Ar tai "nauja" SEO?

Future of SEO Po "Google" Penguin atnaujinimo ir jų išsižadėti įrankis išleidimo skerdynes, aš pastebėjau įdomų pereiti vykstančią SEO bendruomenė.

Turiu pripažinti, kai aš išgirsti naują idėją pirmą kartą, aš paprastai pasiimti su druskos grūdų ...

BET - kai keli žmonės gerbiu pradėti kalbėti apie pačią idėją - tai, kai aš sėdėti ir imtis pranešimas.

Štai kas atsitiko ...

Prieš porą savaičių, aš žiūrėdavau "Lenta penktadienis" sesijos Rand Frishkin per ne SEOmoz.com.

Randas prognozuojama, kad per artimiausius 6-12 mėnesių būčiau pagrindinis perėjimas nuo "pastatas" nuorodos atgal į "uždirbti" ryšius ir pasiūlė daug įdomių būdų, kaip tai padaryti, tarp jų:

  • Dalyvavimas internetinių bendruomenių, kurios yra aktyvios ir autentiški taip, kad žmonės pastebėtų jus, ir nuorodą į jūsų turinį organiškai.
  • Tampa aktyvus socialinės žiniasklaidos tinklus.
  • Svečių dienoraščių "pirmaujančių" dienoraščių savo nišą.

Kitas dėlionės

Tada praėjusią savaitę mūsų "išsižadėti priemonę" Webinar Leslie Rhodie, kuris dažnai vadinamas "Krikštatėvis SEO" kalbėjo apie užsiima su savo rinkos svarbą ir pasidalinti šią skaidrę:

Kai pamačiau šį skaidrę, supratau, kad randas ir Leslie buvo iš esmės sako tą patį ...

Post Penguin pasaulyje, geriausias būdas užtikrinti viršų rankingach, generuoti srautą ir padidinti savo pardavimus buvo sujungti su savo rinką, pristatyti didelį kiekį ir sutelkti dėmesį pridedant tikrą vertę su savo skaitytojais gyvenime.

Ir tada jis trenkė man ...

"NAUJAS SEO, buvo iš tikrųjų - Rinkos Lyderystė

Užuot bando rasti į "Google" algoritmas ir "žaidimų" sistemos spraga, jūsų pastangos dabar yra daug geriau išleisti daugiausia dėmesio skiriant tapti lydere savo rinkoje.

Didelė problema su rinkos lyderio ...

Vienintelė problema su šiuo tapti rinkos lydere idėja yra ta, kad ...

Ji trunka amžinai!

Jei bandote nuolat gaminti aukštos kokybės gaminius, vaizdo įrašus ir podcast'us ir dalyvauti pokalbyje su savo skaitytojais per "Facebook" ir "Twitter" - galite lengvai baigti dirbti 10 valandas per parą.

Tiesą sakant CBS News straipsnyje nustatyta, kad 61% interneto verslo savininkų teigė, kad jie dirbti šešis ar daugiau dienų per savaitę ir daugiau kaip 10 valandų per dieną.

Dabar aš nežinau apie jus, bet tai ne, kodėl aš pradėjau verslą internete!

Kaip tapti rinkos lydere 5 minučių per dieną

Puiki naujiena yra ta, kad yra dar vienas būdas tapti rinkos lydere, ir mes norime pasidalinti ja su jumis šiandien.

Jūs matote pernai kalbėjau viename iš Ed Dale seminaruose, ir man buvo laimė būti patalpoje, kai vaikinas pavadino Pete Williams pristatyti geriausią pristatymą, aš kada nors matė į interneto rinkodaros atveju.

Pete maloniai suteikė mums leidimą pasidalinti dalį šios pristatymą su jumis, o šį vaizdo įrašą - jis atskleidžia, kaip tapti rinkos lyderiu tik 5 minučių per dieną.

Tai kinda kaip 4 valandų darbo savaitė - ant steroidų!

Kiekvienas, kuris matė šį video, buvo visiškai priblokšti, ką Pete gali pasiekti per 5 minutes dieną, naudojant super protingas sistemą sverto savo laiko ir žinių.

Vaizdo įrašo tik 14 minučių ilgio, todėl įsitikinkite, kad žiūrėti visą kelią iki galo.

Leiskite mums žinoti, ką jūs galvojote apie į komentarus žemiau video, ir jei jus domina šių "verslo hacks" - įsitikinkite, kad užsiregistruoti mūsų NEMOKAMOS artėjančius Webinar su Pete .

Šilti linkėjimai,

Eugenijus Ware
Generalinis direktorius
Noble "Samurajus