ניו הדירוג Tracker הוא הפעילים, אבל אתה חייב להפעיל אותו היום ...

שתף לחצן

Noble Samurais Rank Tracker is now LIVE היום יש לנו כמה חדשות טובות: אחרי שבועות ארוכים של קידוד (ומעל 80,000 שורות קוד חדש) אנחנו באמת מתרגשים לחשוף מערכת Tracker הדירוג שלך החדש לך ...

ואנחנו לא יכולים להיות מאושרים עם התוצאה!

עכשיו יש טונות של מידע בפוסט בבלוג הזה, אבל אני רוצה להיות יסודי ככל האפשר כדי לוודא שאתה מסוגל לקום ולרוץ עם מערכת מעקב דרגה החדשה במהירות ובקלות. בפוסט בבלוג של היום אני אגלה:

 1. שלוש תכונות חדשות ונפלאות שאתה מקבל עם Tracker שלך חדש ו'השתפר 'דרגה
 2. איך להתחיל עם Tracker חדש הדירוג ב -4 שלבים פשוטים
 3. איך לטעון את התכנית שלך בחינם 50 מילות מפתח מעקב דירוג (בשווי של עד $ 22.50 לחודש) על ידי הפעלת דרגה Tracker לפני חצות (שעון האוקיינוס ​​השקט) יום שישי 3 באוגוסט
 4. כיצד לנעול בגישה בחיים שלך ל50% הנחה חצי המחיר שלך על כל תוכניות Tracker דרגה גבוהה יותר של מילות מפתח על ידי הפעלת דרגה Tracker לפני חצות (PST) יום שישי 3 באוגוסט
 5. מה מיוחד בניו הדירוג שלנו שירות Tracker? ואיך זה בהשוואה עם התחרות
 6. מה שאתה צריך לעשות היום ...

הערה חשובה: אתה צריך להפעיל את מודול Tracker הדירוג שלך היום (או לפני החצות (PST) יום שישי 3 באוגוסט) להבטחת התכנית שלך בחינם 50 מילות מפתח חגורה לבנה, ונעילה ב50% ההנחה בחצי המחיר כל החיים שלך על כל גבוה יותר שלנו תוכניות של מילות מפתח.

זכור, זה הוא הצעה בלעדית לקיימים שוק סמוראי (וסמוראי סעיף) לקוחות בלבד, ויפוג בחצות (PST) יום שישי 3 באוגוסט. לאחר מועד זה התכנית בחינם החגורה הלבנה יופחת עד 10 מילות מפתח, ותוכניות מילת מפתח גבוהות יותר תעבור לתמחור הקמעונאי, ולהכפיל במחיר.

אוקי, יש הרבה כדי לכסות, אז בואו נתחיל.

כבעלים של שוק סמוראי (או סמוראי סעיף) אתה רציני לגבי קידום אתרים. אתה מבין שכדי שתוכל לשפר את הדירוג שלך, אתה קודם צריך לעקוב אחריהם.

כפי שאתה ודאי יודע, לפני כמה חודשים, גוגל עשתה שינוי משמעותי שהשפיע על מודול הדירוג Tracker בשוק סמוראי וסמוראי סעיף בכבדות. כתוצאה מכך שזה היה הכרחי כדי לבנות מחדש את הדירוג Tracker מאפס ...

כאן הם רק 3 מתוך תכונות החדשות והנפלאות שאתה מקבל ב'משופר 'דירוג Tracker החדש שלך ו...

אם אתה זוכר באמצעות דירוג Tracker הישן, אתה זוכר כמה מתסכל זה היה כדי לאחזר את הנתונים שלך.

בכל פעם שאתה רוצה לבדוק את הדירוג שלך אתה צריך לפתוח את שוק סמוראי או סמוראי מאמר, ללחוץ באופן ידני על כפתור, ולאחר מכן לסובב את האגודלים שלך ואילו נתונים הדירוג שלך נאספו.

אם היה לך יותר מכמה פרויקטים, תהליך זה יכול לקחת שעות. ובכן, זה היה 'Tracker דרגה הישן' ...

