Kaip sukurti aukštos kokybės produktus greitai!

Dalintis mygtukas

Jau daugelį metų, 4 minutės mylios buvo laikomas ne tik fiziškai neįmanoma, tačiau, pasak gydytojų laiko - tikrai pavojingas visiems sveikatos, kuris jį bandė.

Bet tada Geg 6, 1954 25-metų medicinos studentas pavadintas Roger Bannister - sudaužė per 4 minučių barjerą, ką žurnalo "Forbes" pavadino "Greatest atletiškas pasiekimas per pastaruosius 150 metų".

Kai svarsto atveju po daugelio metų, Bannister sakė, kad tuo metu, kai:

"Ten buvo mistika, tikėjimas, kad ji negali būti padaryta"

Bet kaip tik jis pasirodė, kas buvo įmanoma, kiti bėgikai pradėjo Smashing barjerą taip pat. Iki 1957 16 bėgikai buvo paleisti sub 4 minutės mylių!

4 minutės mylios interneto rinkodaros ...

Dabar jums gali būti įdomu, ką Czterominutowy mylios turi daryti su interneto rinkodaros.

Na ... man, žiūrėti po vaizdo buvo kaip žiūrėti Roger Bannister sutriuškinti per 4 min mylios aikštelė.

Jūs matote aš manyti, kad tai buvo neįmanoma sukurti aukštos kokybės produktus greitai ir lengvai.

BET - tada aš pamačiau šį vaizdo įrašą, ir aš supratau, kad mano įsitikinimai buvo ne tik neteisinga, - bet jie nori buvo holdingo mane atgal daugelį metų.

Taigi, šiandien aš esu sujaudintas, kad būtų galima pasidalinti šį vaizdo įrašą su jumis, nes aš žinau, kad tai pakeis Jūsų požiūrį į tai, kas įmanoma, savo verslą internete amžinai.

Šiandieninėje vaizdo Pete Williams atskleidžia, ką aš manau yra viena iš jo galingiausių "verslo hacks", ir parodys jums, kaip sukurti aukštos kokybės produktus per keletą minučių, o ne dienų ar savaičių ar net mėnesių!

Tai labiausiai išlaisvinantis ir suteikiančio vaizdo aš kada nors matė, todėl, jei jums sunku kurti produktus savo verslą internete - būtinai žiūrėti visą kelią iki galo.

Jūsų verslas niekada nebus tos pačios dar kartą ...

Jei jums patiko šį vaizdo įrašą, ir jūs norite žiūrėti Pete naudoti savo "verslo hacks" gauti per savaitę verta padaryta vos per 4 valandas darbo - įsitikinkite, kad užsiregistruoti savo NEMOKAMOS artėjančius LIVESTREAM su Rich Schefren

Šilti linkėjimai,
Eugenijus Santechnikos
Generalinis direktorius Noble samurajus