Praktinės idėjos boost konversijos - 2 Case Studies

Kaip mes pabaigoje mūsų seriją apie konvertavimo, noriu sustiprinti, kad mažai perskaičiavimo kursas bus paralyžiuoti visa kita, ką daryti internete. Jūs negalite sau leisti siūlyti PPC, jūsų pastangos SEO duos mažus rezultatus ir filialai nebus skatinti jums.

Šiandienos vis labiau konkurencingoje interneto erdvę jums reikia sutelkti dėmesį padidinti savo perskaičiavimo kursą.

Geros naujienos yra tai, kad yra sisteminių procesų skatinimo konversiją. Šiandien mes priimsime kai kuriuos procesus ir pažvelgti į dviejų atvejų tyrimus žiūri svetainėse Rinkos Samurai vartotojams pateiktų.

Case Studies

Greitai Priminti mūsų perskaičiavimo maksimizavimo serijos

Tikimės, kad jūs turite gerų idėjų iš mūsų keturių dalių serijos apie konversijos. Jei praleidote kai ji, štai santrauka:

1 dalis - Kodėl bandymai yra labai svarbus siekiant maksimaliai padidinti savo pajamas internetu, nauda gausite tapdamas aktyvus testeris ir mūsų nemokama konversijos kontrolinis sąrašas padidinti pelną iš savo svetainės.
2 dalis - Kaip ir kur patikrinti, taip pat "Big" priežasčių, kodėl žmonės nebando.
3 dalis - Septyni būdai, galite kreiptis iš karto padidinti pardavimus ir konversijos.
4 dalis - Įveikti logistikos problemų ir kaip turi būti savo labai moka konversijos konsultantas.

Nepamirškite mūsų nemokama konversijos kontrolinis sąrašas.

Taigi atgal į konkrečių atvejų tyrimus ...

Ekspertas Blogger "be pajamų srautą - Case Study # 1

Rinkos: Mokymo vaikams su mokymosi negalia

Puslapis: TeachingTheFuture.net

Mūsų pirmas atvejis tyrimas buvo pateikta Rachel, kaip mokant vaikus, turinčius mokymosi sunkumų ekspertas. Aišku aistringai apie savo temą, turinys kokybė jos tinklapyje yra pirmos klasės. Tačiau svetainė turi silpną raginimą imtis veiksmų ir dar yra išsidėsčiusios ne visi, todėl mes pažvelgti:

 • Atnaujinimas, jūsų raginimą imtis veiksmų atsako dažnis - mes pažvelgti, kaip Rachelė gali padidinti opt-in normas, ir gauti daugiau svertų iš puikių nemokamą ataskaitą ji siūlo. Siūlome ji bus tai padaryti keičiant vaizdines formas, "benfitizing" raginimo imtis veiksmų (hmm - tai ne realus žodis ...) ir "objectifying" jį, ty todėl atrodo tangible.We taip pat daro nuorodą į labai poste James Dyson parodyti keletą puikių opt-in maketai).
 • Orientuoja lankytojų sumažinti odrzuceń - tai turinio turtingas svetainė, parašė aistringą autoriaus, bet jis nesugeba greitai orientuotis ir prisijungti su savo tikslinę auditoriją. Rezultatas tikimės Rachelės svetainė tikriausiai kenčia nuo aukšto Bounce rate.We aptarti keletą paprastų struktūrinius pokyčius, kad ji galėtų naudoti norėdami išspręsti šią problemą.
 • Greitai ir lengvai būdų, kaip padidinti skaitytojo dalyvavimą darant savo turinį "parduoti" - Eugenijus insightfully vaikšto du paprastus metodus, kad Rachelė galite naudoti geriau užsiimti lankytojų.
  • Pirma, jis pasakoja, kaip pertvarkyti pereinant nuo "funkcija" sąrašus ir vietoj "pirmaujanti su nauda" antraštes ir ir kulka taškų. Pavyko tai, kad mes galime žymiai padidinti mūsų kopija poveikį, kai mes dalyvauti dešinės pusės smegenų pirmiausia su sultingas naudą ir tada pateisinti (kairiojoje pusėje mūsų smegenys) su kieto funkcija atsarginę jo kopiją.
  • Antra, jis žiūri į pusę vartotojams dažnai nugriebti skaityti, o ne skaityti visą, ir kaip organizuoti savo turinį, siekiant padidinti atsaką iš lankytojų, kurie tai padaryti.
 • Metodai testavimo pelningumo prieš kurdami savo produktą - Rachelė yra aktyvus ir ekspertų Bloggers, bet dar skelbti savo pačių mokamos informacijos produktas, Eugenijus suteikia technikų ji gali naudoti išbandyti komercinę naudą jos rinkoje (ir tikėtina, atlikti keletą dolerių), kol ji rašo savo pačios produktus.

Taigi, patikrinkite peržiūrą šį video:

SEO konsultantas "daro dauguma dalykų teisę", bet menkina "pranešimas į rinką" neatitikimas - Case Study # 2

Rinka: SEO Konsultacijos

Svetainės apžvalga padaryta salesmaximus.com
(Adarsh, savininkas dabar persikėlė svetainė ConversionChamp.com )

Mūsų antrasis atvejis tyrimas buvo pateikta pagal Adarsh, SEO konsultantas. Adarsh ​​suteikia mums puikią galimybę dirbti žemyn mūsų konversijos kontrolinį [Link2], kai jo svetainė yra komercinė raginimą veikti (jis dalino nemokamai SEO konsultacijas kaip švino kartos veikla).

Iš pirmo žvilgsnio, Ardash "svetainėje, atrodo, pažymėti visus langelius. Jis gavo aiškų raginimą imtis veiksmų ir kai kurių kietų dizaino elementų. Tačiau, jei esame teisūs, o Ardash stambių pajamų srautas yra per SEO konsultavimo ir SEO paslaugos, tada iš svarbių klausimų yra:

 • Skatinti atsakymą suderintu savo pranešimą į savo rinką - Adarsh ​​atiduoda vadovas "pradedant savo verslą internete". Paprastai šis pasiūlymas natūra gali kreiptis į ne verslo savininkams, kurie nori pradėti verslą internete iš hours.However, kaip SEO konsultantas, tai buvo mano patirtis rodo, kad pinigai yra skirta žmonių, kurie jau paleisti sėkmingą verslą (arba neprisijungęs arba hibridas online / offline modelis). Taigi nemokamas pasiūlymas gali būti blogai suderinta tikslinę rinką, ir siūlau aplink skatinant verslą per SEO gali padaryti daugiau prasmės.
 • Išsiskirkite sunkiomis rinkos nišą su dideliu dėmesio - pardavimo SEO paslaugos internete yra labai konkurencinga erdvė. Jūsų pasiūlymas turi išsiskirti prapjauti netvarką ir todėl mes ieškoti būdų Adarsh ​​gali specializuotis arba pasirinkti tam tikrą rinkos nišą pagerinti savo pasiūlymus.
 • Didinti konversijos išbandant minkštas vs standžiųjų pasiūlymai - Jis gali bandyti siūlo nemokamą ataskaitą, yra ne pavojinga "minkštą" pasiūlymą, kuris yra puikus pastato sąrašus; ar daro "dviejų etapų" rinkodaros kur prašyti pinigų vėliau. Bet jei mes teisingai tada Adarsh ​​užsidirbti pinigų, kai perspektyvos knyga nemokamos konsultacijos (ką aš vadinu "sunkiai" pasiūlymą, nes žmonės žino, kad jie bus gauti telefonu). Jei taip, tada Ardash galbūt norėsite pažvelgti agresyviau pardavimo nemokamai konsultuoja tiek didinant nemokamai pasikonsultuoti pasiūlymą (jis šiuo metu palaidotas ir neaiškių) ir pabrėžiant naudą (pasakyti žmonėms, ką jie mokosi) anketą.
 • Padidinti pardavimus, sukuriant paslaugų raštai - Aišku Adarsh ​​siūlo SEO paslaugų spektrą, bet tai būtų didžioji dauguma perspektyvas. Grupuojant siūlomos paslaugos į ryšulius Ardash gali pašalinti painiavos ir padidinti pardavimus.
  Galiausiai norėčiau pasakyti, Adarsh ​​yra labai protingas. Jis SEO konsultantas ir sugebėjo gauti pats svetainės atsiliepimą apie šią interneto svetainėje - didelis eismas svetainės su daug lankytojų, ieškančių pagalbos su SEO! Tikimės, kad jums laimėti keletą darbo vietų Adarsh :-)

  Taigi patikrinti dėl vaizdo apžvalgą:

  Norite pamatyti daugiau svetainės atsiliepimus?

  Ar jums patinka svetainės peržiūros formatą? Ar tai, ką jūs norite mums daryti daugiau? Aš galvoju kartais, atsižvelgiant vartotojų svetaines (su jų leidimu, žinoma) ir peržiūrėti SEO ir nuorodą statybos tai yra taikoma ir nurodydamas augimo galimybes. Ar tai, ką jūs norite rasti įdomus?

  Ar yra kitos temos norite, kad mes sutelkti dėmesį? Mes norėtume savo pasiūlymus pastabas žemiau.

  Visi geriausiai padidinti jūsų svetainės konversijos!

  Džiaugsmo šūksniai,

  Benas (& Euge!)

Benas parašė 10 pranešimus (-ų) už Noble samurajus

65 Responses to "praktinių idėjų boost konversijos - 2 Case Studies"

 1. Hi, nice post. Jei galėčiau pridėti, antruoju atveju: Ardash turėtų jo pagrindinis puslapis statinis vienas, tikrai. Jis turėtų skirti daugiau dėmesio kuriant puslapį su gera CTA vietoj visų tų dienoraštyje šokiai ant savo puslapio. :)

  Galų gale, tai lapu, kad parduoda geriausias, tiesa?

 2. Puikus Post ", aš tikrai myliu atvejų tyrimus.

  "Nukreipiantys lankytojus sumažinti odrzuceń"
  Jaučiuosi viena iš didžiausių klaidų žmonės daro, kai naudojant reklama reklama ir nėra susieti paveikslėlį, kuris matomas su nukreipimo puslapio reklama. Pastebėjau 50% bouncerate buvo sumažinta tik 15%, kai rodo tą patį vaizdą jie pamatė ant lapu matomo reklama.

  Keitimo kursas yra toks svarbus! prašome padaryti daugiau, kaip šis.

