Rinkos Samurajus anketa Raktažodis tyrimų modulis Paimama pripūtimu su naujas konkursas Filtrai

Dalintis mygtukas

Hi folks,

Šiandien mes džiaugiamės, kad pradėti svarbų atnaujinimą į mūsų Raktažodis tyrimų modulį. Greitai rasti kokybiškų ir patogių raktažodžius ir padidinti jūsų interneto pelnas just got lengviau.

Kaip rinkos Samurajus vartotojas, jūs girdėjote apie Samurajus "Keturi Golden taisyklių". Taisyklės, kurios užtikrina jums nereikia gaišti valandas (ar mėnesių ...) dėl 99% niekam tikęs raktažodžius, kad nutekėjimo savo gyvenimą, SAP jūsų entuziazmą ir sukelti dauguma žmonių mesti rūkyti.

Jūs matote, savo nišą ten tikriausiai tūkstančius potencialių raktažodžius galite taikyti, bet su rinkos Samurajus padedant, jūsų darbas yra sutelkti dėmesį į saują su:

A. Geras eismo

B. Didelės komercinės vertės (pvz jie paskatinti pirkėjus)

C. Ryšys su jūsų verslu (pvz tikslingai)

D. priimtino lygio konkurencijos

Kitaip tariant, jums sekti Aukso taisyklės ...

Ir iš jų, svarbiausia yra "D", - Konkurencija. Jei klaidingai nukreipti labai konkurencinga raktažodžius, bus ne tik jums ne rangas, bet jums jaustis kaip jūs jiems gaminti naudojamas beltingas galvą prieš plytų sieną visą dieną. Būkite protingi - muštis galite laimėti, užsidirbti pinigų ir augti.

Bet greitai filtruoti su pernelyg konkurencinga raktažodžius šimtus gali būti sunku ...

Taigi, kas yra geriausias būdas analizuoti konkurenciją savo rinką?

Požiūris # 1 - Analizuoti Google Top 10

Rangas pirmame puslapyje Google, turite pakeisti puslapį, kad yra šiuo metu. Štai kodėl mes sukūrėme SEO Konkurencijos Matrica - suteikti Jums Rentgeno viziją į visas pagrindines reitingavimo veiksniai, kurie sukelia konkurentams rangas psl vienos (nepamirškite su "Pridėti pasirinktinį URL anketa" mygtuką taip pat galite pamatyti, kaip jūsų puslapis kaminai).

SEO Matrix with a Custom Link added for Comparison

SEO matrica su Custom Link pridėta palyginimui

Taigi, jei jūs ketinate išleisti realiu laiku raktažodį peržiūri SEO Matrix pirma.

Tačiau šio požiūrio problema yra tai vadovas, todėl sunku greitai peržiūrėti šimtus (o daugeliu atvejų) tūkstančius potencialių raktažodžius savo nišą. Turime nuorodą ...

Požiūris # 2 - Suskaičiuokite "galioja konkurentai" skaičių (Gerai, galime paaiškinti, kad tiek ...)

Nenuostabu paaiškėja, kad žodžių su milijonais konkurentų beveik visada daug sunkiau reit nei tik kelių dešimčių (tipo akivaizdus). Jūsų tikslas yra konkuruoti raktažodžius kur Galiojančių konkurentų ten yra mažas, ir matavimo šiuos "galioja konkurentai", it turns out, gali būti padaryta.

Apžvelkime skirtingas metrikas laisvų matavimo Galiojančių konkurentų rinkos numeris:

1. keyphrase bet kur puslapyje (SEOC) - Mes galime apsvarstyti puslapiuose visame pasaulyje, kurių sudėtyje yra bent po vieną išsamų kopiją Mūsų tikslas keyphrase skaičių. Mes naudojamas šis metų kaip mūsų pirminės rodiklis, bet mačiau jo naudingumą degraduoja pastaraisiais mėnesiais, tam tikrose rinkose.

2. keyphrase puslapio pavadinimuose (SEOTC) - Aš myliu šią metriką. Atsižvelgdama į žymės pavadinimą puslapį raktažodis, man, kas stipresnis rodiklis, kad konkurentas tikrai orientacija, kad žodį. Daugelis SEO ekspertai teigia, gauti savo žodį savo žymės pavadinimą svarbiausia dėl puslapio veiksnys yra!

Anksti, "Google" SEOT buvo standartinis rinkos Samurajus filtras, bet prieš keletą metų jie sustojo SEO ir daro didelius kiekius pavadinimas užklausomis. Pastaraisiais mėnesiais mes taip pat matyti "Bing sugriežtinti dėl didelių SEOT užklausos apimtis per.

Spoileris perspėjimas # 1 - SEOTC (pavadinimas paieška) grįžo - greitai ir neribotas; daugiau apie tai žemiau, tačiau pažvelkime į kitų variantų skaičiavimo "galioja konkurentų.

3. keyphrase ir Nuoroda Tekstas, Domenų vardų ar URL (SEOUC, SEOAC ir tt) - mes taip pat galime tikėtis puslapių skaičių ten su mūsų raktinį žodį URL arba tiesiog domeno vardą. Mes netgi galime tikėtis tuos puslapius, kurie turi raktažodį nuorodą nukreipta į juos iš kažkur kitur, pvz tie puslapiai atvykstamąjį nuorodos, kuriose yra mūsų raktažodį Link "inkaro" tekstą.

4. Kombinuoti priemonės - keyphrase į Page Pavadinimas ir atvykstamąjį nuorodos - tai, ką Eugenijus ir aš jau nori pamatyti metus. Pagalvokite apie tai akimirkai, žmonės, ten darai SEO esmės sukurti optimalias puslapius (pvz jie įdėti raktinius žodžius puslapio pavadinimo žymes), o tada skatinti tuos įsigyjant atvykstamąjį nuorodos (įskaitant tam Su tekste žodžius nuorodos) puslapius.