הנה מה חדש עם מערכת המעקב החדש הדירוג:

 • עדכונים שבועיים אוטומטיים: לא עוד אתה צריך לזכור לבדוק את הדירוג שלך בכל שבוע, ולאחר מכן באופן ידני לחץ על כפתורי עדכון לאחזור נתונים הדירוג החדשים שלך. עכשיו אתה יכול פשוט לשבת ולנוח כדרגה Tracker החדש שלנו באופן אוטומטי עדכוני מסעות הפרסום שלך בשבילך בכל שבוע, מבלי שתצטרך לנקוף אצבע.

 • הודעות דואר אלקטרוני: לא רק שהדירוג Tracker החדש לעדכן את מסעות הפרסום שלך באופן אוטומטי בכל שבוע, הוא גם שולח לך הודעת דוא"ל ברגע שנתוני הדירוג שלך עודכנו. אז עכשיו אתה יכול למקד את תשומת הלב הבלתי מחולקת שלך על העסק שלך, עד הודעת דוא"ל שלך מגיע.

 • ממשק פשוט יותר: שלא כמו הדירוג Tracker הישן, שהטביע אותך בים של מספרים, הממשק החדש פשוט של רנק Tracker החדש שלנו הופך את ניתוח הדירוג שלך רוח - במיוחד אם אתה לנהל את אתרי אינטרנט, מילות מפתח ומסעות פרסום של כולם באותו הזמן מרובים.

ומכיוון שמקורות מערכת מעקב דירוג החדשים דירוג נתונים מספקי צד השלישי אמין, זה יציב יותר מאי פעם.

איך להתחיל עם הדירוג Tracker ב4 שלבים פשוטים

  1. שוק פתוח סמוראי או סמוראי סעיף ועדכון לגרסה העדכנית ביותר

  1. פתח את הפרויקט הראשון שאתה רוצה להעלות לדרגת Tracker החדש

  1. לחץ על מודול Tracker דרגה כדי להפעיל תכנית 50 מילות מפתח חגורה לבנה בחינם

הערה: חלון הזדמנויות שלך כדי לנעול בתכנית חגורה הלבנה 50 מילות מפתח בחינם שלך נסגרה ביום שישי 3 באוגוסט. אם אתה לא רוצה לפספס את תכנית חגורה הלבנה 50 מילת המפתח שלך בחינם, אתה צריך להפעיל את מודול Tracker דרגה שלך עכשיו. לקבלת מידע נוסף על תכנית החגורה הלבנה שלך חינם, תמשיך לקרוא ...

  1. העלה נתונים Tracker הדירוג ההיסטוריים שלך לענן

איך לתבוע 50 מילות מפתח דרגה מעקב התכנית שלך בחינם (בשווי של עד $ 22.50 לחודש) על ידי הפעלת דרגה Tracker לפני יום שישי 3 באוגוסט.

התקווה הגדולה שלנו הייתה שאנחנו יהיו מסוגלים להציע תכנית מעקב דרגה בחינם לבעלים קיימים של שני שוק סמוראי וסמוראי סעיף. רצינו להבטיח שכמה שיותר מהלקוחות שלנו ככל האפשר יהיה לחלוטין לא מושפעות מהשינויים שהוטלו על ידי Google.

אז נתחנו את דפוסי השימוש של הלקוחות הקיימים שלנו, ונהלנו משא ומתן אגרסיווי עם יותר מתריסר דירוג ספקי נתונים כדי להבין:

 1. אם תכנית בחינם הייתה אפילו מבחינה כלכלית אפשרית; ו
 2. מה תכנית בחינם תכלול עבור המשתמשים הקיימים שלנו

החדשות טובות היא שאנחנו יהיו מסוגלים להציע תכנית 50 מילות מפתח בחינם נהדרת לכל לקוחות קיימים של שוק סמוראי וסמוראי סעיף.

