New Rank Tracker on elus, aga sa pead aktiveerima täna ...

Noble Samurais Rank Tracker is now LIVE Täna on meil mõned suurepärased uudised: Pärast pikki nädala kodeerimine (ja üle 80000 liinidele uue koodi) me oleme väga põnevil, et esitleb oma uut Rank Tracker süsteem teile ...

Ja me ei saa õnnelikumaks tulemus!

Nüüd on ton teavet selle blogi postitus, kuid ma tahtsin olla nii põhjalik kui võimalik, et teil on võimalik saada ja töötab uue Rank Tracking süsteem kiiresti ja lihtsalt. Tänapäeva blogi postitus ma avaldada:

 1. Kolm suurt uued funktsioonid saad oma uue ja "parandatud" Rank Tracker
 2. Kuidas alustada uue Rank Tracker 4 Easy Steps
 3. Kuidas nõuda oma tasuta 50 märksõna Rank Tracking kava (väärtuses kuni $ 22,50 eurot kuus), aktiveerides Rank Tracker enne südaööd (Pacific Standard Time) reede 3. august
 4. Kuidas lukustada oma eluaegset juurdepääsu oma 50% poole hinnaga soodustust kõikidelt kõrgema märksõna Rank Tracker plaanid aktiveerides Rank Tracker enne südaööd (PST) reede 3. august
 5. Mis on ainulaadne umbes meie New Rank Tracker Service? Ja kuidas see on võrreldav konkurents
 6. Mida sa pead tegema, täna ...

Tähtis märkus: Sul on vaja aktiveerida Rank Tracker moodul Täna (või enne südaööd (PST) reede 3. august), et kindlustada oma FREE 50 märksõna White Belt kava ja lock oma elu 50% poole hinnaga soodustust meie kõrgem märksõna plaanid.

Pea meeles, et see on eksklusiivne pakkumine olemasolevatele Market Samurai (ja artikli Samurai) klientidele ja ainult lõpeb südaööl (PST) reede 3. august. Pärast seda kuupäeva on TASUTA White Belt kava vähendatakse 10 märksõna, ja suurem märksõna plaanid minna jaehindade ja hind kahekordistub.

Ok, seal on palju nähtud, et hakkame pihta.

Nagu omanik Market Samurai (või artikli Samurai) olete tõsiselt SEO. Te mõistate, et teil parandada oma pingeread, pead kõigepealt jälgida neid.

Nagu te teate, mõned kuud tagasi, Google tegi olulise muudatuse, mis mõjutas tugevalt Rank Tracker moodul Market Samurai ja artikli Samurai. Selle tulemusena on see olnud vajalik ehitada Rank Tracker nullist ...

Siin on vaid 3 Of The Great New funktsioone saad oma uue ja "Parem" Rank Tracker ...

Kui te mäletate, kasutades vana Rank Tracker, saate meenutada, kui masendav see oli laadida andmeid.

Iga kord, kui sa tahad, et kontrollida oma pingeread sa pidid avama Market Samurai või artikli Samurai, käsitsi klõpsake nuppu ja seejärel keerutama oma pöidlad samas oma hinne andmed koguti.

Kui teil oleks rohkem kui paar projekte, see protsess võib kesta tunde. Noh, et oli "vana Rank Tracker" ...

Siin on, mida uut on New Rank Tracking System:

 • Automaatne iganädalane uuendused: Enam sa pead meeles pidama, et kontrollida oma pingeread iga nädal, ja siis käsitsi kliki uuendus nupud laadida uus pingerida andmed. Nüüd võite istuda tagasi ja lõõgastuda, kui meie uus Rank Tracker uuendab automaatselt oma kampaaniaid te iga nädal, et pole vaja lifti sõrme.

 • Email teated: Mitte ainult ei uus Rank Tracker kampaaniate uuendamiseks automaatselt iga nädal, samuti saadab teile e-kirja niipea, kui oma hinne andmed on uuendatud. Nii saab nüüd keskenduda oma jagamatu tähelepanu oma äri, kuni teie teate e-posti saabub.

 • Lihtsamad liides: Erinevalt vana Rank Tracker, mis uppus sa merre numbrid, meie uus Rank Tracker on lihtne uus kasutajaliides muudab analüüsides Su imelihtne - eriti kui teil hallata mitmeid veebisaite, märksõnade ja kampaaniate kõik samal ajal.

Ja kuna uus Rank Tracking süsteem allikatest hinne andmeid usaldusväärne kolmas osapool pakkujad, see on stabiilsem kui kunagi varem.

Kuidas alustada Rank Tracker 4 Easy Steps

  1. Avatud turu Samurai või artikli Samurai ja uuendatud uusimale versioonile

  1. Ava esimene projekt, mida soovite saata, et New Rank Tracker

  1. Kliki Rank Tracker moodul aktiveerida oma FREE 50 märksõna White Belt kava

MÄRKUS: Sinu pakutud võimalust, et lukustada oma FREE 50 märksõna White Belt kava suletakse reedel 3. augustil. Kui te ei taha jääda oma tasuta 50 märksõna White Belt kava, peate aktiveerima oma Rank Tracker moodul nüüd. Lisateavet teie vaba White Belt kava, hoida lugemisel ...

  1. Laadi üles oma ajaloolise Rank Tracker andmeid pilv

Kuidas nõuda oma tasuta 50 Keyword Rank Tracking Plan (väärtuses kuni $ 22,50 eurot kuus), aktiveerides Rank Tracker Enne reede 3. august.

Meie suur lootus oli, et meil oleks võimalik pakkuda tasuta auaste jälgimise kava olemasolevatele omanikele nii Market Samurai ja artikli Samurai. Me tahtsime, et nii paljud meie kliendid kui võimalik oleks täiesti puutumata tulenevate muudatustega Google.

Nii et me analüüsisime kasutusviise meie praegused kliendid ja läbirääkimistega agressiivselt üle tosina hinne andmeesitajate, et mõista:

 1. Kui vaba kava oli isegi majanduslikult võimalik; ja
 2. Mida vaba kava hõlmaks meie olemasolevad kasutajad

Hea uudis on see, et me oleme võimelised pakkuma väga TASUTA 50 märksõna plaan kõik olemasolevad kliendid Market Samurai ja artikli Samurai.

Analüüs meie reitingu kasutamise andmeid on viimase aasta jooksul, näitas järgmisi kasutamine muster meie praegused kliendid:

92% raja vähem kui 50 märksõnu
7% raja vahel 51-500 märksõnu
1% track üle 500 märksõnu

Nii, nagu näete, on meie FREE 50 märksõna kava üle vajaduste üle 92% meie olemasolevatele klientidele. Mis tähendab, et kui sa oled osa sellest enamus kes jälgida vähemalt 50 märksõna, saad kasu täisautomaatne auaste jälgimise (kui me vaatame oma pingeread teile automaatselt iga nädal) ja ei pea maksma Penny seda.

Siiski on mõned olulised asjad meeles:

  1. Kuigi vaba plaan tasuta teile, see ei ole tasuta meile - me maksavad tuhandeid dollareid iga kuu, teie nimel, garanteerima need tasuta kavad. Me oleme seatud FREELINE tasemel, mis peaks rahuldama enamiku kasutajate (üle 92%), seades summa sularaha, et peame kulutama iga kuu klientidele jätkusuutlikule tasemele. Võite kindel olla, et see ei pankrotti meile, kuid see on oluline osa, et kui saadame alustel arve nende tasuta kontosid, pidime joone kuhugi, ja 50 märksõna kava tasakaalus kohtumine valdav enamus kasutaja vajadustele, samuti hallata oma jooksvad kulud.

  1. See pakkumine on saadaval ainult olemasolevatele Market Samurai (ja artikli Samurai) omanikud, või igaüks, kes ostab Market Samurai enne reede 3. august - Nagu meie olemasolevatele klientidele ja kohtuprotsess kasutajad on need, kes on kõige rohkem mõjutanud muutused, see pakkumine on saadaval ainult kehtiva omandiõiguse alus - Igaüks, kes on täisversioon Market Samurai või artikli Samurai, samuti praeguse uuringu kasutaja versiooniuuendusi täisversioon enne reede 3. august.

  1. Pärast reede 3. august, vaba kava kõigi uute klientide Market Samurai langeb 10 märksõna kuus - Kuna on käsil märkimisväärseid kulusid, pakkudes neid tasuta kavad, 50 märksõna vaba kava on kättesaadav ainult praeguste omanikega ( ja igaüks, kes uuendamine täisversioon enne reede 3. of August.With üle 63.755 klientidele, võite alustada mõista, miks nähakse seda vaba kava maksab meile tuhandeid dollareid kuus.

   Sellepärast saame teha ainult seda pakkumist võimalik olemasolevatele klientidele. Tulevased kliendid on piiratud 10 märksõna / kuu plaani.

 1. See tasuta 50 märksõna plaan on samaväärne tasulisele plaanid, mis maksavad kuni $ 22,50 kuus - Oleme teinud põhjaliku analüüsi konkurentsi auaste jälgimise teenus ruumi. Enamik auaste jälgimise teenus ei paku vaba kava üldse, ning mille minimaalne hind piiril $ 29 kuni $ 49 a kuu lihtsalt registreeruda. Kui see on nii, siis tegelik väärtus teie jaoks võrreldav 50 märksõna plaan on kuskil vahemikus $ 5 kuni $ 22,50 per month.Only olemasolevaid kliente, ja need, kes osta täisversioon Market Samurai enne reede 3. august, on õigus saada see tasuta 50 märksõna plaan - mis tagab kuni $ 22,50 kuus märksõna hinne kontrolli TASUTA.
Free 50 keyword white belt plan

Võtke tasuta 50 märksõna White Belt kava aktiveerides oma Rank Tracker moodul Now. Pea meeles, et see on eksklusiivne pakkumine Market Samurai ja artikli Samurai ainult omanikud ja lõpeb keskööl (PST) reede 3. august.

Pärast seda kuupäeva on tasuta märksõna kava vähendatakse vaid 10 märksõna.

Aktiveerimiseks Rank Tracker moodul ja nõuda oma tasuta 50 märksõna Plan:

  1. Open Market Samurai või artikli Samurai, ja uuendada uusimale versioonile

 1. Kliki Rank Tracker moodul sakk ja oma tasuta 50 märksõna White Belt kava automaatselt aktiveerub. (Lisateavet selle kohta, kuidas alustada uue Rank Tracker Vajuta siia )

Kuidas lukustada oma elu 50% poole hinnaga soodustust Rank Tracker Higher Märksõna plaanid

Meie järjekohal kasutamine andmete analüüs näitab, et meie 50 märksõna kava on rohkem kui piisav üle 92% meie klientidest.

Samas, kui sa oled üks neist, kes on 8% kasutajatest, kes jälgida rohkem kui 50 märksõna, siis tahame veenduda, et me vaatame pärast sind ka.

Enne kui ma paljastada, mis hinnakujunduse kavad on oluline vaadata läbi konkurentsi ja vaata, mis odavaim valikud on turul jälgida rohkem kui 50 märksõnade nädalal:

Konkurent

B

C

D

Odavaim 50 + märksõna kava

49 $ / kuus

24 $ / kuus

19 $ / kuus

99 $ / kuus

Märksõnad jälitatud

250

100

100

1000

Hind / Märksõna

$ 0,20

$ 0,24

$ 0,19

$ 0,10

Niisiis, kui teil on vaja jälgida enam kui 50 märksõnade siis odavam kava konkureerivate teenuste algab kell 19 $ / kuus ja saab maksta nii palju kui $ 99 / kuus!

Kuigi see võib tunduda palju, seal on hea põhjus hinda. On raske kulusid varustades kontrollida suurt hulka märksõnu.

Kui teed oma analüüsi ja hindamise mudel on meil kaks teatud eelised konkurentide:

  • Enamik konkurendi hinnapoliitika on suunatud SEO ametid - ettevõtted, kellel on sügavad taskud. Paljude ametite eest sadu või tuhandeid dollareid, et oma kliente iga kuu, ning seetõttu on võimalik maksta suuri summasid iga kuu saada oma märksõna pingeread uuendas them.Agencies hallata mitut klientide - kellel on vaja jälgida sadade või tuhandete märksõnade iga kuu. Hinnastruktuuri plaanid pakutakse praegu turul kajastab seda vajadust. Kahjuks paneb see kaugemale jõuda paljude väikeste online-ettevõtete omanikud, eriti kui need on vaja ainult jälgida paarisaja märksõnu.

 • Enamik meie konkurente olla suhteliselt väike kliendibaas SEO ametid - ja nii ei saa levitada oma infrastruktuuri kulud üle kümneid tuhandeid kasutajaid, sest me oleme.

Me teame, kes on meie kliendid ja nad on väga erinevad SEO agentuurid! Kuigi meil on mõned agentuurid ja SEO konsultandid kasutavad meie tarkvara, enamik meie kasutajatele on väike online-ettevõtete omanikud, kes ei ole sadu dollarit kuus kulutada jälgimise oma pingeread.

Oleme võtnud seda vajadust arvesse tulemas oma Rank Tracking plaanid.

Selleks, et tagada olemasolevate klientide saada parimat lahendust võimalik, me pakuvad kaks plaanid:

 1. Plaanid meie olemasolevatele klientidele (või uusi kliente, kes ostavad enne reede 3. august).
 2. Plaanid uusi kliente, kes ostavad pärast reede 3. august

Siin on nimekiri, mida meie plaanid on Noble Samurai Rank Tracking teenus:

Koht Tracker Plan

Special Olemasolevad
Kliendi Hinnakujundus

) (Registreeru enne reede 3. august)

Jaehindade


) (Registreeru Pärast reede 3. august)

White Belt

Märksõnad: 50
Hind / kuus: FREE
Hind / Märksõna: ZERO
Märksõnad: 10
Hind / kuus: FREE
Hind / Märksõna: ZERO

Yellow Belt

Märksõnad: 100
Hind / kuus: $ 5
Hind / Märksõna: $ 0,05
Märksõnad: 100
Hind / kuus: $ 10
Hind / Märksõna: $ 0,10

Orange Belt

Märksõnad: 200
Hind / kuus: $ 10
Hind / Märksõna: $ 0,05
Märksõnad: 200
Hind / kuus: $ 20
Hind / Märksõna: $ 0,10

Blue Belt

Märksõnad: 500
Hind / kuus: $ 25
Hind / Märksõna: $ 0,05
Märksõnad: 500
Hind / kuus: $ 50
Hind / Märksõna: $ 0,10

Brown Belt

Keywords: 1000
Hind / kuus: $ 40
Hind / Märksõna: $ 0,04
Keywords: 1000
Hind / kuus: $ 80
Hind / Märksõna: $ 0,08

Black Belt

Keywords: 2500
Hind / kuus: $ 99
Hind / Märksõna: $ 0,04
Keywords: 2500
Hind / kuus: 198 $
Hind / Märksõna: $ 0,08

Niisiis, kui sa oled juba klient 100 märksõna, saate jälgida oma pingeread ainult 5 $ kuus. See on ainult $ 0.05 per märksõna - vähem kui veerand enamik meie konkurentide pakkumisi!

Kõigi olemasolevate klientide (ja kõigile, kes uuendamine täisversioon Market Samurai enne reede 3. august), saad ligipääsu kõigile meie jaemüük plaanid, kuid 50% Half-hinnaalandust!

Kui õpid plaanide üle, siis näed, et isegi meie tulevik jaemüük plaanid (mis kick vaid uutele klientidele, kes ostavad pärast reede 3. august) on hind märksõna alla poole enamik meie konkurendi pakkumist. Et saada sama hinnaga per märksõna konkureerivaid teenuseid, mida soovite vaja kulutada vähemalt 99 $ kuus!

Me tahame, et oleks võimalik pakkuda tasuta pidev Rank Tracking meie kõigi mõjutatud kasutajad siiski põhjustel olen juba kaetud, majanduslikult on see lihtsalt ei ole võimalik.

Meie 50 märksõna vaba kava, mis vastab vajadustele üle 92% meie klientidest, maksab meile tuhandeid dollareid iga kuu, et katta.

Kui sa oled üks käputäis, kes lugusid üle 50 märksõnad (ja sa oled juba klient), on meil võimalik anda teile eriline hind - vähem kui veerand hind meie konkurendid.

Igaüks, kes ostab meie toodet pärast reede 3. august saab valida meie jaemüük plaanid, mis on endiselt suur väärtus - vähem kui poole hinnaga, enamik meie konkurente.

Et näha, kuidas muuta oma plaani, lihtsalt vaata videot allpool.

Kuidas muuta oma positsiooni Tracker Plan

50 Percent Discount

Lukusta oma elu 50% poole hinnaga soodustust kõrgema märksõna plaanid aktiveerides oma Rank Tracker moodul nüüd. Pea meeles, et see on eksklusiivne pakkumine Market Samurai ja artikli Samurai ainult omanikud ja lõpeb keskööl (PST) reede 3. august.

Pärast seda kuupäeva on kõik suuremad märksõna plaanid minna jaehindade ja kahekordse hinnaga.

Aktiveerimiseks Rank Tracker moodul ja nõuda oma elu 50% poole hinnaga soodustust kõrgema märksõna plaanid:

  1. Open Market Samurai või artikli Samurai, ja uuendada uusimale versioonile

 1. Kliki Rank Tracker moodul sakk ja oma 50% poole hinnaga soodustust saab lukustada elu. (Lisateavet selle kohta, kuidas alustada uue Rank Tracker Vajuta siia )

Miks New Rank Tracker Anda Weekly Updates?

Vaid vähesed erandid välja arvata, et enamik meie konkurendid pakuvad vaid iganädalane edetabel värskendusi ja mõjuvatel põhjustel:

  • Kui te regulaarselt jälgida edetabelid märkad päevane kõikumine tulemusi. See igapäevane "müra" moonutab tegelikku pilti sellest, mis toimub teie rankings.The enamik SEO spetsialistid kontrollima oma pingeread iga nädal või iga kahe nädala tagant. On üldtunnustatud seas SEO ringkondades, et kontrollida pingeread sagedamini kui seda näeb vähe väärtust. See on samaväärne järelevalve aktsiakurss oma aktsiate minuti minut alusel. See on liiga teraline anda mõttekaid või vaidlustatavad suundumusi.

 • On reaalne, käegakatsutav kõva hind pakkuda suurtes kogustes märksõna pingeread. On oluline infrastruktuur, mis peab olema ehitatud otsida miljoneid märksõnade kuus. Hoolitseda iganädalane pingereas tähendab neli kontrolli kohta kuus keyword.Providing igapäevane pingeread kaasatud seitse korda rohkem märksõna otsingud, mis tõlgib otse seitse korda kulu. Teenuseid, mis pakuvad iga päev pingeread on oluliselt kallim ühe märksõna jälgida - ja õigustatult!

Huvides hoida märksõna pingeread nii kättesaadav ja võimalikult soodsa hinnaga, et meie kliendid, oleme otsustanud esialgu anda vaid iganädalane hinne aruanded. Siiski, kui on olemas piisav nõudlus võime kehtestada võimalus kohe tasulisi uuendused tulevikus.

Mis ainulaadne meie uued Rank Tracker Service? Kuidas see võrrelda konkurents?

Kui sa ei ole tegelikult kasutatud Rank Tracker moodul enne või ei ole kontrollinud seda mõnda aega, siin on kiire sulgege oma eripära (üle on vaid veerand hind konkurents).

Nad ütlevad, et "tagasiside on Meistrite hommikusöök", ja algusest peale Rank Tracker eesmärk oli anda kiiret tagasisidet "mõju" oma SEO link hoone töö ja SEO strateegia.

  1. Koht Tracker mitte ainult kontrolli oma hinne 3 suuremate otsingumootorite, kuid teatab ka linkide arv, mis on suunatud iga oma edetabel lehekülge - Tavaliselt, kui teie link-hoone töö suureneb, näete arvu kasv lingid, seejärel suurendada oma pingeread. See on juhtiv indikaator pingeread ja ainult Noble Samurai Rank Tracker pakub seda funktsiooni. (SEO spetsialistid armastan seda funktsiooni - sest see annab tõendust kõik raske link-hoone töö olete teinud)

  1. Koht Tracker näitab pingeread iga veebilehe, et te kontrolli - see on tavaline tänapäeva SEO kasutada erinevaid domeene auaste märksõnadele. Enamik teisi Rank Tracking teenuseid saab jälgida ühe domeeni ja öelda teile ainult kõrgeim hoiad. Me lubame teil jälgida mis tahes arvu domeene, samuti spetsiaalseid URLid nagu YouTube videod. Näitame teile kõik pingeread sa hoiad top 100 tulemust, mitte ainult kõrgeima üks.

  1. Koht Tracker võimaldab teil jälgida piiramatu domeenid ühe märksõna - kõige muu auaste jälgimise lahendused turul tasu oma kliente, mis põhineb mõiste nimega "märksõna paari". Kui soovite jälgida oma märksõna pingeread on märksõna 5 erinevates valdkondades, on teil sisestada märksõna 5 korda, süüa oma igakuise kvoot. Rank Tracker, mis lähevad arvesse ainult ühe märksõna - nii teie märksõna kvoot läheb palju kaugemale.

  1. Koht Tracker võimaldab teil jälgida paremusjärjestusest Web 2.0 sites (nagu YouTube ja Squidoo), et saate kontrollida, kuid ei oma! - Paljud lahendused turule piir sul ainult jälgimise lehekülgi üks domeen, või sunnivad sind jälgida iga Web 2.0 sait teise "märksõna paar", süüa oma piiratud märksõna kvoot. Nagu te teate, YouTube ja Web 2.0 sites sageli koosneb oluline osa kaasaegse SEO. Ainult Rank Tracker võimaldab teil lisada nii palju Web 2.0 veebilehti, kui soovite -, kuid kasutan ainult üles ühe märksõna oma nädala normi.

  1. Koht Tracker toetab kõiki otsingumootori keel ja riik kombinatsioonid - Rääkimine palju auaste jälgimise andmeesitajate mõistsime, et väga vähe toetust täies ulatuses Language and Country kombinatsioonid saadaval Google ja suuremad otsingumootorid. Market Samurai on muutunud väga populaarseks mitte USA, mitte-inglise keelt klientidele, sest oleme teinud palju tööd, et toetada paremalt vasakule kirjutatavate keelte nagu heebrea ja "Unicode" keeltes nagu jaapani ja hiina keeles. Andmed pakkuja oleme valinud on üks väheseid, kes suudab pakkuda kõiki keele / maa kombinatsioone.

 1. Koht Tracker haldab küsimusi Google "lokaliseerimine" ja "isikustamise" - Google sageli teenib kuni eri hinne lehekülgi põhineb kuhu asub. Google ka personaliseerib otsingutulemuste põhineb sites, mida sageli külastavad. See "asukoht" ja "isikustamise" käitumine muudab väga raske saada objektiivset kogum üldisi tulemusi kui võrrelda oma SEO activities.As tulemusena, siis sageli näha väga erinevaid tulemusi Google'i otsing oma veebibrauseri kui Mis auaste jälgimise teenus aruandeid. Pingerida andmed pakkuja oleme valinud teeb suurepärast tööd, et kõrvaldada kõnealused peensusi tulemustest.

Mida on vaja teha täna ...

  1. Kui oled olemasolevate Market Samurai või artikli Samurai klient ja teil jälgida vähemalt 50 Märksõnad - aktiveerida täna (või enne südaööd (PST) reede 3. august) ja saate kaitsta oma FREE 50 märksõna White Belt kava elu. Meie kasutamise andmed näitavad, et see on rohkem kui piisavalt üle 92% meie klientidest.

  1. Kui sa oled osa käputäis kliente, kes vaja jälgida enam kui 50 Märksõnad - aktiveerida täna (või enne südaööd (PST) reede 3. august) ja saate lukustada eluaegset juurdepääsu meie kõrgema märksõna plaane 50 % poole hinnaga allahindlust (mis on vähem kui veerand hind enamik meie konkurents).

 1. Kui olete kunagi kasutanud auaste tracker enne, nüüd on parim aeg alustada. Aktiveeri täna (või enne südaööd (PST) reede 3. august) ja saate kaitsta oma FREE 50 märksõna White Belt kava ning eluaegset juurdepääsu kõik meie suuremad märksõna plaane 50% poole hinnaga soodustust, peaks teil on vaja uuendada tulevikus.

Lihtsalt sulgege, et saada juurdepääs uutele Rank Tracker, kõik mida sa pead tegema, on:

  1. Open Market Samurai või artikli Samurai, ja uuendada uusimale versioonile

 1. Kliki Rank Tracker moodul lingile konto aktiveerimiseks TASUTA 50 märksõna White Belt kava. (Lisateavet selle kohta, kuidas aktiveerida oma Rank Tracker moodul Click Here )

Ja lõpuks, suur aitäh kõigile uskumatu toetust ja julgustust, saime meie klientidele - ja 1218 pühendatud kasutajad, kes võttis väärtuslikku aega läbi oma ajakava osaleda Beta. Saime väga head tagasisidet ja teha palju parandusi tarkvara tõttu.

Loodame, et naudite uue Rank Tracking süsteem, ja kui teil on küsimusi, mis ei ole otseselt vastata postitus, vastake küsida neid oma kommentaarides allpool.

Soe soovidega,

Eugene Ware
CEO
Noble Samurai

PS Nõuda oma tasuta 50 märksõna kava ja luku oma eluaegset juurdepääsu oma 50% poole hinnaga soodustust kõrgema märksõna plaanid, peate aktiveerima oma uue auastme Tracker moodul enne südaööd (PST) reede 3. august. Aktiveerige oma Rank Tracker moodul täna klikkides siia ja pärast neid 4 lihtsat sammu:

Pea meeles, et see on eksklusiivne pakkumine olemasolevatele Market Samurai (ja artikli Samurai) klientidele ja ainult aegub Midnight (PST) reede 3. august.

Pärast seda kuupäeva on TASUTA White Belt kava vähendatakse 10 märksõna, ja suurem märksõna plaanid minna jaehindade ja hind kahekordistub. Nii et kui te ei taha jääda, kliki siia, et vaadata, kuidas aktiveerida: