Naujas Rank Tracker yra gyvas, bet jūs turite įjungti ją šiandien ...

Dalintis mygtukas

Noble Samurais Rank Tracker is now LIVE Šiandien mes turime puikių naujienų: Po ilgus savaičių kodavimo (ir daugiau nei 80.000 eilučių naują kodą) mes tikrai džiaugiamės, kad pristatys savo naują Rank Tracker sistema jums ...

Ir mes negalėjo būti laimingesnis rezultatu!

Dabar yra informacijos šiame bloge tona, bet aš norėjau būti kaip gerai, kaip įmanoma, siekiant užtikrinti jums pavyko gauti ir veikia su nauju Reitingas sekimo sistemos greitai ir lengvai. Šiandienos bloge aš atskleisti:

 1. Trys didieji naujų funkcijų gausite savo naują ir "pagerėjo" Rank Tracker
 2. Kaip pradėti dirbti su NEW Rank Tracker 4 paprastus veiksmus
 3. Kaip teigia savo nemokamą 50 raktažodžių Reitingas sekimo planą (įvertinta iki 22,50 $ per mėnesį), aktyvuojant Rank Tracker prieš vidurnaktį (Ramiojo vandenyno Standartinis Laikas) Penktadienis rugpjūtis 3
 4. Kaip užrakinti savo gyvenime prieigą prie jūsų 50% Puscena nuolaida visoms aukštojo raktažodžių Rank Tracker planus aktyvuojant Rank Tracker prieš vidurnaktį (PST) penktadienį rugpjūtis 3
 5. Kas unikalus apie mūsų naują Rank Tracker paslaugų? Ir kaip ji lygina su konkurencija
 6. Ką jums reikia padaryti, šiandien ...

SVARBI PASTABA: Jūs turite įjungti savo rangą Tracker modulį Šiandien (arba prieš vidurnaktį (PST) Penktadienis rugpjūčio 3rd), siekiant užtikrinti savo nemokamą 50 Raktažodis baltas diržas planą, ir užrakink savo gyvenime 50% puse kainos nuolaida visiems mūsų didesnis raktažodžių planai.

Atminkite, kad tai yra išskirtinis pasiūlymas esamas rinkos Samurajus (ir Samurai straipsnis) tik klientams, ir baigsis vidurnaktį (PST) Penktadienis rugpjūtis 3. Po šios datos NEMOKAMAI Baltas diržas planas bus sumažintas iki 10 raktažodžių, o aukštojo raktažodžių planai pereiti prie mažmeninės kainos, ir padvigubinti kainą.

Gerai, ten daug padengti, todėl galime pradėti.

Kaip Rinkos Samurajus (arba samurajus straipsnis) savininkas esate rimtas apie SEO. Jūs suprantate, kad jums pagerinti savo reitingą, pirmiausia turite sekti juos.

Kaip Jūs galbūt žinote, prieš keletą mėnesių, "Google" padarė didelių pokyčių, kad stipriai paveikė Rank Tracker modulis rinkos Samurajus ir samurajus straipsnį. Todėl tai buvo būtina atkurti Rank Tracker nuo nulio ...

Čia yra tik 3 iš puikių naujų funkcijų, kad jūs gaunate savo naują ir "pagerinti" Rank Tracker ...

Jei žinote naudojate seną Rank Tracker, jums prisiminti, kaip nelinksma tai buvo atgauti savo duomenis.

Kiekvieną kartą, kai norėjo patikrinti savo reitingus jums turėjo atverti rinkos Samurajus ar Samurai straipsnis, rankiniu būdu, spustelėkite mygtuką, ir tada sukinėjimas nykščių, o jūsų reitingą duomenys buvo surinkti.

Jei jūs turėjote daugiau nei keletą projektų, šis procesas gali užtrukti kelias valandas. Na, tai buvo "senas Rank Tracker" ...

Štai kas nauja "The New Rank sekimo sistemos:

 • Automatinė kassavaitiniai atnaujinimai: No Longer Jūs turite prisiminti, kad patikrinti savo reitingus kiekvieną savaitę, ir tada rankiniu būdu spustelėkite Naujinti mygtukus, kad priimtumėte naujus reitingavimo duomenis. Dabar galite tiesiog sėdėti ir atsipalaiduoti, kaip mūsų naują Rank Tracker automatiškai atnaujina savo kampanijas už jus kiekvieną savaitę, Jums net nereikės piršto nepajudins.

 • Siųsti pranešimus: ne tik nauja vieta Tracker atnaujinti savo kampanijas automatiškai kiekvieną savaitę, jis taip pat siunčia jums pranešimą elektroniniu paštu, kai jūsų reitingą duomenys buvo atnaujinti. Taigi dabar jūs galite sutelkti savo neskaidyti dėmesį į savo verslą, kol pranešimas laišką atvyksta.

 • Paprastesnis sąsaja: Skirtingai nuo senojo Rank Tracker, kuris nuskendo jums numerių jūros, Mūsų naujas rangas Tracker Paprasta nauja sąsaja leidžia analizuoti savo reitingą vėjas - ypač jei jums valdyti keletą svetainių, raktažodžius ir kampanijas visi tuo pačiu metu.

Ir dėl to, kad naujos Reitingas sekimo sistemos šaltiniai rango duomenis iš patikimų trečiųjų šalių paslaugų teikėjų, tai labiau stabili nei kada nors anksčiau.

Kaip pradėti dirbti su Rank Tracker Be 4 paprasti žingsniai

  1. Atviros rinkos Samurajus Samurajus ar straipsnis ir atnaujinti į naujausią versiją

  1. Atidarykite pirmąjį projektą, kurį norite įkelti į Naująjį Rank Tracker

  1. Paspauskite ant Rank Tracker modulio, kad aktyvuotumėte savo nemokamą 50 Raktažodis baltas diržas planą

PASTABA: Jūsų langas galimybe užrakinti savo NEMOKAMOS 50 raktažodžių baltas diržas planą užsidaro penktadienį rugpjūtis 3. Jei nenorite praleisti ant savo laisvą 50 raktažodžių baltas diržas planą, jums reikia įjungti jūsų rangu Tracker modulis dabar. Daugiau informacijos apie savo laisvą baltas diržas planą, nuolat skaityti ...

  1. Įkelkite savo istorinę Rank Tracker duomenis į debesis

Kaip Reikalaukite savo nemokamą 50 Raktažodis Rank sekimo planą (įvertinta iki 22,50 $ per mėnesį), aktyvuojant Rank Tracker Prieš penktadienį rugpjūtis 3.

Mūsų didelis viltis buvo, kad mes galėtume pasiūlyti nemokamą rangas sekimo planą esamiems savininkams tiek rinkos Samurajus ir samurajus straipsnį. Mes norime užtikrinti, kad daugelis mūsų klientų, kiek įmanoma, būtų visiškai nepaveikė privalomus pokyčius "Google".

Taigi, mes išanalizavo naudojimo modelius mūsų klientų, ir derėjosi agresyviai su daugiau nei tuziną reitingą duomenų teikėjus, siekiant suprasti:

 1. Jei NEMOKAMAI planas buvo net ekonomiškai įmanoma; ir
 2. Kas NEMOKAMAI planas apimtų mūsų esamų vartotojų

Geros naujienos yra tai, kad mes galėsime pasiūlyti puikią nemokamą 50 Keyword planą visiems esamiems klientams rinkos Samurajus ir samurajus straipsnį.

Analizė reitingus naudojimo duomenis per pastaruosius metus, atskleidė šią naudojimo modelis mūsų esamų klientų:

92% bėgių mažiau nei 50 žodžiai
7% kelio tarp 51-500 raktažodžius
1% takelis virš 500 raktinius žodžius

Taigi, kaip matote, mūsų NEMOKAMAI 50 raktažodis planas viršija daugiau nei 92% mūsų esamų klientų poreikius. Tai reiškia, jei esate dalis šios daugumos, stebėti mažiau nei 50 žodžius, jūs gausite galimybę pilnai automatizuota rango naudos sekimo (kur mes ieškoti savo reitingą Jums automatiškai kiekvieną savaitę) ir neturės mokėti centas už jį.

Tačiau, yra keletas svarbių dalykų, kuriuos reikia atkreipti dėmesį:

  1. Nors laisvas planas bus nemokamai jus, tai nėra nemokama mums - mes mokės tūkstančius dolerių per mėnesį, jūsų vardu, garantuoti šių nemokamų planus. Mes nustatyti Freeline tokiu lygiu, kuris turėtų patenkinti didžiąją dalį vartotojų (virš 92%), o nustatant pinigų sumą, kad mums reikia sąnaudomis kiekvieną mėnesį savo klientams iki tvaraus lygio. Galite būti tikri, tai nebus bankrutuoja mus, bet tai svarbu pasidalinti, kad mes bus pamatų už šių nemokamų sąskaitų sąskaitą, mes turėjome nubrėžti liniją kažkur, ir 50 raktažodis planas streikų susitikti su dauguma pusiausvyrą visų vartotojo poreikius, taip pat valdyti savo einamąsias sąnaudas.

  1. Šis pasiūlymas bus tik galima esamas rinkos Samurajus (ir Samurai straipsnis) savininkais, ar kas nors, kuris perka rinkos Samurajus prieš penktadienis rugpjūčio 3 - Kaip mūsų esamiems klientams ir bandymų vartotojai yra tie, kurie bus labiausiai paveikė pokyčių, šis pasiūlymas bus galima į esamą nuosavybės pagrindu ir tik - visiems, kurie turi pilną versiją Rinkos Samurajus Samurajus ar straipsnį, taip pat bet bandomajam vartotojui, kuris ATNAUJINIMAS į pilną versiją prieš penktadienį 3 rugpjūtis.

  1. Po penktadienis rugpjūčio 3rd, NEMOKAMAI planas visų naujų klientų rinkos Samurajus nukris iki 10 raktažodžių per mėnesį - Kadangi yra didelė toliau kaina teikiant šias nemokamas planus, 50 raktažodis nemokamai planas yra prieinamas tik esamiems savininkams ( ir kiekvienas, kuris atnaujina į pilną versiją prieš Penktadienį August.With 3rd per 63.755 klientų, galite pradėti suprasti, kodėl teikti šią nemokamą planą mums kainuos tūkstančius dolerių per mėnesį.

   Štai kodėl mes galime padaryti tik šį pasiūlymą esamiems klientams. Būsimiems klientams bus apribota iki 10 raktažodžių / mėn planą.

 1. Tai NEMOKAMAI 50 raktažodis planas atitinka samdomiems planus, kurie kainuoja iki $ 22,50 per mėnesį - Mes atlikome išsamią analizę apie į rangas sekimo paslaugų erdvę konkurencijos. Dauguma rangas sekimo paslaugos nepateikia nemokamą planą visiems, ir turi minimalų įvežimo kainai 29 $ iki 49 $ per mėnesį tiesiog užsiregistruoti. Tai yra atvejis, tikroji vertė jums už palyginamą 50 raktažodžių plano kažkur tarp $ 5 iki $ 22,50 už month.Only esamiems klientams, ir tie, kurie perka pilną versiją Rinkos Samurajus prieš penktadienis rugpjūčio 3rd, turi teisę Ši nemokama 50 raktažodis planas - kuriame numatyta iki 22,50 $ per mėnesį raktažodžių reitingą patikrinimus, NEMOKAMAI.
Free 50 keyword white belt plan

Reikalaukite savo nemokamą 50 raktažodžių baltas diržas planą aktyvuoti savo Rank Tracker Module Dabar. Atminkite, kad tai yra išskirtinis pasiūlymas rinkos Samurajus ir Samurai straipsnis savininkų TIK ir baigsis vidurnaktį (PST) Penktadienis rugpjūtis 3.

Po šios datos nemokamai raktažodžių planas bus sumažintas iki vos 10 žodžius.

Norėdami aktyvuoti savo Rank Tracker modulį ir reikalauti savo nemokamą 50 Keyword planą:

  1. Atviros rinkos Samurajus Samurajus arba straipsnis, ir atnaujinti į naujausią versiją

 1. Spauskite ant Rank Tracker modulio kortelėje ir jūsų NEMOKAMAI 50 Raktažodis Baltas diržas planas bus automatiškai įjungta. (Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip pradėti dirbti su nauju Rank Tracker Spauskite čia )

Kaip užrakinti savo gyvenime 50% Puscena nuolaida visoms Rank Tracker aukštojo Raktažodis planų

Mūsų reitingas naudojimo duomenų analizė rodo, kad mūsų 50 raktažodis planas bus daugiau nei pakankamai, daugiau nei 92% mūsų klientų.

Tačiau, jei jūs esate vienas iš tų, kurie yra 8% vartotojų, kurie sekti daugiau nei 50 žodžius, tai mes norime įsitikinti, kad mes rūpinamės jumis per.

