Raktiniai žodžiai, Oči ir Daugiau

Dalintis mygtukas

Sveikinimai, kolegos kariai.

Šiandien mes išleido (vis dar) kitą papildančiu atnaujinti į rinkos Samurajus - mažų, bet svarbių pataisymų ir patobulinimų į savo darbo srauto - versija 0.80.5.

Yra keletas klaidų, kurios mes išvalyti:

Nebuvo su taupymo Raktažodis tyrimų duomenis, kurie daug žmonių bėgo į klausimą.

Štai buvo nustatyta, ir mes Atsiprašome už nepatogumus, kad manimi žalą. Tai buvo maža klaida daryti su pakrovimo ir taupymo tvarka, bet mažytės klaidos gali turėti didelių pasekmių, pavyzdžiui, kad!

Be to, daugelis buvo ataskaitų oči duomenis sutrikimams sugrįžti.

"Microsoft" pakeitė tai, kaip buvo siūloma Oči duomenys, pasibaigusius rinkos Samurajus nežinodamas, kaip "skaityti" rezultatus. Mes atnaujinome OCI duomenų surinkimo tvarka, todėl jūs visi turėtų būti suteikta galimybė įvertinti komercinius raktažodžių dar kartą. Leiskite mums žinoti, kaip kad eina už jus.

Taip pat buvo su In-line naršyklė nėra uždarymo tinkamai, paliekant video veikia (su garsu) klausimas. Tai buvo fiksuotas.

Kas naujo šioje versijoje?

Už projekto Nustatymai

Jei pradeda naują projektą, galite pastebėti, kad atsirado naujų galimybių! Arba, tiksliau - seni variantai?

Mes persikėlė regiono nustatymus ir suaugusiems filtro variantą iš meniu pasauliniai Nustatymai kad už projektą. Keletą kartų jis atsitiko, kur aš nustatyti regionas dirbdami viename projekte, vėliau persikėlė į kitą vieną ir įdomu, kodėl aš gaunu keistus rezultatus - jis vis dar buvo nustatyta, žinoma! Dabar tai galima nustatyti kiekvieno projekto.

Galite nustatyti, kad jis jūsų esamų projektų paspaudę "projektas Settings" ir pasirinkdami regione ir pasirinkti įtraukti ar neįtraukti suaugusiems skirto turinio.

Tai taip pat reiškia "Google" meniu Nustatymai išnyko, nes tai buvo tik du variantai ten.

Ką dar mes pridėti? Mes pakeitėme keletą veiksnių aplink SEO Konkurencijos modulio, kuris, tikiuosi, jūs galite pamatyti patys.

Bet ponios ir ponai - ten daug, daug daugiau, jei tai atėjo iš. Tikėtis didesnių dalykų greičiau. :)

Pasikalbėkite su Jumis!

Arlen

EDIT: O - dar vienas dalykas! Jūs turėtumėte rasti, kad už pridedant ir šalinant neigiamus raktinius žodžius mygtukai yra daug greičiau dabar. Mėgaukitės!

Arlen parašė 1 pranešimą (-us) Noble samurajus

9 Responses to "žodžiai, OCI ir daugiau"

 1. 1
  Dėl Lap 28, 2008 prie 8:21
  Kathleen Walker sakė:

  Jis dirba gražiai dabar ačiū, tai tikrai nuostabi priemonė. Aš nupūstas info ji suteikia viskas vienoje vietoje.

 2. Kada vaikinai kuriantys Partnerių programa šiame gabalas programinės įrangos jūsų?

  Gera,

  Gordonas

 3. 3
  Dėl Lap 29, 2008 prie 00:26
  Bobas Walker, Kanada pasakė:

  Sveiki Arlen

  Dėkojame už jus atnaujinimo / fix. Aš taip pat vertiname išsamius paaiškinimus apie pokyčius.

  Laimingi takai ...

  Plūdė

 4. 4
  Dėl Lap 29, 2008 prie 1:40
  CL pasakė:

  Vaikinai roko! Meilės šią programą. Vienas dalykas, aš norėčiau, mažas dalykas tai yra, bet norėčiau, kad būtų galima naršyti į aplanką saugoti savo failą kuriant projektą. Išrankūs tiek prašymas aš žinau. Ačiū už viską vaikinai.

 5. Dėkojame už dėl rinkos Samurajus atnaujinimo. Tai paskelbtas tarnavo kaip priminimas man atidžiau pažvelgti. Turiu keletą interneto bičiuliai, kad rave apie rezultatus jie gauna tiriant raktažodžius ir žinau iš savo patirties, kad radote laiko padaryti dešinėje raktinius žodžius tyrimus, kurti turinį, kuris yra sutelktas į šiuos žodžius ir tada sukurti URL, apima pagrindinius žodžius yra paieškos žudikas strategija. Girdėjau, kad jūsų programinė įranga, kad tai įvyktų skysčio ir efektyviu būdu. Nenustebkite, jei pamatysite mane susidurti jūsų stalo, kaip naujo nario.

  Geriausi linkėjimai jūsų tolimesnei sėkmei!

  James
  AskJamesHolmes.com

 6. Nuostabus darbas jums visiems. Koks nuostabus gabalas programinės įrangos, jūs sukūrėte ir padarė tai taip brangu. Labai ačiū už darbo nenuilstamai ant jo ir laukiu visų naujų dalykų !!

 7. Hi guys,
  Aš ką tik nupirko programinę įrangą prieš porą savaičių ir tai tikrai nuostabus. Aš tik pradeda žinoti, kaip jį naudoti ir analizuoti duomenis, nors.
  Vienas dominantis klausimas man yra tokia: kas lygį, kurį norėčiau rekomenduoti nustatyti OCI filtruoti duomenis?
  Be to, vienas Keistas dalykas, kad nutiko šiandien - Aš ką tik baigė rašyti keletą straipsnių optimizuotas raktažodžių grupei.
  Aš pasirinkau pagrindinį raktinį žodį, nes kai aš pirmą kartą vyko analizę, šis raktažodis parodė didelį srautą ir labai mažą konkurenciją ir turėjo 37% Oči.
  Bet tada, kai išbėgau kitą susijusią raktinį žodį, tą patį pagrindinį raktinį žodį, kuris parodė 37% Oči prieš dabar rodo 0% OCI!
  Bet paaiškinimai bus tikrai naudinga, ačiū!

 8. 8

  Rinkos Samurajus yra puikus! Tačiau OCI vertybės yra pagrindinė kliūtis. Oči duomenys yra tik turimą 10% laiko ... aš bandžiau su proxy ir be ... kas nors gauti šią problemą?

 9. Tai tikrai naudinga dalis rinkos Samurajus. Bet savo pažangą atkuriant OCI su programine įranga sąmata?
  Ačiū.