Dabar, taip, dėka pastaraisiais Penguin atnaujinimus, protingų žmonių iškedentas atgal nuo pernelyg "per optimizavimą" ir pernelyg Raktinis Talpinimo į saito tekstas, bet tikrovė yra tai, kad jei mes galime tikėtis tuos puslapius, kur raktažodis rasti tiek puslapyje pavadinimas ir atvykstamąjį nuorodos, turėtume turėti didelį priemonę "GALIOJA konkurentų" ten tikrai bando rangas raktinį žodį.

Spoileris perspėjimas # 2 - naujos "Pavadinimas ir Inkaro konkursas" metrika buvo įtraukta į rinkos Samurajus

Gerai, kad Theres keletą būdų, kad galėtumėte įvertinti galiojančių konkurentų skaičių. Mano mėgstamiausi Puslapio pavadinimas ir kartu Puslapio pavadinimas / Inkaro Tekstas priemonės. Atmesdami raktažodžius aukštų verčių šių priemonių galite greitai galąstuvas raktažodžius, kurie yra labiausiai tikėtina, kad turite mažai arba priimtinus konkurencijos lygius.

Tada su šiuo mažesnio, filtruoti sąrašą, vadovas patikrinimas SEO Konkurencijos Matrica yra verta savo laiką.

Kur nauji duomenys iš?

Mes bendradarbiaujame su Majestic SEO, be abejo pasauliai labiausiai pasitiki tiekėjas nepriklausomiems SEO duomenų, kad jums laisvą ir neribotą prieigą prie penkių naujų pasaulinio lygio raktažodžių konkurencijos metrikos.

Kadangi kai kurie iš mūsų pro naudotojai žinotų, didinga įrašas lygis mokama prenumerata (gauti panašius duomenų apimtis) kainuoja $ 499 JAV per metus, tačiau dėka mūsų partnerystės, jums, kaip rinkos Samurajus vartotojas dabar gali pasiekti didingų raktažodžių duomenis ir greitai analizuoti tūkstančius raktažodžių nieko nekainuos.

Kokie rodikliai ir kur galiu juos rasti?

Kiekvienas naujas metrikos yra prieinami Raktažodis tyrimų modulio ir parodyti, kai jūs generuoja raktažodžius peržiūrai.

Naujos priemonės pridėjome yra:

1. Pavadinimas konkursas (MSEOTC) - puslapių Majestic indeksą, kuriuose yra paieškos frazę puslapio pavadinimo skaičius. Tai panašu į paiešką Google "Allintitle".

2. adresas konkursas (MSEOUC) - puslapių su paieškos frazę puslapio URL (arba domeno pavadinimas arba puslapio pavadinimas) skaičius.

3. Inkaro konkursas (MSEOAC) - puslapių Majestic indeksą, kuriuose raktažodį terminą tekste išorės, atvykstamąjį nuorodos numeris. Tai panašu į "Google" Allinanchor paieškos komandą, išskyrus tai, kad tik ataskaitas iš išorinių nuorodų skaičių (pvz ji neapima tas nuorodas iš to paties domeno).

4. Domeno konkursas (MSEODC) - Kiek kartų mūsų raktažodis pasirodo žinomas domeno. Potencialiai geras rodiklis kitų nišą žaidėjų rinkoje numerį.

5. Pavadinimas ir Inkaro konkursas (MSEOTAC) - puslapių Majestic indeksą, kuriuose raktažodį terminą tiek puslapio pavadinimo ir teksto saito išorės, atvykstamąjį nuorodos numeris. Puikus rodiklis puslapius, iš tikrųjų turi pagrindinius SEO rodiklių dabar.

Keturios priežastys mylėti naujų Majestic metrikas

1. įžvalgus, ieškinį numeriai - Mūsų naudojant šias statistika iki šiol buvo tikrai įdomu, "hit norma" rasti gerus žodžius ir prieinama segmentus per nišines rinkas yra puikus.

2. nepriklausomas, patikimas ir stabilus - SEO įrankis teikėjai visų rūšių mačiau tiek "Google" ir "Bing" sugriežtinti teikti Raktažodis tyrimų duomenis (pavyzdžiui, "Bing", dabar imti mokestį už anksčiau nemokamai duomenis ir praeitą savaitę, dvi mūsų amžininkų; Raven Įrankiai ir SEOmoz prarado prieigą prie savo "AdWords" API eismui vertinimo).

Tačiau, kadangi Majestic naudoti savo, vidaus infrastruktūrą išlaikyti nepriklausomą indeksas internete, ir todėl mes mokame už paslaugas, jų duomenų teikimas yra patikimas ir tvirtas. Be to, svarbu vartotojams daro dideles mokslinių tyrimų apimtis, šie duomenys yra nėra apribota ar norma ribotas (skirtingai nuo kai kurių dabartinių Bing duomenis).

3. Greitis - Raktažodis tyrimų pradeda traukia Google eismo įvertinimo duomenimis ir, deja, tai vis dar užtrunka apie 3-4 minutes vidurkį. Linkime jis buvo greitesnis, bet atsižvelgiant kiti prarasti prieigą prie šių duomenų, tai malonu, kad mes vis dar galime jį gauti.

Tačiau, kai turime "Google" duomenis, dabar mes galime naudoti Majestic metriką konkurencijos analizę ir didingų "duomenų ateina greitai. Iš tiesų traukia atgal konkurencingas metriką 800 raktažodžius trunka tik 5 iki 10 sekundžių (daug greičiau nei alternatyvių Bing "SEOC duomenis).

4. stora Koreliacija su "Google" - Prieš mes padarėme Plungė pirkti Majestic duomenis (mūsų investicijos yra daug 10-ųjų tūkstančių dolerių), mes išrinkome įvairų mėginį raktažodžius ir analizavo ryšį (ar panašumas) tarp didingų konkurencijos numeriai ir ką "Google" ir kiti teikia.

