OCI ir tendencijos nebeprieinami

Sveiki visi,

SEO kraštovaizdis nuolat kinta viena - kažkas, kuris tapo labai aišku, per pastaruosius šešis mėnesius, dirbančių su "Google" ir "Yahoo".

Pakeitus laikai

Du pakeitimai, kurie įvyko pastaruoju metu, deja, reiškia, kad mes turime pašalinti kai gerai mylimas ir naudojamas funkcijas.

Pakeiskite # 1: OCI yra nebeprieinamas

Microsoft Adlabs, vienas iš labiausiai mėgo, bet labiausiai nepatikimų duomenų šaltiniai Market Samurai, buvo pašalintas.

Mes padarėme šį sprendimą dėl ilgo neaktyvumo iš nugaros Adlabs svetainėje su puslapio visiškai neprieinamą savaites vienu metu.

Nors svetainė retkarčiais grįžta internetu, ilgi prastovos be informacijos ar ryšių Microsoft "paskatino mus lašas šiuos duomenis, už daugiau patikimų duomenų, gautų mūsų pačių algoritmų per rinkos Samurajus - galite skaityti Straipsnių biblioteka naudojant SEOV vietoj OCI čia .

Keisti # 2: Google Trends Mėnesio Duomenų nebeprieinami

Vienas iš pakeitimų tai įvyko be mūsų įsikišimo yra pašalinti "Google Trends duomenis iš "Google" Raktažodžių įrankis.

Galbūt jūs pastebėjote, kad pastaruoju metu tendencijos duomenys pasirodė kaip tik tuščiame stulpelyje Raktažodis tyrimų. Tai yra todėl, kad "Google" nustojo grąžinti šiuos duomenis per savo interneto Raktažodžių įrankis.

Tačiau tendencijos duomenys išliks Raktažodis mokslinių tyrimų, tačiau dabar bus prieinama paspaudę pro tendencijos skiltyje peržiūrėti savo naršyklėje duomenis.

Santrauka

Tai liūdna matyti šios savybės eiti (tai tarsi prarasti seną draugą!), Bet kaip mes priklausomi nuo trečiųjų šalių už mūsų duomenis, deja, yra labai mažai, kad mes galime padaryti apie tai.

Jei nerandate įdomių šaltinių gauti atsargines duomenis, prašome palikti komentarą žemiau, ir mes pažvelgti į jį įtraukti į rinkos Samurajus galimybių.

Dėl daugiau teigiamų ženklų, mes bus atskleisti keletas įdomių naujų funkcijų rinkos Samurajus labai greitai!

Dar kartą ačiū už jūsų palaikymą ir supratimą.

Šilti linkėjimai,

Alex Žalia

Alex "Žalioji samurajus" Žalia savo draugiškas Samurai palaikymo komandos narys, ir dažnai suteikia atnaujinimus apie naujausius įvykius Samurai dėl dienoraščio.

Alex parašė 22 pranešimus (-ų) už Noble samurajus

36 Responses to "OCI ir tendencijos nebeprieinami"

 1. Jo gaila, jūs praradote šiuos du laukus, jie buvo naudingi, kai aš optimizuotas raktažodžius mano interneto prieglobos svetainę! Žinai naudinga, nes jie vis dar daugiau nei enought būti sekasi su Market Samurai!
  Sean Breslin @ svetainės hostings paskutinį Dienoraštyje ... kūrybinis mąstymas ir plr Produktai

 2. Sveiki,

  Būtų puiku turėti šiek tiek informacijos apie tai, kada jūsų forumas bus galima dar kartą. Tai puiki vieta pamatyti kitų žmonių problemas ir tt ... Bet už tai planai?

  Nes aš tiesiog nori turėti patikimą rangas sekimo atgal ir tai padaryti mano dieną!

  Dar labai laukiu naujų funkcijų, bet prašome neprarastų daugiau senąjį! Žinau, dauguma jų yra iš jūsų kontrolės, nors. Bet kas įsitikinkite rezultatai grįžo galioja (žr. Reitingas Tracker).

  Rūpintis

  Jeffas

 3. Štai idėja: ten "Google" įžvalgos. Kodėl gi ne bakstelėkite į tai ir improvizuoti mažą piktogramą (panašiai kaip tendencijas), kad atstovas iš Insights duomenų?

  Žinau, kad tai būtų problema, ir gali įdėti pralaidumo vartojimas daug "Google" serveriuose, bet tai tik idėja (ir manau, kad "Google" galėtų dirbti apkrova, vistiek).

  Ir taip, aš pastebėsite tendencijos išnyks iš raktažodžių įrankį. Įdomu, kodėl jie nori pašalinti, kad. Aš tikrai tikiuosi, kad jis buvo ne taupyti pralaidumą vartojimui, nes manau, kad "Google" serveriai yra labai, labai galingas.
  Afrikos Mango DKs paskutinį pranešimą dienoraštyje post ... Afrikos Mango Patarimai, Weight Loss Patarimai Afrikos Mango

 4. 4
  Dėl 5 balandis 2011 prie 05:10
  Rodiono sakė:

  Ei Alex,
  Gal galite pažvelgti į šios svetainės išvaizdą http://clues.yahoo.com ? Kadangi duomenys ten atrodo labai įdomu.

 5. 5
  Dėl 5 balandis 2011 prie 18:01
  Alisa Rose sakė:

  Dėkojame už jūsų puikią programinę įrangą!

  Turiu problemų su tuščių paieškos apimtis, kai aš importuoti raktinius žodžius. Jie vis dar tuščias, net jei aš spustelėkite analizuoti raktiniai žodžiai porą kartų.

  Ką turėčiau daryti?

  Aš importuoti 2000 metu.

 6. Ačiū už atnaujinimą apie tai, jokių naujienų su kai sandorį su Majestic rūšiuoti MS vartotojams?
  Juliette @ šuns harnesss paskutinį Dienoraštyje ... Bling Bling Diamante Kalnų krištolas šunų antkakliai

 7. Jūs mums davė nemokamų naujinimų, nes mes įsigijome programą - kaip vieną naujinį kiekvieną savaitę. Programa turi būdas daugiau funkcijų nei dabar, kai aš pirmą kartą ją įsigijote prieš porą metų. Taigi, kai aš prarasti funkciją, nes duomenų šaltinis nėra patikimas, ar galima, aš tikrai nerūpi. Rinkos Samurajus yra verta būdas daugiau nei kainą ant jo ... aš pradedu jaustis kaltas ne mokėti pakankamai.
  Michael Haley @ Pompano Beach Chiropractors paskutinį Dienoraštyje ... Kręgarz Pagal tyrimas

 8. Jo gaila, kai mes pradedame remtis duomenimis, gautais iš tam tikrų šaltinių ir jie tampa nebeprieinamas. Tačiau mes žinome, kad jūs visada sunku darbe pridedant arba tikrinti naujausią funkcionalumą rinkos Samurajus. Už tai dėkojame ir padaryti rinkos Samurajus mūsų viršų nišą bandymai, konkurencijos analizatorius, konkurencijos atgalinę tikrintuvo, galimą pinigų formuotojas rinkoje šiandien.
  Paulius ne lauko playsets paskutinį Dienoraštyje ... Lankstus Flyer 42003T kieme Flyer II Swing Set

 9. Tai gana liūdna, bet rinkos Samurajus kaip raktažodžių įrankį yra dar laukia daug ten. OCI vertės buvo geras, bet aš niekada jokių decesion jais remiantis skirtingai goodle tendencijas.

  Tačiau tendencijos yra KW mokslinių tyrimų, kad ne per daug nuostolių: p

  I cant laukti naujų funkcijų dirbate. Išlaikyti gerą darbą, :)
  Susans paskutinį Dienoraštyje ... plr nisze Dienoraštis ir apžvalga Svetainės su turiniu

 10. Sveiki Aleksas, Ar aš nekenčiu, kad čia OCI dingo. Bet ne mažesnis kaip aš vis dar galite naudotis "Google Trends". Aš vis dar myliu savo rinkos Samurajus ir negali laukti, kad pamatytumėte, kas ateina.
  Chriss paskutinį pranešimą dienoraštyje post ... "Harley Davidson batai moterims at a Glance

 11. Sveiki,

  Aš dar neturėjau laiko naudotis visi rinkos Samurajus priemones, todėl tai, ką jūs kalbate, man dabar turiu du mažiau įrankius mokytis, Ačiū Dievui :-)

  Bet turi būti serija tai puikus produktas, aš naudoju ir rekomenduoti jį visą laiką.

