Patarimai, kaip rasti Didžiosios mečio domeną

Dalintis mygtukas

Su Domains modulio dabar yra tiek rinkos Samurajus IR domeno samurajus , mes turėjome klausimų apie geriausias būdas eiti apie surasti domenus viduje Pagyvenusi Domains priemonė daug.

Problemų ieškant Didžiosios mečio domeną

Paprastai, priežastis, kodėl mes praleisti geriausius metų amžiaus domenų galimybes nužengia į paprastus procentais ...

Pagyvenusi domenai yra daug mažiau skaičių, nei naujus domenus.

Bet kuriuo metu - tik visų metų amžiaus Domenai procentas bus galima parduoti, aukcione arba baigiasi;

Tų netrukus bus-turimų domenų procentas atliks tvirtą PageRank, domenų amžiaus ar Atgalinės;

Ir iš tų aukštos kokybės procentas netrukus bus-galima srityse taip pat bus susiję su savo nišą.

Daugiau specifinių raktažodis yra mažesnis nei galutinis procentas yra ir mažiau tikėtina, rasite didelės vertės domeną, susijusią su šiuo raktažodžiu.

Tai kodėl domenai modulis jungiamas į DomainFace pirmoje vietoje - 3-iasis šalių domenai tarnyba - nes rasti kelis domenus kurie gali tilpti tai kriterijai yra tiesiog kaip rasti adatą šieno kupetoje, jei jūs darote tai rankiniu būdu. Iki prisijungimo prie DomainFace duomenų bazę, mes galime patekti į 100.000 ųjų metų amžiaus domenų aukcionai, pardavimai ir expiries kad DomainFace yra rasti kiekvieną dieną - padėti Jums rasti aukso adatos kaugė.

Taip pat, kodėl rasti geriausius metų amžiaus Domenai kartais reikia naujų taktika - ypač jei jūs dirbate rinkos nišas ... Nes net jei radote didelio eismo aukso grynuolis raktažodį, jei raktažodis "per daug konkretus", kai bandote rasti Pagyvenusi Domenų tada jūs, greičiausiai, bus riesti tuščiomis rankomis.

Taigi, kas yra geriausia strategija Ieškoti metų amžiaus Domenai?

Kaip rasti puikių didelės vertės Pagyvenusi Domenai, kurie yra susiję su jūsų rinkos - kurį galite naudoti kaip savo pagrindinį puslapį, arba kaip finansuojančiojo svetainėje?

Sprendimas yra paprastas:

Pabandykite daug daugiau, generinių raktažodžius.

Aš išgirsti jūsų sakydamas: "Ei, palauk minutėlę Alex! Ar ne lengviau optimizuoti labai konkrečią nišą raktinį žodį? "

Taip, tai dar pasakytina apie visas SEO.

Bet jei jūs medžioklės vyresniems Domenai, yra 3 "Bonus nauda", jūs gaunate, kai jūs išsišakoti ir apima tam tikrus bendresnius raktažodžius jūsų paiešką ...

1. Daugiau rezultatai reiškia didesnį pasirinkimą

Paprasčiau tariant, jūs ketinate gauti daug daugiau rungtynių ieškant "šunų antkakliai", nei kai jūs searcing už "didelių šunų antkakliai"; arba kai esate ieškant "investicijų", o ne "akcijų rinkos investicijų".

Kuo daugiau atitikmenų gausite, daugiau pasirinkimo turite.

SEO, dažnai yra dešimtys derinius žodžius, kad "tilptų" savo nišą.

Jei jūsų Pagyvenusi Domenų paieška yra per trumpas arba per mažai, galite praleisti ant panašaus rungtynių, kad atitiktų jūsų nišą puikiai.

(Gal rasite domeną, puikiai orientuojasi į raktažodį, kad tik praleistą raktinių žodžių filtravimo kriterijus. Su labai tikslingai šio domeno raktažodžiu, ir "Google"-padidinti, kad ateina su juo, gal galite sau leisti konkuruoti šiek tiek labiau konkurencinga rinka ...)

Įskaitant atitinkamas bendrąsias raktažodžius jūsų paieškos bus atskleisti galimybes jūs negalite net laikomas anksčiau.

Kuris mus į kitą naudą ...

2. Daugiau rezultatai reiškia daugiau galimybių

Yra daugiau metų amžiaus Domenai, nei tiesiog juos naudojant kaip jūsų pagrindinį svetainės URL.

Dažnai jums susidurti didelės vertės Pagyvenusi Domenai, kurie yra puikus naudoti kaip finansuojantysis svetainės - srautą ir "nuorodą sulčių" į jūsų pagrindinį "pinigai" svetainėje.

Jeigu esate kaip ir man, kartais jums tiesiog pasirinkti registruoti šiuos domenus išlaikyti potencialius konkurentus naudojant juos prieš jus.

Arba, jei esate kaip ir Kenny, kartais (nes jūs padaryti savo raktažodžių tyrimų ir jūs žinote, kad SEO vertę raktažodį) jums Natknąć galimybių įsigyti Pagyvenusi Domenai už jų tikrąją vertę frakcija "renovuoti" juos ir parduoti juos už didelį pelną.

3. platesnio žodžiai turi daugiau lankytojų

Paprastai, platesnis raktažodis ketinate turėti daugiau lankytojų nei konkretesniu vienas.

Grįžtant prie mūsų "šunų antkakliai" Pavyzdžiui, greitas palyginimas paieškų duomenų iš Raktažodis tyrimų modulio rodo mums:

Raktažodžių - "Big šunų antkakliai" gauna apie 150 kasdienius paieškas
Raktažodžių - "šunų antkakliai" gauna apie 32.000 kasdien paieškas

Pagyvenusi Domenai paieška "šunų antkakliai" Ar vis dar rasti domenų, pavyzdžiui, "bigdogcollars.com", bet taip pat suteikia jums galimybę ne rasti aukso galimybes, pavyzdžiui, "dogcollars.com" - daugiau vertingų domeno turto ir domenas stovi suteikti jums didesnį reitingavimo postūmis daugiau generinių aukštojo eismo raktažodį "šunų antkakliai".

Dabar jūs žinote geriausius taktiką ieškant domenus, kaip šie ...

Atminkite, kad Pagyvenusi Domenai baigtinis išteklius.

Bet kurią dieną, ten bus tik tinka, aukštos kokybės Pagyvenusi Domenai turimų savo nišą sauja - ir tai paprastai "pirmoji / pirmas gavai" žaidimas.

Dabar, kad žinote, kad geriausias būdas rasti puikių metų amžiaus Domenai, tai iki jums rasti geriausius ... Prieš kažkas daro.

Geras medžioklė!

Aleksas Žalia
Taurusis Samurajus

PS Jei esate Avid pasekėjų dienoraštyje, jūs žinosite, kad Domenai modulis dabar taip pat galima vidų tiek rinkos Samurajus ir domeno samurajus .

Įsitikinkite, kad jūs naudojate naujausią versiją rinkos Samurajus, kad būtų galima prieiti prie Domains modulį ir pagyvenusios Domeno paieškos įrankį.

Naujausia versija rinkos Samurajus visada galima atsisiųsti iš savo unikalaus atsisiuntimo puslapį. Ir atminkite: ieškoti amžiaus srityse, jums reikia nemokamą DomainFace sąskaitą (arba mokama vieną), kad prieiti prie savo Pagyvenusi Domenų duomenų bazes.

PGS Jei esate čia, ir jūs neturite rinkos Samurajus dar, galite atsisiųsti nemokamą 12 dienų bandomąją rinkos Samurajus čia .