Nors Majestic bendra duomenų rinkinys buvo mažesnis nei "Google" (bet vis dar didžiulis su maždaug 4 trilijonų savo indeksą puslapių) mes nustatėme, kad didinga konkurencijos skaičiai buvo labai gerai koreliuoja su "Google". Tai buvo paremta žmogiškųjų nuomones ir palyginimus su kitų gerbiamų konkurencingomis metrikos. Buvo įdomu sužinoti, kad apskritai kalbant, koreliacija buvo griežtesnė Majestic / "Google", nei Bing / Google.

Skamba šiek tiek per daug gerai kad būtų tiesa - trūkumai?

Majestic duomenys yra didelis ir jų inžinieriai puikus, tačiau ji nėra tobula. Matome du pagrindinius trūkumus duomenų:

1. Visuotinis ne konkrečios šalies - konkurencijos rodikliai yra visame pasaulyje ir ne būdingi tam tikroje šalyje ar regione. Kaip, pavyzdžiui, mes rodomi tik didinga metrikos vartotojams nustatyti daro "globalus" raktažodžių tyrimų. Šie daro vietos paieškas patariama ir toliau naudoti SEOC (gaunama iš Bing).

2. Dabartinis duomenų bazės dydį - dabartinis Majestic raktažodžių duomenų veikia maždaug 100.000.000 raktažodžius (didelis skaičius). Tačiau net ir su raktažodžių duomenų bazėje tokio dydžio, vis dar yra daug ilgai uodegą raktažodžius jūs generuoti, kad dar neturi didinga konkurencijos metrikos prieinama. Iš savo patirties tai gali svyruoti nuo nuo 5% iki 25% raktažodžius nuskaitytų už rinkos nišas Mane domina.

Geros naujienos yra tai, kad bet kuriuo metu mes prašome raktažodį nuo Majestic, kad nėra šiuo metu į savo duomenų bazę, jie eilėje ją įtraukti į šiuos 24 iki 48 valandos.

Tai reiškia, kad mes tikimės pamatyti didinga raktažodis duomenų auga sparčiai, kaip Samurajus vartotojai toliau nagrinės nišines rinkas ir kritinių raktažodžius, jūs turite galimybę persvarstyti rinkos Samurajus ir atnaujinti po 48 valandų (ákelti paspaude "Analizuoti Raktažodžiai" mygtuką).

Kaip naudotis šiuos naujus rodiklius ...

Patyrę Rinkos Samurajus vartotojai žinos mūsų Integruotą "Aukso taisyklės" ir "Ilgalaikė Liekamosios" filtrai sukurtas siekiant padėti jums greitai rasti puikių raktažodžius.

Su Majestic duomenų paskelbimo mes pridėjome du naujus filtrus, kuris vadinamas "Majestic Aukso taisyklės" ir "Majestic Ilgalaikė Liekamosios". Šie filtrai pasinaudoti Majestic konkurencijos metrikos (vietoj Bing), siekiant padėti jums greitai priartinti daug galimybių savo rinką.

New Majestic Golden Rules & Long Tail Preset Filters

Nauja Majestic Aukso taisyklės ir ilgą uodegą nustatytų filtrų

Pagalba mumis Patikslinkite naujas konkursas Filtruoti Vertybės

Su šiomis naujomis filtrai, galėjau lengvai rasti dešimtis didžiųjų raktažodžius visi rinkos nišas Pažvelgiau. Tačiau, mes tikimės būti patikslinti šiuos filtrus per ateinančias savaites ir mes norėtume savo atsiliepimus, kaip ir mes. Štai kaip įsitraukti:

Žingsnis # 1 - Atviras rinkos Samurajus ir įveskite pradžios arba "sėkla" raktažodį rinkoje kurioje esate.

Žingsnis # 2 - Sukurti raktažodžius ir filtrą naudojant naujas "Majestic auksinės taisyklės" (padeda jums rasti didelių, svarbių raktažodžius į savo rinką) arba "Majestic ilgą uodegą" filtrą (puikus mažai konkurencijos turinys leidybos idėjas).

Žingsnis # 3 - sužinoti, kas jums atskleisti ir leiskite mums žinoti - arba žemiau arba elektroniniu paštu komentarus support@noblesamurai.com , mes norėtume išgirsti iš tavęs!

Mėgaukitės atrasti aukso grynuolis raktažodžių galimybes su šių naujų metrikos!

Linkėjimai,

Benas Stickland

PS - kaip šias naujas metrikos app? Dalytis meilę su Facebook "Like" žemiau ....

Benas parašė 10 pranešimus (-us) Noble samurajus

102 Responses to "rinkos Samurajus raktažodžių tyrimų modulio Paimama pripūtimu su naujas konkursas filtrus"

 1. Aš turiu savo elektroninio pašto adresą ir atvyko patikrinti naujų funkcijų. Man patinka dešimtuką Rentgeno! Tai padės mums atlikti tikrai. Ačiū už puikių savybių.

 2. Šie nauji papildomas funkcijas atrodyti fantastinis, tikimės, turintys šiek tiek su jais smagu! :)

 3. Puikus bruožas. Tai kodėl (ir ne tik, žinoma), kad rinkos Samurajus visada į priekį ir tiesiog "dega" konkurenciją.
  Galiu pasakyti, kad aš esu labiau didžiuojuosi, kad jūsų klientas

 4. 4
  Dėl 4 gruodis 2012 ne 2:30
  Vimal pasakė:

  Meilė rinkos Samurajus!

 5. Tikrai gražus bruožas, laukė kažko panašaus. Tačiau nepaisant puikių savybių, kad valstybės narės turi kiekvieną kartą, beveik kiekvieną dieną, kad aš atidaryti MS gaunu atnaujinti / bug fix langą. GRRR.

  Dėl
  Benas Stickland rašė:

  Sveiki Vremenska
  Tikrai gaila, - tu teisus, kaip paprastas vartotojas suprantu vykstančios atnaujinimai gali gauti erzina.
  Nors kai kurie atnaujinimai sukelia senais gerais mados klaidų, priežastimi dauguma iš mūsų naujienas yra tai, kad mūsų duomenų teikėjai reguliariai ir be išankstinio įspėjimo keisti. Atrodo, kad įsitaisiau šiek tiek per pastaruosius šešis mėnesius kuris yra gražus, ir šie nauji Majestic metrikos (Šiandien įdėta), turėtų būti labai stabilus, bet tai sunku išvengti, jei jūs įsipareigojusi išlaikyti SEO įrankis srovės ir funkcionalus.
  Benas

  Dėl
  Chrisas rašė:

  Aš neprieštarauju atnaujinimus. Jis užtikrina, man, kad jus vaikinai laikome priemonė srovės ir naudinga. Jei turite bet kokį Apple įrenginį natūra, tada jūs turėtumėte suprasti, kad jie padaryti tą patį su savo programinės įrangos atnaujinimus. Tvirtinimo klaidas ir esančių ant jūsų produktas yra šio žaidimo pavadinimas.

  Dėl
  Ryanas @ TrustedSiteSeller rašė:

  Ar aš tiesiog išgirsti jūsų skundžiasi, kad programinę įrangą gaminanti bendrovė atnaujina savo programinę įrangą per daug? Aš atsiprašau, bet nors jis gali būti varginantis, kad atnaujinti programinę įrangą ir imtis 15 sekundžių baigti atnaujinimą, jūs turėtumėte padėkoti kūrėjams daug kartų išlaikyti iki programinę įrangą. Tai gana retas reiškinys šiandien ir ypač programinę įrangą, kuri reikalauja tik vienkartinį mokėjimą.

  Puikus darbas vaikinai. Žvelgiant į ateitį, nardymas į naujų funkcijų ir išlaikyti atnaujinti, jei reikia.

  Dėl
  Kimberly rašė:

  Jums nepatinka atnaujinimus? Meilės matau juos; Gaunu GRRRS kai nieko manimi liečiamas mėnesių-

  Dėl
  Pete rašė:

  Man taip pat patinka atnaujinimus. Reiškia, kad jūs vaikinai visada priešininką. Laikykite jas ateina.

  Dėl
  Matthew rašė:

  Visiškai sutinku su jumis, vaikinai. Meilė pamatyti programinė įranga nuolat atnaujinama su suskaidyti atskirų pataisymai ir patobulinimai!


  AndrewM rašė:

  Kiekvienas atnaujinimas gauna man keletą dolerių kišenėje. SEO yra tiesiog taip visur bet turinio pakrauta svetainę, kad ji moka išlaikyti į priekį nuo pakuotės. Jūs vaikinai gauti savo 1-os klasės balsą .... ATNAUJINTI DAUGIAU!

 6. Puikus naujas metrikos Benas, aš naudoju ir rekomenduoju rinkos Samurajus visiems savo klientams. Aš dienoraštį apie tai ir aš dienoraštį apie savo postą čia mano svetainėje.

 7. Nuostabus! Tai didžiulis žingsnis į priekį siekiant atsižvelgti į rinkos Samurajus vertės. Įprasti Aukso taisyklės buvo negrįžta daug, nei yra labai naudinga mano pirma nišos. Naujos Majestic presents yra palankesni teikiant raktažodžius traukos ir potencialą.

  Nedaugelis iš mūsų yra natūralus gimęs statistikos. Man reikia rinkos Samurajus padėti man STOP suklupimo į turtingą jūros iššifravimą numerius ir begalinis kombinacijų Jame nustatyta: Tiesiog "Parodykite man pinigų!" Majestic "duomenų atrodo, kad atkreipti dėmesį, kad būtų aiškiau - ir labai greitai!

 8. ačiū už akciją

 9. 9

  Manau, tai labai gera proga

 10. Didžiosios atnaujinti. Ačiū.

 11. 11

  tai puiku, mano nišą, lengva padaryti ir greitai
  puikus!

 12. Puiku! Turiu prenumeratos kitas paslaugas šių funkcijų. VN padeda padaryti man daug pinigų, ačiū už toliau pridėti daugiau funkcijų, todėl galiu sumažinti savo mėnesinių sąskaitų programas :)

 13. 13
  Dėl gruodis 4, 2012, 6:00
  Stefanas pasakė:

  Aš negaunu, kaip tai veikia. Jis saugo filtravimo raktažodžius? Iki kuri filtruoja tai daroma? Aš neturiu filtrų rinkinys.

  Dėl
  Benas Stickland rašė:

  Sveiki Stefanas

  Galbūt geriausias šaudyti ekrano per paremti per support@noblesamurai.com ypač jei jūs negalite gauti nustatytų filtrų pvz naujieji "Majestic Aukso taisyklės" į darbą.

  Kažkas atkreipti dėmesį, kad gali padėti yra, su šiais naujais didinga duomenų kiekis, jei jie grįžta jokios vertės (pvz raktažodis analizuojami ne int savo duomenų bazę), tada rinkos Samurajus grįš brūkšnelį, pvz "-".

  Su šių "brūkšneliais" žodžiai bus filtruojami automatiškai, jei jūs naudojate bet kurį iš bendrų filtrai (SET per "Filtras" išskleidžiamajame yra iš raktažodžių analizė ekrano centre). Lengvas būdas pamatyti, jei daug raktažodžių turite brūkšnių ir yra pašalinami yra pasirinkti "No Filtrai" filtro variantą, o tada pažymėkite vieną iš didingų metrikos. Ar slinkite aukštyn ir žemyn, ir jūs turėtumėte pamatyti didinga numeriai ir tie raktiniai žodžiai brūkšnelių (darant prielaidą, kai raktiniai žodžiai generuojami nebuvo Majestic duomenų bazėje).

  Vėlgi, jei tai nepadeda, šaudyti privačią el.laišką support@noblesamurai.com ir mes pažvelgti.

  Į sveikatą,

  Benas

 14. Sveiki,

  great stuff, ačiū už tai.

 15. Tai nuostabu. Man tikrai patinka, kaip jums išlaikyti kuriant produktą ir informuoti apie jį. Ir visiškai awed, kad jūs nuolat krauti tik vieną mokestį. Ačiū

 16. 16
  Dėl 4 gruodis 2012 ne 6:13
  orvel pasakė:

  WooHoo. Puikus produktas tik gavo dar geriau.
  Kaip tai įmanoma net ?!
  Model for awesome atnaujinti.

 17. 17
  Dėl 4 gruodis 2012 ne 6:16
  mcplgtech pasakė:

  Nuostabus parama gaminio Aš įsigijo seniai, kad kūrėjas ir toliau teikti GREAT atnaujinimus.

  Ačiū vaikinai už Rockstar taikymo !!!

 18. 18

  Kadangi aš įsigijo rinkos Samurajus, rinkos tyrimus, kurie buvo ant kaklo iki skausmas, tapo man į tikrą malonumą. Su kiekvienu atnaujinimu ji tampa geriau ir geriau. Aš esu tikrai nustebintas tech galimybes ir rinkos išminties visų MS komanda! Ačiū už tai, kad padarė jį dar kartą!

 19. 19

  Tai nuostabus ir labai reikalinga! Dėkoju

 20. Oho! Dėkojame už neįtikėtinai dosnumą! Aš ką tik atnaujino savo versiją būtinai gaunu nemokamai atnaujinti prieš jums visiems grįžti į realybę ir nuspręsti imti papildomus! Tai nuostabu, kad jūs ir toliau teikti tokią nuostabią vertę ir nuolatinę paramą už vienkartinį pirkimo produktas. Jei tu sėdi ant tvoros ir neturi savo rinkos Samurajus, jūs geriau paskubėti ir pirkti dabar, kol ji tampa prenumerata pagrindu paslauga!

 21. Aš išbandyti šią naują funkciją prieš keletą minučių ir aš dėkinga, kad pridėjote jį dabar.
  Net su Golden taisyklių, geras filtruojamas moksliniai tyrimai gali baigti su 100 ar daugiau raktažodžių. Ten, jums reikia nuspręsti, jei norite gauti AC Rank Atgalinės ir ir kiekvienas iš jų ir patikrinkite, ar jie tikrai bando rangas didelis arba jei jie tiesiog traukdami remiantis jų nišą turinį.

  Dalykas, kurį aš myliu tai, kad Majestic SEO yra pasirengę Gro savo duomenų bazę su mūsų paieškos ir 24-48 val nėra ilgas laiko tarpas, kad būtų sąžiningas.

  Dėl
  Servando Silva rašė:

  O, ir aš pamiršau pasakyti, bet kol buvau vidury skaitymo aš bandžiau tuo pačiu metu naujų funkcijų ir aš pastebėjau, kaip greitai ji yra dabar. Maniau, kad tai buvo tik sutapimas, kol aš perskaičiau apie greičio optimizavimo dalis!

 22. Tai yra puikus papildymas MS. Eksploatacijos didinga metrikas ant raktažodžių tyrimų puslapyje ketina paspartinti savo analizę. Vaikinai tiesiog laikyti gerėja!

 23. Taigi, tiesiog įsitikinkite, kad mes visiškai aišku, mes ieškome mažos vertės šių naujų rodiklių?

 24. Oho puikus vaikinai, tikrai mėgautis naudojant šį produktą, o dabar jos dar geriau! :)

  Į sveikatą!

 25. Beje - malonu matyti jus vaikinai toliau dirbti todėl šis produktas geriau ir geriau.

 26. Žmogus ... Jūs vaikinai yra kaip mano kolegijoje SEO žinias. Aš tikrai dingti be jūsų vaikinai, ir aš tikrai vertiname puikių straipsnių, kaip šis.

 27. 27
  Dėl 4 gruodis 2012 ne 7:40
  Jamie pasakė:

  Jūs vaikinai toliau ragins, didelį darbą ir ačiū už daugiau pristatymas.

 28. Wow wow ir dar kartą. Aš tikrai nupūstas naujų filtrų ir ką tik iš naujo peržiūrėti esamą nišą ir ištraukė keletą absoliučius grynuoliai, kad aš praleidau prieš Šie filtrai nebuvo prieinama.

  Drąsiai mano smakro nukentėjo stalas, kai pamačiau šiuos žodžius ir tada aš patikrinti juos į "SEO Komp" modulį ir pamačiau labai vertinga raktažodis labai gražus suma paieškų yra 100% pločio atidaryti.

  Mucho thankso vaikinai :)

 29. Aš naudoju rinkos Samurajus ketverius metus. Aš pradėjau lapkričio 2008 turiu pasakyti, kad aš myliu šį įrankį. Tačiau mes žinome, kad per šį laiką SEO pasikeitė. Po Panda ir pingvinas, turime daugiau dėmesio skirti socialinės. Norėčiau MS pasiūlyti keletą naujų rodiklių, pavyzdžiui, skaičių FB akcijų FB patinka, tweets, "Google+". Ar jūs planuojate jį įtraukti taip pat?

  Dėl
  Taurusis Samurajus rašė:

  Ačiū už gerus žodžius - mes sutinkame, kad socialiniai citatų tampa vis svarbesni. Tie, galite paminėti - Mėgsta, Tweets, plusses tt - yra linkę taikyti daugiau vietų arba URL (arba tiesiog "Facebook" puslapiuose!) Nei raktažodžių nišos.
  Taigi, kad būtų kažkas, ką mes gali pažvelgti į už SEO Konkurencijos modulį. Aš dar nežino, kada mes planuojame tai padaryti, ir jei aš negalėjau pasakyti jums, bet aš manau, kad tai su potencialu idėja!
  ^ BMS

 30. Labai gera idėja :-)

  Aš myliu rinkos SAMOURAI!

 31. 31

  Štai nuostabi papildymas.

  Aš buvau su rinkodaros samurajų nuo 2009 ir tobulės visą laiką.

 32. 32
  Dėl 4 gruodis 2012 ne 8:40
  Gregas J sakė:

  Ačiū dar kartą vaikinai, rinkos Samurajus pateko būti geriausia priemonė, aš kada nors pirko ... modernizuotos nuolat ateina ir atsidavimas, kad vaikinai įdėti į šį dalyką yra siaubingas. Žinok didelį darbą ir God bless!

 33. 33
  Dėl 4 gruodis 2012 ne 8:54
  Lolita sakė:

  Aš myliu programinę įrangą, tačiau rezultatai, remiasi Bing, o ne "Google ... Aš ieškojau raktažodžius, kurie suteikė man daug vilčių pagal SEO KONKURSO tik sužinoti, kad yra netiksli pagal" Google ". Kai įvedėte kad kW Google ", tai jau turi man 1 + Milton milijono puslapių rezultatų ... .i viltis į kito atnaujinimo tai gali būti pakeista :-)

  Dėl
  Benas Stickland rašė:

  Sveiki Lolita

  Ačiū už jūsų atsiliepimus - Šis naujinimas yra skirtas padėti su pernelyg pasikliaujama Bing tam tikru laipsniu.

  SEO konkursas modulis (kur galima pamatyti pirmąjį paieškos rezultatų puslapį) yra grindžiamas "Google".

  Dabartinė SEOC konkurencija skaičius į Raktažodis tyrimų modulio remiasi Bing nes ji tiesiog tapo neįmanoma surinkti duomenis iš "Google" nebėra. "Bing" yra daugeliu atvejų vis dar gera priemonė konkurencijos apimtis (nors tikrai nėra tobula), tačiau mūsų patirtis, tai nėra taip gerai, kaip šias naujas Majestic duomenų kiekis. Iš tikrųjų, kadangi šie nauji rodikliai leidžia išmatuoti Inkaro pavadinimą ir teksto dažnio Radau, kad jie būtų tikrai geras (mes naudojome gauti titulą duomenis iš "Google" prieš daugelį metų ir aš myliu jį).

  Rengdama šį postą aš analizuojami 7 nišines rinkas ir kiekvienu atveju rasti didinga duomenys duoti atgal gerą raktažodžių sąrašą ir atskiras pratybų mes nustatėme, Majestic būti sandariai koreliuoja su "Google" (mažesnės nei Bing). Tikiuosi, jums naudingas jūsų rinkose taip pat.

  Su papildoma premija, kad mes turime greitą ir patikimą prieigą prie Majestic, mes tikimės, ji bus tarnauti savo vartotojams taip pat.

  Benas

 34. Aš tiesiog myliu nuorodą ir šių naujų funkcijų skamba nuostabus. Negalima laukti, bandyti juos, o daro kitą raktažodį "aukso grynuolis" paieškos.
  Dar vienas dalykas: aš tikrai vertiname tai, kad jūs vis dar besivystanti naujų funkcijų MS ir ne tik atsilošti ir mėgautis šlovės, kaip ir daugelis kitų produktų ten.
  Tęsk gerą darbą! VN uolų ...

 35. Esu sujaudintas šios naujos atnaujinti. Tikiuosi, kad tai padės man perduoti šias aklųjų konkurentus dešimtuką ir atkreipti dėmesį į geriausius raktinius žodžius.

 36. Sveiki vaikinai, ačiū už tą awesome atnaujinimas

  Puikus įrankis dar didesnis

  Pasakyk man vieną dalyką - nors Ar jums vaikinai nuostabų komanda ieško ne pridedant visus filtrus "naujųjų" filtrų kad, atrodo, būti su šiek tiek svarbu kalbant apie socialinės žiniasklaidos ne visiems.
  Būtų puiku, jei galite išsiaiškinti ką nors įtraukti jį į įrankį

  Dar kartą ačiū už palaikymo įrankis atnaujina su dabartinėmis ALGOS.

  Hamant

  Ps Tai gana amazing, kaip - kai "Google" šūksniai su Panda Pola ir Dievas žino, ką dar - kiekvienas ar bent 95% žmonių paleisti taip baisu ir dar kas iš tikrųjų dirba vis dar tie visi svarbūs Atgalinės - tai beprotiškas pasaulis.

 37. 37

  Nuostabus :) Cant wait gauti savo rankas ant šio.

 38. I'm sure this will be wonderful but as a comparative newbie I'm still coming to grips with Market Samurai.

  Thanks for the update though.
  Cheers

 39. Hi, das sind tolle Neuigkeiten, die bei der Suche einer Nische wirklich helfen werden. Hab es auch gleich ausprobiert und finde das Suchen nach neuen Content wirklich gut.

  Liebe Grüße
  Sonya

 40. 40
  On December 4th, 2012 at 10:45 am
  scott rahn said:

  How does this all apply to local search?

  On
  Noble Samurai replied:

  Hi Scott – unfortunately the new metrics are not yet available localized to any specific region or nation, they're only global at this time. ^BMS

 41. great now I can go back to using MS for my keyword research…thanks a million..

 42. Great improvement since more and more people are going to start a blog or website in the future. It's really good that you stay one step ahead or up to date with the current developments. It shows that you are real professionals. With friendly greetings, Hans

 43. Honestly,

  I bought MS through a friends referral. I have played around it. But have been unable to take full advantage of it. We have a build a good site http://www.goldenoverseas.lk and I get quite good traffic from my blogging at external sites. These sites have a volume of readers and traffic.