  Pagarbiai,
  Grigalius

 3. Realaus pasaulio atvejų tyrimai yra tik apie mano mėgstamiausia pobūdžio informacija. Kai atvejo tyrimas yra vienas iš svarbiausių dalykų yra - perskaičiavimo - aš žiūrėti kiekvieną vaizdo ar skaityti kiekvieną pranešimą jums padarė.

  Taigi ... tiesiog norėjau greitai duoti didelės thumbs up už daugiau jų ateityje, be to jums padėkoti už didelį kiekį - kaip visada.

  Beje, mes turime "batsiuvys vaikus" sindromas dabar - mes darome tai stuff gyvenimo, ir yra gana užimtas su klientais ... bet mūsų svetainė buvo nulaužė gana greitai, ir mes turime apie 30 patobulinimų dėl mūsų darbų sąrašas, kurį mes ne Dotarłeś dar. Taigi, mes galime pasakyti kitiems žmonėms, ką daryti, kad jų svetainių atlikti geriau, mes tiesiog negali padaryti, kad mūsų pačių ;)

  Bet mano taškas toje kliedėti yra ... kai mes padarėme kai kurių dalykų mes žinome, mes turime daryti ir mes ne drovus svetainės, bet daugiau, aš norėčiau pamatyti, ką jūs galvojote apie mūsų pastangas.

  Ačiū dar kartą, ir nuolat didelį darbą.

  Scott

 4. Aš negaliu pasakyti jums, kaip naudinga aš rasti šią seriją.

  Ir ypač atsiliepimai ... norėčiau pamatyti daugiau!

  Dėl
  Jules rašė:

  ir aš masinis konvertavimo problemą ..
  Taigi, jei jums reikia kito jūrų kiaulyčių peržiūrėti .. Aš savo mergina!

 5. Mano pirmasis, nors žiūrint į šiuos du vaizdo įrašus, buvo: "Kaip drąsus šie du žmonės yra!", Todėl noriu padėkoti tiek Ben ir Eugenijus už tai švelnus :-)

  Puikus būdai, patarimų ir pasiūlymų, aš padariau gausius užrašus ir reikia dar kartą peržiūrėti savo Kontrolinis sąrašas - tai taip naudinga pamatyti realius svetainių yra peržiūrima, turėjau "Aha!" Momentus pora ir bus dirbti truputį keisdami savo pačių svetainėse artimiausiu metu

  Ačiū possums, mylėjo šį dienoraštyje tipo!

  Į sveikatą
  Teena!

 6. Nice post, pirmas atvejis, tyrimas, visų pirma davė man puikių idėjų projektui, kad aš šiuo metu dirbate.

  Nepamirškite, kad visi jūsų puslapiai yra pokalbiai su realiais žmonėmis. Jei galite suprasti, kas yra jūsų tikslinė auditorija yra, kokie jų poreikiai, o jų verslo poreikius, tada ji tampa daug lengviau nukreipti savo auką naudą.

  Deja, ne visi galimi klientai tikrai suprasti jų poreikius ...

 7. 7
  Dėl Lie 21, 2011 ne 20:22
  Anthony sakė:

  Taip myliu realių atvejų tyrimus. Pick Me Pick me please!

  Gali būti įdomu kitiems, kad aš svetainę pastatytas prieš perkant MS ir šiuo metu tai labai Hodge Basetla su 72% Bounce plius mažas vidutinis laikas vietoje.

  Tik vakar nustatyti namų puslapiu Ab testą, kaip už savo serijos.
  Kas nors su komentarais galite siųsti man į Anthony@balancecoach.com.au
  Visi kietas pažinčių sveikintinas.

  Į sveikatą
  Skruzdė

 8. 8
  Dėl Lie 21, 2011 ne 08:44
  dnbproduction sakė:

  Ei, mylintis svetainę atsiliepimai vaikinai! Puikus darbas! Tikrai saugo juos ateina. Aš vizualiai besimokantysis ir aš myliu absoliučiai gyvus vaizdo, kad šie vertinimai yra ne mano alėja.

  Vaikinai roko!

  Bebaimis
  dnbproductions paskutinį Dienoraštyje ... Maišymo paslaptys Smulkiojo Studio apžvalga

 9. Aš pakabinti ant kiekvieno tariant vaikinai sako, ir ačiū už puikų patarti ir puikus įrankis rinkos Samurajus. Jūs turite įdėti man tokioje padėtyje, kai Jaučiu sudėtinga su didelių berniukų mažą nišą labai didelis tvenkinys.

  Gaminu savo nuosavą produktą savo nišą ir kartais sunku išversti savo patarimus į savo nišą. Aš norėčiau jums vaikinai peržiūrėti mano svetainėje (dienoraštį) ir gauti savo patarimus apie tai, kaip perkelti tai į kitą lygį

 10. Puikus straipsnis ir video Ben & Euge.
  Kaip srautą į jūsų svetainę, yra tik viena dėlionės dalis, kad galėtų paversti lankytojus ir gauti juos atgal yra kita. Aš įlaipinami daug puikių patarimų iš savo vaizdo įrašus apie tai, kaip aš galiu pagerinti savo atsivertimą On My Own svetainėse.

  Man patinka svetainė peržiūros koncepciją, aš esu dalis Mastermind grupės, kurie reguliariai peržiūrėti vieni kitų svetainių, ir jos tikrai yra Greatway pagerinti savo svetaines ir generuoti naujas idėjas.

  Ačiū už pasidalijimą,
  Kadagių

  Ps. Man patinka MS, suspėti didelį darbą :-)

 11. Ei vaikinai,

  Ačiū už kritiką.

  Tiesą sakant, yra dvi klaidos kritikos.

  1. Mano pagrindinis verslo modelis nėra pardavimo SEO paslaugos
  2. My name is Adarsh ​​o ne Ardash ;-)

  SEO "buvo" vienas iš mano verslo modelių anksčiau. Bet dabar, mano pagrindinis tikslas generuoti veda pradedant verslą. Aš SEO konsultacijos dėl labai ribotai, nes esu visiškai su dauguma mano asmeninių projektų.

  Galite matyti, kad visa tema dienoraštyje yra orientuota padėti žmonėms pradėti verslą internete.

  Manau, duodu klaidingą pranešimą, nes daugiausia dėmesio buvo skirta mano SEO puslapyje. Bet tai buvo puikus patarimai. Aš jau svarstymo socialines trigerius ir atspėti puslapis buvo pernelyg plati. Tačiau, kadangi tai buvo ne mano tikslas su savo dienoraštį, aš negalėjo rasti laiko "išspręsti" problemą.

  Dabar, kodėl aš nustojau teikti SEO paslaugas daugiausia yra todėl, kad žmonės nori JAV ar Jungtinėje Karalystėje įsikūrusių paslaugų teikėjų. I cant teigia, nes yra t SEO paslaugų teikėjų iš Indijos, kurie nežino daug apie SEO dalykas, tačiau teigia, kad teikti aukščiausios 10 reitingą. Kai kurie iš mano klientų turėjo tokią blogą patirtį praeityje.

  Jūsų pasiūlymai dėl antraštėje įgnybti buvo laiku. Aš galvoju, ar ji buvo verta ar ne. Tiesą sakant, aš turiu atskirą nukreipimo puslapį mano pasiūlyti bent http://salesmaximus.com/free-business-book/

  Aš eisiu į priekį ir pabandyti įgyvendinti kai kurias strategijas, kurias paminėjote (Ypač nuotrauką. Tai šiek tiek pasenusi. Turiu galvoje, jis buvo priimtas 4 metų atgal!)

  Aš kartą mano apie puslapį perskaičius straipsnį apie socialinių dirgiklių Derek optimizuoti apie mane puslapį.

  Ačiū vaikinai. Tai buvo nuostabus apžvalga!

  Dėl
  Ben Stickland atsakė:

  Ei Adarsh.

  Mes tikrai nerimauti, kad mes galime turėti klaidingai aiškino savo veiklos kryptis, todėl mano atsiprašymą už tai. Atsižvelgiant į jūsų verslo dėmesys tada mūsų pasiūlymas, kad jūs, kad jūsų SEO paslaugos "į frong yra akivaizdžiai klaidingas.

  Tikimės, kad kai kurių kitų pasiūlymų dar bus vertės.

  Kalbant apie pardavimo SEO paslaugos, tai konkurencinga erdvė, ir aš galiu suprasti, kad ten tikriausiai daugiau pinigų rodyti savo pačių projektus ne parduoti paslaugą.

  Tačiau galiu pasakyti, kad užsakomųjų mes padarėme iš nuorodą statybos ir turinio raštu buvo daugiausia buvo padaryta per teikėjų Indijoje, todėl manau, kad "Vakarų" bendrovės bus eiti į Indiją.

  Jei tai yra kažkas, jūs vis dar norite tęsti (jei galite laimėti verslą), tada aš turiu keletą minčių jums. Pirma, turiu prisipažinti, kol aš pradėjau naudoti užsakovų kaip ir jūs, aš girdėjau istorijų apie indėnai yra sunku bendrauti su (pvz., jie nori visada pasakys jums, ką norėjo išgirsti, o ne tiesos) ir apskritai darbo su užsienio teikėju buvo tik "sunkiai".

  Man patirtis buvo labai skirtingi, po kelių rekomendacijų, aš atsidūriau Kai kurie paslaugų teikėjai, kurie dėl skype pokalbio didžiąją laiko dalį aš noriu juos pabaigos. Jie taip pat sąžiningas ir sunkiai dirba ir be mūsų kiekvieno priprasti prie akcento kitiems, jie buvo lengva bendrauti.

  Už Indijos SEO'er uždavinys yra prapjauti netvarką, kai dev įmonės (kaip mūsų) vis nukentėjo kasdien su šlamštas iš nuorodų statybininkai.

  Jei aš būčiau tu, aš pasiimti 20 įmones norėjau dirbti, ir aš kartu sudėjus fizinę (pvz. neprisijungęs) pašto kampaniją (tikriausiai su joje DVD), kad buvo sąžiningas pareiškimas, kad sako: "Mes puiku, bet suprasti tave pataikys visą dieną šlamštas, ir mes tikrai norime galimybę įrodyti sau. Mes norime laimėti savo ilgalaikį verslą, todėl mes atlikome visą riziką iš "bandymai" mums, ir mes kartu sudėjus nuostabų spręsti ... ".

  Aš žinau, mūsų atveju, kai mes radome gerą tiekėją, mes įdėti krūvos darbo per juos ir perduoti juos į kitus dev įmonių mes dirbame su.

  Galiausiai, atsiprašome už sriegia savo vardą (mano pavardė "Stickland" visada bus pakeistas į "Strickland", todėl aš suprantu, tai erzina).

  Visi geriausiai jūsų verslui, ir tikimės, kad šis pranešimas siunčia mažai eismo jūsų būdas (nors mums nesusipratimas savo pagrindinę veiklos kryptis).

  Į sveikatą

  Benas

  Dėl
  Adarsh ​​atsakė:

  Ei Benas

  Ačiū už atsakymą.

  Aš ieškau nukreipti smulkaus verslo savininkai, jei aš gauti rimta su SEO paslaugos.

  Tiesą sakant, dauguma klientų turėjau buvo maži interneto svetainių savininkams, kurie norėjo sukurti 100-ųjų nuorodas, tarkim, 10 $.

  Aš sugeba kažkiek padoraus aukštos mokėjimo klientams, taip pat. Bet jie yra sunku ateiti iki. Pažvelgus į pastarųjų 3 metų teikia SEO paslaugos, manau, sutelkiant dėmesį į mažesnio skaičiaus didelio mokėjimo klientams buvo labiau verta.

  Vartotojas erdvė yra tikrai konkurencinga. Aš nesiruošia į už pinigus erdvėje. I dont manyti, kad man reikia sukurti dar vieną produktą parduoti. Yra daug aukštos kokybės produktų ten.

  Ačiū už jūsų pasiūlymus.

  PS: aš parašiau labai ilgą apžvalgą rinkos Saumrai mano dienoraštį šiek tiek laiko atgal.

  http://salesmaximus.com/market-samurai-review/

 12. Ši serija pagerinti konversijos tikrai įdomu ...
  Aš jau taikomi kai kurie iš jūsų patarimų mano pagrindinių vietų ir planuoja taikyti.

  Aš tikrai norėčiau pamatyti kitus Case Studies, kaip šie.
  Ir jeigu jūs galite peržiūrėti vieną iš savo svetainės, aš! :)

  Dėkojame už jūsų great stuff.

 13. 13

  Didysis Benas - tai iš tiesų būna laiku klausimą man, kaip aš kovoja su tuos pačius klausimus ir problemas. Taigi šis mokymas kalba man labai stipriai.

  Tai puiki mokymo ir aš norėčiau pamatyti daugiau iš jų ir netgi dalyvauti tam tikru momentu. Aš ieškau ne visiškai atnaujinus savo svetainę, kad būtų puiku, bet tai taip pat padeda man padėti savo klientams, todėl ačiū!

 14. Sveiki ir ačiū dar kartą už šiuos video, ai aš asmeniškai daug ko išmokau iš jų, ir aš turiu keletą patobulinimų daryti mano svetainėje. Aš sutinku su aukščiau komentaro, kad abu šie žmonės yra labai drąsus, kad jums parodyti prieinamas kiekvienam patobulinimus, kurie gali būti padaryti savo svetaines, ir dėkoju jiems už tai.
  Laikykite vaizdo teka.
  Wolfgang

 15. Norėčiau labai patinka matyti daugiau svetainės nuomones! Aš kovojo už 2 metus su visa nuorodą kūrimo procesą ir tikiuosi, kad jūs padaryti seriją apie tai kitą!

  Siaubingas straipsniai, mylėkite savo produktus.

 16. Turbūt geriausiai 2 filmai apie tavo, kad aš stebėjo. Kai kurie tikrai puikių patarimų ten.

  Ačiū
  Dave

 17. 17
  Dėl Lie 21, 2011 ne 11:08
  Andy sakė:

  Taip, įvertinti konkrečių atvejų tyrimus

 18. Ar dirbate su švietimo svetainėse? Mums būtų malonu turėti pagalbos pritraukiant daugiau studentų į maža niša Graduate School rinkoje.

  Dėl
  Ben Stickland atsakė:

  Sveiki Šarlotė

  Mes tikrai ne ieško klientų, kaip pavyzdžiui, bet ateityje mes turėtume daryti daugiau svetainės nuomones (ir atsiliepimai buvo labai teigiami, todėl tikiuosi, mes tikriausiai), kaip jūsų svetainė būtų įdomi ieškoti ne.

  Į sveikatą

  Benas

 19. Gali būti ne daugiau puikus laikas. Manęs nebuvo laimingas su mano perskaičiavimo kursus, tačiau nėra žinoma, ką reikia daryti norint juos pagerinti. Šie filmai tikrai padės!
  -Sam

 20. Patiko, kad. Abu video peržiūrose, jeigu labai įžvalgų ir įkvėpimo nuodugniai svetainės peržiūrai.

  Įspūdį, Steve

 21. Kadangi esu tik 2 savaites nuo visiškai perorganizuoti savo svetainę, mesti vieną iš senųjų ir visiškai nauja buvo sukurta. Aš tapo didelis gerbėjas Noble Si. Tai nepalyginamai puikus būdas mokyti ir mano skrybėlę ne į žmones, pateiktų šioje apžvalgoje. Padėti suma, kurią jūs duodate šiuos žmones yra puikus. Gaunu daug kryptimi nuo visų jūsų žinutes.

  TKS krūva
  Bob

 22. 22
  Dėl Lie 22, 2011 ne 01:05
  Kristal sakė:

  Didžiosios įžvalgos, man patinka matyti atvejų tyrimus. Norėčiau pamatyti daugiau įmonių, kurios neparduoda interneto verslo susijusias paslaugas (pavyzdžiui Byla # 1), o ne SEO / užsidirbti pinigų internete tipo verslą.

 23. 23

  Labai mažai žmonių gali suformuoti savo jėgas arba svetainėje viešai persvarstymą tam, kad skrybėlės ne jums.

  Pagrindinis Takeaway iš video: Jūsų puslapių turi parodyti naudą, todėl lankytojai gali suprasti, kodėl jie turėtų investuoti savo laiką su jumis.

  Aš tikrai norėčiau pamatyti daugiau video.

 24. Puiki idėja peržiūrėti įvairių interneto svetainių, parodyti, ką šie žmonės daro negerai, ir jūsų komentarai apie tai, kaip pagerinti lengvai perkeliamas padėti, pagerinti bet tie svetainę. Kaip jums paaiškinti, yra lengvai suprantama ir lengvai įsimenamas.
  Manau, kad jos yra puikus būdas padėti bet kokio verslo ar didelė ar maža.
  Keep going jums nugalėtojas.

  Ian

 25. Aš norėčiau pamatyti kritikos dėl daugiau svetainių, kaip Rachel - žmonės, kurie parduoda kažką kita, nei smulkaus verslo informacinių produktų.

  Aš vilkino savo svetainėje pakeitimo dėl kai painiojamos mąstymo apie tai, kas yra įmanoma, tai atlikti (aš pakeitė kryptį šiek tiek per pastaruosius tris mėnesius), ir tikrai gali naudoti jūsų pagalbos.

  Pagarbiai,
  Lois

 26. Ben & Eugenijus,

  Vaikinai nurungė save ant šio perskaičiavimo serijos! Kaip rinkos Samurajus klientui, aš tikrai vertiname Jūsų susidomėjimą ir investicijas į savo sėkmę. Smagu žinoti, kad jūs turite savo interesus galvoje "už pardavimą".

  Patinka svetainės nuomones ... Manau, kad jie būtų labai informatyvus.

  Timas

 27. Jūs klausiate, jei norite pamatyti daugiau tokių atsiliepimų? Sakau, išlaikyti juos ateina! Nuostabus dalykų ir taip desperatiškai reikia.

  Labai ačiū,
  Ondrej

 28. Ačiū už gerai pora paaiškino vaizdo įrašus konvertavimo ir struktūrą reikia ten nuvykti ..

 29. 29

  Ačiū vaikinai. Tai buvo itin naudinga. Norėčiau gaunu šias peržiūras. Ačiū, labai vertinama.

 30. Didžioji informacijos, kaip visada Noble samurajus. Aš būsiu pirmas eilėje prie Dojo, kai jūs darote kitoje svetainėje apžvalgą.

 31. Man labai patinka jūsų svetainės nuomones! Aš tiek daug sužinoti daugiau žiūrėti šiuos vaizdo įrašus ne skaityti "Kaip?" Dienoraštyje. Aš turiu daug gerų idėjų iš šių 2 video apie tai, kaip pagerinti savo pačių svetainėse.

  Aš tikiuosi, jūs padaryti daugiau apžvalgų ateityje. Bandykite peržiūrėti įvairių tipų svetainių siūlo paslaugas, taip pat svetainės, kurios parduoda produktus ir gal net partnerių svetainėse.

  Ačiū už šį Pranešimų serijos!
  Kurt

 32. 32

  2 didieji filmai vaikinai. Man būtų įdomu teikdami šią svetainę peržiūros kokių nors pasiūlymų aš galiu gauti iš jūsų guru gali būti tik geras.

  Ačiū

  Seb

 33. Manau, kad ji yra viena iš geriausių strategijų padaryti, siekiant geriau suprasti, kas veikia ir nėra ne tik aptarti sąvokas. Patinka nuomones idėja. Aš taip pat iš dalies savanoriauti savo svetainę. Ačiū už infos!

  C.

 34. Ačiū Benas ir Eugenijus-

  Jūsų pasiūlymai buvo fantastiška, ir vietoje ant. Aš jau kovoja su mažomis perskaičiavimo kursų ir didelio Bounce normos ir negalėjo išsiaiškinti why.I pamatyti būsiu užimtas per ateinančius keletą dienų!

  Aš turiu vieną klausimą apie produktą: Aš iš tikrųjų turėti vieną, bet aš nenoriai įdėti jį dėl didelės kainos ($ 200). Ar manote, kad aš galiu, ypač jei mano skaitytojai nebuvo "apmokyti", kad pamatytumėte pasiūlymus iš manęs?

 35. Noble "Samurajus komanda daro geriausią SEO video!
  Ačiū už parašėte tai.

  Aš padaryti pakeitimus į savo svetainę apie kalnų lauro turėklų ir norėčiau išgirsti jūsų nuomonę.

 36. Turiu pakartoti visi kiti kas komentuoti - Great video vaikinai. Naudingas, informatyvus, o ne per daug techniškas. Laikykite juos ateina, aš nekantriai žiūri daugiau puikių patarimų.

 37. Ei vaikinai,

  Taip, aš myliu savo svetainę nuomones. Iš visų elektroninio pašto adresų sąrašus aš turiu toliau ... Pagarbiai yra tik vienas aš pasilikęs po pirkimo rinkos samurajų (kuris nuolat atnešė man srautą).

  Aš greitai mokosi, kur aš padariau klaidas ir kaip jas ištaisyti. Ir svetainė apžvalgos yra labai veiksminga komunikacijos su daugiau abstrakčių sąvokų, kad galėčiau aiškiai suprasti juos.

  Kaip visada dėkoju daug už pagalbą! Aš taip daugiau nei mano maža investicijų rinkos Samurajus ir labai vertinu jį!

 38. 38

  Per metus aš išmokau pats, kas čia yra diskutuojama, ir dar ne kartą man nepavyks įgyvendinti daug daiktų, rastų Tinklalapis Konversijų Cheat sheet.

  Į 2 video apie šį pranešimą buvo šokiruoti priminimus bruto apsirikimų mano pusės apima elementus, kurie dabar turėtų būti sveiku protu.

  Turėkite jų apžvalgas tipo žinutes ateina. Meilė 'em!

 39. Manau, kad jūsų svetainės atsiliepimai tikrai naudinga ir tikiuosi, kad jūs ir toliau daro juos. Man ypač patinka matyti tinklalapius žmonių parduodant nekilnojamąjį, fizinius produktus, o ne tik informacija.

  Aš sužinojau tiek daug per savo video ir mielai jums peržiūrėti savo svetainę bet kuriuo metu. Žinok puikų darbą!

 40. Patiko nuomones. Manau, kad tai labai naudinga išgirsti, ką kitų sėkmingų rinkodaros turi pasakyti. Aš turiu daug gerų patarimų iš šių dviejų vaizdo įrašus. Aš ruošiuosi būti užimtas Šį savaitgalį atnaujinti savo svetaines įtraukti šias idėjas.

  Aš norėčiau pamatyti daugiau video kaip šis. Ačiū už jūsų mintis.

 41. 41

  Sveiki Benas ir Eugenijus,

  Žodis išdarinėti ateina į galvą. Aš stebėjau šiuos vaizdo įrašus paskutiniais naktį, kas buvo ignoruoti mano lova laiko, bet aš negalėjau sustoti. Jie buvo puikus.

  Ačiū, kad radote laiko padaryti juos. Aš esu didelis gerbėjas, rinkos Samurajus narys ir bendradarbis Aussie. Taigi, tai malonu matyti kolegos Australijos daro taip gerai tokioje perpildytoje rinkoje.

  Tad kodėl aš išdarinėti? Na atgal, kai išleido Eismo Obsession serijos 3 dalis įstojau komentarą sakydamas, kaip puikus serialas buvo iki šiol, ir kad aš taip pat skaitė Cialdini. Aš taip pat uždavė klausimą apie savo Kontrastas teorija, atsižvelgiant į kainą. Viskas komentare buvo įtraukti į diskusiją, o ne šlamštas bet kokiu būdu.

  Tačiau mano komentaras neįskriejo į dienoraštį. Iš pradžių aš maniau jis buvo įstrigęs saikingai, bet galiausiai komentarą paskelbtas po to, kai mano pasirodė (tik vienas, nors). Kas taip pat buvo keista buvo, kad ten buvo tik 5 komentarai tame poste dar 1 dalis gavo 133 pastabas ir 2 dalis gavo 24. Kas atsitiko jų poilsio? Abejoju, 2 dalis ir 3 gavo tiek mažai komentarų. Plius ne rašymo metu ten tik 12 pastabas dėl šio pranešimo, kuris yra vienas iš labiausiai vertinga serijos ... kur yra likusi? Ar ten tikrai tiek mažai arba jie įstrigo saikingai kaip mano?

  Bet kokiu atveju po pirmojo posto aš rūpestingai atsisiųsti kontrolinis sąrašas ir gavo darbą. Aš padariau keletą pakeitimų apkrova į mano svetainę, už tai, ką aš maniau buvo geriau, bet, deja, pardavimai sumažėjo! Doh. Man reikia ką nors daugiau dirbti aiškiai.

  Aš buvau ketinate pateikti savo svetainę peržiūrai (kuri yra nemokama OptIn ir pardavimo laišką atnaujinti pasiūlymus), bet kai mano komentaras neatrodė man buvo varžoma praleisti laiko parašyti tokią išsamią analizę mano svetainę už tai, ką gali būti laiko švaistymas.

  Žinoma visa tai yra jūsų kaltė. Aš turėjo imtis rizikos su savo laiku ir pateikti savo svetainę peržiūrai nepaisant mano pirmą komentarą nebūtų patvirtintas. Ir aš vis dar esu dėkingas už pastangas jūs įtraukėte į mokymo šią temą. Aš daug ko išmokau. Ačiū.

  Tačiau man įdomu, jei jūsų paslaugos yra prieinamos iš mano svetainę kritikos, ne, žinoma mokestį? Būčiau dėkingas, jei jūs su manimi susisiekti aptarti.

  Kind regards,

  Mynda.

 42. 42

  Keista. Aš tiesiog parašė komentarą. Paaiškėjo, tada, kai aš atnaujinamas puslapis buvo perregistruotas. Tas pats, kaip paskutinį kartą. Kur jis dingo? Ar į laukiančių?

 43. Aš nesu profesionalus ne visi, bet pirmoji svetainė (vaikai, turintys mokymosi sunkumų) yra aiškiai per daug nedraugiškas. Ar konsultantų patarimai bus įgyvendinti tam tikru momentu?
  Aš sakau, kad, nes aš sunku vaikui save, bet svetainė nebuvo įtikinti mane pasitikėti turinį ant jo ..

 44. 44

  Myliu savo straipsnius, aš tiesiog įdėti mano sveikatai svetainę ir bando labai sunku sekti savo vadovus ir mokymus. Aš įsigijo rinkos Samurajus ir tikiuosi tyrimai atsiperka.

 45. Turiu dienoraščius ir partnerių svetainėse numerį. Radau tikrąją vertę savo nuomones. Ar daugiau iš jų.

 46. Labai naudinga informacija! Laikykite tai daryti. Aš lauksiu naujos postuose pamokėles.

 47. Great video Benas ir Eugenijus, informatyvus ir linksmas. Jie ėmėsi savo dienoraštį į naują lygmenį.

  Taip daugiau nuomonių. Akivaizdu, savo žiūrovams visa tai gali būti susiję su daug taškų jūs užaugo.

  I'v buvo internete 6 metus ir tai gerai, bet praleido krūvos $ $ $ ant būtų ekspertai, kurie nėra pristatomos arba SEO arba srautą. Jūsų vaizdo įrašus aiškiai paaiškinti daug paprastų strategijų, mes visi galime imtis už maža kaina.

  Ačiū krūvos.

 48. Great video! Jie yra labai naudinga. Kaip ir kiti sakė, galite patikrinti savo svetainės. We are an eCommerce site, but we offer a free service were we mail a box and have been trying to figure out how to covert more customers with is.

  On
  Ben Stickland replied:

  Hey Brandon
  I've seen this kind of offer work really well for eCommerce retailers. If you're not already, just trial making it really obvious (we put a banner on the home page for two customers with similar offers and it made a major impact on the home page).

  Cheers
  B

 49. I think the whole series on conversion has been very useful to alot of people and the site reviews are the icing on the cake. Even though the sites reviewed were totally different from my online shop, I picked up some things I should be looking at. More reviews please.

 50. Thank you Ben and Eugene for the reviews and my thanks to the people who submitted their sites. I can see a lot of the same mistakes in my own site and would be happy to offer it for a review. I'm ranking well for my main keyword (thanks Ed Dale) but I know my site is just really scattered. I think one of the mistakes many people make is just assuming that a visitor to your site already has an idea what the site is about because they were searching for that information.

 51. I have a somewhat unrelated question. A lot of what I see reviewed is on creating a opt in & building a list. Unfortunately, I never did that lol (shame on me I should do that tomorrow).

  I have a simple single page sales copy to sell a training program on there though… It's the middle of the night here and I'm completely stumped by my data from Google Analytics for the sales copy.

  According to the data in terms of time on site my absolute best content is the sales copy. It's engaging even the most fickle traffic sources (StumbleUpon) and getting some pretty decent searches from Google for the product name (fitlish feet). 7 minutes on page from stumbleUpon and 5 minutes on page from google.

  Since launching the product my site traffic has shot up over 150% from an average of 800 visitors to 1300 visitors this month (with almost all the hits on the product page).

  Here's what confuses me though. Nobody has bought anything. I do see a fair amount click the buy now button but no orders have been processed. Sorry for the long winded comment but I knew if anybody had answers it would be you guys :)

  Thanks!!!!

 52. 52

  Hi

  Yes! Abandon all other blog posts for 12 months – just do site reviewed:-)

  ColinK

 53. Thanks to both of you for helping us!
  Great learning tool seeing sites reviewed and hope to see more.
  Would love to see an actual example of a site that implements your strategies – would that be possible?

  Thanks a bunch

  Liz

  On
  Ben Stickland replied:

  Hey Liz

  Agreed – we're working on this. For many of the cases we do for clients they want the info confidential, although I've started making it a condition of working on sites that I can show off results, so I'm starting to collect sites. Our own sites we can show off too, so that helps.

  Cheers
  Ben

 54. More reviews please! I would love to volunteer for a review. :)

 55. Ben, this is great. I have been looking for a write up like this simple and straight forward. I think I have something up my sleeve to work in my site in line with these Practical Ideas. thanks men1

 56. great comments you 2 have on these sites and look forward to more “real” siterewievs

 57. Yes, please share more case studies or site reviews. Your product is great, and seeing how it and your advanced positioning ideas can be applied in the real world is a great value add for us. Kudos!

 58. Hi guys, loved the reviews, keep them coming if you get the time. I must admit, I learnt a bit about conversions. My site is a conversion disaster and to my surprise it is the same niche (well nearly the same as TeachingTheFuture.net) I have to be kind to myself because it is my first site after all and I know the're a lot of improvements to be done. If you like you can do a review of it although it could be a bit embarrasing but I'm sure I'll get over it. Regards…Grant

 59. Another great post.

  I purachsed Noble Samurai about a month ago and managed to get one of the 500 Article Samurai. What made me go with you is the quality of the support and training. It is obvious you want to help people improve their web site's so that they get the traffic they deserve.

  Thank you

  Simon
  Colchester, UK