Paslaptingieji Modulis Laimėtojai buvo atrinkti


Pirmiausia, didelis ačiū visiems, kurie pateikė įrašą. Ne tik daugelis iš jų linksmas, bet jie patvirtino mums, kad tai, kas už kampo, o likusiose modulių tikrai nukentėjo vietoje.

Prieš dvi savaites mes pradėjo konkursą atspėti, ką rinkos Samurajus slėpinį modulis buvo bus. Atsakymas buvo fenomenalus su dešimtys žmonių pradeda ženklą su Rangas Tracker modulis.

(Jei dar nesate naudojant šią sekundę, nė funkcija jūs galite gauti jį visiškai NEMOKAMAI kai atnaujinate registruotoje versijoje rinkos Samurajus čia ).

Po valandos sijojimas, skaitymas, pabrėžiant ir, svarbiausia, rašyti jis pažymėdamas, mes galiausiai susiaurinta Didžiulį 1338 įrašų iki galutinio dviejų (žr krūva komentarus žemiau pic!). Būdamas ištikimas savo žodį, ir su tiek daug gerų spėlionės mes pasirinkome nugalėtojų grindžiami ne jų tikslumą, bet ir į jų kūrybiškumą ir originalumą.

Konkurencija buvo aštri ir sprendimas nebuvo lengva, bet kai balsai mes sutapo, Ron ir Jono įrašai sėdėjo ant krūvos viršuje. Jono WWFFD (Kas Ar Skonis Flav padaryti) pateikimas turėjo mums juoktis tinka kuris sugriebė jam originalumas ir humoras balsus o Ron gerai parašyta spaudai pasiūlymas užsitikrino jam kūrybiškumo balsus. (Laimėtojai jau buvo pranešta)

Kaip mažas priminimas, kas buvo iki postą, aš pridėjo po keletą nuotraukų, kad šlapias savo apetitą. Tai yra tikriausiai du super dalykėlių aplink, kad interneto rinkodaros gali turėti dabar. Mūsų laimėtojai Ron ir Jonas kiekvienais netrukus bus didžiuotis turėti vieną šių awesome Gizmos.

Čia yra Apdovanojimus pelnę (Drum Roll Prašome!):


Nugalėtojas Nr.1 - John Perry

Ak - Aš laukiau šios funkcijos, negali laukti, kad jį pasiekti greičiau! Ji turi būti "WWFFD modulis" - ar kas būtų Skonis Flav Ar funkcija.

Dabar galiu pagaliau jaučiasi pasitikintys savo kampanijų Skonis Flav algoritmas analizuoja savo raktažodžių parinkimas, konkurenciją ir vietoje turinio galėtų pranešti "Netikiu hype", "Kova Power", "nieko negali padaryti For You, Man "arba ieškoma po" Yeaaaaah Boyeeeee! "įvertinimas.

Negalima suklysti su Flav gairės bei rinkodaros Samurai - geriausia MP app dėl planetos.Nugalėtojas Nr.2 - Ron Martin

Pranešimas spaudai: interneto rinkodaros pasaulis priblokštas su išleidimo rinkos Samurajus Mystery modulio.

"Mes manėme, kad pagaliau turėjo prisipažinti", sakė "Brent Hodgson Rinkos Samurajus. Pilna žurnalistų ir televizijos kamerų, nesusijusių su jo Melburnas, Australija pareigas, jis sakė: "Visi kartu, mes jau touting daryti rinkos tyrimus mūsų komplektą modulius lengvai, bet mes sąmoningai padarė tai atrodo sunkiau, nei ji iš tikrųjų turi būti ... visi tie filmai apie kruopščiai tiriant eismo, komercinę vertę, o konkurencija ... ha ... mes turėjome visi apgauti! "

Šiuo metu jis atrodė tvanku čiaudėti, bet priešingai nei savo įprastą rafinuotas ir suvaržytas elgesys, jis staiga įsiveržė į nekontroliuojamus kikenimų ir snorts.

Greitai atsiprašyti ir susigrąžinti jo ramumas, jis pridūrė: "Kad visi pakeitimai, kaip mes imtis antklodės nuo mūsų Mystery modulio ir atskleisti tiesa pavadinimas:". Vienas Spauskite kampanijos kūrėjas "

Paaiškinti, jis sakė: "Galite pasirinkti žodį. Bet žodis. Spustelėkite OCCC mygtuką ir per mažiau nei dvi minutes, visa kampanija sukurtas jums aplink tą raktinį žodį. Registruotas Nauji domenai, optimizuotas išspausti puslapių ir turinio turtingas dienoraščius, sukurtus, PPC kampanija prasidėjo, 47 straipsnių parašyta ir pateikta daugelio Ezine katalogų, Squidoo ir Hubpages sukurta ir išsamūs atgal susiejimas strategija yra sukurta. Galite būti pardavimus per 10 minučių. Tiesiog vienu spustelėjimu. Tai viskas, ko reikia. "

"Šiukšlės", sakė vienas reporteris. "Įrodyk", sakė kitą. Prislopinti verkia "šarlatanas" ir "Quack" buvo girdėję iš minios.

Nesijaudina, p Hodgson užlipo ant improvizuoto podiumo, ir su nuožmus žvilgsnis į nepaklusnūs minia jo pakeltų laktų, pasakė paprastai: "Tyla. Dabar ".

Keista, minia atrodė staiga sustingusi pagal ramioje jėgos jo balso. Tyla nebuvo, tiesą sakant, nugriūti minios.

"Duok man žodį," tęsė jis. "Kiekvienas ... duok man žodį."

"Mes" Vėžliai! "Sakė mažas vaikas, kuris buvo sėdi ant savo tėvo pečių, akių lygyje su p Hodgson, ir apie 5 pėdų priešais podiumą.

"Vėžliai, tai yra," sakė Hodgson, kaip jis įvestas žodį į rinkos Samurajus ir paspauskite Vienas Spauskite kampanija Creator mygtuką. Kaip žadėta, mažiau nei dvi minutes vėliau, kompiuterizuota balso buvo galima išgirsti iš savo nešiojamojo kompiuterio pasakyti: ". Kampanija sukurta ir veikia"

Tada nieko. 5 minučių praėjo, 7 min. Nieko. Pamažu kai kurie garsai girdėjosi iš nešiojamas virš vis neramus minios triukšmas. Little varpų ir švilpukų, pradėjo įsikibęs ir čiulbėjimo. "Ką tai reiškia?" Sakė vienas žurnalistas.

"Palaukite ir pamatysite", sakė Hodgson.

Lygiai 9 minutes ir 47 sekundžių, nes rinkos Samurajus OCCC mygtukas buvo stumiama, pats kompiuterizuota balso leptelėjau: "Pranešimas # 1. Parduotų daiktų = 17 vėžlius, 4 akmens tvenkiniai, 6 vandens filtravimo sistemas, ir 9 £ organinių vėžlių maistą. "Automatinio mokėjimo $ 1,767.23 buvo perduotas savo atsiskaitomosios sąskaitos # 112.987".

"Oi. Linkiu aš užkoduota, kad patikrinti sąskaitos numerį, "sakė Hodgson. "Na, visi ryto darbe."

Susijusios naujienos. Tai tik: interneto rinkodaros, padarytais populiarus guru Frank Kern ir Mike Filsaime organizuojamus koalicijos pateikė ieškinį Australijos ir JAV teismų sustabdyti rinkos Samurajus vienas Click Kampanijos Kūrėjo spaudai. Be klipo dabar vyksta virusinės YouTube, paprastai laid back ir hip / kietas Mr Kern matė visiškai raudona susiduria su didžiule lašo seilių Bėgantis žemyn savo smakro, spardymas žiauriai ir atsitiktinai iš banglentės sukrauti garažas saugojimo srityje krūvos . "Tai beprotybė, sakau ya. Kam šie arogantiškas Aussie debilai galvoja, kad jie? Frickin pažeidimas visų antimonopolinių, antimonopolinius įstatymus rūšių. Jie negali padaryti! Mes rip jų (Dopełniający Išbraukta) (Dopełniający Išbraukta) išjungti ".

Kai mes informuoti poną Hodgson pono Kern kometarus, jis tiesiog davė vienas iš tų išjungimas mažai puse juokiasi visi esame susipažinę su iš savo vaizdo įrašus, ir sakė: ". Bring it on"

Great Stuff vaikinai!

Dabar atrodė, kad bendra gija kylančios tarp daugelio pasiūlymų dėl stebuklinga "daryti viską ir siųsti man pinigų" mygtuką. Skamba velniškai nuostabu ar ne? Na Įdomu, tuo metu, kai galutiniai 3 moduliai išleido tai nebus per toli nuo tiesos.

Na, ten tikriausiai nebus didelis, žalia, blizgus mygtuką, kad siunčia jums čekius paštu, bet jūs turite labiausiai spėjimą paimtas iš proceso, kad jums artimas.

Tuo tarpu mes tikimės, kad jūs esate mylintis Rank Tracker.

-Ben

PS Jei praleidote ant dideliame pradžios vis dar galite gauti Market Samurai, ir gauti nemokamai atnaujinti į Rank Tracker modulis kartu su visais kitais rinkos Samurajus modulius pavogti čia .

Ben Galt mūsų Pārpūlēts meistras vaizdo rinkodaros (atsakingi už didžiąją dalį vaizdo, kad jums patiks į Dojo) ir gudrus interneto rinkodaros į savo teisę.

Benas parašė 7 pranešimus (is) Noble samurajus

11 Responses to "Mystery Modulis Nugalėtojai buvo pasirinkta"

 1. Nemaniau, kad jus vaikinai gali gauti bet aušintuvas, bet "kas būtų Flavor Flav Do" yra aukso! Yeaaaaah boyeeee !!

 2. 2

  Tai labai juokinga įrašas.

  Prisipažinsiu. Norėdami naudoti Frank Kern spalvingą liaudiškas ... gavau "modes" šių vaikinai !!!

  Well done.

  Aš kalbėjau su vaikinu, vakar ir jis man pasakė ... "Ar esate girdėję apie rinkos samurajų?" Ir aš buvau aukštų !!

  Kodėl?

  Kadangi vaikinas neturi nieko su bet interneto rinkodaros forma ne visiems.

  Oho!

  Žinok didelį darbą.

 3. J., visiškai sutinku su Vaughan. Nieko ypatingo ne visiems.

 4. 4
  Apie 25 Bir 2009 ne 15:25
  Elžbieta Todas sakė:

  Oh My Gosh, OCCC mygtuką Flavor Flav! Dabar, kad tikrai imtis vėją iš už Kern Filsaime ir didelių vaikinų poilsio bures. Aš galiu tik išgirsti jiems rūkstančioji.

  Well done, vaikinai, Aš myliu Rank Tracker modulį. Žvelgiant į poilsio.

 5. Išsaugotos! O kas nemyli ir dievina skonio Flav? Tikrai greitas "pick me up" skaityti! Cogratulations!

 6. 6
  Apie 25 Bir 2009 ne 05:32
  Oliveris sakė:

  LOL, kad buvo juokinga. xD Sveikinu nugalėtojus. :)

 7. Sveikiname John ir Ron. Great Stuff vaikinai!

  I bet jūs vaikinai rinkos Samurajus buvo smagu skaityti daug daugiau iš jų. Aš žinau, aš norėčiau skaityti keli.

  Mylintis naują modulį. Negalima įsivaizduoti, kad be šios programinės įrangos nebėra. Laukiame, ką dar turite parduotuvėje už mus.

  Kaip visada, visi geriausias jums.

 8. 8
  Apie 25 Bir 2009 ne 23:00
  LTK sakė:

  Fui ... .Those buvo gana geras ...

  Jūs vaikinai yra PS Haters ...

  9, damn it. 9 yra atsakymas!

  PS Ačiū už Atrinkti visus naujoje atnaujintoje programoje. Kadangi aš jau savo abu prizus, Aš priimsiu Atrinkti visus kaip mano prizą. Ačiū!

 9. 9

  Ron Martyno įrašas pranoksta tai rankas žemyn man - aš myliu tai - ačiū už išleidimą tokį didelį šypsnys ant mano veido Ron ir sveikinimus!

 10. Sveiki,

  Noriu pirkti jūsų produktą su nuolaida už kainą $ 97, bet Paypal mokėjimo procesorių kaina yra 149 $ (be nuolaidos).

  Taigi aš panaikinau jį.

  Taigi, prašome atnaujinti savo kainą ant Paypal.

  Nuoširdžiausi linkėjimai

 11. 11
  Dėl 7 rugsėjis 2009 metu 12:09
  keith sakė:

  Rinkos Samurajus vis tiek didelis (ir nuostabus), kad man buvo įdomu, jei Samurajus komanda gali įdėti vaizdo piktogramą šalia visų individualių priemonių! Kaip matote eismo klaidą!