Reitingas Tracker Atnaujinti - Nemokami planai ir kainodara revealed

Aš tikrai džiaugiuosi, kad būtų galima pasidalinti su jumis šiek tiek daugiau informacijos apie naująją Reitingas Tracker paslauga.

Tai dienoraštyje yra daug informacijos, bet aš norėjau atsakyti, kaip daugelis jūsų klausimus kaip galima daugiau informacijos apie mūsų naują paslaugą. Visų pirma tai dienoraštyje apims:

 1. Priminti apie dabartinę būklę Reitingas Tracker modulis.
 2. Būsenos atnaujinimas iš naujo Reitingas Tracker paslaugų pažangą.
 3. Kuo skiriasi apie naują Reitingas sekimo paslauga?
 4. Informacija apie mūsų nemokamą raktažodį sekimo planas - remiantis mūsų naudojimo duomenų Džiaugiuosi galėdamas pranešti mūsų nemokamą auką bus patenkinti per 92% mūsų vartotojų poreikius.
 5. Informacija apie mūsų kainodaros planus - ir kaip jūs galite gauti prieigą prie 50% nuolaida.
 6. Kaip mūsų naujas Reitingas Tracker paslauga skiriasi nuo kitų paslaugų rinkoje.

Yra daug padengti, todėl galime pradėti.

1. Reitingas Tracker metu dirba ir funkcinis rinkos Samurajus

Svarbu priminti, kad dabartinis Reitingas Tracker modulis šiuo metu dirba ir funkcionalus.

Po "Google" pakeisti mūsų pirmasis prioritetas buvo kuo greičiau atkurti pagrindinę funkciją. Greitai, per keletą dienų , mes išleidome atnaujinimus kuris atkurtas funkcionalumas visiems mūsų pagrindinių modulių.

Svarbiausia, Reitingas Tracker šiuo metu dirba. Dauguma mūsų vartotojams stebėti mažiau nei 50 žodžius ir mūsų paslauga turėtų būti sklandžiai šiems vartotojams.

Jei tikrinant daug raktažodžių (100 +), jums gali būti paprašyta užpildyti Captcha toliau traukiant atgal reitingą duomenis, tačiau jūs vis dar galite atnešti pilną raktažodžių duomenis.

2. Kas buvo padaryta pažanga dėl naujos Rangas Tracker paslauga, ir kada jis turi būti pasiruošęs naudoti?

Nuo atkurti visišką funkcionalumą rinkos Samurajus mes jau nenuilstamai dirba, kad jums naują "cloud" versiją mūsų Rank sekimo paslauga.

Štai greitai atnaujinti, kaip mes ketiname:

 • Mes jau padarė didelę pažangą statant back-end infrastruktūrą ir paslaugas pristatyti naują Reitingas sekimo paslaugą.
 • Mes kalbėjo per keliolika rangas sekimo duomenų teikėjų ir derėjosi daug jūsų vardu, kad būtų galima patikimai tvarkyti mūsų vartotojų bazę poreikius - daugiau nei 200 mln rango patikrinimų per mėnesį, tai yra didelis krūvis daugeliui iš paslaugų teikėjų, kad mes prakalbo!
 • Mes sukūrėme paprastą naudoti sąsają greitai ir lengvai migruoti esamą Reitingas Tracker informaciją į debesis ir valdyti savo interneto kampanijas.

Taigi, kai tai bus pasiruošę jums naudoti?

Nors mes padarėme didelę pažangą iki šiol, mūsų dabartinis geriausias įvertinimas yra tai, kad mes bus tokioje padėtyje, dėl didelės beta testavimo maždaug po 2-3 savaičių, su viešuoju starto apie 2 savaites po to. Tai suteiks mūsų beta testuotojų galimybę gauti keletą savaičių reitingą ataskaitas per, išstumti bet kokias problemas, kol ji prieinama visiems.

Suprantu, kad tai yra daugiau nei mes numatyta iš pradžių, bet manau, kad jūs sutinkate, kad tai labiau svarbu įsitikinti, kad nauja versija yra, kaip patikimas ir stabilus, kaip įmanoma, ir kuris apima kelias savaites nei mes iš pradžių apskaičiuota.

Būkite tikri, kad tai yra mūsų # 1 prioritetas, o kas prieinama išteklių Noble samurajus stengiasi suteikti jums naują Rank sekimo paslaugas, kaip greitai, kaip įmanoma.

Dar kartą, jau Rangas Tracker modulis šiuo metu dirba ir galės tarnauti mūsų vartotojų rango reikalavimus daugumą kol mes galimybę išriedėti nauja paslauga.

3. Taigi, kas skiriasi apie naują Rank kontrolės tarnyba?

Jei naudojote Rank Tracker Jums greitai realizuoti savo pagrindinį trūkumą - ji lėtai! Tai problema, kad dabartinė Reitingas Tracker modulis akcijos su visais darbalaukio rangas tikrinimo programinė įranga.

Jei esate rimtas apie tikrinti savo reitingą, jūs turite į ugnį iki programinę įrangą kiekvieną savaitę, spustelėkite "Atnaujinti Reitingai" mygtuką, ir tada laukti iki pusvalandžio ar daugiau prieš visus Jūsų reitingas duomenys updated! Ir kuo daugiau raktinių žodžių, kad stebite, lėčiau jis tampa!

Ir tai kiekvienam Reitingas Tracker duomenų failo, kad jūs turite. Daugelis mūsų vartotojams turėti keletą svetainių ar klientams, kad jie turi patikrinti reitingą, ir kiekvienas iš jų kitoje projekto failą. Jei turite 3 ar 4 bylos, visas procesas gali užtrukti keletą valandų, o tai nėra idealus.

Nauja vieta sekimo paslauga yra labai skirtingi. Vietoj to, kad patikrinti jūsų raktažodžiai save, mes patikrinti raktažodžius jūsų vardu automatiškai ir išsiųs jums laišką kiekvieną savaitę, kai jūsų raktažodžių rankingach yra pasiruošę.

Štai kaip jis dirbs:

 1. Pirma, įkelti savo esamus Reitingas sekimo failus į Noble samurajus "debesų" serverių, kur jūsų reitingavimo duomenys bus saugomi.
 2. Tada pasirinkite, kokius raktažodžius jūs norite stebėti kiekvieną savaitę. Jūs taip pat paskiria kuri savaitės diena norėtumėte savo reitingą patikrinimus atnaujinamos.
 3. Kartą per savaitę, mūsų "debesų" serveriai bus patikrinti savo reitingą jūsų vardu (jums net nereikia jūsų kompiuteryje turi būti įjungtas! Viskas vyksta automatiškai mūsų serveriuose).
 4. Kai Jūsų reitingas buvo patikrintas ir savo reitingą ataskaitos baigta, mes jums atsiųsime pranešimą elektroniniu paštu, kad jums žinoti.
 5. Tada galite atidaryti Rank Tracker, ir iš karto peržiūrėti savo reitingą duomenis.

Kadangi darome viską, kad didelių svorių iškėlimą iš mūsų "debesų" serverių, galite praleisti mažiau laiko laukti rezultatų ir gali praleisti daugiau laiko aiškindamas savo duomenis!

4. Kas yra laisvo Reitingas sekimo planą esamų rinkos Samurajus savininkų detales?

Mūsų didelė viltis buvo, kad mes galėtume pasiūlyti NEMOKAMAI rangas sekimo planą esamiems savininkams tiek rinkos Samurajus ir samurajus straipsnį.

Mes praleido pastaruosius keletą savaičių analizuojant naudojimo būdus mūsų esamų klientų, taip pat agresyviai derasi su reitingavimo duomenų teikėjų suprasti:

 1. Jei NEMOKAMAI planas yra ekonomiškai įmanomas; ir
 2. Kas NEMOKAMAI plane turėtų būti mūsų esamiems vartotojams.

Geros naujienos yra tai, kad mes galėsime pasiūlyti didelį nemokamą planą visiems dabartiniams savininkams mūsų produktus.

Į mūsų reitingą naudojimo duomenis, per pastaruosius metus analizę, mes atidengta šią naudojimo modelis mūsų esamų klientų bazės:

92% kelio mažiau nei 50 raktažodžiai
7% kelio tarp 51-500 raktažodžius
1% kelio daugiau nei 500 raktinius žodžius

Mūsų tikslas buvo suteikti nemokamą planą, kuris užtikrintų, kad daugelis mūsų klientų, kaip įmanoma būtų visiškai nepaveikė Reitingas Tracker pokyčius.

Man malonu pranešti, kad visi esami klientai rinkos Samurajus ir samurajus straipsnis bus gauti nemokamai 50 Raktažodis planą.

Tai reiškia, kad per 92% mūsų klientų gaus patobulintą Reitingas sekimo paslaugą (jei žiūrime savo reitingą už jus automatiškai kiekvieną savaitę) nauda, ​​ir nereikės mokėti nė cento už jį!

Yra keletas svarbių dalykų, reikėtų atkreipti dėmesį:

1. Nors nemokamai planas bus nemokamai jus, tai nėra nemokama mums - mes mokės tūkstančius dolerių kiekvieną mėnesį, jūsų vardu, garantuoti šių nemokamų planus. Mes nustatyti Freeline lygiu, kuris turėtų patenkinti didžiąją dalį vartotojų (virš 92%), o nustatant grynųjų pinigų sumą, kad mes turime išlaidos kiekvieną mėnesį savo klientams iki tvaraus lygio.

Galite būti tikri, tai nebus bankrotas mums, bet tai svarbu dalytis, kad mes bus pamatų už šių nemokamų sąskaitų sąskaitą, mes turėjo nubrėžti liniją kažkur, ir 50 raktažodžių planas streikų susitikti didžiąją pusiausvyrą iš naudotojų poreikius, taip pat valdyti savo einamąsias sąnaudas.

2. Šis pasiūlymas bus tik galima esamą rinkos samurajus (ir samurajus straipsnis) savininkams arba tiems, kurie perka rinkos Samurajus prieš 30 balandis 31 Geg 2012 - Kadangi mūsų esami klientai ir bandymus vartotojai yra tie, kurie bus labiausiai nukentėjo dėl pakeitimų, šis pasiūlymas bus galima į esamą nuosavybės pagrindu ir tik - kiekvienas, kuris turi pilną versiją rinkos samurajus ar samurajus straipsnyje, taip pat bet kokios dabartinės bandymus vartotojas, kuris atnaujina pilna versija prieš 30 balandis Geg 31, 2012.

3. Po 30 balandis 31. 2012 gegužės NEMOKAMAI planas jokių naujų klientų rinkos Samurajus nukris iki 10 raktažodžių per mėnesį - Kadangi yra didelė einamųjų išlaidų teikiant šias nemokamas planus 50 raktažodžių nemokamai planas yra prieinamas tik esamiems savininkams (ir tiems, kurie atnaujinimai pilna versija iki 30 balandis Geg 31, 2012).

Su beveik 60.000 klientų, galite pradėti suprasti, kodėl teikti tai NEMOKAMAI planas mums kainuos tūkstančius dolerių per mėnesį.

Štai kodėl mes galime padaryti tai siūlau esamiems klientams tik. Būsimiems klientams bus ribojamas iki 10 raktažodžių / mėn planą.

4. Ši NEMOKAMAI 50 raktažodį planas atitinka IŠLAIDAS planus, kurie kainuos iki $ 22,50 per mėnesį - Mes atlikome išsamią analizę į rangas sekimo paslaugų vietos konkurencija. Dauguma rangas sekimo paslaugos nepateikia nemokamą planą, ne visi, ir turi minimalų įvežimo kainą $ 29 iki $ 49 per mėnesį tiesiog užsiregistruoti. Tokiu atveju, tikroji vertė jums už palyginamą 50 raktažodį plano kažkur tarp $ 5 iki $ 22,50 per mėnesį.

Tik esamiems klientams, ir tie, kurie pirkti pilną versiją rinkos samurajus prieš 30 balandis 31 Geg 2012, turi teisę šį nemokamą 50 raktažodį planą - kuri suteikia iki $ 22,50 per mėnesį iš raktažodžių reitingą patikrinimus, nemokamai.

5. Informacija apie mūsų kainodaros planus

Mūsų reitingą naudojimas duomenų analizė rodo, kad mūsų 50 raktažodį planas bus daugiau nei pakankamai, daugiau nei 92% mūsų klientų.

Tačiau, jei jūs esate vienas iš tų, kurie yra 8% vartotojų, kurie stebėti daugiau nei 50 žodžius, tai mes norime įsitikinti, kad mes rūpinamės jumis per.

Prieš atskleisti, kas kainodaros planus, svarbu apžvelgti konkurenciją ir pamatyti, kas pigiausia turima variantai rinkai stebėti daugiau nei 50 žodžius per savaitę:

Konkurentas

B

C

D

Pigiausia 50 + raktažodis planas

49 $ / mėn

24 $ / mėn

19 $ / mėn

99 $ / mėn

Raktažodžiai vikšriniai

250

100

100

1000

Kaina / Raktinis žodis

$ 0,20

$ 0,24

$ 0,19

$ 0,10

Taigi, jei jums reikia stebėti daugiau nei 50 žodžius, tada pigiausias planas iš konkuruojančių paslaugų prasideda 19 $ / mėn, ir galite mokėti tiek, kiek $ 99 / mėnesį!

Nors tai gali atrodyti daug, yra gerų priežasčių kainą. Yra kietieji sąnaudas teikiant infrastruktūrą patikrinti daug raktažodžių.

Kai darome analizę ir įkainojimo modelį turime du aiškius privalumus daugiau nei mūsų konkurentai:

 • Dauguma konkurentas kainodara yra skirta SEO agentūrų -. Įmonės, kurios gilias kišenes agentūros dažnai įkrauti šimtus ar tūkstančius dolerių savo klientams kiekvieną mėnesį, todėl gali sau leisti mokėti didelius kiekius kiekvieną mėnesį gauti savo raktažodžių rankingach atnaujinamos jiems.