ניתוח שלנו לדירוג נתוני שימוש בשנה האחרונה, חשף את דפוס השימוש הבא ללקוחות הנוכחיים שלנו:

מסלול 92% פחות מ50 מילות מפתח
מסלול 7% בין 51-500 מילות מפתח
מסלול 1% מעל 500 מילות מפתח

אז, כפי שאתה יכול לראות, תכנית מילת המפתח שלנו 50 בחינם עולה על הצרכים של מעל 92% מהלקוחות הקיימים שלנו. מה שאומר, אם אתה חלק מהרוב הזה העוקב אחר פחות מ 50 מילות מפתח, אתה מקבל את היתרון של דרגה אוטומטית לחלוטין מעקב (שבו אנחנו מסתכלים למעלה בדירוג שלכם עבורכם באופן אוטומטי בכל שבוע) ולא תצטרך לשלם אגורה על זה.

עם זאת, יש כמה דברים שחשוב לציין:

  1. בעוד התכנית החופשית תהיה החופשית, זה לא חינם אלינו - אנחנו נהיה לשלם אלפי דולרים בכל חודש, בשמך, כדי לממן את התוכניות הללו בחינם. אנחנו קבענו את Freeline ברמה שצריכה לספק את הרוב המכריע של משתמשים (מעל 92%), תוך קביעת כמות המזומנים שאנחנו צריכים לתאר בכל חודש עבור הלקוחות שלנו לרמה בת קיימא. הייתה סמוך ובטוח, זה לא פשיטת רגלנו, אבל זה חשוב לשתף, כי כפי שאנו תהיו לשלם את החשבון עבור חשבונות אלה ללא תשלום, היה עלינו למתוח את הקו במקום כלשהו, ​​ותכנית 50 מילת מפתח יוצרת איזון של עמידה ברובם המכריע של הצרכים של המשתמש, כמו גם בניהול ההוצאות השוטפות שלנו.

  1. הצעה זו תהיה זמינה רק עבור קיימים שוק סמוראי (וסמוראי סעיף) בעלים, או כל מי שרוכש שוק סמוראי לפני יום שישי 3 באוגוסט - ככל שהלקוחות הקיימים שלנו ומשתמשי משפט הם, הצעה זו מי שיושפע ביותר מהשינויים יהיה זמין לבסיס הקיים הבעלות בלבד - כל מי שיש לו גרסה מלאה של שוק סמוראי או סמוראי סעיף, כמו גם לכל משתמש ניסוי נוכחי שמשדרג לגרסה המלאה לפני יום שישי 3 באוגוסט.

  1. החל מיום שישי 3 באוגוסט, את התכנית בחינם לכל לקוחות חדשים של שוק סמוראי יירד ל 10 מילות מפתח לחודש - כפי שיש עלות מתמשכת משמעותית במתן התוכניות הללו בחינם, התכנית החופשית 50 מילת המפתח היא זמינה רק לבעלים קיימים ( וכל מי שמשדרג לגרסה המלאה לפני יום שישי ה -3 של August.With מעל 63755 לקוחות, אתה יכול להתחיל להבין מדוע מתן תכנית בחינם זה יעלה לנו אלפי דולרים לחודש.

   בגלל זה אנחנו יכולים לעשות רק הצעה זו זמינה ללקוחות קיימים. לקוחות עתידיים יהיו מוגבל ל10 מילות מפתח / תכנית חודש.

 1. תכנית מילת מפתח זו בחינם 50 היא שווה ערך לתוכניות ששולמו שעולות עד $ 22.50 חודש - עשית את ניתוח מעמיק של התחרות במרחב שירות מעקב דרגה. רוב שירותי מעקב הדרגה אינם מספקים תכנית בחינם בכל, ויש לי מחיר כניסה מינימאלי של 29 $ 49 דולרים בחודש רק כדי להירשם. כיוון שכך, את הערך האמיתי אליך לתכנית 50 מילות מפתח דומה הוא בכל מקום בין 5 $ ל $ 22.50 ללקוחות קיימים month.Only, ומי שירכשו את הגרסה המלאה של שוק סמוראי לפני יום שישי 3 באוגוסט, יהיה זכאי ל תכנית זו חינם 50 מילות מפתח - המספקת עד $ 22.50 לחודש של בדיקות של מילות מפתח בדירוג, בחינם.
Free 50 keyword white belt plan

טוען תכנית חגורה הלבנה 50 מילות מפתח בחינם על ידי הפעלת Tracker מודול דרגה שלך עכשיו. זכור, זה הוא הצעה ייחודית לבעלי שוק סמוראי וסמוראי המאמר רק ויפוג בחצות (PST) יום שישי 3 באוגוסט.

