See "uus" SEO?

Jaga Button

Future of SEO Pärast tapatalgud Google'i Penguin uuendus ja vabanemist oma eitavad näitaja, olen märganud huvitav nihe aset SEO kogukonna.

Pean tunnistama, kui kuulen uus idee esimest korda, ma tavaliselt seda tera soola ...

KUID - kui mitu inimest võistkond hakata rääkima sama mõte - et kui ma Ärkama teate.

Siin juhtus ...

Paar nädalat tagasi vaatasin "tahvel reede sessiooni Rand Frishkin üle mis SEOmoz.com.

Rand ennustas, et järgmise 6-12 kuu jooksul ei tahaks olla suur nihe "hoone" lingid suunas "teenida" linke, ja soovitas mitmeid suurepäraseid võimalusi seda teha, sealhulgas:

 • Osalemine online-kogukonnad, mis on aktiivne ja autentne nii, et inimesed näevad sind ja lingi sisu orgaaniliselt.
 • Saades aktiivne sotsiaalse meedia võrgustikke.
 • Klientide blogimine on "juhtiv" blogisid oma niši.

Järgmine tükk puzzle

Siis eelmisel nädalal meie "eitavad Tool" aari, Leslie Rhodie kes on sageli nimetatakse "Ristiisa SEO" rääkis tähtsust alustamas oma turgu ja jagatud järgmise slaidi:

Kui ma nägin seda slaidi, sain aru, et Rand ja Leslie olid põhimõtteliselt öelda sama asja ...

In post Penguin maailma parim viis kindlustada top pingeread, liikluse ja suurendada oma müüki oli ühendada oma turgu, pakkuda suur sisu ja keskenduda lisades tõelist väärtust elu oma lugejatele.

Ja siis tabas mind ...

"Uus SEO" oli tegelikult - turuliidri

Selle asemel, et üritada leida lünga Google'i algoritm ja "mäng" süsteem, oma jõupingutusi on nüüd palju parem kulutada keskendudes muutumas liider oma turule.

Suur probleem turuliidri ...

Ainus probleem on see idee saada turuliidriks on see, et ...

See võtab igavesti!

Kui sa üritad regulaarselt toota kõrge kvaliteediga esemeid, videod ja podcastid ja osaleda vestluses oma lugejaid kaudu Facebook ja Twitter - saate lõpuks töötab 10 tundi ööpäevas.

Tegelikult CBS News artikli selgus, et 61% online-ettevõtete omanikud ütlesid, et nad töötavad kuus või enam päeva nädalas ning rohkem kui 10 tundi päevas.

Nüüd ma ei tea sinust, aga see pole põhjus, miks ma hakkasin online-äri!

Kuidas saada turuliidriks 5 minutit päevas

Hea uudis on see, et seal on teine ​​võimalus saada turuliidriks ja me tahame seda teiega jagada täna.

Näete eelmisel aastal rääkisin ühel Ed Dale seminarid ja ma oli õnn olla toas, kui mees nimega Pete Williams tarnitud BEST esitluse ma kunagi näinud Internet Marketing korral.

Pete on lahkelt nõus meile loa jagada osa, et esitlus koos sinuga, ja järgmisel video - ta näitab, kuidas saada turuliidriks ainult 5 minutit päevas.

See on umbes nagu 4 tunnise töönädala - steroidid!

Igaüks, kes on jälginud seda videot, on täiesti sõnatuks, mida Pete võib saavutada 5 minutit päevas kasutades super tark süsteem võimendada oma aega ja teadmisi.

Video vaid 14 minutit pikk, et olla kindel, et vaadata kogu tee lõpuni.

Anna meile teada, mida sa mõelnud video oma kommentaarides allpool, ja kui sa oled huvitatud nende "äri hacks" - kindlasti registreeruda meie TASUTA tulemas webinar Pete .

Soe soovidega,

Eugene Ware
CEO
Noble Samurai

Eugene on kirjutanud 18 postitust (s) Noble Samurai

189 Responses to "Kas see" uus "SEO?"

 1. Hea, kui ka see, miks on super oluline sattuda niši, et sa meeldib töötada. Kas see on surfamine, vaimsus, või Smurffit, sa lihtsalt pead sukeldu kogukond, ja jah, teenida lingid asemel kallal nende ehitamisega. Turuliidri - kus see on! Tänu Eugene.


  Rene Miller vastas:

  Lihtsalt mõtlesin; see ei ole võimalik, et see on see, kuidas see oli varem? See päeva enne seda Penguin ja muud sellised meetmed, mida Google võeti, sest nad said tüdinud inimesed kurdavad, kuidas kõik need "guru" tegid seda suurt tulu tark petmine süsteemi oma sidudes meetodeid? Kuigi teiste väiksemate üksuste kes tõesti üritavad büst ja kuulda; tahavad elatist teenida, samuti aga ei olnud huvitatud on lõhkemiseni internet turgudel pärani ja on rikkamad guru blokeerida? Võib-olla just võibolla Google juba kõik seda meeles, kui nad otsustanud vähendada igaühele maha pahkluude, et nad lõpuks oli tööle, mida nad saavad? Ja nad ei kavatse olla võimeline minema ja koor põllukultuur oma shortcutting? Ma ei ole kedagi, ma ei saa isegi aru seda kõike veel, sest ma olen hakanud just läbi, kuid see kõlab võib-olla ma olen hakanud just õige aeg ja võib-olla võimalus auaste paar kohti, kus ma ei oleks oli see võimalus varem?
  Ma lihtsalt küsin?
  Tänu.

 2. Wow - see on midagi suurt strateegia. Ootan rohkem järgmisel teisipäeval.


  George vastas:

  Dikteeris vastuseid foorum vastused idee on päris lahe. Siin on tip kuidas seda oluliselt lihtsam ennast ja oma VA: http://screencast.com/t/1vKg3UDZX


  Ryan MendenhalliWordpress SEO vastas:

  Hea idee George! Kui oled mac, mida saate teha, mida Pete tegi, ja selle asemel, et säästa teda ja paneb ta, saate lohistada fail otse Quicktime mängija oma e-posti alla küsimus email. Ta ei näidanud, kuid ta teeb seda teiste videos.

 3. See on suur sisu. Ma olen! Täname, et jagada seda. Kohtumiseni 13. novembril.

 4. Dude, et on täiesti fantastiline! See mees Pete Williams on mees! Ma kindlasti kavatsen proovida tootlikkuse hack, et ta jagas ka video. Kindlasti loginud webinar liiga. Täname, pannes selle hea info kokku ja jagada seda tasuta.

  Chris M.

  PS - link DomainSamurai.com kohta http://www.noblesamurai.com/products.php on katki.

 5. Tõesti Great Tips!
  See on ainult liiga halb, et see harjumus on mul võimalik registreerida live veebi aari, sest 08:00 USA aeg, võrdub 03:00 kohaliku aja mind ...

  Kas sa arvad, et kordus oleks avaible?

  Tänan!

  On
  Tom vastas:

  Samuti tahaksin teada, kas on kordus webinar. Ma ei saa osaleda, aga tahaks näha seda informatsiooni.

 6. Esiteks, tänu Eugene korraldamise eest Pete jagada seda. Kuna eitavad tööriist on välja tulnud ma tundub, et on näinud, on paanika taktika ja inimesed virisemine see. See on suurepärane !! Selle positiivse vastuse võidelda muutuvas maailmas SEO. Oleme muutuvas maailmas ja ma usun, et üks, mis on parem. Jah online marketing on raskem, kuid see sunnib meid olema vähem laisk ja panna rohkem aega võtta kvaliteeti.