  Aš mielai, jei pridės galimybę rasti, kur tam tikras tinklalapis apie konkretų raktinį žodį yra paieškos vietose.

  Dabar aš žinau, kur svetainė yra jei ji nuo pirmųjų dešimties vietų "Google".

  Bet jei mano svetainė yra septynių puslapyje aš niekada nežinote, nebent aš eisiu po puslapį iki aš rasti mano svetainėje.
  Labai ačiū
  Vaikinas Harduf
  Vaikinas Hardufs paskutinį Dienoraštyje ... ‫ לא הבייישן פותח עסק מהבית ‬

  Dėl
  Isha iš rinkos Samurajus išteklių atsakė:

  Sveiki Guy

  Jūs galite sužinoti, kur svetainė yra Google, naudodami Reitingas Tracker įrankis, kuris yra savo rinkos Samurajus.

  Jūs galite pamatyti, kaip jis veikia Dojo video čia:
  http:// www .noblesamurai.com/dojo/marketsamurai/14897-introduction-to-the-rank-tracker-module

  (Jums reikės pašalinti tarpus adrese)

  Isha
  Isha iš rinkos Samurajus Resourcess paskutinį dienoraštyje ... rinkos Samurajus In-Depth Žodynėlis - Raktažodis tyrimų modulis

  Dėl
  Vaikinas Harduf atsakė:

  Labai ačiū

  Vaikinas
  Vaikinas Hardufs paskutinį Dienoraštyje ... ‫ לא הבייישן פותח עסק מהבית ‬

  Dėl
  Vaikinas Harduf atsakė:

  Puikus puikus filmas. Ačiū
  Vaikinas Hardufs paskutinį Dienoraštyje ... ‫ לא הבייישן פותח עסק מהבית ‬

 12. 12
  Dėl 5 balandis 2011 prie 11:35
  Patrick sakė:

  Ačiū už atnaujinimą alex. Tikiu, kad vaikinai yra nuolat ieško alternatyvų judėti į priekį su rinkos samurajų.

 13. Aš nustojau naudojant OCI ir tendencijas seniai vistiek : P
  Tikrai laukiu bet kokių naujų papildymų :)
  Jamie @ StartBusinessOnlines paskutinį Dienoraštyje ... Kaip pradėti verslą internete be pinigų

 14. Ačiū už palaikymo mums iki šiol. Aš tikrai myliu rinkos Samurajus.

 15. 15
  Dėl 6 balandis 2011 prie 12:41
  Leon sakė:

  Prieš 2 dienas raktažodis grįžo 271 atitinkamus raktažodžius, paliekant 8 potencialius raktinius žodžius po filtravimo. Šiandien ji grąžino 116 atitinkamus raktažodžius, paliekant 5 raktažodžius po filtravimo. Aš naudoju "AdWords" paskyros parsiųsti duomenis. Ar tai susiję su tam tikru naujojoje atnaujintoje "Google" ar rinkos Samurajus klaidą?

  Dėl
  Isha iš rinkos Samurajus išteklių atsakė:

  Leonas I * manau *, kuris bus susijęs su įvairių "Google" duomenų centruose.

  Yra daugelis iš jų išsibarsčiusios visame vietą, ir dėl to, kuris iš jų jums atsitikti, kad nukentėjo, kai jūs darote paiešką bet pirma diena, ji gali būti skirtingi vienas, kad jūs paspauskite, kai jūs pats ieškoti porą dienų vėliau .

  Tikiuosi, kad prasminga!

  Isha
  Isha iš rinkos Samurajus Resourcess paskutinį dienoraštyje ... rinkos Samurajus In-Depth Žodynėlis - Raktažodis tyrimų modulis

  Dėl
  Leon rašė:

  Ačiū Isha,

  Tai turi prasmę. Įdomu, ar yra koks nors būdas priversti keisti duomenų centre? Aš dar vieną šio raktinio žodžio paleisti šiandien ir jis grįžo 3 aktyvią ir 120 filtruoja rezultatus.
  Aš patikrinti kelis raktažodžius. Atrodo, kad tik toks didelis pasikeitimas už šį vieną. Kai grįžti tą patį skaičių susijusių raktažodžių kaip prieš kelias dienas, kai yra šiek tiek kitoks.

 16. Sveiki vaikinai

  Sutinku su Michael rinkos Samurajus buvo pripildyta atnaujinimus po atnaujinimų ir yra labai vertinami, nes kaina buvo maža.

  Aš vis dar nori Market Samurai, kad kitos programinės įrangos, pavyzdžiui, Keywordelite 2,0, bet yra ir kita programinė įranga, kuri tiesiog paspauskite rinkos skambutį SE Kabinos http://www.secockpit.com/

  Aš žiūrėdavau, kad seminarai ir mokymas ... ir atrodo, kad jos naudoti ten duomenis iš SEOmoz, kuris yra labiau patikimas nei Yahoo duomenis.

  Taip pat ten buvo daug istorijų, susijusių Yahoo lėtai uždaryti ten paieškos tinklą, bet informacijos apie tai ne visiems.

  Ačiū

  Danny

 17. Atrodo, mes judame iš didžiųjų šaltinių mažesni, tačiau geriau vieną, kuris iš jų yra labiau orientuotos kaip Majestic SEO pvz.
  Vitlay Makarkins paskutinį Dienoraštyje ... Nekilnojamasis Sėkmės istorija ir Step-by-vadovas nuo minčių investuoti uždirbtus pinigus

 18. Rūšies džiaugiuosi, kad "Google" diagnostika nedalyvauja. Aš asmeniškai norėčiau pamatyti daugiau ar dėmesio įdėti Yahoo ir MSN įrankių.
  Jonas
  Jonas Hrivnaks paskutinį Dienoraštyje ... Nikon D7000 162MP DX formato CMOS Skaitmeninis SLR fotoaparatas su 30-colių LCD ekranas su "Nikon 18-105mm f-35-56G ED VR AF-S DX" NIKKOR "Autofocus Lens BLACK pietryčių Best Value 16GB Aksesuarai paketo Atsiliepimai

 19. Ei Aleksas, visada vertiname jūsų naujinius ir nuoširdumą. Taip, Search Marketing kraštovaizdis keičiasi greitai - Seku visas "Google" dienoraščių ir kai kurių pagrindinių SEO dienoraščiai ir pokyčių tempas yra entuziazmo, švelniai tariant.

  Gerai, kad į temą po ranka: iš SEOV skaičiuoti yra "AWCPC = Adwords Cost Per Click, kuri yra tai, ką reklamuotojai yra pasirengę mokėti už skelbimų taikymą, kad žodį nuoroda".

  Atrodytų, MS traukia iš "apskaičiuota CPC" skiltyje "AdWords Srautų prognozės įrankis, tiesa?

  Tiems iš mūsų, aktyviai dalyvauja "AdWords" kampanijas, mes žinome, kad numatyta BPK retai susilygino su faktine PKP, kai kampanija paleisti, net su labai aukštos kokybės balo ir aukšto PR. Pavyzdžiui, eismo prognozės sako turėčiau tikėtis mokėti $ 0,77 už paspaudimą eismo, kad aš iš tikrųjų turi mokėti du kartus, kad suma šiuo metu.

  Taigi: Kiek patikimas jūs ir MS komanda tiki, kad duomenys iš AdWords Srautų prognozės, remiantis savo patirtimi? Kokios dispersija tarp prognozės ir faktinio CPC jūs ir jūsų komanda patyrė?

  Dėkojame už jūsų indėlį.

  Davidas
  Davidas Portney, viešojo kalbėjimo Ekspertai paskutinį Dienoraštyje ... Gyvenimas Autobusų Marketing - 7 paprasti žingsniai gauti naujų klientų dabar-ir nemokamai

 20. Rinkos Samurajus buvo labai naudinga man, ir aš tikrai vertiname visus atnaujinimus, kuriuos jūs darote. Ačiū už visus savo sunkų darbą. :)

  Laukiame naujų funkcijų artėja.