לאחר מועד זה התכנית של מילות מפתח ללא תשלום יופחת ל רק 10 מילות מפתח.

כדי להפעיל את מודול Tracker דרגה שלך ולטעון תכנית 50 מילות מפתח בחינם:

  1. שוק פתוח סמוראי או סמוראי סעיף, ועדכון לגרסה העדכנית ביותר

 1. לחץ על כרטיסיית דרגה Tracker Module, ו50 בחינם תכנית מילות מפתח החגורה הלבנה שלך באופן אוטומטי להיות מופעלת. (לקבלת מידע נוסף על איך להתחיל עם Tracker דרגה החדש לחץ כאן)

כיצד לנעול בחיי 50% הנחה חצי המחיר שלך בכל דרגה Tracker תוכניות מילת מפתח גבוהה יותר

ניתוח נתוני שימוש בדירוג שלנו מראה כי תכנית 50 מילות המפתח שלנו תהיה יותר הולם עבור מעל 92% מהלקוחות שלנו.

עם זאת, אם אתה אחד מאלה שנמצאים ב8% ממשתמשים העוקבים אחר יותר מ -50 מילות מפתח, אז אנחנו רוצים לוודא שאנחנו נטפל בך יותר מדי.

לפני שאני מגלה מה תוכניות התמחור, חשוב לסקור את התחרות ולראות מה האפשרויות הזמינות הזולים ביותר נמצאות בשוק כדי לעקוב אחר יותר מ -50 מילות מפתח על בסיס שבועי:

מתחרה

B

C

D

תכנית מילת המפתח 50+ הזולה ביותר

49 $ / חודש

24 $ / חודש

19 $ / חודש

$ 99 / חודש

מילות מפתח במעקב

250

100

100

1,000

מחיר / מילת מפתח

0.20 $

.24 $

.19 $

0.10 $

לכן, אם אתה צריך לעקוב אחר יותר מ -50 מילות מפתח ולאחר מכן את התכנית הזולה ביותר משירותים מתחרים מתחילה ב$ 19 / חודש, ואתה יכול לשלם עד $ 99 / חודש!

אמנם זה אולי נראה כמו הרבה, יש סיבות טובות למחיר. יש עלויות קשות לספק תשתית כדי לבדוק מספר גדול של מילות מפתח.

כאשר עושים את הניתוח שלנו ומודל תמחור יש לנו שני יתרונות ברורים על פני המתחרים שלנו:

  • רוב תמחור המתחרה הוא ממוקד בסוכנויות קידום אתרים - חברות עם כיסים עמוקים. סוכנויות לעתים קרובות תשלום מאות או אלפי דולרים ללקוחות שלהם בכל חודש, ולכן יכולות להרשות לעצמם לשלם סכומים משמעותיים בכל חודש כדי לקבל הדירוג של מילות מפתח שלהם המעודכן לthem.Agencies לנהל מספר רב של לקוחות - הצורך לעקוב אחר מאות או אלפי מילות מפתח בכל חודש. מבנה התמחור של התוכניות שמוצעות כיום בשוק משקף את הצורך הזה. לרוע המזל, זה מכניס אותו אל מעבר להישג ידם של רבים מבעלי עסקים קטנים באינטרנט, במיוחד אם הם רק צריכים לעקוב אחר כמה מאות מילות מפתח.

 • רוב המתחרים שלנו לשרת את בסיס לקוחות קטן יחסית של סוכנויות קידום אתרים - ולכן אין באפשרות לפרוס את עלויות התשתית שלהם על פני עשרות אלפי משתמשים כמו שאנחנו.

אנחנו יודעים שהלקוחות שלנו הם, והם שונים מאוד מסוכנויות SEO! בעוד יש להם כמה סוכנויות ויועצי SEO באמצעות התוכנה שלנו אנחנו, רוב המשתמשים שלנו הם בעלי עסקים קטנים באינטרנט שאין להם מאות דולרים לחודש להוציא על מעקב את הדירוג שלהם.

