Blueprint SEO konkurentsi analüüs

Viimasel ajal oleme olnud saada palju kirju inimestelt, kes tahavad näpunäiteid, kuidas analüüsida SEO Competition maatriks - nii et ma tahtsin jagada teiega seda Market Samurai tehnika - väljastpoolt Samurai Dojo.

Tim Godfrey ja Steve Clayton on poisid taga komisjoni Blueprint - kaks inimest, et paljud teist teavad juba.

Kuigi me pole kunagi mainitud neid enne, sõna otseses mõttes tuhandeid Market Samurai kasutajad on kasutanud komisjoni Blueprint affiliate marketing strateegia, sest see alustas umbes aasta tagasi - ka mõned meie enda töötajad.

(Ja kui ma olen häbene seda öelda, sest kui nad on toodetud parema koolituse, kuidas kasutada Market Samurai kui tootsime ise.)

Selle asemel, et otsin üldjoontes at SEO Competition maatriks, nad keskenduvad 3 võtmevaldkondades, mis annab neile hea ülevaate tugevust oma konkurentidega.

Siin on nende samm-sammult strateegia (kasutades eespool toodud näide):

 1. Esimene asi, mida otsida on, kas rohkem kui üks võistleja on "Y" (Jah) kõikides YAH pealkiri, URL, toote otsimiseks ja Head veergu. Kui on rohkem kui ühes kohas, siis peaksid selle märksõna ja liikuda järgmise üks.
 2. Kui ei ole (ja seda märksõna on "ei"), me siis peame vaatama PageRank iga veebilehed (PR veerg) ja veenduge, et seal on vähemalt kaks alade PageRank 3 või allpool top 10. Sellisel juhul on. Tegelikult 8 neist kuuluvad sellesse kategooriasse.
 3. Siis pead vaatama mitmed lingid, et kõik need lehed on osutades neile (BLP) ja veenduge, et seal on kaks ala, kus on alla 50.

See on tore, lihtne, korratav strateegia.

Võtsin tekstikoha Tim Godfrey ja Steve Clayton "Generating Affiliate kasumit Free Google Traffic" ebook, mis ma lugesin sel nädalavahetusel.

See on nende samm-sammult tehnika edendamine partnerite tooteid SEO, võttes konkreetseid näiteid oma äri (mis pöörleb ümber $ 7million aastas).

See ebook on saadaval tasuta kohe - aga põhjus on see tasuta on, sest Tim ja Steve annavad selle ära osana oma komisjoni Blueprint 2,0 kaater (nii küsitakse teilt teie e-posti aadressi vahetama raamat).

Kui sa tahad saada "Generating Affiliate kasumit Free Google Traffic" ebook ja te ei tunne helde saate meie era viitaja link (ja aidata rahastada arengut rohkem Market Samurai maiuspalad kui soovite osta hiljem oma kaater ).

Või võite kasutada seda otsest seost saab kasutada, kui soovite - ja me ei näe sentigi.

Aga kas nii, saada koopia ebook.

Ebook on tõeliselt kvaliteetset sisu - strateegiad SEO Competition maatriks analüüs ja valida domeeninime on metoodiline ja lihtne järgida, see teave on piisavalt üksikasjalik, et teil teha kõike kohe praktikas (ilma "puuduvad tükid"), ja Eriti meeldib mulle nende kiire ja odav test kinnitada liiklus, enne kui nad hakkavad - nii et see on väärt saada koopia.

Brent

PS - Kui teil ei ole juurdepääsu SEO Competition moodul, saate versiooniuuenduse täisversioon Market Samurai siin .

Brent Hodgson asutaja Noble Samurai ja internet marketing spetsialist.

Brent on kirjutanud 68 post (id), Noble Samurai

43 Responses to "Blueprint SEO konkurentsi analüüs"

 1. Ma olen suur fänn see valemid! Ma olen kasutanud seda valemit sest lahjad seda Tim ja Steve, kui ma sain oma NicheBluePrint toode, kui ma tahtsin õppida e-kaubanduse ja tilk laevandus strateegiaid. Võin kinnitada, et see valem töötab! See aitas mul valida märksõnu, mida olen suutnud auaste hästi otsingumootorid. Tulemused on olnud parem kui ma ootasin, kasutades valemit nii lihtne.

 2. Milline suurepärane viis alustada oma päeva! Ma alla affiliate raamatu ja see läbi lugeda! Tal on suurepärane teavet, mis on esitatud väga lihtne järgida plaani. Ma ei saa oodata, et hakkab seda. Teave täidab palju puudujääke, mis olid puudu minu jaoks. See on väga kõrge väärtusega dokument, mida saab panna uue turundajad õigel teel ja meenutama vahepealse turundajad mõned asjad nad unustanud või lõpetanud. Sinu blogi postitus oli väga aktuaalne minu jaoks. See on puuduv lüli ma vajasin. Tänu teile Bigtime!

  Randy.

 3. 3
  On 7. september 2009 kell 02:44
  Charlie Chambers ütles:

  Ma olen nii õnnelik, et näha paar lahedaid asju siin ... 1. On see, et üks väike blogi postitus kinnitas seda, mida ma mõtlesin, konkurents moodul võimaldab mul edasi liikuda ja valitseda oma võtmesõnad ja 2. Et siin veel umbes toodet kasutades Market Samurai seal äri ...

  Tänu nii palju Guys,
  Charlie

 4. Hea info siit! Ma armastan Market Samurai. Hoidke seda kraami tulevad!

 5. Market Samurai leidsin hea. Ma leian, et antud juhis informatiivne mõni neist 7.000.000 dollari äri juhiseid.

  Ive koos Niche Blue Print umbes aasta ja pole kunagi kuulnud, need kutid pärast ostu oma toodet. Ja nn tuge oodatust väiksem

  Ive kunagi näinud või kuulnud ühtegi oma webinars.

 6. 6
  On 7. september 2009 kell 04:03
  John K ütles:

  John sa viidata, et teil on olnud koos Niche Blueprint umbes aasta ja et "nn toetus on oodatust väiksem." Ma pean nõus sinuga seal.

  Toetust nii Steve Clayton, Tim Godfrey ja nende abipersonal on käed alla üks parimaid tööstuses. Ma ei taha, et rahvast valesti oma ametikohale.

  Nad pakuvad parimat tuge!

 7. 7
  On 7. september 2009 kell 04:25
  Oliver ütles:

  Täname tuues see meie tähelepanu. :-) Siin on veel üks Ma komistasin hiljuti:

  http://vincesamios.com/internetmarketing/reading-the-market-samurai-seo-competition-matrix

  Ka 7, ma arvan.

 8. Suurepärane. Olen alati suht imestasin kui ma teen head tööd tehes SEO konkurentsi analüüs. Thanks guys lihtsustada seda meie eest.

  Muide, mul on üks omadus taotlus. Üks asi, mida ma teha, on luua Master Märksõna nimekirja (MKL) või märksõnade nimekirja, et olen uurinud ja kinnitanud, et oleks tore, et optimeerida oma saidi. Kas poleks tore, kui ajal, teadusuuringute protsess, ma ei "peapesu" märksõnad, mis ma olen teinud SEO Comp analüüsi? See oleks lihtsalt veel mugav kasutajatele. Nii saame panna kõik suured märksõnu ühes kohas, visake keelatud märksõnad ja siis hakake artikleid iga märksõna meie MKL.
  Lihtsalt soovitus ... ;)

 9. 9
  On 7. september 2009 kell 04:41
  Teine John ütles:

  Esimene Johannese toetust Niche Blueprint ja oma foorum on väga hea.
  Ticket Support on alati vastas kohe kõigi päringute mul olnud, ja kui sa oled kasutaja NB siis PDF-on linkide toetust.

  Kui sa ei ole registreerunud foorum, saate seda teha aadressil:
  http://www.blueprintcentral.com

  Ja ei, ma ei tööta nende jaoks, kuid kinni, mida nad teevad ja terviklikkust, mis äri suitsu ja peeglite müügimehed, on raske leida.

  John

 10. Hi Guys

  Taas hea ausat teavet, et parandada SEO saite me panna üles.

  Tänan

 11. Brent jälle teiega tõestada, et sa & MS reegel!

 12. Väga lahe Brent, ei saa oodata, et minna MS ja kontrollida SEO comp minu nišše kasutades seda eskiis.

  BTW, ma sain oma tasuta aruande kaudu oma isiklikku viitaja link ;-)

 13. See strateegia ei tööta hästi. See on protsess, et kui järgida leiad suure märksõnade töötada vaid mõne minuti. Aitäh!

 14. Tänan, palju täiendavat koolitust. Kas tuleb kontrollida selle välja, ...

 15. Ei liigu see üles. Helid, tore. Ah, Mike, ma näen sind postitad liiga! LOL. Hiljem räägime.

 16. 16
  On 7. september 2009 kell 19:59
  Tony Frost ütles:

  Hea pointer Brent!