  Agentūros valdyti daug klientų - kuriems reikia sekti šimtus ar tūkstančius raktažodžių kiekvieną mėnesį. Kainodaros struktūra, planų šiuo metu siūlomų rinkoje atspindi šį poreikį. Deja, tai daro jį po daugelio mažų interneto verslo savininkų pasiekti, ypač jei jie tik reikia sekti kelis šimtus žodžių.
 • Dauguma mūsų konkurentų tarnauti santykinai mažą klientų bazę SEO agentūrų - ir todėl negali skleisti savo infrastruktūros išlaidas dešimtys tūkstančių vartotojų visame kaip ir mes.

Mes žinome, kas yra mūsų klientai, ir jie labai skiriasi nuo SEO agentūrų! Nors mes turime keletą agentūrų ir SEO konsultantai per mūsų programinę įrangą, dauguma mūsų vartotojų yra maži interneto verslo savininkų, kurie neturi šimtus dolerių per mėnesį išleidžiate stebėti savo reitingą.

Kai ateina su savo Rank sekimo planus Mes atlikome šį poreikį atsižvelgti.

Siekiant užtikrinti, kad esami klientai gauna geriausią įmanomą sandorį, mes siūlome dvi planus:

 1. Planai mūsų esamiems klientams (ar naujiems klientams, kurie perka prieš 30 balandis Geg 31, 2012).
 2. Planai naujų klientų, kurie perka po 30 balandis Geg 31, 2012.

Štai ką mūsų planai bus už Noble Samurajus Reitingas sekimo paslaugų sąrašas:

Reitingas Tracker planas

Specialusis Esamas
Klientų kainas

(Užsiregistruok Prieš 30 balandis 31 Geg 2012)

Mažmeninė Kainos


(Registruotis Po 30 balandis 31 Geg 2012)

Baltas diržas

Raktažodžiai: 50
Kaina / mėn: NEMOKAMAI
Kaina / Raktinis žodis: ZERO
Raktažodžiai: 10
Kaina / mėn: NEMOKAMAI
Kaina / Raktinis žodis: ZERO

Geltona juosta

Raktažodžiai: 100
Kaina / mėn: 5 $
Kaina / Raktinis žodis: 0,05 $
Raktažodžiai: 100
Kaina / mėn: 10 $
Kaina / Raktinis žodis: 0,10 $

Oranžinė diržas

Raktažodžiai: 200
Kaina / mėn: 10 $
Kaina / Raktinis žodis: 0,05 $
Raktažodžiai: 200
Kaina / mėn: 20 $
Kaina / Raktinis žodis: 0,10 $

Mėlynas diržas

Raktažodžiai: 500
Kaina / mėn: 25 $
Kaina / Raktinis žodis: 0,05 $
Raktažodžiai: 500
Kaina / mėn: 50 $
Kaina / Raktinis žodis: 0,10 $

Rudas diržas

Raktiniai žodžiai: 1000
Kaina / mėn: 40 $
Kaina / Raktinis žodis: 0,04 $
Raktiniai žodžiai: 1000
Kaina / mėn: 80 $
Kaina / Raktinis žodis: 0,08 $

Juodas diržas

Raktiniai žodžiai: 2500
Kaina / mėn: 99 $
Kaina / Raktinis žodis: 0,04 $
Raktiniai žodžiai: 2500
Kaina / mėn: 198 $
Kaina / Raktinis žodis: 0,08 $

Taigi, jei jau esate klientas su 100 raktažodžių, galite stebėti savo reitingą tik 5 $ per mėnesį. Tai tik 0,05 $ už raktažodį - mažiau nei dauguma mūsų konkurentų aukos ketvirtį!

Visiems esamiems klientams (ir tiems, kurie atnaujinimai pilna versija rinkos samurajus prieš 30 balandis Geg 31, 2012), gausite prieigą prie visų mūsų mažmeninės prekybos planus, bet ne 50% pusę kainos nuolaida!

Jei tyrimo planus anksčiau, pamatysite, kad net mūsų ateities mažmeninės planai (kurie nulems tik naujiems klientams, kurie perka po 30 balandis 31 Geg 2012) yra kaina už raktažodį mažiau nei pusę dauguma mūsų konkurentų auka. Norėdami gauti tą pačią kainą už raktažodį nuo konkuruojančių paslaugų, jums reikia praleisti bent 99 $ per mėnesį!

Norėtume, kad būtų galima pasiūlyti nemokamą nuolatinį Rank Tracking visiems mūsų nukentėjusiems vartotojams, tačiau dėl priežasčių, aš jau kuriems ekonomiškai tai yra tiesiog neįmanoma.

Mūsų 50 raktažodį NEMOKAMAI planas, kuris atitinka daugiau nei 92% mūsų klientų poreikius, mums kainuos tūkstančius dolerių per mėnesį padengti.

Jei esate vienas iš nedaugelio, kuris stebi daugiau nei 50 žodžius (ir jau esate klientas), mes galime suteikti Jums specialias kainas - mažiau nei mūsų konkurentų kainų ketvirtį.

Kiekvienas, kuris perka mūsų produktą po 30 balandis 31 Geg 2012, galės pasirinkti iš mūsų mažmeninės prekybos planus, kurie vis dar puikus vertė - ne mažiau kaip pusę dauguma mūsų konkurentų kainos.

Visos Reitingas Tracker planuose numatyta savaitės ataskaitas. Kaip tai veikia ir kodėl mes negalėjome teikti dažniau atnaujinimus?

Tik su keliomis išimtimis, mūsų konkurentai dauguma teikti tik savaitės reitingą atnaujinimus, ir dėl pateisinamų priežasčių:

 1. Jei jūs reguliariai stebėti reitingą pastebėsite kasdien svyravimų savo rezultatus. Tai dienraščio "triukšmas" iškreipia realų vaizdą apie tai, kas vyksta su jūsų reitingą.

  Dauguma SEO specialistams patikrinti savo reitingą per savaitę arba kas dvi savaites. Visuotinai priimta tarp SEO ratą, kad dažniau nei tai patikrinti reitingą suteikia mažai pridėtinės vertės. Tai stebėsenos akcijų kainą savo akcijų remdamasi minučių pagrindu minutę ekvivalentas. Tai taip pat granulių teikti jokių esminių ar apčiuopiamų tendencijas.
 2. Yra reali, apčiuopiama sunku ekonomiškai teikti didelius kiekius raktažodžių rankingach. Yra didelė infrastruktūra, kurią reikia sukurti ieškoti milijonus raktažodžius per mėnesį. Teikti savaitės reitingą reiškia keturis patikrinimus per mėnesį per raktinį žodį. Providing daily rankings involves seven times as many keyword lookups, which translates directly into seven times the cost. Services that provide daily rankings are significantly more expensive per keyword to track – and rightly so!

In the interests of keeping keyword rankings as accessible and as affordable as possible to our customers, we have opted to initially provide only weekly ranking reports. If there is sufficient demand we may introduce daily rankings, but these plans will naturally be much more expensive to provide.

6. What's unique about our Rank Tracker service? How does it compare with the competition?

If you haven't really used the Rank Tracker module before, or haven't checked it out for awhile, here's a quick recap about some of its unique features beyond being just a quarter of the price of the competition.

They say that “feedback is the breakfast of champions”, and from the beginning Rank Tracker was designed to provide rapid feedback about the “effects” of your SEO link-building work and SEO strategy.

 1. Rank Tracker not only checks your ranking in the 3 major search engines, but also reports the number of links that are pointing to each of your ranking pages - Typically, as your link-building work increases, you'll see an increase in the number of links, followed by an increase in your rankings. It's a leading indicator to rankings, and only Noble Samurai's Rank Tracker offers this feature. (SEO professionals love this feature – because it provides evidence of all the hard link-building work you've been doing)
 2. Rank Tracker shows you the rankings for EVERY SINGLE WEB PAGE THAT YOU CONTROL - It's common in modern SEO to use multiple domains to rank for keywords. Most other Rank Tracking services can only track one domain, and only tells you the highest ranking you hold. We allow you to track any number of domains, as well as special URLs like YouTube videos. We show you all the rankings you hold in the top 100 results, not just the highest one.
 3. Rank Tracker allows you to track unlimited domains for a single keyword - Most other rank tracking solutions on the market charge their customers based on a concept called “keyword pairs”. If you wish to track your keyword rankings on a keyword for 5 different domains, you'd have to enter that keyword in 5 times, eating into your monthly quota. In Rank Tracker, that will count as only a single keyword – so your Keyword quota goes a lot further.
 4. Rank Tracker allows you to track the rankings on Web 2.0 sites (such as YouTube and Squidoo), that you control, but don't own! - Many solutions on the market limit you to only tracking pages on a single domain, or force you to track each Web 2.0 site as another “keyword pair”, eating into your limited keyword quota. As you know, YouTube and Web 2.0 sites often comprise a critical part of modern SEO. Only Rank Tracker allows you to add as many Web 2.0 web pages as you like – while only using up a single keyword of your weekly quota.
 5. Rank Tracker supports the full range of search engine language and country combinations - Speaking to many rank tracking data providers we realized that very few support the full range of Language and Country combinations available in Google and the major search engines. Market Samurai has become very popular for non-US, non-English speaking customers because we've worked very hard to support right-to-left languages such as Hebrew, and “Unicode” languages such as Japanese and Chinese. The data provider we've chosen is one of the few who is able to provide the full range of Language / Country combinations.
 6. Rank Tracker manages the issues of Google “localization” and “personalization” - Google often serves up different ranking pages based on where you're situated. Google also personalizes your search results based on the sites that you frequently visit. This “localization” and “personalization” behaviour can make it very challenging to get an objective set of general search results as a benchmark for your SEO activities.

  As a result, you often see very different results searching Google from your own web-browser than what a rank tracking service reports. The ranking data provider we've chosen does an excellent job of removing such biases from the results.

Santrauka

Phew! That's a lot of information to digest! Here's a quick recap if you're short of time:

 1. If you're an existing Market Samurai (or Article Samurai) customer you'll get access to a FREE 50 keyword Rank Tracker plan – which our usage data shows will be suitable for over 92% of our customers.
 2. If you're part of the handful of customers who need to track more than 50 keywords you'll be able to get access to special plans which are less than a quarter of the price of most of our competition.
 3. We're working really hard to get the new Rank Tracking service out to you as quickly as possible. We hope to have a version to Beta test in the next two to three weeks. We'll send an email with the details of how to sign up to the Beta when it's ready.

A big thanks once again to the incredible support and encouragement we've been receiving from our customers!

If you have any questions which aren't directly answered in this post, please feel free ask them in the comments below.

Eugene has written 17 post(s) for Noble Samurai

234 Responses to “Rank Tracker Update – Free Plans & Pricing Revealed”

 1. I'm happy to have a paid keyword plan (Similar i guess to using Raven Tools). MS is our #1 research tool and it's nicer to have everything in the one place.

  For an agency, where we may want to track clients keywords and provide reporting, do you intend to provide white label reporting for agencies?

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Steve,

  Thanks for your question. In future versions we're going to add in PDF email reports on a campaign basis, and for higher keyword plans the ability to whitelabel the PDF reports and email them directly to your clients.

  Warm Regards,

  Eugene

 2. Hey Eugene,

  Thanks for the very thorough and detailed follow up.

  I've often said, in this blog no less, than Market Samurai should be a paid product, and finally it looks like you are getting your just desserts from all your efforts.

  One quick question: In your post, you didn't mention who is your secret sauce data provider?

  Any particular reason? Are you ever going to reveal the name? I would like to be able to do my own diligence and know who this trusted source is for comparison sake.

  Either way, I hate what Google has done to you guys and others in your shoes, but your product is fantastic and I am extremely happy to see you'll be in business for a long time to come.

  Chris

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Chris,

  Thanks for your question.

  We've negotiated an agreement with Authority Labs which also power tools such as the excellent Raven Tools.

  We spoke to over a dozen data providers all over the world.

  Mes juos įvertins, grindžiamas patikimumo, kokybės, vidaus sistemas, kartu spręsti su pokyčiais, kaip jie yra susiję su lokalizacija, ir jų gebėjimą efektyvu remti reitingavimo patikrinimus, kad mūsų klientai turi garsą.

  Pakanka pasakyti, kad mes ne visada eiti su pigiausiu teikėjo.

  Yra iš tikrųjų buvo apie 18 ar taip kriterijai punktų, kad mes naudojamas, tačiau viskas suvesta taškų minėjau aukščiau.

  Ačiū už Jūsų paramą ir palaikymą.

  Tai nebuvo lengva šias paskutines kelias savaites! Nuostabus paramos iš klientų, tokių kaip sau tikrai padėjo mums prastumti!

  Šilti linkėjimai,

  Eugenijus

 3. hi Eugenijus,

  ačiū už išsamų atnaujinimo, bet kas atsitinka su esamos vietos "lėtai" reitingą patikrinti?
  galime dar toliau jį naudoti, ar yra tik debesis versija ateityje?

  ačiū
  Bruce


  Eugenijus Santechnikos atsakė:

  Sveiki Bruce,

  Ačiū už Jūsų klausimą.

  Su nauja paslauga mes nebus remti esamą funkcionalumą naudoti savo kompiuterį (arba proxy) ieškoti reitingą (ty į "lėtai" reitingą patikrinimus).

  Taip yra todėl, kad tai kainuoja daug laiko ir pinigų, kad iki šiol su nuolatiniais Google pokyčius (formato pakeitimus, universaliųjų pokyčius ir pan.)

  Vienas iš pagrindinių privalumų, kurių ketina trečiosios šalies duomenų teikėjas yra tai, kad mes galime praleisti mažiau laiko vejasi "Google", ir įdėti santaupas į subsidijuojant tiek nemokamų vartotojus ir išlaikyti specialius mokamus planus, kaip nebrangiai, kaip įmanoma.

  Taigi, mes negali būti paremti senąją sistemą, kai nauja paslauga buvo pradėta.

  Tikiuosi, kad prasminga.

  Šilti linkėjimai,

  Eugenijus


  Vince atsakė:

  Ar Rezultatų duomenys perkelti į mūsų vietos kompiuteryje ir saugomi dabartinių Samurai projekto failus?

  Beje, manau, kad jūs turite kainodaros teisingai. Gerai padaryta.
  Ačiū

 4. Esu esamas rinkos Samurajus klientas. Aš patenka į 8% kategorijai klientų, kurie naudoja daugiau 50 raktažodžių tikrinimo eiliškumą.

