המתכנן החדש של גוגל מילות מפתח - איך זה גורם לי שוק סמוראי יותר מהר!

שתף לחצן

אנחנו מאוד שמחים לבשר כי לאחר המתנה ארוכה - Google פרש זה "כלי מילות מפתח" ישנים, והחלפנו אותו בזה "מתכנן מילות מפתח" חדש ונוצץ.

לפירוט השינויים ומה זה אומר עבור הפונקציונליות של שוק סמוראי אנא קראו ההודעה האחרונה בבלוג שלנו.

אתה יכול לקרוא עוד על כמה משינויי נתונים (כגון הסרתם של נתונים בהתאמה רחבים וביטוי) שגוגל עשתה דרך המאמר בבלוג הרשמי שלהם בhttps://support.google.com/adwords/answer/3141229

חדשות טובות היא שאנחנו כבר עובדים קשה כדי לעשות את המעבר הזה בצורה חלקה ככל האפשר עבור הלקוחות שלנו, וגרסה של שוק סמוראי זה תואם עם מתכנן מילות מפתח כבר בשלב הבדיקות ליותר מחודש.

היום שעשינו גרסה זו חדשה "מילות מפתח Planner" חי (פשוט לעדכן את הגרסה שלך של שוק סמוראי לגרסה העדכנית ביותר על ידי השקת האפליקציה ואומר "כן" לפקודת הדו-שיח העדכון).

ואנחנו ממש נרגשים להודיע ​​כי ...

לבנות מתכנן מילות מפתח החדש של שוק סמוראי הוא הרבה יותר מהר מאשר אי פעם בעבר!

הטבע של כלי מילות המפתח הישנים עשה את זה תהליך איטי מאוד לאסוף את כל נתוני מילת המפתח שאתה צריך לניתוח אפקטיבי של מילות מפתח. לבנות מתכנן מילות מפתח החדש הוא הרבה snappier שאומר שאתה יכול לבצע מחקר מילות מפתח שלך בפחות ממחצית הזמן שבו בהשוואה לכלי מילות המפתח הישן!

מה השתנה בשוק סמוראי עם נתונים המתכנן החדשים של מילות מפתח?

אם אתה לא בטוח מה פירוש כל זה עבור משתמשי שוק סמוראי, הדבר חשוב להבין הוא שמעט מאוד באמת השתנה.
היסודות של מחקר מילות מפתח נשארו אותו הדבר כמו תמיד יש להם, ואת רוב המרכיבים המוכרים של הממשק ותזרים העבודה של שוק סמוראי שוהה לשים.

ישנם כמה שינויים בשווי גלויים וציינו, עם זאת:

 • עכשיו אנחנו חדלות פירעון למצב מדויקים התאמה לנתונים מחקר מילות מפתח, כפי שמוסברים בפירוט רב יותר בפוסט בבלוג האחרון ובהודעה הרשמית לעיתונות של גוגל. זה יציג מספרים נמוכים יותר עבור תנועת חיפוש מאלו שניתן להשתמש בו ל, אבל אנחנו מרגישים שהם יותר מעידים על התוצאות תראו בטווח הארוך.

 • עדכנו מסנני כללי זהב שלנו להשתמש במדדי תחרות Majestic SEO החדשים, במקום ערכי SEOC יותר ויותר-לא אמינים. אז שוב את המספרים עצמם יהיו שונים, אבל הכוונה של ברירת מחדל המסנן נשארה אותו הדבר. SEOC חדל להיות מדד אמין למדידה "הכמות" של תחרות במנועי חיפוש.

  שירותים רבים אחרים המתחרים מילת המפתח מחקר כוללים ידידינו בWordtracker עברו לשימוש במספר פעמים שמילת מפתח מופיעה בשני תג כותרת ובקישורי טקסט עוגן חזרה לדף (מה שאנו מכנים כיום "TAComp"), כהרבה יותר מדד אמין של כמות של תחרות במנועי חיפוש.

  SEOC היה בסדר בשנתי 2008-2009, אך הגידול מעריכי בדפים באינטרנט מאז עושה את זה מספר יחסית חסר משמעות בשינה 2013.

 • סעיף המסנן "אדוורדס" הוסר, ומספר AWCPC הוא עכשיו חלק מטור מסחריותן. AWCTR, AWT וAWV אינם זמין עוד כGoogle הסירו את הנתונים מכלי מילות המפתח שלהם מתכנן. אנחנו עדיין לספק AWCPC וAWI (Adwords הופעות), וSEOV עם זאת (כפי שגוגל עדיין מספקת נתונים אלה).

 • העמודה "התחרות" הישנה הוחלפה "יסוד תחרות" כדי להבדיל אותה מהמדדים "Majestic התחרות" עכשיו אנחנו ממליצים על שימוש.

 • העמודה "האורגנית" כוללת כעת "הרשמים AdWords" (AWI) מטרי, שהוא דומה לAWT המבוגר (אדוורדס התנועה) - למרות שהמחקר שלנו הראה שזה לא בדיוק אותו הדבר המספר, אך ניתן להשתמש בי תחליף די טוב .

 • התיבה הנפתחת "סוג ההתאמה" משפיעה רק על תוצאותיה הכספיות לעמודת AWCPC ועמודת SEOV - נתוני תנועת החיפוש היא עכשיו תמיד בחיפושים בהתאמה מדויקת בלבד (כפי שגוגל מספקת רק נתונים התאמה מדויקים עכשיו).

שימוש בביטוי להתאמה רחבה יחס (PBR) הוא כבר לא מומלץ:

בעוד מדד PBR יישאר זמין לשימוש, אם אתה רוצה את זה, אנחנו מסירים אותו מברירת המחדל שלנו בהגדרות מומלצת מסנן ומהאימונים שלנו. זה היה תכונה חדשנית וחיסכון בזמן ואילו המספרים אפשר היו לסמוך על, אך עם הזמן הם הפכו להיות פחות ופחות אמינים. אנחנו רואים וריאציה פרועה בנתונים שחזרה מGoogle.

למרבה הצער אנחנו מרגישים את זה עכשיו עושה יותר נזק מתועלת ברוב המקרים.

ההמלצה שלנו היא לעשות את מה יתרונות SEO אל - פשוט להשתמש תחרות התאמה מדויקת כמו זה מסיר את כל הטיות בשל סדר מילות או מוטה בשל גזירה של מילות מפתח זנב ארוכה.

יש מידע נוסף על השינויים בממשק זמינים במאמר Knowledge Base שלנו כאן.

מחקר מילות מפתח עדכוני דוג'ו הדרכת וידאו בקרוב ...

לבסוף, אנחנו נמצאים בתהליך של revamping את כל סרטוני ההדרכה מחקר מילות מפתח שלנו, עם עדיפות על סדרת כללי זהב להסתיים בהקדם האפשרי. הם כוללים עדכונים על כל שינויי הממשק הקלים שהצטברו מאז שהפקנו את סרטי וידאו, ועוד כמה דוגמאות חדשות המשקפות את תנאי השוק באינטרנט כפי שהם היום ראשון.

ברגע שהם תהיו מוכנים לבכורתנו תוציא המילה על טוויטר ופייסבוק, ולכן אני קורא לכם לעקוב אחרינו כדי להיות מודע לחדשות חשובות ועדכונים מייד!

מה לעשות הלאה ...

כדי לקבל את הידיים על זה לבנות חדש, מהיר יותר "מילת מפתח Planner" של שוק סמוראי, פשוט:

 1. לפטר את העותק של שוק סמוראי שלך.
 2. כאשר תתבקש לעדכן לגרסה העדכנית ביותר, אומר "כן"
 3. להמתין לעדכון כדי להוריד ושוק סמוראי להשיק מחדש ואתה על הדרך שלך!

אנו מקווים שתיהנו לבנות מתכנן החדש של מילות מפתח. אם יש לך בעיות, אל תהסס לירות צוות התמיכה שלנו בדוא"ל בsupport@noblesamurai.com

כמו כן, עשינו בדיקות די נרחבות של ההגדרות הקבועות מראש מסנן מילות מפתח החדשים שלנו, לעומת זאת, אם יש לך עצה על איך הם יכולים להיות שיפור, אנא לירות לנו דוא"ל, כמו גם.