אנחנו לקחנו את הצורך הזה בחשבון בעת ​​לבוא עם תוכניות מעקב דירוג שלנו.

כדי להבטיח שלקוחות קיימים יקבלו את העסקה הטובה ביותר אפשריים, אנו מציעים שני סטים של תוכניות:

 1. תוכניות ללקוחות הקיימים שלנו (או לקוחות חדשים הרוכשים לפני יום שישי 3 באוגוסט).
 2. תוכניות ללקוחות חדשים הרוכשים לאחר יום שישי 3 באוגוסט

הנה רשימה של מה התוכניות שלנו תהיה לשירות מעקב דירוג של נובל הסמוראי:

דרגת Tracker תכנית

קיימים מיוחד
תמחור לקוחות

) (הרשמה לפני יום שישי 3 באוגוסט)

תמחור הקמעונאי


) (הרשמה החל מיום שישי 3 באוגוסט)

חגורה לבנה

מילות מפתח: 50
מחיר / חודש: חינם
מחיר / מילת מפתח: ZERO
מילות מפתח: 10
מחיר / חודש: חינם
מחיר / מילת מפתח: ZERO

צהוב חגורה

מילות מפתח: 100
מחיר / חודש: 5 $
מחיר / מילת מפתח: 0.05 $
מילות מפתח: 100
מחיר / חודש: $ 10
מחיר / מילת מפתח: $ .10

חגורה כתומה

מילות מפתח: 200
מחיר / חודש: $ 10
מחיר / מילת מפתח: 0.05 $
מילות מפתח: 200
מחיר / חודש: $ 20
מחיר / מילת מפתח: $ .10

חגורה הכחולה

מילות מפתח: 500
מחיר / חודש: $ 25
מחיר / מילת מפתח: 0.05 $
מילות מפתח: 500
מחיר / חודש: 50 $
מחיר / מילת מפתח: $ .10

החגורה חומה

מילות מפתח: 1000
מחיר / חודש: $ 40
מחיר / מילת מפתח: 0.04 $
מילות מפתח: 1000
מחיר / חודש: $ 80
מחיר / מילת מפתח: 0.08 $

חגורה שחורה

מילות מפתח: 2500
מחיר / חודש: $ 99
מחיר / מילת מפתח: 0.04 $
מילות מפתח: 2500
מחיר / חודש: $ 198
מחיר / מילת מפתח: 0.08 $

אז, אם אתה לקוח קיים עם 100 מילות מפתח, אתה יכול לעקוב אחר הדירוג שלך רק 5 $ לחודש. זה רק 0.05 $ למילת מפתח - פחות מרבע מרוב הצעות המתחרים שלנו!

לכל הלקוחות הקיימים (ולכל מי שמשדרג לגרסה המלאה של שוק סמוראי לפני יום שישי 3 באוגוסט), תקבל גישה לכל התוכניות הקמעונאי שלנו, אבל בהנחה חצי מחיר 50%!

אם אתה לומד את התוכניות לעיל, תראה שאפילו התוכניות העתידיות שלנו הקמעונאי (אשר לבעוט רק ללקוחות חדשים שירכשו החל מיום שישי 3 באוגוסט) יש מחיר לכל מילת מפתח פחות ממחצית מרוב ההצעה של המתחרה שלנו. כדי לקבל את אותו מחיר לכל מילת מפתח מלהתחרות שירותים, שהיית צריך להוציא לפחות 99 $ לחודש!

נשמח להיות מסוגל להציע מעקב דירוג שוטף בחינם לכל המשתמשים המושפעים שלנו, לעומת זאת, מסיבות שכבר כיסו, מבחינה כלכלית זה פשוט לא אפשרי.

התכנית שלנו 50 מילת המפתח בחינם, אשר עונה על הצרכים של למעלה 92% מהלקוחות שלנו, תעלה לנו אלפי דולרים בכל חודש כדי לכסות.

אם אתה אחד מהקומץ שעוקב אחר מעל 50 מילות מפתח (ואתה לקוח קיים), אנו מסוגלים לתת לך מחירים מיוחדים - פחות מרבע מהמחיר של המתחרים שלנו.

