti Amazon produktų ir rinkos Samurajus nuorodą paminėjo autoriaus tačiau kaip alternatyva. Iš viršaus savo aprašymą, aš dabar gali suprasti, kodėl ir ką autorius bando mus moko naujokai apie SEO eismo.

  Ši rinkos Samurajus įrankis naujokams būtina!

  Thanks & Naujųjų Metų 2012

  Shahril

 113. Dėkojame už pranešimą. Sutinku, kad atvirkštinės inžinerijos yra vienas lengviausiai gauti kokybės atgalinę nepaisant turime rasti, ar rezultatai yra vykdytinas, ar ne. Radau vieną svetainę su geros kokybės atgalinę bet visi jie padaryti ant privataus tinklo ....

 114. Aš naudoju MS metams. Man tai patinka! Ačiū vaikinai ir Naujųjų Metų!

 115. Dar vienas puikus ir gerai paaiškino eductaional perlas iš Antano. Aš tiesiog myliu, kaip jis skyla dalykų žemyn į paprastą, lengvai virškinamas gabaliukus, kurie gauti tiesiai į tašką, be paminkštinimas. Aš sumokėta gerus pinigus SEO produktų ir informacijos, kurios nėra ant įžvalgomis čia pristatytų pleistras. Labai ačiū už vertę Jums ir toliau duoda. Naujųjų Metų.

  Mikrofonas