Google naujas žodis Planner - Kaip tai daro rinkos Samurajus greičiau!

Dalintis mygtukas

Mes labai džiaugiamės, galėdami pranešti, kad po ilgo laukimo - "Google" išėjo į pensiją jis senas "Raktažodžių įrankis", ir pakeisti jį su tai nauja blizga "Raktinis Planner".

Daugiau informacijos apie pokyčius, ir ką tai reiškia, kad iš rinkos Samurajus funkcionalumo, prašome perskaityti mūsų neseniai dienoraštyje.

Galite paskaityti daugiau apie kai kurias duomenų pasikeitimus (pavyzdžiui, jų pašalinimo plataus ir Frazės atitikimas duomenis), kad "Google" padarė per savo oficialų dienoraščio straipsnyje ne https://support.google.com/adwords/answer/3141229

Geros naujienos yra tai, mes jau dirbame, kad šis perėjimas vyktų kuo sklandžiau mūsų klientams ir Rinkos Samurajus versija, kuri yra suderinama su raktinių žodžių planavimo priemonės buvo bandymų etape per mėnesį dabar.

Šiandien mes padarėme šį naują "Raktinis Planner" versija gyventi (tiesiog atnaujinti savo versiją Rinkos Samurajus į naujausią versiją, pradėti programą ir sako: "Taip", atnaujinimo dialogo eilutę).

Ir mes tikrai džiaugiamės galėdami pranešti, kad ...

Nauja Raktinis planavimo statyti Rinkos Samurajus yra daug greičiau nei bet kada anksčiau!

Senas Raktažodžių įrankis gamta tapo labai lėtas procesas, rinkti visą raktažodžių duomenis jums reikia veiksmingai raktažodžių analizė. Nauja Raktinis planavimo statyti yra daug snappier o tai reiškia, kad galite atlikti savo raktažodžių tyrimų mažiau nei pusę to laiko, kai, palyginti su senuoju "Raktažodžių įrankis!

Kas pasikeitė rinkos Samurajus su naujomis Raktažodis planavimo priemonės duomenis?

Jei nesate tikri, ką visa tai reiškia rinkos Samurajus vartotojams, svarbiausia suprasti, kad labai mažai kas tikrai pasikeitė.
Dėl raktažodžių tyrimų pagrindai išlieka tokie patys, kaip jie visada turi, ir dauguma pažįstamų elementų rinkos Samurajus sąsaja ir darbo eigos užsiliksite.

Yra keletas akivaizdūs pokyčiai verta paminėti, tačiau:

 • Mes dabar nevykdančiam Tiksli atitiktis režimą raktažodžių tyrimų duomenimis, kaip paaiškinta išsamiau paskutinio bloge ir "Google" oficialiai spaudai . Tai parodys mažesnius numerius paieškos srautą nei tuos, kurie jums gali būti naudojamos, tačiau mes manome, kad jie daugiau parodo rezultatus pamatysite, kad ilgainiui.

 • Mes atnaujinti mūsų auksinės taisyklės filtrus naudoti naujas Majestic SEO konkurencijos rodiklius, o ne iš vis-nepatikimų SEOC vertybes. Taigi, dar kartą skaičiai patys bus skirtingi, bet filtro numatytuosius tikslas išlieka tas pats. SEOC nustojo būti patikimas matu "kiekybė" Search Engine konkurencijos.

  Daugelis kitų konkuruojančių raktažodžių mokslinių tyrimų paslaugas, įskaitant mūsų draugai Wordtracker persikėlė į naudojant kartų raktažodis yra abiejuose žymės pavadinimą IR į inkaro teksto nuorodas numerį atgal į puslapį (tai, ką mes dabar vadiname "TAComp"), kaip daug patikimas matas kiekio paieškos konkurse.

  SEOC buvo gerai, 2008-2009 m, tačiau eksponentinis augimas puslapius internete, nes daro tai gana beprasmis skaičius 2013 m.

 • "AdWords" filtras skyriuje buvo pašalintas, ir AWCPC skaičius dabar yra dalis Commerciality skiltyje. AWCTR, AWT ir AWV nebėra kaip "Google" buvo pašalinti šiuos duomenis iš savo raktažodžių Planner įrankis. Mes vis dar teikia AWCPC ir AWI (Adwords parodymų) ir SEOV tačiau (kaip "Google" vis dar teikia šiuos duomenis).

 • Senas skiltis "Konkursas" buvo pervadintas "Basic konkurse" atskirti nuo "Majestic Konkursas" metrikos dabar mes rekomenduojame naudoti.

 • Stulpelis "Ekologinis" dabar yra "AdWords" Įspūdžiai "(AWI) metrika, kuri yra panaši į vyresnio AWT (Adwords eismo) - nors mūsų tyrimai parodė, kad tai ne visai tas pats numeris, bet gali būti naudojama gana gera pakeisti .

 • "Rungtynių tipas" išskleidžiamajame lange veikia tik dėl AWCPC skiltyje ir SEOV stulpelis rezultatai - paieškos srauto duomenys yra dabar visada tik tikslios atitikties paieškų (kaip tik "Google" suteikia Tiksli atitiktis duomenis dabar).

Naudojant frazė platus atitikimas santykis (PBR) nebėra rekomenduojama:

Nors IBA metrika bus prieinami naudoti, jei norite, kad ji, mes jį pašalinti iš mūsų nutylėjimą rekomenduojama filtro nustatymus ir iš mūsų mokymą. Tai buvo naujoviškas ir laiko taupymo funkcija, o skaičiai gali būti remiamasi, tačiau laikui bėgant jie tampa vis mažiau ir mažiau patikima. Mes matome laukinių variacijos duomenys būtų grįžęs iš "Google".

Deja, mes manome, kad dabar daro daugiau žalos nei naudos daugeliu atvejų.

Mūsų rekomendacija yra tai, ką SEO specialistams daryti - tiesiog naudokite Tiksli atitiktis konkurencijos, nes tai pašalina bet kokius išankstinius nusistatymus Dėl žodžių tvarkos ar skews dėl ilgesnės uodegos raktažodžių daiktavardžiai.

Yra daugiau informacijos apie sąsajos pakeitimus galima gauti mūsų žinių bazės straipsnyje čia .

Mokymo Dojo Raktažodis tyrimų Vaizdo Atnaujinimai Netrukus ...

Galiausiai, mes į peržiūrint visus mūsų raktažodžių tyrimų samouczku vaizdo įrašus, su ant auksinių taisyklių serijos prioritetas turi būti baigtas kuo anksčiau procese. Jie apima atnaujinimus visų nedidelių sąsajos pakeitimus, kurie yra sukaupę nes mes pirmą kartą pagamino vaizdo įrašus ir keletą naujų pavyzdžių, kad atspind ÷ tų interneto rinkų sąlygas, kaip jie yra šiandien.

Kai jie pasiruošę premjera mes įdėti žodį ant Twitter ir Facebook , tad raginu jus sekti mumis, kad būtų informuojama apie svarbias naujienas ir atnaujinimus operatyviai!

Ką daryti toliau ...

Norėdami gauti savo rankas ant šio naujo, greičiau "Raktinis Planner" statyti Rinkos Samurajus, tiesiog:

 1. Paleiskite savo kopiją rinkos Samurajus.
 2. Kai būsite paraginti atnaujinti į naujausią versiją, sako: "Taip"
 3. Palaukite atnaujinimo atsisiųsti ir rinkos Samurajus iš naujo pradėti ir jūs apie savo kelią!

Mes tikimės, kad jums patiks naują raktinį žodį Planner statyti. Jei turite kokių nors klausimų, prašome nedvejodami šaudyti su mūsų palaikymo komanda elektroniniu paštu support@noblesamurai.com

Be to, mes padarėme gana daug bandymų mūsų naujų raktažodžių filtrų presents, tačiau, jei turite kokių nors patarimų apie tai, kaip jie galėtų būti patobulintas, prašome šaudyti man laišką, taip pat.