نرم افزار Adobe AIR 2 منتشر شد

ادوبی به تازگی منتشر رسانی عمده به نرم افزار Adobe AIR - پلت فرم است که بازار سامورایی و دامنه سامورایی اجرا بر روی.

به روز رسانی شامل یک میزبان کامل از پیشرفت های فنی و اضافات.

این موجب شده است تا بسیاری از وزوز در اینجا در در سامورایی HQ!

این سخت است با هیجان مسری آلوده نیست وقتی شما می شنوید تیم ما با تکنولوژی هیجان قروچه در مورد روشی که قصد استفاده از این به بازار سامورایی و دامنه سامورایی حتی بهتر!

ما در حال آمدن به زمان هیجان انگیز!

اما بادهای تغییر به ارمغان بیاورد هر دو بخت و اقبال خوب و بد.

مانند تمام نرم افزار های جدید که به عموم مردم از بتا منتشر شد، نرم افزار Adobe AIR 2 انتشار برخی از اثرات مثبت و منفی در مرحله گذار به موقع و به آینده داشته باشد.

با وجود تمام هیجان انگیز "خبر خوب" در آینده ما، نیز وجود دارد برخی از "خبر بد" - حداقل در کوتاه مدت در مرحله زود هنگام انتقال به این تکنولوژی جدید است.

خبر خوب ...

بیشتر بهره وری:

برنامه های کاربردی مانند بازار سامورایی در حال اجرا در نرم افزار Adobe AIR 2 سریع تر خواهد بود و تقاضا از منابع سیستم کمتر به اجرا شود.

این به این معنی است که کاربران باید بهبود فوری در عملکرد به خصوص در ماشین های با قدرت کمتر را ببینید.

سرعت بیشتر:

نرم افزار Adobe AIR 2 دارای یک موتور جاوا اسکریپت بهبود یافته است که کار می کند تا دو برابر سریع به عنوان یکی از قدیمی. این به این معنی است که ما باید قادر به گرفتن بازار سامورایی و دامنه سامورایی کار سریع تر و موثر تر باشد.

یکپارچه سازی سیستم قوی تر:

آخرین به روز رسانی نرم افزار Adobe AIR بهبود می بخشد همچنین یکپارچه سازی سیستم عامل با سیستم شما.

این به توسعه دهندگان تعدادی از ابزار های جدید هیجان انگیز است که آنها می توانید استفاده کنید به پیشرفت های عمده به بازار سامورایی.

این ابزار خواهد شد تعدادی از ویژگی های است که برای اجرای به مراتب بیشتر امکان پذیر است که قبلا مشکل و یا غیر ممکن بود را.

اما ... این خبر بد بیش از حد وجود دارد ...

یک تغییر بزرگ به مانند این همیشه به برخی از مشکلات دندان درآوردن - و افرادی که به نرم افزار Adobe AIR 2.0 به روز رسانی کرده اند که در حال حاضر گزارش چندین باگ (از جمله موضوع را با انتشار ماژول محتوا.)

اگر شما یک اشکال نقطه ...

ما در حال حاضر سخت کار کردن را برای شناسایی و حل تمام این مشکلات را به عنوان آنها بوجود می آیند.

با این حال اگر شما متوجه هر گونه اشکالات لطفا تیکت پشتیبانی به ما اطلاع دهید!

(ما در حال کار اضافه کاری در حال حاضر برای شناسایی و پایکوبی هر مسئله ای است که ممکن است از این بروز رسانی بوجود آمده - اما مثل همیشه، ما به کمک شما لکه بینی مشکلات که ممکن است ما از دست رفته ارزش.)

راه حل موقت ...

در این زمان - در صورت وجود AIR ادوبی 2 اشکالات مربوط به وقفه در انجام کارها شما می توانید به نسخه های قبلی از نرم افزار Adobe AIR از طریق این لینک جمع و جور کردن:

اگر شما هر گونه سؤال دیگر و یا نگرانی در مورد ارتقاء به نرم افزار Adobe AIR 2، و یا اگر شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن برخی از بازخورد با ما، لطفا به ما اطلاع دهید . :)

میریام پارکینسون
اصیل سامورایی