برنامه ریز واژه جدید گوگل - چگونه آن را در بازار سامورایی سریعتر!

به اشتراک گذاشتن دکمه

ما بسیار خوشحال تا اعلام کند که بعد از یک انتظار طولانی هستند - گوگل بازنشسته آن را قدیمی "کلید واژه ابزار"، و آن را به جای آن براق جدید "برنامه ریز کلید واژه".

برای جزئیات تغییرات و این بدان معنی برای عملکرد بازار سامورایی لطفا پست وبلاگ اخیر ما.

شما می توانید در مورد برخی از تغییرات داده ها (از جمله حذف خود را از داده های گسترده و عبارت بازی) که گوگل را از طریق بلاگ رسمی خود را در ساخته شده بیشتر https://support.google.com/adwords/answer/3141229

خبر خوب این است که ما سخت کار کرده ام شده است تا این انتقال به عنوان صاف تا حد امکان برای مشتریان خود، و یک نسخه از بازار سامورایی که سازگار با برنامه ریز کلید واژه است در مرحله تست برای بیش از یک ماه است در حال حاضر.

امروز ما این جدید "کلید واژه برنامه ریز" نسخه زندگی می کنند (به سادگی به روز رسانی نسخه خود را از بازار سامورایی را به آخرین نسخه راه اندازی شده توسط نرم افزار و گفت: "بله" به روز رسانی به موقع گفت و گو) ساخته شده است.

و ما واقعا هیجان زده هستیم تا اعلام کند که ...

جدید ساخت برنامه ریز واژه از بازار سامورایی بسیار سریعتر از همیشه قبل از!

ماهیت کلید واژه ابزار قدیمی این روند بسیار کند برای جمع آوری تمام اطلاعات کلمه کلیدی شما را برای تجزیه و تحلیل کلمه کلیدی موثر نیاز ساخته شده است. جدید ساخت برنامه ریز کلید واژه بسیار snappier به این معنی که شما می توانید پژوهش کلمه کلیدی خود را در کمتر از نصف زمانی که با کلید واژه ابزار قدیمی در مقایسه با انجام!

چه در بازار سامورایی با اطلاعات جدید برنامه ریز کلید واژه عوض شده است؟

اگر شما مطمئن نیستید که چه این همه به معنی برای کاربران بازار سامورایی نیست، نکته مهم برای تحقق بخشیدن به این است که مقدار بسیار کمی واقعا تغییر کرده.
مبانی پژوهش کلمه کلیدی همان آنها همیشه باقی می ماند، و بسیاری از عناصر آشنا از رابط بازار سامورایی و گردش کار مانده قرار داده است.

تغییرات قابل رویت در چند شایان ذکر است، با این حال وجود دارد:

 • ما در حال حاضر متخلف به دقیق آن حالت بازی برای داده های پژوهش کلمه کلیدی، همانگونه که به تفصیل در توضیح آخرین پست وبلاگ و در آزادی مطبوعات رسمی گوگل . این اعداد کمتر برای ترافیک جستجو از آنهایی که شما ممکن است به استفاده نشان می دهد، اما ما احساس می کنیم که نشان می دهد بیشتر از نتایج شما در دراز مدت ببینید هستید.

 • ما قوانین طلایی فیلتر خود را برای استفاده از معیارهای جدید رقابت شکوه SEO، به جای ارزش های SEOC به طور فزاینده-غیر قابل اعتماد. پس یک بار دیگر شماره های خود را متفاوت خواهد بود، اما هدف از پیش فرض فیلتر یکسان باقی می ماند. SEOC متوقف شده است، به یک متریک قابل اعتماد برای اندازه گیری "مقدار" رقابت موتور جستجو.

  بسیاری از خدمات پژوهش های دیگر رقابت کلمه کلیدی از جمله دوستان ما در Wordtracker به استفاده از تعداد دفعاتی که کلمه کلیدی در هر دو عنوان برچسب و در لنگر لینک متن به نظر می رسد به یک صفحه (آنچه ما اکنون تماس بگیرید "TAComp")، نقل مکان کرد و به عنوان یک خیلی بیشتر اندازه قابل اعتماد از کمیت رقابت موتور جستجو.

  SEOC در سال 2008-2009 خوب بود، اما رشد نمایی در صفحات در اینترنت از سال باعث می شود این تعداد نسبتا بی معنی در سال 2013.

 • "لغات" بخش فیلتر برداشته شده است، و تعداد AWCPC در حال حاضر بخشی از ستون تجاریبودن. AWCTR، AWT و AWV است دیگر در دسترس نیست به عنوان گوگل این اطلاعات را از ابزار برنامه ریز کلید واژه های خود را حذف کرده اند. ما هنوز AWCPC و AWI (لغات قالبگیری)، و SEOV ارائه با این حال (به عنوان گوگل هنوز هم این داده ها را فراهم می کند).

 • قدیمی "مسابقه" ستون تغییر کرده است "مسابقه عمومی" آن را متمایز از "شکوه مسابقه" معیارهای ما در حال حاضر با استفاده از توصیه.

 • ستون "آلی" در حال حاضر ویژگی های "برداشت لغات" (AWI) متریک، که شبیه به AWT قدیمی تر (لغات ترافیک) - هر چند تحقیقات ما نشان داده است که آن را کاملا به همان تعداد نیست، اما می تواند مورد استفاده قرار گیرد یک جایگزین خیلی خوب .

 • "نوع بازی" جعبه کرکره تنها بر نتایج برای ستون AWCPC و ستون SEOV - داده های ترافیک جستجو در حال حاضر همیشه تنها جستجوی دقیق آن مسابقه (به عنوان گوگل تنها داده جواب دقیق را فراهم می کند در حال حاضر).

با استفاده از عبارت به نسبت وسیع بازی (PBR) دیگر توصیه می شود:

در حالی که متریک PBR در دسترس به استفاده از اگر شما آن را می خواهم باقی خواهد ماند، ما در حال از بین بردن آن را از پیش فرض ما توصیه می شود تنظیمات فیلتر و از آموزش های ما. این یک ویژگی نوآورانه و صرفه جویی در زمان در حالی که اعداد را می توان به آن اتکا، اما در طول زمان آنها کمتر و کمتر قابل اعتماد تبدیل شده ایم. ما شاهد دگرگونی های شدید در داده های که از گوگل بازگشت.

متاسفانه ما احساس می کنیم آن را در حال حاضر انجام بیش از آسیب خوب در اکثر موارد.

توصیه ما این است که برای انجام آنچه مزایا SEO را - به سادگی استفاده از رقابت جواب دقیق به عنوان این حذف هر گونه تعصبات با توجه به جهت کلمه یا skews با توجه به دیگر دم مشتقات کلمه کلیدی.

است اطلاعات بیشتری در مورد تغییرات رابط کاربری موجود در ما مقاله پایگاه دانش وجود دارد در اینجا .

آموزش باشگاه پژوهش کلید واژه تصویری به روز رسانی به زودی ...

در نهایت، ما در روند بازسازی همه ما فیلم های آموزش پژوهش کلید واژه، با اولویت در مجموعه قوانین طلایی برای ASAP به اتمام خواهید شد. آنها به روز رسانی در تمام تغییرات رابط کوچک است که جمع شده اند، از آنجا که ما اولین تولید فیلم، و برخی از نمونه های جدید که منعکس کننده شرایط بازار آنلاین به عنوان آنها امروز عبارتند از.

هنگامی که آنها آماده هستند تا برتر ما از کلمه در قرار داده می توییتر و فیسبوک ، بنابراین از شما می خواهم به ما را دنبال به منظور از اخبار مهم و به روز رسانی بی درنگ اطلاع داده می شود!

چه باید بکنید بعد ...

برای دریافت دستان خود را در این جدید، سریع تر "کلید واژه برنامه ریز" ساخت بازار سامورایی، به سادگی:

 1. آتش تا کپی خود را از بازار سامورایی.
 2. هنگامی که درخواست برای به روز رسانی به آخرین نسخه، می گویند: "بله"
 3. صبر کنید برای به روز رسانی دانلود و بازار سامورایی به راه اندازی مجدد، و شما را در راه خود هستید!

ما امیدواریم که شما لذت بردن از کلید واژه ساخت برنامه ریز جدید. اگر شما هر گونه مسائل، لطفا به ساقه یک ایمیل به تیم پشتیبانی ما در support@noblesamurai.com

همچنین، ما انجام داده ایم آزمایش بسیار گسترده ای از ایستگاه از پیش تنظیم جدید فیلتر کلمه کلیدی ما، با این حال، اگر شما هر گونه مشاوره در مورد نحوه آنها می تواند بهبود یافته است، لطفا به ما یک ایمیل به ساقه نیز هست.