New Rank Tracker on elada, aga sa pead aktiveerima täna ...

Jaga Button

Noble Samurais Rank Tracker is now LIVE Täna on meil mõned suurepärased uudised: Pärast pikki nädala kodeerimine (ja üle 80.000 ridu uue koodi) me oleme väga põnevil, et paljastada oma New Rank Tracker süsteem teile ...

Ja me ei saaks olla õnnelikum tulemus!

Nüüd on ton teavet selle blogi postitus, kuid ma tahtsin olla nagu põhjalik kui võimalik, et tagada olete suutnud tõusta ja uue Rank Tracking süsteem kiiresti ja lihtsalt. Tänapäeva blogi postitus ma esile:

 1. Kolm suurt uued funktsioonid saad oma uue ja "parema" Rank Tracker
 2. Kuidas alustada uue Rank Tracker 4 lihtsat sammu
 3. Kuidas nõuda oma tasuta 50 märksõna Rank Tracking kava (väärtuses kuni $ 22,50 kuus), aktiveerides Rank Tracker enne südaööd (Pacific Standard Time) reede 3. august
 4. Kuidas lukustada oma eluaegset juurdepääsu oma 50% poole hinnaga soodustust kõikidelt kõrgema märksõna Rank Tracker plaanid aktiveerides Rank Tracker enne südaööd (PST) reede 3. august
 5. Mis on ainulaadne umbes meie New Rank Tracker Service? Ja kuidas see on võrreldav konkurents
 6. Mida on vaja teha täna ...

Tähtis märkus: Sul on vaja aktiveerida oma Rank Tracker moodul Täna (või enne südaööd (PST) reede 3. august), et kindlustada oma FREE 50 Märksõna White Belt kava ja lukk oma elu jooksul 50% poole hinnaga soodustust meie kõrgem märksõna plaanid.

Pea meeles, see on eksklusiivne pakkumine olemasolevatele Market Samurai (ja artikli Samurai) klientidele ja ainult lõpeb keskööl (PST) reede 3. august. Pärast seda kuupäeva TASUTA White Belt kava vähendatakse 10 märksõna, ja suurem märksõna plaanid minna jaehindade ja hind kahekordistub.

Ok, seal on palju nähtud, et alustame.

Nagu omanik Market Samurai (ja artikli Samurai) olete tõsiselt SEO. Te mõistate, et teil parandada oma pingeread, pead kõigepealt jälgida nende liikumist.

Nagu te teate, paar kuud tagasi, Google tegi olulise muudatuse, mis mõjutab tugevasti Rank Tracker moodul Market Samurai ja artikli Samurai. Selle tulemusena on see olnud vaja ehitada Rank Tracker nullist ...

Siin on vaid 3 Great New Features Sa saad oma uusi ja "Parem" Koht Tracker ...

Kui te mäletate, kasutades vana Rank Tracker, saate meelde tuletada, kui masendav see oli Teie andmete taastamiseks.

Iga kord, kui sa tahad, et kontrollida oma pingeread sa pidid avama Market Samurai või artikli Samurai, käsitsi klõpsake nuppu ja seejärel keerutama oma pöidlad samas oma hinne andmeid koguti.

Kui sul oleks rohkem kui paar projektid, see protsess võib kesta tunde. Noh, see oli "vana Rank Tracker" ...

Siin on, mida uut on New Rank Tracking System:

 • Automaatne iganädalane uuendused: Enam sa pead meeles pidama, et kontrollida oma pingeread iga nädal, ja siis käsitsi klõpsake värskenduse nupud laadida uus pingerida andmed. Nüüd võite istuda tagasi ja lõõgastuda, kui meie uus Rank Tracker uuendab automaatselt oma kampaaniaid teile iga nädal, et pole vaja lifti sõrme.