Prieš atskleisti, kas kainodaros planai, svarbu apžvelgti konkurenciją ir pamatyti, kas pigiausia turima variantai rinkoje stebėti daugiau nei 50 raktažodžių kartą per savaitę:

Konkurentų

B

C

D

Pigiausia 50 + raktažodis planas

49 $ / mėn

24 $ / mėn

19 $ / mėn

99 $ / mėn

Raktažodžiai stebimi

250

100

100

1000

Kaina / Raktažodis

0,20 $

0,24 $

0,19 $

0,10 $

Taigi, jei jums reikia stebėti daugiau nei 50 raktažodžius tada pigiausias planas iš konkuruojančių paslaugų prasideda nuo $ 19 / mėn, ir jūs galite mokėti tiek, kiek 99 $ / mėn!

Nors tai gali atrodyti kaip daug, esama svarių priežasčių, dėl kainos. Yra kietieji sąnaudas teikiant infrastruktūrą patikrinti daug raktažodžių.

Kai darome analizę ir įkainojimo modelį turime du aiškius privalumus daugiau nei mūsų konkurentai:

  • Dauguma konkurentas kainodara yra skirta SEO agentūrų - bendrovių, turinčių gilias kišenes. Agentūros dažnai ima šimtus ar tūkstančius dolerių savo klientams kiekvieną mėnesį, todėl gali sau leisti mokėti didelius kiekius kiekvieną mėnesį gauti savo raktažodžių rankingach atnaujintas them.Agencies valdyti kelis klientus - būtinybės sekti šimtus ar tūkstančius raktinių žodžių kiekvieną mėnesį. Kainodaros struktūra planų šiuo metu siūlomų rinkoje atspindi šį poreikį. Deja, tai kelia jį po daugelio mažų interneto verslo savininkų pasiekti, ypač jei jie tik reikia sekti kelis šimtus žodžių.

 • Dauguma mūsų konkurentų tarnauti santykinai mažą klientų bazę SEO agentūrų - ir taip negali skleisti savo infrastruktūros išlaidas dešimtys tūkstančių vartotojų visoje kaip ir mes.

Mes žinome, kas yra mūsų klientai, ir jie labai skiriasi nuo SEO agentūrų! Nors mes turime keletą biurų ir SEO konsultantai per mūsų programinę įrangą, dauguma iš mūsų vartotojų yra maži interneto verslo savininkų, kurie neturi šimtus dolerių per mėnesį išleisti sekimo savo reitingą.

Kai ateina su mūsų pačių Reitingas sekimo planus Mes atlikome šį poreikį atsižvelgti.

Siekiant užtikrinti, kad esami klientai gauna geriausią pasiūlymą įmanoma, mes siūlome dvi planus:

 1. Planai mūsų esamiems klientams (arba naujiems klientams, kurie perka prieš penktadienis rugpjūčio 3rd).
 2. Planai naujų klientų, kurie perka po penktadienį rugpjūtis 3

Štai ką mūsų planai bus skirta Noble samurajus rangas sekimo paslaugų sąrašas:

Reitingas Tracker planas

Specialusis Esamas
Klientų Kainos

) (Užsiregistruoti Prieš penktadienis rugpjūčio 3rd)

Mažmeninė Kainos


) (Registruotis Po penktadienis rugpjūčio 3rd)

Baltas diržas

Raktažodžiai: 50
Kaina / mėn: NEMOKAMAI
Kaina / Raktinis žodis: NULIS
Raktažodžiai: 10
Kaina / mėn: NEMOKAMAI
Kaina / Raktinis žodis: NULIS

Geltona juosta

Raktažodžiai: 100
Kaina / mėn: $ 5
Kaina / Raktinis žodis: 0,05 $
Raktažodžiai: 100
Kaina / mėn: 10 $
Kaina / Raktinis žodis: 0.10 $

Oranžinė diržas

Raktažodžiai: 200
Kaina / mėn: 10 $
Kaina / Raktinis žodis: 0,05 $
Raktažodžiai: 200
Kaina / mėn: 20 $
Kaina / Raktinis žodis: 0.10 $

Mėlyna diržas

Raktažodžiai: 500
Kaina / mėn: 25 $
Kaina / Raktinis žodis: 0,05 $
Raktažodžiai: 500
Kaina / mėn: 50 $
Kaina / Raktinis žodis: 0.10 $

Rudas diržas

Raktažodžiai: 1000
Kaina / mėn: 40 $
Kaina / Raktinis žodis: 0,04 $
Raktažodžiai: 1000
Kaina / mėn: 80 $
Kaina / Raktinis žodis: 0,08 $

Juodas diržas

Raktažodžiai: 2500
Kaina / mėn: 99 $
Kaina / Raktinis žodis: 0,04 $
Raktažodžiai: 2500
Kaina / mėn: 198 $
Kaina / Raktinis žodis: 0,08 $

Taigi, jei esate esamų klientų 100 raktinius žodžius, jūs galite stebėti savo reitingą tik $ 5 per mėnesį. Štai tik 0,05 $ už raktažodį - mažiau nei dauguma mūsų konkurentų siūlomų ketvirtį!

Visiems esamiems klientams (ir tiems, kurie ATNAUJINIMAS į pilną versiją Rinkos Samurajus prieš penktadienis rugpjūčio 3rd), jūs gausite prieigą prie visų mūsų mažmeninės prekybos planus, bet ne 50% Pusė Kaina su nuolaida!

Jei tyrimo planus pirmiau, pamatysite, kad net mūsų ateities mažmeninės planai (kurie nulems tik naujiems klientams, kurie perka po penktadienis rugpjūčio 3rd) turi kainą už raktažodį mažiau nei pusė dauguma mūsų konkurentų pasiūlymas. Norėdami gauti tą pačią kainą už raktinį žodį nuo konkuruojančių paslaugų, jums reikia praleisti bent $ 99 per mėnesį!

Norėtume, kad būtų galima pasiūlyti nemokamą nuolatinį Rank Tracking visiems mūsų nukentėjusių vartotojų, tačiau dėl priežasčių, aš jau, kuriems, ekonomiškai tai tiesiog neįmanoma.

Mūsų 50 raktažodis NEMOKAMAI planas, kuris atitinka daugiau nei 92% mūsų klientų poreikius, mums kainuos tūkstančius dolerių per mėnesį padengti.

Jei esate vienas iš nedaugelio, kuris stebi daugiau nei 50 raktinių žodžių (ir jau esate klientas), mes galime suteikti jums ypatingą kainodaros - mažiau nei mūsų konkurentų kainų ketvirtį.