  Huvitav on märkida, et DMOZ kolonn ei andnud palju kaalu pärast.

  Adios

 17. Täname heads up - Ma olen lihtsalt alla laadida raamat, kuigi oma link - pole kindel, kas ma tulen osta midagi - nii et sa ei saa midagi vahendustasu - kuid võite saada mõned head Karma neilt

 18. See on suurepärane. Ma lihtsalt õppida kasutama Market Samurai teadustöö, kuidas leida õiged märksõnad, sealhulgas tingimused konkurentide veebilehtedele. Täname info.

 19. Täname juhtides mind komisjoni Blueprint aruanne. Nüüd on mul mõned uued ideed kasutades Market Samurai!

 20. Gold - puhas kuld!

  Neil on ka väga puhas, kiire ja määrdunud odav viis katsetamine Adwords liiga - allalaadimise see pdf on absoluutne * peab *.

  Aitäh Brent!

 21. MS ja Niche Blueprint on fantastiline! Steve ja Tim on parim tööstus (Olen proovinud palju muud programmid) ja oma programmid maksavad vaid penne, mida nad overdeliver! Ma pole kunagi pidanud ootama üle võibolla 3 tundi isikliku vastuse igast põhitegijate seal. Kui me vaid saaks kloonida neid!

  Ma ei tea, kuidas keegi oleks võinud osa NB sest eelmisel aastal, sest see oli ainult vabastatakse esmakordselt vaevalt 8 kuud tagasi. Kui soovite õnnestub internetis NB ja MS koos on võitnud kombinatsioon.

  Täname post!

 22. Hea postitamist Brent. See on see, mida ma tahan. Hoia meid teavitada seotud sellega, kuidas kasutada MS tõhusalt

 23. Ma olen Hugh fänn Steve ja Tim ja nende koolitus on erandlik selgust videod ja meetodeid, mida nad kasutavad. Hea et jagada seda ülejäänud MS kogukonnas.

 24. 24
  On 9 september 2009 kell 11:08
  Bob Mann ütles:

  Nagu "newbie" Ma olen väga õnnelik, et on kohanud nii Market Samurai ja komisjoni Blueprint väga hiljuti. Olen muljet kvaliteeti koolitus videod ja kullakaevandus ressursse nii saidid ja terviklikkuse kõigile osapooltele. (On 09/09/09 Steve ja Tim kaater "komisjoni Blueprint 2,0", mis tõotab olla fantastiline.) Tänu kutid Austraalias koondades esmaklassiline meeskond! Ma ootan, et teha palju raha teie abi!

 25. Tere, just ostsin kogu toote ja see on hämmastav. Säästab meile nii palju aega ja tulemused, et ta näitab üles on super. Armastan seda.

 26. 26
  On 10. september 2009 kell 06:05
  tomartomartini ütles:

  tänud veelkord Brent


  Joe vastas:

  Kuidas seda SEOT arvutatud ja kuidas täpselt on andmed?

  Mis on eelis kasutades seda üle standard arv searchs kuus märksõna?

  Tänan
  Joe


  Brent Hodgson ütles:

  Vaadake seda lehte (eelmise blogi postitus siin):
  http://www.noblesamurai.com/blog/keyword-research/keyword-search-tool-1032

  # 21 läheb üksikasjalikult sellest.

  Brent

 27. [...] Geniaalne postitus Eric Gehler selles teemas: Page ja domeeni Tagasi lingid ja see blogi postitus: Blueprint SEO konkurentsi analüüs | Noble Samurai on tõesti huvitav teema. Aastate jooksul on olnud väga huvitavaid 30DC TV [...]

 28. [...] Nad teevad) - aga kui sa tahad kiiret ekstrakt ja näiteks raamatust ma blogged ta hiljuti: Blueprint SEO konkurentsi analüüs | Noble Samurai [...]

 29. [...] Siin on link, et Brent post [...]

 30. 30
  On 16. september 2009 kell 10:43
  tomartomartini ütles:

  Komisjoni Blueprint: Ostsin selle kohta 17. [brent linki]

  . Pärast allalaadimist ebook ... im modaalses 3 seekord andke

  kutsun teid üles osta, kui teie aia umbes see: kas teie sorti

  alustades läbi siis ma soovitaks see peab olema nii siis on

  1] on "pakkumise hindamise näitaja" [lihtne kasutada] "See on umbes pakkumised, et te ei * vaata * teeb teile raha {mu sõnu}

  2] praktiline sind hea raha

 31. [...] Jaoks on alad, mis on Y kõigile kõik: YAH Pealkiri URL toote otsimiseks juht See on kirjutatud umbes siin: Blueprint SEO konkurentsi analüüs | Noble Samurai ma ka tähelepanu pöörama, kui seal on palju saite top kümme väga kõrge (roosakas punane) BLP. Et [...]

 32. Hi Brent, on see suurepärane postitus ja tänud punkti välja CB. Ma ei ole üks küsimus selle tip:

  "1. Esimene asi, mida otsida on, kas rohkem kui üks võistleja on "Y" (Jah) kõikides YAH pealkiri, URL, toote otsimiseks ja Head veergu. Kui on rohkem kui ühes kohas, siis peaksid selle märksõna ja liikuda järgmise üks. "

  Miks on piirata ühe vs kaks? Miks mitte kaks või rohkem? Lihtsalt uudishimulik.

 33. [...] Et teil on eelnevalt hoiatatud, kui heita pilk 2 lõigetes all maatriks näidatakse seda lehte: Blueprint SEO konkurentsi analüüs | Noble Samurai __________________ Isha "Me küsime endalt: kes ma olen, et olla suurepärane, gorgeous, andekas, [...]

 34. [...] Blueprint SEO konkurentsi analüüs [...]

 35. [...], Seda parem, kuid see ei ole seal on see. - Ma leidsin selle poole (pärast SEO Matrix pic): Blueprint SEO konkurentsi analüüs | Noble Samurai Kas ma peaksin seda järgima? Thanks in advance, [...]

 36. Hi,

  Lihtsalt üks asi hämmastab mind - ei ole oluline see, kas 2 lehekülge (ei site), kus PR on 3 või vähem on samad, nagu 2-ga 50 või vähem linke?

  Kui madal PR lehti iga on tuhandeid linke ja lehekülgi, kus on alla 50 lingid on PR väärtused 6 või enam, ei outranking mõni neist saab olema väga raske?

  Parimate soovidega
  Tony


  Brent Hodgson ütles:

  Mõningatel juhtudel võib jah.

  Kuid pidage meeles, seal on 2 asju, mida te vaatate siin - kvaliteedi linke ja kogus linke. (PR on meetme kvaliteet või väärtus lingid ja BLP on mõõt kogus või hulk linke.)

  Ala võib olla sadu väärtusetu lingid või isegi rämpsposti lingid ja vaata need lingid ei mõjuta nende pingereas. Ja peotäis kvaliteetseid lingid, saate tavaliselt konkurendid ületavad neid saite.

 37. [...] Tag. - On mõned vahva väike SEO konkurentsi maatriks suunised järgmisel veebilehel: Blueprint SEO konkurentsi analüüs | Noble Samurai näha napilt maatriks sellel lehel. Märkad, et sinu maatriks nurjub # 3 nimetatud [...]

 38. Ma arvan, et plaan valem on suur. Nüüd, kui sa võid lisada niši indikaator värvi (nagu Micro Niche Finder), et oleks veelgi parem.

  Miks? Sest nüüd, ma pean vaatama, kui iga märksõna sobib valem. Kui mul on palju märksõnu, mis võtab palju aega. Miks mitte lisada need näitajad on tabeli ülaosas, nii ma näen lisada lühidalt kui märksõna on sobiv või mitte (vastavalt niši valem, muidugi)?

  Lihtsalt mõte. Kui värv näitab, ütlevad kollane ja eriti roheline, sa pead kaevama edasi, aga kui see näitab, punane, sa tead, et märksõna on ilmselt ei sobi vastavalt eeskirjadele ja plaan valem toodud postitus.

  Ma olen teadlik, et peate hindama iga punkti, kuid kui te otsustate minna vastavalt valemile, värviindikaator aitaks asja kiirendada.

 39. Hi guys, aitäh free ebook pärast kommentaare siia ma kontrollida kogu blue print. Ainus probleem on turu Samurai Ma tunnen, nagu oleks mul iga tööriista vajan. tänan

 40. Mul on väga võimas soovitus:

  Mis siis, kui oli see, et pärast SEO konkurentsi analüüs oli täielik ja te näete kõik punane, roheline ja kollane, siis on sõnum hüpikaken, öeldes: "Sinu võimalused pingerida # 1 selle märksõna põhineb olemasolevate andmete is__%. See on (lihtne) või (raske) sõna auaste "

  See võimaldab teil analüüsida, kuidas kiiremini ja võimaldab suuremat tõhusust ja oleks kindlasti abi noobs.

  Lihtsalt minu 2 senti