  No search engine traffic at all.

  As we offer multiple consultancy services I'm quite unable to decide on which main keyword to used for the site. The consultancy services are very directed at the local crowd (sri lankan). But all other stuff that is available on the site is intended for all.

  I have tried to go through MS and figure out…unfortunately have not been able to succeed so far. Can someone pls help me…I am wiling to work with you and get this business KE business sorted for out site. I would appreciate your help.

  Awaiting earnestly.

  dėkoju
  jacob
  info@goldenoverseas.lk

 44. I think this a great update and I can't wait to use it, esp the one with keyword in title and b/l. I will re-analyse some of my projects to see if I can go for some new kw that may not be so hard, esp now that the site is ranking. Thanks for making this an excellent piece of software!
  Sandra

 45. I loves newly integrated powerful features……….Thanks Market Samurai Team for this !

 46. i love the software. however, the results are for Bing. i did a deep search for certain keywords and the results under the SEO Competition seemed great just to find out that the same KW gave 1+ million of results in google.com.
  i hope in the new update instead of having Bing's results we can get Google's. other than that, it is an exceptional product! :)

 47. Its like finding a pot of gold at the end of the rainbow, having these additional filters really allows us users to filter down to the paydirt. Good job!!

 48. I was received this email this morning.i was very upset with market samurai which was not showing AWCPC & SEOV. values for many days.. i happy to use this tool again for my keyword research & competition analysis for my websites. Thanks a lot.

 49. Great upgrade. Thanks.

 50. You guys are truly the best. Market Samurai is still one of the best products out there.

 51. I have read through the whole article HERE and I am excited to go and continue my everyday usage of Market Samurai along with the new Features. What I also like to be added in your Software is some Social Signal Indicator – similar to the one in the SEO Quake showing the number of Likes, Tweets , Pins, Google Plus etc. – you get the point in SEO Competition Module.

  What do you think of it?

  Regards

 52. Thanks for the information, with this new feature will make me more happy and enjoy in doing keyword searches more accurate and nice, hopefully always kept updated and fun user…

 53. MS is still and pobably will always be my favorite KW tool.
  You are doing such an exellent job.
  Thnks a thousand times :-)
  jp

 54. 54
  On December 4th, 2012 at 4:41 pm
  Joyce Kuras said:

  So if I am researching globally, use the Majestic Filters and if I am researching country specific, use the regular filters as before?

  Thanks for this amazing product.

 55. These new competition filter values will be better to have on seo competition page. Is inconvenient to switch many times between these two pages.

 56. I love Market Samurai. Thank you guys, you make my life easy :)

 57. This tool is getting better and better. I'm really happy that you improve it constantly and I enjoy the new features. Tools come and go, but MS is always the best.

  Thanks for the improvements and keep up the great work.

 58. Thanks for informatiom

 59. The results using this new module and that of GKT seems quite different. Also I am not sure how to interpret the matrix and its implications. A video tutorial would be really helpful.

  On
  Ben Stickland replied:

  Hi Chongyim

  Just to clarify, the keyword research module should give similar numbers to the Google Keyword Tool (GKT) for search volume (providing the match type is the same). The new metrics we've added from Majestic give us a measure of the number of competing pages globally from an SEO perspective, which isn't a number available in the GKT (they do give an Adwords competition indicator but that's unrelated).

  If you're finding that the estimated traffic your seeing and those in the GKT differ significantly (there will be modest variances), please contact support@noblesamurai.com as that would be a separate, but important problem.

  In terms of video tutorials, our plan is to allow time for user feedback on the new Majestic based filters and then update our training videos and documents.

  Cheers,

  Benas

 60. Is 'local search' ever going to be on the cards with the Majestic option?

 61. Thanks guys. The way you keep improving Market Samurai and giving users access to valuable data is just fantastic. :-)

 62. Congratulations on an important new update. Please keep them coming.

  You guys are awesome.

  I just hope Google continues allowing you to access their data. Because if they pull the plug, Market Samurai may die.

  You say Google denies access to some.

 63. You guys have always blown me away with how well your product works. I'm looking forward to seeing how well these latest updates deliver the goods.

  Keep up the amazing work. Thnx.

 64. This is another great development. The existing features in the samurai is unique and has helped me loads. wished i bought this software long ago

 65. Will there be a video taking us through an example(s)?

  That would be helpful

  thx!

  On
  Ben Stickland replied:

  Hi Chris

  The current plan is to get update our video training suite over coming months in light of the new metrics.

  Cheers,

  Benas

 66. I am always impressed with the quality of information. I really appreciate the updates. That make a great program even greater. I tried the new updates and they are WOW. Labai ačiū

 67. I love the samurai. Too bad it can't protect you from the google slap.

 68. Thank you so much for the update! You continue to raise the bar! :)

 69. 69

  These new competition filters are pretty much pointless in my opinion. The best way to analyze competition is by analyzing the competition in the top 10, as mentioned in 'Approach #1′.

  If you guys are looking for a TRULY useful feature to add to MS (and one that I and many others would gladly pay $50 a month for), add the ability to load a BULK LIST of keywords (from .txt file) that MS will run SEO Competition on autopilot, one by one.

  That would be the single most useful addition to MS that you could make.

  Just my 2 cents.

 70. 70

  What an ethical company. I AM so impressed that we've not been nickle and dimed and yet you continue to deliver value. You put on great webinars as well that allow us to compete in this post penguin world.

  I too am honored to be your client.

 71. A suggestion…include a ratio,that can be filtered. Sometimes I'm willing to go after keywords with more competition if they have more searches. A ratio of competition to searches gives a cost/benefit ratio.

 72. Sveiki Benas!
  Rinkos Samurajus jau puikus įrankis, ir verta pradinių investicijų, bet kuriuo atveju, o dabar vaikinai daro dar labiau awesome nei bet kada su visais šių papildomų patobulinimų ir priedais. Rinkos Samurajus yra mano brangiausios įrankis mano arsenale interneto rinkodaros įrankiai, ir tai tik fantastinis žinoti, kad vaikinai visada, visada dirba užkulisiuose su juo atnešti vykstančius ir niekada nesibaigiančią naujus atnaujinimus į jį! Oho! Jei tai ne puikus vertė, tada aš nežinau, kas yra!

 73. 73

  Ar aš teisingai suprantu, kad ši nauja funkcija neveikia su vietos paieškos rezultatų, tik pasaulines?

  Jei taip aš tiesiog nematau daugumai IMers aš žinau vertę ... Arba aš kažko trūksta?

 74. 74

  Pasakų !!! Aš gana naujas vartotojas Rinkos Samurajus bet jau įsimylėjo šį tool..Really vertiname pastangų jūs vaikinai išleidimą, kad šį įrankį geriau visais įmanomais būdais ..

 75. Ei Benas

  Malonu matyti naujus atnaujinimus. Tai suteikė mums daug išsamesnę analizę į kai kuriose aukštosiose paieškos raktažodžius, kad mes taikiniu konkurencijos.

  Tai filtras yra tik tai, ko mums reikia.

  Ačiū už remiate ir atsidavimas.

  Į sveikatą

  Deni

 76. 76
  Dėl 6 gruodis 2012 ne 2:34
  Pleištas sem pasakė:

  Ar kas nors turite pažvelgti į "Auksinių taisyklių Filtruoti ir kodėl jie pasirinko 10 kaip už MSEOTAC vertės?

  Tai atrodo labai mažas pas mane, iki taško, kur jūs tikriausiai filtruoti kelis raktinius žodžius, kad yra gana lengva rangas.

  Mintis?

 77. 77

  Sveiki,

  Ačiū už šių naujų funkcijų daug!

  Aš tik bandžiau rasti naują ilgą uodegą frazę ir įdomu, kaip turėčiau dirbti su nauja funkcija.
  Mažesnis majestics skaičius - geriau?
  Aš manau, kad taip ir duosiu jai pabandyti :-).

  Ačiū ir Cheers!

 78. Vaikinai, Aš myliu savo produktą (MS). Aš nemanau, kad yra ką nors visai patinka planetoje. Be to, kiek atnaujinimai yra susiję, galiu laukti gauti kitą vieną ... išlaikyti em ateina.

  Ačiū,
  Spindulys

 79. didieji metrikos yra teisinga. Cant gauti pakankamai raktinių žodžių duomenis, tai yra puikus nuolat analizuojant aukščiausią 10 - puikus darbas

 80. 80

  Aš myliu šį įrankį. Bet sutinku su kitu plakatą čia: suteikia mums galimybę daryti daugiau nei vieną raktažodį atlikti analizę metu. Yra keletas įrankių rinkoje, kad tai padaryti ir parodyti jums viską, įskaitant domenų. Tačiau nė vienas yra baigtas, kaip rinkos Samurajus (pavyzdžiui, jiems trūksta dalykų, pavyzdžiui, proxy). Jei VN turėjo šią funkciją ir buvo išleistas su kitu moduliu ir galutinę 1,0 sausio Manau, kad būtų pradėti metus nuo Patys puikiai.

  Karštas gerbėjas ir naudoti čia!

 81. 81

  Sveiki, aš turiu klausimą, jūs sakote:

  "Nenuostabu paaiškėja, kad žodžių su milijonais konkurentų beveik visada daug sunkiau rangas negu tik su kelių dešimčių (natūra akivaizdi)."

  I dont tikrai gauti, kad jei aš noriu būti # 1, tada visi klausimai man yra kaip stiprus srovės # 1 yra. Kodėl kas nors kitas klausimas? Jei I cant Beat #X, tada aš niekada> #X

  Prašome padėti man visiškai suprasti šio straipsnių turinį vaidmenį, susijusį su ką tik pasakė.

  Ačiū :)

 82. 82

  Sveiki,

  patinka dirbti su MS, ir ačiū už kiekvieną dieną, atnaujinimus. AČIŪ !!
  Kaip aš naudoju MS Vokietijoje, aš turiu tam tikras specialias problemas. Išsiųs jums laišką. Į sveikatą!

 83. 83
  Dėl 7 gruodis 2012 ne 10:10
  Petras pasakė:

  Puikus darbas, tikimės, kad kai kurie mokymo filmai greičiau ....

 84. 84

  Thats revoliucinis įrankiai kartą. Ačiū
  Paolo's paskutinis dienoraštyje ... Kaip sukurti informacinį biuletenį Pavyzdžiai; Naujienlaiškis formatai Email Marketing

 85. 85

  Puikių naujų funkcijų, tai bus pridėti mano supirkimo pagal raktinius žodžius.
  Ačiū y'all!

 86. Tai gera žinoti, kad yra atnaujinimų, nes tai tik reiškia, kad rinkos Samurajus yra nuolat atsinaujina, tai modulis. Ačiū už Heads Up apie tai ir labai išsamią informaciją.

 87. 87
  Dėl 15 gruodis 2012 ne 2:28
  Benas pasakė:

  jūs paminėti SEOAC savo straipsnį ir valstybės, kad mes galime nustatyti, kokius puslapius turime raktažodį tekste apie atvykstamąjį nuorodą. nors matau MSEOAC mano MS programinę įrangą, aš nematau SEOAC. Aš taip pat dont pamatyti jį į ekrano, kad jūs pridedamas.


  Taurusis Samurajus rašė:

  Sveiki Benas - SEOAC arba MSEOAC nebuvo vienas iš rodiklių anksčiau prieinami rinkoje samurajus, atsiprašau už sumaištį!