Kiekvienas, kuris perka mūsų produktą po penktadienį rugpjūtis 3 galės pasirinkti iš mūsų mažmeninės prekybos planus, kurie vis dar puikus vertė - ne mažiau kaip pusę dauguma mūsų konkurentų kainos.

Norėdami pamatyti, kaip pakeisti savo planą, tiesiog žiūrėti video žemiau.

Kaip pakeisti savo rangą Tracker planą

50 Percent Discount

Užrakinti savo gyvenime 50% Puscena nuolaida visoms aukštojo raktažodžių planus aktyvinti savo rangą Tracker modulis dabar. Atminkite, kad tai yra išskirtinis pasiūlymas rinkos Samurajus ir Samurai straipsnis savininkų TIK ir baigsis vidurnaktį (PST) Penktadienis rugpjūtis 3.

Po šios datos visi didesni raktažodis planai pereiti prie mažmeninių kainų ir dukart kainą.

Norėdami aktyvuoti savo Rank Tracker modulį ir reikalauti savo gyvenimą 50% puse kainos nuolaida visoms aukštojo raktažodžių planus:

  1. Atviros rinkos Samurajus Samurajus arba straipsnis, ir atnaujinti į naujausią versiją

 1. Spauskite ant Rank Tracker modulio kortelėje ir jūsų 50% puse kainos nuolaida bus užrakinta gyvenimą. (Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip pradėti dirbti su nauju Rank Tracker Spauskite čia )

Kodėl Naujas Rank Tracker Pateikite Savaitės Atnaujinimai?

Tik su keliomis išimtimis, mūsų konkurentai dauguma teikti tik savaitės rango atnaujinimai ir dėl pateisinamų priežasčių:

  • Jei reguliariai stebėti reitingą pastebėsite kasdien svyravimus savo rezultatus. Tai dienraščio "triukšmas" iškreipia realus vaizdas, kas vyksta su jūsų rankings.The dauguma SEO specialistams patikrinti savo reitingus per savaitę arba kas dvi savaites. Visuotinai pripažinta, tarp SEO ratą, kad dažniau nei tai suteikia mažai naudos tikrinimo eiliškumą. Tai monitoringo atsargų kainą savo akcijų remdamasi minučių pagrindu minutę ekvivalentas. Tai labai granulių pateikti bet kokius reikšmingus ar apčiuopiamų tendencijas.

 • Yra reali, apčiuopiama sunku ekonomiškai teikti didelius kiekius raktažodžių rankingach. Yra didelė infrastruktūra, kurią reikia sukurti ieškoti milijonus raktažodžius per mėnesį. Teikti savaitinius reitingą reiškia keturis patikrinimus per mėnesį vienam keyword.Providing kasdien reitingą apima septynis kartus daugiau raktažodžių paieška ", kuri verčia tiesiai į septynis kartus išlaidų. Paslaugos, kurios teikia kasdien rankingach yra žymiai brangesnis už raktažodį sekti - ir teisingai!

Siekiant išlaikyti raktažodžių rankingach kaip naudotis, ir kaip nebrangiai, kaip galima mūsų klientų interesus, mes nusprendėme, kad iš pradžių suteikti tik savaitės reitingą ataskaitas. Tačiau, jei yra pakankamas poreikis, galime pristatyti parinktį tiesiogiai mokamų atnaujinimus ateityje.

Kas Unikalus Viskas Mūsų naujas Rank Tracker paslaugų? Kaip tai Palyginti su konkurentais?

Jei ne iš tikrųjų naudojo Rank Tracker modulį anksčiau, ar ne patikrinti jį tam tikrą laiką, čia greitai Priminti savo unikalių savybių (už yra tik iš konkurso kainą ketvirtis).

Jie sako, kad "atsiliepimai yra čempionų pusryčiai", ir nuo pat pradžių Rank Tracker buvo sukurta siekiant suteikti greitą grįžtamąjį ryšį apie "poveikį" savo SEO Link-statybos darbus ir SEO strategiją.

  1. Reitingas Tracker tikrina ne tik savo reitingą 3 pagrindines paieškos sistemas, tačiau taip pat praneša, kad nuorodos, kad yra nukreipta į kiekvieną jūsų reitingą puslapių skaičių - Paprastai kaip jūsų nuoroda stiprinimo darbu didėja, pamatysite į skaičiaus padidėjimas Nuorodų, po to į savo reitingą padidėjimas. Tai pirmaujanti rodiklis reitingą, ir tik Noble Samurai rangas Tracker siūlo šią funkciją. (SEO specialistai myliu šią funkciją - nes ji įrodo, visą sunkų nuoroda stiprinimo darbe jūs veikėte)

  1. Reitingas Tracker rodo jums už kiekvieną puslapį, kuris jums kontroliuoti reitingą - Tai paplitusi šiuolaikinės SEO naudoti kelis domenus reitingą raktažodžius. Dauguma kitų Reitingas Sekimo paslaugos gali tik stebėti vieną domeną, ir tik pasakys aukščiausią reitingą turite. Mes leidžiame jums stebėti bet kokį domenų skaičių, taip pat specialių URL kaip "YouTube" vaizdo įrašus. Mes jums parodyti visus reitingą jūs palaikykite 100 geriausių rezultatų, ne tik aukščiausias.

  1. Reitingas Tracker leidžia jums stebėti neribotą domenų už vieną raktinį žodį - Dauguma kitų rangas sekimo sprendimus rinkoje taiko savo klientams remiantis vadinamuoju "žodį poros". Jei norite sekti savo raktažodžių rankingach dėl už 5 skirtingų sričių raktažodį, jūs turite įvesti raktažodį 5 kartus, valgyti į jūsų mėnesio kvotos. Be Rank Tracker, kad bus laikomi tik vieną raktinį žodį - kad jūsų žodis kvota eina daug toliau.

  1. Reitingas Tracker leidžia jums stebėti reitingą Web 2.0 svetainių (pavyzdžiui, "YouTube" ir Squidoo), kad jums kontroliuoti, bet ne savo! - Daug sprendimų dėl rinkos ribos jums tik stebėti puslapius viename domene, arba priversti jus sekti kiekvieną Web 2.0 svetainę, kaip kitą "raktažodžių pora", valgyti į jūsų Ribotas raktažodžių kvotą. Kaip žinote, "YouTube" ir Web 2.0 svetainių dažnai sudaro reikšmingą vaidmenį šiuolaikinės SEO. Tik Rank Tracker leidžia jums pridėti tiek Web 2.0 puslapių, kiek norite - o tik naudojant ne vieną raktažodį Jūsų savaitės kvotą.

  1. Reitingas Tracker palaiko platų paieška Kalba ir šalių derinius - Kalbėdamas su daugeliu rangas sekimo duomenų teikėjams mes supratome, kad labai mažai paramos visą spektrą kalbą ir šalį derinius galimų į "Google" ir paieškos sistemose. Rinkos Samurajus tapo labai populiarus dėl ne JAV, ne angliškai kalbančių klientų, nes mes labai sunkiai dirbo, remti iš dešinės į kairę kalbomis, pavyzdžiui, hebrajų, ir "Unicode" kalbų, tokių kaip japonų ir kinų. Duomenų teikėjas mes pasirinkome yra vienas iš nedaugelio, kuris galėtų teikti visą spektrą kalbos / alies derinius.

 1. Reitingas Tracker valdo "Google" lokalizacijos "ir" personalizavimas "klausimus -" Google "dažnai tarnauja įvairių reitingą puslapius pagal tai, kur jūs įsikūręs. "Google" taip pat suasmenina paieškos rezultatus, remiantis svetainių, kad jūs dažnai aplankyti. Šis "lokalizacijos" ir "personalizavimas" elgesys gali būti labai sudėtinga gauti objektyvų rinkinį paieškos rezultatuose kaip etaloną, kad jūsų SEO activities.As rezultatą, jūs dažnai pamatyti labai skirtingus rezultatus, kurie ieško "Google" iš savo interneto naršyklę, negu ką rangas sekimo paslaugų ataskaitos. Reitingavimo duomenų teikėjas mes pasirinkome daro puikų darbą pašalinti tokias paklaidas nuo rezultatų.

Ką reikia daryti šiandien ...

  1. Jei jau esate rinkos Samurajus Samurajus ar straipsnis klientas ir stebėti mažiau nei 50 raktažodžius - aktyvinti šiandien (arba iki vidurnakčio (PST) Penktadienis rugpjūčio 3rd) ir jums užtikrinti savo nemokamą 50 raktažodžių baltas diržas planą gyvenime. Mūsų naudojimas duomenys rodo, kad tai yra daugiau nei pakankamai, daugiau nei 92% mūsų klientų.

  1. Jei esate dalis klientų sauja, kuriems reikia stebėti daugiau nei 50 raktažodžius - Įjunkite šiandien (arba iki vidurnakčio (PST) Penktadienis rugpjūčio 3rd), ir jūs užrakinti visą prieigą prie mūsų aukštojo raktažodžių planus ne 50 % Puscena nuolaida (kuris yra mažiau nei daugumos mūsų konkurencijos kainos ketvirčio).

 1. Jei jūs niekada nesinaudojo rango tracker anksčiau, dabar yra geriausias laikas pradėti. Aktyvuok šiandien (arba iki vidurnakčio (PST) Penktadienis rugpjūčio 3rd) ir jums užtikrinti savo nemokamą 50 raktažodžių baltas diržas planą ir gyvenimo galimybes visiems mūsų aukštojo raktažodžių planus 50% puse kainos nuolaida, jei jums reikia atnaujinti ateityje.

Tiesiog užsukite, gauti prieigą prie naujos Rank Tracker, viskas, ką reikia padaryti, tai:

  1. Atviros rinkos Samurajus Samurajus arba straipsnis, ir atnaujinti į naujausią versiją

 1. Spauskite ant Rank Tracker modulio kortelėje, kad aktyvuotumėte savo nemokamą 50 Raktažodis baltas diržas planą. (Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip suaktyvinti Rank Tracker modulio Spauskite čia )

Ir, pagaliau, didžiulis ačiū visiems neįtikėtinai paramą ir palaikymą, mes gavome iš mūsų klientų - ir į 1218 skirta vartotojams, kurie paėmė brangų laiką iš savo grafikus dalyvauti Beta. Gavome šiek tiek puikių atsiliepimų, ir padarė daug patobulinimų kaip rezultatas programinę įrangą.

Mes tikimės, kad jums patinka, naudojant naują Reitingas sekimo sistemą, ir, jei turite kokių nors klausimų, kurie nėra tiesiogiai atsakė į šį postą, nedvejodami užduoti juos komentarus žemiau.

Šilti linkėjimai,

Eugenijus Santechnikos
Generalinis direktorius
Noble samurajus

PS reikalauti savo nemokamą 50 raktažodžių planą ir užraktas jūsų gyvenime prieigą prie savo 50% puse kainos nuolaida visoms aukštojo raktažodžių planus, jums reikia įjungti savo NAUJAS Rank Tracker modulį prieš vidurnaktį (PST) penktadienį rugpjūtis 3. Aktyvuoti Rank Tracker modulį šiandien paspaudę čia ir šiuos 4 paprastus veiksmus:

Atminkite, kad tai yra išskirtinis pasiūlymas esamas rinkos Samurajus (ir Samurai straipsnis) tik klientams, ir baigsis vidurnaktį (PST) Penktadienis rugpjūtis 3.

Po šios datos NEMOKAMAI Baltas diržas planas bus sumažintas iki 10 raktažodžių, o aukštojo raktažodžių planai pereiti prie mažmeninės kainos, ir padvigubinti kainą. Taigi, jei jūs nenorite praleisti, spustelėkite čia norėdami pamatyti, kaip įjungti:

Eugenijus parašė 18 pranešimus (is) Noble samurajus

82 Responses to "Naujas Rank Tracker yra gyvas, bet jūs turite įjungti ją šiandien ..."

 1. Aš tik norėjau padėkoti jums, vaikinai, sukurti tokį tvirtą produktą (ty rinkos Samurajus) ir nuolat ją remia. Aš įsigijo daug daug įrankių per metus ir tai yra vienintelė priemonė, aš vis dar naudoja. Vaikinai pašėlti. Žinok darbą!

  Travis Van Slooten

  PS Jūsų normos sumokėtą rangas sekimo yra tikrai konkurencinga, kaip aš kainodaros juos per pastaruosius keletą dienų. Vaikinai tiesiog išgelbėjo man pinigų ton. Ačiū !!