 • Email teated: Mitte ainult uus Rank Tracker kampaaniate uuendamiseks automaatselt iga nädal, siis saadetakse teile e-posti teate kohe, kui teie reitingu andmed on uuendatud. Nii saab nüüd keskenduda oma jagamatu tähelepanu oma äri, kuni teie teate e-posti saabub.

 • Lihtsam kasutajaliides: Erinevalt vana Rank Tracker, mis uppus sa merre numbrid, meie uus Rank Tracker on lihtne uusi kasutajaliides muudab analüüsida oma pingeread imelihtne - eriti siis, kui teil õnnestub mitmeid veebisaite, märksõnade ja kampaaniate kõik samal ajal.

Ja kuna uus Rank Tracking süsteem allikatest hinne andmeid usaldusväärne kolmas osapool pakkujad, see on stabiilsem kui kunagi varem.

Kuidas alustada Rank Tracker 4 Easy Steps

  1. Open Market Samurai või artikli Samurai ja uuendada uusimale versioonile

  1. Ava esimene projekt, mida soovite saata, et New Rank Tracker

  1. Kliki Rank Tracker moodul aktiveerida oma tasuta 50 märksõna White Belt kava

MÄRKUS: Sinu pakutud võimalust, et lukustada oma FREE 50 märksõna White Belt kava suletakse reedel 3. augustil. Kui te ei taha laseks oma tasuta 50 märksõna White Belt kava, peate aktiveerima oma Rank Tracker moodul nüüd. Lisateavet oma tasuta White Belt kava, hoida lugemisel ...

  1. Laadi üles oma ajaloolise Rank Tracker andmeid pilv

Kuidas nõuda oma tasuta 50 märksõna Rank Tracking kava (väärtuses kuni $ 22,50 kuus), aktiveerides Rank Tracker enne reede 3. august.

Meie suur lootus oli, et meil oleks võimalik pakkuda tasuta auaste jälgimise kava olemasolevatele omanikele nii Market Samurai ja artikli Samurai. Me tahtsime, et nii paljud meie kliendid kui võimalik oleks täiesti puutumata tulenevate muudatustega Google.

Nii et me analüüsitud kasutusviise meie praegused kliendid ja läbirääkimistega agressiivselt üle tosina edetabel andmeesitajate et mõista:

 1. Kui vaba kava oli isegi majanduslikult võimalik; ja
 2. Mis vaba kava hõlmaks meie olemasolevad kasutajad

Hea uudis on see, et suudame pakkuda väga FREE 50 märksõna kava kõikide olemasolevate klientide Market Samurai ja artikli Samurai.

Analüüs meie edetabel kasutamise andmeid viimase aasta jooksul, näitas järgmisi kasutamine muster meie praegused kliendid:

92% raja vähem kui 50 märksõnad
7% raja vahel 51-500 märksõnu
1% track üle 500 märksõnu

Nii, nagu näete, meie TASUTA 50 märksõna kava üle vajadustele üle 92% meie olemasolevatele klientidele. Mis tähendab, et kui sa oled osa sellest enamus kes jälgida vähemalt 50 märksõna, saad kasu täielikult automatiseeritud auaste jälgimise (kuhu me vaatame oma pingeread teile automaatselt iga nädal) ja ei pea maksma Penny eest.

Siiski on mõned olulised asjad meeles:

  1. Kuigi vaba kava on tasuta teile, see ei ole tasuta meile - Meil maksavad tuhandeid dollareid iga kuu, teie nimel, garanteerima nende vaba plaanid. Me oleme seatud FREELINE tasemel, mis vastaks enamik kasutajaid (üle 92%), ning määrab summa raha, et me peame kulutama iga kuu klientidele jätkusuutlikule tasemele. Võite kindel olla, see ei ole pankrotis meid, kuid see on oluline osa, et kui saadame alustel arve nende tasuta kontosid, pidime tõmmata kusagil, ja 50 märksõna plaan on tasakaalus kohtumine valdav enamus kasutaja vajadused, samuti hallata oma jooksvad kulud.

  1. See pakkumine on saadaval ainult olemasolevatele Market Samurai (ja artikli Samurai) omanikud, või igaüks, kes ostab Market Samurai enne reede 3. august - Nagu meie olemasolevatele klientidele ja kohtuprotsess kasutajad on need, kes on kõige enam mõjutanud muutused, see pakkumine on saadaval ainult kehtiva omandiõiguse alus - Igaüks, kes on täisversioon Market Samurai või artikli Samurai, samuti praegune kohtuprotsess kasutaja, kes versiooniuuendusi täisversioon enne reede 3. august.

  1. Pärast reede 3. august, vaba kava kõigi uute klientide Market Samurai langeb 10 märksõna kuus - Kuna on käsil märkimisväärseid kulusid, pakkudes neid tasuta plaane, 50 märksõna vaba kava on saadaval ainult olemasolevatele omanikele ( ja igaüks, kes versiooniuuendusi täisversioon enne reede 3. kohta August.With üle 63755 kliente, võite alustada mõista, miks nähakse seda vaba kava läheb meile tuhandeid dollareid kuus.

   Sellepärast me saame teha ainult seda pakkumist saadaval olemasolevatele klientidele. Tulevased kliendid on piiratud 10 märksõna / kuu kava.

 1. See tasuta 50 märksõna plaan on samaväärne tasulisele plaanid, mis maksavad kuni $ 22,50 kuus - Oleme teinud põhjaliku analüüsi konkurentsi auaste jälgimise teenus ruum. Enamik auaste jälgimise teenus ei paku vaba kava üldse, ning mille minimaalne hind piiril $ 29 kuni $ 49 a kuu lihtsalt registreeruda. Kui see on nii, siis tegelik väärtus sinu jaoks võrreldav 50 märksõna plaan on kuskil vahemikus $ 5 kuni $ 22,50 per month.Only olemasolevatele klientidele, ja need, kes osta täisversioon Market Samurai enne reede 3. augustil, on õigus saada see tasuta 50 märksõna kava - mis tagab kuni $ 22,50 kuus märksõna hinne kontrolli TASUTA.
Free 50 keyword white belt plan

Võtke tasuta 50 märksõna White Belt kava aktiveerides oma Rank Tracker moodul Now. Pea meeles, see on eksklusiivne pakkumine Market Samurai ja artikli Samurai ainult omanikud ja lõpeb keskööl (PST) reede 3. august.

Pärast seda kuupäeva tasuta märksõna kava vähendatakse vaid 10 märksõnu.

Et aktiveerida oma Rank Tracker moodul ja nõuda oma tasuta 50 märksõna kava:

  1. Open Market Samurai või artikli Samurai, ja uuendada uusimale versioonile

 1. Kliki Rank Tracker moodul sakk ja oma FREE 50 Märksõna White Belt kava automaatselt aktiveerub. (Lisateavet, kuidas alustada uue Rank Tracker Vajuta siia )

Kuidas lukustada oma elu jooksul 50% poole hinnaga soodustust Rank Tracker Higher Märksõna plaanid

Meie pingerida kasutamise andmete analüüs näitab, et meie 50 märksõna plaan on enam kui piisav, üle 92% meie klientidest.

Samas, kui sa oled üks neist, kes on 8% kasutajatest, kes jälgida rohkem kui 50 märksõna, siis tahame veenduda, et me vaatame pärast sind ka.

Enne kui ma paljastada, mis hinnakujunduse kavad on oluline vaadata konkurentsi ja vaata, mida odavam valikud on turul jälgida rohkem kui 50 märksõnade iganädalaselt:

Võistleja

B

C

D

Odavaim 50 + märksõna kava

$ 49 / kuus

$ 24 / kuus

$ 19 / kuus

$ 99 / kuus

Märksõnad jälitatud

250

100

100

1000

Hind / Märksõna

$ 0,20

$ 0,24

$ 0,19

$ 0,10

Niisiis, kui teil on vaja jälgida enam kui 50 märksõnade siis odavam kava konkureerivate teenustega algab at $ 19 / kuus ja saab maksta nii palju kui $ 99 / kuus!