  Norėčiau gauti aiškumo porą dalykų:

  1. Bus įmanoma atnaujinti / downgrade Rank Tracker planą, kaip už mūsų poreikius?

  2. Ar yra kokių nors limites į įvairiose srityse, kad būtų leidžiama būti pridėta pagal planą kvotos?

  Prašome patarti.
  Ačiū


  Eugenijus Santechnikos atsakė:

  Sveiki Kalpana,

  Ačiū už Jūsų klausimą.

  1. Taip, jūs galite atnaujinti ir apriboti tiek, kiek jums reikia (ir jei jūs gaunate į prieš 30 Bal jūs vis dar gauti prieigą prie specialaus 50% kainos).

  2 Ne. Galite pridėti tiek domenų ir URL, kaip jums patinka.

  Tikiuosi, kad atsakys į jūsų klausimą.

  Šilti linkėjimai,

  Eugenijus


  Kalpana Rajagopalan atsakė:

  Sveiki Eugenijus,

  Ačiū už atsakymą.

  Turiu funkcija prašymą.

  Aš mačiau šią funkciją kitoje reitingavimo programinės įrangos, ir aš norėčiau kad VN turi šią funkciją.

  Jūs suteikiate domeno vardą kaip įėjimo į sistemą ir ji iškasa visus raktinius žodžius (ilgą uodegą ir trumpą uodegą) kad rangas tos srities, įskaitant visų vidinių puslapių.

  Laikyti jį valdyti, galite apriboti rezultatai grįžo į, tarkim, visų raktažodžių reitingą viršuje 20 ar Top 50.

  Kartu su reitingu, ji taip pat grąžina Tiksli paieškos apimtis per mėnesį ir konkurenciją.

  Tai funtionality padėtų sužinoti apie visus raktažodžius, kad domenas reitingą ir apie kuriuos mes šiuo metu gali nežinoti.

  Tai taip pat padės tikslesnio svetainė rinkodaros pastangas į visus šiuos žodžius, galinčiais gauti daug srauto dėl didelių paieškos apimtis / nedidelė konkurencija ir kuri mes jau reitingą, tarkim, viršuje 20 ir kuri turi potencialą pasiekti viršų.

  Ačiū

  Dėl
  Turtingas rašė:

  Labas
  Galite pridėti šiek tiek daugiau aiškumo, kad būtų Kalpana Rajagopalan Klausimas?

  Bus galima atnaujinti / downgrade Rank Tracker planą, kaip už mūsų poreikius?

  Taip, jūs galite atnaujinti ir apriboti tiek, kiek jums reikia (ir jei jūs gaunate į prieš 30 Bal jūs vis dar gauti prieigą prie specialaus 50% kainos).

  Mano klausimas: kada pasakyti "Get In" do you mean yra esamų MS moka vartotojas ir / arba perkant MS iki 30. Ar tu turi omeny yra mokamas abonentas į vieną iš naujų planų iki 30.

  Ačiū
  Turtingas

  Dėl
  Palaikymo atsakė:

  Sveiki turtingas,

  Jūs turite būti mokama vartotojas prieš 30 Bal programine įranga, ir viską, ką reikia padaryti, norint užrakinti šias mažesnes kainas, tai atidaryti naują Rank Tracker ir įkelti savo duomenis, arba kad bet planą - net nemokamai vieną - iki balandžio 30..

  -Parama

  Dėl
  Kalpana Rajagopalan atsakė:

  Ar registracijos variantas jau galima?

  Aš negaliu rasti.

  Dėl
  Palaikymo atsakė:

  Sveiki turtingas,

  Registracijos parinkties nėra dar. Mes atsiųsime kitą laišką su daugiau informacijos, kai mes jį atleiskite.

  Džiaugsmo šūksniai,
  Parama

 5. Didžiosios vaikinai

  Man buvo įdomu, ar jūs galėsite traukti ją išjungti.

  Aš jau ieško kai kurių paslaugų teikėjų, taip pat, bet manau, kad jūs turite šiek tiek daugiau traukos nei aš :-)

  Ačiū

  Brian

  Dėl
  Eugenijus Santechnikos atsakė:

  Sveiki Brian

  Mes tikrai pirko aplink (mes kalbėjomės daugiau nei 12 skirtingų duomenų teikėjų) ir naudojami mūsų klientų bazę ir apimties dydis derėtis geriausią įmanomą sandorį :-)

  Mes taip pat neatsižvelgė mažiausią kainą arba. Kokybė ir patikimumas ir mastelio galiausiai buvo svarbesnis nei tiesiog vyksta su mažiausią kainą už reitingavimo patikrinti.

  Tikrai suteikti 50 nemokamai raktažodžių planuoti pabandyti ir pamatyti, kaip ji veikia už jus. Mes padarėme gana nuodugnų konkurencijos ir turėti planus šiek tiek daugiau funkcijų, kai mes turime pirmąją versiją į savo rankas.

  Norėčiau išgirsti atgal nuo jūsų Brian kaip mes išmatuoti ir jei turite kokių nors idėjų apie tai, kaip mes galime pagerinti paslaugą.

  Džiaugsmo šūksniai,

  Eugenijus

  Dėl
  Brian rašė:

  Aš darysiu. Turėjau kitų klausimų pora, kurią siunčiau per atskirai

  Tikiuosi, kad jie neturi prarasti eteryje, kai visi JAV klientai pabusti :-)


  Betty draugijų atsakė:

  Panašiai skambanti jūs dirbo stebuklus!

  Dabar nemokamai planas dirbs už mane. Aš tikiuosi, mano poreikiai reikės daugiau raktažodžių stebėjimo greičiau. Jei aš perskaičiau pranešimą teisingai, tai aš reikia užsiregistruoti prieš balandžio termino gauti awesome kainodara. Ar tai correcct?


  Eugenijus Santechnikos atsakė:

  Labas Betty

  Tai teisinga - gauti specialias kainas jums reikia užsiregistruoti iki balandžio 30 dieną.

  Džiaugsmo šūksniai,

  Eugenijus

 6. Ar galite paaiškinti raktažodžių apribojimas? Taigi, rinkos Samurajus bus sekti bendras raktažodžius, kad turiu kelis projektus? Kas atsitiks, jei, tarkim, aš turiu 25 raktažodžius projekto A ir 25 raktinių žodžių projekto B šiandien (darant prielaidą, aš naudoju nemokamą Rank Tracker), o vėliau projektas yra apleistas ir pridėti kelis raktažodžius, pagal projekto B. Kaip rinkos Samurajus stebėti, kad?

  Dėl
  Eugenijus Santechnikos atsakė:

  Sveiki Battra,

  Ačiū už Jūsų klausimą.

  Raktažodis kvota visuose projektuose. Jūs sukuriate Reitingas Tracker "akciją", kuri iš esmės reiškia raktažodžius, susijusius į Samurajus projekto failą.

  Šiame pavyzdyje jūs paminėjote, jei jūs atsisakyti projekto A, tai būtų "pristabdyti" kampaniją (todėl jūs galite išsaugoti istorinius duomenis), ir tada tie 25 raktiniai žodžiai galėtų laisvai pakartotinai panaudoti kituose projektuose.

  Tikiuosi, kad atsakys į jūsų klausimą.

  Ačiū,

  Eugenijus


  Battra atsakė:

  Sveiki Eugenijus,

  Ačiū už paaiškinimą. Skamba gerai! Dar vienas klausimas, ar galiu pristabdyti atskirą žodį ar ji turi būti ne kampanijos lygiu?

  Džiaugiuosi, kad jums apsvarstyti galimybes teikti nemokamą lygį, kad padeda daug! Taigi ačiū visiems MS komanda!


  Eugenijus Santechnikos atsakė:

  Sveiki Battra,

  Taip, galite pristabdyti ir individualius raktažodžius ir raktinių žodžių (manau, "Google AdWords).

  Ačiū už Jūsų paramą.

  Šilti linkėjimai,

  Eugenijus

 7. Ačiū už šį išsamų atnaujinimo - ir absoliučiai sąžiningai dirbote planus.

  Ar dar bus galimybė patikrinti Raktažodžiai esamą kelią - ty nustatyti laiko tarpą tarp paieškų ir paleisti paiešką mūsų kompiuteriuose?

  Dabar, kad aš pripratau tai daryti ir tiesiog palikti rangas sekimo paieška veikia, o aš esu toli nuo kompiuterio, aš iš tikrųjų mano, kad tai veikia gana gerai ir esu labai laimingas su šiuo metodu.

  Aš žinau, kad turiu palaukti, o už tai paleisti, bet mokama metodas būtų tik paleisti ataskaitas kartą per savaitę - ne mažiau kaip su "darbastalio" Beje, turiu patikrinti vieną žodį galimybę ar nedidelę grupę žodžiai, kaip ir kada noriu.

  Be to, yra 50 nemokamų raktažodžius įtraukti kainodaros plano ar tai taip pat galima mokamų nariams (ty bus išmokėtos planą 200 raktažodžius vartotojas gauna 200 ar 200 plius 50 nemokamų kokios)?

  Galiausiai, didelis ačiū už tai, kad jūs turite laikomi mus informavo per visą procesą, tai padarė didelį skirtumą!

  Dėl
  Eugenijus Santechnikos atsakė:

  Sveiki Alison,

  Deja, mes negalime būti paremti esamą tikrinimo būdą gretas. Pagrindinė priežastis yra ta, kad yra didelių išlaidų neatsilikti nuo SERP formato pakeitimus "Google". Dalis naudojant trečiosios šalies teikėjo naudai yra tai, kad dalis to, ką mes mokame jiems daryti, likti ant nuolatinius pokyčius, taip pat suteikti didelę infrastruktūrą daryti paieškas.

  Mes pasirinko vietoj įdėti pastangų, kad mes expending šioje srityje siekiant aukštesnių nemokamai raktažodžių planus.

  Kalbant apie, kad galėtų greitai gauti pranešimą atgal, mes šiuo metu dirba prie sistemos, kurioje pirmą kartą raktažodžių rinkinį (iki savo kvotos dydžio) bus grąžintas per 01:59 min.

  This should give you the best of both worlds – automated weekly querying, plus being able to pull back the first results really quickly (and much more quickly than the current system).

  At the moment the 50 free keyword plan is not on top of the paid plan. So a 200 keywords plan will get 200 keywords, not 250. The 50 keyword plan may become a standalone paid plan in the future (ie. you're essentially getting a paid 50 keyword plan for free).

  Hope that makes sense!

  Thanks for your question, and thanks for your support Alison!

  Cheers,

  Eugene

  On
  Alison Graham replied:

  Thanks for the super-speedy reply Eugene. I think the thing I like best about Market Samurai support is that absolute transparancy and fairness to customers is always on top of your list of priorities.
  Thanks again.
  Alison

  On
  Josue replied:

  Not being able to check the stats when ever I want is disappointing.

  Like Allison I only do a few keywords at a time. Usually just 3-5.

  I usually check it every other day.

 8. I agree with Alison Graham there. I like the desktop Rank Tracker module, it is just so good to sit at the cockpit and let the Samurai do the job!

  Will this still work? Or how will the new feature look? Will it be in-built into the desktop software, instead of just receiving an email?

  Anyway, thanks for the great job you're doing and for keeping the plans affordable.

  Samurai rocks!

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Emanuele,

  Thanks for your question.

  With the new service we will not be supporting the existing functionality to use your own computer (or proxies) to look up rankings (ie. the “slow” ranking checks).

  The reason is, that it costs a lot of time and money to keep up to date with the constant Google changes (format changes, universal changes, etc).

  One of the core benefits with going to a third party data provider is that we can spend less time chasing Google, and put the savings towards subsidising both free users and keeping the special paid plans as affordable as possible.

  Thus, we won't be supporting the old system once the new service has been launched.

  To give you an idea of how it will work, initially we'll send you an email to let you know that your rankings have been updated. You then fire up the Rank Tracker module in either Market Samurai and Article Samurai and then view all your rankings as normal.

  In the future we will also have the option of sending PDF email reports of rankings IN ADDITION TO being able to open up the ranking reports within the app.

  Hope that makes sense.

  Warm Regards,

  Eugene

  On
  Josue replied:

  there should be something done about this cause I'm sure the vast majority of your users do as Allison, Emanuelle, and myself do. Just check a few keywords at a time when we want.

  I usually check this every other day. I wouldn't want to wait a whole week just to get stats.

  Have you guys thought about this at all?

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Josue,

  I understand your concern.

  We've though very deeply about these kinds of issues when creating our product offering. We've spent many days analysing our usage data to see how people are using our exiting service.

  Unfortunately, the numbers show that people who check their rankings more than once a week are a very small percentage of our customer base.

  However, If there's enough demand from our customers we may offer a daily service. But, as this will involve 7 times the amount of ranking checks, these plans will be much more expensive. But if the demand is there at this higher price point we may look at this.

  The other feature that may work for you is our “instant updates”. When you first add a keyword into the system to be tracked we'll pull back the rankings within 1-2 minutes. Subsequent checks will then occur weekly.

  So, if you are just doing some quick casual checks of some new keywords, then this feature might be able to get you what you want.

  I understand if this may be frustrating to here. Our initial focus will be in meeting the needs of the vast majority of our users where a weekly plan and an initial instant update feature will be suitable for the majority of use cases.

  Thanks for your feedback, however, I will take your comments onboard.

  Warm Regards,

  Eugene

 9. Also have a question about keyword limitation. Is the 50 keword limit a max for all my projects I have listed?

  Ačiū

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Jim,

  Thanks for your question.

  The 50 keyword limit in the FREE plan is across all the projects that you wish to track.

  If you had 3 existing Project files, you'll upload these into 3 distinct Rank Tracker “cloud” campaigns. The 50 quota will be across all the keywords in all your campaigns.

  I hope that makes sense.

  Cheers,

  Eugene

  On
  Jim replied:

  Yep, thanks. Then I need to start revising my projects keywords prior to April. Correct?

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Jim,

  You can choose your 50 keywords later, you don't need to prune them down now.

  When you finish importing your projects, by default, none of the keywords will be tracked. You'll then select which subset of keywords you wish to track.

  You can then move these keywords to another paused project (so you retain any past history), or you can delete them if you don't want them cluttering up your campaigns.

  We'll have some training videos closer to the release date that will walk you through the process in detail.

  Cheers,

  Eugene

 10. My question is about country specific.

  I have clients all over the world, and affiliate campaigns that I wish to rank highly for in certail countries.

  I have noticed, and this is not a limitation to your software it is just one of those things, that for keyword research and ranking checks I have to use either my own UK IP or country specific IP's to get the correct results for the countries I am trying to rank. Just using google.com or google.com.au isn't enough for true results.

  Therefore, does your provider use country specific IP addresses to ensure that the data is correct? ie If they are in the states and our projects show we are working on google.co.uk they need to use a UK ip not their US ip.

  Also, I am right in thinking that at the oldest point, the rank checking results will be 1 week old?

  Ačiū

  Brian

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Brian,

  Thanks for your question.

  Localization is a very tricky issue.

  The ideal scenario would be to have IP addresses in every region in the world, which is obviously not practical to do.

  Our data provider has figured out a clever way to regional data that is currently working very well. While I can't reveal exactly how they do this, it does seem to produce accurate results.

  Please give the new Rank Tracker service a try when it's released and let me know what you find.

  To answer your second question, yes, at the oldest point your ranking checks would be a week old.

  You can choose what day of the week we do these checks, however, and the first time you add keywords we'll fetch the first lot within a few minutes.

  I hope that answers your question.

  Warm Regards,

  Eugene

  On
  Vince replied:

  They probably have an API into the Google Adsense preview tool?

 11. The last point I think is the most important – that localization thing. It is a pain to log out of google, yahoo, and bing accounts every time to do a manual search. Even then, you know you are giving up IP information and location info. So you change your search location and still aren't confident that you have hidden your identity sufficiently to check your results. I'm glad that the new rank tracker cloud version makes us completely anonymous.

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Dr. Michael,

  This is something that we grilled our potential data providers about in some detail.

  The provider we use goes to great lengths to try to remove any personalization and localization effects. They've even enable us to show the actual page from Google that they retrieved so that you can see what they saw to verify the correctness of the results. We'll be integrating that into Rank Tracker shortly after launch so that you can have the confidence of trusting the results.

  It's easy enough to remove personalization in Google (you can add &pws=0 to the end of your query string), but the localization issue is actually a very tricky problem to solve due to the IP address issue, and it's fair to say that many services out there don't do a great job in this regard. I can't reveal how they're doing it (it's proprietary knowledge), only that over half the data providers what we spoke to didn't handle personalisation as well as we'd like.

  Please give it a try when we release the beta program and let us know what you think.

  Cheers,

  Eugene

 12. I will defintively continue to use MS because it is the best thing i purchased 3 years ago to search and rank keywords from Spanish and French markets. My option is not the free plan. Will be surely around Orange belt !
  But
  will you respect our level of prices IF i go to the brown belt (500 kw) after some months ?
  Thanks for your extended explanations !
  Bernardo
  vaima.com

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Bernado,

  Thanks for your kind words!

  To answer your questions, if you sign up to a plan before 30th April and wish to upgrade after 30th April, then you'll still be eligible for the special 50% off rates.

  Hope that makes sense.

  Warm Regards,

  Eugene

 13. Hey Eugene and the team

  Just want to say a big thank you for looking to resolve this issue quickly. What some people don't realize is that things are changing with SEO and “BIG” changes with Google and data is getting harder to provide (Unless you have huge pockets)

  You always seem to amaze me how you pull this off. I use Market Samurai and Article Samurai for our clients and without it I would be lost lol.

  The monthly cost is beyond brilliant, for the data that we get and the time we save I am more than happy.

  Customer for life

  Danny.

  On
  Eugene Ware replied:

  Thanks Danny for the support and encouragement!

  I'm really glad that our plans are able to fit your budget and needs.

  Our heart is for the small online business owner who we know doesn't necessarily have deep pockets and unlimited resources – that's why we try to keep things as accessible and affordable to people as possible.

  Dar kartą ačiū!

  Cheers,

  Eugene

 14. Skamba teisinga man, aš taip pat norėčiau, kad personalizavimas ir lokalizavimo darbus, kurie bus paimti iš rezultatų!

 15. 15
  Dėl Vas 29, 2012 at 01:33
  Dan pasakė:

  Turiu priklauso rinkos Sam keletą metų dabar pora ir aš apskaičiavo, kad rangas sekimo veikė teisingai tik apie 10% laiko geriausiu. Kodėl turėtume tikėtis, kad ši prekė turi būti, bet geriau?


  Eugenijus Santechnikos atsakė:

  Sveiki Danas

  Ačiū už pasidalinti savo susirūpinimą.

  Laikydami su "Google" nuolat kintančios yra iššūkis mums, ir kaip visa pramonė.

  Klausimai, kaip antai lokalizacijos, personalizavimo, universalus paieškos rezultatų, keisti į, atrodytų, kasdien, kad ši sudėtinga problema išspręsti.

  Partneris, mes nusprendėme specializuojasi tik teikti šiuos duomenis. Mes kalbėjomės su jais ilgis apie procesus esančių ant šių pokyčių, ir bendraujant su "Google" lokalizavimo ir personalizavimas paklaidų. Mes taip pat galės gauti iš jų faktinį fotografiją Google rezultatų puslapyje, kad būtų galima patikrinti, ar duomenys yra teisingi.

  Šie vaikinai galios kai kurie iš didžiausių rango sprendimų teikėjų internete, ir mes įsitikinę, jie bus padaryti geresnį darbą nei mūsų, tai yra jų vienintelis dėmesio ir sistemos.

  Šilti linkėjimai,

  Eugenijus

 16. Dėkoju už išsamią apžvalgą, kas vyksta ir gerų naujienų!
  Ar mokėjimo planą esamiems klientams galioja nuo balandžio ar mes turime atsiskaityti už planą iki balandžio 30 pasinaudoti mažomis kainomis?


  Eugenijus Santechnikos atsakė:

  Sveiki,

  Ačiū už Jūsų klausimą.

  Jūs turite užsiregistruoti bet plano (net NEMOKAMAI 50 Raktažodis Whitebelt planas bus suskaičiuoti) iki balandžio 30 iki susipažinti su specialia 50% nuolaida kainodara.

  Šilti linkėjimai,

  Eugenijus

  Dėl
  Manolo atsakė:

  Sveiki, viskas aišku, bet vienas dalykas ...
  Kur man pasirašyti?? :-)

  ačiū

  Manolo

  Dėl
  Palaikymo atsakė:

  Sveiki Manolo,

  Mes ne iš tikrųjų išleido užsiregistruoti puslapius dar!

  Kai mes išleisti naują Reitingas Tracker paslaugą, mes atidaryti Abonentas puslapius.

  Mes atsiųsime laišką su šiek tiek daugiau informacijos arčiau išleidimo datą.

  Džiaugsmo šūksniai,
  Parama

 17. 17
  Dėl Vas 29, 2012 at 04:48
  Corinne sakė:

  Ačiū už šią labai išsamų paaiškinimą Eugenijus. Jūs vaikinai yra daugiau nei teisinga, ir aš laukiu naudojant naują rank tracker.

  Būdamas tik 50 raktažodžių tikrai man galąstuvas ir apie ką raktažodžiai Noriu rangas - ir tai geras dalykas!

  Džiaugsmo šūksniai,
  Corinne

 18. prašome rangavimo duomenis MS prieinama.

  juos siunčiant laiškus ne išeitis, aš noriu pamatyti juos visus mano MS sąsaja, patikrinkite pokyčius ir turėti apžvalgą.


  Eugenijus Santechnikos atsakė:

  Sveiki Zambanini,

  Šie duomenys bus daugiausia galima per rinkos Samurajus sąsaja.

  Mes atsiųsime el.laišką jums žinoti, kada atėjo laikas atverti rinkos Samurajus.

  Ateityje mes atsiųsime per PDF reitingą ataskaitas, tačiau tai bus Be to, kad galėtų stebėti reitingą nuo per MS.

  Tikiuosi, kad išvalo, kad iki.

  Ačiū už Jūsų klausimą.

  Džiaugsmo šūksniai,

  Eugenijus


  Codo atsakė:

  Aš šiek tiek supainioti reitingas / link ataskaitose yra pateiktas MS formatu. Ar aš galiu sukurti Automatiškai sugeneruota ataskaitą apie kliento svetainės reitingą / Nuorodos MS Rank stebėjimas ir tada šios ataskaitos automatiškai išsiųsta į kliento, kuris tai galėtų skaityti ir iššifruoti net jei jie neturi (arba niekada girdėjote apie) VN? Ačiū.


  Eugenijus Santechnikos atsakė:

  Sveiki Codo,

  Mes planuojame automatiškai generuoti PDF ataskaitas apie kampanijos pagrindu, kuris vėliau gali būti automatiškai elektroniniu paštu Jums ar Jūsų klientui.

  Dėl didesnių planų mes taip pat galvoju apie pridedant galimybę whitelabel ataskaitas.

  Jūsų klientai turės ne reikia daug MS kopiją / AS peržiūrėti duomenis tik gebėjimas skaityti PDF.

  Šilti linkėjimai,

  Eugenijus

 19. Ačiū, kad suteikėte mums nemokamą ir mokamą variantą, kad tai, ką aš tikiuosi jums išspręsti mums; ne kiekvienas turi tūkstančius raktinių žodžių, kad galėtų sekti per mėnesį :)


  Eugenijus Santechnikos atsakė:

  Sveiki Ostinas,

  Džiaugiuosi, kad naujasis planas galimybes patenkinti savo poreikius! :-)

  Kai mes atliekame mūsų naudojimo analizę mes atrado du modelius. Iš 8% žmonių, kurie stebimi daugiau nei 50 žodžius jie buvo arba:

  1. Sekti per daug raktažodžių, nes nėra orientuota SEO strategijos stokos. Stebėjimo daug raktažodžių, ypač kai jūs pradedate nėra ideali strategija. SEO šių dienų yra apie dėmesio, o ne purslų ir-melstis metodą, kuris buvo norma maždaug prieš 5 arba tiek metų.
  2. SEO agentūrų, kurie reikalingi stebėti raktinių žodžių daug apie savo klientų vardu.

  Mūsų tikslas visada buvo tarnauti mažos interneto verslo savininkas gerai, ir mūsų produktai ir paslaugos yra skirtos šį klientų segmentą. Kaip rezultatas, o yra agentūrų, kurios naudojasi mūsų produktai yra geresni produktai ir paslaugos rinkoje, kurie spręsti konkrečius jų poreikius (pvz. Whitelabeling ataskaitos ir svetaines, ir tt

  Tikiuosi jums patiks naują paslaugą!

  Džiaugsmo šūksniai,

  Eugenijus

 20. 20

  Dar nėra būdas stebėti dalykas nepatenka į viršų 100? Naudoti būti aukščiausio 1000 manau.


  Eugenijus Santechnikos atsakė:

  Sveiki Ryan

  Mes anksčiau leisti viršų 1000. Deja, tik vienas iš keliolika paslaugų teikėjų, kad mes buvo diskusijų su numatytais daugiau nei 1000 rezultatų.

  Sekti 1000 rezultatus, reikia 10 kartų daugiau užklausų kaip 100 rezultatų, ir nuo šio teikėjo kainos buvo gerokai didesnės, kaip rezultatas. Be to, šis teikėjas neatitiko mūsų kitų atrankos kriterijų patikimumą, lankstumą ir požiūris į tvarkymo Google lokalizacijos paklaidų.

  Kaip dalis mūsų naudojimo analizė mes nustatėme, kad tik apie 5% mūsų klientų buvo stebėti daugiau nei 100 rezultatų, ir kad būtų teikiamos patikimą ir prieinamą produktą interesus mes pasirinko eiti su 100 rezultatų.

  Aš tikiuosi, jūs suprantate.

  Šilti linkėjimai,

  Eugenijus

  On
  Erica Douglass replied:

  We're the provider that allows you to track up to 1000 rankings deep. MS was in serious talks with us, but ultimately, the way we do things didn't match up with the way they wanted to do things (no hard feelings from our end.)

  We've released a new option, as of last week, that allows you to track your rankings using any zip code, and we'll feed that zip code to Google. So if you search for 'pizza' and type in a specific zip code, we'll track local results for you.

  We are the ONLY rank tracker provider that offers this feature. We're also fully Unicode-compliant, support any language, Google TLD, country code, etc. and we track daily.

  Our URL is linked in my name.

  Cheers!
  -Erica

 21. 21

  So To get daily rank tracking updates I'm going to need to find a new company to work with?

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Brandon,

  At this stage the answer is yes, unfortunately. If there's enough demand we may offer this in the future, but as I've outline in the post, the costs would need to be approximately 7 times higher.

  What we will have from day one, is instant updates for the first time you enter a keyword. Add a keyword, wait one or two minutes, and you'll see your rankings on that day – and then get weekly updates from then on.

  I know that's probably not what you want to hear Brandon, but it's the best we can offer at this stage.

  I'm sorry we couldn't do more for you in this regard.

  Warm Regards,

  Eugene

  On
  Brandon Hopkins replied:

  Since you're plan is to remove the only reason I purchased MS, will I be entitled to a refund if I choose that route?

  On
  Greg Morrison replied:

  MicroSiteMasters.com does daily, they're great, I'm currently using them, switched when MS went down.

 22. great news. looking forward to getting my third black belt :) beta tester please.

  On
  Eugene Ware replied:

  Third black belt?

  Another reason to take good care of your customers! :-) I wouldn't want to mess with the likes of you!

  Cheers,

  Eugene

 23. 23
  On February 29th, 2012 at 11:22 am
  Daniel Calleja said:

  This may be a little of topic but would appreciate a response. Do you have any plans to bring back the PR analysis function which was once provided?

  On
  Eugene Ware replied:

  Sveiki Danielius,

  The SEO world is a little worried about PR.

  1. PR is only updated once every 3 or 4 months or so.
  2. Google has dropped support for the Google Toolbar in Firefox, and doesn't have support in Chrome. The only place it exists is in IE, and it's not switched on by default anymore. We believe it will be phased out shortly.
  3. PR doesn't seem to make a difference – most top SEOs are on record for saying that it doesn't really matter. Look at the SERPs and you'll find plenty of cases where a low PR site is ranking above much stronger competition.

  This leads us to believe that PR is not long for this world.

  The good news, is that we're working on a great alternative that will be updated DAILY, and will be guaranteed to be around in the long-term. I can't say anything about it at this stage, but we believe this to be a better solution in the long-term.

  Thanks for your question.

  Cheers,

  Eugene

 24. Once again Market Samurai comes to the rescue! I'm glad you guys are so upfront and honest (and fair) in the way that you run your business. Really appreciate it!

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Amin,

  Thanks for your support and encouragement! We're trying really hard to to do the right thing by our customers and what's best for the long term.

  It's not easy, and you can't please everyone, but I hope people see that we do try!

  Ačiū dar kartą,

  Eugene

 25. 25

  Will existing users be able to upgrade to higher numbers of KWs at current rates?

  On
  Sarah Holt replied:

  Hi Travis,

  Initially, all users will be on a free keyword plan by default, but you'll need to sign up to a paid plan before April 30th to take advantage of the discounted prices.

  If you sign up to a paid plan before April 30th, you're eligible for the discounted prices. If you want to change to any other paid plan after this date, you'll still be eligible for the discounted prices.

  If you sign up to any paid plan after April 30th, you won't be eligible for the discounted prices at all.

  If you have any other questions, please don't hesitate to send an email to support@noblesamurai.com and we'll do our best to answer them for you!

  Cheers,
  Sarah

  On
  Luis@Encontrar Pareja replied:

  This is contradictory to what Eugene has bee saying in some comments:

  –”Hi Dennis,
  –Thanks for your question.
  –The good news, is that YES, if you activate your FREE White Belt plan before April 30th, then you'll still receive your 50% discount on our retail plans after April 30th when your keyword needs grow.
  –Warm Regards,
  –Eugene”

  So what is true? Can we still get discounts if we decide later than April 30th that we need a paid pack?

  Ačiū.

  On
  Support replied:

  Hi Luis,

  There was some misunderstanding over the subscriptions to the plans, but we've sorted it out now.

  If you're a paid user of the software before April 30th, all you need to do to lock in these lower prices is to open the new Rank Tracker and upload your data, or enable any plan – even the free one – before this date.

  Cheers,
  -NS Support

 26. Quick question: if have many different projects and each of those projects has less than 50 keywords, it's free? I can't tell from your copy and just want to be sure…

  Thanks in advance!

  On
  Support replied:

  Hi Chad,

  The number of keywords you can track is across all projects, not an individual project file.

  If you have 10 projects, each with 30 keywords, then you'll have a total of 300 keywords.

  In this case, you'll need to subscribe to one of the plans.

  If you have 10 projects, each with 5 keywords, then you'll have a total of 50 keywords.

  You won't have to subscribe to a paid plan if you have 50 or fewer keywords across all your projects.

  If you have any more questions, please don't hesitate to shoot an email to support@noblesamurai.com and we'll do our best to answer them!

  Cheers,
  -NS Support

 27. Great post, thanks for all the due diligence.

  How will you handle changing plans later for those of us growing our SEO portfolio? If I only need 200 keywords now, but outgrow that plan? Will the existing customer pricing apply, or the new customer pricing?

  Also, will there be a way to monitor less frequently, like monthly?

  On
  Support replied:

  Hi Joe,

  If you're a paid user of the software, and subscribe to any of the plans (even the 50kw free plan) before April 30th, you'll still be eligible for the cheaper price if you need to change your plans at a later date.

  At the moment there is no way to monitor less frequently, however if there is sufficient demand out there we will look at introducing these features.

  If you have any more questions, please don't hesitate to shoot an email to support@noblesamurai.com and we'll do our best to answer them!

  Cheers,
  -NS Support

 28. As an existing market samurai user, I'm very satisfied with this solution.

 29. Eugene, and ALL the OUTSTANDING folks at MS: THANK YOU !!
  You guys and gals are the BEST in the industry.

 30. Hey guys,

  So is the pricing only by KW?
  meaning if I want to track
  “underwater cat juggling” (my favorite)
  and have content on my blog
  at http://www.UnderwaterCatJuggling.com
  and undertwatercatjuggling.blogspot.com
  and underwaterCatJuggling.wordpress.com
  etc.
  and want to track all theses URLs, will it count still at ONE keyword?

  ačiū

  yves

  PS: Sorry if I missed this.

  On
  Miriam Parkinson replied:

  Yes, the pricing is per keyword so tracking the keyword for a number of domains would count as one keyword

 31. This sounds great!

  I would like to clarify one thing on the pricing for existing customers… Are we grandfathered into the better pricing structure regardless of when we upgrade to a plan. For example, could I get the Orange Belt plan (200 keywords) as soon as it is available and upgrade to a larger plan later at the reduced price or do I need to lock in the price before April 30th?

  On
  steve wyman replied:

  Eugene Has said yes to that in one of the repsonses above

  Once your in your in :-)

  regards

 32. I paid the one time fee, and am interested in staying on as a free member, with the 50 KW per month. Do I need to sign up somewhere, or make it official in some way, or is it assumed that everyone who's already a paid member will by default sign on as a white belt, and only upgrade if specified?

  On
  Support replied:

  Hi Roderick,

  All you need to do to lock in your 50kw free plan is to open the new Rank Tracker and upload your data, or enable any plan – even the free one – before this date.

  Cheers,
  - NS Support

 33. I have the same question as Travis. I've been a paid version holder for years, I assume should we need to in the future we can take up one of the paid plans at the discounted rate, after the April 30th cut-off.

  Also, will the new rank tracker service have the ability to specify which google to use? I track several kw's in Google Australia only.

  On
  Support replied:

  Hi Lucie,

  You'll be eligible for the cheaper plans in the future as long as you sign up to any of the plans (even the 50kw free plan) before April 30th, and you definitely will have the ability to specify location in the new Rank Tracker service.

  Cheers,
  -NS Support

 34. Hi Eugene,

  I went through the post, thanks for the details. I wanted to clarify:

  This keyword limitation has only to do with Rank Tracker feature, correct? It will have no impact on the number of keywords returned at keyword research step. Also is there still risk in being blocked by Google depending on number of queries or it doesn't apply anymore?

  Ačiū.

  On
  Support replied:

  Hi Max.

  The limitation is SOLELY related to the number of keywords tracked in Rank Tracker at any one time.

  The risk of being blocked by Google is still there for doing large amounts of keyword research, but as we will be again taking on the Rank Tracker queries, the risk of being banned due to too many ranking queries will no longer be there.

  If you have any other questions, please don't hesitate to send a quick email to support@noblesamurai.com and we'll do our best to answer them!

  Cheers,
  -NS Support

 35. I'm really impressed by the bit about tracking the same keyword for different domains – I haven't seen this elsewhere and I was always bothered by it!

  On
  steve wyman replied:

  Hi Luiz

  I also saw that its really a neat idea isnt it :-)

 36. Thanks for the update Eugene. Google always seems to make every ones lives more difficult:)

  Anyways. Two questions. What if we have over 2500 keywords? We have many many clients. Do we just pay for the overage?

  Second. IS it possible that we can add our clients email along with our email to send the PDF reports or mail them a rank report?

  Ačiū!

 37. Hi Eugene

  I am sorry, I am still confused. As a Market Samuri owner will I still have to sign up for the ranking program or will I be able to use the ranking program through MS only. I have less than 50 keywords.

  Ačiū,

  Dana

  On
  Support replied:

  Hi Dana,

  This new Rank Tracker will be integrated into Market Samurai, just like the current one is. There will be some changes to the interface, but it will not be a stand-alone product.

  You'll still be able to use this new Rank Tracker service, but you will have to use the Rank Tracker module before April 30th to be eligible for the 50 free keywords.

  If you have any other questions, please don't hesitate to send a quick email to support@noblesamurai.com and we'll do our best to answer them!

  Cheers,
  -NS Support

 38. I knew that one way or another you would do it!! This is an amazing deal, once again by an outstanding company! I use both Market Samurai and Article Samurai and cannot get over how god the products are for the cost they were. You guys never cease to amaze me by your generosity. I know you are in this to make money but you give, give give and should be congratulated for that. Ačiū.

 39. Great work you all!!

  Bravo! For your super customer service.

  Theresa :)

 40. Hi Eugene,

  You said – “Once a week, our “cloud” servers will check your rankings …”. But I (and I guess many of us) need to check my rankings almost everyday. So, I wonder if getting just one email every week is going to be enough. Hopefully, as you said, the Rank Tracking inside MS will also be functional for at least <50 keywords.

  Ačiū.

  On
  Support replied:

  Hi Ameet,

  When we release the new Rank Tracker service, we will be discontinuing the old one. This new Rank Tracker will be integrated into Market Samurai, just like the current one is. There will be some changes to the interface, but it will not be a stand-alone product.

  The new Rank Tracker service will take over all ranking checks that you can currently do through Market Samurai.

  Unfortunately, there is no ability to check rankings daily with the new service. To do this would be 7x the cost – if there is sufficient demand at this increased price point, however, we will look into making this option available for users.

  If you have any more questions, please don't hesitate to send an email to support@noblesamurai.com and we'll do our best to answer.

  Cheers,
  -NS Support

 41. Hey Eugene and the team

  Just want to say a big thank you for looking to resolve this issue quickly. What some people don't realize is that things are changing with SEO and “BIG” changes with Google and data is getting harder to provide (Unless you have huge pockets)

  You always seem to amaze me how you pull this off. I use Market Samurai and Article Samurai for our clients and without it I would be lost lol.

  The monthly cost is beyond brilliant, for the data that we get and the time we save I am more than happy.

  Customer for life

  Danny.

 42. Thank you very much for being upfront and very very honest with us. It's the Ozzie way and the right way to do business. I am a very happy customer and really appreciate what you guys have done so far from the very beginning. Keep it up and have a great day.

  Mike Chudej

 43. Excellent work as always.

  Question: Will the special existing customer pricing be available in the future? That is, if I decide to stick with the 50 free keywords for now, or go with the 100 keywords option but end up in 6 months needing to track 500 keywords – will that special pricing still be available?

  thanks,
  Joseph

  On
  Support replied:

  Hi Joseph,

  If you've signed up to the 50 free keywords plan before April 30th, you'll be eligible for the cheaper prices in the future if you decide to change your plans.

  Cheers,
  -NS Support

 44. Will there be a price break for existing users who find that they need to upgrade to a higher level after April?

  On
  Support replied:

  Hi Lisa,

  If you've signed up to the 50 free keywords plan before April 30th, you'll be eligible for the cheaper prices in the future if you decide to change your plans.

  Cheers,
  -NS Support

 45. Will weekly report will be store in market samurai or only email ?

  Past historic report will be keep in history ?

  Thanks for long blog post, and offer seems good

  On
  Support replied:

  Sveiki,

  All the data will be stored in Market Samurai, including historic data.

  The emails are designed to supplement the data, and they are there to inform you about when your rankings have been updated and are ready to view.

  If you have any other questions, please don't hesitate to send an email to support@noblesamurai.com and we'll do our best to answer!

  Cheers,
  -NS Support

 46. This is outstanding Eugene!

  You guys did it again : D I'm very happy with the paid plans for “veteran” users you detailed. A big plus point in comparison to other rank tracking services out there. Hope we can see the new MS Rank Tracker soon.

  Visi geriausi!

 47. Fair enough. I guess if you're getting up to the level of wanting to track a few hundred keywords you can afford a small amount. But, taking the “blue belt” after April 30 will be $600 a year for some people.

  That add's up. Maybe you should provide the software itself at no charge for people who track large amounts of keywords?

  Just a suggestion.

 48. Looks great, was using another provider which we actually just canned and were about to use another service so will wait and see how this goes.

 49. 49
  On February 29th, 2012 at 12:32 pm
  Greg Morrison said:

  Will you have a plan higher then 2,500 keywords? I need to track between 5,000-7,000 keywords, will there be a plan available for this?

  On
  Greg Morrison replied:

  Oh wow, you're only going to be doing once a week updates? For any serious SEO person this isn't going to fly, not even close!

  You guys are still great for everything else, but for rank tracking, it looks like you guys are definitely going to be lacking. But good luck with everything, I still think MS is one of the best tools for the price.

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Greg,

  Thanks for your comment.

  We're initially only going with weekly rankings, and may offer daily ranking updates in the future. It's what the majority of Ranking services provide, and from our data analysis it's what most of our customers do (even internally we don't check more than once a week).

  However, daily rankings are substantially more expensive to provide (7 times more). I'd like to get your feedback, if the retail prices were 7 times the cost for daily updates would this still represent good value for you?

  We've had a few people ask us about this now, I'd like to get some feedback on whether a 7 fold price increase would be worth it to provide the more frequent ranking updates.

  Thanks for your questions though!

  Warm Regards,

  Eugene

 50. 1. very important, can you create costume reports that i can send my clients?
  2. if i check only twice a month can i get discount?

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Tzvi,

  Thanks for your questions.

  In a future version of the service we will add the ability to email PDF reports automatically for each campaign that you create. For higher plans, we may also add the ability to white-label the reports.

  In terms of your other question, unfortunately the system we're building and the user-interface we've designed won't easily be able to move to fortnightly checking. What you could do is alternatively pause each campaign after each week so that you effectively double the number of keywords you are checking for each price-point.

  Warm Regards,

  Eugene

 51. Yep I would have to say the MS chaps have done the work and come up with the goods. An equitable solution to the problem facing MS, especially in relation to the market.

 52. Where do I signup?

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Sean,

  Thanks for your question.

  When the Beta program is ready we'll email our customers with a link where they can sign up to the Beta program, and then a few weeks after that we'll roll it out to everyone.

  Warm Regards,

  Eugene

  On
  steve wyman replied:

  Hi eugene
  So will all customers be allowed into teh beta if they wish to or is there a limit?

  I ask as with my surname starting witha a W im often slow to get emails. Like the one about this blog entry

  Looks like i got it 2-3 hours after others

  regards

  On
  Support replied:

  Hi Steve,

  There will be a limit to the number of people who can sign up to the beta, but we've learned from sending out mass emails that people do miss out.

  This time we'll be sending out an email ahead of time, and making the page live at a specified time.

  This way you should get the email, and not miss out on the limited spots.

  If you have any other questions, please don't hesitate to send an email to support@noblesamurai.com and we'll do our best to anwer.

  Cheers,
  -NS Support

 53. Thanks for all of the hard work you guys put in to keep RT going! And for offering such great pricing options.

  Just thought I'd check if you have anything in the pipelines for tracking local rankings (suburb, city, state etc).

  Although there are lots of 'local' tools coming onto the marketing I'd rather stick with MS, if possible :)

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Michaele,

  Thanks for your question. We have thought about that. It won't be there on day one (our focus is in getting out the first version as quickly as possible), but it may be a possible feature for the future.

  Our data provider doesn't directly support this feature, but this would be easy for them add this in the future. Can't give you a timeline on this at the moment though!

  If you could let me know the names of some of the best Local tools available I'll check them out and see how they've implemented this functionality, and think about how we might change our product to support this in the future.

  Thanks for your support!

  Cheers,

  Eugene

 54. If we elect to go with the free plan right now and not buy more keywords, can we upgrade at the existing user price AFTER April 30th? Or do we have to figure out our future needs today in order to lock in the special pricing.

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Dennis,

  Thanks for your question.

  The good news, is that YES, if you activate your FREE White Belt plan before April 30th, then you'll still receive your 50% discount on our retail plans after April 30th when your keyword needs grow.

  Warm Regards,

  Eugene

 55. Thanks for adding the ability to track ranking free for existing user.

  However I have to admit I seldom use rank tracking in market samurai. I find it troublesome to track a long list of keywords. I would prefer feature as in semrush which I can just enter the my url and I got all the keywords which my site is currently rank in google.

  If the data provider are able to provide such feature that would be really useful.

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Foo,

  Thanks for your question.

  We're not planning on supporting the SEMRush API to “reverse engineer” rankings based on your domain in the near feature.

  But by being able to enter in some keywords and let us do the work it will certainly make the process a lot faster and easier. It's quite slow to do that now, and the new service will make this less of a chore.

  Also, when you initially add in keywords you'll be able to get your initial rankings back in a few minutes, and then get weekly ranking reports each week.

  We've talked internally about interfacing with your Google Analytics account (and possibly SEMRush) to initially suggest keywords for you to track, but this won't be there day one.

  Warm Regards,

  Eugene

 56. Thanks for the Update.

  Do we get those nice features as white label reportings ?

  Best regards, Marko

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Marko,

  Thanks for your question. Features that we'll add after the launch will be PDF email reports for each campaign that you have set up, that can go to you or even client email addresses.

  For higher plans we are also looking at adding whitelabeling so you can get your logo into the reports.

  Warm Regards,

  Eugene

 57. 57
  On February 29th, 2012 at 1:38 pm
  Eddie Teo said:

  I am upset. Why should a paid user like me be subsidizing a free user?

  If I use my own proxies, would I be penalized as well? If yes, WHY?

  I have several clients which I do reports for, and this charging will be telling me to switch over to other products.

  I use Market Samurai primarily for rank tracking, and now it is going to lose its charm, for me at least.

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Eddie,

  I'm very sorry that you're upset.

  Our options were either to charge everyone or see if we can bear the cost of supporting a free offering.

  While you might see it as the paid users subsidising the free users – it's more of a case that paid users at our retail pricing (after April 30th) will subsidise both the 50 keyword free plans, and also the discounted paid plans. This might take a while for this to occur, and we will bear the cost in the meantime until the service breaks even.

  With the new service we will not be supporting the existing functionality to use your own computer (or proxies) to look up rankings. It costs a lot of time and money to keep up to date with the constant Google changes (format changes, universal changes, etc). One of the core benefits with going to a third party data provider is that we can spend less time chasing Google, and put the savings towards subsidising both free users and the special paid plans such as yourself.

  Thus, we won't be supporting the old system once the new service has been launched.

  You may wish to try a service like SEO Power Suite which has support for proxies, but be aware that they also have a monthly search engine update fee of up to $20 a month that kicks in after a few months.

  I'm sorry to let you down, we've tried our very best to try look after everyone, and to minimize the costs for everyone effected by these changes.

  At the very least, opt-in for the 50 keyword free plan before 30th April to make sure you lock in your higher quota in case you decide to give Rank Tracker a try again in the future.

  Yours sincerely,

  Eugene

 58. Any chance that you guys will offer a paid version of the rank tracker that allows for daily rank tracking?

  I would be willing to pay for such an option as once a week tracking isn't going to cut it for those who work in the SEO field every day.

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Rich,

  Thanks for your question.

  We are considering it in the future if there's enough demand. As noted in my post above, as there are 7 times as many ranking checks for a daily service, the price points would have to be increased in proportion to pay for the increased usage. Would this level of pricing still work for you?

  What we are implementing is the facility to return your first set of results within a few minutes of adding new keywords. Thus you can get initial rankings quickly, and then have your weekly updates come through each week.

  Warm Regards,

  Eugene

  On
  steve wyman replied:

  Hi eugene

  IM hopeing you will see and respond to this point.

  I see a number of people repeating this question and i think your in avoidance mode. (I say that kindly)

  As an SEO supplier if a client contacts me and says “hows my serps going” and i say Oh well its to expensive to tell you so can you wait 5 days? i think the answer would be No.

  Especially as every other online cloud based service I've seen and use does this!!

  For clarity I currently use or trial
  sescout.com
  serpfox
  positionly

  Now sescout is the best and your going to be much much cheaper so im not knocking you.

  Why do i need daily checking other than for client response?

  One new campaigns whilst i dont care what hapens day to day it can be instructive to see a gradual movement insers (as seen on daily checks rather than say “falling off a cliff” with weekly checks.

  Once a sites establsh weekly is fine.

  So i would like to see an add-on option pack to say track 10, 20 or 50 keywords daily. Its going to be a lot more but thats fine.

  By limiting the keyword checks to justthe current targets we have a balance?

  On
  Rich replied:

  Hello Eugene,

  Thank you for your quick response. I would be willing to pay 7 times the current pricing structure that you have quoted for reliable daily tracking, though I probably fall into the minority. I think you would probably find many SEO professionals though who would be willing to pay that if you could offer the service.

  Anyway thank you for your updates and your hard work! I love market samurai and wish you guys the best!

  Best Regards,
  Turtingas

 59. Hi Eugene,

  Rank Tranker in MS is really killing my spirit : (
  I am a loyal fan of Market Samurai for years and it is really a pain not to be able to utilize MS to it's full potential in the past few weeks.

  I am just wondering why isn't market samurai able to do what SEO PowerSuite is capable of in terms of fetching ranking data? ( http://www.link-assistant.com/rank-tracker/ )

  That software did quite a nice job for me and provides both localized and global results which i need for some of my clients in local niches and some sites that global in nature

  I have switched over to them for the past weeks to check my ranking and it seems that there are quite ok from my limited experience of using it.

  If Market Samurai were to roll out this new cloud platform for checking Ranking, would we be able to have the option to check both localised and global results?

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Johnson,

  Sorry to hear that you're a little disappointed.

  SEO Powersuite is a good product. Just be aware that it's not a fixed price product as their sales letter may suggest. They have a monthly update fee ranging anywhere from $5 – $20 that kicks in after about 6 months I think.

  SEO Powersuite solves the problem by spacing out their queries over a long-period of time amongst a range of other techniques.

  That's currently what we've got implemented (the 30 second delay), but it's not a great user experience because of long ranking update times.

  We believe it is a better experience if we can handle the rank checks on our side. Rate limiting in Google not only affects you, but anyone else sharing your internet connection. Thus it's not really suitable in many circumstances. This also opens up the ability for us to roll out mobile apps in the future as well that can check your ranking reports, and also potentially get push notifications when reports are ready, or you've received a big drop in your rankings. A purely desktop model limits this somewhat.

  The current plans for Rank Tracker include allowing you to specify your region and language for each campaign. We don't currently support the equivalent of “Show only results in Australia”, but we do support being able to search using Google Australia. That's not to say that we wouldn't support it in the future however.

  What I'd really like to add is the ability to specific a city like “New York” and see the results for that city only. As local SEO is more important these days for local business, that would be a great feature to have. Our data provideR doesn't currently support this, but it would be easy for them to add in the future.

  Once again, I'm sorry for the frustration and disappointment that you're feeling.

  Warm Regards,

  Eugene

  On
  Josue replied:

  Let me quote this: “We believe it is a better experience if we can handle the rank checks on our side.”

  From my experience, things you believe are best for customers are usually not the best thing.

  I think MS should have done some kind of survey to determine what is the best for the customer.

  I been reading a lot of the comments and it seems that a lot are upset at the fact we can't check stats on our own time.

  As I mentioned before, I check it every other day. And I add and delete keywords all the time.

  This is completely taking the user experience out of it.

  I just don't like the fact that we can't check it on our own.

  If I'm going to pay for something, I would like to have full hands on control of it.

  If I wanted someone else to do it for me, I would go to odesk.

 60. I just want to let you know that you guys and girls…ROCK! I think that your transparency and candidness have really shined in your challenging situation. To even offer a FREE version and to “EAT” the costs is admirable and EVERYONE SHOULD BE GRATEFUL!

  On
  Eugene Ware replied:

  Thanks for the encouragement!

  We're in this for the long-term, and we try our best to make the best decisions for our customers in the long-term as well.

  We hope that by looking out for our customers, that as we release new features and products, that people will give them a try because they know we'll take care of them. The world of SEO and Internet Marketing can be a dark place, where people “launch” a product and then stop supporting it 4 weeks later and it stops working. We think that's short term thinking, and represents everything that we hate about the industry!

  Thanks again for your kind words!

  Cheers,

  Eugene

 61. Also, look forward to your reply to @Travis question:

  If we start at the 50 KW plan and upgrade levels in the future, can we lock in these prices as we move up levels?

  On
  Eugene Ware replied:

  Thanks for your question.

  Yes, if you start at the 50 keyword plan (by activating it before April 30th) then we'll honour the special pricing as your keyword needs grow.

  Cheers,

  Eugene

 62. Wow, an awesome thing by Noble Samurai.

  It's great to hear about the work and analysis you guys do. Very detail explanations just like I give people. Count me in for life and one of the happiest days of my life will be when you can bill as a Black Belt.

  Your prices are totally sick!

 63. 63
  On February 29th, 2012 at 2:31 pm
  Rob Jones said:

  I'll be honest…I had my doubts before, but your new rank tracking service sounds very good. I'll certainly be signing up! Looking forward to it!

 64. 64
  On February 29th, 2012 at 2:40 pm
  Mark Olson said:

  Good-bye, Market Samurai.

  I've gotten great value over the past 3 years for the original low price (thank you Noble Samurai). But I'm afraid its time has passed. Rank Tracker was the only feature I still used and with these changes….it is time to lay it rest.

  RIP
  gomeifuku o inorimasu

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Mark,

  Sorry to hear that the combination of our 50 keyword free plan, and our discounted prices (which are less than a quarter of the price of most of the competition that we've analysed) is not working out for you.

  We've tried our best to deliver options that would meet most of our user's needs, but it's inevitable that we won't be able to help everybody.

  In any case, please activate your 50 free keyword plan when we we announce it even if you're not planning to initially use it. Once you've activated it, you get to keep the plan forever – Just in case you are unable to find something that meets your requirements.

  I'm sorry we've disappointed you, and wish you the best in your online business success.

  Warm Regards,

  Eugene

 65. 65

  The pricing structure looks to be more than fair considering that there is a lot more to Market Samurai than one module and revisions appear to be constant.

  Hopefully this pricing structure will allow the developers to continue on their path on an equitable basis.

 66. 66

  Hi Eugene and team,

  Well handled as always, I have a lot of respect for how you continue to run your company. While all this was going down, I tried checking 10 keywords in Rank Tracker. I rec'd some kind of notice/warning from Google that I had too many queries, and the rank data even for this small group was way off. However, I wasn't ever really clear about how the Personalization and Localization works in Google until your posts above. Would this account for my Rank Tracker data being so off?

  Also, with regard to backlinks, I've heard from other experts that there is no reliable source for backlinks. They said Majestic SEO is the best, but even it can be way off. They did say that for Competition analysis while the actual numbers of backlinks aren't accurate, the relative distances between the numbers hold up as a gauge (meaning if they a competitor has 10x's the links you do, that is pretty accurate even if the actual numbers aren't).

  Would love to get your input on the above – esp. the first until this new transition gets sorted.

  Thanks again for the great product and customer support,
  Chris

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Chris,

  Thanks for your questions. Depending on your connection you can get rate limited by Google.

  As for the accuracy of the data, I'm not aware of any current Rank Tracker accuracy issues. The problem is most likely to be localization / personalization. To check, click the little green arrow next to the Ranking number to see what query we used to pull back these results. There can still be localization issues, but at least personalization should be taken out of the equation. If you keep having issues even after entering the captcha then a short-term work around would be to get access to a proxy server, and plug it into the settings area in Market Samurai to overcome the rate limiting issue. You might want to check out someone like Trusted Proxies and sign up for a trial and see if that fixes the problem. If not, please feel free to contact our help desk who'll be more than happy to help you through any issues that you might be experiencing.

  In any case, staying on top of changing Google result page formats, and reliably dealing with personalization/localization issues is an ongoing challenge. One of the side benefits of going with the data provider we've chosen is that because it's their sole business, they stay on top of these changes as soon as they occur. So you should see more reliable results with the new Rank Tracker service as well.

  It's true what you say about back links. Majestic SEO is the best, but they often don't return data for low authority sites (less than 30 links). Unfortunately there's no easy way around this aside from breaking into Google's data centers and accessing their data.

  It's important that when using Majestic, that you use the “Fresh Index”, and not the historical index for reporting back link numbers. The Historical index shows every single link that has every linked to your site. So if someone linked to you in 2001, that will still show up as link, even if the original link was removed.

  If you're monitoring your own site and have added Google Webmaster Tools, then you may be able to get some additional data points from there. The data is not always that fresh though, but it's another source that you might not be aware of.

  Hope that helps you out.

  Cheers,

  Eugene

 67. hi,
  i am 2 years customer of MS, and i know that you are doing the best for your customer. i am happy to pay you beacause you are the best.

  Amit

 68. I arrived at MS a long time ago because of problems with getting ranking data from some other software I had at the time.

  Internet marketing is my business and tracking my rankings accurately is vital to me. I feel that the costs for your solution to the problem are a fair and necessary business expense that I'm happy to make.

  On top of that, support from MS has always been top-notch, quick and courteous. I'm in.

  George.

 69. Wow what a great service! I would most likely not exceed 50 kw per month but if I did I have no problem with the pricing structure at all, its actually very cheap!

  Nobody has a reason to complain, if you want to run more than 50 keywords then you have to pay..you cannot expect everything for free, we enjoyed the last 3 years but its about time to pay if the service is not available for free…if you want to run your SEO business then Market Samurai team also needs to run their business and keep us happy…at least they came up with a great solution.. as simple as that :)

  Thanks Team

 70. Hi Eugene
  Well done for solving the problem.
  I work with many SMEs who are happy with a monthly rankings report.
  Is it possible to specify a longer time period eg once per month and therefore effectively reduce the cost?
  Kind Regards
  Graham

  On
  Support replied:

  Hi Graham,

  It is possible to do this – you'll have the option of tracking and untracking different keywords at any point.

  If you like, you can contact support@noblesamurai.com and we can give you a more detailed answer!

  Cheers,
  -NS Support

 71. Thanks for all your hard work in coming up with a strategy for a fair plan. I appreciate it.

 72. Is tracking 50 keywords limit for one project or all projects in MS?

  On
  Support replied:

  Hi Peter,

  The keyword limit is for all project in MS.

  -Support

 73. Hi Eugene

  This is good news and as a heavy user I will no doubt subscribe to one of the plans which do seem reasonable.

  However, there is still IMHO a far more important issue on MS that is not yet resolved : when will you go back to using Google data for SEOC and SEOLC ?

  For me, the tool cannot and does not fulfill its main objective (keyword analysis and identification of opportunities) while using SEOT from Google but SEOC and SEOLC from Bing.

  I know that a large number of users (myself included) have been asking this question since the start of your issues.

  Can you please give us an update on this burning issue ?

  Labai ačiū

  Paulius

 74. We don't use MS for ranktracking but already found a good alternative. We value other MS features to be more of use for our daily work as SEO advisors. We believe MS is the best tool for SEO competition research and for keyword analysis.

 75. Hi Eugene,

  Hats off to the team at Noble Samurai, and well done to the management team for taking the time to do the analysis properly, and deliver a coherent message.

  It never ceases to amaze me the professionalism that NS have, and the lack of professionalism and transparency in what is an extremely competitive market.

  If you want to know how to deliver to your customers, in terms of value, message, and marketing, Noble Samurai are an excellent example of the right way to do it.

  Thanks to all involved for continuing to exceed my expectations!

  Best,
  Guy

 76. Free plan in Rank Tracker is greta news, yhank you! Do you plan to develop more functions in seo competition like sorting or other?

 77. You guys are missing what you can now show to the client.

  A client ranks outside the 1000 rank. As I work to bring them to the first page (at which point they call me Mr. Incredible!), they want to see how their ranking is improving, which is code word to see if I am doing my job.

  If MS only offers the top 100, it could be weeks or months before the clients website shows up in the top 100, if ever!

  How will I show the client a track record of them moving from ### (outside 1000) to ### (outside 1000) to 999 to 800 to 650 to 421 to 274 to 121 to 93 to 63 to 47 to 23 to 14 to 3?

  If each number in my example above took one month to get to, the rankings won't show up in your new Ranking Tracker for 9 months (73)! Every one of my clients would be furious and would fire me within 3 months because I can't show them their ranking improvements until Christmas of this year!

  Interested in what other SEO guru's think as well.

  Ačiū,
  Eric The Man (just a man, not THE Man)

 78. Thanks for the detailed post Eugene and it looks like you guys have managed to come up with a great solution that should suit the vast majority – a tricky thing to do in adverse conditions!

  As a new user to MS I've been hungrily digesting all the video tutorials that you have in the dojo but Rank Tracker seems to be one area that I haven't seen anything on – are there any videos around as an intro or will the new interface be so different that it's best to wait till that comes out?

  As a follow on from the above I have to say I'm really impressed with the depth of MS – when I bought it I'd only seen the keyword side but the number and scope of other modules has been a great surprise (as is the amount of video training available for free!)

  Will certainly be signing up for the new Rank Tracker as I'm building a lot of trust and confidence in you guys based on your last few blog posts and the way you've bounced back.

  Keep up the good work,

  Cheers

  Andrew

 79. If we have both Article and Market Samurai, do we have 2 sign ups, and 2 50 words in each? It should be right because there are two different products with different uses.

  Regards,

  On
  Support replied:

  Hi Abel,

  You're correct – you'll have 50 free keywords per product.

  -Support

 80. Hey guys, you've only missed one thing . . . I need a button to sign up for the Blue Belt!

  Onwards and upwards everyone — and a special “G'day” to young Ben!

  Cheers

  Jonas

  On
  Support replied:

  Hi John,

  We haven't actually released the sign up pages yet!

  Once we release the new Rank Tracker service, we'll open the signup pages.

  We'll send out an email with some more information closer to the release date.

  Cheers,
  Parama

 81. Sveiki,

  This looks cool. I like the way you can gradually upgrade your membership depending on your needs rather than just go to an expensive membership from no where.

  The automatic checking should help me avoid the bad habit of obsessively checking my rankings far too frequently as well!

  But sometimes it is pretty useful to run the system there and then and get a answer to a keyword question. Waiting a week for the answer may not be ideal when you are looking to fix a problem or make a decision.

  Will it be possible to still run the software mannually, on the paid options, to get an immediate answer? (perhaps with a limited number of keywords/searches – or even buy credits to do it) Is it the case that I can do this upto 50 keywords or from my own computers location ie not your servers?

  Andrew

 82. Thanks guys for working so hard to get this sorted.

  It's great you have managed to keep a free option available for existing customers and the pricing for existing customers looks very fair to me too.

  Linkėjimai
  Mikrofonas

 83. Hi guys – great job fixing it all up and am really pleased to see you have come up with a great way to keep almost everyone happy. The 'old' service was slow and a bit clunky so I am really looking forward to the new version.

 84. Thanks for addressing this in a way which should suit a huge number of users – sure, it wont work for some maybe which is a shame, but for most it strikes me as a good deal.

  If it stands up like you hope it will after the beta, then it looks like you'll have turned a (big) problem into an opportunity to update the service and effectively too…

  One Q – if you already have a licence for MS and/or AS do you need to do anything at all before April 30th, or will you automatically be on the White Belt plan – and will you then be able to upgrade to higher plans at the lower cost at any time in the future.

 85. Hi Eugene & team,

  I am amazed!

  You have created a more than great solution at an awesome pricepoint. Can hardly believe that you are bearing the considerable cost for your users. Don't think there are many who woulf do that!!!

  Well, I am definitely in and looking forward to the cloud based service with automatic weekly reports. That makes things easier and smoother for me.

  AČIŪ

 86. Not very happy about that! I have the paid version and you change the deal…

 87. Hey Eugene,

  While I can understand the need to cut down costs (or make more money; depends how you look at it), 50 keywords is really not much to begin with, especially if you're just starting to work on a website.

  Majority of new sites needs to be checked across hundreds of keywords to pinpoint the best possible ones, BEFORE you start optimizing and tracking the “best ones”.

  Also, as a software developer, I don't see what's the big deal with maintaining the local tracker… yes – it defeats the purpose of the cloud for 92% of the users, but it works, and it works well! why change something that works well?

  SUGGESTION:
  Keep the local Rank Tracker and add the cloud service as an paid add-on for those who really need it.

  - OR -

  Allow FREE users to check UNLIMITED number of keywords ONCE per month (once per keyword/month) AND track up to 50 keywords (50 keywords/week).

 88. Hi Guys!

  Wow, fantastic! Being an existing PAID customer of both Market and Article Samurai, this is music to my ears! I have to say, I have been using raventools.com for past 30 days on a free trial and now it's going to be $99/month, so kinda glad you nearly at testing phase!

  Two important question that I had in mind, and that is:

  1. “Can one upgrade from any price plan at any stage?”

  2. “Will one subscription to a price plan allow me to use the ranktracker on both Market and Article Samurai?”

  Please advise.

  I very much look forward to your reply.

  Many thanks in advance and thanks for the post!

  Best,

  Leo

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Leo,

  I'm glad you approve :-)

  To answer your questions:

  1. Yes, you can upgrade from any plan at any stage.

  2. Yes, if both your MS and AS registration details are at the same email address, then you'll be able to use either to access your Rank Tracker cloud service data. If not, contact support and we'll help merge the two accounts together.

  Hope that answers your questions.

  Thanks for your support!

  Warm Regards,

  Eugene

 89. Hi Eugene,

  That I will be be signing up for one of the amazing plans you offered goes without saying, but everytime you post I get a lesson in customer service and how to build raving fans.

  Thanks for the education!

  Rich Casamento

 90. Hi MS team,

  I have a question.

  You talk about a “slow way” of rank tracking, which is actually what's happening now.

  Will this option still be available for free in the future?

  I mean: I don't care for a slow ranktracking job running in the background.

  regards,
  James

 91. Well we all have to think why we are using these SEO tools.
  As we can't do anything with the tools that we can't do by hand the answer must be that we want to save time.
  This new pagerang solution is a good solution as it saves time, much time. I do have other pagerang tools, but as the present MS tool slooow.
  Žinok geras darbas!

 92. You guys are awesome, top quality customer service, 20/10

 93. Awesomeness! When do we get to buy our plans? I can't wait! :)

  On
  Support replied:

  Hi Hilary,

  We haven't actually released the sign up pages yet!

  Once we release the new Rank Tracker service, we'll open the signup pages.

  We'll send out an email with some more information closer to the release date.

  Cheers,
  Parama

 94. Thanks for the update and also finding a solution that meets all our needs, and a fair one at that :)

  One thing I wanted to clarify here.

  As I grow my business and as an existing user of MS, would one still qualify for the discounted package if they purchsed the rank tracker a little later on, or would I have to purchase it now, even though I am not yet at the stage of hitting 50+ searches?

  Just wanted to know if this pricing would be locked in for existing members or if they too would have to pay the higher price if they purchased the extra's later on.

  Ačiū

  Gio

 95. We are in the 1%. When do we need to sign up. 99 per month is OK with us.

  On
  Support replied:

  Hi Kim,

  We haven't actually released the sign up pages yet!

  Once we release the new Rank Tracker service, we'll open the signup pages.

  We'll send out an email with some more information closer to the release date.

  Cheers,
  Parama

 96. I think this is a fair solution. I have other services that track ranking and they are all paid. Glad to see you all landed on your feet with the Google Changes.

 97. I've always tracked about 30 keywords and I've been a customer since the beginning so for me this is all good.

  Puikus darbas!

 98. 98

  Wow. I'm not getting it. A service included in the cost of the product is converted to a subscription and people are happy?

  I'm wondering if this is the first step in moving more included services to a paid version. First RT; what's next?

  How long will it take before MS is at Article Samurai pricing levels?

 99. thanks for the much awaited update Eugene. looking forward to utilizing the paid plans. you definitely have the cost advantage over the competition, and based on having used MS for the past couple years I have no doubts the quality will also be amazing. thank you for doing what you do.

 100. Great, comprehensive update Eugene. Thank you for coming up with a wonderful solution – although I am not surprised at all. You continue to over deliver and I know you know that it is very much appreciated. I am looking forward to the modified rank tracker module, as well as some of the advanced packages.

 101. Hia Eugene,

  I have a few doubts:

  1) The 1000 keywords for the brown belt are in total for all the projects right? not for the the maximun in a project? If I have 3 projects of 250 keywords, 1 of 200 keywords, and 2 of 100 keywords, I would have 1150 for which I need more than 1000 keywords.

  2) I see that the price for keyword is 0,04 for the 1000 keywords plan and also 0,04 for the 2500 keyword plan. It's more than the double volume of keywords (x2,5)… wouldn't it bee normal to reduce a bit the price for keyword as the volume is much more to 0'03 or at least 0'035? I feel that the ones that are in the 1% in which I'm surely included have to assume the big cost for all the rest of the users.
  I think is normal that if we pay a for a huge volume of keywords, we should have a “special offer” in the price per keyword, isn't it?. The way you set it it's more rentable for people like me to pay 2 brown belts (1000 keyword plans = 40$x2) than 1 black belt (2500 keyword plan = 100$), is more cheaper and I would have acces to Market Samurai from the double of PC's…

  3) Will I be able to have a bill monthly for my accountancy?

  Ačiū

 102. 102

  Hi Eugene. Thanks for keeping us up to date with the status of MS. This may have been asked already, and if so I apologize for the redundancy. I use MS primarily for doing keyword research, and occasionally (monthly at the most) I'll run a ranking report for a few of my clients. If I keep every campaign/project as inactive, and only activate and run the rank tracker monthly to get these reports, and keep the number of keywords per project at 50 or less, does this qualify for the free version? Ie, I don't have a need for the ranking information to be up to date except for once a month.

  On
  Support replied:

  Hi Tom,

  In this case you'd still qualify for the free plan.

  Cheers,
  Parama

 103. Hey MS gang how's it going.

  First let me say that I love ya guys. Really I do. Always on top of things.

  But this new rank tracker thig an how it's going to work is not a good thing in my honest opinion.

  Here's an example.

  If my client walks in today and wants results. What am I to say, that he needs to wait a week?

  Not cool.

  As for me, if I'm going to pay for this, then I would like a little more control of it.

  Weekly stats just won't be enough for me and as I can see by the comments left all ready, I'm not the only one that feels this way.

  I totally understand the whole deal behind it, I do.

  It just doesn't seem like an actual fix.

  The discount is cool and even the full price is good. But in my opinion, your competition charging more is a better deal just because we can actually do more with it.

  Anyway, I'm still using it for research. However, I will miss the rank tracker so much.

  Guess I'll have to do some sole searching for another tracking feature. Sorry but the way you guys have it now is just not good enough.

  Just hope this doesn't kill MS for good.

  Cheers,
  Jauniklis

 104. Excellent solution at a more than fair price. What impresses me most is that you took the time to analyse existing usage patterns and didn't just guess. Dar kartą ačiū.

 105. 105

  Hi Folks

  First I'd like to add my thanks to all the others. You consistently define what customer service is all about.

  Quick question, which you may have answered but I got tired of reading all the comments.

  When you say “sign up for …” are you referring to signing up for MS or do you mean the new rank-tracker program?

  I am a MS-paid owner but will be satisfied with the 50-free program for now. Will I still qualify for the 50% discount rates for the rank-tracker if I need to upgrade after April 30?

  Cheers,
  Ric

  On
  Miriam Parkinson replied:

  We mean signing up for the Rank Tracker 50 keywords free plan. Once it is launched you can do this from within Rank Tracker or the accounts system. So long as you have done this you will be eligible for the discounted plans if you need them in the future

 106. 106

  At first I was a bit pissed this was happening and wrote a response to the original post concerning it… I'm glad I took my own advice about emails/posts, don't do it in anger.

  I've been with MS since its initial launch through 30DC and have never regretted it, even now. You guys have done a great job for a long time and the solution you've come up with more than satisfactory, it's genius.

  Now that I've explained what a dooch I almost made of myself, and how terrific you guys are, I have a question.

  I too am confused about the whole “existing customer” signup for a plan. I've read the posts here and still can't figure it out, especially since there seems to be a contradiction between two MS posters.

  Eugene said: “You must sign up to any plan (even the FREE 50 Keyword Whitebelt Plan will count) before 30th April to get access to the special 50% off pricing.”

  BUT
  Sarah said: “Initially, all users will be on a free keyword plan by default, but you'll need to sign up to a paid plan before April 30th to take advantage of the discounted prices.”

  So, Eugene says signing up for FREE plan is ok, but Sarah says a PAID plan. Which is it? Free plan by default and locked in pricing discounts, OR, purchase a PAID plan ( even if it's the cheapest $5.00/mo)?

  Thanks Guys/Gals

  On
  Miriam Parkinson replied:

  Sorry about the confusion! It stems from the fact that we were all a little confused. We changed how we were going to manage the discounted plans based on feedback on the blog so there was a contradiction in the comments for a period of time.

  In order to be eligible for the discounted plans (once they are launched) you need to either:
  * Visit the Rank Tracker product page in the accounts system
  * Click 'Change Plan' in Rank Tracker (within Market Samurai)
  * Create a campaign in Rank Tracker
  * Upload a project to a campaign in Rank Tracker

  Provided this is done by the 30th April you will get access to the 50 keyword free plan and be eligible for the discounted paid plans if/when you need to upgrade in the future.

  I hope this clarifies things!
  Miriam

 107. 107
  On March 1st, 2012 at 5:33 am
  Venice said:

  Sveiki. I have market samurai and a monthly subscription to article samurai. Does that mean I will get 50 free keywords for each? If not, how will it work? Ačiū.

 108. 108

  Hi Eugene,

  First let me say that MS is by far my favorite tool to use when it comes to Keyword and Rank Tracking. I also think it's a wise decision to move to the system you're moving to.

  I know this has been asked, but I just want to make sure I'm understanding the new pricing structure for existing customers correctly.

  Say I sign up for the 50 Keyword Free Rank Checker before April 30. If I need to upgrade to the 100 word plan 6 months later, would I get it at the 50% off rate or would I be paying the retail rate?

  If it's at the 50% rate, would that hold true if at a later date I needed to upgrade to the 1000 word plan? Or when I went to the additional upgrade would I then be paying the retail rate?

  In essence, is the plan to allow current customers (those that sign up for at least the “white belt” plan by April 30) to have access to higher level plans at the 50% rate going forward, or will there be a cutoff where they'll be paying the “retail” rates if they choose to upgrade or downgrade their plan?

  Again, I think you guys have come up with a wonderful solution to the problems Google's changes caused. I also think the new way will be much more efficient, which is always a good thing.

  Ačiū,

  Josh

  On
  Miriam Parkinson replied:

  Provided you have signed up for the 50 keyword free plan before April 30 you will be eligible for the paid plans at the discounted rate

 109. So, let me get this straight…. Google made a huge change to how your service works. Instead of using them as the scapegoat, you guys found a way to continue to service 92% of your customers for free even though it will come at a moderate cost to you?

  Hats off to MS! Thank you for all of your hard work and research. This no undoubtedly has taken uncountable hours of your time. Every MS user should feel so blessed and “treated” that you guys have been working so hard for us.

 110. Well done!

  You have found a great solution… although it will not fit my requirements I am still a very happy customer and could not be without MS… I have many smaller projects and I have 20 – 30 keywords for each project… however I have found another solution to Rank Tracking.

  As far as I am concerned even without RT MS is very good value for money…

  Question: I use RT not only for rank tracking but also for tracking the development in Backlinks. This is especially true for Article Samurai, but also for MS…

  Will you consider adding a Backlink Tracking Module instead of RT to fill this gap?

  Thanks a million for your extraordinary effort!!

 111. Eugene,

  Thanks for the update.

  Just in case I have missed it, who are you going to use to source the data? The reason I ask is that I also use SEO Powersuite and I have found the Rank Tracker module is quicker than many of the competitors (not comparing against MS or AS I hasten to add) and more reliable results. Therefore, I don't want to pay for MS if it is the same source.

  Ačiū

  Simon

  On
  Anders Vinther replied:

  Hi Simon,

  The name of the provider is further up the thread…

  SEO Powersuite runs on your computer… this solution runs on cloud servers, so is not the same source…

  Cheers,
  Anders

 112. 112

  Will it do top 1000 or only top 100 like current workaround?

  On
  Miriam Parkinson replied:

  The data returned will be for the top 100 positions

 113. 113

  Many thanks for your efforts in reaching a fair solution to the problems posed by the Google changes.

  I do have a couple of questions:

  Would it be possible to set up two groups of 50 keywords, then alternate the group that is live, so effectively getting data on 100 keywords once a fortnight?

  When we upload our keywords to the new scheme, will the existing data be carried forward?

  Can you clarify the question many are confused on, regarding moving up the tiers in future, and the price applicable. If you are an existing member now, and you start with the 50 free keywords under the new scheme, but later need to upgrade to 100, will you still get the discount.

  In answer to one question, it was suggested that the 50 keyword free plan may become a paid for plan (Answer to Comment 7)
  “At the moment the 50 free keyword plan is not on top of the paid plan. So a 200 keywords plan will get 200 keywords, not 250. The 50 keyword plan may become a standalone paid plan in the future”
  Can you clarify this – are you suggesting that even those existing users who will qualify for the free 50 keywords, may have to pay for the free 50 keywords in the future?

  Many thanks.

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Eddie,

  Thanks for your questions.

  1. Yes, you can alternate your keyword groups and effectively get 100 free keywords. But you'll have to do this manually (pause/unpause each week).

  2. Yes, when you upload your data we'll save all past historical data.

  3. Yes, if you sign up to the free 50 keyword plan before April 30th, and then want to upgrade in the future after the cut-off date, you will still get access to the special 50% off pricing.

  4. To clarify my statement, if you have a 50 keyword free plan then you get to keep access to this forever. You won't have to pay for it in the future.

  Hope that clears things up.

  Warm Regards,

  Eugene

  On
  Pete replied:

  Just to clarify points 3 / as I understand current members / users of MS will not be auto included but will need to register ? and at current we can not do that but you will send another email when this option is available to register, is this correct ?

  On
  Support replied:

  Hi Pete,

  This is correct!

  -Support

 114. Amazing. If 10% of the US companies provided this level of service, value and communication our economy would pull out of the doldrums much more quickly. Thank you Noble Team

 115. Hi Eugene

  Thanks for the update.I'm satisfied with the solution.

  Mildred

 116. Hi Eugene,

  I read the post and most of the comments but I am still not clear on one thing that I would like to know about. Pardon me if this has already been answered but I just couldn't read hundreds of comments. My question is below;

  I am a paid customer of MS and I use Rank Track regularly. My current usage is below 50 keywords so I don't have to buy any subscription as it will be useless. But what happens when I grow and add more keywords for more websites.. I mean will I get the same discounted price of being an existing customer when I subsscribe to a Paid Plan in 6 months from now?

  Also, this 50 keywords is based on per campaign, per website or per client? Or is it just 50 keywords and no matter how many domains/URLs, how many campaigns and how many clients I have?

  I am sorry but I haven't used any other paid service as yet and thus don't know how it works. And I can proudly say I never felt like any other service because what I needed was available in MS.

  Thanks for the great software and I support the paid plans. When I feel a need, I'll upgrade to paid plans happily.

  Usman Latif

  On
  Miriam Parkinson replied:

  If you sign up for the 50 keyword free plan before the 30th you will be able to get paid plans when you need them at the discounted rate.

  The 50 keywords is per account so it is shared between all the websites, projects etc. It doesn't matter how many campaigns or websites there are.

 117. So pleased you were able to work things out after the Google mess I am very new here the google problem happened about a week after I made the purchase lol. I am still trying to work out what it all means but I will get there and I have a forum that helps thanks everyone
  Ray

 118. 118
  On March 1st, 2012 at 11:28 am
  Christopher Oliver said:

  If I sign up for 1000 keywords..
  does that mean 1000 per month..
  So, if stop using some keywords can new ones be substituted in the next month?

  WHEN CAN I SIGN UP? I am ready now!

  On
  Support replied:

  Hi Christopher,

  We haven't actually released the sign up pages yet!

  Once we release the new Rank Tracker service, we'll open the signup pages.

  We'll send out an email with some more information closer to the release date.

  And you're partially correct about the keywords – you will have your 1000 keywords, but you can allocate these however you wish at any time. You won't be able to track more than 1000 keywords at any time, but you will be able to reallocate which keywords are tracked whenever you'd like.

  If you have any more questions, please don't hesitate to send an email to support@noblesamurai.com and we'll do our best to answer!

  Cheers,
  Parama

 119. 119

  could you please answer my question?

  On
  Anders Vinther replied:

  Hi James,

  I think your question is if the current way of Rank Tracking will still be available… if that's the case then the question has been answered elsewhere in this thread… and the answer is no…

  Cheers,

  Anders

 120. Thanks for working so hard for your customers, I know I appreciate your efforts.

  One question that was asked that I didn't see an aswer for was: (something like this)As existing customers, what will we need to do to get all of this? Will we need to reactivate our accounts or???

  And Thanks Again to the Noble Samurai Crew for all you do.

  Shane @ Comeback Marketing LLC

 121. 121
  On March 2nd, 2012 at 5:24 am
  michaels said:

  A big thanks to everyone at Noble Samurai!

  This “rank tracker” issue was a big deal to me, and you've found a solution that is VERY equitable to everyone.

  You've even enhanced it's features so it's now the best! (imho)

  Awesome work.

  Dar kartą ačiū!

 122. Hey guys,

  Glad you are getting this worked out. I am not sure if you addressed this or not but those of us that purchased Market Samurai and we are monthly subscribers to Article Samurai do we get more than 50 keywords per month? Or are 50 keywords included for both?

  Ačiū,

  James

 123. 123
  On March 3rd, 2012 at 4:51 pm
  Paul Dorridge said:

  Well, I prefer traffic travis as I can track 1000s of keywords and there is no monthly fee. Any reason why I should suddenly be paying a monthly fee for rank tracking through MS?

 124. Labas

  Thanks for the update – I was starting to worry and look for alternatives but this post has put a stop to that. Where can we sign up for the plans (or is this only available when the beta is ready?)

  Ačiū

  Paulius

  On
  Support replied:

  Hi Paul,

  We haven't actually released the sign up pages yet!

  Once we release the new Rank Tracker service, we'll open the signup pages.

  We'll send out an email with some more information closer to the release date.

  Cheers,
  Parama

 125. As a MS and AS customer with about 80% common keywords across both systems will one RT subscription cover both products?

  On
  Support replied:

  Hi Bob,

  Your Rank Tracker plan will be held at the account level, so you will be able to use the same plan for both Market and Article Samurai.

  If you have any other questions, please don't hesitate to send an email to support@noblesamurai.com and we'll do our best to answer.

  Cheers,
  -Support

 126. Sveiki,

  first of all, very good pricing plans! I have been checking out lots of companies the last few months, and all are way more expensive (and now you have given an insight in why this is). And I really appreciate the fact that you give the discount to current AND future customers (till 30 April). That is customer service at it's best!

  What I would like to know if you are thinking about a simple read-only iPhone/Android app. Since you already got the data in the cloud instead of on a local computer, it might be easy to push this info to an app as well. What I like is preparing my fixed computer work on my iPhone, so selecting projects first before starting things up. Having the Rank Tracker data on my iPhone means I can start up faster, OR use this data when working on a computer which hasn't got my MS installation (for excample, I currently have my leg broken and mostly work from my laptop, while my MS is installed on my fixed computer).

  Thank you for reading,

  Jacco

 127. An off-the-topic question.

  Which translation plugin / software are you using?

  Yours is neat on the sidebar. I tried several but couldn't find the right one.

 128. Effectively, I'm new in internet marketing. I am utilizing plr articles however they aren't cheap. Currently I'm in search of a plr article membership site which can allow me to download plr articles at a month-to-month fee. Please help.

 129. 129

  What happens to the keywords we have been tracking do we lose this or will you be able to upload this?

 130. 130

  Hy Yah

  As one of the original testers of MS and a NobleFanatic to the point of a invisible belt color, Im glad, relieved, excited to hear Diamyo's at MarketSamuri answered the call.

  Question when is the Beta invite going out? (also the sign up)

  Waiting patiently with my Yoroi on and a glass of IWantRankTracker sake in hand :)

  BTW: A Samuri leader is called a Diamyo