چگونه برای ایجاد محصولات با کیفیت FAST!

برای سال های بسیاری، مایل دقیقه 4 نه تنها از نظر فیزیکی غیر ممکن در نظر گرفته شد، اما به گفته پزشکان از زمان - در واقع به سلامت از هر کسی که آن را تلاش خطرناک است.

اما پس از آن در 1954 مه 6 دانش آموز 25 ساله به نام راجر بانیستر پزشکی - از طریق مانع دقیقه 4 شکست در چه فوربس مجله "بزرگترین دستاورد های ورزشی از 150 سال گذشته" نامیده می شود.

هنگامی که منعکس کننده در این رویداد سال ها بعد، بانیستر گفت که در آن زمان:

"یک رمز و راز، اعتقاد به این که آن را نمی تواند انجام شود وجود دارد"

اما به محض این که ثابت چه ممکن بود، دیگر دونده شروع فوق العاده از سد نیز هست. با سال 1957، 16 دونده زیر مایل دقیقه 4 اجرا کرده بود!

4 دقیقه مسیر بازاریابی اینترنتی ...

حالا شما ممکن است تعجب چه دقیقه مایل چهار است که با بازاریابی اینترنتی.

خب ... برای من، تماشای فیلم زیر شد بسیاری مانند تماشای راجر بانیستر سر و صدا از طریق مایل دقیقه 4.

شما ببینید من به این عقیده است که آن را غیر ممکن بود برای ایجاد محصولات با کیفیت بالا به سرعت و به آسانی.

اما - و سپس من تو را دیدم این فیلم و من متوجه شدم که اعتقادات من نه تنها در اشتباه بودند - اما آنها می شده است من عقب نگه برای چندین سال.

بنابراین، امروز من هیجان زده هستم که قادر به اشتراک گذاشتن این ویدیو با شما چون من می دانم آن را به نظر شما از چه در کسب و کار آنلاین خود را ممکن FOREVER تغییر دهید.

در ویدیو امروز پیت ویلیامز نشان می دهد آنچه که به اعتقاد من یکی از قدرتمند ترین "هک کسب و کار" خود است، و شما نشان می دهد که چگونه برای ایجاد محصولات با کیفیت بالا در دقیقه به جای چند روز یا چند هفته و یا حتی ماه!

این ویدیو رهایی بخش ترین و قدرت دادن به من تا کنون دیده ام، بنابراین اگر شما در تلاش برای ایجاد محصولات برای کسب و کار آنلاین شما - لازم است به تماشای تمام راه را به پایان.

کسب و کار شما خواهد شد هرگز دوباره همان ...

اگر شما این فیلم لذت می برد و شما می خواهید به تماشای پیت استفاده از "هک کسب و کار" خود را به گرفتن ارزش یک هفته را از کار انجام شده فقط در 4 ساعت - مطمئن شوید که به برای LIVESTREAM آینده FREE خود را با غنی Schefren ثبت نام

با احترام گرم،
یوجین افزار
مدیر عامل شرکت اصیل سامورایی

یوجین 18 پست (ها) برای اصیل سامورایی نوشته است

107 پاسخ به "چگونه برای ایجاد محصولات با کیفیت FAST!"

 1. 1
  در 2012 نوامبر 8 در 03:28
  پل مانلی گفت:

  چه غم انگیز چیزی. من به درستی نمی تواند بشنود این را به عنوان صدا خفه و حتی بدتر است، من می توانم لهجه شدید خود را درک نمی کنند. آیا ما به نحوی این ترجمه شده است. چه نفرت انگیز لهجه و چه همان محتوا است که بدون شک بسیار خوب است.

  .sad ...

  پل

  در
  راشی پاسخ:

  خوش پل،

  من هیچ موضوع را با لهجه این مرد را پیدا کند. هر کس است انگلیسی زبان نیست. این بدان معنی نیست که شما نیاز دارید فقط در مورد لهجه خود شکایت دارند. توجه به آنچه که او می گوید و سعی کنید به گرفتن چیزهایی BRO. کیفیت مسائل محتوا. لطفا درک کنید که انگلیسی یک زبان خارجی برای او است و لطفا قلدری مردم را متوقف کند.

  کار بزرگ یوجین. راه رفتن است.

  تشکر

  در
  ریچارد H پاسخ:

  سلام راشی و پل

  من فکر می کنم این موضوع را از زبان یکی جالب است، سبک سخنرانان سخت است برای گوش دادن به و زبان نیز دشوار به درک،

  پیشنهادات من به پل، یک جفت خوب از تلفن های سر آن را می سازد آن را آسان تر به درک لهجه های سنگین نیز به محتوای گوش دادن دو یا سه بار به عنوان درک بیشتر تجربه خواهد شد.

  پیشنهادات من برای راشی، لطفا سعی کنید و درک است که فقط به خاطر اینکه کسی شکایت در مورد لهجه خود را به این معنا نیست که آنها شما قلدری، این است که طرز فکر قربانی به نام، آن را به شما به خوبی در خدمت نیست.

  زبان انگلیسی در بسیاری از لهجه های / لهجه ها و OK خود را برای هر کسی که می گویند "من نمی توانم درک انگلیسی خود، لطفا خودتان را تکرار"

  محتوای بزرگ و یک وب سایت بزرگ Noblesamurai.com

  در
  آلیس پاسخ داد:

  آن را مانند یک لهجه کاملا طبیعی به من، فقط یک ماده از آنچه که به استفاده برای تلفن های موبایل. هیچ چیز نفرت انگیز در مورد آن.

  در
  AthleticFIT UK پاسخ:

  خوب گفت آلیس! اگر آن را در مورد صدا، پس از آن که به اندازه کافی منصفانه. هیچ چیز نفرت انگیز در مورد لهجه در همه. من فکر کردم آن را محتوا است که اهمیت آنچه که او مانند تلفن های موبایل نیست. ما هرگز نمی تواند همه همان صدا. چگونه خسته کننده خواهد بود!

  در
  جاش پاسخ:

  ویدئو برای تلفن های موبایل بزرگ به من، لهجه بیش از حد خوب است. بسیار روشن است و به خوبی سخن گفته است. من فکر می کنم تو نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر در پل، جهان را مشاهده کنید.

  در
  یوجین افزار پاسخ داد:

  سلام پل (و همه کسانی که مسائل را با صدا داشته ام). من واقعا متاسفم برای کسانی که مسائل را با صدا داشته ام هستم.

  من سعی کردم به آن را تمیز تا تا آنجا که من می توانم. I حجم صوتی در حدود 2 یا 3 بار افزایش داد. این نقش کاملا با صدای بلند و روشن از طریق کامپیوتر من، و ما آن را در چندین کامپیوتر در دفتر گوش کرده ام و آن را برای تلفن های موبایل OK. کامپیوتر هر کس متفاوت از درس است.

  در حال استرالیا خودم من درک نمی لهجه خواهد بود چنین مسئله. در حقیقت او دارای لهجه تالار ویژه "قوی"، و او کاملا به سرعت صحبت می کند در این فیلم.

  این ویدیو سوم توسط پیت نوشته شده ام و هیچ نظری برای این نظر در آن وجود دارد نمی باشد ... اما من عذر خواهی اگر مردم هیچ مشکلی داشته اند :-(

  من یکی از دوستان که یک تولید کننده تلویزیون است که در مورد syndicating نشان می دهد تلویزیون خود را به یک شرکت کابل US صحبت بود. او به من اظهار داشت که آنها را از مطالب بدون زیرنویس را قبول نمی کند ... نه من می دانم چرا!

  ما تلاش برای ارائه ریز نمرات برای لهجه استرالیایی، سنگین در آینده است.

  همه به خاطر صادق بودن. ما خواهد بود به طور کامل به این واقعیت است در غیر این صورت نادان.

  من امیدوارم که آن را بیش از حد با takeaways از محتوای دخالت نمی کنیم.

  با تشکر دوباره برای نظر همه را!

  با احترام گرم،

  یوجین

  در
  ریچارد پاسخ:

  یوجین،

  من یک پوم و من تا حدی ناشنوا هستم. من لهجه پیت بسیار آسان برای شنیدن و قطعا نفرت انگیز نیست.