  Ma ei mõista, kuidas see idee Pete saab sündikaatlaenu arvesse podcast ja video for You Tube samuti üsna lihtsalt. VA võiks muuta salvestatud vastuse puhastada see üles ja lihtsalt salvestada küsimuse kuni ees. Lihtne video saaks teha powerpoint või Keynote samuti.

 7. Hea video, (jah ma vaatasin seda kogu tee läbi) sain mõned vihjed, olla efektiivsem oma aega koos kõigi uute Google muutused, mis on mind hulluks!

  tänan

 8. Video on päris informatiivne ja midagi mõelda - eitavad vahend, mida google ei tööta nii, nagu see siis on ainult töö väiksemad ettevõtted nagu Google ei luba neid kaotada miljoneid külastajaid suurem rahvusvaheline reklaamijad - ta püüab sundida inimesi kasutama Google AdWords tõsta rohkem raha neile!
  See omakorda avab ukse rohkem otsingumootorid üle võtta - justkui google ainult lase inimestel top linke 1.-4 lehekülge otsingutulemuste siis väiksemad osalejad saavad viskas välja arvatud juhul, kui kulutada õnn adwords!
  Samuti eitavad näitaja ei suuda, kui ma ühe ja nii on teised hakanud sidudes halb linke meie konkurendid!
  Kuule, kui sa pole midagi kaotada, siis miks lasta google võita sunnib ettevõtteid osta adwords!
  Kui piisavalt palju inimesi alustama pühkides välja rahvaste reklaamikulud tehes halb lingid neile, siis google sured!
  nii eitavad on reklaami stunt tõsta Adword tulude ja ei suuda!


  Uskmatute Mike vastas:

  Ma ikka loodan, et FTC lööb Google oma * ss. Tagasi varases 80s, suur telefoni firma pidi lahku poolt Föderaalid. Miks? Sest nad olid nii suured nad võiksid teha valesti (nende silmis) - ja ülejäänud maailmale pidi panema oma ** ta.

  Üks asi, võin ausalt öelda, on see, et Google otsingutulemustes on tõesti saanud ** Väikese. Ootan infot turundus advokaadid - ja Google annab mulle tagasi teavet 05 ja 07 - on tõesti asjakohased, yeah ...

  Muud otsingud mulle suur salastatud saitidel.

 9. Mis suur sisu! Mitte ainult oli "kuidas" avastus, kuid Syndication protsessi ülempiir see ... nagu grand finale pärast ilutulestikuga kohta 4. juuli.

 10. Hea idee kohta turuliidri. Üritasin vaadates video, kuid see ei mängi. Ma varsti tagasi.

 11. Olen olnud foolowing kõik muutused SEO. Küsimus: Mul on uus blogi (eespool loetletud), ja ma lihtsalt ei tea, kust alustada aidates auaste. Minu vana viis oli kasutada sotsiaalsete võrgustike ja teenuste nagu "Social adr" ja "Social Monkee". Ma olen nii väsinud sadu tunde, et läheb raisku, kui Google muudab reegleid!

  Kas te nimekirja samme, et jõuda tippu otsingumootorid see uus SEO turul?

  Kas on olemas ohutu sidudes teenused, mida ei hakka olema suunatud rämpsposti tulevikus?

  3
  Susannah vastas:

  Hei Thomas, mul on olnud tohutu abi ja tulemused Becker & Cass üle mis Source-Wave.com. Te õpite hunnikutes neid ja nad on ka SEO teenus, mis rokib.


  Scott vastas:

  Thomas, ausalt, kui sa jääda whitehat kõik, mis sa teed ja välja sama vaeva oma SEO leiad, et Googles muuta reegleid ei mõju sulle nii palju.

  Kvaliteet Saidi + Kvaliteet sisu + Kvaliteet sisu Distribution = kvaliteediga tulemused

  Ma loodan, et see lihtne valem aitab meest : D

 12. Armastus idee! See video andis mulle ton teiste ideid allhanke tööd samas kasutades oma hääl. Ootan webinar.

 13. 13
  On 3. november 2012 kell 05:16
  Dale Palsson ütles:

  Aitäh selle info. Internet maailmas on alati muutuv ja liikuv, kuid nii me. Ootan teie veebi aari, ma loodan, et sa postitada salvestus, siis ma pean tööl olema sel ajal. Samuti kui pool tähele, et on valimispäeval siin USAs, nii et hoidke seda silmas pidades.

 14. Eugene,
  Täname väga turundus ja SEO tehnikat uuendused, nad tõesti aitavad mul saada kuni kiirus.
  Olen olnud espalla IM 11 kuud.
  Möödunud aasta veebruaris (vaid 9 kuud tagasi) olin välja pumpamine uue kodulehe suunatud nišitoode iga kolme või nelja päeva jooksul, ning saada osa nende auaste Google otsing leheküljel üks ja number 2 või 3 asendit, 4 kuni 5 päeva avaldades lehele (ülemine piir on-leht SEO).
  Asjad on väga erinevad nüüd!
  Need lehed ei ilmu enam kuskil leheküljel üks ...
  ja ma ei saa enam nii kergesti saada esilehel pingeread enamik neist pika saba sihitud märksõna lehekülge.
  Google'i uus algorythm uuendamine on oluliselt muutnud minu pingerida tulemusi. Minu liiklust ja müük, tohutult langenud.
  Septembris ma lõpuks aru, et ma pean õppima ja rakendama turuliidri et ehitada jätkusuutlikku internet marketing ärimudelit.
  Täname Eugene teid teadmisi ja oma suure ametikohta üllas Samuri.
  Ma oleks järgmised sa nüüd.
  Regards,
  Peter Brenner, Toronto, Kanada

 15. Fantastiline video. Ma pole kunagi mõelnud seda niimoodi, ja Syndication natuke lõpus teebki see tõesti märkimisväärne.

  Mis on ka suur umbes see meetod on see, et sa ei pea ära arvata, mida oma sihtturul tahab teada. Nad ütlevad sulle just!

  Ajad on muutunud SEO, ja kui te ei sisalda tehnikaid nagu need, väga lühikese aja jooksul sa lähed langevad maha jäänud.

 16. 16
  On 3. november 2012 kell 06:05
  Brad ütles:

  See on midagi uut. Looduslik SEO on alati olnud umbes on liider oma niši ja pakkuda väärtuslikku sisu, et inimesed tahavad link (link sööt). Küsi ükskõik tõeline IMers kes keelduvad kasutada sõna "Guru", nagu Pat Flynn, David Risley jne Nad räägivad hoone online-äri ja brändi.

  Ainus erinevus nüüd lingid on see, et kvaliteeti kvantiteedile. Sa pead olema lingid mitte ainult asjakohast sisu, kuid sisu peab olema asjaomase ala / domeeni.

  Matt Cutts on juba öelnud, et lingid on veel suurem kui Sotsiaalmeedia, kuid need töötavad lisades sotsiaalse signaalid olla suurem osa.

  Niisiis, sisuliselt, pead sa lingid on kõrge kvaliteediga asjakohased veebilehed. Ainus erinevus varasemast on sõna kvaliteet.


  Uskmatute Mike vastas:

  Ainus probleem on see ükski kõrge kvaliteediga saite ilmselt soovite linkida teil või tahavad teilt kena igakuine summa oma kõrge kvaliteedi link.


  Brad vastas:

  Sõltub oma niši ja mida te nimetate kvaliteeti. Kui te võrku oma niši, siis peaks olema võimalik leida saite postitada. Kui ei ole, siis on alati võimalik oma võrgu, mis ma teen. Aeglaselt, kuid kindlalt hoone kena, kvaliteet alade unikaalset sisu kõik täiesti ainulaadne klass A, B, C IPd.


  Italysound vastas:

  Aamen!

 17. See on põhjus, miks ma jätkuvalt kasutada Market Samuari konkurentsi üle.

  Täpselt, mida ma olen öelnud, sest Panda. Kui sa tahad olla peal, lõpetage mängimine süsteemi ja õppida protsess toimiks targemaks.

  Tänu Eugene, suur artikkel.

 18. Wow! Milline suurepärane ja ainulaadne võimalus osaleda vestlustes, mis liikumas turuliidri!

  Kuigi ma ei ole veel võimalik tellida seda (ükskõik!) Osa minu uus äri, ma kindlasti vastu strateegia, saada hea see, ja töötada targemaks paneb ennast võimeline seda tegema ka tulevikus!

  Täname, et jagada!

  Bob

 19. See oli suur video! Ma tõesti väärtustamine on Samurai tooteid järgija.

  Kindlasti ootan webinar järgmisel nädalal!

  Tänan!
  seofloyd

 20. Hi Eugene. Hea postitus. Love "häkkimise nõuandeid. Mul on üks reservatsioon ... ei ole autoriõiguse küsimusi kui syndicating foorum küsimus ja vastus?

 21. 21
  On 3. november 2012 kell 06:23
  Albert ütles:

  Aitäh, kuid lubage mul vist, et Pete Williams on varsti uue toote?

 22. 22
  On 3. november 2012 kell 06:26
  Mike ütles:

  Mul on kahju, aga kui on viimane aeg Ed Dale tegelikult ei mingit tegelikku SEO? Ta on nii kaugel reaalsusest, et see on võimatu teda kutsuda asutus. Ta räägib SEO palju, kuid kui oli viimane kord, kui ta tegelikult tegi seda ise?

  Mike

 23. Kvaliteet sisu on tõesti ainus võimalus saada märganud ja ehitada asutus, nagu see oli vanus print, kuid see on hea sind näha võitlus "kuidas".

  Nice taktika video. Samahästi laadida, et audio vastuse oma Podcast liiga.

 24. Hey Eugene!

  Täname palju jagada seda videot. Kuigi see on üsna natuke raske mõista kõike, mida ma arvan, et ma sain, mis see on, kuid ma ei tea täpselt, kui see on kohaldatav minu eriala.

  Niikuinii ... on suur nädalavahetusel!

 25. Ei ole kindel, et Leslie webinar oli väärt palju välja püüda, et inimesed talle maksma 500 $. Ta tõesti ei osutunud palju midagi ajal oma ettekandes.

  Aga kui tal on õigus, ei see tegelikult teha Market Samurai täiesti kasutu?

 26. Nõustun teiega Eugene, ma olen üllatunud, et tegelikult on nii palju SEO agentuurid ikka propageerib mass link hoones. Me kasutame Market Samurai planeerimisel meie blogi sisu klientidele nii kohapeal kui mujal ja me oleme teinud alates Penguin. Me töötame selle põhjal, et suur sisu meelitab lingid loomulikult ja tavaliselt need on väga olulised ja seetõttu väärtuslik link allikatest.

 27. 27
  On 3. november 2012 kell 06:40
  raul ütles:

  Ühtegi küsimust ei ole tahtsin registreeruda veebi aari.

 28. väga Video ja teadmisi, kuidas professionaali teha päästab tundi iga päev.
  ei saa oodata webinar

  tänan

 29. Hi Eugene,

  Im in

  TKS

  Evandro

 30. See oli tõesti suur video, see ei tee tõesti heas mõttes, et kasutada neid vihjeid selle kohta foorumites.

  Sa tõesti võiks võtta neid vihjeid ja kasutada neid paljudes erinevates vormides, nagu blogid ja sotsiaalne meedia.

  Täname, et jagada! Ootan webinar tulemas.

 31. See oli erakordselt kasulik. Ma ütlen "ebatavaliselt" kui aeg on premium enamik meist siin, nii sooni sisse VA teha kõik need sammud tööd kõlab tegelikult toimiv. Kust Pete minna, et saada oma VA? Oli see välismaal valik?

  3
  Paul Barrs vastas:

  Stan, ei tea, kus Pete läheb tema VA poolt, kuid umbes aasta tagasi jooksin 20 $ lisada Warriors for Hire jaos at Warrior Foorum (otsin VA põhiliselt üle võtta minu Ilmalik ülesannete) ja sai peaaegu 40 vastust lähemal päeval. Ma järjestatud nende kaudu, intervjuu top pool tosinat ja valitud 2 .... minu Ärielu on dramaatiliselt muutunud - paremaks :)

 32. Hmmm, noh see kõik kõlab päris huvitav ... aga ... ma möllitud Pete posterous konto preneur.posterous.com ja ma olen ikka natuke selgusetuks, kuidas ta muutub mis tahes lingid ja liikluse oma kodulehel. Tema foorumi postitustest ei pea isegi lingid oma allkirja.

  Samuti on ta olnud väga sporatic viimasel ajal oma lähetuse ja mõned tsiteeris foorumi postitustest on tegelikult seotud müügi lehele, mitte tegelik foorumi postitus. Kuidas seda saada sündikaatlaenu teiste sotsiaalse meedia omadused ja annab tema peamine "raha" site mingit kasu?

  Võib-olla ma olen midagi puudu, ma armastan seda kui keegi võiks seletada natuke parem.

  Thanks,


  Martin vastas:

  Minu mõtted täpselt ..! Viimane sissekanne oma Posterous oli 22. august ja 12. juuli oli üks enne seda - tundub Pete on peatunud tegelikult seda kõige kohta, mida ta soovitab selle video ..?

 33. See oli suur video, logida täna webinar.

 34. Hi Stan ..

  Mõtlesin, et ma Säestää .. Mul on töötajad allhanke firma Filipiinidel ning me palgata Vas kogu maailmas. Tegelikult oleme alustanud jagunemist pühendatud just palkamine ELITE Virtual assistendid .. minu partner Shereen Vesalpour aitab teil hankida suure VA korralik eelarve, tema e-post on shereen@elitevas.com

 35. 35
  On 3. november 2012 kell 07:10
  Rene ütles:

  Tänu sellele inspireeriv video. Oleks tore näha seda webinar kuid kuna ajavahe i ei saa (see kuvatakse 03:00). Kas tuleb salvestus see, et saab saata minu mail?

  Hoia head tööd


  Karolina vastas:

  Sama siin - tahaks näha aari, kuid ei saa jääda up nii hilja ..

 36. Mulle meeldib näpunäiteid video palju. Ja ma olen kindel, et sa võiksid kiirendada muu sisu loomine sarnaselt.

  Ma ei arva, et see on tuleviku SEO küll. See on lihtsalt hea turundus ja midagi, mida saab teha saidilt vähem sõltuv SEO. Samuti põhimõtteliselt ütleb, et asutus saidid on ehitatud mitte niši saite. Ohtlik koht on asutuse veebilehekülg, mis tugineb SEO. Kuidas Google on muutumas reeglite nendel päevadel, võite kaotada ton töö ei aja. Sellised turundus ideid aitab vabaneda sellest.

  Ma olen lugemise juhtumiuuringud teha teised, et neid asju tegelikult ei tee kükitama oma koht SERPS. Lingid töötavad endiselt teha teatud automatiseerimist. Muidugi, aeg nende asjad ilmselt piiratud. Aga üha turuliider vähendab sõltuvust otsingu liiklust, nii et kõik tasandab.

 37. Mulle meeldib uus link teenida viisil, kuid see on ka kavatse tuua mitmeid uusi küsimusi, rääkimata armee isehakanud "gurud", mida ma juba roomama, kui mõelda naeruväärne müügi lehekülgi :)

 38. Hea kraam, häid ideid.
  Internet Marketing on täis korduvaid ülesandeid.
  See video näitab ühesuunaline kasutada VA.
  Enamik IMers on päris hele.
  Kasutades VA läheb lahti igav osa!

 39. 39
  On 3. november 2012 kell 07:21
  Terence ütles:

  Its one step (and an excellent one, I agree) to managing everything in front of your eyes, your personal “space” – not always just on your desktop.

 40. I found it difficult to understand the presenter. I will watch the presentation again to see what I can pick up.

  On
  Italysound replied:

  I, too, have a difficult time understanding the heavy accent, especially when he speeds up talking. It takes me twice as long to listen to the video and I usually end up aborting and not finishing the video.

 41. Great Post and video. Makes me think that a VA is the way to go to get more work done in a shorter period of time. Becoming a leader is definitely the direction to go.

 42. I think a lot of people have either given up on seo all together or moved to adwords like me. I would love to use these techniques which I think have merit but Im scared that google will move the goal posts again.

 43. Wow, you gotta be kidding me, you guys really aren't going to post my comment? You're hand picking the positive posts and kicking any questions to the curb?

 44. 44
  On November 3rd, 2012 at 7:24 am
  Mark Hazeldine said:

  That guy is a genius.

 45. Nice little gem of information, tnx for sharing! Cant wait to see the webminar. Best!

 46. Hi this was really insightful. Where is the best place to source a va? And what basic skills should we be looking for in a va? How many hours work would the va do to get the initial forum topics…and what is the approximate cost? Tänan

  On
  Paul replied:

  I advertised in Craigslist and picked up two very good VAs in the Philippines. To get someone decent, be prepared to pay around $4 an hour and you will get value for money…English is pretty good, but you will need to read and check their use. But as for doing research, or using them to create logos or create websites, mine are very good

 47. I agree and this shows that a seismic shift in power has occurred. Buyers have been empowered with information from the Internet. They do their own product research online and don't want to be “sold” with spammy marketing techniques. Becoming their expert and go to source for complelling, useful content is the New Marketing of Empowered Buyers ©

 48. Its a simple method for getting your name out there but I'm not convinced that treading the forums is going to provide much in the way of benefit. Its definately not going to get you a 'Market Leader' position.

  Having said that, the approach that's discussed can, with some thought, be applied to other areas.

 49. I am so glad I came across this post today. Because I am really struggling. After 11 very successful years doing what I do – I hit a wall – and the wall is called Google. LOL

  Instead of enjoying the success I've built over 11 years – I've spent the last two years working MORE just to survive. Not the way I saw it going. BUT – your post has now given me hope that maybe I can get the “work monster” under control and have a life and successful business.

  -Kelly

 50. I think that Pete hasn't illustrated something exceptionally new, many of the concepts present in this short video are familiar to anybody that is dealing seriously with the business on-line and is following the evolution of SEO in these months.

  I can say that he has concentrated and explained them clearly and concisely, and in the end he has showed a method.

  Anyway, thanks for having offer this content to our community, Eugene.

 51. Awesome and exceptional at the same time – because it's a strategy that comes with the actual “how-to” tools. Thanks for the time saver!
  ~Beat

 52. A fine piece that really solved a problem for me. Now I know how to effectively use a VA to grow my business. Thanks so much

 53. Great info cant wait till the webinar

 54. Don't forget that google is still an algorithm. The best advice re current SEO presents current empirical data as to what is working and what is not working.
  Placing your trust in a selected guru is just as bad as placing your trust in a monolithic organisation that categorises web sites for profit.

  On
  Valerio Martinuzzi replied:

  I agree with you.

 55. Watching this it makes me realise that to succeed I need to take the next step. Hope I can get to the webinar but when you live in Australia they are always in the middle of the day!

 56. Thanks Eugene,
  Very timely as our market is in transition.
  Your value add is really impressive, keep up the great work.

 57. 57
  On November 3rd, 2012 at 8:10 am
  Max Milian said:

  Great stuff! Brilliant.

  But the syndication stuff… Isn't the posterous syndication “Dead in the Water”. Something called Duplicate Content killed that.

  On
  Susannah replied:

  Hey Max,
  Duplicate content is a bit of a smoke screen. Just think of all the news articles floating around the web about the same topics, and all the curated content that Google rewards because it's from an authority site! Adding genuine value to your audience will always be rewarded.

 58. 58

  Let's get real. There is NO royal road to geometry. Becoming an expert takes 10,000 hours of hard work and being seen as true market leader will still take years of worthy contribution — not quick and dirty posts to forums of naive newbies.

  Despite the clever trick shown here via a VA, becoming and being an authentic market leader will never be achieved in “5 minutes a day.” This kind of “quick, easy route to riches” can only appeal to those with just a high school education and related uneducated con artists bent on fooling people.

  Don't be a hack!

 59. Hey Eugene,

  What a great article and video that you have shared here!

  Great idea on the forum posting and how to become the market leader by outsourcing the process but still keeping “your voice”.

  I took notes and will be implementing this into my business. Keep the value added content coming.

  Patrick

 60. 60

  Great blog and video! Thank you for the tips. One question: what was the name of the Quicktime tool that Pete used to record the forum response?

  Thanks again for the continuing help.

  On
  Brandon replied:

  QuickTime Player is what Pete said in the vid he used.

 61. Great information, is the webinar going to be recorded, I am on night shift on the 13th, would also like more information about finding a VA.

 62. Thank you Eugene for sharing this awesome video!

  It is a lot of information for me to digest for I am new to the online business world. You are right in the sense that Pete makes it very easy to follow what he is teaching and fun at the same time since he shoes the steps in real time!

  Have a great weekend and see you in the Webinar.

  Greetings from Mexico.

 63. Thanks Eugene, a great video

  Business is all about systems. The better you are at doing this, the more focused you will become and as a result, the more money you will make.

 64. Thanks, that was really great! I wish I could afford a VA, but this is something I could start working on myself for now and I hadn't really thought of doing the forum posting in that way. I like the idea of using the forum question and answer as a new topic that could be submitted socially!

 65. concise and effective way to deal with repetitive tasks in the shortest amount of time. thanks.

 66. 66

  This was great. It's a planned strategy for becoming a recognized expert in your area. I'd like to see how it applies to local businesses that are more obscure and don't really have audiences that spend time in forums. But, I suppose if you create strong articles and content, you will get credit.