Kuigi see võib tunduda palju, kui on alust hinnaga. On raske kulud pakkudes infrastruktuuri kontrollida suurt hulka märksõnu.

Kui teed oma analüüsi ja hindamise mudel on meil kaks teatud eelised meie konkurendid:

  • Enamik konkurendi hinnapoliitika on suunatud SEO ametid - ettevõtted, millel on sügavad taskud. Reisibürood sageli tasu sadu või tuhandeid dollareid oma klientidele iga kuu, ning seetõttu on võimalik maksta suuri summasid iga kuu saada oma märksõna pingeread uuendas them.Agencies hallata mitut klientide - kellel on vaja jälgida sadade või tuhandete märksõnade iga kuu. Hinnastruktuuri plaanid pakutakse praegu turul kajastab seda vajadust. Kahjuks paneb see kaugemale jõuda paljude väikeste online-ettevõtete omanikud, eriti kui nad on vaja ainult jälgida paarisaja märksõnu.

 • Enamik meie konkurendid teenindada suhteliselt väike kliendibaas SEO ametid - ja nii ei suuda hajutada infrastruktuuri kulude üle kümneid tuhandeid kasutajaid kui me.

Me teame, kes on meie kliendid, ja nad on väga erinevad SEO agentuurid! Kuigi meil on mõned ametid ja SEO konsultandid kasutades meie tarkvara, enamik meie kasutajatele on väike online-ettevõtete omanikud, kes ei ole sadu dollarit kuus kulutada jälgimise oma pingeread.

Oleme võtnud seda vajadust arvesse, kui tulemas on meie endi Rank Tracking plaanid.

Selleks, et tagada olemasolevate klientide saada parimat lahendust võimalik, me pakub kahte plaanid:

 1. Plaanid meie olemasolevatele klientidele (või uutele klientidele, kes ostavad enne reede 3. august).
 2. Plaanid uusi kliente, kes ostavad pärast reede 3. august

Siin on nimekiri, mida meie plaanid on Noble Samurai Rank Tracking teenust:

Koht Tracker Plan

Special Olemasolevad
Kliendi Hinnakujundus

) (Registreeruda enne reede 3. august)

Jaehindade


) (Sign Up Pärast reede 3. august)

White Belt

Märksõnad: 50
Hind / kuus: TASUTA
Hind / Märksõna: ZERO
Märksõnad: 10
Hind / kuus: TASUTA
Hind / Märksõna: ZERO

Yellow Belt

Märksõnad: 100
Hind / kuus: $ 5
Hind / Märksõna: $ 0,05
Märksõnad: 100
Hind / kuus: $ 10
Hind / Märksõna: $ 0,10

Orange Belt

Märksõnad: 200
Hind / kuus: $ 10
Hind / Märksõna: $ 0,05
Märksõnad: 200
Hind / kuus: $ 20
Hind / Märksõna: $ 0,10

Blue Belt

Märksõnad: 500
Hind / kuus: $ 25
Hind / Märksõna: $ 0,05
Märksõnad: 500
Hind / kuus: $ 50
Hind / Märksõna: $ 0,10

Brown Belt

Märksõnad: 1000
Hind / kuus: $ 40
Hind / Märksõna: $ 0,04
Märksõnad: 1000
Hind / kuus: $ 80
Hind / Märksõna: $ 0,08

Black Belt

Märksõnad: 2500
Hind / kuus: $ 99
Hind / Märksõna: $ 0,04
Märksõnad: 2500
Hind / kuus: 198 $
Hind / Märksõna: $ 0,08

Niisiis, kui sa oled juba klient koos 100 märksõna, saate jälgida oma pingeread ainult 5 $ kuus. See on ainult $ 0.05 per märksõna - vähem kui veerand enamik meie konkurentide pakkumisi!

Kõigi olemasolevate klientidega (ja kõigile, kes versiooniuuendusi täisversioon Market Samurai enne reede 3. august), saad ligipääsu kõigile meie jaemüük plaanid, kuid 50% poole hinnaga Allahindlus!

Kui õpid plaanid üle, te näete, et isegi meie tulevik jaemüük plaanid (mis kick ainult uutele klientidele, kes ostavad pärast reede 3. august) on hind ühe märksõna alla poole enamik meie konkurendi pakkumine. Et saada sama hinnaga per märksõna konkureerivaid teenuseid, et sa pead kulutama vähemalt 99 $ kuus!

Me tahame, et oleks võimalik pakkuda TASUTA käimas Rank Tracking kõikidele meie kannatada kasutajad, aga põhjustel Olen juba kaetud, majanduslikult on see lihtsalt ei ole võimalik.

Meie 50 märksõna vaba kava, mis vastab vajadustele üle 92% meie klientidest, maksab meile tuhandeid dollareid iga kuu, et katta.

Kui sa oled üks käputäis, kes jälgib üle 50 märksõnu (ja sa oled juba klient), on meil võimalik anda teile konkreetsed hinnad - vähem kui veerand hind meie konkurendid.

Igaüks, kes ostab meie toodet pärast reede 3. augustil saab valida meie jaemüük plaanid, mis on endiselt suur väärtus - vähem kui poole hinnaga, enamik meie konkurente.

Et näha, kuidas muuta oma plaani, lihtsalt vaata videot allpool.

Kuidas muuta oma Koht Tracker Plan

50 Percent Discount

Lukusta oma elu jooksul 50% poole hinnaga soodustust kõrgema märksõna plaanid, aktiveerides oma Rank Tracker moodul nüüd. Pea meeles, see on eksklusiivne pakkumine Market Samurai ja artikli Samurai ainult omanikud ja lõpeb keskööl (PST) reede 3. august.

Pärast seda kuupäeva kõik kõrgema märksõna plaanid minna jaehindade ja kahekordse hinnaga.

Et aktiveerida oma Rank Tracker moodul ja nõuda oma elu 50% poole hinnaga soodustust kõrgema märksõna plaanid:

  1. Open Market Samurai või artikli Samurai, ja uuendada uusimale versioonile

 1. Kliki Rank Tracker moodul sakk ja oma 50% poole hinnaga soodustust saab lukustada elu. (Lisateavet, kuidas alustada uue Rank Tracker Vajuta siia )

Miks New Rank Tracker Anda Weekly uuendused?

Vaid vähesed erandid välja arvata, et enamik meie konkurendid pakuvad vaid iganädalane edetabel uuendused, ja mõjuval põhjusel:

  • Kui te regulaarselt jälgida pingeread märkad päevane kõikumine tulemusi. Seda iga päev "müra" moonutab tegelikku pilti sellest, mis toimub teie rankings.The enamik SEO spetsialistid kontrollima oma pingeread iga nädal või iga kahe nädala tagant. On üldtunnustatud seas SEO ringkondades, et kontrollida pingeread sagedamini kui see annab vähe lisaväärtust. See on samaväärne järelevalve aktsiakurss oma aktsiate minutite alusel. See on liiga teraline anda mingitki sisulist või vaidlustatavad suundumusi.

 • On reaalne, käegakatsutav kõva hind pakkuma suurtes kogustes märksõna pingeread. On oluline infrastruktuur, mis peab olema ehitatud üles otsima miljoneid märksõnu kuus. Hoolitseda iganädalane pingeread tähendab neli kontrolli kohta kuus keyword.Providing igapäevane pingeread hõlmab seitse korda nii palju märksõna otsingud, mis tõlgib otse seitse korda kulu. Teenuseid, mis pakuvad iga päev pingeread on oluliselt kallim per märksõna jälgida - ja õigustatult!

