Raktažodžiai, Oči ir Daugiau

Dalintis mygtukas

Sveikinimai, kolegos kariai.

Šiandien mes išleido (vis dar) kitą papildančiu atnaujinti į rinkos Samurajus - mažų, bet svarbių pataisymų ir patobulinimų į savo darbo srauto - versija 0.80.5.

Yra keletas klaidų, kurios mes kliringo iki:

Nebuvo su taupymo Raktažodis mokslinių tyrimų duomenis, kurie daug žmonių buvo veikia į klausimą.

Štai buvo nustatyta, ir atsiprašome už nepatogumus, kad manimi žalą. Tai buvo maža klaida daryti su pakrovimo ir taupymo tam, bet maža klaidų gali turėti didelių pasekmių, kaip kad!

Be to, daugelis teikė oci duomenis sutrikimams sugrįžti.

"Microsoft" pakeitė tai, kaip buvo siūloma Oči duomenys, pasibaigusius rinkos Samurajus nežinodami, kaip "skaityti" rezultatus. Mes atnaujinome OCI duomenų surinkimo tvarka, todėl jūs visi turėtų galėti įvertinti komercinius raktažodžių dar kartą. Leiskite mums žinoti, kaip kad eina už jus.

Taip pat buvo su in-line naršyklė nėra uždaryti teisingai, paliekant video veikia (su garsu) klausimas. Tai buvo fiksuotas.

Kas naujo šioje versijoje?

Už projekto Nustatymai

Jei pradeda naują projektą, jūs pastebėsite, kad atsirado naujų galimybių! Arba, tiksliau - seni variantai?

Mes persikėlė regiono parametrus ir suaugusiems filtro variantą iš meniu pasaulinių Nustatymai kad už projektą. Keletą kartų ji atsitiko, kur aš buvo nustatytas regioną dirbdami viename projekte, vėliau persikėlė į kitą vieno ir įdomu, kodėl gaunu keistus rezultatus - ji vis dar buvo nustatyta, žinoma! Dabar tai galima nustatyti kiekvienam projektui.

Jūs galite nustatyti, kad jis jūsų esamų projektų paspaudę "projektas Nustatymai" ir pasirinkite regioną ir pasirinkti įtraukti ar neįtraukti suaugusiems skirto turinio.

Tai taip pat reiškia "Google" "meniu Nustatymai išnyko, nes tai buvo tik du variantai ten.

Ką dar mes pridėti? Mes pakeitėme keletą veiksnių aplink SEO Konkurencijos modulis, kuris, tikiuosi, jūs galite pamatyti patys.

Bet ponios ir ponai - ten daug, daug daugiau, jei tai atėjo iš. Tikėtis didesnių dalykų greičiau. :)

Pasikalbėkite su Jumis!

Arlen

EDIT: O - dar vienas dalykas! Jūs turėtumėte rasti, kad už pridedant ir šalinant neigiamus raktinius žodžius mygtukai yra daug greičiau dabar. Mėgaukitės!

Arlen parašė 1 pranešimą (is) Noble samurajus

9 Responses to "žodžiai, OCI ir daugiau"

 1. 1
  Apie 28 Lap 2008 ne 20:21
  Kathleen Walker sakė:

  Jis dirba gražiai dabar ačiū, tai tikrai nuostabus įrankis. Aš nupūstas info ji teikia visus vienoje vietoje.

 2. Kada vaikinai kuriantys Partnerių programa šiame gabalas programinės įrangos jūsų?

  Gera,

  Gordon

 3. 3
  Apie 29 Lap 2008 ne 00:26
  Bobas Walker Kanada pasakė:

  Sveiki Arlen

  Dėkojame už jumis atnaujinimo / fix. Aš taip pat vertinu išsamius paaiškinimus apie pokyčius.

  Laimingas takai ...

  Bobas

 4. 4
  Apie 29 Lap 2008 ne 01:40
  CL pasakė:

  Vaikinai roko! Meilės šią programą. Vienas dalykas, aš norėčiau, mažas dalykas tai yra, bet norėčiau, kad būtų galima naršyti į aplanką saugoti savo failą kuriant projektą. Smulkmeniškas mažai prašymas aš žinau. Ačiū už viską vaikinai.

 5. Ačiū už dėl rinkos Samurajus atnaujinimo. Tai paskelbtas tarnavo kaip priminimas man atidžiau pažvelgti. Turiu keletą interneto bičiuliai, kad rave apie rezultatus jie gauna tiriant raktažodžius ir aš žinau iš savo patirties, kad radote laiko padaryti dešinėje raktinių žodžių tyrimus, kurti turinį, kuris yra sutelktas į šiuos žodžius ir tada kurti URL, kuris apima pagrindinius žodžius yra paieška žudikas strategija. Girdėjau, kad jūsų programinė įranga leis tai įvyktų skysčio ir veiksmingu būdu. Nenustebkite, jei matote, man teko susidurti jūsų stalo, kaip naujo nario.

  Geriausi linkėjimai jūsų tolimesnei sėkmei!

  James
  AskJamesHolmes.com

 6. Nuostabus darbas jums visiems. Kokia nuostabi gabalas programinės įrangos, jūs sukūrėte ir padarė taip, už prieinamą kainą. Labai ačiū už darbo nenuilstamai ant jo ir laukiu visų naujų dalykų !!

 7. Hi Guys,
  Aš ką tik nupirko programinę įrangą prieš porą savaičių ir tai tikrai nuostabus. Aš tik pradeda žinoti, kaip jį naudoti ir analizuoti duomenis, nors.
  Vienas dominantis klausimas man yra tokia: kas yra lygis galėtumėte rekomenduoti nustatyti OCI filtruoti duomenis?
  Be to, vienas Keistas dalykas, kad nutiko šiandien - Aš ką tik baigė rašyti keletą straipsnių optimizuotas raktažodžių grupei.
  Aš pasirinkau pagrindinį raktinį žodį, nes kai aš pirmą kartą vyko analizę, šis žodis parodė didelį srautą ir labai mažą konkurenciją ir turėjo 37% Oči.
  Bet tada, kai aš sutikau kitą susijusią raktažodį, tą patį pagrindinį raktinį žodį, kuris parodė, 37% Oči prieš dabar rodo 0% OCI!
  Bet paaiškinimai bus tikrai naudinga, ačiū!

 8. 8

  Rinkos Samurajus yra puikus! Tačiau OCI vertybės yra pagrindinė kliūtis. Oči duomenys yra tik turimą 10% laiko ... aš išbandžiau su proxy ir be ... kas nors gaunate šį klausimą?

 9. Tai tikrai naudinga, dalis rinkos Samurajus. Bet savo pažangą atkuriant OCI su programine įranga sąmata?
  Ačiū.