Naujas "Google" Raktažodžių įrankis planavimo ir rinkos Samurajus Atnaujinti

Praeitą savaitę buvo turiningi čia Noble samurajus HQ, ir mes norėjome, kad jums iki greičio su Raktažodis tyrimų modulio rinkos Samurajus valstybės.

"Google" paskelbė šių metų gegužę, kad būtų pakeisti raktinių žodžių įrankis su savo nauja Raktažodis Planner - galite paskaityti daugiau apie tai čia .

Oficialus žodis buvo jie nori atsisakytume Raktažodžių įrankis į liepos pabaigoje, tad mes iš karto užsibrėžta, kad mūsų Raktažodis tyrimų modulio darbui su raktažodžiu planavimo užduotį.

Po 4 savaičių, šimtai skardines Pepsi Max, ir daugybė eilučių kodo, kurį mūsų komandos kūrimą, mes turėjome rinkos samurajus "versiją, kuri buvo darbo su raktažodžiu planavimo - bet mes dar turėjo jį per tinkamą bandymų.

Greitas perduoti penktadienį praeitą savaitę, mes turėjome keletą ataskaitų drėkinimo pro mūsų paramos eilės apie dabartinę Raktažodis tyrimų modulis neįkeliami kai kurie vartotojai sauja.

Vidaus bandymai negalėjo pakartoti klausimą (kaip dažnai atvejis!), Todėl mes paprašėme vartotojams pateikti debug logs. Po žiūrint debug logs tapo aišku, kad "Google" pradėjo verčia iš AdWords vartotojų grupę naudoti raktinių žodžių planavimo.

Taigi, mes turėjo paspartinti mūsų tvarkaraštį.

Ką tai reiškia, kad Raktažodis tyrimų modulį?

Iš vartotojų požiūriu, Raktažodis tyrimų modulis vis dar turėtų veikti labai panašiai kaip tai darė anksčiau. Dauguma pakeitimų buvo padaryta užkulisiuose, ir mes padarėme viską, kad sumažinti savo darbo eigos poveikį - 95% vartotojų ir toliau naudoti senąją Raktinių žodžių versiją šiuo metu, ir nebus pastebimas pakeisti į Raktažodis tyrimų modulio tų vartotojų.

Kai vykdote Raktažodis tyrimų, rinkos Samurajus bus patikrinti, jei jūs vis dar turite prieigą prie "Raktažodžių įrankis ir paleisti naujausią versiją app. Jei "Google" perėjo "AdWords" paskyros naudoti raktinių žodžių planavimo, rinkos Samurajus aptiks tai, ir leidžia jums žinoti, kad jums reikia atnaujinti į specialią versiją, kuri veikia su raktažodžiu planavimo.

Pagrindinis pakeitimas raktažodžių tyrimų modulio yra tai, kad dabar pagal nutylėjimą naudojant tikslų atitikmenį duomenis, o ji naudojama pagal nutylėjimą Platus atitikimas.

Jei jūs nežinote, tarp tipų rungtynių skirtumą, štai trumpas sąrašas, kaip jie skiriasi:

  • Tiksli paieškos - Su atitikties tipą nustatykite "tikslaus atitikimo", SEO eismo skaičius yra susijęs su kiek žmonių įvesdami tikslią laikotarpiu esate tiria. Pavyzdžiui, jei jūsų raktažodis yra "upėtakių žvejybos", tada už tikslią paiešką SEOT rodytų kiek žmonių įvedėte tikslią frazę "Upėtakių žvejyba" į "Google" ir paspausti per aplankyti numeris vienas reitingą svetainę paieškos rezultatų.
  • Bendrosios paieškos - Su atitikties tipą nustatykite "plačią atitiktį", SEO eismo skaičius yra susijęs su tuo, kaip daugelis žmonių ieško frazę, kurių sudėtyje yra žodžiai "upėtakis" ir "žvejyba" (bet žodžių tvarka) kartu su papildomų žodžių ir tada per aplankyti numeris vienas svetainę paieškos rezultatų.

  • Frazės paieška - Su atitikties tipą nustatykite "frazė rungtynių", SEO eismo skaičius yra susijęs su tuo, kaip daugelis žmonių ieško frazę kurioje yra raktinių žodžių toje konkrečioje žodžių tvarka, o tada per aplankyti skaičius viename puslapyje paieškos rezultatų.

Kodėl mes pasirinkome eiti su Tiksli atitiktis duomenų

Kai mes pradėjome rinkos Samurajus tiek mažiau kaip prieš 5 metus, jis buvo labai populiarus SEO bendruomenė naudoti plačios atitikties tipas daro SEO tikslais. Logika, kad jei buvo gauti # 1 reitingą raktažodį "šunų mokymo", tada jūs dažnai gauti # 1 reitingą "mokymo šuo" ir daug ilgą uodegą variantų raktažodžius.

Tačiau per metus, nuolat peržiūrint "Google" algoritmas ir padidinti paieškos konkurencija, tai parodė, kad vis mažiau ir mažiau tiesa, kaip paprastai.

Mes girdėjome daugybę ataskaitas iš mūsų klientų, kurie jau pasiekė # 1 reitingą raktažodžių, kurie nurodė, kad tiksli rungtynės eismo prognozės yra kur kas labiau atitiktų faktinį jų pastebėtą eismo, o ne pernelyg optimistinėmis plačios atitikties vertinimų.

Kaip rezultatas, bėgant į SEO bendruomenės sutarimas perėjo pirmenybę Tikslus atitikimas duomenis, kaip jūs galite tik tikrai optimizuoti savo svetainę, tikslius raktažodžių frazes.

Daugelis iš mūsų reikmėms ištiesė į mus ir teiraudavosi apie tai, o jei pažvelgti šioje temoje dėl Warrior forume, pamatysite, kad dauguma žmonių rekomenduojame naudoti Tiksli atitiktis vietoj Platus atitikimas, nes ji daro daug daugiau prasmės, kai darai Raktažodis tyrimų SEO tikslais - todėl logiška, kad ji nuo šiol pagal nutylėjimą.

Mūsų dabartinė rekomendacija yra optimizuoti tikslius atitikties raktinius žodžius, ir jei jūs gaunate papildomą srautą (kaip jūs, be abejo, vis dar galite gauti), nes taip pat įlaipinami kai ilgą uodegą reitingą tada apdorokite tai kaip premiją. Tai daug geriau, būti atsargiems ir nuvertinti savo rezultatus ir gauti "gražus netikėtumų", nei su tikėtis eismo lavina, grįsdama savo tikslus dėl pernelyg optimistiškai plataus atitikimo duomenų.

Žodis apie Raktažodis tyrimų Presets

Kaip "Google" išleido savo raktažodžių Planner lenkia savo užsibrėžtų terminų mes dar neturėjome daug laiko įgnybti raktažodžių tyrimų filtro nustatymus gaminti optimalius rezultatus pagrindinių raktažodžių mokslinių tyrimų scenarijus.

Mes dirbti per artimiausias kelias savaites patikslinti šiuos filtrus. Jei turite kokių nors rekomenduojamus parametrus, dirbusias jums, prašome nedvejodami pasidalinti juos į komentarus žemiau!

Šiuo metu, jei jūs negaunate atgal kaip daug rezultatų, kai darai raktažodžių tyrimų, kaip jūs tikitės, tada jūs galbūt norėsite atsipalaiduoti filtrus šiek tiek filtruoti mažiau raktinių žodžių, kad, kaip tikslų atitikmenį numeriai bus linkę būti daug mažesnis nei jų bendras ar atitinka frazę kolegomis.

Mes norėtume išgirsti jūsų atsiliepimus!

Mes vis dar turime keletą patobulinimų, kad mes bus įgyvendinimo per ateinančias savaites, įskaitant visą Raktažodis tyrimų modulio Pagreitis numerį. Mes taip pat atnaujiname mūsų mokymo medžiagą, siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų naujausią rinkos Samurajus.

Kadangi tai nauja ir patobulinta versija Raktažodis tyrimų modulio ritininis vartotojams, mes tikrai reikia jums vaikinai leiskite mums žinoti, kas jums patinka (ar nepatinka) apie naują versiją, kad galėtume teikti pirmenybę naujų funkcijų pakeisti.

Jei norite išbandyti naują raktažodžio Planner versiją rinkos Samurajus, ar turi kokių nors atsiliepimų apie naujos statybos, prašome siųsti el.laišką support@noblesamurai.com - mūsų palaikymo komanda nekantriai laukia savo atsiliepimą!

Eugenijus