 67. Nice work. Most of what I read and hear is redundant these days, so it's refreshing to actually learn a new tidbit that will save me time while I position myself as a market leader in the middle-aged entrepreneur space ( http://www.middleagedentrepreneur.com ). I just signed up for the webinar.

 68. You were right on. This was one of the most eye opening quick bits I've seen yet. THANKS!!!

 69. I used a VA from the Philippines for over a year, and was really impressed with her work, so we invited her to Japan and now she works in our Tokyo office as my full-time PA !

 70. Great stuff Eugene,
  one thing that bothers me above others.. Starting from scratch in any single niche will never make u decent income. And u can't be authority in more than 4 niches, this is still not enough.
  Does this mean that internet marketing gets closed for most newbies? And even veterans will have to downsize their autoblogging empires to a few blogs in niches where they are authorities?
  This looks like a major collapse in a market place that will have dramatic implications on internet marketing as a business.

 71. If you can't afford a VA then use
  1)a few feeds into GReader and
  2)the dragon dictation app on the iphone – will type what you say (95% + accurate with a British accent) can send this directly by email from the app to syndication (posterous)

  Not saying it is better but it is the middle ground which I am caught in!!

  I will be on a flight on Tuesday…. any possibility of a replay??

  Please???

  On
  Cloe replied:

  Thanks james great tip.
  VA can cost as little as $75 per week so if you think about how much your time is worth – I'm sure even with limited productivity you would get your money's worth. But getting your VA to also use google reader to find forum posts is a great additional tip.

  VA's are worth weight in gold if you find a good one. Hang on to them – treat them well, pay them well and you will get so much more done if your day.

  Cloe

 72. Excellent…very smart – signed up for more..and look forward to the webinar. Thank you for sharing!!

 73. Someone in one of the forums I frequent uses this method. Here's a few tips on what *not* to do;
  -Don't start the post with “hey its Nick Morris here” as the guy did in the video above. After a while of posting like this it starts to look pretty weird and spammy and several people have already called this person (in the forum I visit) out on it
  -Don't use filler. In the video above it seems like he provided one quick tip but gave it in a whole paragraph worth of response
  -Make sure you are providing good quality content. If it takes longer than 5 minutes to come up with something valuable then spend the time to do it

 74. Hi there

  Olen. Väga kasulik ülevaate lihtne protsess toimib tõhusalt. Ootan õppides "hacks"

 75. Tänu poisid, ma tõesti nautisin video ja kuidas ta sidus audio läbivaatamise saada kellegi teise teha tööd.

  Hea kraam

 76. Hi,

  Aga ühendab mp3 vastus
  alates järgmise aasta jooksul ja foorum.

  Nii et vastus mp3 oleks laetud
  ühele oma kodulehel ja mis on seotud
  in foorumiteemasse niimoodi:

  "Hey joeschmoe123, ma olen kirja minu parim
  vastus oma väga terava küsimus siin :. http: // "

  Loomulikult foorum ei pruugi lubada.

  Siin on eeliseid ma näen:
  1) sa ge lingid saidile foorum
  2) kui sa saad postitada vastuseid oma posterous võrk
  jaoks divesity (eeldusel, et nad saavad mängida mp3).

  Arvamused? kommentaarid?

 77. 77
  On 3. november 2012 kell 11:12
  TheEye ütles:

  Tere, ma arvan, et see on suurepärane meetod.

  Seda saab kasutada isegi siis, kui te kõik tööd ise.

  Seades parameetrid ja ametikohtade arvu siis kommentaar, siis lõigatud aega raisata protsessi läbimas kõik postitused foorumites.

  Kui te kasutate kõnetuvastuse tarkvara, saate lõigatud tõlke samm.

  Windows on kõnetuvastuse tarkvara ehitatud. See sobib hästi mõned inimesed, kes on Ameerika või inglise aktsendiga.

  Veamäär tarkvara oli liiga suur minu jaoks. Mul on Austraalia aktsent ja väiksemaid kõneprobleemid (kokutama, ümisedes jne).

  Dragon Naturally Speaking käideldakse neid vigu ilma probleemideta. Mõned vead saan ma määrata, kui ma teen oma esimese muuta.

  PS Ma ei pea minu Austraalia aktsent viga. Microsoft on ainult optimeeritud oma kõnetuvastuse tarkvara ameerika ja inglise aktsendiga.

 78. 78
  On 3. november 2012 kell 11:44
  Paul Manley ütles:

  nimega Pete Williams tarnitud ....

  Loved video ... ma saaks aru sellest. Ta on kohutavalt Aussie aktsent .. või ma ei saa aru, palju sellest, mida ta ütles. Mida ma GT Mulle meeldis väga ja tänan teid vaeva tina saada kasutada. Ma armastan ärakirja
  Tänan
  paul

 79. Thanks to share this video, it was very useful information trick and tips become a market leader. It was inspiring me what I should to do next to get best results of my website. Niche – choosing right keyword – make unique and high quality content to a website – active in forum,etc.

 80. This is all very new to me and I will need to watch the video several times to begin to work out what it all means.
  I am in New Zealnd and would like to watch the webinar but I'm not sure what time it would show here. I too hope that a recording will be left for those of us who will not be able to attend.
  Thanks for sharing

  On
  Lee replied:

  If all times were expressed in Zulu time or GMT then we could universally work out what time to go on line. est. I think means eastern standard time which is about 6 or 7 hours in front or is it behind me. So I think Zulu time is the internationally agreed communications time for all radio signals from ships and aircraft so why not from internet marketer?

 81. I saw the changes coming. The golden words are always the same “thinking outside the box” knowing what your customers wants.

 82. 82
  On November 3rd, 2012 at 1:41 pm
  omar pereira said:

  hola desde venezuela, para los habla hispana sur americano, el video deviera tener impreso letra de los contenidos de los comentarios de cada tema en los videos,para saber de que se habla y comprender y aprender y aprecial su contenidos graciaº eugene

 83. Interesting – others are saying SEO is dead. My jury is still out.

 84. link isn't working

 85. These are great hacks! You don't even need to turn your computer on – you could use your iPhone to record your replies and ten send them to be transcribed. Actually I could do all of this from bed before I start my day!

  Looking forward to the webinar!

 86. I still think that good SEO and online marketing is down to producing great content and not about trying to tilt the search engine behavior towards your own benefit putting in little effort.

  Sorry but 5 minutes a day per project is just not enough if you really want to have brilliant results. You just cannot expect to establish a good relationship with your customers ie visitors in such a short period of time.

 87. Hi Eugene,

  First, Rich Schefren, and now Pete williams! Looks like there is subtle shift happening in Noble Samurai's business.

  Just watched the video above. Unfortunately, couldn't clearly follow Pete's part because the audio is a bit jumbled for someone like me from India. Is it possible to have a transcript?

  Look forward to the webinar…

  Aitäh.

 88. Hello Eugene,

  This isn't “NEW”.

  Ken Evoy over at Site Build It has been preaching this philosophy for almost 10 years now. His approach has always been to build useful content first and once you have established traffic you can then apply whatever monetization methods you wish.

  The issue people have had, and why so many people have tried to game the search engines, is that they don't want to wait before earning money.

  You could argue that many people have earned more money by gaming than building an established brand or website, but where are they now?

  Like any worthwhile business, it often takes a lot of time, and initially working for not very much, to build a successful business, but once it is built it should reward you for years to come.

  So, to sum up, it isn't new, it's just the same process any successful business needs to go through, whether online or off.

  On
  Rene Miller replied:

  This is so flippin' true; I get so tired of getting crap email wanting me to buy this or that to get my “whatever” to the top of the page for the SE to recognize me. Or buy this or that product and it will put me there with no effort. Or buy these 500 backlinks when I knew they were going to probably just fall apart. It had to be harder than this! Thanks for confirming. There is a way to do it; you have to be honest to build it in the long run. These fly by nights whose top dog is getting richer than rich will eventually break his nose upon falling. Unfortunately he is taking money from people that he knows will never make it. Thanks again .
  Rene'

 89. Thanks so much for putting in a good word for Virtual Assistants!

  Evernote is great for sharing audio recordings with your VA. Great on mobile devices, too. The VA can transcribe the audio in the same note as the recording, and it will all be searchable for future use. Evernote also integrates with Podio.

  Podio is like crack for productivity junkies.

 90. This was a wealth of new ideas that is changing the SEO strategy. Way to go on how you are bringing these thoughts to fruition.

 91. This is some thing unique technique, I love it.

  Thanks a lot for this grate video.

  By Harsh Gupta
  Web Developer & Designer
  http://www.techinfocomp.com

 92. Love The Content, Now Waiting for the Webinar :)

 93. 93
  On November 3rd, 2012 at 9:00 pm
  Johnny diablo said:

  Wow! That is bloody brilliant! I have been struggling with exactly this sort of thing and this is the perfect hack for my own enterprise. Suured tänud!

 94. I learned to get a virtual assistant, I have been thinking about it for awhile and this just made my decision. I look forward to the webinar.

 95. Am I the only one to have no audio??

 96. Wow! This must me the most important video I have watched all year! I can't believe I have never thought of it this way. Pete is such a visionary. I am definitely up for the webinar!

  Can't wait!

  Tänan

 97. I have been seeing Pete everywhere lately. His stuff is more interesting than most and very timely.

 98. Hi,
  I found the content very interesting and would like to use it in upcoming blogging. However, going to posterous.com and checking out, I found that:

  1) The site had been acquired by twitter earlier this year – consequences not known
  2) A lot of (even the showcase) sites on posterous.com have chosen to move their blogs elsewhere based upon the twitter acquisition

  Could you please comment on the actual value of using this site when this seems to be the case? I have NO problem whatsoever to see the 'smart thing' in using such a service – and would like to use it myself – but the two issues above make alarm bells ring….

  Tänan juba ette!

 99. c'mon seriously???? Do you have more interesting and “NEW” information to share??? This sht is OLD..

  Response to video:
  this guy doesn't know what he's talking about and is not the right person to be called an EXPERT. He mentioned “You can't outsource market leadership”.. HELL YES! I'm from Philippines and I represent a BIG PLAYER in the SEO industry and have socially engage with our client's niche and I was able to bring more credibility to the client and have built more reputation to it. You know why people outsource such stuff? Time and Money. Every businessman knows that when you can't accomodate a large scale population you can always DELEGATE it, therefore, outsourcing is one of the best solution. Miks? It will save you a lot of money and you have a spare time to manage other factors in your business and be able to work other stuff that you should pay more attention to.

  The thing is its ok to outsource, you just NEED to pick the RIGHT company or the right person to outsource to. Nuff Said!

  On
  Rene Miller replied:

  Thank you very much for your input here. I am so new to all of this stuff that I have to rely on what other people SAY that I should do. Hopefully they have enough expertise to know what they are saying. When someone like you comes along and challenges what an expert is telling me, then what do I do? I don't! It is then that I FREEZE in fear of making a mistake in what I am about to do. So now, I am back at square one with a site and a domain name; but no content yet. It's been that way for about two months and I sure am not making any money with it like that.
  It just seems like everyone has an argument but I need a great recipe and I'm tired of paying money for crap!

 100. Okay, this looks like it'll save an hour a day. What about the other 9-10 hours?

  I look forward to the webinar!

 101. Hey Eugene,

  I think we're coming to the conclusion that cheating isn't a sustainable online marketing startegy and we all need to be authentic (Black Hat excepted, we all know it works). Online as offline.

  I'm glad I never turned away from earning links, but I was tempted.

  Where does this leave Article Samurai?

 102. 102
  On November 4th, 2012 at 1:45 am
  Robert C. said:

  Great Info! but where would you go to outsource the work that would be needed? Is there anywhere online that you could go for this? If so can you please post some of the places and links that you think are best.

  Thanks so much!
  Robert C.

 103. Loved that. I'm excited to get a better feel for this onward syndication of the forum content. In my case, as an expert in the area of “how fiction really works”, this strategy is going to work (in my opinion).

 104. Thanks for this cool strategy, makes a lot of sense. Almost everything we write on the web about our website or niche, must be exploited through OScial Media, Sindication, Email marketing, etc. Great tips, thx again, and I looking forward that promising Pete Williams webinar.

 105. I don't have a VA, and it will likely be a while before I can afford one. It would interesting to hear some ideas for those of us who are truly going solo.

  Many thanks

 106. Any tips for good place to get Virtual Assistance that would work well with this? My experience with VA's has not been so stellar.

 107. Hey, this is nothing new but one of those things people forget or just leave out due to laziness

  I actually set up GAlerts for my clients and then get them to write a reply on a forum, blog post, reply to reviews, yahoo answers etc etc etc
  :-)

 108. I think it's great that others are talking about this. As the Internet is always evolving it only makes sense that marketing methods would evolve too.

 109. Hi,

  Thank you for great vid. I 2 quick questions:

  1) You create a new blog only for responses from forums. What if somebody will steals you replies and add his own links and post it in his own blog? For example your competitor? It will be scoring for his leadership? Sorry of my question, because my english is not very good I want to know that I understand well.
  2) Is this duplicate content?

  Thank you for answer in advance..

 110. Fantastic stuff and so simple to implement this business process. VAs are an incredible asset to anyone's business and I like how you use them.

  See you at on the webinar!

 111. Hi guys
  I am struggling everyday to get some more clients and just may not be able to afford this outsourcing. I have a small business which i just started to engage to 2nd gear.
  On the video it all sounds HOT & COOL but on real life, not all of us could afford such services.
  Would more than appreciate it if you could reply and help me to solve this one out. (it is a kind of a puzzle, isn't it?)

  Thanks a lot
  Avishay

 112. 112

  Yea i work 40 hours a week. And bank $40k for it. And I take off whenever i please. Have anytjing i want or need amd travel where and when i please. Damn. Heres an idea try for the 4 hr week AFTER you can support yourself. If 61% of internet marketers work 10+ hours per day just to get by well then my friends you do not have what it takes to make it as an internet marketer. Trust me. You making the kind of money i am you are not worried about how many hours you work because its ridiculous money. The kind of money that will set you for life. Better plan is to work 40 hours a week as an IM amd retire in 5 YRS. Im 31. I could retire tomorrow. Done deal.

