Nukreipimas Geresnis regioninis Raktinis

Sveiki Samurajus,

Netolimoje partijos naujienas, mes padarėme kai kuriuos duomenis, kad kai kurie iš mūsų tarptautinių vartotojams gauti pakeitimus.

Šie pokyčiai pagerino kokybę ir tikslumą ne anglų ir ne JAV rezultatų SEO Konkurencija ir vieta Tracker modulius.

Kas pasikeitė?

Anksčiau rinkos Samurajus negalėjo "skaityti" arba "suprasti" Google "rezultatai puslapių kitose nei anglų kalbomis.

Tai reiškė, rinkos Samurajus turėjo sunkumų dirbant, kur svetainės rangas raktažodį (pagrindinė funkcija SEO Konkurencija ir vieta Tracker modulių), kai jis turėjo perskaityti rezultatus arabų ar tagalų (pavyzdžiui).

Taigi, norint išspręsti šią problemą, rinkos Samurajus ieškos anglų kalbomis Google ne anglų žodžius.

Deja, tai reiškė, rinkos Samurajus dažnai pranešti apie šiek tiek skirtingus rezultatus.

Taigi ... Mes mokė Market Samurai, kaip "skaityti" 41 kalbas.

Su šią patobulintą kalbos ir regiono paramą, rinkos Samurajus gali suteikti jums pilną SEO analizė ir Rank Tracking visomis kalbomis ir regionuose - (9594 skirtingų kalbų ir regiono pokyčius, iš viso - 234 šalys x 41 kalbų ... ir kad PRIEŠ jums pažvelgti į rinkos Samurajus multi-paieškos variklis ir multi-Match-Type galimybės Rank stebėjimas).

O tai reiškia protingas Samurai kurie daro SEO keliomis kalbomis, arba puola ir užsienio ne anglų kalbos nišos (kur konkurencija yra maža, ir mokėti-off aukštas) galite gauti net tiksliau raktažodžių duomenis.

"Brent"

PS - Jei neturite prieigos prie rinkos Samurajus SEO Konkurencijos modulio ar Rank Tracker, jūs galite gauti 12 dienų Rinkos Samurai Bandomoji čia, arba atnaujinti į pilną versiją ir gauti visą prieigą diskontuota kaina 149 $.

"Brent" Hodgson įkūrėjų Noble samurajus, ir interneto rinkodaros specialistas.

"Brent" parašė 68 pranešimus (-ų) už Noble samurajus

15 Responses to "Geresnis Nukreipimas Regioninė Raktažodis"

 1. wow .. wow .... matau, kad aukso kasykla. Ačiū visiems Noble samurajus.

 2. 2
  Dėl 25 gruodis 2009 ne 06:18
  Jose Pereira sakė:

  Esplendido. (Portugalų)
  Tai reiškia, kad puikus.

  Laimingas Hollidays į visų Noble samurajus.

 3. 3
  Dėl 25 gruodis 2009 ne 14:42
  Embelle sakė:

  Great Stuff! Bet nuolaida kodai Kalėdų?

  Linksmų švenčių!

 4. 4
  Dėl 27 gruodis 2009 ne 01:31
  Adilson sakė:

  Po to keičiasi mano SEO modulis niekada jokių Portugalijos ir Brazilijos rezultatus dar kartą. Laukiu dienas mūsų palaikymas: (


  "Brent" Hodgson atsakė:

  Sveiki Adilson,

  Matau Alex (paramos) surinko savo duomenis, gruodžio 23 ir šiuo metu dirba, kad gauti vieną kūrėjams pažvelgti į situaciją.

  Šiuo metu mūsų kūrėjų komanda yra toli Kalėdų atostogų čia, Australijoje, ir grįš po sausio 4 d. Tikimės, kad tai bus paprastas klausimas išspręsti.

  Aš atsiprašau, kad ji trunka ilgiau nei įprastai su Jumis dėl šio vieno. : (

  "Brent"

 5. Mes turėjo keletą klausimų ir abejonių dėl šio naujausio, todėl aš pradėti atsakymus čia.

  "Ar tai reiškia, rezultatų iš JAV, Australijos ir JK anksčiau buvo neteisingas?

  Ne - jie buvo tikslūs ir anksčiau, ir jie vis dar teisinga dabar.

  Anglų kalbos rezultatus iš JAV, Australijos ir Didžiosios Britanijos nepasikeitė bet neseniai atnaujinti.

  Rinkos Samurajus visada galėtų skaityti anglų kalbos rezultatus - tai buvo užsienio kalbų rezultatai, kad jis kovojo su.

  Ar šalies orientacija pasikeitė?

  Ne tik kalbos taikymą per šalių nukreipiate.

  "Ką apie netikslūs SEOC rezultatai?"

  Rinkos Samurajus niekada nebuvo sunku skaityti numerius į puslapio viršuje "Google" paieškos rezultatus (SEOC pav.) Šie rezultatai visada buvo gerai.

  Tik klausimas buvo skaityti, kad pasirodė žemiau tinklalapius.

  Jei matote skirtingų SEOC rezultatus, jūs atlikote, kad jūs naudojate tuos pačius paieškos parametrus viduje rinkos Samurajus jūs esate viduje "Google", tai tikėtina, kad jūs prisijungti prie dviejų skirtingų "Google" serveriuose.

  Tai nėra kažkas, kad tiesiog veikia rinkos Samurajus. Net jei bandysite ieškoti Google su 2 arba 3 skirtingų naršyklių, dažnai gausite 2 arba 3 šiek tiek skirtingus rezultatus. Tai tik dabar, kad šie duomenys yra taip lengvai prieinami, kad žmonės net pastebėjo, kad "Google" rodo skirtingus SEOC skaičiai tą patį raktinį žodį, tuo pačiu metu.

  Štai kas vyksta paaiškinimą:

  http://www.noblesamurai.com/blog/market-samurai-tips/search-engine-server-result-583

  Kaip jums atrasti kalba klaidą?

  Mes atradome klaidas per paramos - Reitingas Tracker modulis kalbos klaidų mes atrado prieš kelis mėnesius ir dirbu iki šiol nustatyti. SEO Konkurencija modulis kalbos klaidų mes atradome prieš kelias savaites.

  Mums prireikė daug laiko, kad ištaisyti šią klaidą, nes jis reiškė "mokymą" Rinkos Samurai kaip skaityti rezultatų 41 skirtingų kalbų, ir tada tikrinamos tiek įmanomus derinius, kaip galima įsitikinti, kad rezultatai rinkos Samurajus grįžo dar galioja.

  Tuo tarpu laiku, o ne palikti rinkos Samurajus reitingo Tracker netinkami kai kuriems vartotojams, sukūrėme darbus aplink.

  Darbas aplink padėjo vartotojams stebėti jų rezultatus, išskyrus anglų kalbomis stebėti savo reitingą, ir nustatyti paprastai, ar jų eiliškumą kilo arba mažėja jų regione. (Rezultatai rinkos Samurajus pjūklas buvo panašus į tai, ką jis mato ir šiandien, bet ne visai kaip tiksli.)

  Naujausioje dabar reiškia rinkos Samurajus galima tiksliau sekti tikslius reitingą taip pat.

 6. Ei Brent "- tai 1 iš 41 kalbų Japonijos?

  Ačiū!
  Davidas


  Noble samurajus rašė:

  Taip :)

 7. Sveiki,

  Ar galite pasirinkti, kuris paieškos sistemų Google pasirinkti? Aš įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje ir tik nori pamatyti iš viršaus 10 SERP s iš http://www.google.co.uk o ne http://www.google.com - iš esmės jūs galite pasirinkti paieškos sistemos?

  Ačiū,

  Paulius.


  Noble samurajus rašė:

  Sveiki Pauliau,

  Taip - Jūs galite gauti JK rezultatus viduje rinkos Samurajus, jei pasirinksite "Jungtinė Karalystė" (ir "Lietuvių" kalbą ", žinoma), kai jums pradėti projektą.

  Tai duos jums rezultatus, kad kažkas ieško Google.co.uk pamatyti pagal nutylėjimą. (Ty jei jie naudoja numatytąjį paieškos parinktis Google.co.uk - ir nereikia pasirinkite "Rodyti tik puslapių iš Didžiosios Britanijos")

 8. Mano klausimas yra, kaip jūs gaunate rinkos Samurajus parodyti rezultatus įvairiomis kalbomis?

  Pavyzdžiui, aš reitinguojami # 6 Google.com, bet # 4 Google.ca (Kanados redakcija) dėl "Pažintys vadovo" keyphrase. Išskyrus ketina kiekvienos google svetainės atskirai, kaip man patikrinti mano reitingą kitų versijų?

  Dėl
  Noble samurajus rašė:

  Rinkos Samurajus reitingo "Tracker" padės jums pasakysiu savo reitingą visiems savo raktažodžius tikslinio regiono ir kalbos.

  Tačiau, jei jūs esate nukreipti keliomis kalbomis arba regionus, jums reikia sukurti rangas sekimo projektą kiekvienam tikslinio regiono ar kalbos.

 9. Jūs vaikinai yra nuostabi. Darau tai senas mados būdas ... valandos tyrimų. Jūs padarė valandų tyrimų trunka tik pora paspaudimų ir jūs pateikiate tiek daug daugiau nei tai, ką galėjo sukrapštyti. Ačiū už nuostabų produktą ir mokymo eiti su juo.

 10. Be raktažodžių tyrimų turėtume pažvelgti SEOLC ar SEOC įvertinti konkurenciją?

  Dėl
  Noble samurajus rašė:

  Dažniau jūs norite sutelkti dėmesį į SEOC.