Huvides hoida märksõna pingeread nii kättesaadav ja võimalikult soodsa hinnaga klientidele, oleme valinud algselt vaid iganädalane edetabel aruanded. Siiski, kui on olemas piisav nõudlus Me võime kehtestada võimalus koheseks makstud uuendused tulevikus.

Mis Unique Meie New Rank Tracker Service? Kuidas see Võrdle Konkurents?

Kui te ei ole tegelikult kasutatakse Rank Tracker moodul enne, või ei ole kontrollinud seda mõnda aega, siin on kiire sulgege oma eripära (väljaspool on vaid veerand hinna konkurents).

Nad ütlevad, et "tagasiside on hommikusöök champions", ja algusest Rank Tracker eesmärk oli anda kiiret tagasisidet "mõju" oma SEO link hoone töö ja SEO strateegia.

  1. Koht Tracker mitte ainult kontrolli oma positsioon 3 suurt otsingumootorid, kuid teatab ka linkide arv, mis on suunatud kõigile oma edetabel lehekülge - Tavaliselt, kui teie link-hoone töö suureneb, näete arvu kasv lingid, seejärel suurendada oma pingeread. See on juhtiv indikaator pingeread, ja ainult Noble Samurai Rank Tracker pakub seda funktsiooni. (SEO spetsialistid armastan seda funktsiooni - sest see annab tõendust kõik raske link-hoone tööd olete teinud)

  1. Koht Tracker näitab pingeread iga veebilehe, et te kontrolli - See on levinud tänapäeva SEO kasutada erinevaid domeene auaste märksõnadele. Enamik teisi Rank Tracking teenuseid saab jälgida ühe domeeni ja ainult öelda, kõrgeim hoiad. Me võimaldab teil jälgida mis tahes arvu domeene, samuti eriline URLid nagu YouTube videod. Näitame teile kõik pingeread sa hoiad top 100 tulemust, mitte ainult kõrgeima üks.

  1. Koht Tracker võimaldab teil jälgida piiramatu domeenid ühe märksõna - Enamik teisi auaste jälgimise lahendused turul küsivad oma klientidele põhineb mõiste nimega "märksõna paari". Kui soovite jälgida oma märksõna pingeread on märksõna 5 erinevates valdkondades, sa pead sisestama märksõna 5 korda, süüa oma igakuise kvoot. Rank Tracker, mis lähevad arvesse ainult ühe märksõna - nii oma Märksõna kvoot läheb palju kaugemale.

  1. Koht Tracker võimaldab teil jälgida paremusjärjestusest Web 2.0 sites (nagu YouTube ja Squidoo), et teil kontrollida, kuid ei oma! - Paljud lahendused turule piiri teil ainult jälgimise lehekülgi üks domeen, või sunnivad sind jälgida iga Web 2.0 sait teise "märksõna paar", süüa oma piiratud märksõna kvoot. Nagu te teate, YouTube ja Web 2.0 sites sageli koosneb oluline osa kaasaegse SEO. Ainult Rank Tracker võimaldab teil lisada nii palju Web 2.0 veebilehti, kui soovite - kui ainult ära kasutada ühe märksõna oma nädala normi.

  1. Koht Tracker toetab kõiki otsingumootori keele ja riigi kombinatsioonid - Rääkimine palju auaste jälgimise andmete esitajate mõistsime, et väga vähe toetust täies ulatuses Language and Country kombinatsioonid saadaval Google ja suuremate otsingumootorite. Market Samurai on muutunud väga populaarseks mitte-USA, mitte-inglise keelt klientidele, sest oleme teinud palju tööd, et toetada paremalt vasakule kirjutatavate keelte nagu heebrea ja "Unicode" keeli nagu jaapani ja hiina keeles. Andmed pakkuja oleme valinud on üks väheseid, kes suudab pakkuda kõiki keele / maa kombinatsioone.

 1. Koht Tracker haldab küsimusi Google "lokaliseerimine" ja "isikustamise" - Google sageli teenib kuni erinevate järjekohale lehekülge põhineb kuhu asub. Google ka personaliseerib oma otsingutulemuste põhineb saite, mida sageli külastada. See "lokaliseerimine" ja "isikustamise" käitumine muudab väga raske saada objektiivset kogum üldisi otsingutulemusi etalonina oma SEO activities.As tulemusena, siis sageli näha väga erinevaid tulemusi Google'i otsing oma veebilehitseja kui mis auaste jälgimise teenus aruanded. Pingerida andmed pakkuja oleme valinud teeb suurepärast tööd kõrvaldada sellised peensusi tulemustest.

Mida sa pead tegema täna ...

  1. Kui oled olemasolevate Market Samurai või artikli Samurai klient ja teil jälgida vähemalt 50 Märksõnad - aktiveerida täna (või enne südaööd (PST) reede 3. august) ja saate kaitsta oma FREE 50 märksõna White Belt kava elu. Meie kasutuse andmed näitavad, et see on rohkem kui piisavalt, üle 92% meie klientidest.

  1. Kui sa oled osa käputäis kliente, kellel on vaja jälgida enam kui 50 märksõnad - aktiveerida täna (või enne südaööd (PST) reede 3. august) ja saate lukustada eluaegset juurdepääsu meie kõrgema märksõna plaanid 50 % poole hinnaga soodustust (mis on vähem kui veerand hind enamik meie konkurents).

 1. Kui olete kunagi kasutanud auaste tracker enne, nüüd on parim aeg alustada. Aktiveeri täna (või enne südaööd (PST) reede 3. august) ja saate kaitsta oma FREE 50 märksõna White Belt kava ning eluaegset juurdepääsu kõigile meie kõrgema märksõna plaanid 50% poole hinnaga soodustust, peaks teil on vaja uuendada tulevikus.

Lihtsalt sulgege, et saada ligipääs uutele Rank Tracker, kõik mida sa pead tegema, on:

  1. Open Market Samurai või artikli Samurai, ja uuendada uusimale versioonile

 1. Kliki Rank Tracker moodul sakk aktiveerimiseks TASUTA 50 Märksõna White Belt kava. (Lisateavet selle kohta, kuidas aktiveerida oma Rank Tracker moodul Click Here )

Ja lõpuks, suur aitäh kõigile uskumatu toetust ja julgustust oleme saanud meie kliendid - ja 1218 pühendatud kasutajad, kes võttis väärtuslikku aega välja oma ajakava osaleda Beta. Saime väga head tagasisidet ja teha palju parandusi tarkvara tõttu.

Loodame, et naudite uue Rank Tracking süsteem, ja kui teil on küsimusi, mis ei ole otseselt vastata sellele ametikohale, võtke julgelt küsida neid oma kommentaarides allpool.

Tervitustega,

Eugene Ware
CEO
Noble Samurai

PS Nõuda oma FREE 50 märksõna kava ja luku oma eluaegset juurdepääsu oma 50% poole hinnaga soodustust kõrgema märksõna plaanid, tuleb sul aktiveerida endale Rank Tracker moodul enne südaööd (PST) reede 3. august. Aktiveeri oma Rank Tracker moodul täna klikkides siia ja pärast neid 4 lihtsat sammu:

Pea meeles, see on eksklusiivne pakkumine olemasolevatele Market Samurai (ja artikli Samurai) klientidele ja ainult lõpeb keskööl (PST) reede 3. august.

Pärast seda kuupäeva TASUTA White Belt kava vähendatakse 10 märksõna, ja suurem märksõna plaanid minna jaehindade ja hind kahekordistub. Nii et kui te ei taha jääda, vajuta siia nüüd näha, kuidas aktiveerida: