Naujas Reitingas Tracker yra gyvas, bet jūs turite įjungti jį šiandien ...

Noble Samurais Rank Tracker is now LIVE Šiandien mes turime puikių naujienų: Po ilgus savaites kodavimo (ir daugiau nei 80.000 eilučių naują kodą) mes tikrai džiaugiamės, kad pristatys savo naują Rank Tracker sistema jums ...

Ir mes galime būti laimingesni su rezultatu!

Dabar yra informacija tona šiame dienoraštyje, bet aš norėjau būti kaip gerai, kaip įmanoma, siekiant užtikrinti, Jūs galėsite gauti ir veikia su nauju Rank sekimo sistemos greitai ir lengvai. Šiandienos dienoraštyje aš atskleisti:

 1. Trys didieji naujų funkcijų gausite su savo naujuoju ir "geresnio" Rank Tracker
 2. Kaip pradėti su nauja "Rank Tracker 4 paprastus veiksmus
 3. Kaip teigia savo nemokamą 50 žodžių Reitingas sekimo planą (įvertinta iki $ 22,50 per mėnesį), aktyvuojant Rank Tracker iki vidurnakčio (Ramiojo vandenyno Standartinis Laikas) Penktadienis rugpjūtis 3
 4. Kaip užrakinti savo gyvenimą prieigą prie 50% pusę kainos nuolaida visoms aukštojo raktažodžių Reitingas Tracker planus aktyvuojant Rank Tracker iki vidurnakčio (PST) Penktadienis rugpjūtis 3
 5. Kas unikalus apie mūsų naują rangą Tracker paslauga? Ir kaip ji lygina su konkurencija
 6. Ką jums reikia padaryti, šiandien ...

SVARBI PASTABA: Jūs turite aktyvuoti savo Rank Tracker modulis Šiandien (arba iki vidurnakčio (PST) Penktadienis rugpjūčio 3rd), siekiant užtikrinti savo NEMOKAMAI 50 Raktažodis Baltas diržas planą, ir užrakink savo gyvenime 50% pusę kainos nuolaida visoms mūsų didesnis raktažodžių planai.

Atminkite, kad tai yra išskirtinis pasiūlymas esamos rinkos samurajus (ir samurajus straipsnis) tik klientams, ir baigsis vidurnaktį (PST) penktadienis rugpjūčio 3 dieną. Po šios datos NEMOKAMAI Baltas diržas planas bus sumažintas iki 10 raktažodžių ir didesnės raktažodžių planai pereiti prie mažmeninių kainų ir dvigubai kainą.

Gerai, ten daug padengti, todėl galime pradėti.

Kaip rinkos Samurajus (arba samurajus straipsnis) savininkas esate rimtas apie SEO. Jūs suprantate, kad jums pagerinti savo reitingą, pirmiausia turite sekti juos.

Kaip Jūs galbūt žinote, prieš keletą mėnesių, "Google" padarė didelių pokyčių, kad stipriai paveikė Reitingas Tracker modulis rinkos Samurajus ir samurajus straipsnį. Dėl to tai buvo būtina atkurti Rank Tracker nuo nulio ...

Čia yra tik 3 iš puikių naujų funkcijų gausite naujų ir "pagerintas" Rank Tracker ...

Jei žinote naudojate seną Rank Tracker, jums priminti, kaip nelinksma buvo gauti jūsų duomenis.

Kiekvieną kartą, kai norėjo patikrinti savo reitingą jūs turėjo atverti rinkos Samurajus Samurajus ar straipsnio rankiniu spustelėkite mygtuką, ir tada sukinėti savo nykščius, o jūsų reitingą duomenys buvo surinkti.

Jei buvo daugiau nei keletą projektų, šis procesas gali užtrukti kelias valandas. Na, tai buvo "senas Reitingas Tracker" ...

Štai kas naujo "The New Rank sekimo sistemos:

 • Automatiniai Savaitės Atnaujinimai: No Longer Jūs turite prisiminti, kad patikrinti savo reitingą kiekvieną savaitę, ir tada rankiniu būdu paspausti atnaujinimo mygtuką, kad priimtumėte naujus reitingavimo duomenis. Dabar jūs galite tiesiog sėdėti ir atsipalaiduoti, kaip mūsų naują Reitingas Tracker automatiškai atnaujina savo kampanijas už jus kiekvieną savaitę, Jums net nereikės piršto nepajudins.

 • Pašto pranešimai: ne tik nauja vieta Tracker atnaujinti savo kampanijas automatiškai kiekvieną savaitę, jis taip pat siunčia Jums pranešimą elektroniniu paštu, kai savo reitingą duomenys buvo atnaujinti. Taigi dabar jūs galite sutelkti savo neskaidyti dėmesį į savo verslą, kol jūsų elektroninio pašto pranešimai atvyksta.

 • Paprastesnis sąsaja: Skirtingai nuo senojo Rank Tracker, kuris nuskendo jums numerių jūros, mūsų naują rangą Tracker paprasta nauja sąsaja leidžia analizuoti Jūsų reitingas vėjas - ypač jei jums valdyti kelias svetaines, raktažodžius ir kampanijas visi tuo pačiu metu.

Ir dėl to, kad naujų Reitingas Sekimo sistema šaltiniai rango duomenis iš patikimų trečiųjų šalių paslaugų teikėjų, tai labiau stabili nei kada nors anksčiau.

Kaip pradėti dirbti su Rank Tracker 4 paprasti žingsniai

  1. Atvirosios rinkos samurajus arba Samurai straipsnį ir atnaujinimas į naujausią versiją

  1. Atidaryti pirmąjį projektą, kurį norite įkelti į Naująjį Rank Tracker

  1. Spauskite ant Rank Tracker modulis aktyvuoti savo nemokamą 50 Raktažodis Baltas diržas planą

PASTABA: Jūsų langas galimybę užrakinti savo nemokamą 50 raktažodį Baltas diržas planą užsidaro penktadienį rugpjūčio 3 dieną. Jei nenorite praleisti savo laisvą 50 raktažodį Baltas diržas planą, jums reikia įjungti savo Rank Tracker modulis dabar. Norėdami gauti daugiau informacijos apie savo laisvo Baltas diržas planą, toliau skaityti ...

  1. Įkelkite savo istorines Reitingas Tracker duomenis į debesis

Kaip Reikalaukite savo nemokamą 50 Raktažodis Rank sekimo planą (įvertinta iki $ 22,50 per mėnesį), aktyvuojant Rank Tracker Prieš penktadienis rugpjūčio 3 dieną.

Mūsų didelė viltis buvo, kad mes galėtume pasiūlyti NEMOKAMAI rangas sekimo planą esamiems savininkams tiek rinkos Samurajus ir samurajus straipsnį. Mes norime užtikrinti, kad daugelis mūsų klientų, kaip įmanoma būtų visiškai nepaveikė pakeitimų, kuriuos "Google".

Taigi mes išanalizavo naudojimo būdus mūsų esami klientai ir derybų agresyviai su daugiau nei tuziną reitingą duomenų teikėjus, siekiant suprasti:

 1. Jei NEMOKAMAI planas buvo net ekonomiškai įmanoma; ir
 2. Kas NEMOKAMAI plane turėtų būti mūsų esamiems vartotojams

Geros naujienos yra tai, kad mes galėsime pasiūlyti didelį NEMOKAMAI 50 Raktažodžių planą visiems esamiems klientams rinkos Samurajus ir samurajus straipsnį.

Analizuojant mūsų reitingą naudojimo duomenis per pastaruosius metus, atskleidė šią naudojimo modelis mūsų dabartiniams klientams:

92% kelio mažiau nei 50 raktažodžiai
7% kelio tarp 51-500 raktažodžius
1% kelio daugiau nei 500 raktinius žodžius

Taigi, kaip matote, mūsų NEMOKAMAI 50 raktažodį planas viršija daugiau nei 92% mūsų esamų klientų poreikius. O tai reiškia, jei esate dalis šios daugumos, stebėti mažiau nei 50 žodžius, jūs gausite iš visiškai automatizuota rango naudos stebėjimo (kai žiūrime savo reitingą už jus automatiškai kiekvieną savaitę) ir nereikės mokėti denara už jį.

Tačiau, yra keletas svarbių dalykų, reikėtų atkreipti dėmesį:

  1. Nors nemokamai planas bus nemokamai jus, tai nėra nemokama mums - mes mokės tūkstančius dolerių kiekvieną mėnesį, jūsų vardu, garantuoti šių nemokamų planus. Mes nustatyti Freeline lygiu, kuris turėtų patenkinti didžiąją dalį vartotojų (virš 92%), o nustatant grynųjų pinigų sumą, kad mes turime išlaidos kiekvieną mėnesį savo klientams iki tvaraus lygio. Galite būti tikri, tai nebus bankrotas mums, bet tai svarbu dalytis, kad mes bus pamatų už šių nemokamų sąskaitų sąskaitą, mes turėjo nubrėžti liniją kažkur, ir 50 raktažodžių planas streikų susitikti didžiąją pusiausvyrą iš naudotojų poreikius, taip pat valdyti savo einamąsias sąnaudas.

  1. Šis pasiūlymas bus tik prieinama esamiems Rinkos Samurai (ir Samurai straipsnis) savininkams arba tiems, kurie perka rinkos Samurajus prieš penktadienis rugpjūčio 3 - iosios Kadangi mūsų esami klientai ir bandymus vartotojai yra tie, kurie bus labiausiai nukentėjo dėl pakeitimų, šis pasiūlymas bus galima į esamą nuosavybės pagrindu ir tik - visiems, kad turi pilną versiją rinkos samurajus ar samurajus straipsnyje, taip pat bet kokios dabartinės bandomajam vartotojui, kuris atnaujinimus pilnos versijos prieš penktadienis rugpjūčio 3 dieną.

  1. Po penktadienis rugpjūčio 3rd, NEMOKAMAI planą visiems naujiems klientams rinkos Samurajus nukris iki 10 raktažodžių per mėnesį - Kadangi yra didelė einamųjų išlaidų teikiant šias nemokamas planus, 50 raktažodžių nemokamai planas yra prieinamas tik dabartiniais savininkais ( ir tiems, kurie atnaujina pilna versija prieš penktadienis su August.With 3. per 63.755 klientų, galite pradėti suprasti, kodėl teikti tai NEMOKAMAI planas mums kainuos tūkstančius dolerių per mėnesį.

   Štai kodėl mes galime padaryti tai siūlau esamiems klientams tik. Būsimiems klientams bus ribojamas iki 10 raktažodžių / mėn planą.

 1. Tai NEMOKAMAI 50 raktažodį planas atitinka IŠLAIDAS planus, kad kainuoja iki $ 22,50 per mėnesį - Mes atlikome išsamią analizę į rangas sekimo paslaugų vietos konkurencija. Dauguma rangas sekimo paslaugos nepateikia nemokamą planą, ne visi, ir turi minimalų įvežimo kainą $ 29 iki $ 49 per mėnesį tiesiog užsiregistruoti. Tokiu atveju, tikroji vertė jums už palyginamą 50 raktažodį plano kažkur tarp $ 5 iki $ 22,50 už month.Only esamiems klientams, ir tie, kurie pirkti pilną versiją rinkos samurajus prieš penktadienis rugpjūčio 3rd, turi teisę tai kainuoja 50 raktažodį planas - kuri suteikia iki $ 22,50 per mėnesį iš raktažodžių reitingą patikrinimus, nemokamai.
Free 50 keyword white belt plan

Reikalaukite savo nemokamą 50 žodžių Baltas diržas planą aktyvuoti savo Rank Tracker modulis dabar. Atminkite, kad tai yra išskirtinis pasiūlymas Rinkos Samurai ir Samurai straipsnis savininkų TIK ir baigsis vidurnaktį (PST) penktadienis rugpjūčio 3 dieną.

Po šios datos nemokamai raktažodžių planas bus sumažintas iki vos 10 žodžių.

Norėdami aktyvuoti savo Rank Tracker modulis ir reikalauti savo nemokamą 50 Raktažodžių planas:

  1. Atviros rinkos Samurajus Samurajus ar straipsnio ir atnaujinimas į naujausią versiją

 1. Spauskite ant Reitingas Tracker modulio kortelėje, ir jūsų NEMOKAMAI 50 Raktažodis Baltas diržas planas bus automatiškai aktyvuota. (Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip pradėti su nauja Reitingas Tracker Spauskite čia )

Kaip užrakinti savo gyvenime 50% pusę kainos nuolaida visoms Reitingas Tracker aukštojo Raktažodis planai

Mūsų reitingą naudojimas duomenų analizė rodo, kad mūsų 50 raktažodį planas bus daugiau nei pakankamai, daugiau nei 92% mūsų klientų.

Tačiau, jei jūs esate vienas iš tų, kurie yra 8% vartotojų, kurie stebėti daugiau nei 50 žodžius, tai mes norime įsitikinti, kad mes rūpinamės jumis per.

Prieš atskleisti, kas kainodaros planus, svarbu apžvelgti konkurenciją ir pamatyti, kas pigiausia turima variantai rinkai stebėti daugiau nei 50 žodžius per savaitę:

Konkurentas

B

C

D

Pigiausia 50 + raktažodis planas

49 $ / mėn

24 $ / mėn

19 $ / mėn

99 $ / mėn

Raktažodžiai vikšriniai

250

100

100

1000

Kaina / Raktinis žodis

$ 0,20

$ 0,24

$ 0,19

$ 0,10

Taigi, jei jums reikia stebėti daugiau nei 50 žodžius, tada pigiausias planas iš konkuruojančių paslaugų prasideda 19 $ / mėn, ir galite mokėti tiek, kiek $ 99 / mėnesį!

Nors tai gali atrodyti daug, yra gerų priežasčių kainą. Yra kietieji sąnaudas teikiant infrastruktūrą patikrinti daug raktažodžių.

Kai darome analizę ir įkainojimo modelį turime du aiškius privalumus daugiau nei mūsų konkurentai:

  • Dauguma konkurentas kainodara yra skirta SEO agentūrų - įmonės, turinčios gilias kišenes. Agentūros dažnai įkrauti šimtus ar tūkstančius dolerių savo klientams kiekvieną mėnesį, todėl gali sau leisti mokėti didelius kiekius kiekvieną mėnesį gauti savo raktažodžių rankingach atnaujintas them.Agencies valdyti kelis klientus - kuriems reikia sekti šimtus ar tūkstančius raktažodžių kiekvieną mėnesį. Kainodaros struktūra, planų šiuo metu siūlomų rinkoje atspindi šį poreikį. Deja, tai daro jį po daugelio mažų interneto verslo savininkų pasiekti, ypač jei jie tik reikia sekti kelis šimtus žodžių.

 • Dauguma mūsų konkurentų tarnauti santykinai mažą klientų bazę SEO agentūrų - ir todėl negali skleisti savo infrastruktūros išlaidas dešimtys tūkstančių vartotojų visame kaip ir mes.

Mes žinome, kas yra mūsų klientai, ir jie labai skiriasi nuo SEO agentūrų! Nors mes turime keletą agentūrų ir SEO konsultantai per mūsų programinę įrangą, dauguma mūsų vartotojų yra maži interneto verslo savininkų, kurie neturi šimtus dolerių per mėnesį išleidžiate stebėti savo reitingą.

Kai ateina su savo Rank sekimo planus Mes atlikome šį poreikį atsižvelgti.

Siekiant užtikrinti, kad esami klientai gauna geriausią įmanomą sandorį, mes siūlome dvi planus:

 1. Planai mūsų esamiems klientams (ar naujiems klientams, kurie perka prieš penktadienis rugpjūčio 3rd).
 2. Planai naujų klientų, kurie perka po penktadienį rugpjūtis 3

Štai ką mūsų planai bus už Noble Samurajus Reitingas sekimo paslaugų sąrašas:

Reitingas Tracker planas

Specialusis Esamas
Klientų kainas

) (Užsiregistruok Prieš penktadienis rugpjūčio 3rd)

Mažmeninė Kainos


) (Registruotis Po penktadienis rugpjūčio 3rd)

Baltas diržas

Raktažodžiai: 50
Kaina / mėn: NEMOKAMAI
Kaina / Raktinis žodis: ZERO
Raktažodžiai: 10
Kaina / mėn: NEMOKAMAI
Kaina / Raktinis žodis: ZERO

Geltona juosta

Raktažodžiai: 100
Kaina / mėn: 5 $
Kaina / Raktinis žodis: 0,05 $
Raktažodžiai: 100
Kaina / mėn: 10 $
Kaina / Raktinis žodis: 0,10 $

Oranžinė diržas

Raktažodžiai: 200
Kaina / mėn: 10 $
Kaina / Raktinis žodis: 0,05 $
Raktažodžiai: 200
Kaina / mėn: 20 $
Kaina / Raktinis žodis: 0,10 $

Mėlynas diržas

Raktažodžiai: 500
Kaina / mėn: 25 $
Kaina / Raktinis žodis: 0,05 $
Raktažodžiai: 500
Kaina / mėn: 50 $
Kaina / Raktinis žodis: 0,10 $

Rudas diržas

Raktiniai žodžiai: 1000
Kaina / mėn: 40 $
Kaina / Raktinis žodis: 0,04 $
Raktiniai žodžiai: 1000
Kaina / mėn: 80 $
Kaina / Raktinis žodis: 0,08 $

Juodas diržas

Raktiniai žodžiai: 2500
Kaina / mėn: 99 $
Kaina / Raktinis žodis: 0,04 $
Raktiniai žodžiai: 2500
Kaina / mėn: 198 $
Kaina / Raktinis žodis: 0,08 $

Taigi, jei jau esate klientas su 100 raktažodžių, galite stebėti savo reitingą tik 5 $ per mėnesį. Tai tik 0,05 $ už raktažodį - mažiau nei dauguma mūsų konkurentų aukos ketvirtį!

Visiems esamiems klientams (ir tiems, kurie atnaujinimai pilna versija rinkos samurajus prieš penktadienis rugpjūčio 3rd), gausite prieigą prie visų mūsų mažmeninės prekybos planus, bet ne 50% pusę kainos nuolaida!

Jei tyrimo planus anksčiau, pamatysite, kad net mūsų ateities mažmeninės planai (kurie nulems tik naujiems klientams, kurie perka po penktadienis rugpjūčio 3rd) turi kainą už raktažodį mažiau nei pusė dauguma mūsų konkurentų auka. Norėdami gauti tą pačią kainą už raktažodį nuo konkuruojančių paslaugų, jums reikia praleisti bent 99 $ per mėnesį!

Norėtume, kad būtų galima pasiūlyti nemokamą nuolatinį Rank Tracking visiems mūsų nukentėjusiems vartotojams, tačiau dėl priežasčių, aš jau kuriems ekonomiškai tai yra tiesiog neįmanoma.

Mūsų 50 raktažodį NEMOKAMAI planas, kuris atitinka daugiau nei 92% mūsų klientų poreikius, mums kainuos tūkstančius dolerių per mėnesį padengti.

Jei esate vienas iš nedaugelio, kuris stebi daugiau nei 50 žodžius (ir jau esate klientas), mes galime suteikti Jums specialias kainas - mažiau nei mūsų konkurentų kainų ketvirtį.

Kiekvienas, kuris perka mūsų produktą po penktadienis rugpjūtis 3 galės pasirinkti iš mūsų mažmeninės prekybos planus, kurie vis dar puikus vertė - ne mažiau kaip pusę dauguma mūsų konkurentų kainos.

Norėdami pamatyti, kaip pakeisti savo planą, tiesiog žiūrėti video žemiau.

Kaip pakeisti savo rangą Tracker planą

50 Percent Discount

Užrakinti savo gyvenime 50% Pusė Kaina su nuolaida visų aukštojo raktažodžių planų aktyvuoti savo Rank Tracker modulis dabar. Atminkite, kad tai yra išskirtinis pasiūlymas Rinkos Samurai ir Samurai straipsnis savininkų TIK ir baigsis vidurnaktį (PST) penktadienis rugpjūčio 3 dieną.

Po šios datos visos aukštojo raktažodžių planai pereiti prie mažmeninių kainų ir dvigubai kainą.

Norėdami aktyvuoti savo Rank Tracker modulis ir reikalauti savo gyvenime 50% pusę kainos nuolaida visoms aukštojo raktažodžių planus:

  1. Atviros rinkos Samurajus Samurajus ar straipsnio ir atnaujinimas į naujausią versiją

 1. Spauskite ant Reitingas Tracker modulio kortelėje ir jūsų 50% pusę kainos nuolaida bus užrakinta visam gyvenimui. (Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip pradėti su nauja Reitingas Tracker Spauskite čia )

Kodėl Naujas Reitingas Tracker Pateikite Savaitės Atnaujinimai?

Tik su keliomis išimtimis, mūsų konkurentai dauguma teikti tik savaitės reitingą atnaujinimus, ir dėl pateisinamų priežasčių:

  • Jei jūs reguliariai stebėti reitingą pastebėsite kasdien svyravimų savo rezultatus. Šis kasdienis "triukšmas" iškreipia realų vaizdą apie tai, kas vyksta jūsų rankings.The dauguma SEO specialistams patikrinti savo reitingą per savaitę arba kas dvi savaites. Visuotinai priimta tarp SEO ratą, kad dažniau nei tai patikrinti reitingą suteikia mažai pridėtinės vertės. Tai stebėsenos akcijų kainą savo akcijų remdamasi minučių pagrindu minutę ekvivalentas. Tai taip pat granulių teikti jokių esminių ar apčiuopiamų tendencijas.

 • Yra reali, apčiuopiama sunku ekonomiškai teikti didelius kiekius raktažodžių rankingach. Yra didelė infrastruktūra, kurią reikia sukurti ieškoti milijonus raktažodžius per mėnesį. Teikti savaitės reitingą reiškia keturis patikrinimus per mėnesį per keyword.Providing kasdien reitingą apima septynis kartus daugiau raktažodžių paieška, kuri verčia tiesiai į septynis kartus kaina. Paslaugos, kurios teikia kasdien reitingą yra žymiai brangesnis už raktažodį sekti - ir teisingai!

Siekiant išlaikyti raktažodžių rankingach, kaip naudotis ir kaip nebrangiai, kaip įmanoma mūsų klientų interesus, mes nusprendėme, kad iš pradžių numatytas tik kassavaitinio reitingą ataskaitas. Tačiau, jei yra pakankamas poreikis, galime pristatyti galimybę priimti skubius Mokama atnaujinimai ateityje.

Kas Unikalus Apie mūsų naują Rank Tracker paslauga? Kaip tai palyginti su konkurencija?

Jei neturite iš tikrųjų naudojamas Reitingas Tracker modulis anksčiau, ar ne patikrinti jį, o, čia greitai Priminti savo unikalių savybių (už gražu iš konkurso kainą ketvirtis).

Jie sako, kad "nuomonė yra čempionų pusryčiai", ir nuo pat pradžių Reitingas Tracker buvo sukurta siekiant suteikti greitą grįžtamąjį ryšį apie "poveikį" savo SEO nuorodą statybos darbus ir SEO strategiją.

  1. Reitingas Tracker tikrina ne tik savo reitingą 3 didžiųjų paieškos sistemų, bet taip pat praneša, kad nuorodos, nukreipta į kiekvieną savo reitingą puslapių skaičių - Paprastai, kaip savo nuorodą statybos darbu didėja, pamatysite į skaičiaus padidėjimas Nuorodų, po to į savo reitingą padidinti. Tai pirmaujanti rodiklis reitingą, ir tik Noble Samurai reitingo Tracker siūlo šią funkciją. (SEO specialistams myliu šią funkciją, - nes jis įrodo, visą sunkų nuorodą statybos darbus jūs veikėte)

  1. Reitingas Tracker rodo jums už kiekvieną internetinį puslapį, kuriame jūs kontroliuojate reitingą - Tai įprasta šiuolaikinės SEO naudoti kelis domenus reitingą raktažodžius. Dauguma kitų Reitingas sekimo paslaugas gali tik stebėti vieną domeną, ir tik papasakoti aukščiausią reitingą turite. Mes leidžiame jums stebėti bet domenų skaičių, taip pat specialius URL, pavyzdžiui, "YouTube" vaizdo įrašus. Mes parodysime jums visus reitingą priklauso jums 100 geriausių rezultatų, ne tik aukščiausias.

  1. Reitingas Tracker leidžia stebėti neribotą domenų už vieno žodžio - ir dauguma kitų rangas sekimo sprendimų rinkoje taiko savo klientams remiantis vadinamuoju "žodį poros". Jei norite sekti savo raktažodžių rankingach dėl pasiūlymo dėl 5 skirtingų sričių raktažodį, jūs turite atvykti į raktažodį 5 kartus, valgyti į jūsų mėnesio kvotos. Be Rank Tracker, kad bus skaičiuojama tik vieną žodį - kad jūsų raktažodžių kvota eina daug toliau.

  1. Reitingas Tracker leidžia jums stebėti reitingą Web 2.0 svetainių (tokių kaip "YouTube" ir Squidoo), kad jums kontroliuoti, bet ne savo - Daugelis sprendimų rinkoje riba jums tik sekimo puslapius ant vieno domeno, arba priversti jus sekti kiekvieną Web 2.0 svetainę, kaip kito "žodį" pora, valgyti į savo riboto raktažodį kvotą. Kaip žinote, "YouTube" ir Web 2.0 svetainių dažnai sudaro reikšmingą vaidmenį šiuolaikinės SEO. Tik Reitingas Tracker leidžia jums pridėti tiek Web 2.0 puslapių, kiek jums patinka - o tik naudojant ne vieną raktinį žodį iš savo savaitės kvotą.

  1. Reitingas Tracker palaiko pilną paieškos kalbos ir šalies derinių - kalbėti daug rangas sekimo duomenų teikėjams mes supratome, kad labai mažai remti visapusišką spektrą kalbą ir šalį derinius prieinama "Google" ir paieškos sistemose. Rinkos Samurajus tapo labai populiarus ne JAV, ne angliškai kalbančių klientų, nes mes dirbome labai sunku palaikyti dešinės į kairę kalbų, tokių kaip hebrajų ir "Unicode" kalbų, tokių kaip japonų ir kinų. Duomenų teikėjas mes pasirinkome yra vienas iš nedaugelio, kurie gali teikti visą spektrą kalbos / alies derinius.

 1. Reitingas Tracker valdo "Google" lokalizacijos "ir" personalizavimo "klausimus -" Google "dažnai tarnauja įvairių reitingavimo puslapius pagal tai, kur esate įsikūrę. "Google" taip pat individualias paieškos rezultatus, remiantis svetainių, kad jūs dažnai aplankyti. Šis "lokalizacija" ir "personalizavimo" elgesys gali būti labai sudėtinga gauti objektyvų rinkinį paieškos rezultatuose kaip jūsų SEO etalonas activities.As rezultatas, jūs dažnai pamatyti labai skirtingus rezultatus ieškant "Google" iš savo interneto naršyklę, negu ką rangas sekimo paslaugų ataskaitos. Reitingas duomenų teikėjas mes pasirinkome daro puikų darbą pašalinti tokius nusistatymus iš rezultatų.

Ką reikia daryti šiandien ...

  1. Jei jau esate rinkos Samurajus Samurajus ar straipsnis klientų ir sekti mažiau nei 50 raktažodžius - suaktyvinti šiandien (arba iki vidurnakčio (PST) Penktadienis rugpjūčio 3rd) ir jums apsaugoti savo nemokamą 50 žodžių Baltas diržas planą gyvenime. Mūsų naudojimas duomenys rodo, kad tai yra daugiau nei pakankamai, daugiau nei 92% mūsų klientų.

  1. Jei esate dalis klientų, kuriems reikia stebėti daugiau nei 50 žodžius sauja - Įjungti šiandien (arba iki vidurnakčio (PST) penktadienis rugpjūčio 3rd) ir jums užrakinti visą prieigą prie mūsų aukštojo raktažodžių planus bent 50 % pusę kainos nuolaida (kuris yra mažiau nei daugumos mūsų konkurentų kainų ketvirtį).

 1. Jei Jūs niekada nesinaudojo rank tracker anksčiau, dabar yra geriausias laikas pradėti. Aktyvuok šiandien (ar anksčiau vidurnakčio (PST) Penktadienis rugpjūčio 3rd) ir jums apsaugoti savo nemokamą 50 žodžių Baltas diržas planą ir visą prieigą prie visų mūsų aukštojo raktažodžių planus 50% puse kainos nuolaida, jei jums reikia atnaujinti ateityje.

Tiesiog užsukite, ir gauti prieigą prie naujos Rank Tracker, viskas, ką reikia padaryti, tai:

  1. Atviros rinkos Samurajus Samurajus ar straipsnio ir atnaujinimas į naujausią versiją

 1. Spauskite ant Reitingas Tracker modulio kortelėje aktyvuoti savo nemokamą 50 Raktažodis Baltas diržas planą. (Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip suaktyvinti Reitingas Tracker modulis Spauskite čia )

Ir, pagaliau, didžiulis ačiū visiems neįtikėtinai paramą ir palaikymą mes gavome iš mūsų klientų - ir į 1218 skirta vartotojams, kurie paėmė brangų laiką iš jų tvarkaraščius dalyvauti Beta. Gavome puikių atsiliepimų, ir padarė daug patobulinimų programinės įrangos, kaip rezultatas.

Mes tikimės, kad jums patinka, naudojant naują Reitingas sekimo sistemą, ir, jei turite kokių nors klausimų, kurie nėra tiesiogiai atsakyti į šį pranešimą, prašome nedvejodami paklausti jų pastabas žemiau.

Šilti linkėjimai,

Eugenijus Ware
Generalinis direktorius
Noble "Samurajus

PS reikalauti savo nemokamą 50 žodžių planą, ir blokavimo savo gyvenimą prieigą prie jūsų 50% puse kainos nuolaida visoms aukštojo raktažodžių planus, jums reikia įjungti savo NAUJAS Reitingas Tracker modulis prieš vidurnaktį (PST) penktadienis rugpjūčio 3 dieną. Aktyvuoti Rank Tracker modulis šiandien paspaudę čia ir šiuos 4 paprastus veiksmus:

Atminkite, kad tai yra išskirtinis pasiūlymas esamos rinkos samurajus (ir samurajus straipsnis) tik klientams, ir baigsis vidurnaktį (PST) Penktadienis rugpjūčio 3 dieną.

Po šios datos NEMOKAMAI Baltas diržas planas bus sumažintas iki 10 raktažodžių ir didesnės raktažodžių planai pereiti prie mažmeninių kainų ir dvigubai kainą. Taigi, jei jūs nenorite praleisti, spustelėkite čia dabar pamatyti, kaip įjungti: