Naudojant Market Samurai semantinio Svetainės struktūrizavimas

Dalintis mygtukas

Sveiki Komanda

Tai yra kažkas, aš niekada jums sako apie tai.

Kai kurie žmonės jau dirbo tai už save ...

Ir tai yra priežastis, rinkos Samurajus veikia taip, kaip tai daro dabar.

Iš tiesų, rinkos Samurajus buvo pastatytas aplink, tai ...

Prieš Rinkos Samurajus buvo paleistas į visuomenę, mes buvome naudojant tuos pačius įrankius save daryti semantinį svetainės struktūrą analizė svetainių, kad mes buvome pastate.

Priežastis buvo paprasta - su teise vietoje susisteminti, sujungti ir raktinių žodžių naudojimas (visi naudoja semantiškai atitinkamus raktažodžius), mes galime pasiekti reitingą su mažiau nuorodų, mažiau PageRank ir mažiau svetainę amžiaus.

Ir tai reiškia geresnę investicijų grąžą iš bet SEO darbą mes padarėme.

"Geresni rezultatai? Mažiau pastangų? Kaip man tai !? "Aš girdžiu tu sakai.

Na, leiskite man parodyti jums, ką mes darome - ir kaip jūs galite padaryti tai patys.

Kaip "Paryškinti" Jūsų svetainę - Samurajus Stilius!

Pirma, ką pirmasis ...

Jums reikia rasti branduolys svetainės raktažodį - kažkas, kad yra aukšto lygio eismas, aukštą vertę ir palyginti mažai konkurencijos.

Viskas sukasi aplink šį vieną pagrindinę raktinį žodį.

Ieškoti Core žodžiai

Jūs ieškote aukštos eismas, mažai konkurencijos, didelės vertės raktažodžius čia.

Patinka nustatyti savo rinkos Samurajus filtrus šių lygių: Virš 80 lankytojų per dieną į SEOT, žemiau 100.000 konkuruojančių puslapių SEOC (nors žemiau 30.000 geriausia), virš 15% frazė panaudojimo IBA ir daugiau $ 1 SEOV.

Tačiau, aš asmeniškai norėčiau pamatyti kažką, kad yra geriau nei minimumo lygį.

SEO analizė apie jūsų pagrindinį puslapį raktažodį

Be to, jūs taip pat norite padaryti SEO konkurencijos analizę įsitikinkite, kad jūs konkuruoja rinkoje, kurioje jaunas, mažas PageRank, prastai optimizuotas svetainės su keletą nuorodų jau galią.

Kas man patinka apie šiame pavyzdyje yra žemos PageRanks puslapių, įtrauktų į top 10, iš dėl puslapio optimizavimo trūkumas daugelyje vietų, ir mažas Page Atgalinės nuorodos į puslapius.

Kai kurių domenų amžiaus, faktas, kad dauguma svetainių turi DMOZ ar "Yahoo! Directory Atgalinės ir daug domenų Atgalinės padaryti man galvoti apie šį raktinį žodį.

Aš vis dar gali jį išbandyti, - bet šių veiksnių darbo prieš mane, mano šansai gauti tą Iluzorisks aukščiausią vietą lengvai gali būti sunkiau - ir tai reiškia, kad jis gali imtis daug daugiau dirbti, kad ten patekti.

Perorientuoti savo Raktažodis tyrimų

Kai jūs turite šį pagrindinį svetainės raktažodžių, sukurti naują projektą rinkos Samurajus už jūsų pagrindinį puslapį raktažodį šį raktažodį - nes mes ketiname perorientuoti mūsų analizę į šį vieną žodį.

Pradėkite kurti raktažodžius aplink šį raktinį žodį, naudodami "Google" Sinonimas įrankis parinktį "Įtraukti Papildoma" atrinkta.

Ieškoti Kategorija Raktažodžiai

Iki skverbiasi į Google Sinonimas įrankis generuoti žodžius, rinkos Samurajus gali parodyti jums, iki 200 susijusių "filialai" aplink savo pagrindinę raktinį žodį.

Jūs norite (vėl) filtruoti didelę konkurenciją, kur eismas neintensyvus, mažos vertės raktažodžius. Raktažodžiai mes liko su bus geras mūsų interneto svetainės kategorijas.

Šiame pavyzdyje, aš atlikti beveik identišką analizę anksčiau, kai man buvo rasti pagrindinę svetainės raktažodį - tačiau aš sumažėjo mano minimalus eismo filtrą į 10 ar aukščiau SEOT.

Ir tada, ten mažai fizinio darbo ...

Pašalinti visus raktinius žodžius, kuriuos matote kaip nesvarbus jūsų temai spustelėję "X" ant dešinėje pusėje raktinį žodį. Ir jums bus paliktas su gražiu sąrašą pagal atitinkamus, vertinga, didelio eismo, mažai konkurencijos raktažodžius - kaip aš turiu virš.

Straipsnis Raktažodis tyrimų

Spauskite ant klavišo piktogramos šalia bet savo kategorijoje raktažodžiai jį atidaryti jį naujame skirtuke - ir padaryti šiek tiek daugiau raktažodžių tyrimų rasti turinio temą sričių kiekvienoje kategorijoje.

Dėl šio žingsnio, tai patogu naudotis Google paieškos raktažodžius parinktį, taip pat "Google" sinonimas įrankis su "ignoruoti Papildoma" parinktis. Tai suteiks jums gražus "ilgos uodegos" temų sąrašą.

Kitas žingsnis yra ištirti ir sukurti interneto svetainės turinį iš kiekvienos šių teminių sričių.

Bet kaip jūs tirti šias temines grupes?

Rasti mano turinį: moksliniai tyrimai arba publikuoti

Rinkos Samurajus yra "Rasti mano turinį" modulis yra tikslas-suprojektuoti už tai!

Jis buvo pastatytas į mokslinius tyrimus turinį, kuris jau yra paskelbtas internete, kad padėtų jums rašyti savo straipsnius, arba rasti straipsnių, kad jūs galite teisėtai publikuoti (nors patikrinti svetainės terminais ir sąlygomis prieš tai daryti.)

Spauskite ant klavišo piktogramos šalia raktinio žodžio, eikite į skirtuką Rasti mano turinį ir pradėti mokslinius tyrimus.

Mes galime analizuoti turinio, kuris remiasi valdžios veiksnių čia.

Turinio, kuris turi aukštą PageRanks, Atgalinės nuorodos ir amžius gali būti geros kokybės informaciją ženklas - ir geras straipsnis su moksliniais tyrimais, prieš rašydamas savo straipsnį ta pačia tema.

Turinio, kuris turi mažai PageRank, Atgalinės nuorodos ir amžius gali būti turinio, kad galite publikuoti savo svetainėje išbandyti nišą (nes rašote yra vienas iš labiausiai laiko atimantis dalių steigiant nišą interneto svetainę) - ir pamatyti, jei jūsų galite gauti reitingą, naudojant kažkieno straipsnį į savo svetainę (labai perspektyvus ženklas, jei jūs!)

(Tai yra kažkas unikalaus Market Samurai. Aš dar susidurti bet kuri kita programine įranga, kuri analizuoja jos turinį tokiu būdu gabalas instituciją.)

Be to, mes turime ryšius ...

Gauti aukštos kokybės Atgalinės nuorodos

Ieškoti Atgalinės yra paprasta. Dėmesys aukštos kokybės Atgalinės, tie, kurie jums duos geriausią rezultatą savo laiko ir pastangų, yra sunku.

Skatinimas modulis padeda čia, demonstruojant PageRanks, Atgalinės, ir iš tolesnio / nofollow naudojimas puslapiuose, kur galite gauti Atgalinės.

Jūs pradedate suprasti, kaip visa tai yra glaudžiai susiję-in, ir, kaip kiekvienas žingsnis poveikis visi kiti.

Ir išleisti jį visi kartu, mes galime gauti greičiau reitingą paieškos sistemose, daugiau lankytojų greičiau, geriau grąžą mūsų laiko ir pastangų SEO ir geresnių rezultatų ilguoju laikotarpiu - mažiau laiko ir pastangų nereikia.

Tačiau, mes ne padaryti už jus.

Mes sukūrėme "Market Samurai" iš pradžių (na, kol mes išleido jį), nes mes darome šiuos dalykus save - ir norėjome pasiekti geriausių rezultatų, greičiau, mažiau laiko ir pastangų.

Kitas žingsnis

Kitas žingsnis yra tiesiog padaryk tai!

Rinkos Samurajus duos jums semantinius raktažodžių santykius jums reikia svetainės struktūros, vidaus susiejimas, už nuorodą kūrimo, dėl žymėjimo ir daugiau, jei jūs naudojate raktažodžių tyrimų procedūrą aš aprašyta aukščiau.

Jei jūs neturite Market Samurai dar -. Gauti Galite atsisiųsti nemokamą 12 dienų bandomąją versiją čia .

Jei jūsų bandymus yra pasibaigęs, galėsite naudoti raktažodžių tyrimų yra dar -. Tačiau jums reikės gauti pilną versiją Rinkos Samurajus naudoti kitų funkcijų, galite įsigyti Market Samurai už gyvenimo prieigą prie visų rinkos Samurajus funkcijų čia .

Kaip aš sakau, šie semantinis svetainės struktūros gali padėti jums gauti geresnių rezultatų paieškos sistemose, su daug mažiau pastangų ir mažiau nuorodas. Taigi, aš iššūkis jums pabandyti juos naudoti sau, naudojant rinkos Samurajus ir pamatyti rezultatus gausite.

"Brent"

"Brent" Hodgson įkūrėjų Noble samurajus, ir interneto rinkodaros specialistas.

"Brent" parašė 68 pranešimus (is) Noble samurajus

53 Responses to "Naudojant Market Samurai semantinio Svetainės struktūrizavimas"

 1. Sveiki brent,

  Kitas puikus pranešimas.
  Manau, jūs turite klaidos 1 linija virš pirmą Rinkos Samurai ekrano surinkimo. Aš tikiu, kad 1 $ turėtų perskaityti 100 $?

  Aš myliu rinkos Samurajus, jis tiesiog geriausias įrankis SEO ir SEM traukiant visa tai informacijos iš Google širdį.

  Į sveikatą
  Neil
  Medžiotojų Hill, Aus

 2. [...] Žr originalų įrašą čia: Naudojant Market Samurai semantinio Svetainės struktūrizavimas | Noble samurajus [...]

 3. Oho, thats nuostabi
  Pertamax

 4. 4
  Apie 30 Geg 2009 metu 23:49
  Jonų sakė:

  Rinkos Samurajus tiesiog uolų. Jokių kitų pastabų būtina. Jūs vaikinai yra nuostabus. Aš išleisti daug pinigų ant įvairių vadinamųjų "raktažodžių mokslinių tyrimų priemones" ir dauguma iš jų buvo beverčiai. Rinkos Samurajus (net nemokama versija pradedantiesiems) iš esmės yra geriausias raktažodžių tyrimų priemonė ten. Laikotarpis.

  Mes nusilenkti rinkos Samurajus.
  Laikyti 'em ateina vaikinai!

  Pagarbiai,
  Ion

 5. Sveiki brent,

  Ačiū už didelę paštu! Aš myliu Market Samurai, tai tikriausiai buvo geriausia investicija, kad aš kada nors padarė internete. Nebuvau pernelyg sėkmingai internete, dar! bet aš žinau, mano širdyje, kad diena ateina greičiau.
  Ačiū už nuostabų produktą ir dideliu mokymo, taip pat.

 6. 6
  Apie 30 Geg 2009 metu 23:58
  Dennisas sakė:

  Puikus, Šis paštu tipas puikiai tinka žmonėms, kaip man. Tai tikrai padeda pamatyti, kaip jūs galite susieti viskas kartu, kad naudoti savo programinės įrangos efektyviau.

 7. Ačiū Brentas. Ar tikrai turi patikrinti šias naujas funkcijas.

  Tiems, kurie nėra įdiegtas / bandė Market Samurai dar, aš labai rekomenduoju jį!

  Pagarbiai,
  Arnoldas

 8. Brent,

  Nuoširdžiai dėkojame už jūsų įsipareigojimą siekti meistriškumo su rinkos Samurajus ir savo turtinga turiniu - visa tai daro rinkos Samurajus vieną iš geriausių investicijų, aš kada nors mano verslui.

  Nuoširdžiausi linkėjimai,
  Dekanas
  http://www.deankendallonline.com

 9. Sveiki Brent!

  Puikiai laiko :-) Aš neseniai įsigijo Market Samurai, bet neturėjo galimybės rimtai pradėti naudotis dar.

  Aš esu pasirengęs atvykti į darbą, naudojant jį šią savaitę, ir aš galvoju, aš tikrai reikia kai "kaip yra", - ir čia jie! Cosmic ritmais (ir rinkos Samurajus) roko!

  Ačiū ir Kudos į jūsų ir komandos !!!
  Teena
  http://abfabdesigns.com

 10. 10

  MS visada pagerina ir turi TJO. Nors aš visa nurodyta šio posto jau supratau, visi, kad per 4-5 mėnesius. Tai puikus informacijos tiems, nauja MS. Jie gali būti paruošta ir pradėti veikti per dieną, o ne mėnesiais. Visi prigrūstas keliais puslapiais. Well done!

 11. 11

  Probaly Geriausios interneto rinkodaros pinigus aš kada nors praleido ...

  Jonas
  Asmeniniai mokymas Southend

 12. 12

  Ei brent,

  Aš antra David - fantastinis produktas ir nuostabus mokymas. Lengvai geriausia investicija aš padariau internete! Turėkite mokymus ateina :-)

 13. Brent,

  Sakiau anksčiau ir pasakysiu dar kartą ...

  Jūsų komanda ir toliau patobulinti jau awesome interneto verslo įrankis. Kūrėjams daug yra laimingi, kad jų programinė įranga Excel vienoje srityje, o daro kitus Gerai. Aš džiaugiuosi, kad jūs niekada patenkintas to mentaliteto.

  Geriausia investicija Aš atlikau nieko bent metus!

  Ačiū,

  Jeffas

 14. 14
  Apie 31 Geg 2009 metu 12:43
  Charles sakė:

  Super. Dar kartą, MS stiprina savo unikalų, aukščiausią vietą mokslinių tyrimų ir MP įrankiai. Ir ačiū už pranešimų išlaikyti mums primena visų funkcijų ir privalumų.

 15. Man patinka tai ... tai taip detail..and taip amazing..make mane be žado.

 16. Ei brent,

  Ačiū už tai! Puiku! Tai veikia!

 17. 17
  Apie 31 Geg 2009 metu 01:39
  Jamie Lorenzo sakė:

  "Brent":

  Tai yra viena nuostabi žinutė. Rinkos Samurajus tapo tik mano pasirinkimo įrankis SEO! Jūsų pranešimas tikrai kelia viso kaip į įrankio į perspektyvą ir yra būtent iš posto tipas aš ieškojau.

  Ačiū jums visiems sukurti rinkos Samurajus!

  Jim Lorenzo

 18. Šis dienoraštis pranešimas yra puikus! Ačiū už informacijos apie naudojimąsi Market Samurai geriausiu būdu. MS pagerėjo daug, nes aš nusipirkau šį nuostabų įrankį.

 19. Dar kartą ačiū, kad mums susidaryti bendrą vaizdą apie geriausio panaudojimo MS. Nors aš esu vienas iš pradžioje apie IS, dažnai laiko aš esu kovoja su tuo, kas būtų geras nykščio taisykle naudoti kalbant apie filtravimą.

  Tai puikus, kad jūsų perspektyvos kaip iš vartotojo požiūriu programinės įrangos kūrėjas.

  Bet koks laikas, linija apie atleidžiantis savo modulių IS pailsėti.

 20. 20
  Apie 31 Geg 2009 metu 02:17
  Julie Chrisler sakė:

  Sveiki brent,

  Turiu sutikti su keliais kitais žmonėmis, kurie paskelbtas - MS lengvai geriausia investicija, kurią padariau internete ir per metus.

  Tai fantastinis pranešimas - aš žinojo iš šių funkcijų MS, bet, kad jūs traukti jį visi kartu ir pateikti pavyzdžių filtrų parametrus ir tt, todėl visi, kad daug lengviau sekti.

  Aš tiesiog lovin 'šie pranešimai, kad jums buvo padaryti neseniai, prašome laikyti' em ateina taip ilgai, kaip jūs galite!

  Julie

 21. 21
  Apie 31 Geg 2009 metu 02:31
  Andrius sakė:

  Brent,

  Ačiū už šį puikų santrauką į samurajų būdu - ir už šią puikią programinę įrangą. Jo malonu žinoti, aš naudoju teisingą kelią!
  Rinkos Samurajus dabar labiausiai gyvybiškai svarbus įrankis mano įrankių dėžė ir lengvai geriausią vertę už pinigus interneto rinkodaros produktą aš pirkęs. Negali laukti daugiau modulių ateiti on-line!

 22. Brent,
  Dar vienas puikus taikymas rinkos Samurajus. Ačiū už jūsų patarimus.

  Roy Kuruvila

 23. Neįtikėtina turinys iš jūsų vaikinai

  U ROCK

 24. Sveiki,

  Didelis, kad jūs galite pasidalinti apie tai, kaip naudoti rinkos Samurajus. Man buvo įdomu, kaip geriausiai naudoti šią programinę įrangą savo interneto rinkodaros strategijas, bet tai dienoraštyje tikrai išvalo lot mano abejones ir žingsnis po žingsnio būdu daro raktažodžių tyrimų.

  Ačiū dar kartą.

  Pagarbiai,
  Andrew

 25. Lol, gal aš buvau ne tai ilgai ar man reikia parašyti knygą. Nemanau, ypač rasti nuorodas konkurenciją būti lemiamas veiksnys, nei kiek svetainių yra su mano raktažodžių padeda man rasti gerų žodžių.

  Net pavadinimas konkurencija nėra labai įkyrus, nei yra DMOZ ar Yahoo. Galbūt todėl, kad aš dirbau suaugusiųjų srityje jau 13 metų ir praktiškai kiekvienas žodis turi tonų konkurencijos.

  Turint tai sakė, yra nišų, aš niekada nerimauti su. Interneto rinkodara yra vienas iš jų. Taigi yra Viagra, kredito kortelių ir kitų pora. Lol, aš niekada eiti po raktažodžius lyties ar pornografijos arba. Turėjo Top 5 už "porno" vieną kartą ir ji sumokėjo gerai, bet jis pateko į būti daug darbo.

  MS yra puikus tyrimų, ieškant paprastų raktažodžius rangas gerai, bet jei jūs padaryti savo puslapyje stuff teisė, padaryti jūsų svetainės dizainas teisę ji tikrai neatsižvelgiama, nes daug gaunamus nuorodos rangas gerai, kaip jūs manote. Jūsų pačių svetainės navigacija ir kur jūs turite savo nuorodas į savo puslapius yra didelis faktorius. Net pavadinimas konkurencijos keletas svetainių get it right, nes dauguma svetainių savininkams yra grynas mėgėjai.

  Aš oldtimer, kuris persikėlė į ne suaugusiųjų ir esu mano, kad tai tiesiog kaip scammy ir alsuoja BS suaugę svetaines. Tačiau nemanau, kad bet sunkiau rangas geri žodžiai, galbūt net lengviau.

  Aš dominuoja metus, naudojant interneto Pozicija Gold ir tikiuosi dominuoti mano nišos tą patį kelią su rinkos Samurajus. Heh, jūs visada turėtų pasiimti mažą haning vaisių, kai jūs galite rasti jį, bet nebijokite eiti po sunkiau gauti ir daug daugiau pelningas raktažodžius. Jūs negalite gauti juos per mėnesį, daugiau kaip metus ar panašiai, bet tai verta vyksta po sunkesnius žodžius, jei turite ilgalaikę strategiją.

  Mažas kabantis vaisius gali atnešti pinigų, o jūs laukia jūsų sunkiau, daugiau pelningas, daugiau eismo raktažodžius kick in. Turiu ilgalaikę strategijas vietos ir kiekvienas turi turėti. Jei ne jums trūksta valtis ir gerus pinigus.

  Manau, MS yra geriausias įrankis ateiti kartu, nes WPG bet jūs vis dar turite turėti trumpą žuvėdrų ir ilgalaikę strategiją. Ilgalaikė strategija ne nerimauti daug apie konkurencijos ar nuorodų.

 26. 26

  Geriausia tiesiog saugo vis geriau!

 27. Aš tikrai norėčiau žinoti daugiau apie pakartotinį straipsnių. Ar jūs netgi galite gauti padorų Google reitingą su perspausdinti straipsnius? Ar ne "Google" bausti jus už išrašus? Būtų malonu, jei galėtumėte paaiškinti šį klausimą man. Ačiū!

 28. Sveiki Brent

  Jūs vaikinai yra nuostabus.

  Jūs tikrai turite vieną iš geriausių raktažodžių apartamentai ten.
  Kuo ji dar geriau yra puikus turinys duodate mums.

  Kaip rinkos Samurajus tampa geriau ir geriau jos taip lengva pamiršti, ką jūs galite pasiekti su juo. Šie vadovėliai užpildyti šią spragą.

  Labai ačiū dar kartą ir tikimės, kad tai, ką jūsų komanda turi savo rankovėmis ateityje

  HAmant

 29. 29
  Apie 31 Geg 2009 metu 08:24
  Ceci sakė:

  Sveiki Brent

  Šis pranešimas rodo drąsos ir galios rinkos Samurajus.

  Tačiau, tai būtų daugiau aiškiau ir detaliau kai kurie iš mūsų, kurie mokosi geriau garso ir vaizdo tiksliai pamatyti, kaip jūs tai darote šiuos dalykus ant vaizdo.

  Ačiū

  Ceci

 30. Aš nemačiau jokios semantinio svetainės struktūrą analizės apibrėžimą. Ar tai kažkas visi žino, bet man? Prisipažinsiu aš gana nauja į tai, bet aš maniau, rinkos Samurajus buvo pradedantiesiems taip pat.

  Darau patento kitą dieną ir pagalvojau, kad valstybės narės gali būti naudinga tai. Ar jūs padaryti bet šioje srityje mokslinius tyrimus?

  Geriausi linkėjimai, Howard Davis

 31. Sveiki brent,

  Aš naudoju šią strategiją pastaruosius 2 sites Aš pastatyti. Aš jums pasakysiu, kad ji dirbo kaip laikrodis darbą už mane.

  Aš negalėjo padaryti be MS.

  Ačiū,
  Robinas Buckley

 32. Ei Brent ...... ji tik saugo vis geriau ir geriau! Vaikinai daro mūsų SEO ir PPC gyvena daug lengviau!

  Ačiū!
  Hugh McMarlin

 33. Didysis informacija apie semantinį struktūrizavimas. Jis tikrai yra geras ypač su adsense.

 34. 34

  Tai puikus stuff. Manau, pranešimas suteikia gražią kontūrai žingsniai pradedantiesiems turėtų imtis su valstybių narių. Šie žingsniai padės sutelkti savo dėmesį į dalyvaujančių kuriant svetainę su gera SEO kartu su greitai užuominą į TRUMPAS TERMINAS sunkumų, kurie gali būti susijęs reitingą tam tikrą raktažodį veiksnių.

 35. Mano investicijos rinkos Samurajus sumokėjo už save daugiau ir daugiau ir tai dienoraščio tipo informacija tik prideda prie prekių vertės. Ačiū ir išlaikyti jį čia žemyn pagal

 36. Rinkos Samurajus tikrai pagreitina tyrimų procesą.
  Puiki investicija.

 37. Tai mano geriausia investicija kada nors SEO programinės įrangos. Nors kai kurie žmonės yra nerimauti privatumo prieigos samurajus ...

  Man nerūpi, ir tiki, kad SM komandų etiką.

  Džiaugsmo šūksniai ....

 38. Jūs visada duoti patarimus, kaip naudoti rinkos Samurajus teisingas būdas. Laikyti komandiravimo, i love naudojant rinkos Samurajus.

 39. Rinkos Samurajus įdėti teisingame kelyje mano verslą internete. Aš jį kiekvieną dieną ir dabar gaunu tonų srautą

 40. 40
  Apie 31 Geg 2009 metu 07:22
  kėkštas pasakė:

  Sukurkite straipsnio suktuko į jį, ir jūs esate geriausias produktas rinkoje

 41. 41

  Briliantas straipsnis.

  Ne tik geriausias rinkodaros įrankis aš kada nors pirko, bet taip pat labiausiai atnaujintą puikių naujų funkcijų, geriausius paaiškinimus naudoti ir tikrai labai naudinga, baras nė!

  Rinkos Samuri Rocks: 0)

 42. 42

  Ačiū, aš daug ko pasimokyti iš savo straipsnį!

 43. Man patinka jūsų straipsnį, bet aš niekada išbandyti, atrodo taip sunku?

 44. Puikus straipsnis vaikinai. Ačiū krūvos.

 45. Didžiosios paštu! Aš pradedu skaityti jūsų blog'o įrašai vis daugiau ir daugiau jsut nes jie taip informatyvus. Žinok GOS darbą.

 46. 46

  Brent,

  Ačiū už neįtikėtinai informatyvus straipsnis. Tai tikrai rodo "sniego gniūžtės" efektą kiekvieno IS modulyje.

  Turiu 2 klausimus. Vienas yra, kažkas pasikeitė neseniai, kaip SEOC rodomas per VN? Ar tai nuolatinis arba temporaryt gedimo?

  Atsižvelgiant į jūsų straipsnį informacijos, kaip Jūs vertinate raktažodį, kuris turi šiuos statistika? SEOT 559, ieško 1332, IBA 82%, SEOC 120.000 ir SEOV iš 251 $ Tai būdas virš jūsų eismo min, bet padorus konkurencija taip pat. Norėtumėte išgirsti jūsų nuomonę, jei tai yra rūšies niša yra verta siekti.

  Ačiū!

 47. 47
  Dėl 3 Bir 2009 ne 01:17
  Jeaneette sakė:

  Sveiki, Brent -
  Aš myliu Market Samurai, ir jūs skelbti didelį stuff savo dienoraštį. Ar būtų galima jums suteikti versija spausdinimui jūsų žinutes?
  Ačiū -

 48. 48

  Sveiki brent, aš jau išbandyti šį įrankiai, ir jis nuostabus. Jei galėtumėte duoti man pigiau nei 97 $ kaip $ 50 aš jį nusipirkti be galvoti.

 49. 49
  Apie Bir 6, 2009 prie 2:18
  Hati sakė:

  Ačiū Brent labai įžvalgus patarimai ...

  Taigi nuo šios ir ankstesnės patarimų apie svetainę struktūros, kuri priemonė turėtų mes naudojame geriausias? tai MS yra google sinonimas priemonė (kuris yra tas pats kaip AdWords Raktinių žodžių įrankis), "Google" stebuklas ratas, ar "Google" sktool.

  Taip pat aš sutinku su CECI kad vaizdo pavyzdys šiuo svarbiu klausimu būtų didelis skiriasi su mumis.

  Dar kartą ačiū.

 50. Ačiū, kad radote laiko sukurti tam žingsnis po žingsnio samouczków. Kai kurie žmonės, žinoma, yra gerai rasti visus didžiuosius būdų, kaip panaudoti puikus produktas, kaip rinkos Samurajus, kaip rodo aukščiau pateiktas pastabas. Kiti apie mus reikia ji nurodė mums. Ačiū už pagalbą "kitiems iš mūsų."

 51. 51
  Apie 10 Bir 2009 ne 09:49
  Benas sakė:

  Aš ieškau perduoti užduotis patyrusiam Rinkos Samurai vartotojui. Ar kas nors padėti? Prašome susisiekti su manimi adresu Benc 007 Excite. com

  Laukiu kalbasi su jumis.

 52. 52
  Apie 17 Bir 2009 ne 22:19
  Timas pasakė:

  Aš tikrai patinka. Jūsų laikas šiam išleidimo buvo tobulas man, kaip aš investuoti daug laiko į SEO. Dabar aš turiu puikus būdas sekti. Dar kartą ačiū už puikų produktą dar geriau.

 53. [...] Aš nemanau, kad tai koks nors paslaptis, kad aš einu per seansų atkreipti dėmesį į mano skirtingose ​​vietose / blogs todėl tikslinga, kad rinkos Samurajus neseniai paskelbta apie galandimo savo svetainę su rinkos Samurajus. [...]