بهترین مخفی نگه داشته در بازار سامورایی

طرح SEO بنابراین شما پیدا کردم یک کلمه کلیدی بزرگ - این رو سطح ترافیک خوب است، ارزش تجاری بالا و آن را بسیار مربوط به محصول و یا خدمات است که شما را برای فروش داشته باشد.

به نظر می رسد حق برنده؟

خوب - شاید ...

شما ببینید که بزرگترین اشتباه است که صاحبان کسب و کار جدید ایجاد شده است که آنها را انتخاب کلمات کلیدی است که فقط برای رتبه بندی بیش از حد دشوار!

این معادل SEO از کوچک بی بنیه 80 پوند بالا رفتن در مقابل مایک تایسون است - آنها فقط شانس ندارد!

چه خبر بدتر این است که بسیاری از صاحبان وب سایت جدید فکر می کنم آنها می توانند پیروز شوند که فقط کار می کنند به اندازه کافی سخت است، به طوری که آنها در هفته ها و هفته ها کار دستی میره، اما هنوز هم هیچ چیز نیست.

دیگران سعی کنید تا برنده جنگ SEO با استفاده از برون سپارانی برای ساخت لینک برای آنها، اما پس از صرف هزاران دلار، آنها اغلب متوجه است که آنها به تلاش برای برنده شدن در یک نبرد غیر ممکن است و تمام پولی که صرف شده است کاملا تلف .

مطمئن شوید که شما را به این تله مشترک نمی افتد، شما نیاز به یادگیری نحوه ی به ارزیابی رقابت های واقعی خود را در طاقچه.

حالا اگر یک PRINT گام به گام BLUE که نه تنها به شما گفت که چگونه قوی رقابت خود است، بلکه دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید آنها را به برتر بودن وجود دارد؟

آبی SEO شما نسخه قابل چاپ

خبر خوب این است که این PRINT BLUE وجود دارد و همه چیز شما نیاز است در حال حاضر به SEO ماژول رقابت در بازار سامورایی ساخته شده است.

اما تنها تعداد کمی از از SEOs در واقع در مورد آن را می دانم.

در واقع، آن را احتمالا منصفانه است که بگوییم این بهترین مخفی نگه داشته در بازار سامورایی است.

و نکته واقعا جالب است که این ویژگی قدرتمند فقط افزایش عظیمی در عملکرد، که به معنی شما می توانید به طور سیستماتیک تخریب رقابت خود را سریعتر از همیشه قبل از!

در اینجا چگونه کار می کند

ما فقط با شکوه SEO، زده ام یک معامله صاحبان بزرگترین و اغلب به روز شده در پشت پایگاه داده لینک در جهان است.

این به این معنی است که ما هم اکنون می توانید از لینک به سایت شما و سایت های رقیب خود را سریعتر از همیشه قبل از تجزیه و تحلیل.

به معنای واقعی کلمه، به آنچه استفاده می شود را 10 دقیقه، در حال حاضر ثانیه طول می کشد!

به شما نشان دهد که چگونه این ویژگی قدرتمند کار می کند و به شما از طریق SEO شما PRINT BLUE راه رفتن، ما با هم قرار داده ام یک ویدیو که نشان می دهد که چگونه می توانید این کار را در کسب و کار شما در حال حاضر اعمال می شود.

لذت بردن از!