כל מי שרוכש את המוצר שלנו החל מיום שישי 3 באוגוסט תוכל לבחור מהתוכניות הקמעונאי שלנו, אשר עדיין ערך רב - בפחות ממחצית המחיר של רוב המתחרים שלנו.

כדי לראות כיצד לשנות את התכנית שלך, רק לראות את הווידאו למטה.

כיצד לשנות תכנית הדירוג Tracker שלך

50 Percent Discount

לנעול ב50% ההנחה חצי המחיר כל החיים שלך על כל התוכניות גבוהות יותר של מילות מפתח על ידי הפעלת המודול Tracker דרגה שלך עכשיו. זכור, זה הוא הצעה ייחודית לבעלי שוק סמוראי וסמוראי המאמר רק ויפוג בחצות (PST) יום שישי 3 באוגוסט.

לאחר מועד זה התוכניות כל גבוהה יותר של מילות מפתח תעבור לתמחור הקמעונאי, וכפולים במחיר.

כדי להפעיל את מודול Tracker דרגה שלך וטוענים 50% הנחה בחצי המחיר כל החיים שלך על כל התוכניות גבוהות יותר של מילות מפתח:

  1. שוק פתוח סמוראי או סמוראי סעיף, ועדכון לגרסה העדכנית ביותר

 1. לחץ על כרטיסיית דרגה Tracker Module ו50% ההנחה בחצי המחיר שלך תהיה נעולה לכל חיים. (לקבלת מידע נוסף על איך להתחיל עם Tracker דרגה החדש לחץ כאן)

למה ניו הדירוג Tracker מספק עדכונים שבועיים?

רק עם כמה יוצאים מן הכלל, רוב המתחרים שלנו לספק עדכונים רק שבועי דירוג, ומסיבות טובות:

  • אם לפקח באופן קבוע בדירוג תבחין תנודות יומיות בתוצאות שלך. "רעש" יומי זה מעוות את התמונה האמיתית של מה שקורה לרובם המכריע rankings.The שלך של אנשי מקצוע SEO לבדוק את הדירוג שלהם על בסיס שבועי או דו שבועי. מקובל בקרב חוגי SEO שבודקים את דירוג בתדירות גבוהה יותר מאשר זו מספקת ערך מועט. זה שווה הערך לניטור מחיר המניה של המניות שלך על דקה ידי בסיס דקות. זה פרטני מדי כדי לספק כל מגמות משמעותיות או מעשיות.

 • יש עלות אמיתית, מוחשית קשה לספק כמויות גדולות של דירוג של מילות מפתח. יש תשתית משמעותית שצריכה להיות בנויים כדי לחפש מיליונים מילות מפתח לחודש. מתן דירוג שבועי פירושו ארבע המחאות לחודש לkeyword.Providing דירוג יומי כרוכים שבע פעמים רבות חיפושים של מילות מפתח, המתרגם ישירות לשבע פעמים את העלות. שירותים המספקים בדירוג יומי הם משמעותי יותר יקר לכל מילת מפתח כדי לעקוב אחר - ובצדק!

באינטרסים של שמירה על דירוג של מילות מפתח נגישות וזול ככל האפשר ללקוחות שלנו, יש לנו בחרתי בתחילה לספק דיווחים רק בדירוג שבועי. עם זאת, אם יש מספיק ביקוש אנו עשויים להציג את האפשרות לקבלת עדכונים שילמו מיידיים בעתיד.

מה מיוחד בדרגה החדשה שלנו שירות Tracker? איך זה להשוות אותו עם התחרות?

אם אתה לא באמת השתמשת במודול הדירוג Tracker לפני, או לא בדקת את זה לזמן מה, הנה סיכום מהיר של התכונות הייחודיות שלו (מעבר להיות רק רבע מהמחיר של התחרות).

הם אומרים כי "משוב הוא ארוחת בוקר של אלופים", ומתחילת דרגה Tracker נועד לספק משוב מהיר על "ההשפעות" של העבודה שלך SEO בניית קישורים והאסטרטגיה SEO.

  1. דרגת Tracker בודק לא רק את הדירוג שלך ב3 מנועי חיפוש גדולים, אלא גם מדווח על מספר הקישורים שמצביעים על כל אחד מדפי הדירוג שלך - בדרך כלל, כפי שעולה עבודת בניית קישורים שלך, אתה תראה עלייה במספר קישורים, ואחריו עלייה בדירוג שלכם. זה מדד מוביל בדירוג, והדירוג Tracker של רק נובל הסמוראי מציע תכונה זו. (אנשי מקצוע SEO אוהבים תכונה זו - משום שהוא מספק ראיות של כל עבודת בניית קישורים הקשה אתה כבר עושה)

  1. דרגת Tracker מראה לך את הדירוג לכל דף האינטרנט היחיד שאתה שולט - זה נפוץ בקידום האתרים מודרניים להשתמש בדומיינים מרובים לדירוג עבור מילות מפתח. רוב שירותי מעקב דרגה אחרים יכולים רק לעקוב אחר תחום אחד, ורק אומרים לך את הדירוג הגבוה ביותר שאתם מחזיקים. אנו מאפשרים לך לעקוב אחר כל מספר של תחומים, כמו גם כתובות אתרים מיוחדות כמו YouTube קטעי וידאו. אנו מציגים עבורך את כל הדירוגים שאתם מחזיקים ב100 תוצאות העליונים, לא רק הגבוה ביותר אחד.

  1. דרגת Tracker מאפשר לך לעקוב אחר תחומים בלתי מוגבלים למילה מפתח אחת - רוב פתרונות מעקב דרגה אחרים בשוק גובים מלקוחות שלהם המבוססים על מושג שנקרא "זוגות של מילות מפתח". אם ברצונך לעקוב אחר הדירוג של מילות מפתח על מילות מפתח עבור 5 תחומים שונים, היית צריך להיכנס למילת המפתח שב5 פעמים, אכילה למכסה החודשית שלך. בדירוג Tracker, שיספור כמו שרק מילה מפתח אחת - כך מכסת מילות מפתח שלך הולכת הרבה יותר.

  1. דרגת Tracker מאפשר לך לעקוב אחר הדירוגים באתרי Web 2.0 (כגון YouTube וSquidoo), כי אתה שולט, אבל לא בעלים -! פתרונות רבים על גבול השוק לך מעקב רק דפים בתחום אחד, או להכריח אותך כדי לעקוב אחר כל אתר אינטרנט 2.0 כעוד "זוג מילות מפתח", אכילה למכסת מילות המפתח מוגבלת שלך. כפי שאתה יודע, YouTube ואתרי אינטרנט 2.0 לעתים קרובות מהווים חלק קריטי בקידום האתרים מודרניים. רק דרגה Tracker מאפשר לך להוסיף דפי אינטרנט רבים אינטרנט 2.0 כמו שאתה אוהב - תוך שימוש רק מילת מפתח אחת מהמכסה השבועית שלך.

  1. דרגת Tracker תומך מגוון רחב של שילובי שפה ומדינה במנועי חיפוש - אם כבר מדברים על ספקי מעקב דרגה רבים נתונים הבינו שמעט מאוד תמיכת מגוון רחב של שילובי שפה והארץ זמינים בגוגל ומנועי חיפוש הגדולים. שוק סמוראי הפך פופולרי מאוד עבור המים שאינם אמריקאי, שאינה דוברי אנגלית ללקוחות בגלל שעבדנו קשה מאוד כדי לתמוך בימין לשמאל שפות כמו עברית, ובשפות "Unicode" כמו יפני וסיני. ספק הנתונים שנבחרנו הוא אחד הבודדים שמסוגל לספק מגוון רחב של שילובי שפה / ארץ.

 1. דרגת Tracker מנהל את הנושאים של "לוקליזציה" גוגל ו" התאמה אישית "- Google לעתים קרובות משמש דפי דירוג שונים המבוססים על איפה אתה ממוקם. גוגל גם אישית את תוצאות החיפוש שלך מבוססת על האתרים שאתה מבקר לעתים קרובות. והתנהגות זו "לוקליזציה" "התאמה אישית" יכולה לעשות את זה מאוד מאתגר כדי לקבל סט אובייקטיבי של תוצאות חיפוש כלליות כאמת מידה עבור SEO שלך activities.As תוצאה, לעתים קרובות אתה רואה תוצאות שונות מאוד בחיפוש גוגל מדפדפן האינטרנט משלך מה דרגת דיווחי שירות מעקב. ספק נתונים הדירוג אנו בחרנו עושה עבודה מצוינת של הסרת הטיות מסוג זה מהתוצאות.

מה שאתה צריך לעשות היום ...

  1. אם אתה לקוח שוק סמוראי או סמוראי סעיף הקיים ולך לעקוב אחר פחות מ 50 מילות מפתח - להפעיל היום (או לפני חצות (PST) יום שישי 3 באוגוסט) ואתה בטוח 50 מילת המפתח תכנית חגורה הלבנה בחינם לכל חיים. נתוני השימוש שלנו מראה שזה די והותר עבור מעל 92% מהלקוחות שלנו.

  1. אם אתה חלק מהקומץ של לקוחות שצריכים לעקוב אחר יותר מ -50 מילות מפתח - להפעיל היום (או לפני חצות (PST) יום שישי 3 באוגוסט) ואתה לנעול גישה לכל חיים לתוכניות מילת מפתח גבוהות יותר שלנו ב50 % הנחה בחצי מחיר (שהם פחות מרבע מהמחיר של רוב המתחרים שלנו).

 1. אם מעולם לא השתמש גשש דרגה לפני, עכשיו זה הזמן הטוב ביותר להתחיל. הפעל היום (או לפני חצות (PST) יום שישי 3 באוגוסט) ואתה לאבטח תכנית חגורה הלבנה 50 מילות מפתח בחינם, וגישה לכל חיים לכל תוכניות מילת מפתח גבוהות יותר שלנו ב50% הנחה בחצי מחיר, במקרה שתזדקק ל שדרוג בעתיד.

רק כדי לסכם, כדי לקבל גישה לTracker דרגה החדשה, כל מה שאתה צריך לעשות הוא:

  1. שוק פתוח סמוראי או סמוראי סעיף, ועדכון לגרסה העדכנית ביותר

 1. לחץ על כרטיסיית דרגה Tracker מודול כדי להפעיל תכנית 50 מילות מפתח חגורה לבנה בחינם. (לקבלת מידע נוסף על אופן הפעלת דרגה Tracker מודול שלך לחץ כאן)

ולבסוף, תודה ענקית על כל תמיכה המדהימה והעידוד שקיבלנו מהלקוחות שלנו - ול1,218 המשתמשים המסורים, שלקחו זמן יקר מתוך לוחות הזמנים שלהם להשתתף בביתא. קיבלנו משוב מצוין, ועשינו שיפורים רבים לתוכנה כתוצאה.

אנו מקווים שאתה נהנה באמצעות מערכת מעקב דירוג החדשה, ואם יש לך שאלות שתשובות להן אינן ישירות בפוסט הזה, אנא אל תהסס לשאול אותם בהערות שלהלן.

דרישת שלום חם,

יוג'ין וייר
מנכ"ל
נובל סמוראי

נ.ב. כדי לטעון תכנית 50 מילות מפתח בחינם, ונעילה בגישה בחיים שלך ל50% ההנחה בחצי המחיר שלך על כל התוכניות גבוהות יותר של מילות מפתח, אתה צריך להפעיל את מודול חדש הדירוג Tracker שלך לפני חצות (PST) יום שישי 3 באוגוסט. הפעל מודול Tracker הדירוג שלך היום על ידי לחיצה כאן ולאחר 4 צעדים פשוטים הבאים:

זכור, זה הוא הצעה בלעדית לקיימים שוק סמוראי (וסמוראי סעיף) לקוחות בלבד, ויפוג בחצות (PST) יום שישי 3 באוגוסט.

לאחר מועד זה התכנית בחינם החגורה הלבנה יופחת עד 10 מילות מפתח, ותוכניות מילת מפתח גבוהות יותר תעבור לתמחור הקמעונאי, ולהכפיל במחיר. אז אם אתם לא רוצים להחמיץ, לחצו כאן עכשיו כדי לראות איך להפעיל: