Patarimai, kaip rasti Didžiosios Azijiečių domeną

Su Domenai modulio dabar prieinama tiek rinkos Samurajus IR Domenų samurajus , mes turėjo klausimų apie geriausias būdas eiti apie surasti domenus viduje Pagyvenusi Domenai priemonė aikštelė.

Problema Su Rasti Didžiosios Azijiečių domeną

Paprastai priežastis, kodėl mes praleisti geriausius Pagyvenusi Domenų galimybes nužengia į paprastus procentų ...

Pagyvenusi Domenai daug mažiau skaičius nei naujus domenus.

Bet kuriuo metu - tik apie visiems vyresniems Domenai procentas bus galima parduoti, aukcione, arba pasibaigusios;

Šių netrukus bus-galima sričių procentas atliks tvirtą PageRank, domeno amžiaus ar Atgalinės;

Ir iš tų aukštos kokybės procentas netrukus bus-galima domenai taip pat bus susiję su savo nišą.

Daugiau specifinių raktažodis yra mažesnis nei galutinis procentas, ir mažiau tikėtina, rasite didelės vertės domeną, susijusią su šiuo raktažodžiu.

Tai kodėl Domenai modulis jungiamas DomainFace pirmoje vietoje - 3rd Party domenai paslaugų - nes rasti kelis domenus, kurie gali tilpti šį kriterijų yra tiesiog kaip surasti adatą šieno kupetoje, jei jūs darote jį rankiniu būdu. Prijungti prie DomainFace duomenų bazėje, mes galime patekti į 100.000 's amžiaus domenų aukcionai, pardavimai ir expiries kad DomainFace yra rasti kiekvieną dieną - padėti Jums susirasti aukso adatos šieno kupetoje.

Tai taip pat, kodėl rasti geriausią Pagyvenusi Domenai kartais reikalauja naujos taktikos - ypač jei dirbate nišines rinkas ... Nes net jei radote aukštos eismo aukso grynuolis raktažodį, jei raktažodis "per daug konkretus", kai bando rasti amžiaus domeno tada jūs tikriausiai riesti tuščiomis rankomis.

Taigi, kas yra geriausia strategija, kaip rasti Pagyvenusi Domenai?

Kaip rasti puikių didelės vertės Pagyvenusi Domenai, kurie yra susiję su jūsų rinkos - kurį galite naudoti kaip savo pagrindinį puslapį, arba kaip finansuojančiojo svetainėje?

Sprendimas yra paprastas:

Pabandykite įvairesnio bendrus raktinius žodžius.

Girdėjau, sakydamas: "Ei, palaukite minutėlę Alex! Ar ne lengviau optimizuoti labai konkrečią nišą raktinį žodį? "

Taip, tai vis dar tiesa visiems SEO.

Bet jei esate medžioklės Azijiečių Domenai, yra 3 "premijų nauda" jūs gaunate, kai jūs išsišakoti ir yra šiek tiek daugiau bendrus raktinius žodžius, jūsų paiešką ...

1. Daugiau rezultatai reiškia daugiau pasirinkimo

Paprasčiau tariant, jūs ketinate gauti daug daugiau rungtynių ieškant "šunų antkakliai", nei kai jūs searcing už "didelis šunų antkakliai"; arba kai jūs ieškote "investicijoms", o ne "popierių rinkos investicijų".

Daugiau rungtynių turite gauti, daugiau pasirinkimo turite.

SEO, dažnai yra daugybė kombinacijų raktinių žodžių, kad "tilptų" savo nišą.

Jei jūsų Pagyvenusi Domenų paieška yra per trumpas arba per mažai, galite praleisti ant panašaus rungtynių, kad atitiktų jūsų nišą puikiai.

(Gal rasite domeną, puikiai orientuojasi į raktinį žodį, kad tik praleistų raktinių žodžių filtravimo kriterijus. Su kryptingą šio domeno raktažodį, ir "Google" padidinti, kad ateina su juo, galbūt jums gali sau leisti konkuruoti šiek tiek daugiau konkurencinga rinka ...)

Įskaitant atitinkamas bendrąsias raktažodžius paieškos bus atskleisti galimybes jūs negalite net laikomas anksčiau.

Kuris mus į kitą naudą ...

2. Daugiau rezultatai reiškia daugiau galimybių

Yra daugiau Azijiečių Domenai, nei tiesiog juos naudojant kaip jūsų pagrindinį svetainės URL.