 113. 113
  On November 4th, 2012 at 10:01 am
  Structured Takedowns said:

  Wow – Eveybody is so easily impressed. Me- Not So Much.
  Market Samurai has a vested interest in SEO in the form of a Product. Leslie Rhode has a vested interest in the form of Coaching And Product. Peter Williams has his own workflow- Big Deal. Leslie Rhode and You are having to reinvent yourselves to be some way RELEVANT. Except that you are not! Its tired tired Reactive shape-shifting. Lets get REAL – using SEO as a primary means of Ranking in Google is still increasingly out of your control- changing algo, blending results, changing the number of results on page 1 and even the radical personalisation of results coming down the pipe. TAKE A BREATH AND THINK ABOUT IT – Ranking Results increasingly do not Stick. SEO really has become a subset of Advertising. It is achievable as a Residual bi-product of Paid Advertising. Paid because you need to count your time and cost of tools. Nothing is Free about SEO. If you achieve ranking in Google that can be Secondary to finding methods to drive clicks or calls to a site or direct to a Client. Setting out to commercialise anything using SEO as the Primary means is setting your self up for failure. To perpetuate an idea that a New SEO method is going to change that is simply disingenuous. You guys know this already- you are far too close to the coal face not to have understood this for quite some time !

 114. Kallid sõbrad, see on väärtuslik teave. Ma kindlasti kavatsen proovida kõiki soovitusi jagada video. I really liked the idea of using question and answers in a forum that could be submitted socially.

 115. 115

  Fantastic video! It's not often an expert will outline a strategy AND the step-by-step tactics to achieve that strategy. Pete's done such a good job of providing value that I will definitely be attending the webinar.

 116. Great video and great stuff from Pete, anybody got any advice on where the best place is to source a VA from?

 117. Absolutely Awesome…

  This is the result of being on top of your game. I have been so overwhelmed these past 2 weeks with actually learning my business's basic. I am an Internet Marketer in the making and I've chosen Article marketing as my specialized market.

  This video was amazing in the area of time saving and effectiveness. Just knowing that there ARE easy ways to be effective and relevant without spending your whole day doing something is refreshing. Spending time in your field and having the attitude of “Path of Least Resistance” can birth these innovative ideas.

  I love watching leaders work. They inspire me! :-) Thanks Peter and thanks Eugene.

 118. Sorry this is *not* the new SEO.

  Having VA's tell you what forums to post on?

  Sorry my noblemen.. you either are digging deep for SEO material and topics or just doing your friend Pete a favor by posting his ideas.

  More constructively, I would think it would be more proactive to amass a network or *training* a squad of team members enlightened to your niche. Have that group, on your company's behest comment, post, and contribute as experts of your 'school of thought'. This would be a more stunning presentation and idea.

  The new SEO is about getting social signals from great work, not from spending 5 minutes a day posting on forums.

  Still love ya, not a hater, just adding to the conversation.

 119. Great information thanks for sharing this wonderful content.

 120. Great Lesson thank you. I'm afraid I can't be next tuesday 13th. I'm in Europe and that's too late for me.

 121. Great stuff, I am really impressed. Showing how pete achieves his strategy on a concerete example was very helpful for me compared to hearing some new theory only. Market leadership is a challenging task to achieve, however striving to get it is even the best way to add value to web and to people using the web to make their lives better. Looking forward to the webinar :-) thanks a lot!

 122. Excellent video, very much looking forward to the next video hacks. I can see massive benefits to this!

 123. So good to see “action steps” we can follow thru on, instead of the usual smoke and mirror stories…
  Meat an' 'taters, every time ;)

  Thanks Eugene, keep 'em comin'

 124. You guys have always provided top-notch software, information and training. See you on November 13.

  Tänan
  J&R Marketing

 125. I watched Rand's video and Leslie's webinar and I agree – there is a lot in common. Rand's video is somehow short to me and doesn't answer all those question I had when I first heard about this “new era”. I'm glad that I've found the original webinar with Rohde. My questions were: can unfair competitor build crappy links to my site and get it penalized, or can someone maliciously use disavow tool to point one's site as spammy to google. Leslie said something very important about the whole thing. That if you do some REAL, valuable marketing on your site, than competitors building crappy links to your site will just waste their time. He also said that google a/doesn't need nobody to point “bad sites” to them as they easily find them themselves b/ assumption that they'll include signals people are sending through disavow in penalizing sites.

  If it will really work as it's supposed to I'm just glad. I sincerily hated whole kaboodle with article building, spinning, backlinking, profile building, spamming blogs. I never participated in it but watched some sites doing this going up in ranks which really sucked. let's hope we're heading towards better times where web is actually built for a user and by a user

 126. 126

  That's astonishing… I've just watched a 10 minute video that suggests I audio record something and get an admin person to transcribe that into words – it takes YOU five mins a day, plus your ADMIN 2 hours – in my book thats 2hrs and 5 mins (seeing as those of us that do this in the real world don't have admin staff) – plus all the time it would take to find the forum posts (on my own)

  Thanks for the thought though.

 127. 127

  Is the complete video ( 90 mins ) from Pete available online somewhere ?

 128. So often I follow links in emails that I get and fail to even click on the videos that are embedded. For this one, I almost did that, and then at the last second I started it playing in a hidden tab. It took 30 seconds in to Pete's portion of the video before I realized this was a must see video. Something that will shift my thinking.

  Well done.

 129. Very Interesting, although what is pete doing IF their are rebuttals to his conversation…???

  Now he is basically stuck in reply hell…

  If anything, PROPS for the syndication idea..

  wont make it to webinar.. I hope you will record it..

  Cheers,

 130. I feel like an idiot for not thinking of that simple solution myself.
  Tänan

 131. So, after all these Google updates and changes we are back to forum commenting. Wow! Frikkin break through!

  How is this so much easier than just following your 4 blogs on Google Reader and typing out your own replies quickly?

  You guys are running out of “excitement” and “breakthroughs” I think.

 132. Great way to speed up forum posting. Looking forward to the webinar.

 133. I love how you explained in great detail about how the new “new SEO” is Market Leadership! This is so true I agree 100% that this is the new way to follow. Be unique, rich, and ultimately written by us as the expert. No more outsourcing people! Do the hard work, and it will pay off!

 134. Great video from Pete and look forward to his pending webinar on the 13th Nov 2012.

  Joe

 135. I really liked this Video for the fact he showed how you can still stay involved in your whole marketing equation. This is extremely useful for people like me that use marketing systems for businesses we run offline.

 136. Ahhhhhhh. That was very efficient. I would've never thought about the audio recording & syndication aspect.

  Can't wait to see the tasty treats that will be in the webinar.

 137. What website did he mention when he talked about syndication? I could not understand what he was saying.

 138. I found Pete's video very helpful, I was actually struggling with forums as it was taking up much of my time. Two thumbs up to noblesamurai for sharing this with us!

 139. Great suggestions. Time management is such a big thing for all businesses.

 140. nice video, learned a few things that may can help me out.

 141. This was great. I'm hoping you're going to be recording the webinar, because it's not at a very good time for me.

 142. Very interesting recording. Going to attend the webinar next week. I like the idea and need to truly take the steps laid out. It makes sense, but I also feel that there is a need to provide good content to an established group and not the newbies.

  The best part of the video is that it got us all to think… how can we differentiate ourselves from the rest of the pack. It is that thinking and also the actions we take that will make us better, as well as our businesses.

 143. 143
  On November 6th, 2012 at 11:50 am
  Henry Bockman said:

  Very interesting video! What I'd like to know is are there any similar methods that can be used for all of the social media sites that are out there? How can you track all of the social media sites for things that you can post on, and what systems are available that will post my comments and posts to as many social media sites as possible easily.

