Prožektorius monetizavimas

Dalintis mygtukas

Nepriklausomai nuo lankytojų skaičių jūsų svetainėje gauna, jei jūs negalite konvertuoti lankytojus į klientus, visa savo laiko ir pastangų, yra švaistomi.

Taigi, šiandien mes sukant atkreipti dėmesį rinkos Samurajus yra monetizacijos modulis pažvelgti į kai kuriuos iš geriausių ir efektyviausių būdų generuoti pinigų srautų iš lankytojų.

Kaip rasti prekės ir įvertinti rinkos gyvybingumą

Pirmasis žingsnis yra testavimo rinką siekiant užtikrinti, kad ji yra verta siekti.

Šis vaizdo įrašas bus priimti jus iš kvadratinį viena - išsklaidyti kai kuriuos mitus aplinkinių rinkos gyvybingumą, ir nukreips jus per rasti produktus procese.

Kaip rašyti įtikinamą skelbimą minutėmis

Kitas jums reikia skatinti savo produktą lankytojai.

Rašymas Efektyvus pardavimo kopiją naudojami būti sunku - bet ne daugiau. Šiame vaizdo, "Brent" nukels jus žingsnis po žingsnio per sukurti įtikinamą skelbimą jūsų produktą.

Kaip skelbia skelbimą į savo interneto svetainę

Žinoma Radę produktą ir sukūrė skelbimą, jums reikia gauti, kad skelbimą prieš savo klientus.

Šiame vaizdo Anthony parodys jums viską, ką reikia žinoti, norint publikuoti savo skelbimą į savo dienoraštį, naudojant rinkos Samurajus.

Raktas į rinkos gyvybingumą

Kai jūs turite stebėjo šiuos vaizdo įrašus, turėsite visus įrankius, jums reikia rasti tinkamus rinkas - didžiulis įvykis už bet interneto rinkodaros.

Atėjo laikas paleisti Market Samurai ir pradėti!

Rinkos Samurajus yra Monetizacijos modulis yra dalis pilna versija Rinkos Samurajus. Jei turite neperkamos Market Samurai, ir norite susipažinti su monetizacijos moduliu, spustelėkite čia pirkti dabar.

Alex
PS - Kitą savaitę mes bus sukant prožektorius ant Publish turinio modulio.