Dažnai jums Natknąć didelės vertės Azijiečių domenų, kurie puikiai naudoti kaip finansuojančiojo svetainių - srautą ir "nuorodą sulčių" į jūsų pagrindinį "Pinigai" svetainėje.

Jeigu esate kaip ir man, kartais jūs tiesiog pasirinkti užsiregistruoti šiuos domenus išlaikyti potencialius konkurentus iš naudojant juos prieš jus.

Arba, jei esate kaip ir Kenny, kartais (nes jūs padaryti savo raktažodžių tyrimų ir jūs žinote, SEO vertę raktinį) jums Natknąć galimybes pirkti Pagyvenusi Domenai už jų tikrąją vertę frakcija, "atnaujinti" juos ir parduoti juos už didelį pelną.

3. Platesnio žodžiai turi daugiau lankytojų

Kaip bendra taisyklė, platesnė raktažodis teks daugiau lankytojų nei siauresnius vieną.

Grįžtant prie mūsų "šunų antkakliai" Pavyzdžiui, greitai palyginimas paieškos duomenimis Raktažodis tyrimų modulis rodo mums:

Raktažodis - "didelis šunų antkakliai" gauna apie 150 kasdien paieškas
Raktinis - "šunų antkakliai" gauna apie 32.000 kasdien paieškas

Pagyvenusi Domenai paieška "šunų antkakliai" būtų dar rasti domenų, tokių kaip "bigdogcollars.com", bet taip pat suteikia jums galimybę ne rasti aukso galimybes, pavyzdžiui, "dogcollars.com" - vertingas domenas turto ir domeno, kad stovi suteikti daugiau reitingavimo postūmį daugiau generinių pagausėti skrydžių žodį "šunų antkakliai".

Dabar jūs žinote, geriausia taktika ieškant domenus, kaip šie ...

Atminkite, Pagyvenusi Domenai baigtinis išteklius.

Bet kurią dieną, bus tik atitinkamų ir kokybiškų Azijiečių Domenai sauja prieinama savo nišą - ir tai paprastai "pirmoji / pirmas gavai" žaidimas.

Dabar, kad žinote, geriausias būdas rasti puikių Pagyvenusi Domenai, tai iki jums rasti geriausius ... Prieš kažkas daro.

Gera medžioklė!

Alex Žalia
Noble "Samurajus

PS Jei esate aistringas pasekėjų dienoraštyje, jūs žinosite, kad domenai modulis yra dabar taip pat galima rasti viduje tiek rinkos Samurajus ir domenų samurajus .

Įsitikinkite, kad jūs naudojate naujausią versiją rinkos Samurajus, kad jūs galite prisijungti prie Domenai modulį ir Azijiečių domeno paieškos įrankį.

Naujausią rinkos samurajus visada galima atsisiųsti iš savo unikalaus atsisiuntimo puslapį. Ir atminkite: ieškoti amžiaus srityse, jums reikia nemokamai DomainFace sąskaitą (arba mokama vieną), atidarykite savo Pagyvenusi Domenų duomenų bazes.

PPS Jei esate čia, ir jūs neturite rinkos Samurajus dar, galite atsisiųsti nemokamą 12 dienų bandomąją rinkos Samurajus čia .

Alex "Žalioji samurajus" Žalia savo draugiškas Samurai palaikymo komandos narys, ir dažnai suteikia atnaujinimus apie naujausius įvykius Samurai dėl dienoraščio.

Alex parašė 22 pranešimus (-ų) už Noble samurajus

3 Responses to "Patarimai, kaip rasti Didžiosios Azijiečių domeną"

 1. Turėjau domeno samurajų atnaujinti į sąrašą ... nelygumai jį gauti jūsų piniginėje iš gyvenimą buvo šio straipsnio poveikis ...

  Plius aš žinau, jei produkto kokybė atitinka rinkos Samurajus ... Tada aš į kitą nugalėtoją!

  Dėl
  "Brent" Hodgson atsakė:

  Įdėkite piniginėje čia!

  Domeno samurajus (ir prieiga prie Domains modulio viduje rinkos samurajus) yra tiek galima nemokamai.
  :)

 2. 2

  Remiantis šio posto aš atsisiuntė domeno Samurai praeitą naktį ir davė jam nugara. Tai nuostabu! Tai absoliučiai nuostabi tyrimai, kad galima padaryti akimirksniu. Ačiū už tokį nuostabų įrankį!