 144. Hi Eugene,
  Täname, et jagada Peters video. See andis mõningat suur sisu ja ideid töö targemaks ... ei raskem.

 145. Nice video. Ma palju õppida seda.

  Ootan teie kõrval webinar.

 146. Minu kodulehel on pakkuda teavet, nõustamist ja koolitust väikeste ettevõtete omanikud nii online ja offline.

  Ma töötan foorumites saada ideid oma blogi postitusi ja aruanded, kuid ei olnud isegi mõelnud saada minu VA surfata foorumid minu jaoks. Ma kasutan audio ulatuslikult nii et mul on transcriber samuti. Räägin kõlav ta välja, et näha, kas ta on võimeline foorum surf liiga.

  Hea postitus Eugene ja Pete. Ma kindlasti seal 13. november.

 147. Huvitav, et uue seo on nii palju ühist vana seo ...

  Fancy tegelikult püüab olla turuliider mitte ainult pakuvad Paberid sisu, et saada hunnik jube linke võrdselt haletsusväärne uuesti räsitud toote või ei ole nii suure teene!

  Kaldun nõustuma teiste plakatite, et 5 minutit päevas teed foorum postitad Vaevalt, et keegi turuliider, kuid hei - ma võiks vale.

  Ma ei tea, millist strateegiat Peter vist kellelegi müüa "tahan" kirje nagu öelda - kunst?

  ... Ma kahtlustan väga vähe kunstihuvilistele jääda up ööd püüab selgitada, kuidas saada enda kätte just õige tükk üles riputada üle kamin.

  Enamik inimesi, kes Hengata kunsti foorumid harva saata küsimusi peale, kus / kuidas / ja kellele ma saan müüa oma kunsti :)

  ... Ja see on kindlasti mitte probleem, mida saab lahendada koos 30 teise vastuse olenemata selle vormist.

  Ilmselt - mõned tehnilised küsimused - ja enamik kunstnikke kindlasti vastata neile aga ma ei ole üldse kindel, et sellist teguviisi tulemuseks müügi- ja ei ole, et tegelik koht see kõik.

  Ehk hacks - nagu trikke - on lastele. Rumal jänes!

  Hmmm - nüüd, kes muidu mäletab, et reklaami - ma ei tea?

 148. Cool otsa!

  Ütle mulle, kas ta teeb artikli post igale küsimusele? st saab öelda, VA vastas / transkribeerida 10 küsimust ... kas sa siis teha 10 artiklit (1 igale küsimusele) ja postitada selle Posterous või lihtsalt 1 suur artikkel ja panna kõik 10 küsimust 1 artikkel?

  Aitäh lahkelt!

  Caroline

 149. hea, kuid Prantsusmaa ei saa me jälgida oma veebi aari öösel.
  kahju küll

 150. Hea video tänu Pete, siis definetly jälgime webinar.

 151. 151
  On 7. november 2012 kell 02:07
  kispe86 ütles:

  Lugupeetud aadlikud :)

  Ma elan Ungari nii 20:00 USA aeg ei ole juhitavuse minu osaleda aari ...

  minu Q:
  on veebi aari läheb üles laadida noblesamurai.com?

  Tänan teid teie lahke vastus ja on tore päev y`all !!
  rahu ja armastust ja ühtsust

 152. Peale tehnikat õppinud, et oli väga !, peamine kiirtoitu minu jaoks oli, et saavutada 5 minuti turuliidri on mitte üle mõelda oma vastuseid foorumi postitustest ja usaldada esimene vastus, mis pähe tuleb - säästab aega ja afterall olete turuliider õige!

 153. Ed Dale on õpetanud turuliidri aastaid. Ja nüüd, see on selge tee edule. Aitäh Ed.

 154. Nice üks,

  Olen kuulnud seda enne. Kuigi automatiseerida foorum postitad on midagi erilist ja uut. Aitäh.

 155. 155
  On 8. november 2012 kell 05:26
  Dede Neill ütles:

  Veelkord suur sisu .. Aitäh .. Olen registreeritud ja ootan webinar.

  Kas jätad need webinars up, ärge tõmmake need. Vahel on vaja tagasi tulla ja vaadata uuesti, nii palju teavet antakse kiire ülevaade aitab, kui nad püüavad järgida juhiseid. Leslie R webinar tuli liiga kiiresti, sain ainult vaadata poolel teel. See on nüüd alla tõmmatud, on seal kuskil näeme seda uuesti.

  Ootan seda webinar.

 156. Ja valgus läheb!
  Brilliant, tänu nii palju, et suur "hack".

 157. 157
  On 8. november 2012 kell 21:40
  Geoff ütles:

  briljantselt selge ja lühike sisu ma jään välja "häkker aasta".

 158. Hea artikkel. Kuid ma usun, et rohkem sotsiaalseid signaale Online seotakse offline turundus becrucial "New SEO". Ja kes teab, mida uus loom kindlasti Google release edasi? :)

 159. Hea uudis, kuid aeg tähendab see 01:00 Suurbritannias, palun kulgema kordus kõik, et registreerunud.
  Siin loodame

 160. Loved video. Hea mõte! Olin saanud Dragonspeak püüda midagi sarnast, ainult sisu loomine web design klientidele. Kuid ma ei saa kunagi saan seda teha minu jaoks õige ja lõpuks loobusin ajapuuduse tõttu. Samuti ei teinud käsitsi osa otsivad asjakohaste kraami ja saata see oma e-posti ega postitad kraam minu jaoks. Kindlasti läheb selle strateegia rakendamiseks esitatud viisil, samuti sisu loomine klientidele, et neil ei ole mingit.

  Tänan!

 161. Hea Video uute SEO tulla. Ma olen ettevaatlik ja see video hoiatab ja aitab mul hoida oma auastme otsingumootori minu kodulehel.

 162. Tere kõigile!
  Inglise keel ei ole minu emakeel ja see on põhjus, miks ma jäin loosi Pete keelt isegi pärast kuulates sellistes kohtades mitu korda.
  Niisiis, kas te võiksite mulle öelda, mis tarkvara mul on vaja dubleerida tema meetod salvestamise vastuse ja drag-and-drop audio faili e-posti klient (ma kasutan arvutit, mitte Mac!) Ja millist tarkvara ta kasutab automaatne sisestada read et "see on audio vastuse ja bla-bla-bla"?

 163. Mis veebilehel ta maininud, kui ta rääkis Syndication? Ma ei saanud aru, mida ta ütles.

 164. Hea kasulikku informatsiooni taas! Sinu nii õige valida õige tööriistad (Market Samurai ja teised) ning süsteemide nagu Pete on oluline online edu. Ma armastan äri, kuid kui ei ole ettevaatlik saate kulutada 10-12 tundi päevas sidumine tõhusalt edendada äri ja veel väga vähe raha.

 165. 165
  On 12. november 2012 kell 11:15
  Glenn ütles:

  Huvitav video. Ma olen nõus proovima Pete ideid ja näha, kuidas nad töötavad. Mul on Jamaica aktsendiga, et ma olen kahtlane saan kasutada Quicktime nagu Pete tegi.

 166. Kui soovite säästa aega, vali virtuaalne assistent. Kas ma peaksin muljet? See on täiesti kasutu informatsioon, ja ma ei tea, kuidas vastamisega foorum niidid võivad parandada pingeread ...

 167. See kõik on hea info aga ei maininud agurpidi.

  Mis seos sa lahkuda ja millisel kujul?

  Brand, märksõna või geneeriline?