 21. 21
  Dėl 6 balandis 2011 prie 06:55
  runner2009 sakė:

  Hmmmm, aš OCI kaip metriką tikėjau buvo labai naudinga daugeliu atvejų - net su ilgo delsimo. Kartu su SEOTC ir SEOUC visi labai geri metrikos ir greitai padaryti, o ne ranka.

  Ei, vaikinai, yra puikus tiek paramos ir programinė įranga stendas punkte, tačiau atrodo dabar raktažodžių tyrimų nėra daug geriau nei tiesiog vyksta ir naudojant google tiesiogiai.

  Galbūt dabar pats laikas pritraukti daugiau raktažodžių iš kitų paieškos sistemų.

 22. 22
  Dėl 6 balandis 2011 prie 07:09
  Erikas Heyl sakė:

  Tikiuosi, kad jums, vaikinai atėjo su naujomis funkcijomis greičiau (PPC modulis? Gal PPV?). Taip pat tikiuosi, kad forumai padaryti atsiradimui. Asmeniškai beveik atrodo taip, tarsi "Google" nenori, kad kas nors galėtų padaryti didelį raktažodžių tyrimų.

 23. 23
  Dėl 6 balandis 2011 prie 07:10
  Erikas Heyl sakė:

  Mes galime gauti lil užuominą, ką jūs planuojate (kaip jūs paminėti naują funkcionalumą ir paštu)?

 24. 24
  Dėl 6 balandis 2011 prie 07:10
  Erikas Heyl sakė:

  Smalsu, kaip jūs ją įsteigti (ką filtrai norėtumėte naudoti), jei norėjo padaryti "AdSense"?

 25. 25
  Dėl 6 balandis 2011 prie 07:14
  Turtingas sakė:

  Man buvo puikus rėmėjas IS, nes jis pirmą kartą buvo išleistas ir ji buvo mano raktažodžių įrankis pasirinkimo.

  Tačiau dabar be daugelio pagrindinių funkcijų, kad padarė tai priemonė naudoti.

  Raktažodžių įrankis be konkurencijos duomenų nėra tikrai, kad naudinga rimti, bet daugiau.

  Aš suprantu, kodėl, bet tai nereiškia, kad realybė paprasčiau gyventi.

  Aš tikiuosi, jūs galite sugalvoti sprendimą.

  Turtingas

 26. 26
  Dėl 6 balandis 2011 prie 09:02
  Patrick sakė:

  Siūlyčiau naudoti "Google" paieškos pakeisti ir suteikti duomenis apie tendencijas.

 27. 27
  Dėl 6 balandis 2011 prie 11:46
  Alisa Rose sakė:

  Būtų puiku, jei galėtumėte plakti ką nors, kad mes galime naudoti mūsų deathbycaptcha ar decaptcher sąskaitas išspręsti iškraipymus automatiškai ...

 28. Tai gaila ... : ( Per daug puikių funkcijų nyksta po vieną.

  Atėjo laikas Noble samurajus komanda pradėti ieškoti kitų galimybių ir duomenų teikėjų. Ne tik tuos, kuriuos MSN, "Yahoo" ir "Google" : P
  Allen Walkers paskutinį pranešimą dienoraštyje post ... Natural Health plr straipsniai

 29. 29
  Dėl Bal 10, 2011 ne 03:42
  Erikas Heyl sakė:

  Gal laikas pabandyti SEOmoz kaip vaikinai daro SECockpit yra?

 30. Aš tikrai noriu gauti MS, man reikia raktažodžių ir rinkos analizuodami įrankį, turiu pripažinti, nors aš esu šiek tiek pavargęs
  jei didelis G pradeda pjauti žolę iš po kojų, ką mes būti palikta ...

 31. 31
  Dėl Bal 13, 2011 at 01:21
  Erikas Heyl sakė:

  Jos ne įrankis, kuris yra kaltas prisiminti. Linkiu žmonės tai supranta. Jei "Google" eina visiškai riešutai, visi bus tiesiog perkelti į "Bing" ar "Yahoo", ar bet kurios kitos paieškos variklius.