האם יש לך פרופיל "לא טבעי" קישור? (הכרזה על נתונים של סמוראי השוק החדש "בהתייחסו דומיינים")

רוב האנשים יודעים שקישורים נכנסים לאתר שלך (בשילוב עם אופטימיזציה באתר) הם מנהלי המפתח של דירוג, במיוחד עבור מילות מפתח בעלי ערך גבוה. רובנו יודעים גם שלא כל הקישורים שווים, וכי קישורי מאתרי סמכות גבוהים לסחוב הרבה יותר כוח (או "מיץ" כמו שאנחנו אוהבים לקרוא לזה).

מה שאתה לא יכול להיות מודע כי יחד עם המספר ואיכות קישורים, יש קריטריונים שלישיים אתה צריך גם לשקול; ותודה לשותפי נתונים מדהים שלנו בMajestic SEO, אנחנו גאים להודיע ​​על התוספת של נתונים "בהתייחסו תחומים" בתוך מודול תחרות קידום אתרים של סמוראי שוק.

קישורים רבים, דומיין אחת בהתייחסו

מה בהתייחסו תחומים?

זה די פשוט למעשה. בכל אתר אחר שמקשר לאתר בכללותו, או דף מסוים באתר שלך נחשב תחום מתייחס שונה.

אז אם יש לך 100 קישורים המצביעים על דף ו90 מגיעים מהאתר אחד ו10 משני, יהיה לך לספור תחום מתייחס לשני (כי רק שני אתרים שונים המקושרים לדף נתון באתר האינטרנט שלך).

היית מצפה לקבל ספירת תחום נמוכה מתייחס כשאתה כבר מיקד את מאמצי בניית קישורים שלך באתר מקור יחיד.

מה אכפת לי על כמה תחומים המתייחסים לדף יש?

זה ברור שמספר תחומים המתייחסים שונים המפנים לאתר שלך הוא גורם חשוב לדירוג של גוגל. למעשה, ראנד פישקין התהילה SEOmoz כותב: "בניתוח נתוני מתאם שלנו, אין מדד אחד יותר חיובי מתאם עם דירוג גבוה ממספר תחומים המקשרים שורש."

הערה: ציטוט זה מראנד הוא כיום בת כמעט שנתיים ואם אתה קורא את ההודעות שלו מאוחר יותר, הוא עכשיו גם שמה דגש משמעותי על קישורים ממדיה חברתית (ממצא שנוכל לוודא מקמפייני קישור הבניין שלנו).

אני חושב שזה די קל לדמיין מדוע מנועי חיפוש ישתמשו במספר תחומים ייחודיים המתייחסים כגורם דירוג. זה לא קשה לתפעל אחד או כמה אתרים ולהשיג כמות גדולה של קישורים, אבל זה קשה יותר להשיג קישורים ממגוון רחב של מקורות (אלה מכובדים במיוחד).

נראה לי שמנועי חיפוש כמו גוגל מחפשים אתרים שצוברים פופולריות קישור בדרך שנראית "טבעי" והפניות ממגוון רחב של אתרים היא אינדיקטור של זה.

האם אני יכול למדוד את תחום בהתייחסו לספור עבור דפים ותחומים ספציפיים?

סמוראי השוק מציע כעת שתי דרכים למדוד ספירת תחום מתייחסת:
. 1 בהתייחסו תחומים לדף (RDP) - ספירה של מספר תחומים המתייחסים לדף ספציפי.
. 2 בהתייחסו לתחומי דומיין (RDD) - ספירה של מספר תחומים המתייחסים לתחום בכללותו.

עשיתי סקר מהיר של 10 ביטויי מפתח אקראיים המבוססים על האובייקטים במשרד שלי (לסקרנים, אני משמש אילוף כלבים, גדילים וילונות, ביקורות צג שטוח מסך, פו הדוב, מדפסת Brother, תוחלת חיים של טירנוזאורוס רקס, אפל כוח המתאם , הארנק של בורגונדי נשים, ג'ינס Boot Cut לוי וגלידת וניל - ועל כן, הדברים כאן הוא די אקראיים)!.

מעניין, אני ציין כי ספירת RDP (בהתייחסו תחומים לדף) נעה בפראות. למעשה RDP היה לעתים קרובות ובאופן כללי הראה אפס מתאם קטן לדירוג.

RDD (בהתייחסו לתחומי דומיין) לעומת זאת, היה אינדיקטור טוב בהרבה. בעוד שזה לא היה המקרה שתוצאות החיפוש עם RDD הגבוהה ביותר תמיד היו, זה היה דירוג הגבוה ביותר (על אופטימיזציה של עמוד הוא עדיין קריטי) במקרה שגם לביטויים מעורפלים יותר, כי כמעט בכל מקרים, RDD המינימום לסמוך כדי לקבל בעמוד הראשון היה באלפים.

נראה מקבוצת מדגם זה של ביטויים שפשוט חייב להיות לך מרווח של קישורים ממספר תחומים שונים כדי להיות 'במשחק' על מדיום לביטויי תחרות גבוהים. החריג היחיד לכלל זה היה הרישומים "מקרה מיוחד" תוצאת החיפוש כמו גוגל תמונות, מפות וכו '

איפה אני יכול לראות את ספירת דומיין בהתייחסו בשוק סמוראי?

כדי לראות את ספירת תחום המתייחסת לדף נתון, פשוט ללכת לכרטיסיית קידום התחרות וסמן את תיבת הסימון כדי לאפשר "בהתייחסו מתחם - דומיינים (RDD)" ו "דומיינים בהתייחסו - עמוד (RDP)". הנה דוגמא:

תחומים דוגמא בהתייחסו

לסופר הסקרן, זה גם שווה להגיע חשבון Majestic SEO (חשבון חינם יעשה בסדר). לאחר מכן תוכל ללחוץ על החץ הקטן ליד ספירת תחום מתייחסת בכרטיסייה קידום התחרות. אז Majestic יציג דף מראה כיצד לספור תחום מתייחס גדל לאורך זמן (שהוא גם מגניב שהם יודעים מידע זה ואני הייתי מציע גם צמיחה הדרגתית בקישורים היא גם אינדיקציה לקישור צמיחה "טבעית").

איך זה יעזור? מה עליי לעשות אם אני נאבק לדרגה עבור מילות מפתח יעד?

לפני שאתם לדאוג שיש לספור תחום נמוך מתייחס, העצה שלי היא לחזור ליסודות. ראשית, אני בודק שהמבנה שלך "באתר" נכון, למשל, לאשר כי מילת המפתח שאתה רוצה דירוג עבור היא בתג הכותרת בעמוד שברצונך לדרג. כמו כן, בדוק שיש לו את הדף שפע של קישורים המצביעים על אותו מדפים אחרים באתר שלך. לבסוף, לוודא שקישורים אלה באתר שלך כוללים את מילת המפתח היעד בטקסט העוגן.

מעבר ליסוד, אתה בעצם צריך יותר קישורים. אם הדומיין שלך בכללותו יש לספור תחום נמוך מתייחס, אז הייתי הולך על תמהיל כללי של קישורים לשניהם את התחום שלך ודף היעד שלך ממגוון רחב של מקורות. אם התחום שלך כבר יש מגוון רחב של תחומים המתייחסים כבר, אז הייתי להפעיל תכנית בניית קישורים ממוקדת יותר לדף שאתה עובד על באופן ספציפי.

איך אני יכול לקבל קישורים ממגוון רחב של מקורות?

בניית קישורים הוא נושא שאני יכול (וצריכים כנראה) להקדיש שורה ארוכה של הודעות בבלוג נפרדות, כי יש מגוון כמעט בלתי מוגבל של דרכים שאתה יכול לבנות קישורים.

הנה רשימה קצרה (וחלקית מאוד) של הגישות אני אוהב קישור בניין באותו הרגע:

1 סינדיקציה מאמר -. Syndicating מאמרים לבנות קישורים הוא עדיין מאוד מצרך עבור SEO'ers ברחבי העולם. ישנן דרכים למנף את המאמצים שלך לכאן כדי להעלות את 'התפשט' של המאמרים שאתה כותב שיכול להגדיל באופן משמעותי את הערך ממאמר אחד וכנראה שנקבל יש לנו עוד מה לומר על זה בחודשים הקרובים.

. 2 קבלו חברתי - לוקח את התוכן שאתה כותב ודוחף אותו החוצה דרך ערוצים חברתיים יקבל את קישורים. אתה יכול גם פשוט לפרסם או לקדם את התוכן בפרופילים במדיה החברתיים שלך ובכוונה אתה יכול להזמין אנשים כדי לדחוף את 'כמו' כפתור וכו 'בהודעות האחרונות בבלוג שבו אני' שאלתי 'אנשים ללחוץ על פייסבוק כמו כפתור יש לי 10x מספר "אוהב" כאשר אני לא.

הקישורים ישירים תוכל ליצור באמצעות מדיה חברתית צפויים להיות "ללא מעקב '(וכל כך לא שווה הרבה) אבל נראה הנוכחות שלך על נכסים אלה הוא שמסתכלים על ידי גוגל בכל מקרה. בנוסף, הזרימה בהשפעה להיות צדודית במדיה חברתית תזכה אותך מקשר שניהם ממערכות יחסים שתיצרו ואפילו מהמגרדים כי לקחת את החומר הזה ולפרסם אותה.

. 3 הגשת הזנת RSS - זה קצת פועל במה, אבל זה עסקה יפה "אין פעם אחת, לקבל הטבות לכל חיים 'סוג. להלן השלבים המעורבים:

. צור הזנת RSS של התוכן שלך בצורה מופשטת (למשל לפרסם רק חלק מכל פריט תוכן או מאמר). הקפד לכלול קישור חזרה למאמר המלא במזון שלך.

ב. אז קח את עדכון RSS המופשט הזה ולשלוח אותו ל-RSS Feed מדריכים כמו feedage.com (פשוט לעשות חיפוש עבור "מדריך RSS Feed" ותמצא שפע של אתרים דומים).

ג. ספריות RSS feed אלה לאחר מכן לפרסם מחדש את התוכן שלך ולכלול את הקישור שלך בחזרה למקור. אז בכל פעם שתפרסם תוכן שאתה מקבל backlink מיידי.

שוב, זה קצת techy, אז אולי ראוי לפוסט מלא על זה לבד, אבל אני כבר מצאתי גישה זו מועילה במיוחד עבור אתרים גדולים עם הרבה דפים שאינם באינדקס באופן מלא על ידי מנועי חיפוש. זכור, אם דף אינו צמוד למדד, זה לא לנהוג כל תנועת חיפוש אורגנית.

4 פורומים -. מצא קומץ של הפורומים בענף שלך הגדולים, פרופיל גבוה ולהיות מעורבים. הקפד למלא את הפרופיל שלכם בפורום לחלוטין ולשים קישור קובץ החתימה שלך. לאחר מכן, להשתתף בפורום. אין דואר זבל לחברים האחרים, אך במקום זאת, לעזור להם.

אם אתה להישאר בסביבה במשך זמן מה (או אפילו יותר טוב לעשות קצת מחקר באתרים כמו יאהו תשובות), תמצא שאותם הנושאים והשאלות שהועלו מקבלים שוב ושוב.

טקטיקה נהדרת היא להכין רשימה של שאלות נפוצות עם תשובות ולאחר מכן לצפות בפורומים כדי לראות מתי שאלות נפוצות שואלים (עדכון RSS הוא לעתים קרובות זמין בפורומים שהופך אותו קל לצפייה הודעות חדשות שנכנסו).

לאחר מכן, תוכל לעוט בכל פעם שיש שאלה שאתה יכול לענות. שים לב, עדיף לשים את כל תגובה במילים מעט שונות כדי למנוע ממשתמשים מעצבנים של הפורום. זה גם בסדר, להגיד "הנה תשובה קצרה, שכתבתי הודעה ארוכה בבלוג שלי על זה ...." ולאחר מכן לקשר אל הבלוג שלך.

5 להיות טוב במה שאתה עושה -. אוקיי, אז זה לא ממש אסטרטגית קישור בניין ככל אסטרטגיה 'איך לעשות לחיים ". באופן כללי, אם אתה עושה עבודה טובה, אנשים יהיו לקשר אותך. בעיקר אם אתה עושה עבודה טובה ולקבל בהרגל לשאול אותם אתה עובד עם לתת לך קישור תוכל לקבל קצת.

מטרתנו הוא למכור את מוצר טוב וMarketSamurai.com משך מעל 2.3 מיליון קישורים ללא כל 'בניין קישור' רשמי.

. 6 תוכן פרסום באתר שלך - שוב, לא הצעת קישור בניין מסורתית, אבל קישורים פנימיים הם בעלי ערך. זה מתמטיקה פשוטה שאתר עם 1,000 דפים יש "מיץ" יותר קישור הפנימי לשתף מאשר האתר עם 20 עמודים (גם תוכל לקחת ערימה של תנועת זנב ארוכה באמצעות פרסום הרבה תוכן).

בונה יותר תוכן באתר שלך הוא אסטרטגית תנועת רוצח.

בנוסף לומר לעיל יש הרבה אסטרטגיות קישור אחרות אתה יכול לעקוב כולל סימניות חברתיות (גדול שעזר דפים יקבלו באינדקס), הגשות במדריך, מתחנן (למשל לשאול את מי אתה עושה עסקים עם לקשר אותך), מחקר תחרותי, שבו אתה משתמש כלים כמו דו"ח פרופיל קישורים של סמוראי השוק כדי לראות מה המתחרים שלך יש קישורים ולראות אם מקור הקישור יהיה לקשר אותך ועוד הרבה יותר.

אז תסתכל עכשיו בשוק סמוראי ולראות איזה סוג של פרופיל תחום המתייחס יש לך.

לחיים

בן

נ.ב. כמו בהודעה? הייתי אוהב אותך כדי לחלוק את האהבה עם פייסבוק 'כמו' להלן.

PPS לכולם הבאים שנכתב בבלוג הסדרה המרה, אל תדאג, אנחנו לא שוכחים! הפוסט האחרון בסדרה יהיה בקרוב!