  من شخصا فکر می کنم این پل که غم، خواستار کسی نفرت انگیز لهجه است به سختی یک چیز روشن به انجام زمانی که صاحبان این سایت استرالیا بیش از حد می باشد.

 2. آن بدون لهجه، آن -
  سرعت که در آن او مذاکرات به علاوه قطعنامه کم کیفیت از ویدئو (چرا افراد با تجربه انجام این کار!)

  کل باعث می شود ویدئو - بی فایده است

  خیلی بد ...

  در
  mageticsounds پاسخ:

  آن لهجه استرالیایی است.

  در
  رایان پاسخ داد:

  موافقت!

  در
  WINZ پاسخ:

  با کن (رزولوشن کم کیفیت) موافق

  در
  Sutejo قهوهای مایل به زرد پاسخ داد:

  انگلیسی زبان 1 من نیست ...

  من هیچ مشکلی با لهجه و صوتی ام

  آن را با صدای بلند و روشن به من ...

  در
  یوجین افزار پاسخ داد:

  سلام کن و به همه کسانی که به اندازه این ویدئو نظر کرده اند. در این ویدئو است که در واقع در یوتیوب، و به عنوان یک ویدیو 720P کیفیت بالا آپلود شده است ... بنابراین شما فقط باید قادر به حداکثر رساندن ویدئویی به صفحه نمایش کامل خود را دریافت و بیشتر از این ویدئو است.

  ضبط صفحه نمایش با کیفیت بسیار ضعیف بود. اما امیدوارم شما هنوز هم می تواند چه در بود. محتوای واقعی بود به عنوان به عنوان فرایند مهم نیست. پس امیدوارم که هنوز از طریق آمد.

  این ویدیو "راهنمای تلفن موجود نیست" در یوتیوب است (آن را به عنوان مالکیت معنوی پیت) - اما شما می توانید این ویدئو در یوتیوب اینجا دسترسی داشته باشید:

  http://www.youtube.com/watch؟v=J5kZ2ab8EBU

  امید است که کمک می کند. و متاسفم برای اندازه کوچک است. این ساخته شده هیچ بهتر است توسط طرح وبلاگ تنگ ما چه.

  با عرض پوزش برای ناراحتی ... من می دانم که چگونه نا امید کننده این باید باشد. آیا سعی کنید این واضح تر در آینده است.

  با تشکر برای من اجازه می دانم.

  با احترام گرم

  یوجین

 3. 3
  در 2012 نوامبر 8 در 04:08
  ریکاردو گفت:

  من باور نمی کنم در قرص سحر و جادو، بهتر است به کار در محصولات ما و این همه. هیچ فرمول جادویی و یا چیزی شبیه به آن وجود دارد.

  در
  یوجین افزار پاسخ داد:

  سلام ریکاردو،

  من موافقت می کنم. سحر و جادو "راز" چهار حرف است به نام ... W ... O ... R ... K ...

  با این حال، من اعتقاد دارم که یک تفاوت بزرگ بین فعالیت های ارزش افزوده و بدون ارزش، فعالیت وجود دارد. من مدیر عامل یک شرکت نرم افزاری هستم، و آن را با ارزش نه برای من برای نوشتن هر خط از کد را در محصولات ما است. اما من مسئول نتیجه محصول هستم.

  است ارزش کمی در چیدن عکاسی سهام، و یا اسلاید اصلی ... ارائه فیلم ... آپلود مسائل را به یوتیوب، و غیره این همه لازم است ... اما نه هسته به محصول ایجاد شده که وجود دارد.

  ضبط مطالب خود را در خالص ترین شکل ممکن، و راه اندازی سیستم ها و فرآیند به اجازه استراحت از خود مراقبت.

  این تفاوت بین کسب و کار و شغل است.

  من هنوز هم می خواهم برای به دست آوردن "دست های آلوده" من گاهی اوقات بیش از حد (I قرار داده و با هم فیلم). اما من هم یک پسر های ویدئویی به صورت تمام وقت بیش از حد.

  شما باید ON محصول خود را به کار ... اما نه لزوما در آن است.

  با تشکر بسیار برای نظرات خود را هر چند - من مطمئن هستم که اگر آن نقطه به اندازه کافی روشن در ویدیو پیت (و یا از دست رفته در لهجه تالار ضخیم بود نیستم :-)

  امیدوارم که شما از مطالب لذت می برد.

  با احترام گرم،

  یوجین

 4. 4
  در 2012 نوامبر 8 در 04:08
  میکی ماوس گفت:

  به همین دلیل اعتیاد به مواد مخدره؟ بود 10 ثانیه با ارزش در آن ویدئو، در صورتی که وجود دارد. اکنون او می گوید در میان رمنج از اعتیاد به مواد مخدره تر گلو پایین ما مانند مدفوع پمپ پر در حالت توربو است که، شما باید ویدئو های خود را ضبط در حالی که به دنبال در یک نقشه ذهنی، و سپس همگام سازی آن با نرم افزار ارائه ویدئو. من هیچ راه دیگری برای انجام آن شخصا نمی دانم.
  تبریک می گویم شما از 16 دقیقه از زندگی هر کس دیگری در من و

  در
  یوجین افزار پاسخ داد:

  سلام میکی :-)

  با تشکر برای نظر شما.

  شما به وضوح یک فرد پهنای باند بسیار بالا که به سرعت می تواند درک مفاهیم از ذهن نقشه + صفحه نمایش ضبط گردش کار و مزایای آن برای ایجاد محتوا سریع است.

  با این حال، ما باید طیف وسیعی از تجربیات مختلف برای مشتریان خود، و برخی ممکن است به عنوان سریع برای پنی به رها کردن.

  ما در بر داشت که صرف کمی زمان ایجاد زمینه قبل از ارائه محتوای باعث می شود که بسیاری از تفاوت به بهبود درک.

  دکتر آنتونی فرناندو، که دارای مدرک دکترا در آموزش و پرورش به طور مستمر به سر من قوچ اهمیت بافت و ساختار. دفعه بعد هم که ما سعی خواهیم کرد برای ارائه یک متن به طوری که صاحبان کسب و کار های پیشرفته تر بیشتر قادر به سرعت اسکن و استخراج محتوا است که مربوط به آنها را در میان ساختار می باشد.

  با تشکر برای نظر شما.

  با احترام گرم،

  یوجین

 5. من علاقه مند به نرم افزار شما با استفاده از برای ایجاد mindmaps شما استفاده کنم. چه برای ایجاد محتوا، ساخت فیلم ها، و بازنویسی PLR نرم افزار دیگر را می توانید به من پیشنهاد می کنید؟ من در تلاش برای ایجاد خود من کتاب الکترونیکی و سایت های عضویت در فروش محصولات خود من است. هر راه برون سپاری می تواند به شدت استقبال مینماید و همچنین. در واقع، هر گونه کمک قابل قدردانی است. تشکر به Guido E. Zecckine، مدیر عامل شرکت - Biznet2020، شرکت / iDigital میزبانی وب و طراحی

  در
  یوجین افزار پاسخ داد:

  سلام گیدو،

  در مک (که همان چیزی است که من استفاده کنید)، من توصیه می MindNode طرفدار. در آیفون / آی پد من توصیه iThoughts HD، و در PC است یک تکه بزرگ از نرم افزار رایگان به نام است freemind وجود دارد.

  امید است که کمک می کند،

  یوجین

 6. 6
  در 2012 نوامبر 8 در 04:25
  Endre گفت:

  محصولات در چند ایمیل ارسال شده توسط آخرین اصیل سامورایی تیم مدیریت آگهی شده است، فقط مطابقت ندارد تا به شهرت خوب خود را، و کیفیت محصولات خود را.

  قبلی من تو را دیدم چیزی شبیه به یک ویروس ذهن ویدیو قسمت مطرح و پی دی اف، کارشناسی مطلق بود.

  من هنوز در لیست ایمیل ماندن که من از طرفداران بازار سامورایی و چیزهای دیگر آنها ایجاد شده است.

  در
  یوجین افزار پاسخ داد:

  سلام Endre،

  با تشکر برای نظر شما.