 2. Skamba gerai. Aš manau, kad tai 50 raktažodžius visose per MS sąskaitas? Ne 50 žodžiai kiekvienas. Aaronas

  Dėl
  Pagalba atsakė:

  Teisingas, tai visuose įrenginiuose. Kiekvienas moka rinkos Samurajus licencija turės Rank Tracker planą prie jos, o visi įrenginiai bus naudojant tą patį duomenų ir kvotų. Taigi, jei turite Rinkos Samurajus įdiegta 3 kompiuterių, naudojant tuos pačius registracijos detales, kiekvienas egzempliorius bus susipažinimo paties rango Tracker duomenis iš mūsų debesis.

  Jei turite ir rinkos Samurajus ir Samurai straipsnį, jūs turite bendrą kvotą 100.

  Tikiuosi, kad išvalo jį!

  Į sveikatą,
  Tomas

 3. Ei vaikinai, aš myliu rinkos Samurajus! Tačiau šis pranešimas buvo per viršų. Aš žinau savo įdomų pradėti jums, bet šis straipsnis kartojamas pagrindinius pranešimus pernelyg daug. Tai galėjo būti 1/3 ilgio.

 4. Daugelis tikriausiai verkti, kad reikia mokėti už raktažodžius sekimo su MS. Norėdami kalbėti tiesą, aš taip pat buvo šiek tiek nusivylęs, kad per pirmąjį pasikeitimą. Tačiau po svarstymo naudos naują Rank Tracker dabar duoda, Aš net rimtai galvoja apie pradėjimo Geltona Belt planą.

  Mes visi žinome, kad pokyčiai ne visada yra sveikintinas, tačiau kartais tai būtina siekiant pereiti. Noble samurajus komanda tikrai pripažinti, kad. Norėdami, kad aš appalud jums vaikinai.

  Toliau išlaikyti gerą darbą!

 5. Aš tikrai norėčiau prisijungti prie už visiškai naują dienoraštį, kuris pareiškė, kad norėčiau puikus
  dizainas mano svetainėje. Kaip aš galiu tai padaryti? Aš ne
  tikrai, kaip tie, teikiamų jums po to, kai ženklas
  , tad yra bet Galėsite įkelti už svetainėje?

 6. OMG Meilė tai! Ačiū.

 7. 7

  Ką daryti, jei man nereikia / nori cloud sekimo paslauga ir nori naudotis savo biuro kompiuterio?

  Dėl
  Noble samurajus atsakė:

  Sveiki Kiril - atsiprašau, bet mes nebus išlaikyti senąją Rank Tracker. Galite paskaityti daugiau apie tai mūsų žinių bazės straipsnyje .


  Kiril atsakė:

  @ Ilgaamžis uodegą nelaimių
  Su nauja sistema problema yra tai, kad ji visiškai netinka ilgą uodegą. Su ilga uodega turite ieškoti ~ 50 variantų visus pagrindinius raktažodžius. Reikšmė: 3 pagrindiniai žodžiai * 50 = 150 variantų raktažodžius.

  Ir tai, už projektą. Nemokamai planas apima tik 1/3 iš citata reikalingą tikrai mažą projektą su ilgomis uodegomis, su didesniais projektais tai efektyvu 2 ar net 3 kartus daugiau.

  Automation & Cloud & Ilgas uodegą
  Ilgą uodegą nereikalauja savaitinius atnaujinimus apie visus raktinius žodžius ir su debesų sistema, jūs negalite atlikti vadovą atnešti tik kai jums reikia vienas (paprastai per mėnesį), jūs arba turi sekti raktažodį (kuris bus imtis kvotą), ar ne - plius laukti savaitę, kad ji būtų atnaujinta.

  Šiaip ar taip, kaip klientas Aš tikrai supainioti dabar, jei noriu stebėti 10 projektų, aš turiu mesti $ 200 per mėnesį Market Samurai, tokiu atveju aš taip pat gauti kitą asmenį atlikti darbą ir krūva elito proxy $ 5.

  Prašau patarimo vaikinai, kaip ir tada, kai jūs ketinate spręsti ilgą uodegą projektus problemą?

  Ačiū

 8. 8
  Dėl Lie 25, 2012 ne 8:04
  daveM sakė:

  Puikus kompanija ir produktas. ... Aš tikrai žaviuosi labai vertina, kuriame jums turėti savo klientų ...!

  Dėl
  Cate Ferguson atsakė:

  Aš su Dave M - yra pernelyg dažnai nėra atsižvelgiama dėl klientų ir šis puslapis tik patvirtino mano jau labai aukštą nuomonę apie savo organizaciją. Ačiū už minties, pastangų ir poreikio ir gebėjimo pasinaudoti jums dosniausių planus atlygį.

 9. Sveiki

  I am following the instructions exactly as above, (upgrade to latest version, click Rank Tracker…)

  But when I click the Rank Tracker Module, I do not get the “Welcome to your new Rank Tracker” box, just the regular Rank Tracker window, thus I am unable to join the new Rank Tracker program.

  I have shut-down/restarted, but still the same.

  Would appreciate some assistance to get this working.

  Ačiū

  Pažymėti

  On
  Noble Samurai replied:

  Hi Mark – sorry to hear you're having problems. I don't see a Market Samurai account under the email address you posted under, but if you contact our support team they'll be able to help!

 10. Lets do it!

 11. Good to hear you found a solution that works again! I will gladly pay money to keep this very important feature. AČIŪ

 12. hi eugene,

  what if i already have market samurai and i only do less than 50 keywords tracking? is that already built in then? or do i have to buy again the program?

  On
  Noble Samurai replied:

  You don't need to buy anything, Guido, just download the new version, activate it as described, and you should be good to go! Contact our support team if you have any problems.

  On
  guido replied:

  it worked! thank you eugene!

 13. That seems like a pretty good deal to me, Eugene. Glad you guys were able to figure out a plan that worked good for almost everyone without having to go bankrupt!

 14. I must have just been too quick off the mark, as it's now working fine. Thank you.

 15. Excellent news for marketers who use MS – and anyone who doesn't would be foolish not to sign up as more and more benefits to using it just keep stacking up!

 16. I love it guys! ever since the Penguin update, it has been next to impossible to get accurate rankings using the free tools out there. You have provided the solution and I am glad I got in early ;) Thank you market samurai.

 17. Just to clarify, the discounted prices are for life, even if we don't upgrade now, right? I would like to see how accurate the reporting is and then probably upgrade after a month…will the discount still be applicable. Also, what if I go for blue belt now and want to upgrade later, will the discount still apply?

  On
  Support replied:

  Hi Rahul – yes that is correct. As long as you subscribe by the 3rd August, you will have access to the discounted prices for life, regardless of when you upgrade.

 18. I can't actually see how to “buy” the upgrade plan.
  The link in MS takes me to a generic page and I see no actual buy/cart to pay.

 19. Nice development guys.

  I've already upgraded my plan but just have a question on reporting. Do you have plans to have a 'pretty' PDF export with ranking history options, eg compare 'now' to 'then'? I'm thinking of client reporting options but at the moment can only see an export data to .csv option.

  On
  Support replied:

  Hi Adrian – a number of customers have requested this feature, so we'll be looking into it :)

 20. Great News!!! Excellent work, well explained, well done…keep it up!!! I am so thankful to be part of your software upgrades. Specially knowing you have the best product for international users like myself.

 21. 21
  On July 26th, 2012 at 7:07 am
  tamara clausen said:

  I also cannot see how to “buy” the plan!!

  On
  Support replied:

  Sveiki Tamara - tai žinių bazė straipsnis gali jums padėti: http://support.noblesamurai.com/entries/21686602-kaip-atnaujinti-savo-rank-tracker plano

  Jei vis dar turite problemų, prašome susisiekti su mūsų palaikymo komanda .

 22. Nors aš persikėlė į "Mobile Apps pavara," Aš vis dar negaliu gyventi be savo rinkos Samurajus. Yra dar didžiulis poreikis raktinį žodį, konkurencinga ir turinio tyrimams, kai jis ateina į mobiliojo rinkodaros.
  Aš praleido rank tracker. Dėkojame, kad jį atgal taip, kad yra tiek funkcionalus ir tikrai jautri savo klientų poreikius.

 23. Žvelgiant į ateitį, naudojant šią daugiau nei aš iki šiol ...

 24. 24
  Dėl Lie 26, 2012 ne 8:08
  Michael McMullin sakė:

  Tai puiki naujiena! Gaila aš atostogų dabar ir nebus atgal, kol po Rugpjūčio 3 deadline atnaujinti savo IS. Ar yra kokių nors alternatyvių būdų gauti 50 raktažodžių planą?

  Dėl
  Pagalba atsakė:

  Sveiki Michael - Aš sukūriau bilietą mūsų paramos sistema, kurioje mes galime padėti jums su jūsų užklausą.


  Michael McMullin atsakė:

  Fantastic service, Labai ačiū!

 25. 25
  Dėl Lie 26, 2012 ne 9:24
  K sakė:

  Aš tik noriu pasakyti ačiū už ateina su puikus sprendimas, kad mes galime gyventi su! Aš mylėjau MS, nes aš pirmą kartą nusipirkau prieš ji metai ir aš buvau šiek tiek susirūpinęs, kokį sprendimą būtų įdėti į vietą, kur Rank Tracker buvo atitinkamo (minčių kaip: "O ne, aš tikiuosi, kad mes neketiname būti bamboozled dabar" ir "ruh ROH tai bus prieinamos ?!"), bet jūs išlaikė savo Pasakų reputaciją ir autoritetą iki artėja su šio tirpalo. Sąžiningumas yra labai retos šio Biz bet MS ir toliau išlaikyti aukščiausią vietą už tai!

 26. 26
  Dėl Lie 26, 2012 ne 9:44
  Diego Caballero sakė:

  Sveiki, Mano rinkos Samurajus nebus parodyti man nors atnaujinimas! Bandžiau viską, aš net išjungti jį ir bandė ją įjungdami mano kito kompiuterio. Ką aš galiu padaryti?


  Pagalba atsakė:

  Sveiki Diegas, aš nesu labai tikras, kas vyksta ten! Ar galite pateikti paramos bilietą

 27. Oho. Tai toks geras naujienas. Senas Rank Tracker buvo lėtas ir befuddling, jei naujas, yra viskas, ko jums pasakyti, aš būsiu atnaujinti pamatę už save ;-)
  Ačiū už paramą savo klientams tokiu dideliu mados. MS uolų!

 28. 28
  Dėl Lie 26, 2012 ne 10:20
  Dave @ Rosarito-nekilnojamojo turto sakė:

  Ačiū vaikinai,
  tai atrodo tvarkingas!

  Turiu mano 1st kampanija išsidėstymą aikštelėje.
  But I now see this message:
  “In order to track your ranking data you need to add at least one tracked Keyword”
  That's fine except I cannot figure out how/where to enter the keyword?
  Note, I did not have any existing campaigns in Rank Tracker but have named the new campaign, entered the URL etc.

  So where or where do I enter that keyword?

  Dave

  On
  Support replied:

  Hi Dave – The “Add Keywords” button is on the lower right once you're viewing the campaign. Check out our training dojo for more details!

 29. 29
  On July 26th, 2012 at 11:18 am
  AppInsomnia said:

  I think this is excellent news, great progress and talk about looking after your existing customers.

  In all my years of using MS I've been stunned by the continual updated. Some subscription services struggle to release updates, but you have done so much from a one time fee.

  So this new service and your excellent Free offer, along with the low cost upgrades is a total no brainer. I'm in!

  Just one question; aside from tracking keyword positions, I use the indexed page count considerably. I like to track that my sites are indexed and monitor any changes after Google updates its formulas. Will that data still be available?

  On
  Support replied:

  Hi AppInsomnia – it sure is, just check out the “Domain Metrics” feature…

 30. Dear Market Samurai Team,

  Same problem: I was facing a similar problem like Mark and Peter above. I uninstalled and reinstalled Market Samurai, upgraded to the latest version of Adobe Air. Still wasn't working.

  What worked for me: I went into File > Settings > Update (Clicked on the drop-down next to Dev Release and chose “Rank Tracker Beta” instead of “Stable Release” and then clicked the [Check Update] button. There was an update needed for Rank Tracker Beta. After this update, I went back and did the same steps as in the video and the Update options started showing up.

  So anyone facing a similar issue – update your Market Samurai version and the Rank Tracker Beta version inside the settings/update button and see if it works for you.

 31. Wow Thank you so much

  This is fantastic.

  Millions of Kisses

  Mary Sloane

 32. Geras!

 33. Sveiki,
  If I sign up to a paid rank tracker plan is it on a month by month basis or will I be locked into it for a length of time and how much notice do you need to cancel?

  Can the Automatic Weekly Updates be sent to multiple email addresses and different addresses for separate campaigns?

  On
  Support replied:

  Hi Rozie – it's a month-to-month payment and you can cancel any time via our account system.
  The weekly updates go out as a single Email to your registered address – making them go out on a per-campaign basis is an interesting idea, why not post it to our Feature Suggestions forum and see who else likes it?

 34. Thank you for your great work – right here from Germany.
  Super Preis für Tracking und Linkreports. Auch wenn man erst nach dem 3.August ordert. Einfach nur zu empfehlen!

 35. Thanks for this guys. I appreciate the free plan considering the amount of trouble you've had to go to.

 36. Sveiki Gang
  Am I being a thicko, Say yes and its a mawashi geri to the head!!!! Tried following the update procedure but NADA by way of new update for ranktracker. Followed the layout as above :-(

  Nick

 37. 37

  I am following the instructions exactly as above, (upgrade to latest version, click Rank Tracker…) (Like the guy from yesterday's comments)

  But when I click the Rank Tracker Module, I do not get the “Welcome to your new Rank Tracker” box, just the white Rank Tracker window. I have used just 5 KW, to make it faster. When I click on the window, it says “uploading data”, but nothing happens. It just sit there.
  I have shut-down/restarted, but still the same.

  Would appreciate some solution. Ačiū

  On
  Support replied:

  Hi Pavel – this will happen if you are not running the latest version of Adobe AIR. You can get the latest version here: http://get.adobe.com/air/

  If you still have problem you will need to contact support .

 38. Ačiū!

  Got it.
  Must have been tired late yesterday.
  Today it was easy as pie.

  Best Regards
  Dave

 39. Thanks, guys! I went and grabbed the great deal – this is much appreciated! Keep up the good work.

  Reed

 40. Fantastic offer guys. I used the upgrade and….unlike any number of other bits if software….shock horror it worked perfectly :)

 41. Again, I must extend my gratitude to you guys. This version of MS' Rank Tracker is definitely freeing me from routines just for getting rank data.

  All the best for the MS team!

 42. Excellent deal, I was really waiting for it, since doing a manual update on my keywords every week blocked my MS for almost an hour (while I really wanted to explore new keywords :-).

  One question though, I read something about installing on multiple computers, can I do this with my one license? Or do you need 3 seperate licenses?

  On
  Support replied:

  Sveiki!

  Thanks for your great feedback! We are very excited about the new Rank Tracker, and hope that our users feel the same way!

  With a paid copy of Market Samurai, you have up to 5 activations – meaning you can install and activate Market Samurai on up to 5 computers at one time. Because Rank Tracker is now on the cloud, you will be able access your campaigns from any of your installations (your quota will stay the same however, regardless of how many activations you have used). Hope this helps!

  Jeff
  Noble Samurai Support

 43. Nice bonus guys.

  Ačiū

  Jonas

 44. You guys are first class. This has always been the best keyword tool ever and just got better. Thanks for the awesome prices too.

 45. 45

  Eugene and team, I followed your instructions, updated Air and then MS and it went without a hitch. I have to echo all the others in saying that yours is indeed a rare software company. Continuous improvement and value is what you provide and I thank you. I love the logo at the top right of the project settings screen – “there is no charge for awesomeness”. No charge, but certainly much appreciation!
  PS: Just ran my first rank tracker campaign – sweet!

 46. What a great tool !!!! Dėkojame :)

 47. The 50 free keyword plan works fine for us and update was really easy to make. Thank you and keep up the good work!

 48. Excellent work, especially the new mail function sounds very comfortable.

 49. 49
  On July 28th, 2012 at 6:03 am
  Team Beachbody said:

  It's really a nice and helpful piece of info. I am glad that you simply shared this helpful info with us. Please stay us informed like this. Ačiū už pasidalijimą.

 50. Hi guys,

  thanks for the great work you´re going!

  I am travelling for the next two years and don´t have access to noble samurai software (internet cafes only!), is there another way to re-register and ensure I won´t be excluded from the new 50 free keywords plan (I already have the current free 50 keywords).

  thanks,
  Lukas

  On
  Support replied:

  Hi Lukas – thanks for the kind words.
  As a beta user, you're already enrolled in the introductory-rate plan – you don't need to sign up again, you'll have the 50-keyword base plan forever.

 51. 51
  On July 28th, 2012 at 6:46 am
  Michael said:

  I have loaded my campaigns.
  I wish I could see all the data on one sheet instead of clicking into each campaign. I basically have a different site for each campaign since each site needs different keywords.
  I know this is robust, but it's still bulky feeling and difficult to jump back and forth between websites.

 52. Great job Noble Samurai team! You created an awesome update with a wonderful free option and very fair priced upgrades. I love the new cloud rank tracker!!! The Yellow Belt plan is a no brainer and the Orange belt can satisfy any ones needs for only $10 dollars. I mean the fact that you can untrack keywords and then add new ones. I know it is in my best interest to focus on a smaller amount of keywords at one time to give them the attention they need and then just check in on them once and a while fo maintenance. Plus the abilty to change plans at will with the discount locked in I am so happy with this product!

 53. The link to the knowledge base doesn't seem to resolve at the moment.

  On
  Support replied:

  Hi Ryan – which link is that? I can only see two in the comments so far and both are working for me… contact support at http://noblesamurai.com/c/support if you need more help!

 54. 50 Keywords free, that's awesome. Most people wont need any more than that.

 55. 55
  On July 29th, 2012 at 1:45 pm
  Beatris@my site said:

  I have read so many articles concerning the blogger lovers except this post is truly a nice paragraph, keep
  it up.

 56. Thank you so much. I am still learning how to use your program and so I will keep watching the videos to learn how to use the Rank Tracker. I appreciate your support and generosity!
  Blessings!
  PS I so appreciate that you allow us to upgrade later for using more keywords for the same price you have now. This is tops!

 57. 57

  Sveiki,

  I dont like the new rank tracker, just one update a week, that sucks.

  how can I go back to the old rank tracker?

  Dėkojame

  On
  Support replied:

  Hi Benny,

  Unfortunately we won't be able to continue supporting the old Rank Tracker system. You can read more about it in our Knowledge Base article at http://support.noblesamurai.com/entries/21688061-why-can-ti-stay-with-the-original-rank-tracker

  Į sveikatą,
  Jeff

 58. Looks good. I'm looking forward to using this; thanks for fifty free keywords. Once a week is fine for me.

 59. Great tool and product support! Been purchasing lots of high end software in the past but since Market Samurai, none came next!

 60. This works very well thank you. I like that it automatically updates weekly.

 61. Wow! Really awesome! Thank you guys so much. Great product and service. I'm always glad that we purchased Market Samurai. It's been extremely valuable to us.