Užsakomosios vaizdo 1: Kaip sukurti "A" Žaidėjai komanda

Dalintis mygtukas

Susižaidimas Pradedant nuo didžiojo atsiliepimus mes gavome iš mūsų neseniai konversijos serija, šiandien norime nusimesti naują seriją, skirtą kitoje srityje, kurioje interneto verslo savininkų daug turi didelių problemų, kuri yra "Užsakomosios".

Jūs tikriausiai jau suprato, kad su raktažodžių tyrimų, turinio kūrimo, straipsnis paskirstymas, socialinės žiniasklaidos ir visų kitų aspektų kuriant verslą internete, tai beveik neįmanoma padaryti visą darbą sau.

Dabar labiau nei bet kada, interneto rinkodara yra "Komanda Sportas".

Realybė yra tai, jei jūs turite puikią komandą, jūs galite gauti daugiau nuveikti su mažiau darbo, ir pasiekti kur kas geresnių rezultatų. Tiesą sakant, aš nežinau, bet kas yra kicking tikrai tikslus Prisijungė kuris neturi stiprią komandą už jų.

Paslaptis kilnių Samurai sėkmė

Čia ne Noble samurajus mes sukūrėme gana nuostabų komandą ir tai buvo viena iš realių paslapčių mūsų sėkmės - Mes žinome, galią, kuri ateina iš turintys aistringas ir pajėgi komanda.

Taigi, kaip jūs galite pradėti kurti savo komandą?

Vienas populiarus variantas yra nepriklausomos, kuri apima nuomą asmenis baigti konkrečias užduotis arba pareikšti "virtualios komandos narius" laive tapti savo verslą internete.

Dvivietis medalio puses

Tačiau Užsakomosios yra dvigubai medalio puses.

Jei daryti teisingai, tai gali būti geriausias dalykas, kad atsitiks jūsų verslui, tačiau, jei jūs gaunate tai negerai, ji taip pat gali būti nelaimės - eikvoti apkrovų brangaus laiko ir pinigų.

Norėdami padėti jums atrasti "teisingą kelią" kreiptis Užsakomosios, mes paprašė du mūsų gerų draugų Dave'as Jenyns Pete Williams pasidalinti kai jų labiausiai vertingas Užsakomosios strategijas su jumis.

Šie vaikinai yra realus dalykas. Jie gyvena ir kvėpuoja šią medžiagą, ir informacija, kad jie ketina pasidalinti su jumis šioje serijoje yra grynas auksas.

Šiame video

Per pirmąjį vaizdo šio Užsakomosios serijos Dave Jenyns parodys jums, kaip sukurti "A žaidėjų naudojant" George Foreman metodas "komanda. Tai tiksli metodą jis naudoja pritraukti, filtrą, pasiimti ir mokyti komandos narius savo verslą internete.

Jūs atrasite, kaip galite modeliuoti tą patį procesą statyti didelį poveikį komanda tai, ką jums gali tikėtis mokėti dalį.

Šiame vaizdo jūs atrasite:

 • Kodėl yra prie jūsų verslo butelio bus paralyžiuoti savo rezultatus ir sukelti gedimą;
 • Paprastas 7-žingsnis "George'as Meistras" procesas, kuris daro viršų kandidatus "plūduriuoti prie krūvos viršuje";
 • Kaip padaryti, kad jūsų verslas išsiskirti iš kitų ir pritraukti geriausius A-žaidėjams ";
 • Svetainių naudoti nuosekliai rasti geriausią personalą;
 • Vienas paprastas klausimas galite paprašyti "A-grotuvą, kad ne B arba C-Žaidėjai norite atsakyti;
 • Realaus gyvenimo atvejo tyrimas pavyzdys, kaip Dave'as rasti neseniai komandos narys;
 • Kodėl Richardas Bransonas išvengiama klišė "klientai # 1" ir kas jo alternatyva;
 • Ir daug, daug daugiau.

Ir nepamirškite palikti savo komentarus ir atsiliepimus žemiau. Mes norėtume išgirsti, ką manote apie šį video!

Benas parašė 10 pranešimus (-us) Noble samurajus

159 Responses to "Užsakomosios vaizdo 1: Kaip sukurti" A "Žaidėjai Team"

 1. 1

  Tai puikus vaizdo. Tai paprasta, tačiau veiksminga. Jūs vartojate realaus pasaulio įdarbinimo metodus ir taikyti jas autsorsingas. Aš už vieną nebuvo prijungtas du iš anksčiau, bet bus taikyti ją, kai aš pradedu užsakomųjų rimtai. Ačiū.

  Dėl
  Jay Couture "atsakė:

  Sutinku, tai yra super vaizdo. Aš vertinu kad visa tai žemyn į etapus, todėl visai daug paprastesnis ir, atrodytų veiksminga.

 2. Sveiki,

  Aš gaunami rašytojai, grafikos inžinierius ir buvau nusivylęs darbo kokybę. Dabar suprantu, kur aš įdaryti.

  Ačiū jums, vaizdo buvo akis peilis.

 3. Ačiū už atsiliepimus šiol vaikinai.

  "Kaip jums pradėti" tikrai yra "kaip baigsite", kai kalbama apie užsakomųjų paslaugų.

  Manau (deja) interneto rinkodaros daug, nepadarė psichikos šuolis yra "verslo savininkai" - nes, kai jūs padaryti, kad pereiti daug dalykų kris vietoje ... ir ne tik verbavimo ir užsakomųjų paslaugų.

  Mėgaukitės serija.

  Pete'as

 4. Labas
  Aš neseniai vartojote procesą įdarbinti per oDesk statyti iOS app.
  Manau, kad turėjo 6 žingsnis procesą ir pagrindinis mokymasis yra, kad aš turiu nustatyti tiriamojo ir referencinio patikrinimą.
  Reikalingi 4 žingsnis didelis laiko.
  Negalima remtis kokia sistema kaip oDesk sako už rangovo reitingų.
  Bandymas įgūdžių pagal nekilnojamojo pasaulio praktinio mini projektą ir bandymą požiūris / paslaugų etikos kalbame, kad realaus pasaulio buvusių klientų per "Skype".
  Ačiū už vaizdo - puikūs patarimai.
  Linkėjimai
  Antano

 5. 5
  Dėl Lap 14, 2011 prie 9:08
  Ričardas sakė:

  Didelis vaizdo, ačiū už info.

 6. Aš ką tik pradėjo užsakomųjų su oDesk ir dabar ačiū jums, manau, galėčiau panaudoti tai, ką aš išmokau padaryti geresnį darbą nuomos mano komanda. Dėkojame daug.
  Užuovėja
  Kaubojus iš Utah

  Dėl
  Gregas Laukinis rašė:

  Aš niekada bandė oDesk turės duoti, kad tiek išvaizda

  Aš jau daro viską, save ir tai tik ... atsižvelgiant daug iš manęs šių dienų

 7. fantastinis vaizdo - Ačiū vaikinai! eglės man iššūkis užsakomųjų vienkartinė užduotis, kad dont reikalauja 3 mėnesius bandomąjį laikotarpį

  Dėl
  Pete Williamsas rašė:

  Visiškai sutinku Steponą - Užsakomosios vieno vieno užduoties skiriasi virdulys žuvų.

  Norėdami suteikti jums 3 greitus patarimus:

  1. Visada klausti jiems neįprastą klausimą; kažkas, kad jeigu jie neturi atsakyti galite nustatyti ir greitai / lengvai nuvalykite juos išjungti sąrašą (kitą filtrą)

  2. Aš visada paprašykite jų prisidėti bent vieną idėją, kad trumpas / darbas geriau - kad taip "" žaidėjai gali paspartinti ir išsiskirti, siūlydami pasiūlymus padaryti projekto geriau.

  3. Jei tai padorus pakankamai projektas; Aš taip pat dar laimėtoją 3 žmonių darbą; mokėti juos daryti 1/4 tiek užduoties; ir tada sudaryti visą projektą į geriausią pareiškėjui. (Pavyzdžiui, rašyti 1 straipsnyje, o ne 10 ... eskizas logotipą vietoj visiško dizainas ir tt ir tt)

  Tikiuosi, kad tai padeda.

  Pete'as

 8. 8
  Dėl Lap 15, 2011 prie 2:34
  KC PFLüGER pasakė:

  Didelis kėlimo ir priminimas apie tai, ką ji mano, kad samdyti daug darbuotojų, tiek biuro ir virtualus. Šie septyni žingsniai viską į veiksmingu ir efektyviu būdu samdyti ir išlaikyti žmones, jums reikia sėkmei. Aš naudoju 5 7 žingsniai mano plytų ir skiedinio verslo, tačiau per pastaruosius 2 žingsniai, kad procesas švaresnis ir greitesnis (darbo svetaines ir anketą su). Ačiū už dideliu turiniu.

 9. Sveiki,

  Aš vertinu visą didelį grįžtamąjį ryšį ir, manau, svarbiausias klausimas jums visiems nukentėjo dėl yra: mes gydant verslą internete kaip "realaus verslo.

  Keista dauguma žmonių, atrodo, praleisti šį klausimą, ir kažkaip jaučiu interneto verslo yra skirtingos. Jei jau realaus pasaulio verslo patirties, todėl jį į verslą internete duos jums konkurencinį pranašumą, nes dauguma žmonių gydyti jį kaip hobis.

  Dar kartą ačiū, ir aš mėgstu išgirsti, ką kiti galvoja.

  Į sveikatą
  Dave'as Jenyns

 10. Didžiosios video vaikinai - labai gražus temą reikia sužinoti apie. Aš rinkos Samurajus klientas (nuosavi keletą kopijų mano komanda) ir aš visada įspūdį, kiek turinys vaikinai paskelbia be siuntimo savo programinę įrangą. Super nuostabus būdas sukurti vertę klientams iš JAV.

 11. 11
  Dėl Lap 15, 2011 prie 4:38
  Bilas pasakė:

  Didelis vaizdo! Mano ranka ankšta iki bando užsirašyti visus patarimus ir būdus siūlote. Negali laukti dvi dalis.

  Vienas temą aš norėčiau išgirsti daugiau apie iš bet su patirtimi užsakomųjų kaip stebėti savo virtualių darbuotojų darbą. Kaip jums sekti savo laiką įsitikinkite, kad jie būtų tinkamai orientuota ir juda link užbaigti savo užduotis? Akivaizdu, kad jos daug lengviau, kai jūs turite juos vietoje. Kažkas pasiūlė oDesk, bet aš ne patikrinti jį dar. Aš nenoriu nieko drakoniškų. Manau, kad jūsų pasiūlymas pabaigos dienos laiškų yra žingsnis teisinga kryptimi.

  Dėl
  Pete Williamsas rašė:

  Ačiū Billas.

  Taip, ten yra visa krūva skirtingų patarimai, gudrybės ir įrankius valdyti komandą - bet paprasčiausias būdas radome (bent kaip atspirties taškas) yra per DAILY EMAIL.

  Aš iš tikrųjų išvyko šiek tiek giliai apie tai, o atgal į ant mano dienoraščio video:
  http://www.preneurmarketing.com/business-building/tips-virtual-assistants-outsourcing/

  Tikiuosi, kad tai padeda,

  Pete'as

  Dėl
  Davidas Jenyns rašė:

  Manau, mes galime atidarė kirminų čia gali ... atsakant į pirmuosius kelis klausimus apie užsakomųjų sukelia daugiau klausimų.

  Stay tuned Billas ... mes dalintis, ką mes darome netrukus, kai jis ateina į valdymo komandos nariai.

  Į sveikatą
  Dave'as

 12. Vaikinai,

  Jūsų 7 žingsniai procesas yra labai geras ir aš sveikinu jus už išleidimą šį video apie mūsų naudai. Aš ieškau perduoti kai kuriuos darbus darome, nors aš įdarbino daugiau nei 500 žmonių mano ankstesnių darbo vietų aš rasti sunku įdarbinti žmones, kurie gali dirbti savo verslą. Priežastis yra, nes aš ieškau specialią komandą. Aš ieško Picasso interneto rinkodaros, o ne tik rinkodaros. Aš ieškau tiems, kurie nori mokytis ir tobulėti, ir kurie turi tikrą kūrybinį smegenis. Pasistengsiu savo procesą ir atsiųs jums mano atsiliepimus.

  Dėl
  Pete Williamsas rašė:

  Laukiame jūsų atnaujinimai - geriausios kloties.

  Geriausias patarimas aš galiu duoti jums čia yra grindžiamas Q + A citata myliu:

  Klausimas: Kas atsitiks, jei aš praleisti visą šį laiką, sąnaudų ir pastangų mokyti savo komandą; ir jie palikti tai padaryti patys.

  A. Na, kas atsitiks, jei jūs neturite mokyti juos ir jie lieka!

 13. Didelis vaizdo. Na pateikti su tam tikru absoliutus aukso info !!
  Dar kartą ačiū, kad parašėte, aš esu įsitikinęs, jei aš laikytis gairių ir įgyvendinti teisingai jis turės daug naudos dėl savo verslo.
  Į sveikatą

 14. Didžiosios paštu! Užsakomosios paslaugos yra puikus būdas pritraukti pasaulį, kuriame mes gyvename. Tai taip paprasta dabar rasti nuotolinio darbuotojas tapti jūsų plėtinys ar jūsų komandos pratęsimo.

  Tada iškyla problema tampa, kaip tikiuosi, kad mano nuotolinio darbuotojas daro tai, ką jie sako, kad jie daro ...

  Jei samdyti iš oDesk, jie turi už tai tracker. Kuris veikia puikiai. Tačiau dėl likusio pasaulio, kad nenaudoja oDesk, galite pabandyti HiveDesk. ( http://www.hivedesk.com )

  Bet kokiu atveju, visada turi stebėti vietoj pradžioje. Tai tiltai pasitikėjimo spragą tarp jūsų ir jūsų nuotolinio darbuotojo daug greičiau nei tiesiog matuojant rezultatus laikui bėgant.

  ~ Michaelas

  Dėl
  Pete Williamsas rašė:

  Nicos priemonė Michaelas.

  Aš ne Natknąć anksčiau.

  Aš gali tekti mesti jį į mišinį ir suteikti jai kulka.

  Dėl
  Michaelas @ Tvarkyti Nuotolinio Darbuotojai atsakė:

  Sveiki Pete!

  Ačiū už atsiliepimus. Ateik spardyti padangas ir leiskite mums žinoti, ką manote.

  (FYI - Mes apie dieną ar dvi, atokiau nuo diegiame integruotą užduočių valdymas taip pat.)

  Michaelas

  Dėl
  Davidas Jenyns rašė:

  Ei Mykolas,

  Man kai stebėjimo priemonės gali būti pavojinga į virtualią komandos narių santykius ... tai sako teisė priekyje "Aš nepasitikiu jumis ir noriu atrodyti per savo pečių" ... jums reikia rasti tinkamą pusiausvyrą.

  Tai susiveda į nuomos tinkamus žmones ir tada darai dalykus kaip dienos pabaigos laiškų ir kai kurie iš būdų mes naudojame.

  Jūs esate teisingame kelyje, nors ir aš įsitikinkite, kad pažvelgti http://www.hivedesk.com

  Ačiū už Jūsų paramą ir pateikti pastabų.

  Dave'as

 15. 15
  Dėl Lap 15, 2011 prie 4:56
  Jennifer sakė:

  Aš esu žaidėjas. Žiūrėti tai reenforced, kad ir man davė vertingus pažvelgti, kaip aš ieškoti geros darbo tinka. Aš pasidalinti ir laukiame Jūsų kitą turtinga auka.

 16. Ačiū Dave'as už galiuko yra apie tai, kaip tinkamai perduoti, tai yra kažkas, kad žino, kad netrukus turėsiu daryti, ir turiu pripažinti, kad esu šiek tiek nervų apie tai.

  Jūsų patarimas s palengvino mano nervus tiek ir padės man eiti per šį procesą labiau pasitikėdami savimi, kaip aš negaliu sau leisti klysti.

  Dėl
  Pete Williamsas rašė:

  Pereiti teisę Wolfgang .. vanduo šiltesnis tada jūs manote.

  Dėl
  Davidas Jenyns rašė:

  Daryk : P

  Dėl
  Wolfgangas rašė:

  Ačiū Pete, Jis padarė mane šiek tiek labiau pasitikintys apie tai, kaip aš girdėjau, kai siaubo istorijas.

 17. Koks puikus pranešimas, ačiū. Esu į ieškote puikių komandos narių ir strategijų pasidengti čia bus priemonė, kaip aš įdėti tai kartu procesą. Laikas buvo puikus ir aš geriausia strategija mačiau dar! Žvelgiant į ateitį, į kitą video!
  Mary Ellen

  Dėl
  Pete Williamsas rašė:

  Mary Ellen,

  Jūs nėra matomas dar nieko ... Palaukite til mano vaizdo hitai dienoraštį.

  (Just do not tell Dave man sakė, kad, "George'as Meistras" metodas yra žudikas)

  .Pete

 18. 18
  Dėl Lap 15, 2011, 6:00
  Drew sakė:

  Ačiū už didelę vaizdo laukiama kitą vaizdo įrašą

  Geriausi linkėjimai

  Drew.

  Dėl
  Davidas Jenyns rašė:

  Aš tikiu, kad jūs ketinate patinka Pito. Aš norėjau pasidalinti mano pirmasis, nes aš manau, kad tai bus sunku aktas sekti ;)

  Į sveikatą
  Dave'as

 19. Briliantas. Man tai patogiau negirdi "Kaip vaizdo klipas buvo ne visi." Manau, geriau klausimas yra "Ar tai buvo labai nuostabi arba super awesome Nuostabi?".

  Davidas ačiū už paaiškinti visą procesą ir parodyti tikrąją pavyzdys. Dabar aš tikiu tuo pasirenkant, kad "A" asmens padėtį ir Imsiu ir taikyti visus savo pasiūlymus (geriau pasakyti tirpalais) apie pasirenkant tinkamą asmenį.

  Ir tai ne ED-se taip vaizdo klipas buvo nuostabi, aš vėl stebėjo tavo apie 20 kartų, labai kietas.

  PS: aš paėmė keletą Fotoaparatas savo G.docs sąskaitą iš tos vaizdo =) just kidding.

  Linkiu tau geriausio. Laikyti dera su geriausia komanda, aš kada nors pamatyti,
  Vitalijus

 20. Tai buvo labai organizuota vaizdo, aš tikrai manau, kad su visais, kas mes interneto rinkodaros reikia daryti. Būdamas vienas žmogus Rodyti nebėra pasirinkimas. Specialiai, kai visi mūsų konkurentai jau mastelio savo veiklą.
  Aš visiškai sutinku, kad Filipinai yra viena iš geriausių vietų rasti gerų virtualių darbuotojų.

  Dėl
  Davidas Jenyns rašė:

  Džiaugsmo šūksniai vertiname jūsų gerus žodžius.

  Dėl
  Randy Bonachita rašė:

  Aš esu interneto darbuotojas remiantis čia Filipinuose. Mes mūsų vietoje tikrai rūpintis savo klientams. Mes teikiame pažangos ataskaitas, atsakyti į kiekvieną ir kiekvieną laišką ir mes įsitikinkite, kad mes esame online Skype momentinius pranešimus.

  Ar mums padaryti kai kurie iš jūsų SEO kampanijos, pabandykite su mumis ir vėliau skleisti žodį apie mus.

  Į sveikatą,
  Randy Bonachita
  http://LocalMarketingGuides.com

 21. A great clear concise video. After buying Market Samurai some time ago, it remains in mothballs as I took on starting an 'offline' business from scratch! However, still get the newsletters and this video has helped me prepare for more recruiting. From my two years experience now of recruiting staff, the step of using a questionnaire, I believe, will make a difference to weeding out the time wasters and saving my precious time before we get to the interview process.
  Thank you for freely giving this instructive video.
  Cheers
  Sekmadienis

  On
  Pete Williams replied:

  Thanks Sunday.

  As Ben alluded to in the intro, I actually run a few different companies online and offline…. The largest of the offline being http://www.InfinitiTelecommunications.com.au which selling Phone Systems to SME's across Australia – so very offline.

  We actually employ a handful off offshore outsourcers in that business too – they help out with everything from marketing support, database management, product management to accounting and book-keeping.

  So there are plenty of ways to use outsourcers to help from a 'real world' offline business too.

  Hope that sparks a few idees for you.

  Pete

 22. Hi Ben

  Thanks for the tips on outsourcing. We have indeed found this a challenge and nothing like as easy as some would have you believe.

  The 7 Steps are sound and logical and we will be implementing them for our next vstaff vacancy. In truth I do implement (with a lower case 'i') some of them already but no in such a systematic process.

  So, thanks again and I look forward to the next video.

  Stephen Harris
  iNet Marketing Services
  Jungtinė Karalystė

  On
  Pete Williams replied:

  You're right on thanking Ben (and Anthony) – it's these two that made this series happen;

  Dave and I are just along for the ride and hoping you all get some value from our experience.

 23. Thanks for that excellent training video. It's definitely a great help to me as I've just started to look at outsourcing.

  I eventually realised that it's impossible to do everything myself and without using other peoples skills to free up my time, my business wont be able to succeed, never mind expand.

  Can't wait for the next installment.

  Thanks again, guys!

  On
  David Jenyns replied:

  Nice one! Glad you liked it… the video you are watching is actually about the 4th or 5th time I've presented it so a lot of hard work has gone into it. I'm just happy to see, from the responses, it was worth the hard work!

  Cheers
  Dave'as

 24. Thanks for a great reminder video. I don't know why I thought it would be any different in the “internet marketing” world than when I was in the corporate world.

  Running a click-and-mortar business shouldn't be much different from running a brick-and-mortar company, especially if you expect to grow.

  Thanks again for the reminder.

  On
  Pete Williams replied:

  Tom; it's a common mistake – that WE ALL go/went through.

 25. Ačiū. Well done

 26. 26

  Thank you for this information. I didn't really know how to get the help, or from where, but now you have given me just what I needed.

  On
  David Jenyns replied:

  Trust me… follow this method and you'll save yourself hours of time and loads of money. This system took us quite a long time to get it where it is today.

  Hope you get some value out of it :)

  Cheers
  Dave'as

 27. Excellent video, thank you! Great timing as I'm just about ready to begin outsourcing!

 28. Some really good content. Outsourcing is, I am convinced, the key to not only generate scale in your business but – and this is the bit many folks don't realise – but to also create a business that is saleable. No buyer of any business will look twice at a company where the founder IS the business. By concentrating on outsourcing it forces you to develop clear, repeatable processes that can be done by others. That not only increases productivity in the business, it allows the founder to act as an owner rather than an employee (big difference!).

  On
  Pete Williams replied:

  Ryan – you are spot on!

  That's the exact problem with so many online businesses. The owner is the business; and it makes for a very very tough exit.

  If you want to read a great book that relates to this point; check out 'Built To Sell' but John Warrillow – http://www.builttosell.com/

  On
  David Jenyns replied:

  Hey Ryan,

  There's a great book along these lines worth reading called “Built to sell”… definately check it out. You're on the right track.

  Cheers
  Dave'as

 29. Loved the video. I have tried outsourcing in the past and fell in all the holes. Spend too much, didn't get results, ended up further behind than when I started.

  I see what I was missing. I just expected people to be a passionate about what I was doing as I was. I had no filter process and paid the price for it.

  Thanks for the great tips. I am going to try again. I am sure that it will turn out better this time.

  On
  Pete Williams replied:

  Make sure you keep us in the loop. I'm subscribing to all the threads here, so I will get an email when you post an update.

  Best of luck.

 30. As you pointed out at the start, so many people choose virtual assistants in the same way that they purchase anything online. What you are doing here is simply putting a standard real world hiring practice into an online version. It makes immeasurable sense. Nice work

 31. When a video references Michael Gerber's E-Myth, you are on the right foot from the get-go….thanks for the vid guys!

 32. The timing of your video was outstanding. I've been experimenting with outsourcing for some time and have outgrown the o-desk type workers into hiring full time workers in PH.

  My first hire did not work out well at all as he just did not have strong enough English skills (writing and comprehension).

  So I ran another ad, got some good candidates and now you've helped me improve my process so that my next hire is an A player.

  Ačiū!

  On
  Pete Williams replied:

  Brilliant Scott.

  Way to keep “in” the game.

 33. Hey Dave – great information. I'm still at the stage of outsourcing for specific individual projects but I'm looking forward to taking on my 1st full time employee – sometime in 2012? It totally makes sense to thoroughly pre-screen the candidates so that you end up hiring a great employee who will be a long term member of your company long into the future. In this way, you'll also avoid churn in your staff where you are constantly having to re-train new individuals.

  Cheers, Neil

  On
  Pete Williams replied:

  Hey Neil,

  I mentioned this above, but thought i would copy it here again in case you missed it; but here are my top 3 tips for 'hiring for one off tasks”

  1. Always ask them an unusual question; something that if they don't answer you can identify and quickly/easily wipe them off the list (another filter)

  2. I always ask them to contribute at least one idea to make the brief/job better – that way 'A' players can step up and stand out, by offering suggestions to make the project better.

  3. If it's a decent enough project; I will also still award the job to 3 people; pay them to do 1/4 of so of the task; and then award the full project to the best applicant. (For example, write 1 article instead of 10… sketch a logo instead of full design etc etc)

 34. This is one of the best online marketing videos I've seen in a long time! I realized finding good help wasn't easy, but the meticulous process you've layed out almost makes it impossible not to find good people. Thanks for posting and I look forward to the next video…

  On
  Pete Williams replied:

  Thanks Tony.

  I would like to reserve the right to copy and paste your comment to my video once it's released – think it raises the bar that little bit higher.

  Pete

  ps Just thought I'd use your comment to rib at Davey J a little (hope you don't mind)

  On
  David Jenyns replied:

  Hehehe… Pete's video coming soon is pretty good I guess ;)

  But seriously I appreciate the kind words.

  Cheers
  Dave'as

 35. Thanks guys, so much for this. I was was about to give up on the online side of things. But I think I might give it one more shot and see if I can outsource the tasks and hopefully come back into the black.

 36. G'day Dave,

  Can't believe I just emailed you to ask about assistance with hiring, and bang, I check the email from Noble Samurai which I've just purchase! And my question is answered. How do you do it all! :)

  Dave, is currently coaching me. I can highly recommend him as not only an seo coach but as a business coach.

  On
  David Jenyns replied:

  Hehehe thanks Adam,

  Ask and you shall receive :)

  Catch you on the coaching call tonight.

  Cheers
  Dave'as

 37. 37
  On November 15th, 2011 at 9:44 am
  Mads Pedersen said:

  Very decent stuff guys. Love your aussie enthusiasm!! :-)

  The approach advertised does seem fairly straightfoward imo and apart from the (admittingly important) order of the filtering process it could be bottled down to two things:

  1. Adapt a high quality approach every step of the way
  2. Spot the players and invest to make them thrive and flourish when on board

  Being a freelance graphics artist and seo geek i could do with some outsourcing help to build my o
  upcoming blog business. Will keep this in mind.

  Look forward to episode 2 – tnx!

  On
  David Jenyns replied:

  Pete and I are big fans of keeping it simple…

  We start with a whole bunch of things and then strip it back to the essentials.

  Appreciate the kind words.

  Cheers
  Dave'as

 38. Great content – I'm just about to recruit so this is perfect timing. Just one question, do you pay the applicants any money for completing the simple task? I could imagine a few people being put off doing work for free – or is this the point of this task?

  On
  Pete Williams replied:

  Great questions Iain,

  I have two rules of thumb here:

  1. If I am hiring for a one-off task on oDesk or eLance etc, than I will pay people for a trial/test project… As the time they invest to try and win my business, could have been spend else where “if” they didn't choose to do the test.

  2. If I am hiring for a full-time position; like Dave mentions in this video; then I don't pay.. If they want a full time long term roll with our teams, we only want 'A' players with an 'A' player mentality. So those type of ppl “get the process”… hire for attitude and train for skill.

  Hope that helps a bit.

  Pete

 39. Thank you for this video. It was great, clear, to the point, and I love bullet points.
  I am curious as to what the simple task you required for the assistant that you hired. Just as an example? Also when is the second video? Labai ačiū. I will be implementing this steps in the next couple of weeks.

  On
  Pete Williams replied:

  hi Karen,

  Great question:.

  The task has to be relevant to the role you are hiring someone for; so if it's an SEO role, get them to do some basic keyword research.. if it's a writer; get them to write a 400 word article etc etc.

  As DJ mentioned in the video, you should be clear on what a 'week in the life' of your new team-member should be BEFORE you hire them … so just pick a small 30-60min task that you can rate… and go with that.

  Hope it helps,

  Pete

 40. 40
  On November 15th, 2011 at 10:53 am
  G. McGirt@nubianciti said:

  Great content great format. This video gave me better insight for getting things done for working my business . Most of the time we try to handle a lot of task ourselves, because we don't think anyone can do it the way we want It done. This vedio shows that we can find and trust someone to do the job and do it well. Than you for your insight.

  On
  Pete Williams replied:

  … wait til you see the system and workflow in the next video.

  It's takes your 'A' players and creates a workflow that should fix your exact issue.

 41. Very timely.
  I am starting to look for a Virtual Assistant and this helps a lot.
  I am a Market Samurai and Article Samurai user and I find your help to be both timely and cutting edge.
  Thanks.

 42. Awesome info, as usual for Noble Samurai. Very timely, as I've realized I can't do it all efficiently and still jump into new markets quickly.

  Would love to see a transcript of the video(s), and a list of questions for the survey. Every little bit helps.

  Thanks so much!

  On
  David Jenyns replied:

  Hey Pat,

  Great idea… I'll chat with the team about getting together the transcripts and maybe even an MP3. I'll let you know how I go.

  Cheers.
  Dave'as

  On
  Stan Dubin replied:

  We love MP3s!

 43. Hi Dave

  Thank-you for sharing this video. Your presentation was great in many ways. Firstly the audiio quality and your delivery is crystal clear. I was a bit shocked to hear a fellow aussie accent as I am so accustomed now listening to training videos from the USA or UK. I like the simplicity of the video in that there was not too much text on the screen but just enough at the right time of the presentation. I also like the way you gave us the visual intro of yourselves – seeing a real person on a screen makes all the difference. I also like the way the presentation was seemless – in that the whole presentation was on the web page without having to click on a video button.

  I have just hired my first contractor through odesk in the past couple of weeks. As a novice I didn't have a step by step system for doing it – I just prettty much went with what I felt was right. Interestingly many of the steps you mention I had actually done so it's great to know that I must have been on the right track. Having said that I now know some additional things I had not thought of for next time. My hire has been a great success. The guy I am working with is really great – thanks for the tip on requesting a team member to write a progress email daily. I will implement that idea straight away. Fantastic idea. Cheers, Trudy

  On
  Pete Williams replied:

  Trudy.

  Thanks so much for the feedback.

  When it comes to the creation of the video content itself; strap yourself in for the next video in the series – you'll see how we make it all happen seamlessly and on auto-pilot; without having to DO any of the mechanics.

  Best of luck with the new team member.

  Pete

 44. I really like the 7 step process, I didn't realize how the filtering process really sets you up for success without taking up a lot of time.

 45. Hey guys, thanks for this… Unfortunately videos take soooo long to watch. Is there a way you could outsource a transcribing service and publish that PDF?

  Just like you, I am a busy individual and reading something is infinitely faster. Thanks a million

  On
  Pete Williams replied:

  Marc,

  Have you checked out the new '2xSpeed' option available in YouTube ?

  It might help a bit: http://www.youtube.com/html5

  .Pete

  On
  David Jenyns replied:

  I'll also chat with the guys about posting the transcripts and mp3 version too.

  Sit tight… I'll see what I can do.

  Cheers
  Dave'as

  Ps. It's worth watching though, I guarantee the 40 minutes you spend watching it (even at single speed) will save you hours upon hours in the long run).

 46. Thanks so much for a great video! This is fantastic value!
  I might have been a lot further with my project if had this information a little earlier.
  I gave up on outsourcing a while ago and then tried to do everything myself.
  With these tips I will definitely be able to leverage myself better.

 47. Thanks guys for the great content. I have Market Samurai and have been thinking of getting Article Samurai for a bit now. It's always great learning through video and you guys have that really professional approach. Regards…Grant

 48. Excellent training. Very pertinent to my situation.
  Thank you very much

  Patrick

 49. Thanks so much for a great video! I have Market Samurai and have been thinking of getting Article Samurai as well for a bit now. This is fantastic value!
  I might have been a lot further with my project if had this information a little earlier.

 50. Great video. Really practical to learn this process. I outsource a lot and always had trouble dealing with the amount of applicants. So I love the way you guys filter them.

  The video was a bit long though. Short n sweet is always great as we are busy people. Maybe concider a podcast formats as that lets us listen at 2x if desired.

  Keep 'em coming!

  On
  Pete Williams replied:

  Thanks for the feedback Melanie,

  Check out YouTube's new 2xSpeed playback feature… might be exactly what you're looking for:

  Opt in here: http://www.youtube.com/html5

  and then take a look at the new playback bar on the youtube videos.

 51. Hi

  I'm still new to Market Samurai as a user, and love learning new things along the way, to make my life similar. And now we can implement “The Seven Step Method of Outsourcing”, which really blows my mind. Use guys did it again, thanks.

 52. Ačiū. Love the pre screen questionnaire.

 53. I bought Market Samurai just before the 30 Day Challenge of 2010. And ever since, I've been impressed with how hard the Market Samurai guys work to improve the product AND feed us info on how to succeed in the online marketing world.

  And this is yet another example! Thanks guys for exchanging in abundance.

  I author a blog of “Hiring Tips” that helps in the screening process. Many of them are now in podcast form as well. They'll get your juices going on types of questions you can ask and a few landmines to avoid.

  On
  Pete Williams replied:

  Awesome Stan…

  Just check out your site briefly; looks like there is some awesome content there.

  Will definitely throw it in my 'instapaper' to take a more in-depth look at.

  Pete

 54. 54
  On November 15th, 2011 at 8:13 pm
  toni ornelas said:

  Geras patarimas - Meistras Recruiter aukščiausio bendrovių ir pagrindinių technologijų sektorių

 55. Tikrai tikrai fantastiška vaizdo. Na dar kartą padaryta. Na, užsakomųjų yra gera. Bet brangus taip pat. Fiverr įrodė, kad tikrai puiki vieta gauti geri darbai padaryti @ protingą normą :)

 56. Nuostabus dalykų.
  Mano galva sukasi.

  Turėjau daug nelaimių su užsakomųjų paslaugų pora. Daug pasakyti iš ko patirtį.
  Dievas aš net nusipirkau Warriors Specialus pasiūlymas dėl užsakomųjų paslaugų ... ..my blogai niekada iš tikrųjų jį perskaityti.

  Jaučiu aš daugiau iš šio vieno video. Ačiū vaikinai ... gonna užtrukti Panadol prieš antrąjį vaizdo ... Lol

  Dėl
  Davidas Jenyns rašė:

  Hehehe malonu išgirsti, kad tai geras galvos skausmas ;)

 57. Buvo iš Dave ventiliatorius, nes atradau jį prieš keletą mėnesių. Jo metodai padėjo man augti savo pirmąjį puslapį ir aš pradėti svetainėse iš 2 ir 3 šią savaitę. Didžiosios užsakomųjų planas, kuriame aš tikrai sekti dabar aš pradedu augti.

  Ačiū kaip visada.

  Dėl
  Davidas Jenyns rašė:

  Ačiū už žiūrėti Dave ... Aš tikrai tikrai vertiname jūsų paramą. Jei yra kas nors aš galiu padaryti, siekiant padėti tik leiskite man žinoti.

  Į sveikatą
  Dave'as

 58. Dėkojame už išleidimą šį vaizdo aukštyn. Po melagingų prasideda su užsakomųjų paslaugų pora, tai buvo labai tinkamas. Puikus pristatymas pristatomi labai profesionaliai.

 59. Ačiū draugai. Tikrai tai labai naudinga ir įdomi informacija, ir, atrodo, būti daroma su aistra daug. Dauguma vertinga informacija man yra hnow procesą turite laikytis už outsorcing

  Sveikiname darbą
  Chosė Ramonas, G.

  Dėl
  Pete Williamsas rašė:

  Sveiki Chosė,

  Kaip pamatysite mano vaizdo, mes visi esame apie procesus.

  Tai sistemas ir procesus, kurie leidžia jums mastelį, augti ir pasikliauti savo komandos pristatyti jums.

 60. Puiki vaizdo!

  Atsižvelgiant tokias technologijas gali būti gana boosty užsakomųjų paslaugų įmonėms, sakyčiau, jo puikus būdas surinkti gerai apmokyti darbuotojus į savo komandai.

  Pralinksmėk!

 61. 61

  pasamdė savo nuosavą SEO vaikinas. jis pradeda per savaitę sukurti savo komandą. aš naudoju SEO bendrovėms statyti savo teisinę praktiką, bet supratau, kad man gali paskatinti savo pačių dalykų naudojant inhouse verslo vadybininkas. vaizdo buvo paprastas ir puikus, ir aš jau pasiuntė jį į him.thank jums alot!

 62. Puikus straipsnis. Turiu šiek tiek patirties su užsakomosiomis paslaugomis ir iš intensyvius apie tai galvoti daug, yeah, aš turiu tai padaryti, bet nežinote, kaip tai padaryti. Mano patirtis buvo samdyti ką nors iš užduočių armijoje valdyti tweets ir "Facebook" atnaujinimus. Aš taip pat skiriamas jų daugiau vienu metu gauti daugiau FB pasekėjų, bet jie buvo tik profilius. Šie profiliai turėjo tik patiko puslapių krūva, o ne daug daugiau ... .useless.

  Kas nors turite patirties su užduoties kariuomenei? Be to tai kada realu naudoti savo būdą perduoti gerą komandą narius naują svetainę neduoda daug pinigų, tačiau siūlome tarsi sėkmės procentą mes valdyti statyti kartu? Ar tai veikia? Įsivaizduoju, aš norėčiau pasidalinti kai pajamų ataskaitas įsitikinti jo tikroji.

  Ką daryti, jei aš norėjau samdyti keletą turinio rašytojų, man juos mokėti už straipsnį? Per valandą? Kiek tai pagrįsta, aš net nežinau? Dėkoju

  Dėl
  Pete Williamsas rašė:

  Sveiki Mykolas,

  Didžiosios klausimai.

  Leiskite man būti glaustas, kaip įmanoma su mano atsakymai / patarimų:

  Aš mačiau Task Arm, bet niekada naudojo jį asmeniškai. Taigi tikrai negali pasiūlyti nieko vertės ten.

  Jei nori Equity Partners, aš ne būtų ieško tradicinių užsakomųjų vietose; tose vietose yra už ppl ieško tradicinio darbo - Jei dirbinių nori rasti ppl dirbti "su jumis" ir pasidalinti sėkmės; Būčiau ieško forumuose (interneto forumuose ir forumuose aplink jus nišą), kaip jūs labiau tikėtina rasti verslumo ppl, kurie būtų atviri tos sandorio tipą.

  Kai jis ateina į turinio autoriai; viskas susiveda į tūrį. Jei tai tik vieną ar du straipsnius, kas dabar ir vėl; Būčiau žiūri out-užduotis svetainėse kaip elance ar oDesk ir mokėjimo už straipsnį .... bet jei tai dieninės vaidmuo jūs, kuriems reikia, tada eikite dor valandą mokamą visą darbo dieną asmeniui.

  Tikiuosi, kad atkreipia jus teisinga linkme.

  Pete'as

  Dėl
  Michaelas rašė:

  Ačiū Pete, jūsų informacija buvo buvo didelis man.

 63. 63

  Aš Davido Jenyn anketa užsakoma komandos narys. Nuėjau per visą procesą jis aprašytą vaizdo ir aš prisiminti galvoju ten buvo tik visai daug žingsnių turėjau pereiti. Žvelgiant atgal dabar suprantu, visa tai svarbu.

  Kodėl aš prastumti mano? Už vieną man buvo suteikta aiškią idėją apie įmonę Būčiau dirba. Antra, darbo aprašymas buvo išsamiai. Buvau įsitikinęs, aš galėtų padaryti kiekvienas daiktas tame sąraše. Trečia, hands-on bandymo pagerinti savo pasitikėjimą, kad aš atitinkančias jų poreikius, kaip man buvo suteikta galimybė dirbti faktinė užduotį ir įvertinti savo įgūdžius.

  Žinoma, tai buvo pliusas, kad lygis buvo daug geriau nei tai, ką kiti Filipiniečių virtualūs darbuotojai gauna. Mes '' žaidėjai žino mes verta daugiau nei kiti. :)

  Sutinku su naudojant Jobstreet ypač jei norite samdyti kolegijų absolventų.

  Dėl
  Davidas Jenyns rašė:

  Hehehe ... Cheers MJ. Mes Soo pasisekė, kad jūs mūsų komanda. Tikrai laukiu vejasi jums ir kitais komandos nariais sausio!

  Pokalbiai greičiau.
  Dave'as

  Dėl
  Davidas Jenyns rašė:

  Ps. MJ padarė pastebėjote jūsų nuotrauka yra dar nušautas į "YouTube" vaizdo įrašą?

  Dėl
  MJ Ces rašė:

  Aš padariau. Viskas smiles per daug. :)

 64. 64
  Dėl Lap 16, 2011 prie 4:32
  Andriejus pasakė:

  Šis vaizdo įrašas buvo verta žiūrėti ir atiduoti daugiau nekilnojamojo informacija nei kai kurių kitų savarankiškai paskelbė užsakomųjų guru internete.

  Vienas klausimas man teko su kažkuo jūs sakėte, o tai, ką visi sako, yra tai, kad Philipinos turite puikus anglų. Pokalbis protinga jie gali būti lengviau kalbėti, kad indai, bet kai jis ateina į raštu, mano patirtis rodo, kad jie turi savo būdą raštu, kurie pagal JAV / Jungtinė Karalystė / Aus standartus būtų laikomas negerai. Turiu dar rasti Pinoy aš galiu duoti rašymo užduotis. visi konkretūs patarimai, kad ateityje būtų puiku

 65. 65

  Tikrai įspūdinga vaizdo.

  Aš paleisties etapu interneto rinkodaros verslo ir išprotėja su bando daryti ir sužinoti viską!

  Aš tikrai imtis laive visi šie patarimai gauti kamuolys valcavimo su savo komanda ...

  Geriausias gauti tų klientų klientus / Pirmoji nors!

  Adomas.

 66. 66

  Pažįstu keletą procesą užsakomųjų užduotį, kurią turėtų būti padaryta. bet jūs paaiškino visiškai naują požiūrį į užduotį. Thx už nuomone, tikrai laukiu 2-asis vaizdo.

 67. Oho! Koks puikus pristatymas, Deivis. Aš peržiūrėjau šiek tiek geros kokybės užsakomųjų informacija anksčiau, bet tai kur kas daugiau glaustai, aukštesnės kokybės turinį ir yra visiškai 7 pakopų planą.

  Aš paleisti kelis skelbimus, bet be šio plano rūšies, aš dvejojo ​​imtis sekančio žingsnio. Dabar galiu daugiau į priekį su pasitikėjimu.

  Aš visiškai sutinku, kad mes turime masto tapti produktyvus pakankamai, kad būtų pelningas, kuris reikalauja užsakomųjų.

  Aš negaliu laukti, žiūrėti Pito pristatymą. Kas kablys gauti mums žiūrėti jūsų el. Pamoka čia - puikus turinys, o tada padalinti į 2 dalis.

  Ačiū Dave'as Pete.

  Kilpiniai
  TheHealthAndNutritionCenter.com

 68. 68

  Grynas Brilliance "Laikotarpis!

  Ačiū vaikinai už pasidalijimą - Aš jau ir iš šio proceso per metus ir niekada negali gauti jį dirbti gerai. Ačiū už dalintis savo 7 žingsniai ..

  Mylintis su samuari
  Jamesas

 69. 69
  Dėl Lap 16, 2011 10:30
  Susel pasakė:

  Tai tiesiog laiku šiam video apie autsorsingas. Aš galvoju tai daryti, bet nežinau, kur pradėti. Dėkojame už išleidimą tai kartu ir paaiškinti tai gerai. Aš būtinai išbandyti vienas iš žingsnių. Meilė pristatymą.

  TKS

 70. Labai ačiū už dalintis savo įdarbinimo procesą. Tai tikrai padės sutaupyti laiko, kai užsakomųjų naują darbą įvairių įgūdžių lygį.

  Mes laukiame Pito vaizdo, taip pat.

 71. Aš naudoju Google "formą, o ne tyrimo beždžionė gauti pareiškėjai atsakyti į keletą klausimų ir iš anksto ekrano mano kandidatus.

  Sutinku, kad tai yra taip svarbu prescreen, kad aš ne eikvoti savo laiką.

  Vienas dalykas, kad man yra, kad aš padaryti jį reikalaujama, kad pareiškėjas atsiųsti Jing vaizdo kalbėti apie tai, kodėl aš turėčiau samdyti juos taip, kad aš žinau, kad jie žino, kaip naudoti Jing kaip man patinka naudoti Jing alot paaiškinti darbą, kad jie darai, o taip pat, kad galėčiau girdėti juos kalbėti.

  Dėl
  Davidas Jenyns rašė:

  Nice ... ir aš sutinku, tai ne Soo daug apie įrankio, nes ji yra apie pačią koncepciją. Google formos yra didelis, kitas mano padėjėjas vienas myli tuos.

  Meilė pasiūlymą apie tai, kaip juos padaryti Jing video apie jus!

  Į sveikatą
  Dave'as

 72. Man patinka turėti tandemo interviu, nes jis neleidžia man palyginti juos kažkam kitam idėją.

  Aš taip pat sutinku 100%, kad tai yra labai svarbu, kad pokalbis vyksta per skype, kaip aš manau, kad tai yra svarbu, kad būtų galima pamatyti asmenį, kad aš esu nuomos. Manau, kūno kalba yra labai svarbus, o taip pat manau, kad tai yra svarbu, kad matau juos, kai jie dirba už mane.

 73. Šis vaizdo įrašas buvo tikrai didelis. Aš išmokau daiktų krūva, kad nebūčiau laikomas. Iš G Foreman požiūris man patinka koncepcija. Žvelgiant į ateitį, į kitą video!

 74. 74
  Dėl Lap 16, 2011 prie 2:52
  Dat pasakė:

  Nuostabi vaizdo! Tikrai protingas filtravimo procesas ir mylėti tikrąjį gyvenimo pavyzdžiu ir nedažni prasme logika etapais. Ačiū !!

 75. 75

  Ačiū. Puikus vaizdo su daugybe perlai. Ketina įgyvendinti šią teisę toli .... Aš tikiu, kad aš turiu geresnių rezultatų šį kartą!

 76. Giluminį Vaizdo įrašai. Geras klausytis iš tikrųjų. Didžiosios Patarimai.

 77. Šio vaizdo laikas gali būti geriau: Aš tik apie įdarbinti kai kurie darbuotojai taip bus imtis savo patarimus laive - ačiū.

 78. 78

  Didelis vaizdo! Ačiū už info : D

 79. 79

  Komandos formavimas yra sunku dalykas. Tu davei puikių įžvalgų apie veiksmingą nuomos. Aš stebėsiu šį kartą tikrai. Aš nenoriu praleisti nors iš aukso grynuoliai.

 80. JŪS vaikinai MĖGAVIMASIS !!! Aš iš pradžių buvo įvestas į rinką per gauti turtingas greitai schemas ir gaminiai, kurie parduoda dideles viltis ... dabar aš jaučiuosi kaip aš baigiau į visai naują lygį : D Žiūrėjau video # 2 pirmas ir karštligiškai paėmė pastabas visoje pristatymą. Nekantriai laukiu išgirsti daugiau iš jūsų vaikinai, išlaikyti didelį darbą!

  Dėl
  Pete Williamsas rašė:

  Ačiū Mattas.

  Įvertink atsiliepimus.

  Dėl kitų video komentarai jau buvo įjungtas; todėl nedvejodami užduoti klausimus ar palikti šiek atsiliepimus apie tą vaizdo per vartininką.

  Džiaugiamės, kad jums patiko Vids!

 81. 81
  Dėl Lap 17, 2011 prie 11:09
  Petras pasakė:

  LENGVAS peasy CITRINŲ squeezy

  Vaikinai roko! Numeris vienas atimti, kad tai yra vykdytinas. Ne iš karto, ne iš karto, bet vienas gabalas tuo metu.

  Labai ačiū NS už šią informaciją.

 82. 82
  Dėl Lap 17, 2011 prie 2:19
  Leonardas Betts pasakė:

  Kiekvienas personalo skyrius turėtų naudoti šį metodą.

 83. Didelis vaizdo; aiškūs ir paprasti žingsniai laikytis.

  Ir puikus laikas per daug! Aš jau poliravimo iki mano procesus ir ruošiasi parašyti, kad darbo aprašymas.

  Jūsų mintys dėl visu etatu, palyginti su visą darbo laiką, jei jaučiu, kad neturiu pakankamai darbą visą laiką asmeniui tik dar?

  Ačiū,
  Michelle

  Dėl
  Davidas Jenyns rašė:

  Tai juokinga, kaip viskas tik riesti kaip jums jų reikia.

  Kaip jūsų klausimą ... Sakau tik pradėti! Taigi, jei jums reikia tik dalis laikmatį, pradėti su laikmačiu dalis ... vėl svarbiausia yra tiesiog pradėti.

  Tikiuosi, kad padeda.
  Dave'as

 84. Aš myliu savo vaizdo septynių žingsnių nuomos viršų kandidatą į darbą. Mes tikrai naudoti šiuos veiksmus, norėdami sukurti statyti ar žaidėjų komanda http://Www.kidsformal.com .

 85. Nuostabus video ir dar geriau laiko. Buvo tiesiog daro kai užsakomųjų tyrimų, kai jūsų e-paštas nukentėjo dėžutę.

  Ačiū!

 86. Pasakų information.Your Vaizdo serija buvo fantastiška - labai vertinama. Aš tiesiog įdėti į virdulį, taip, kad aš galiu atsiskaityti už daugiau - Brilliant Ačiū vaikinai

 87. Ką jūs darote, kai jums buvo pradedate? Manau, daugelis mūsų norėtų žinoti, kaip jūs turite savo verslo ir gaunamos pajamos, prieš jums turėjo savo komandą užsakovų vietoje (nebent jūs pradėjote su komanda). Ačiū - Jasonas

 88. Aš tikrai galite pamatyti užsakomųjų naudą, bet nenorėjo jį išbandyti, bet po žiūri vaizdo aš tikrai give it a try!

 89. Dave'as Jenyns tikrai žinote savo stuff.

  Aš jau užsakomųjų o dabar ir naudoju labai panašų procesą, kad jis aprašo čia. Bet taip norėčiau, galėčiau iš matė šį vaizdo įrašą prieš metus, tai nuo išgelbėjo mane apkrovų sielvartas.

  Laikyti virš pristatymo vaikinai ..

 90. 90

  Ačiū Benas:

  Mes SEO teikėjas 13+ metų. Kadangi mes padaryti visą spektrą auką ne tik $ 199 per mėnesį, mes visada dėl griežtų biudžeto. Mes dirbo dauguma šių pasiūlymų, o naudojant vWorker oficialiai ReataCoder. Bet mes dažnai buvo silpnas, o ne taikyti visa tai iš karto!
  DAUG AČIŪ už tai, kad į mūsų pirštai!
  Be to, buvo minimi dešimtys draugų, kad rinkos Samurajus, ką puikus įrankis! Sutaupo mums mėnesinį mokestį vietose kaip SEOmoz. Taip ir toliau !! Palaiminimai, Gregas S

 91. Really a lot of valuable information. Can't wait to apply it to our new JV project in internet marketing training we are just starting to work on.

  I would have never done this properly without seeing this video. Thanks

  On
  David Jenyns replied:

  Happy to help Gerri, and if there's anything else we can do let us know…

  Sidenote: Have you watched pete's next session yet?
  http://www.noblesamurai.com/blog/outsourcing/outsourcing-video-2-the-content-leverage-system-2761/

  Keen to know what you think… we're getting some great feedback again :)

 92. This video was really great. Very usefull informations. Thank you for this.

 93. Keep doing what you are doing it makes a difference and it is appreciated.

 94. Hi guys, great video – and by the way I am currently going through The Challenge, and hope to come to a position where it is necessary to outsource

 95. All the information is outstanding! Thanks a lot for all the advice, tips and tricks that you gave me. I was confused about how to do all the outsourcing stuff but I understood the key elements to have an “A” team, congratulations and really THANK a lot.

 96. Perfect timing as I've hit the wall with trying to do it all by myself. Wonderful advice. Concise. As a educator I was impressed with the delivery and format of content.
  Ačiū.

 97. 97
  On November 21st, 2011 at 10:39 am
  James Tappenden said:

  As with everything Dave shares, this is fantastic!

  Implementing Dave's advice currently so that one day soon I can implement this advice!

  Cheers Dave

 98. Thanks a lot. Excellent video and very usefull informations.

 99. 99

  The Video was great and to the point cant wait for the next video

 100. Hello I found it very illuminating because I need to implement and having a team is certainly the way to go, but I never thought about all the aspects of the process sp thanks for the first I'LL be waiting for the 2nd video

 101. well done thank for the good info and great approach
  Look like in Australia SEO is more talented than usa

 102. 102

  Great content and system!

  Have taken notes and will certainly utilise this method to outsource.

  Great “aha” moment for me is that I can also use this for my offline businesses to hire team members! Such an added bonus, thanks heaps Dave!

  Another was to treat it just like my offline businesses by developing value and culture statements, etc, as, after all, online IS a business!

  Cheers
  Annette

 103. Excellent video series! Thanks for sharing this. I am outsourcing part of my business, but with these strategies I will go even further!

 104. Great Video!

  I've been outsourcing/outtasking for most of this year and had hit and miss results… I often go back and forth between outsourcing and doing things myself and am now at the point where I know I need a team to help me grow my business and give me some sanity. Luckily this video came out just in time before I started the hiring process! Ačiū!

 105. It's a mind blowing video, I've been trying to build up my business on line but is almost impossible to do everything on my own to get the leverage that I'm looking for, with this simple but valuable strategies for sure I'm gonna move forward. I would love to get your further advice guys, thank you so much.

 106. This is just fantastic information and I'm now feeling confident in changing my website over as well as keeping it up on the first page of google.

 107. You don't mention asking and calling references. I find one of the best ways to qualify people who will be doing tasks for me.

  I've only used eLance for outsources. I don't know how it compares it to rest? Is there a web site that evaluates the pros and cons of the different outsourcing sites?

  I found good quality people on eLance. I like the ratings, and references that they offer. The outsourcers don't want to harm their high rating, so that pretty well guarantees a good quality job.

  I find being clear with what you want is the most important part of outsourcing.