  من بسیار متاسفم که شما فکر می کنم تا هستم.

  ذهن ویروس PDF گزارش یک بیت از یک ناامیدی بود. من قبلا خوانده بود گزارش فردی که این در، یعنی استوار بود:

  1. کسب و کار اینترنتی مانیفست ( http://www.strategicprofits.com/profitvault/TheManifesto.pdf )

  2. فصل گمشده
  ( http://www.strategicprofits.com/profitvault/TheMissingChapter.pdf )

  These were excellent, mind-bending reports. It COMPLETELY changed the way that I thought about business.

  Having read the Mind Virus report, the excerpts resonated with me deeply. It was kind of a reminder of all the takeaways I had learned.

  Once again… having a bit of objectivity I read it again.. and realized that with the context of the full reports the mind virus report might not flow very well for people reading it for the first time.

  In this respect it was very disappointing.

  I've relayed your comments as well as my own back to Rich Schefren, and he's apparently working on another revision which should be better.

  My advice, however, don't hold your breath – just read the two reports I've listed above.

  Particularly the first one.. It's MORE true today than when it was written many years ago.

  با تشکر برای نظر شما. Keep them coming. In hindsight it wasn't Rich's best work when read by someone who's reading his work for the first time.

  We'll work harder in the future to get your trust back, and take your comments and feedback on board.

  If I could ask – we're trying very hard to deliver information that directly answers the number one issues of our customers through what is a very dark and challenging time in the world and in Internet Marketing.

  چگونه می تواند به شما کمک کنیم؟ What kind of problems are you struggling with.. What tools and information could we deliver that could directly help your business?

  Would love to know your thoughts!

  با احترام گرم،

  Eugene

 7. Ignore the other comments, this video is great.

  The audio was initially low, so just turn it up. His accent isn't distracting either. The only thing that could be improved is the quality of the screen capture video

  On
  Eugene Ware replied:

  سلام،

  Thanks for your comment.

  The audio was actually bumped up by about 250% in Screenflow… but I think by the time that Youtube touches it – it might get normalized down again… Sigh! That's why I should listen to Pete and let my video guy do this stuff!

  The audio plays really well on my computer and all those we've tested it on in the office. Maybe it's a combination of the strong Aussie accent, and fast-talking Pete… and lower than normal audio volume.

  Will try better next time though!

  با تشکر از حمایت شما،

  Eugene

 8. Audio is fine…I can hear everything just fine..

  On
  Eugene Ware replied:

  Hooray! :-)

 9. 9
  On November 8th, 2012 at 5:55 am
  James Wakefield said:

  آیا این یک شوخی؟ What has this got to do with creating products? Also it is hardly a mindblowing and groundbreaking strategy. Complete waste of my time.

  On
  Eugene Ware replied:

  سلام جیمز،

  با تشکر برای نظر شما.

  This technique is the same business process that Pete (and even we have used) to create information products that are video based.

  The core mind-set shift that maybe didn't come through too well in the video is that a lot of product-creation is a chore.

  Take it from me. One of my earliest products was a 14 DVD and workbook information product called “Digital Video Secrets”. It sold well – but it took me 8 weeks of late nights editing the video and mastering DVDs, etc.

  The mind-set shift was … just capture the “content”… and have a streamlined business process to handle all the other “non-value-adding” activities…

  I would have GLADLY paid a few hundred bucks for those 8 weeks of my life back!

  I was so obsessed with doing it “my way” and doing it right… that I lost sight of the real goal… to get a great product out the door and focus on the most important thing in business.. Marketing!

  Anyway. با تشکر برای نظر شما. I hope you got something out of the video. If not, please let me know if there's anyway any future content that we produce can directly help your business during these challenge business conditions.

  با احترام گرم،

  Eugene

 10. من که لهجه به بد پیدا کند - اگر شما تا کنون به استرالیا در زندگی شما است، شما را به آن به سرعت استفاده می شود. توافق هر چند، او صحبت کمی به سرعت ... با این حال، محتوای بزرگ است، با تشکر برای به اشتراک گذاری!

  در دیگر توجه داشته باشید، این است که پیت ویلیامز در حال حاضر با غنی Schefren همکاری برای یک دوره جدید آنها در حال فروش با هم، "سود تخصصی" نه؟ من فکر می کنم آن را $ 1،497 ... باید در چند روز آینده منتشر afaik.

  با این وجود، فیلم preselling خوبی او کردم وجود دارد.

  در
  آنا پاسخ داد:

  این درست است، سود هک خواهد شد خیلی زود منتشر شد. که در آن شما است که برچسب قیمت پیدا کردید؟ تا کنون من تنها ریچ "Prophit نبوت" کتاب (من فکر می کنم که این نام بود؟) و در حال حاضر فیلم پیت ویلیامز دیده می شود. با این وجود، محتوای خوب بود!

  در
  کاریک پاسخ:

  آنها این چند ماه پیش برای در مورد برچسب قیمت است که قرار داده، بنابراین یک حدس مناسب و معقول آن خواهد شد تقریبا مشابه در حال حاضر.

  من حدس می زنم آن را به لطف فروش که به خوبی، و این سری در نظر گرفته شده برای انجام یک کار بهتر از پیش فروش آن این زمان در اطراف با شرکت های وابسته به بیشتر و بیشتر / فیلم بهتر و برجسته.

  آیا استفاده زیادی در اینجا را به عنوان آن را در این فرض که شما یک کسب و کار تاسیس و با نام تجاری است، و شما یک بار با قایق از پول برای برون سپاری. اهرم و رشد از طریق برون سپاری - این یک موضوع است که در اطراف برای یک مدت طولانی بوده است. آنها فقط آن را بسته بندی کرده ام تا با برخی از اصطلاحات اختصاصی نرم و صاف کردن (سود تخصصی)، آن را به نظر می رسد انقلابی و جدید است. او می کند استفاده از برخی از تکنیک های هوشمندانه و ابزار، اما اگر شما خوب VA، شما می خواهم این نوع از همه چیز خود را به طور طبیعی انجام است که نقطه تمام داشتن در VA است.

  در
  یوجین افزار پاسخ داد:

  سلام کاریک،

  با تشکر برای نظر شما.

  پیت و غنی در اوایل سال جاری راه اندازی آزمایشی را انجام داد. صادقانه بگویم من فکر کردم بازاریابی آنها این بود که بزرگ نیست (آنها را بگویم که من گفتم که!)

  به یک معنا سود تخصصی می تواند به عنوان یکی دیگر از دوره های برون سپاری دیده می شود. و در آن بعد آن ارائه کرده است. پیت (و شریک کسب و کار خود را) مدیریت ده ها تن از برون به طوری که آنها برخی از روش های بسیار ساده و در عین حال پیچیده برای مدیریت تیم خود ایجاد کرده ایم.

  اما من فکر می کنم تاکید متفاوت است. این بیشتر از یک تغییر ذهنیت.

  این در مورد شناسایی نتیجه خود را ... چه سهم از شما نیاز به ... پس از آن systemising دور از بقیه است.

  من مصرف کردم بسیاری از دوره برون سپاری ... و همچنین به عنوان خوانده شده بسیاری از کتاب های HR در مورد مدیریت مردم، و غیره و من فکر می کنم این تغییر در تمرکز، و یا راه آن است که در مورد آنها تحویل داده منحصر به فرد است.

  من می دانم وقتی که من برای اولین بار شاهد کامل ارائه 90 دقیقه آن را واقعا با ذهن من بود ظرف غذا ... من یک تیم از یک دوجین کارمند تمام وقت در اطراف من است و من هنوز هم احساس می کردم مشغول به کار بود به طوری ناکارآمد ... و مهمتر از ناکارامدی.

  با استفاده از بسیاری از اصول را از مدرسه انجمن سود از فکر من موفق به بهبود اهرم من قابل توجهی.

  تا آنجا ... که من نوشتن ام این پاسخ در وبلاگ از یک اتاق هتل در پکن ... و احساس اتصال بیشتری و در بالای کسب و کار من از من تا به حال وقتی که در دفتر.

  من بسیاری از ایده های خود را به دست آورد. من خوشحالم که رفته VA مسیر کاریک هستم ...

  i could not live without my virtual or non virtual assistants. It's a great way to start.

  Outsourcing doesn't have to be expensive. And the most important thing we have is our time. Can't get another minute of it.

  Here's what I tell people. Business requires money. Set aside as much money as you can easy month. Even if it's only $100 a month or so… and get it going to another bank account where you've got it linked to VISA debit or something like that.

  Each month… mentally write off that money. It's gone. And spend it on your business. Starting it out it might be training… further on it might be out-tasking to build a product… at launch it might be advertising… When you hit the limit … stop for the month and wait until next month.

  At some point you'll start making more than the money that you're putting in… congratulations you have a business! But at least there's a “stop loss” for your business. And you can still leverage outsourcing (as well of your own time of course) at a rate that's appropriate for you and your budget.

  I've quite my job to start a business… Don't recommend it. Business takes time, money, hard work and a healthy dose of insanity :-)

  Thanks for your comments and I'd invite you to check out the live stream too… might be some tricks you can use with your VA.

  با احترام گرم،

  Eugene

  On
  Eugene Ware replied:

  Thanks Mate! We thought it was some Bonza content too! :-)

  If you watch the full 90 minute presentation you can see why in the context of the full presentation he received a standing ovation…

  I know you could probably here me whistling from the back of the room!

  Yes – After a lot of pestering Pete's packaged together a ton more of these hacks as well as an outsourcing course (which is really the hard-part of all this trickery).

  We've released with Pete's permission 3 videos now – you can get the full 90 minute presentation as well if you pre-reg for the livestream tomorrow. It's worth watching the whole thing.

  We've implemented of a lot of the hacks in there… and have even applied some of the tips from his outsourcing material in managing our own team here. About the only thing I haven't implemented was the audio email… but that's because I type really fast… and even talking seems slow to me!

  Even if people don't choose to invest in his program (for people that still don't have the teams or processes around them I think it's a great investment)… I hope they'll get a lot out of the content we've released, the live stream that's happening tomorrow (the devil is in the details), and in the live Q&A webinar we're running with Pete on Tuesday. We plan to overdeliver on the content.

  Glad you enjoyed the content!

  Cheers,

  Eugene

  On
  Carrick replied:

  Thanks for the detailed and thoughtful response Eugene!

  You make some very good points re: mind-set and one's role in the context of one's VA's/outsourced resources…In fact, Rich and Pete should try to articulate the role/purpose/mindset part of this program more like you have; your 'version' makes more sense and helps distinguish what they're actually selling from what it appears to be! At least to me.

  I actually haven't gone the VA route yet as I'm not earning enough to justify the cost (but I do have a vision of what that setup would look like and how I'd use it). I have investigated and bought some tools/training around locating outsourcing resources (including VA's) in order to begin the process of delegating the boring/tedious and time-consuming low-value but required tasks.

  For that reason I would LOVE it if, during the Q&A webinar, you could get Pete to identify which types of tasks are ripe for outsourcing as 'one-offs' (perhaps via Fivver, or something similar) for those of us just starting down the outsourcing path. ie what types of things he would recommend one could use Profit Hacks techniques on, WITHOUT a dedicated VA and WITHOUT spending a lot of money on –> So, maybe the low-hanging fruit where you get the most bang for your buck via outsourcing and Profit Hacks. I think this would be a HUGE help for newbies and those (like me) who don't yet have a viable business to finance and justify the cost of dedicated VA's. This would be helpful in getting us there!

  You said in your response “And you can still leverage outsourcing (as well of your own time of course) at a rate that's appropriate for you and your budget”….As I said above, in the context of Profit Hacks, how would one do this without a dedicated VA and all the associated costs?

  Thanks very much in advance mate!
  Carrick

 11. I cant understand australians, and I can read 10x faster than video, so why not apply your “4-hour workweek on steroids” process (previous post) to transcribing your videos, then I can shorten my workweek as well

  On
  Anna replied:

  Australian's have the clearest accent in the whole wide world!! We don't roll our Rrrr's like the amerrricans.

  Anyway, I think Pete should review content before showing us all and not settle for mediocre. You need to maintain your standards

  For example, why didn't you cut out the technical stuff up when you cut out the rest?

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi John,

  با تشکر برای نظر شما.

  Sorry you couldn't understand my friend's thick Accent. Listening to it in hindsight I guess it could give Crocodile Dundee a run for his money!

  Most of our other videos we've done are scripted (eg. Our training videos), so we've just released our transcripts. This is one of the few times we've done a live recording so it slipped the mind. با عرض پوزش!

  We'll make sure that we do transcripts for future live recordings where we can.

  Hope the rest of your workweek is awesome.

  با احترام گرم،

  Eugene

 12. This might have been a good video, but really? The quality was so bad I could not even see it w/my reading glasses on and the sound was not great either. Is this guy thinking that his “run through” is teaching??? Really? My suggestion is to do it over all the way around, then perhaps it could count as viable content creation!

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Kate,

  Thanks for your feedback.

  This “snippet” was taken from the full 90 minute of the seminar. It might lose some of it's impact without the full context. Believe me, it really did make a lot of sense within the full presentation. As it's Pete's presentation I can't leave the link to full presentation here in the comments, but if you sign up to live stream you'll get the full presentation to watch which hopefully should be better.

  Sorry for the confusion. In hindsight it does seem like he skips through the concept a little quickly in isolation!

  با تشکر برای نظر شما.

  Warm Regards

  Eugene

 13. I have no problem with the sound or accent, but what bothers me is that the Market Samurai blog use to be full of useful information. Here lately, it seems to be promoting a lot of other products. That's what is sad to me…

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Jhoecannon,

  با تشکر برای نظر شما.

  Given the current financial climate and what's going on with SEO we're seeing a lot of online businesses struggling.

  As a result we've been taking the approach of delivering a lot of great content through webinars and content to address these major issues. The vast majority of what we'll put out will be free, valuable content.

  We don't recommend anything that we don't personally use – we use LL3 with all our staff and in our sister web development business. We use profit hacks every day of the week in our business, and of course we use our own products as well.

  But like all things in life, some of the content and solutions will be commercial in nature (and rightly so).

  We've also use our size as a company to negotiate special prices for our subscribers where we can – and are even negotiating with some very large software vendors out there for 100% free version of their paid offerings for our subscribers!

  All this on top of continuing to update our software products and work on some new exciting marketing software (that I can't talk about here).

  We realize that this might not be of interest to everyone and that if this is the case for you then we won't be offended if you unsubscribe.

  I subscribe to a lot of mailing lists… and when there is more noise to signal I unsubscribe.

  We'll work hard to make sure that all the content, freebies and any promotions and specials that we run for our subscribers will be of the quality that our customers have come to expect. And of course, if we drop the ball on that then I look to people like yourself to let us know.

  Thanks for your feedback.

  با احترام گرم،

  Eugene

  On
  Jhoecannon replied:

  Thanks for the response.

  If Market Samurai actually uses the software and tools that they promote, I can understand them marketing them. But, please, don't give up on the useful info that you have always provided us.

  I've been a subscriber to Market Samurai for years and I won't give up on it now.

  Again, thanks for the feedback!

 14. Can you get this Screenflow software for PC?

  On
  Dale replied:

  One of the PC version of screencast software is called Camtasia.

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi magneticsounds,

  Unfortunately Screenflow is only for mac.

  I'm a little biased… but this one single piece of software has been responsible for converting more online marketers to the mac than just about anything…

  But.. the best software on PC for this kind of thing is Camtasia. It's not as quick or as slick as Screenflow, but it will do the job.

  I used it to do 6 weeks of video editing for a course I made years ago and it will do the job. Just make sure you have plenty of RAM, and CPU on your computer. Doing screencast editing takes a lot of resources.

  Hope that helps,

  Eugene

 15. Video, accent, audio and content are great. No problems!!!

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Mark,

  Phew! Glad someone was able to understand it! :-)

  Glad you enjoyed it.

  Cheers,

  Eugene

 16. Actually, (Ken, Paul) it is a bit of both…
  It sounds like an Australian accent to me, and you might have to listen to it a few times if you ear is not good at picking up on heavy accents. I'm used to accents, so it's not bothering me too much…and it is good content by the way :)

  But I do agree that it is low quality, which it makes it difficult to understand, or get at first listenting and it shouldn't be.

  Terry

 17. Yeah, many veteran marketers preach placing more importance on information quality over presentation, but it sure would be nice if the information were easily understood and absorbed…

  Nonetheless, content was okay and you get used to the accent after a few listens.:) Might wanna start doing that before Pete's live-streaming event on Thursday though. Cheers.

 18. I understood only that we need to make mind map and the next reord wat we speak. Nothing more

 19. Man… I'm not English, and I completely could understand that video. I don't understand what's wrong with his accent… I find it pretty understandable. And furthermore, the vidéo quality is quite good.

  Nice one here… These are cool hacks by the way.

 20. 20

  Agreed, the quality is horrible after the integration into this video. Have a look here for a much better 60 minutes version of this video: http://www.strategicprofits.com/video/lessons-in-leverage/

 21. Ok, so create an outline and just do it! If you want to leverage your efforts, then outsource some of the tasks…sound good!

 22. I always like Pete's work. This is new but a good refresher.

 23. 23
  On November 8th, 2012 at 7:23 am
  Robertino said:

  Oh no. This will produce more so called guru products, with 10 mile high sales pages and over hyped video/audio.

  به تیم سامورایی:
  هنگامی که شما تازه با 30DC تعاونی کمک کرد، شما یک کار فوق العاده ای انجام داد. (من تا به حال اختلاف نظر من پس از آن، چرا که در نظر من شما غفلت شد بخش های دیگر از کسب و کار خود را در آن زمان، فقط به مشارکت خود را در 30DC یک موفقیت برای همه.)

  شما می توانید همین کار را برای گروه بالای تازه، که این است که در هدف قرار انجام داده اند.
  چه گوینده می گوید در 1:40 در ویدئو، و که است برجسته در اسلاید بیان است، بنابراین احمقانه است:

  "همه شما تا به حال انجام، بحث در مورد چیزی است که شما متخصص در آن هستید ... بود".
  "چیزی است که شما در مورد پرشور هستیم ..."
  "چیزی را که دوست دارید ..."

  آنچه که می خواهید، می باشد فروش به مردم چیزی است که آنها ولع مصرف یا فقط درخواست. این در مورد شما، و یا آنچه شما می دانید.

  به همین دلیل تمام این مسائل برون سپاری آغاز شد. شما جک در مورد این موضوع نمی دانم، اما آن را در تقاضای زیادی است، بنابراین شما کسی آن را برای شما استخدام. مهم نیست که چگونه این شما را پوشش تا (به عنوان مثال به شما 48 ساعت در روز کار در هفته 4 ساعت ذخیره کنید، در حالی که شما صرف وقت با کیفیت با شما عزیزان).

  نیمه چیزهای شده است در اطراف خالص الاغ سال شناور "فقط آن را با اژدها به طور طبیعی صحبت ضبط".
  این توسط کلاهدوزان سیاه و سفید پیشگام شد. کلاهدوزان سیاه همیشه در عجله به سرعت چیزی از نصب، به طوری که آنها می تواند به عنوان پول زیادی گرفتن، قبل از نقص و یا حلقه سوراخ دور است. بسیاری از آنها احتمالا حتی نمی تواند خواندن و نوشتن. بنابراین DNS سادگی به برنامه های خود نصب شده است.

  I ** نیست ** و گفت که رئیس است که فروش دانش مبهم، و یا حتی دروغ. این فقط چیزی جدید است.
  بیایید امیدوار باشیم که این (بدون جناس) را به فرمت 30DC بسته بندی شده. به طوری که مردم در واقع حداقل 1 محصول را به بازار، که با آنها به دقت راهنمایی شده اند.

  فرمول می آید در سراسر مانند تکرار به عنوان مثال سود از PLR، جان تورنهیل و سود روشن شدن در معرض، جیمز جونز. به نام تنها دو. اما این دو در حال حاضر از 3 - 5+ ساله، و همچنین از دیگران rehashes بود.

  شما می توانید بهتر انجام دهید از این به ارمغان بیاورد.

 24. بنابراین "اسرار" را به صرفه جویی در همه چیز زمان ساخت و ساز را شروع بودن یک کارشناس، و به کارکنان برای انجام کار؟

  در
  یوجین افزار پاسخ داد:

  سلام گری،

  با تشکر برای نظر شما.

  من موافقت می کنم که در یک مرحله این است که چه چیزی است که گفت.

  راز این است که ساختار زمان خود را در کسب و کار خود را به طوری که شما در حال کار بر روی "ارزش افزوده" بخش هایی از محصول / فرایند ایجاد محتوا. مقدار کمی در شما چیدن عکس های سهام، ایجاد اسلاید، ضبط ویدئو، ویرایش ویدئو، پردازش ویدئو، آپلود ویدئو، و غیره وجود دارد ...

  تمام ارزش در محتوای روند "تسخیر" اتفاق می افتد. بنابراین اگر شما می تواند یک راه برای گرفتن این در موثر ترین راه ممکن سادگی - چیزهای زیادی می تواند رخ دهد، و شما می توانید زندگی خود لذت ببرید خیلی بیشتر ... من می توانم به شما بگویم - من یک LOT ویدیو در زمان من ویرایش کردم ... و آن قدیمی می شود واقعا، واقعا سریع است.

  همانطور که برای کارکنان ... بهتر است به خارج "کار" قبل از استخدام خود را تمام وقت ... آن را در فرکانس ایجاد محصول / محتوای شما بستگی دارد ... و شما می توانید کارهای زیادی انجام برای پول زیادی نیست - اما ترفند این است که قادر به استخدام افراد خوب .. ارتباط موثر با آنها ... سیستم پاسخگویی ... و آموزش عالی.

  I learned a long time ago that just having good people is not enough… you need great processes… a great business model… and a great culture.

  There are very few secrets in life… They all kind of variants of the four letter word : WOR K.

  But better to work SMART… AND work HARD… I don't know anyone successful that hasn't done both.

  Thanks for your comment.

  با احترام گرم،

  Eugene

 25. I'm sure the content would have been great, but like Paul and Ken I could not understand a word and it's not that I am not used to an Australian accent, my wife is from there… :)

  But as been said it was just a plug for something else…

  Oh what a surprise…

  Enjoy the Live Stream everyone… and don't forget to have your credit card ready…

  Cynical …

  I don't think so… :)

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Steve,

  Thanks for your comment.

  Sorry that you couldn't follow what was being said. Sometimes I forget that many people can struggle with the Australian accent!

  Given that someone has found a link to the full unedited video I guess it's OK to repost it now:

  http://www.strategicprofits.com/video/lessons-in-leverage/

  That's the link for the full 90 minute presentation. A presentation that caused an entire room of people to rise to their feet for a standing ovation.

  I'm an old, cynical marketing guy myself too :-) and I can only remember twice in my 15 years of marketing where I've seen that happen.

  Once for Ed Dale at a Frank Kern Mass Control pitch-fest talking about market leadership, and this presentation for Pete. I wouldn't have posted it if I didn't think it was extraordinary value. In hindsight it may lose a bit of the wow factor when removed from the context of the full presentation. So check out the full version at the link above.

  I watched the first live stream and it was pretty great too. Lots of actual nuts and bolts tips from actually doing the work. I expect that there will be an offer at sometime during the live stream – but that won't detract from the learning experience.

  My hope is that regardless of whether people buy or don't buy that they'll walk away from all of our content and webinars and freebies with great actionable content from stuff that's actually proven and that works, rather than a lot of snake oil that exists in this crazy world of Internet Marketing. I buy practically every new course and piece of software out there (just ask my staff), looking for stuff that works.

  The other day I bought a wordpress plugin that recommended keywords for your blog post… I was intrigued about where they get their data and so I pulled apart their source code.

  I found out to my shock and amazement that the plugin was generating RANDOM NUMBERS for Search Volume! I kid you not. I felt like taking a shower after reading that code.

  Leave your credit card at home.. and watch the stream anyway.. Make some notes… apply the content…. make a ton of money… and repeat.

