המתכנן החדש של גוגל מילות מפתח - איך זה גורם לי שוק סמוראי יותר מהר!

שתף לחצן

אנחנו מאוד שמחים להודיע ​​כי לאחר המתנה ארוכה - Google פרש זה "כלי מילות מפתח" ישנים, והחלפנו אותו עם זה "מתכנן מילות מפתח" חדש ונוצצת.

לפרטים בדבר השינויים ומה זה אומר עבור הפונקציונליות של שוק סמוראי אנא קראו את ההודעה האחרונה בבלוג שלנו.

אתה יכול לקרוא עוד על כמה משינויי נתונים (כגון הסרתם של נתוני בהתאמה רחבים וביטוי) שגוגל עשתה דרך המאמר בבלוג הרשמי שלהם בhttps://support.google.com/adwords/answer/3141229

חדשות טובות הוא שאנחנו עובדים קשה כדי לעשות את המעבר הזה בצורה חלקה ככל האפשר עבור הלקוחות שלנו, וגרסה של שוק סמוראי זה תואם עם מתכנן מילות המפתח כבר בשלב בדיקות ליותר מחודש.

היום שעשינו גרסה זו חדשה "מילת מפתח מתכנן" Live (פשוט לעדכן את הגרסה שלך של שוק סמוראי לגרסה האחרונה על ידי השקת האפליקציה ואומר "כן" לפקודת שיח העדכון).

ואנחנו ממש נרגשים להודיע ​​כי ...

לבנות מתכנן מילות מפתח החדש של שוק סמוראי הוא הרבה יותר מהר מאשר אי פעם בעבר!

טבעו של כלי מילות המפתח הישנים עשה את זה תהליך איטי מאוד כדי לאסוף את כל הנתונים של מילות מפתח שאתה צריך לניתוח אפקטיבי של מילות מפתח. לבנות מתכנן מילות מפתח החדש הוא הרבה snappier מה שאומר שאתה יכול לבצע מחקר מילות מפתח שלך בפחות ממחצית הזמן בהשוואה לכלי מילות המפתח הישן!

מה השתנה בשוק סמוראי עם נתונים המתכנן החדשים של מילות מפתח?

אם אתה לא בטוח מה פירוש כל זה עבור משתמשי שוק סמוראי, הדבר חשוב להבין הוא שמעט מאוד באמת השתנה.
היסודות של מחקר מילות מפתח יישארו אותו הדבר כמו תמיד יש להם, ואת רוב המרכיבים המוכרים של הממשק וזרימת העבודה של שוק סמוראי הם להישאר שם.

ישנם כמה שינויים בשווי גלויים וציינו, עם זאת:

 • עכשיו אנחנו חדלות פירעון למדויקים מצב התאמה לנתונים מחקר מילות מפתח, כפי שהוסברו בפירוט רב יותר בפוסט בבלוג האחרון ובהודעה לעיתונות הרשמית של גוגל. זה יציג מספרים נמוכים יותר עבור תנועת חיפוש מאלו שעשויים לשמש ל, אבל אנחנו מרגישים שהם יותר מעידים על התוצאות תראו בטווח הארוך.

 • עדכנו מסנני כללי זהב שלנו להשתמש במדדי תחרות Majestic SEO החדשים, במקום ערכי SEOC יותר ויותר, לא אמינים. אז שוב את המספרים עצמם יהיו שונים, אבל הכוונה של ברירת מחדל המסנן נשארה אותו הדבר. SEOC חדל להיות מדד אמין למדידה "הכמות" של תחרות מנוע החיפוש.

  שירותים רבים אחרים המתחרים מילת המפתח מחקר כוללים ידידינו בWordtracker עברו לשימוש במספר פעמים שמילת מפתח מופיעה בשני תג הכותרת ובקישורי טקסט עוגן חזרה לדף (מה שאנו מכנים כיום "TAComp"), כהרבה יותר מדד אמין של כמות התחרות במנועי חיפוש.

  SEOC היה בסדר בשנת 2008-2009, אבל הגידול אקספוננציאלי בדפים באינטרנט מאז שעושה את זה מספר חסר משמעות יחסית ב2013.

 • סעיף המסנן "אדוורדס" הוסר, ומספר AWCPC הוא עכשיו חלק מטור מסחריותן. AWCTR, AWT וAWV אינם זמין עוד כGoogle הסירו את הנתונים מהכולים מתכנן מילות המפתח שלהם. אנחנו עדיין לספק AWCPC וAWI (אדוורדס הופעות), וSEOV עם זאת (כפי שגוגל עדיין מספקת נתונים אלה).

 • העמודה "התחרות" הישנה השתנה "יסוד תחרות" כדי להבדיל אותה מהמדדים "Majestic התחרות" עכשיו אנחנו ממליצים על שימוש.

 • בטור "אורגני" כולל כעת "הרשמים AdWords" (AWI) מטרי, שהוא דומה לAWT המבוגר (אדוורדס התנועה) - אם כי המחקר שלנו הראה שזה לא בדיוק אותו הדבר המספר, אבל ניתן להשתמש בו כתחליף די טוב .

 • התיבה הנפתחת "סוג ההתאמה" משפיעה רק על תוצאותיה הכספיות לעמודת AWCPC ועמודת SEOV - נתוני תנועת החיפוש היא עכשיו תמיד לחיפושים מתאימים היחיד (כפי שגוגל מספקת רק נתונים התאמה מדויקים עכשיו).

שימוש בביטוי להתאמה רחבה יחס (PBR) הוא כבר לא מומלץ:

בעוד מדד PBR יישאר זמין לשימוש, אם אתה רוצה את זה, אנחנו מסירים אותו מברירת המחדל שלנו בהגדרות מומלצת מסנן ומהאימונים שלנו. זה היה תכונה חדשנית וחיסכון בזמן ואילו המספרים אפשר היו לסמוך על, אך עם הזמן הם הפכו להיות פחות ופחות ראויים לאמון. אנחנו רואים וריאציה פרועה בנתונים שחזרו מגוגל.

למרבה הצער אנחנו מרגישים את זה עכשיו עושה יותר נזק מתועלת ברוב המקרים.

ההמלצה שלנו היא לעשות את מה יתרונות SEO אל - פשוט להשתמש בתחרות התאמה מדויקת כמו זה מסיר את כל הטיות בשל סדר מילות או מוטה עקב נגזרות של מילות מפתח זנב ארוכות.

יש מידע נוסף על השינויים בממשק זמינים במאמר Knowledge Base שלנו כאן.

מחקר מילות מפתח עדכוני דוג'ו הדרכת וידאו בקרוב ...

לבסוף, אנחנו נמצאים בתהליך של revamping את כל סרטוני ההדרכה מחקר מילות מפתח שלנו, עם עדיפות על סדרת כללי זהב להסתיים בהקדם האפשרי. הם כוללים עדכונים על כל שינויי הממשק הקלים שהצטברו מאז שהפקנו את הסרטונים, וכמה דוגמאות חדשות המשקפות את מצב השווקים באינטרנט, כמו שהם היום ראשון.

ברגע שהם תהיו מוכנים לבכורתנו תוציא המילה על טוויטר ופייסבוק, ולכן אני קורא לכם לעקוב אחרינו כדי לקבל מידע על חדשות חשובות ועדכונים מייד!

מה לעשות הלאה ...

כדי לקבל את הידיים שלך על זה לבנות חדש, מהיר יותר "מילת מפתח מתכנן" של שוק סמוראי, פשוט:

 1. לפטר את העותק של שוק סמוראי שלך.
 2. כאשר תתבקש לעדכן לגרסה העדכנית ביותר, אומר "כן"
 3. להמתין לעדכון להורדה ולסמוראי השוק להשיק מחדש ואתה על הדרך שלך!

אנו מקווים שתיהנו לבנות מתכנן החדש של מילות מפתח. אם יש לך בעיות, אל תהסס לירות צוות התמיכה שלנו בדוא"ל בsupport@noblesamurai.com

כמו כן, עשינו בדיקות די נרחבות של ההגדרות הקבועות מראש של המסנן החדשים למילות מפתח שלנו, לעומת זאת, אם יש לך כל עצה על איך הם יכולים להיות שיפור, אנא לירות לנו דוא"ל, כמו גם.