Kaip sukurti aukštos kokybės produktus greitai!

Dalintis mygtukas

Jau daugelį metų, 4 minutės mylios buvo laikomas ne tik fiziškai neįmanoma, tačiau, pasak gydytojų laiko - iš tikrųjų pavojingas visiems sveikatos, kuris jį bandė.

Bet tada Geg 6, 1954 25-metų medicinos studentas Roger'io Bannister - sudaužė per 4 minučių barjerą, ką žurnalo "Forbes" pavadino "Greatest atletiškas pasiekimas per pastaruosius 150 metų".

Kai svarsto renginio daug metų, Bannister sakė, kad tuo metu, kai:

"Ten buvo mistika, tikėjimas, kad jis negalėjo būti padaryta"

Bet kaip tik jis įrodė, kas buvo įmanoma, kiti bėgikai pradėjo Smashing barjerą taip pat. Iki 1957 16 bėgikai buvo paleisti sub 4 minutės mylių!

4 minutės km atstumu nuo šių interneto rinkodaros ...

Dabar, jums gali būti įdomu, kas keturias minutes mylios turi daryti su interneto rinkodaros.

Na ... man, žiūrėti šį vaizdo įrašą, buvo kaip žiūrėti Roger Bannister sutriuškinti per 4 minučių mylios aikštelė.

Jūs matote aš manyti, kad tai buvo neįmanoma sukurti aukštos kokybės produktus greitai ir lengvai.

BET - tada aš pamačiau šį video, ir aš supratau, kad mano įsitikinimai buvo ne tik negerai, - bet jie nori buvo holdingo mane atgal daugelį metų.

Taigi, šiandien aš esu sujaudintas, kad būtų galima pasidalinti šį video su jumis, nes aš žinau, kad tai pakeis Jūsų požiūrį į tai, kas įmanoma, jūsų verslo internete amžinai.

Šiandienos vaizdo Pete Williams atskleidžia, ką aš manau, yra vienas iš jo galingiausių "verslo hacks", ir parodys jums, kaip sukurti aukštos kokybės produktus per keletą minučių, o ne dienų ar savaičių ar net mėnesių!

Tai labiausiai išlaisvinantis ir suteikiančio vaizdo aš kada nors matė, todėl, jei jums sunku kurti produktus savo verslą internete - būtinai žiūrėti visą kelią iki galo.

Jūsų verslas niekada nebus tos pačios dar kartą ...

Jei jums patiko šį video ir norite žiūrėti Pete naudoti savo "verslo hacks" gauti per savaitę verta padaryta vos 4 valandų darbo - įsitikinkite, kad užsiregistruoti savo NEMOKAMOS artėjančius Livestream su Rich Schefren

Šilti linkėjimai,
Eugenijus keramikos
Vadovas Noble samurajus