  The biggest secret out there is to apply what you learn. Imperfect execution will beat perfect inaction every day of the week. So execute like crazy!!

  با تشکر برای نظر شما. It must be late – I'm getting all long-winded :-)

  مراقبت،

  Eugene

 26. این است که انقلابی نیست. بسیاری از مردم در حال حاضر انجام این نوع عملیات. مشکل این است که شما باید به رول پول نقد به آن را انجام دهد. شما باید به پول برای پرداخت به کسی برای انجام این کار. حتی اگر شما با کسی که در اسکناس پنج لیرهای یا پنج دلاری کار می کنند، آنها اساسا 5 دلار در هر دقیقه از ویدیو هزینه است. سلام 300 دلار در هر ساعت از ویدئو. و این فقط برای این ویدئو است. شما مجبور به پرداخت کسی که برای برنامه نویسی و صدای خارج از قاب. او می گوید که بازاریابان اینترنتی را به ایجاد مقدار زیادی از محتوای جدید. به عبارت دیگر، به عنوان آمار نشان می دهد، یک وب سایت وبلاگ نویسی نیاز به ایجاد شود 1 تا 5 مقاله در روز. حتی اگر شما تنها یک ویدیو از یک هفته ایجاد شده است، که 400 دلار در هفته به پرداخت کسی برای ایجاد فیلم؟ چقدر هزینه برای ایجاد 5 یا حتی 1 مقالات در روز؟ 500 کلمه $ 5 مقاله از fiverr بی فایده است. شما نیاز به پرداخت حداقل 25 دلار اسکناس پنج لیرهای یا پنج دلاری برای یک مقاله خوب و سپس آن را سخت خواهد بود برای شما برای پیدا کردن یک نویسنده در fiverr که می تواند محتوا که واقعا جذب خوانندگان ایجاد کنید. بنابراین شما 500 $ صحبت کردن در یک هفته حتی اگر شما ویدئو تنها 20 یا 30 دقیقه است. در نتیجه، آنچه این مرد می گوید تنها به افرادی که در حال حاضر در آوردن هزاران دلار را از وب سایت خود را به طور هفتگی مفید است. با این حال، بدون شک این است که به عنوان راه حلی برای مبتدی بازاریابان معرفی شده اند. همانطور که برای نظر در مورد سخنران خود را که سخت به درک. این یک کمی است، اما او ارائه یک نقطه است. شما لازم نیست به درک هر جزئیات. اگر شما سعی می کنید به دنبال آنچه که او انجام گام به گام است که هیچ امیدی برای شما وجود دارد به هر حال. شما فقط به درک آنچه که او به طور کلی گفت.

  در
  یوجین افزار پاسخ داد:

  سلام پل،

  با تشکر برای نظر شما.

  در مرحله اول، من فکر نمی کنم به آن نیاز دارد به این باشد که گران است. ما در واقع استفاده می شود آن مرد همان است که در پیت برای ویدیو استفاده می شود و او را بسیار ارزان برای یک نتیجه خوب است.

  در اولین جریان زندگی، او ایجاد یک "محصول" کامل - البته چیزی است که می تواند احتمالا به ارزش حدود $ 47 - محصول 1997 $ برای کل $ 139

  من تا به حال برای انجام یک محصول با دست های خودم. 6 هفته پس از ویرایش ویدیو فقط، به ذکر تمام چیزهای دیگر من تا به حال انجام نشده است. من به شما بگویم، من می خواهم که 2،000 تا کسی به انجام تمام کارهایی که برای من ... برای دریافت آن زمان باز پرداخت ...

  من فکر نمی کنم این پیام است که شما باید انجام دهید این است که هر هفته یا. این درست است که این امکان وجود دارد. این چالش در سطوح فعلی ما از عملکرد. من می دانم که آن را برای من انجام داد.

  در حال حاضر. که می شود گفت - من فکر می کنم این مهم است که ما نیز درک آنچه اهداف ما می باشد.

  اگر آن را برای ساخت یک کسب و کار، پس از آن من فکر می کنم آن را بسیار دشوار به انجام این کار توسط خودتان. کسب و کار، به ویژه در سال 2012 یک ورزش گروهی است. من می دانم که بسیاری از بازاریابی آنلاین "حق امتیاز" و همچنین بسیاری از افرادی که مقدار زیادی موفق تر در کسب و کار می باشد. همه آنها در آن مشترکیم - آنها یک تیم بزرگ در اطراف آنها.

  اگر هدف شما این است به سادگی به فرار از کار به طور منظم، سپس آن را بسیار ساده تر. فقط خود کار تبدیل و تبدیل به یک مشاور. این اولین گام بزرگ به گرفتن کنترل بیشتری در طول زمان خود را. من که راه آغاز شده است. این یک سنگ پله بزرگ به ساخت یک کسب و کار واقعی است. اما درآمد خود را در چند نقطه وجود دارد فلات. اما بسته به اهداف مالی خود این خوب است.

  سوال بزرگتر من معتقدم که در مورد برون سپاری و یا تیم نیست - که یک داده در ذهن من. اما در مورد مدل کسب و کار است.

  چگونه می خواهید به برای برون خود را و یا کارکنان را پرداخت کنم؟

  اگر شما صبر کنید تا زمانی که شما در حال حاضر ساخت یک مقدار پول در کسب و کار خود را قبل از استخدام خود را برای اولین بار به کمک شما من فکر می کنم شما انتظار بیش از حد طولانی است. این بیش از حد طولانی خواهد شد برای به دست آوردن شتاب حیاتی در کسب و کار شما.

  شما نیاز به شناسایی فعالیت های یک یا دو هسته که زمانی که تکرار خواهد درآمد تولید کند. سپس پالایش است که به طوری که آنها را به سود تولید زمانی که شخص دیگری در حال انجام بسیاری از "بدون ارزش" فعالیت های ... سپس تا مقیاس که.

  در حالی که که به اندازه کافی ساده به نظر میرسد. این طور نیست. مردم به اندازه کافی در جامعه بازاریابی اینترنتی که در حال صحبت کردن در مورد مدل های کسب و کار وجود ندارد.

  تعداد زیادی از آنها در حال صحبت کردن در مورد آینده چیز جدید براق است.

  ما در حال فکر کردن در مورد انجام برخی از آموزش در مورد این (هیچ چیز برای فروش - قول می دهم!) اگر شما علاقه مند هستید اجازه دهید من می دانم. اگر علاقه به اندازه کافی وجود دارد من از مطالب را با هم.

  هر چند من شک دارم که آنچه که مردم باید بدانند این است نیز بسیار متفاوت از آنچه می خواهند بدانند که (چیزی که بعد از براق).

  به هر حال ... امیدوارم چیزی در بیهوده گویی من وجود دارد .. :-)

  با تشکر برای نظر در نظر گرفته خود را هر چند.

  با احترام گرم،

  یوجین

 27. من فکر کردم همان دقیق آن، من فکر کردم ممکن است به من، که من در پایان یک روز طولانی هستم ...

  به سرعت، که ایجاد یک مشکل زمانی که شما ممکن است چیزی است که خوب شنیده می شود. صدا خفه است، و گفتار او نیاز به کار در حداقل.

  در
  مایک پاسخ داد:

  زمان ارجاع به محصول و یا خدمات آن را به احتمال زیاد به کمک به یک مرجع نوشته شده است، شاید آن را آسان تر به حفظ سرعت و سخنرانی که ممکن است سخت به درک نقطه است.

 28. 28
  در 2012 نوامبر 8 در 07:49
  مایک گفت:

  OK. من قادر به درک لهجه و با کیفیت به اندازه کافی خوب است که من می تواند یک ایده از آنچه که قرار بود دریافت شد.

  اگر من به درستی درک راز به محتوای ایجاد سریع خود را برون سپاری؟ او mindmaps رئوس مطالب و سپس آن را می فرستد تا آن را انجام می شود.

  هنوز دقیقا آنچه که من "ایجاد محتوا 'تماس بگیرید. من نمی دانستم که پرداخت کسی برای انجام کار من است به نام 'هک'. من باید جلوتر از زمان من :)

  به سلامتی،
  متر

 29. ویدیو دوست داشتنی با بسیار ذهن ترا درهم میشکنند ایده.

 30. بدون یوجین،
  من متاسفم که منفی هستم اما من آن را به دنبال بسیار دشوار و تفسیر سخنان این مرد به دلیل آن را بیش از حد، لهجه و از او بیش از حد سرعت صحبت می کند: این اولین چیزی است.
  نکته دوم این است که فیلم به مراتب بیش از حد کوچک آن را غیر ممکن به عنوان خوانده شده هر متن یا محتوای روی صفحه نمایش ارائه خود را.
  این نیاز به ترجمه و یا به یک PDF روشن و دقیق تبدیل پس از آن بسیار آسان تر را به هر گونه احساس مناسب از آن!

 31. 31
  در 2012 نوامبر 8 در 08:22
  Epineto منطقی گفت:

  این جالب است

 32. خنده دار است که شما ذکر کیفیت ضبط و لهجه آن مرد ...

  نه تنها من یک مشکل شنوایی (سنگ بیش از حد رول هنگامی که جوان تر) اما زبان اول من است حتی انگلیسی (I مکزیکی هستم) و من همه چیز را درک کرد.

  Hint: When you sign up to get the rest of the Rich Schefren videos you'll get access to the original video file which actually runs for a full hour and has better audio, hope that helps! ؛-)

  Sergio

 33. Ken and John – simply go to http://www.strategicprofits.com/profithacks/video-2/ and get everything you need. You two need to do less complaining and take more positive action (-;

 34. Am sorry to say I have to agree that the video is poor quality.

  I am English and have never had a problem with Australian accents, but in this case, I can't understand a lot of what is being said.

  The video itself is also difficult to follow.

  However, having said that,my years with Noble Sam tells me that perseverance will enable me to understand the video if I just play it again and again.

  I appreciate the fact the time and trouble has been taken to put up it on the web.

  My thanks.

 35. 35

  To some extent I'd agree with Paul. I have Australian friends it is not to do with that. It's a live conference so it can't be perfect. There we go found the middle ground all!

 36. A final useful video, but he does use a lot of outsourcing, which is great if you can afford to do that. Unfortunately my situation is that currently I still can't afford to outsource !

 37. …so the way to create products fast is get someone else to build them for you.

 38. Come on guys the video is okay quality. For those of you complaining about Aussie accents take a look at the majority of US or English accents us Aussies have to deal with on a daily basis. Perspective isa wonderful thing… You guys needs to get spme. Thanks for this video Eugnene, great job. A bit too long winded at the start though…

 39. Great information on shortcut to creating great products. The recorded sound quality left much to be desired as highlighted by most. I had to watch the video three times in order to digest the entire content. I look forward to the upcoming exclusive limited live video. Hope to get some gold nugget tips from it. به سلامتی!

 40. Have no problem with language etc., but the logical flow and presentation could be improved. Seems to be out of context in that it is part of a larger presentation, I say this because he makes assumptions about the audiences understanding.

  Cheers,

  Mike FD

 41. مذاکرات بیش از حد سریع، ببخشید من قادر به درک شرایط خود و یا آنچه که او توضیح نیست.

 42. من هیچ مشکل درک لهجه استرالیایی بود. سعی کنید برای رفتن به تایلند و درک تلاش خود را به زبان انگلیسی صحبت می کنند. تمرکز بر محتوا و فقط با آن کار می کنند. CONTENT چیزی است که این همه چیز در مورد بعد از همه. من قبول خواهد هر چند که او کمی به سرعت صحبت می کند و نیاز به کم کردن سرعت به نفع همه است.

  در
  یوجین افزار پاسخ داد:

  سلام استیون،

  سعی کنید برای رفتن به پکن (که در آن من به تایپ این در حال حاضر). هیچ کس زبان انگلیسی (یا LOL استرالیا) درک می کند.

  سعی کنید مواد غذایی را سفارش ... خوش شانس بعضی از رستوران ها تصاویر! :-)

  کشیش من برخی از توصیه های خوب است که من در زندگی ام توجه ... به هنگام غذا خوردن ماهی ... خوردن گوشت و تف استخوان به حال ...

  عمل ناقص خواهد انفعال کامل در هر روز از هفته را ضرب و شتم!

  با عرض پوزش که صدا دشوار به درک بود. ما مطمئن شوید فیلم های آینده ما هستند راحت تر به درک و یا حداقل ارائه برخی از متن.

  با تشکر برای نظر! تایلند یکی از مقصد های مورد علاقه من است ... آیا شما سعی سوپ ماکارونی خود را ... به مرد برای!

  با احترام گرم،

  یوجین

 43. من فکر ارائه کیفیت خوب و صدا مناسب بود ... چه جهنم شما بچه های دیگر صحبت کردن در مورد؟

  من شرط می بندم بسیاری از مردم ترک نظر منفی یک محصول آنلاین در زندگی خود ایجاد نکرده است.

  دریافت freakin 'مردمی زندگی است. حداقل این پسر است اقدام و انجام چیزی.

  باید یک دسته از گنگ الاغ رای دهندگان اوباما. LOL!

 44. 44
  در 2012 نوامبر 8 در 11:08
  حوا گفت:

  من قبل از این شنیده ام و آن را یک ایده عالی است. هنگامی که پیام شما ساده آن را اساسا
  1. شما آمده تا با ایده
  2. برون سپاری آن را به تیم خود
  با این حال، چگونه بسیاری از مردم از پول به برون سپاری؟ و به عنوان یک فرد کسب و کار اگر شما از پول شما باید تصمیم بگیرید آیا شما آن را صرف خرید این محصول و یا پرداخت تیم برون سپاری خود را؟
  اگر شما یک مبتدی هستید و این جدید به شما است و سپس شما نیاز به این محصول می باشد.
  برای بقیه از ما، واقعا یک موضوع تمرکز و با استفاده از ALL محصولات ما در حال حاضر خودش را دارد. چگونه بسیاری از ما به تن نرم افزار بر روی هارد و یا سی دی که شما خریداری کرده اید و هنوز هم سخت خود را استفاده نمی کند چرا که هر روش در اطراف وجود دارد پیشگامانه NEW هرگز قبل از شنیده می شود، روش (هر پیام را دریافت کردید شما را - آن را copywriting است در بهترین آن است.
  به هر حال من واقعا موعظه به خودم در اینجا. اما اگر این کمک می کند تا فرد دیگری پس از آن که بزرگ است.

  در موضوع دیگری، من باید با Endre که پیش از آن گفت: موافق
  "محصولات شده اند در چند ایمیل ارسال شده توسط آخرین اصیل سامورایی تیم مدیریت آگهی شده است، فقط مطابقت ندارد تا به شهرت خوب خود را، و کیفیت محصولات خود را."

  من هم هنوز در لیست ایمیل ماندن که من از طرفداران بازار سامورایی هستم، اما من بدست از بسیاری از اشتراک ایمیل را به این دلیل من از دائم مورد ایمیل های بمباران بر روی "جدیدترین، محصول بزرگترین، و غیره همیشه" خسته ام

  حوا

 45. صدا و لهجه خوب است. ویدئو ... .good با کیفیت خوب به عنوان سامورایی معمول در

 46. 46
  در 2012 نوامبر 8 در 02:13
  آیک گفت:

  یوجین شما باید این قبل از ارسال تماشا کنید. چه نوع برداشت شما از ارسال چنین ویدئو. Totally useless. Must respect readers time.

 47. Looks like a blast! I'll only be able to attend some of it, but I'm excited to check it out!

 48. I watched video twice, the issue is not the accent, I can understand it very well even English is not my native language. The issue for understanding is: the title of this article says about creation of high quality products but the quality of video embedded into presentation is not so good that I felt unbalanced when I tried to understand what is the key idea? Working 4 hrs a week and make lots of podcasts, videos, slides presentations and articles to blogs from one presentation is a good idea. However, all info should bring value to customers, not just a bunch of usefulness flow

 49. 49

  Rick Schefren? واقعا. I was part of his 2008-09 coaching. He delegated it all to underlings. Big waste of money. Good salesman, though. Was he into car sales in his prior life, like Mike F and Frank K?

 50. Six minutes in and I bailed. If you can't give me good enough, targeted info in 6 minutes to keep me interested, it is a waste of my time. I also found the quality of the video horrendous: dark, too far away, presenter wasn't prepared. Watch Lynda.com for prepared and professional video tutorials. The title of this post should be, how to create stuff so fast that it has no value. I have been loving Market Samurai even with its glitches in Beta and have lived through them, but this is the second time I have been fooled by an email link into thinking I am getting quality info. Never again.

 51. I guess you made a mistake with this video.
  The presentation part is not about product creation, it is about content creation.
  Perhaps you could fix this as product creation is a subject in which I am very interested in.

 52. 52

  I agree, it's a trash video, which is not usual for this company. I already knew how to use Camtasia, and not everyone has a mac. The guy in the video gave a SEMINAR on how to record his screen ? Did he also explain how to turn on the computer?

 53. 53
  On November 8th, 2012 at 7:05 pm
  Richbilt said:

  Essentially, what he's saying is plan what you're going to say, find all the graphical assets, do the voice recording, brief a video production guy on exactly what you need to create the video. Erm right. Groundbreaking.

  The main point I get from it is – where you've got a problem, create a process that helps you streamline it so it's no longer a problem. Which is OK if you have the £$ to throw at the problem by outsourcing it.

  The other clever bit is having the gall to present it to the world as something new – but I guess that's what a fair bit of what 'online marketing gurus' are about :)

 54. Eugene,

  I was an unconditional and fervent admirer of the whole Market Samurai concept.

  Unfortunately, as of late, it seems to me the Dojo has had to compromise on some of the principles it adhered to.

  The new strategy involving Mr. Scheffren gives the impression MS members and fans are now nothing more than names on a list. And the money is in the list, right?

  That's unadulterated “Rich”, no doubt about it. I will suppose MS is in survival mode, albeit at some cost to it's former pristine credibility, alas.

  Hoping the “bad” times quickly blow over so the “Dojo” return to its former serenity. It's the hype. Lose it, drop it, fast, it is causing damage…

  Where have all the good times gone?

  تئو

 55. I bailed at the point where the flow chart came up and the screen was blinking… lots of blur. Very poor quality of video, so I'm not inclined to watch further to find out what the big secret is. I do know I don't want my videos to have that poor of a quality of sound and image.

 56. A little poor quality of video but the content is much more interesting. با تشکر بسیار.

 57. 57

  No sound.

 58. 58

  The video was interesting, and useful, however I struggled to catch all the content due to the presenter's heavy Australian accent (and I have lived in Ozzy, have Ozzy niece and nephew etc). The speed at which the information was being presented was also too fast for me. Surely giving some constructive feedback is not a bad thing for a presenter in business? as if a fair percentage of people viewing have similar difficulties, then this could be addressed for future videos – and we would all be happy to recommend!

  I hope these comments are useful for future presentations, which is what they are meant to be and not a criticism to be jumped on by defensive individuals whom only see things from their own point of view.

 59. I'm a Kiwi (New Zealander)and have lived in Australia for 20 odd years and I do have a problem with the sound too. It's not so much his accent but more at the fast speed he talks which is a pitty.

  In regards to his stuff thats he's talking about. All he's doing is out sourcing as much as he can and has the right software programs to help him do so.

  Unfortunatelly some of us don't have the capital to outsource or purchase software programs to make life easier.

  How about asking Pete what people like us should do to make things work.

  I'd be very interested in what he's got to say.

  Thanks for listening

 60. سلام،
  Why is a person who are trying to sell his knowledege about product, video and audi creation, using such a terrible bad low quality resolution and sound on his own video.
  Maybe the content is goog, but I didn't get anything out of this!!

 61. 61

  Sorry guys, you got this one WRONG!. One of the worst video sessions I have ever experienced. Unlike Nancy before me I actually got to the 10 minute mark, and then lost the plot (and the will to live, I might add) This could be mistaken for desperation guys. One of the current rules of Internet Marketing SHOULD be; keep it simple and make it audible. The fact that I know most of what this guy was droning on about makes it a double whammy. No disrespect, because he obviously knows his stuff, but this just didn't work. :(

 62. Hey Eugene,

  You can cause the video to automatically come up at 720p if you use this clever little hack on the URL:

  vq=hd720

  eg http://www.youtube.com/embed/VIDEO_ID?vq=hd720

  I found this after digging around for a couple of hours. The other older tags (like “hd=1″) are deprecated. The new tag isn't actually in the youtube API, but it works!

  The video looks good in HD!

  Mark

 63. آموزش مردم است که چگونه به استفاده از ویدئو برای یک محصول با چنین قطعه ای از ویدیو تلخه بسیار جالب است. من حدس می زنم آن است که آسان نیست، اگر آموزش دادن مردم آن را نمی توان به زحمت از انجام یک کار خوب است.

  من هیچ مشکل درک لهجه استرالیایی، اما کیفیت افتضاح بود. فقط تداوم حجم بالا، کافی نیست. یک دستگاه ضبط دیجیتال 30 دلار و آن را در جیب دفعه بعد او را. سپس شما با کیفیت مناسب و معقول داشته باشند و شما فقط می توانید جایگزین آهنگ های صوتی و همگام آن را.

 64. 64
  در 2012 نوامبر 9 در 01:27
  اوون گفت:

  مطمئنا، برای بسیاری از شما که در اطراف IM بودند قبل از این (حداقل یک سال پیش؟) فیلم برداری شده بود پیشگامانه نیست.

  پیام غذای آماده، اگر شما پوست کندن دور اعتیاد به مواد مخدره (mindmaps / صفحه نمایش ضبط ضبط / برون سپاری علوفه مبتدی)، پیدا کردن راه هایی برای ایجاد محتوا به همان اندازه که ممکن است. تمرکز بر محتوا و کمتر در رسانه محتوا است که توسط معرفی شده اند.

  حداقل این چیزی است که من از آن را کردم.

  این می تواند چنین یک ویدیو کوتاه تر شده است. اما من برای آنچه در آن است را درک می کند.

 65. 65
  در 2012 نوامبر 9 در 01:45
  تام گفت:

  خوب، وضعیت ساده است. فقط یک نگاهی داشته http://www.profithacks.org و تصمیم بگیرد که آیا به شما خواهد شد فروش دوره تخصصی سود برای 1497 دلار به دیگران و یا اگر شما می خواهم به خرید این دوره برای 1497 $.

  بررسی کنید که چه چیزی در آن را برای شما:

  * کمیسیون 40٪ در قیمت 1497 $
  * بدین $ 598.80 کمیسیون در هر فروش
  * 200،000 دلار جوایز سهامداران (ایست)
  * بالا 20 وابسته به دریافت پول نقد و جوایز
  * بالا 3 وابسته به مهمان های شخصی در می
  جدول التون جان در پشت درهای بسته حزب اسکار!

 66. 66
  در 2012 نوامبر 9 در 01:52
  بن گفت:

  نمی دانم چه سر و صدا در مورد ... هیچ ویدئویی به دیده بان را در هر مرورگر کار نمی کند ... این سایت به نظر می رسد اجازه دوباره مردم و دوباره ... وای باز نخواهد گشت

 67. 67
  در 2012 نوامبر 9 در 04:14
  Destry Vargaz گفت:

  اجازه بدهید من این را مستقیم - بزرگ "مخفی" خود را برای ایجاد فیلم های با کیفیت بالا در یک ساعت است ... دریافت پسر های ویدئویی خود را به انجام همه کار! هی، متشکرم. اجازه دهید شخص دیگری انجام کار برای شما، چرا نمی I از آن فکر می کنم.

 68. مشاوره بزرگ، I that's حلقه مفقود فکر می کنم، به دنبال به جلو برای وبینار رایگان ثبت نام کنید!

 69. 69
  در 2012 نوامبر 9 در 11:07
  Robertino گفت:

  سانسور روز گذشته نقطه دیگر به دست آورده.

 70. VIDEO شده است در حال حاضر در دسترس نیست برای مشاهده FOR 24 ساعت!